HONKBALTEAM TERECHT NIET TEGEN SULLIVANS Softbalteam weer kansloos (10-0) Brakettes speelden ook het tweede duel uiterst serieus Knock-out-finale door VHS beslist Hordijk trekpleister tennistoernooi Zandvoort De Bataaf verspeelde door blunder bijna zijn kansen J- WUD UIT1 Amerikanen zullen nu pas wat laten zien UW verraste Onze Gezellen in ,ai. Rasmijn oog in oog met Boekhandel H. DE VRIES neef Briezen Studieboekcentrum Kennemerland van 75 Turngala van allure in Zandvoort r TIJDELIJKE VOORZITTER VOOR KNGV Laat u verwennen Mulier-uitslagen Koene snelste INNING I 2 3 4 5 6 7 8 9 10 23 VRIJDAG SO JUNI 1972 ZOMERPET van Uw onmisbare reisgenoot: een terlenka jaar r> W n®*’ Vr U'.: rrluu r? ï?:.s :-u - - r:: r:.: ra FOUT i TOTAAL 1 (Van onze honkbalmedewerker) HENK KNOL (Van onze softbalmedewerker) leer ADVERTENTIE naar SPECIAALHUIS REGENKLEDING Si (Van onze tennismedewerkster) 1 erg en Bij de dames zijn er eveneens verschei- (Van onze schaakmedewerker) KRUISWEG 12 HAARLEM Tja, als je het over schoolboeken hebt en over boekenlijsten dan is het vanzelfsprekend dat je dan tegelijkertijd denkt aan die dat HAARLEM. In de schaduw van de Haarlemse Baseballweek zal na het Itali aanse avontuur en het bezoek van de Raybestos Brakettes, de softballcompetitle het komende weekend weer van start gaan. Onze Gezellen beet na een rustperi ode van twee weken afgelopen dinsdag reeds de spits af tegen UW. Geheel tegen alle verwachtingen in greep de Utrechtse ploeg een 7-5 overwinning. HAARLEM Zondag begint op Zand voort het jaarlijkse B en C toernooi. Dit toernooi, dat langzaamaan de naam heeft verworven van één van de betere evene menten in de randstad, heeft ook dit jaar weer een sterke inschrijving. Er zullen in totaal 256 partijen gespeeld worden. De organisatoren ontvingen behalve van de prominenten uit het district Haarlem ook aanmeldingen van een groot deel van de overige topspelers uit West-Nederland. Enige sterke spelers uit Amsterdam z(jn Kees Klotz, Jean Robert Hughan en de districtskampioen van Amsterdam Marcel Koster. Eén van de grote trekpleisters is ongetwijfeld ook Jan Hordijk, die hier zeker hoge ogen zal gaan gooien. (Van onze honkbalmedewerker) HAARLEM. Tijdens de wedstrijden tussen Nederland en het Antilliaanse team zullen twee neven oog in oog staan. Het zijn de Raak Nicolsspeler Dassie Ras mijn en de Arubaan Jo Briezen. Briezen, die op Aruba uitkomt in het kampioens- team Pepsi Cola, is een talentvolle werper, die de belangstelling heeft getrokken van de scouts van de Boston Red Sox. Uit de contacten van de scouts zou zijn gebleken, dat zij overwegen hem voor een contract bij hun bazen voor te dragen. is. Op de pitchers-clinic van donderdag raakten de Amerikanen niet uitgesproken over een talent als Annelies Tesselaar. Het zou van groot belang zijn als derge lijke talentrijke speelsters eens in de gele genheid werden gesteld een trainingsstage in Amerika te volgen. De start van de Brakettes was in de laatste wedstijd tegen Nederland over donderend. Werpster Marian van Ginho- ven in de ogen van de Amerikanen een batting-practice pitcher hield het pre cies negen slagmensen uit. Naast tweemaal geraakt werpster sloegen Donna La Piano, Joan Joyce en Joan Cackowski gave honkslagen, goed voor vijf runs. De scha de had zelfs nog groter kunnen zijn, als Billie Moore niet volledig ten onrechte was iutgegeven wegens onregelmatig honk- lopen. en Voor de Brakettes was deze beslissing tn de tweede inning aanleiding om ander- maa’ een offensief te ontketenen. Ook Mary Boekhout bleek niet bestand tegen de Amerikaanse stormloop. Zes maal ver dwenen voltreffers van Donna La Piano, In het vijfde treffen tussen beide for maties droeg manager Ralph Raymond de verdediging op aan ’s werelds sterkste werpster Joan Joyce. Deze pitcher, die in 1971 in de Amerikaanse competitie vij fentwintig achtereenvolgende wedstrijden ongeslagen bleef, bezorgde de Nederlandse ploeg een grote desillusie. Niet alleen zorgde een grote dertien strike-outs, maar bovendien stond zij de Nederlandse for matie geen enkele honkloopster toe. Een perfect-game werd hiermede een feit. Na de trip naar Italië en de duels tegen de Raybestos Brakettes staat het Neder landse softbal weer stevig met beide be nen op de grond. Coach Nol Houtkamp zal met de Wereldkampioenschappen van 1974 in het vooruitzicht voor de ongeloof lijk zware taak staan te gaan bouwen aan een nieuwe formatie. Een deel van de huidige selectie zal ongetwijfeld nog mee gaan tot 1974, maar met name de pit- ching-staf vraagt om verjonging en ver- ste-king. Met een goede begeleiding van de aanwezige talentvolle jeugd moet het mogelijk zijn, het Amerikaanse spelpeil dichter te benaderen dan thans het geval (Van onze wielermedewerker) HAARLEM Nederland speelt de komende tien dagen niet tegen de Grand Rapids Sullivans. Van honderden honkbalfans heb ik de afgelopen weken vernomen dat hen dat bijzonder spijt. Ik ben er echter van over tuigd dat de beslissing om Nederland van het geweld te scheiden, een juiste is. „We bewaren de beste herinneringen aan de wedstrijden tegen de Sulli vans. Er was altijd wel iets aan de hand”, zo beweren de voorstanders van de wedstrijden NederlandSullivans. Dat varieert dan van een enorme plensbui in 1963 tot een geweldige knokpartij in 1970 met daartussen in wat clownerieën van bijvoorbeeld Carl Angelo, maar vooral van manager Bob Sullivan die met veel honkbalregels spotte in de wedstrijden tegen Nederland. Dit laatste zal duchtig bestreden worden, maar iedere letter is waar. HAARLEM. In de vacature in het bestuur van het Kon. Ned. Gymnastiek Verbond, tengevolge van het overlijden van bondsvoorzitter J. B. Rosenboom, is tijdelijk voorzien door het benoemen van het bestuurslid J. Telrooy, die tevens voorzitter is van de sectie „Gymnastiek”. HOOFDKLASSE: Watergraafsmeer 14 pnt.; Philidor-Leiden 12 pnt.; Eindhoven 12 pnt.; Moerwijk 11 pnt.; Rotterdam 9 pnt.; BSC 9 pnt.; DD 8 pnt; VASASC 7 De tweede honkman van het Neder landse negental, Johnny Jonkers, is tij dens de oefenwedstrijd van het Neder lands team tegen de Rhein-Main-selectie kwaad naar huis gegaan toen honkbalcoach Ron Fraser hem niet liet invallen voor de met een enkelblessure kampende De Jager. aan de Gedempte Oude Gracht 27 te Haarlem óf stuur je bestelling op onder Antwoordnummer 277 Haarlem (zonder postzegels te plakken). Doe het NU. zou komen. De Sullivans kwamen daar voor in de plaats en toen bleek de ploeg van Detroit ITM te zwak om enige kans te maken. Geheel buiten de schuld van Larry Weis overigens! Weis vroeg om een eerlijke kans om te tonen dat hij wel degelijk een schitterend team op de been kon brengen. Hij heeft die kans niet gekregen, al bestaat er een kans dat we Detroit ITM dit jaar nog wel in ons land zullen zien. Dat Detroit ITM inderdaad een bijzon der sterk team was, bewees Weis later in het jaar, toen om het kampioenschap van Michigan moest worden gespeeld. Inzet was een reis naar Wichita om het kampi oenschap van de NBC te spelen. Detroit ITM haalde de finale en stuitte daar op de Sullivans. Met 12-3 en 6-0 werden de Sullivans verslagen, zodat de huidige NBC-kamploen van de staat Michigan De troit ITM heet! Joan Joyce, Joan Cackowski, Billie Moore, Sharron Backus en Barbara Clark on grijpbaar ver in het veld. Ineke van der Veldt moest er tenslotte aan te pas komen om bij een 10-0 stand de Amerikaanse aanval een halt toe te roepen. Zelfs slaag de zij er in de Brakettes verder van de thuisplaat te houden. Al mochten de Bra kettes dan misschien niet meer zo fel aanvallen, haar komt de eer toe de Ame rikanen met haar slow-bal voor te grote problemen gesteld te hebben. Het is jam mer dat Ineke van der Veldt slechts in relief gebruikt werd. Als starting-pitcher had zij met steun van haar veldsters voor een eervoller resultaat kunnen zorgen. Scoreverloop Raybestos 550000x 10 Nederland 0000000 0 Joan Joyce wierp 13-0-0-0. Voor Neder land kwam Marian van Ginhoven (1/3 inning) tot 0-2-3-1, Mary Boekhout (1 inning) tot 0-1-6-0 en Ineke van der Veldt (5 ?/3 inning) tot 0-1-1-3. Slagprestaties Joan Cackowski 0.750 (3 uit 4), Donna La Piano 0.667 (2 uit 3). pnt.; Utrecht 4 pnt.; Philidor-Leeuwarden 4 pnt. Ie KLASSE, afd. A: Unitas 15 pnt.; Groningen 14 pnt.; WGA 14 pnt.; SMB 11 pnt.; Amers foort 10 pnt.; VHS 9 pnt.; Staunton 9 pnt.; Esgoo 5 pnt.; Philidor II (Leeuw.) 3 pnt.; Het Oosten 0 pnt. afd. B: Charlois 18 pnt; HSG 13 pnt.; LSG 10 pnt.; Europoort 9 pnt.; Witte Paard 9 pnt; Breda-M. Euwe 9 pnt.; Dordrecht 8 pnt.; Overschie 7 pnt.; Span gen 4 pnt.; Rotterdam II 3 pnt. HAARLEM .De uitslagen van het Plm Muller tennistoernooi lulden: C-af deling: HE: Van der King—Van Ooyen 4—6, 6—3, 6—0. DE: Groen—Mes: 3—6, 6—3, 64; Schouten— Metselaar: 60, 6—3. HD: Hellgenberg, Broek—Dijkstra, Lohuis: 6— 0, 6—3; Bakker, Van den ToornRonde, Ronde: 6—2, 6—1; Van der Zon, Van Reeuwljk—Van Schagen, Van Schagen: 6—2, 6—1; Christiaans, SleweDonckerwolcke, Stokx: 57, 6—3, 6—1. 1 <^D:1 Van Dam-Van Dam—Mantje, Mantje: 6— D-af deling HE: Meddens—Van der Schle: 7—5, 6—3; Sle we—Huiberts: 6—4, 6—2; Slewe—Moné: 6—2, 6— 0; De Vilder—Schiebergen: 9—7, 6—3: Duister- hof—Stuurman 4—6, 6—3, 8—6; Fracken—Melis sen: 75, 64; MeyerVerbrugh: 64, 61. DE: Rozemeyer—Bos: 6—1, 6—1; Christiaans— Zomer: 60, 62; BegemannHoyer: 61, 61; KrijgerMolenkamp 64, 97. HD: Hooydonk, ScaapOskamp, Lommelaars: 6—3, 64; Quartel, Jongepier—Herman, Kerkhol: 62, 61. DD: Krijger, De Jager—Slewe, Christiaans: 6— ,4 6—2; Rozemeyre, Bais—Teunissen, Van der Bos: 6—3, 60, trokken rukte hij al snel naar voren en stuitte toen op de in tweede positie rij dende Bert Boom. De kleine Fred Nie meyer was al meteen na de start vanuit derde stelling naar de kop opgerukt. Na dat een nieuwe poging van hem was mislukt, wist De Jong met nog twaalf ronden in het verschiet toch voorbij Boom op de tweede plaats te komen. De oud-wereldkampioen raakte daarbij zelfs los van de „rol” en scheen volslagen kansloos. Toen De Jong in de voorlaatste ronde bij een aanval op Niemeyer, die het helemaal niet moeilijk had gehad, zelf moest lossen, kwam Boom heel sterk terug. Met amper een lengte verschil wist De Jong hem van de tweede plaats af te houden. Niemeyer was inmiddels al onbe dreigd als triomfator over de streep ge sneld. DIRCKDIRCKZ - A’DAM WEST W Bilderdijkstraat 126 hoekKwakersplein 2-4 TeLO2Q-183176 DIRCK DIRCKZ - A’DAM NOORD Grootwinkelcentrum Buikslotermeefp). 164 Tel020-277591 HET HOGE DUIN - WIJK AAN ZEE 40 meter boven zee - Ri jkert Aertszweg 50 Tel.02517 -322 of 341 HET RECHTHUIS - UITHOORN direct aan de mooie Amstel - Schans 32 k Tel-02975-1380 j r van het Dhk var» den ZANDVOORT. Een turngala van al lure is vrijdagavond te zien in de Sport hal in Zandvoort. Daar zal de volledige Olympische selectie van de keurturnsters tonen op welke wijze zij is voorbereid voor de komende strijd in München. Het wordt niet alleen een demonstratie voor het publiek, maar ook een test voor de technische leiding van het KNGV voor het samenstellen van de definitieve Olym pische ploeg. Bovendien zal aan deze avond medewerking worden verleend door enkele keurturners en een folkloristische groep, zodat er op deze door de Sporting- club Zandvoort te organiseren gala veel variatie te zien zal zijn. De Olympische selectie die in Zandvoort uitkomt bestaat uit de volgende keurturn sters: Ana van Gerwen, Margo Velema en Jeanette van Ravestein (PSV), Ans Dek ker en Ikina Morsch (Klimop, Heiloo), Margot Hilders (Volo, Haarlem), Joke Kos (Odin, Heemskerk), Linda Toorop (De Halter, Alkmaar), Ineke Willemsen (Do nar, Den Haag en Nel van der Voort (Olympia, Amsterdam). Zij zullen de vier oefeningen naar keuze uitvoeren, die voor het Olympisch turntoernooi zijn voorbereid, dus de vrije oefening, brug- ongelijk, paardesprong en evenwichtsbalk. Ook de keurturnsters voeren oefeningen naar keuze uit, n.l. paardvoltigeren, brug, lange mat en rek. Het zijn de Nederlandse kampioen Cor Smulders (PSV), Gert But ter (Volo, Haarlem), Peter Karregat (St. Mauritius, Volendam), Joop Versteeg (To- nido, Zoelen) en Frans van Etteren (DOK Delft). Het zal vooral belangwekkend zijn te zien welke vorderingen de keurturn sters hebben gemaakt onder leiding van de Hongaarse trainster Eva Bartha, die in de korte tijd na haar komst in Nederland de Olympische selectie op een hoog tech nisch niveau heeft weten te brenegen. De turngala begint ’s avonds om acht uur. (Van' onze wielermedewerker) HAARLEM. Op het Industrieparcours hield de Haarlemse Raceclub Excelsior voor zijn donderdagavondcompetitie sprintwedstrijden en daarbij toonde debu tant Wim Koene zich bij de amateurs verrassend de snelste. Tweede werd Nelis van Geem en derde Henk Pasen. Gert Koekkoek was bij de nieuwelingen sneller dan Piet Leverink en Piet Roozen. AMSTERDAM. Op de baan van het Olympisch Stadion in Amsterdam vonden gisteravond de voorritten en kwartfinales plaats van het nationaal kampioenschap ploegachtervolging voor clubs en daarbij wisten Alcmaria Victrix, dat tweemaal tot de snelste tijd kwam, De IJsselstreek met aanvoerder Fedor den Hertog, De Bataaf en het verrassend goed rijdende Drachten zich voor de halve finale te plaatsen. Het Halfwegse De Bataaf verspeelde daar toe bijna zijn kansen doordat Klaas Balk na een volle ronde op kop te hebben gereden uit de ploeg verdween en Ton Zuiker meende dat het karwei er op zat. Hij zag zijn vergissing tijdig in en de drie Bataven konden Le Champion netaan voorblijven. Kennemerland werd in de kwartfinale uitgeschakeld door Drachten. dene aanmeldingen van buiten af geko men, onder andere uit clubs als Festina, Slotervaart en Amsterdam. Getips als fa vorieten bij de dames zijn Els de Jong (Groenendaal), Milli Sikkes (Groenendaal) en Jannie Hogenkamp (Zandvoort). In het herendubbel staan ons zonder twijfel weer enige spectaculaire partijen te wachten. Zo zien we sterke combinaties als Verkade-Möller, Wijnands-Reus en de Amsterdammers Klotz en Hughan. Het damesdubbel trok weinig deelneem sters. De combinaties zijn bijna ieder toernooi verschillend, zodat er moeilijk potentiële finalisten aan te wijzen zijn. Echter voor de Groenendaal-HLTC com binatie De Jong-Onstein en het duo Ho- genkamp-Slkkes liggen de kansen gunstig. In het mixeddubbel zien we het doorgewinterde dubbel Kea Onstein Henk Reus. Uit Amsterdam wederom een sterk paar, namelijk Bemarth en Koster, die zich hier bepaald niet onbetuigd zul len laten. HAARLEM Met een duidelijke 31/»- zege op Santpoort heeft de Haarlemse schaakvereniging VHS de finale gewonnen van de knock-out-wedstrijden van de Noordhollandse schaakbond. Uiteraard kwam de zege van de in de bondscompe- titie enkele klassen hoger spelende Haar lemse schaakclub niet onverwacht. Sant poort heeft echter goed partij gegeven met hetzelfde team dat een week eerder VHS 3 de toegang tot de finale versperde. Ook vorig jaar won VHS deze wedstrijden zodat de wisseltrofee in de prijzenkast van de schakers uit de Spaarnestad kan blijven. De volledige uitslag was: Bord 1: O. de JongK. Steijn 0-1; Bord 2: W. KievitW. Njjdam 0-1; Bord 3: P. Sterk A. C. v. d. Tak remise; Bord 4: W. SterkR. G. A. Veenhuysen 0-1. Daar werken ze al bijna 70 jaar dag in dag uit met studie boeken voor alle richtingen van onderwijs. Daar zijn ervaring, voorraad en systeem ingesteld op veel, heel veel in korte tijd. Heb je ook een boekenlijst, die op tijd klaar moet zijn, breng deze dan snel vóór 10 juli bij het Aan de strijd om de clubtitel ploegach tervolging namen elf ploegen deel. Het hoofdstedelijke Ulysses moest alleen over de baan. Alcmaria Victrix kwam in de voorritten met 4.50,0 veruit tot de snelste tijd. Naaste tegenstander De IJsselstreek deed er 2,6 sec. langer over en dat bleek toch voldoende voor een t weede plaats. Derde werd Drachten in 4.55,4 en vierde De Bataaf (Balk, De Vos, Zuiker en Rin kel) in 4.56,1. Kennemerland (Haller, Slik ker, Brouwer en Kaandorp) kwamen in het voorspel met een tijd van 5.00,1 op de zesde plaats. In de kwartfinale bleef Alc maria Victrix vrij gemakkelijk de baas over De Zwaluw (4.51,4 en 5.02,2), zege vierde De IJsselstreek met ruim verschil over titelhouder Groenewoud (4.53,3 en 5.03,4), kwam het goed rijdende Drachten tot winst op Kennemerland (4.53,8 en 5.00,3), terwijl De Bataaf ondanks de blunder in de slotronde toch Le Champi on op afstand wist te houden (4.53,4 en 4.54,6). De halve finales en finale worden volgende week donderdagavond gereden. Alcmaria Victrix is duidelijk favoriet. Peter van Doorn (Berlicum) won de sprintfinale van Peter van Wijk (R’dam) en Klaas Balk (Badhovedorp) zegevierde heel fraai in een premiekoers over 10 km. vóór Peter van Doorn en Wim Keizer (Westzaan) In de sprints was Keizer als vierde geëindigd. In een persoonlijke ach tervolging over vier km. toonde de Zand- voorter Roy Schuiten zich duidelijk snel ler dan kampioen Fedor den Hertog uit Ermelo. Hun tijden waren respectievelijk 5.00,3 en 5.03,1. Een sprintfinale voor nieuwelingen werd gewonnen door Louis Ruiter vóór Martin Visser (beiden A’dam). De Haarlemmer Wim Hendrickx klopte Broere (A’dam) in een spurt voor de derde plaats. Aan het slot van de avond kwamen negen amateur-stayers in de baan voor een koers over 60 ronden. De strijdvaardi ge Zwanenburger was daarin weer eens het meest actief. Als negende man ver- Dit jaar zullen de Sullivans zich de gehele week tot het uiterste moeten in spannen. Dat heeft het Haarlemse publiek nog maar zelden gezien. Meestal was een knap gespeeld stukje theater voldoende voor de toernooi-overwinning. Tweemaal verslikte Bob Sullivan zich: voor de eerste maal in 1969, toen de eerste wedstrijd van de te laat gearriveerde Sullivans tegen de California Stags met 10-1 verloren ging. Daarna herstelde de ploeg zich om het toernooi te winnen. Maar het vorig jaar (na een schertstoernool!) verslikte Bob Sullivan zich in de finale: de Stags won nen achter het schitterende werpen van Delwin Lindsey! Sullivan zou ook voor deze nederlaag een excuus hebben kunnen aanvoeren (hij deed het overigens niet!) door te zeggen dat het toernooi pas op de één na laatste dag begon, waardoor alle ploegen hun beste werpers konden bewa ren! Maar ditmaal is er geen excuus. Sulli van weet waar hij aan toe is. Hij weet Het team van de Sullivans, de jaarlijks terugkerende en daarom overbekende gezichten uit de Haarlemse honkbalweek. Geheel rechts op de voorgrond manager Bob Sullivan. In de promotiecompetitie van de onder- bondskampioenen is nu ook de laatste beslissing tot stand gekomen. In een noodzakelijk geworden beslissingswed strijd tussen Voorschoten en DD 4 (Den Haag) wist Voorschoten met 6-4 aan de goede kant van de score te blijven. Met Schiebroek promoveert Voorschoten naar de 2e klasse van de KNSB-competitie. De eindstanden in de KNSB-competitie luiden als volgt: HAARLEM. De toeschouwers, wellicht verwacht zullen hebben, Raybestos Brakettes in het tweede duel tegen Nederland, minder fel van gouden trekken, zijn bedrogen uitgeko men. Geen moment wekten de Brakettes de indruk aan een vriendschappelijke wedstrijd bezig te zijn. dat wereldkampioen Cuba naar Haarlem komt en het vorig jaar vertelde hij dat hij een ploeg kon formeren die Cuba kon verslaag. Hij weet ook dat de Goldpan- ners komen en ook die tegenstanders kent hij voldoende. Toen Sullivan voor de eerste maal naar het verre Alaska ging, kwam hij daar docerend als een prof, minzaam glimlachend om de Goldpanners even in te maken. Na vijf wedstrijden had de ploeg uit Michigan nog geen wedstrijd gewonnen. In totaal ontmoetten de Sullivans en de Goldpanners elkaar 13 keer en tien maal wonnen de Goldpan ners. Dus Sullivan kent de kracht van Alaska. Van Nicaragua zal Sullivan niet wakker liggen, maar hij zal voldoende diepte in zijn werpersstaf hebben om een goed figuur te slaan. Het Haarlemse honkbalpubliek zal dit jaar voor het eerst de echte Sullivans aan het werk zien. Dat wil 'zeggen gedurende tien dagen in zes wedstrijden. En dat betekent superhonkbal zonder clownerie ën. Een andere Amerikaan, Larry Weis, stond er het vorig jaar heel wat minder goed op bij het Haarlemse publiek. Hij kwam met een ploeg naar Haarlem in de veronderstelling dat hij een deelnemers veld zou aantreffen met o.a. de Neder landse Antillen. Kort voor het toernooi hoorde hij dat de Antilliaanse ploeg niet Voor DSS is deze uitslag een waarschu wing. Aanstaande zondag gaat DSS in Utrecht bij UW op bezoek. Om de con currentie van de Baseballweek te ontlo pen, spelen Bloemendaal en Terrasvogels reeds zondagochtend om 11.00 uur tegen elkaar aan de Bergweg. Een interessante ontmoeting, waarin Terrasvogels licht fa voriet is. HHC bezoekt vanavond Den Haag en moet uit de wedstrijd tegen Vodo SC twee punten kunnen overhouden. In de eerste klasse klomt HBC twee keer binnen de lijnen. Vanavond is de ploeg op eigen terrein kansloos tegen koploper EDO. Aanvang zeven uur. Zon dag gaat HBC voor de verre reis Groningen. Mogelijk kunnen tegen het eveneens nog puntloze Caribe de eerste punten veroverd worden. x x A x x N* ,x -

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 23