Jeugd nam bad met juichkreten in gebruik Zon liet verstek gaan bij opening Inbraken in stadscentrum agenda Brandstichting in tennispark van buitenbad EXAMENS 1 VERENIGINGSNIEUWS UIT DE IJ MO ND bassins Velsen-IJm ui den in Castricum In en om Haarlem Fraai zwempark met verwarmde Brand in woning aan Schulpweg Twee inbraken Beverwijk r .r J IB 1 MAANDAG 10 JULI 1972 IJMUIDER COURANT MAA Stijve harken (Van een onzer verslaggeefsters) F Familiebad Heemskerk I da: zat dei zee in tin gei ga< no, da; sla lec zoi we bei vo foi rei afl Be tes Beverwijk BEVERWIJK Naast alle ge nodigden zou zaterdag de zon de meest welkome gast zijn1 geweest bij de officiële opening en ingebruik neming van de prachtige buitenbad- accommodatie van het Sportfondsen bad, maar juist die liet verstek gaan. Het was ’s morgens om half elf maar net aan droog en alle gasten ver schenen met regenjassen en para plu’s. De kinderen, die na het fluit signaal van de opening uit de beide uitgangen van het binnenbad met een juichkreet in twee grote groepen in het buitenbad sprongen deden dat enthousiast genoeg. Het water is ten slotte verwarmd, maar menigeen kreeg alleen al van het kijken ernaar een „rilletje”. Velsen-IJ muiden De jeugd bestormt het nieuwe bassin. Ge- v. u. Felison, IJmuiden, te u.: voor De Beverwijkse brandweer had wei nig moeite met het blussen van de brand. i en „Junul Oud-secretaris W. C. Huisman open de met een fluitsignaal officieel de buitenaccommodatie van het Sport fondsenbad. Voor de heer Huisman was deze eervol le invitatie een prettige verrassing ge weest, waarvoor hij graag naar Beverwijk was gereisd. opgelegde beperkingen om voldoende garantieverklaringen voor dergelijke grote projecten af te geven, waardoor deze wel eens later gereed kunnen komen dan naar zijn mening wenselijk en voordelig zou zijn. Voor de officiële openingshandeling had men oud-secretaris W. C. Huisman uitge nodigd, die in de Raad van Beheer en als gemeerutelijk hoofdambtenaar nauw be trokken is geweest bij de voorbereidingen van zowel het binnenbad als het buiten bad. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. In de nacht van vrij dag op zaterdag is ingebroken in het pand van de groothandel Klein aan de Meer straat. Er werden 4000 pakjes sigaretten buitgemaakt. Ook bij het warenhuis Tegel is men weer eens binnengeweest. Hier werd een bedragje van 13,60 uit de kassalade ge stolen. Uit een jeugdgebouwtje aan de Peper straat heeft men vrijdag vijftig grammo foonplaatjes gestolen. Dat moet volgens de politie om ongeveer negen uur ’s avonds zijn gebeurd. In de nacht van vrijdag op zaterdag zijn uit een nabijgelegen pand van de firma Broekamp een kleuren-tv, een platenspeler, een bandrecorder, alsme de een gouden ketting en f 200 gestolen. Men drong de woning binnen door vernie ling van een ruit aan de achterzijde. de ra sp da W( ge MAANDAG 10 JULI Progress-sociëteit, Const. Huijgensstraat. Geopend van 20 tot 1 uur. Verenigde openbare bibliotheek. Ker- kweg 45: volwassenen 19-21 u.; Ruijsdael- straat 7' jeugd 19-21 u. DINSDAG 11 JULI Progress-sociëteit, Const. Huijgensstraat. Geopend van 20 tot 1 uur. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geo pend vanaf 20 u. (WWHAMM). Verenigde openbare bibliotheek. Ruijs- daelstraat 7: jeugd. VELSEN-NOORD DINSDAG 11 JULI Openbare bibliotheek. Filiaal Wijker- straatweg; geopend 19-21.30 u. al: R< sa vc ex di ni et m le Si d< In ei er b< g< g< VI I ge vei ger dei Ro scl me uit Du Di< vo' ve: on (ui gr: ha eei do le C o d h o <1 r r k z t t g l. I I MAANDAG 10 JULI Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend 20.15-21.30 u. Leger des Heiis, Geijsendorfferlaan 4.20 u. werkgroepavond AA. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Easy, Populierenlaan 41. Geopend hulpverlening van 20 tot 23 uur. Verenigde openbare bibliotheek. Hen drik Burgerstaat 70 en Amstelstraat 44: volwassenen 19-21 u.; Stumphiusstraat 46: jeugd 19-21 u. DINSDAG 11 JULI Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geopend van 7-16 en 20.15-21.30 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Verenigde openbare bibliotheek. Hen drik Burgerstraat 70: volwassenen 14-17.30 u.; Amstelstraat 44: volwassenen 15-17.30 u.; Stumphiusstraat 46: jeugd 15.30-17.30 u. Ook in de bouwvakvakantie is er nog hard gewerkt aan de buitenaccommodatie, die in de recordtijd van drie maanden is gerealiseerd door Van Hattum en Blanke- voort NV. De eigen technische dienst werkte door en de gemeentelijke plant soenendienst zorgde er met man en macht voor, dat de bloemetjes bloeiden, dat de ligweide (6000 m2) en de omzomende gazons er bij lagen, of zij vorig jaar al waren gezaaid. De tafeltennistafel, de evenwichtsbalk, alle speelwerktuigen voor de kleuters, de banken bij drie kleuterba- den met verschillende diepten, de grote oranje vuilnisbakken, de glijbaan in het grote bassin, alles was nog op z’n plaats gekomen en dat hield men enkele dagen eerder nauwelijks voor mogelijk. Hulde voor de werkers van het laatste uur! De voorzitter van de Raad van Beheer van het Sportfondsenbad, de heer F. R. W. Kaebisch memoreerde, dat men op 6 november 1965, toen het Sportfondsenbad werd geopend, niet onmiddellijk was gaan denken aan een buitenbad. Aarzelend maakte men plannen voor een kleuterbad buiten, maar al gauw kwam men daarna tot de conclusie, dat men het dan meteen ook maar goed moest doen. Nu beschikt men over drie kleuterbaden en een ver warmd hoofdbassin van 1150 kubieke me ter, 50 meter lang en 18 meter breed met een aflopende diepte tot bijna twee meter. De heer Kaebisch noemde ook enkele exploitatie- en kostencijfers, met de be doeling om begrip te wekken voor het feit, dat de entreeprijs beslist op 1,40 voor jeugdigen en 1,50 voor volwassenen moet worden gesteld, al heeft men dan voor de vakantietijd een dagkaart van een gulden ingesteld voor de jeugd beneden vijftien jaar- Alleen al de personeelslasten bedragen meer dan een half miljoen gul den per jaar. Bij opzet en exploitatie is steeds de financiële medewerking van de omliggende gemeenten en van Hoogovens van groot belang geweest en het verheug de de voorzitter, dat die gemeentebesturen en de Raad van Bestuur van Hoogovens bij de opening waren vertegenwoordigd. Aanwezig waren verder wethouders en vele raadsleden van Beverwijk, oud-leden van de Raad van Beheer, de architect en vertegenwoordigers van het aannemersbe drijf, de gemeentelijke diensten, de vere nigingen die van het bad gebruik maken, hoofden van scholen, enzovoort. Kennemer- „Liefde door de achterdeur”. Luxor Theater (Breestraat). „De Ijzervreter”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer r Velserweg 1«.- 17.30 uur en op donderdag van uur. Voor groepen op ar—V-2-' Stadhuis Velsen, Plein 1945. IJmuiden, is op •He werkdagen van tien uur tot 12 uur te bezichtigen. Otto Jelsma, Santpoort; Rob Kuling, Wil ma Meijer, Haarlem; Fred Meijlis, Erik Jan Repko, Overveen; Rudi Ryter, Haar lem; Jillis Stada, Santpoort: Rik Stapel, Spaarndam; John Urbanus, Haarlem: Ar- nout Viëtor. Santpoort en Wim Zalm, Haarlem. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Maandagmorgen, even na vijf uur, werd de brandweer gealar- merd voor een brandje in een clubge- bouwtje in het tennispark „Duinwijk” aan de Zeestraat. In het schuurtje was een twaalftal bungalowtenten opgeslagen, als mede kampeermeubelen en wat kleine kampeerbenodigdheden. Enkele gasflesjes explodeerden. De schade beloopt een paar duizend gulden. De politie stelt een onder zoek in naar de oorzaak van de brand, want het merkwaardige was, dat in een ander schuurtje op enige afstand smeu lend materiaal werd aangetroffen. Brand stichting kan dus bijna als vaststaand worden aangenomen. De heer Huisman memoreerde, dat het in Beverwijk op het gebied van de sport accommodatie zo’n veertig jaren gele den, toen hij hier kwam, maar droevig gesteld was. Anderhalf sportveld had men toen en een heel en een half gymnastiek lokaal. In die tijd deed een schoolarts, na een algemeen onderzoek van de schooljeugd, de uitspraak: „Een stel ge zonde stijve harken”. Na zijn gelukwensen te hebben aange boden aan zowel de Raad van Beheer van het Sportfondsenbad als aan het gemeente bestuur, blies de heer Huisman op een fluit en enikele seconden later stortten de kinderen zich in het grote bassin van het buitenbad. Het optreden van het tamboer- en trompetterkorps Beverwijk droeg op deze kille ochtend belangrijk bij tot de toch feestelijke stemming bij de opening. (Van een onzer verslaggevers) VELSEN-NOORD. Door wat de brand weer ondeskundig loodgieterswerk noem de is vanmorgen omstreeks elf uur brand uit gebroken in een flatgebouw aan de Schulpweg in Velsen-Noord Het vuur verwoestte twee zachtboard plafonds, en kele elektrische leidingen, isolerend materi aal en enkele houten balken in zowel de entreehal als het toilet. Door het snel optreden van de brandweer kon grotere schade worden voorkomen. Met de repa- ratiewerkzaamheden zal een aanzienlijk bedrag gemoeid zijn. HAARLEM. Kennemer Streekschool. Geslaagd voor de akte A(akte kleuterleid sters): R. Bierenbroodspot, S. Kaaij en J. J. H. Polak, IJmuiden; I. C. W. Hergarden, Beverwijk; D. Bakker, A. Metten, E. M. H. Schmidt, Santpoort; I. Krist en Y. Sab- bé, Castricum. DINSDAG 11 JULI Openluchtbad Heerenduinen, Heeren- duinweg, IJmuiden-oost, open van tien uur ’s morgens tot een half uur voor zonsondergang. Federatie Bejaardenzorg, spreekuur 9-10 SANTPOORT. IJmond-MTS. slaagd voor diploma electrotechniek: H. A. M. Arents, J. H. Baas, L. M. Berkel, A. E. Broek, R. W. Diepeveen, JJ. T. M. Duineveld, A. H. S. Eskes, D. de Haan, T. B. Hallegraeff, E. J. Hessels, M. J. de Jong, J. S. M. Kunst, J. A. Leemreize, J. J. Liefhebber, O. H. Oskamp, J. J. A. v.d. Putten, A. C. M. Pijnaker, J. C. Roest, J. W. M. v.d. Reep, R. Rienstra, F. Roos, S. V. M. v. Rijen, R. de Rooy, G. J. Schuitemaker, W. P. H. Siebelt, K. R. Smit, C. L. Smit,, C. H. Stiksma, J. B. Verdegaal. R. G. F. Westerhoven, R. F. Willems, H. A. Wittekamp, C. v.d. Zaal, T. F. C v.d. Zwet Slotenmaker en A. H. Kaart. Bouwkunde: A. A. Antonisse, J. Boom- an, E. J. v. Dam, C. A. v. Duijn, L. J. v.d. Heuvel, C. M. Jollie, A. J. de Kort, J. T. M. Lampe, F. Lokhorst, H. M. Oudshoorn, A. W. A v.d. Poll en W. J. W. M. v. Schie. Werktuigbouwkunde: J. P. A. Aker boom, R. P. J. V. v.d. Berg, H. J. Broek huizen, A. F. Corver, P. J. Franse, W. F. v. Hoven, J. B. M. Joosten, C. Keur, P. P. M Nielen, G. Pot, C. M. Preyde, H. J. M. Rutte, H. C. Rijperman, A. Seis, G. v.d. D. v. Vliet, G. P. Winter, P. J. de Wit, C. J. Zondag, H. A. A. v. Gestel, P. de Wit, F. Roosekrans en W. N. P. v. Dussel- dorp. HAARLEM. Lorentzscholengemeen- schap .Geslaagd voor gymnasium: Corinne de Beer, Marlies Bos, Rob Braakman, Guus Gelderblom, Rob Hensbergen, Haar lem; Martin Klein, Santpoort; Cor Klin gers, Liesbeth Luikinga, Ineke van Ros- sum, Haarlem; René Strobel, Bloemendaal; Henny Teune, Haarlem; Yvette Visser, AndréVollbehr, Overveen; Annemieke van Wamel, Haarlem; Christine Westerweel, Bloemendaal; Hugo v.d. Zee, Haarlem. hbs-A: Kees Apon, Santpoort; Kees Bruin, Zandvoort; Marianne Choufour, Bloemendaal; Herbert Haay, Hugo Kaag man, Robert Katan, Henk Korevaar, Hans v.d. Kraats, Anneke Nijboer, Eric Aalsma, Haarlem; Ilonka Creyghton, Santpoort; Gijs Giebels, Haarlem; Karel Gill, Bloe mendaal; Sonja Helmstrijd. René Jacobs, Hans van Aken, Jacques Breyman, Heem stede; Joyce Budding, Rob Grootveld, Ok- ke van der Haak, Haarlem, Walter den Hartog, Santpoort; Willem den Hartog, Heemstede; Jan Hoogmoed, Haarlem; Pe ter Horsmeier, Haarlem; Dirk Koper, Zandvoort; Saskia Peschar, Sonja Siteur, Bloemendaal; Astrid Teunissen, Haarlem; Jan van Tiel Aerdenhout; Cora de Vries, Marianne Rijmans, Haarlem; Hans Wal- r Oudheidkamer (huize Scheybeeck, 2). Geopend op dinsdag van 15.30 tot v~n 19.30 tot 21.30 gien, Overveen; Duco van Wijngaarden, Santpoort; Karola Lefeber, Dick Pompe, Erik Schuurman, Martin Schwarzer, Theun Smits, Haarlem; Gerard v. Willenswaard, Santpoort; Rob Berkhof, Ilpendam; Rob bert Heilig, Haarlem. hbs-B: Hanke van Ballegooijen, Bloe mendaal; Just Bent, Bart Bemson. Haar lem; Tom Duinker, Hans Eekhof, Bloeen- daal; Kees Hartgring, Arthur Hollak, John de Jong, Haarlem; Jhim La- morée, Zandvoort; Bart Maas, Haarlem; Paul Maessen, Overveen; Fred Bakker, Bloemendaal; Rudi Bartels, Hans Bouer, Haarlem; Wilfred Celosse, Heemstede; Gerda Hogervorst, Rob Koomen, Hein Kranendonk, Astrid Langendam, Haarlem; Joost Bilderbeek, Driehuis; René Blickman, Haarlem; Mark Bottema, Santpoort; Koen Brakel Haarlem; Nella Conventt, San- poort; Henk Cornet, Fred Couzy, Johan van Dongen, Hans Elfering. Hendrik Jan Fokkema, Philips Hendriks, Aart Jan Hiét- brink, Haarlem; Andrié Hirdes, Santpoort; Margreet Moolhuijzen, Bloemendaal; Pe ter Mulder, Nick Peters, Haarlem; Her man Nijon, Aerdenhout; Andrée Ruting, Heemstede; Peter Serné, Haarlem; Jan Unkel, Bloemendaal; René Vennings, Beb Wolsleger, Frank Wiedemeijer, Haarlem; Joyce Wybenga, Santpoort; Jean Zijta Haarlem; Frits Luteyn Bloemendaal; Ro nald de la Mar, Haarlem; Kees Mulder, Driehuis; Hans Schön, Haarlem; Nelleke Slooff, Bloemendaal; Ronald Stam, Over veen; Jan Zwitser, Luuk Jacobs, Haarlem: (Van een onzer verslaggevers) CASTRICUM. Behalve met enkele onbetekenende ongevalletjes is de politie tijdens het afgelopen weekeinde gecon fronteerd met enkele inbraakjes. Uit de tijdschriftenkiosk op het kam peerterrein aan de Zeeweg werden 15 tot 20 pocketboekjes ontvreemd. Ook de Pius X-school aan de Alkmaarderstraatweg kreeg bezoek van ongenode gasten. Er werd hier niets gestolen. In een van de lokalen werd nogal wat wanorde achter gelaten. MAANDAG 10 JULI Landgoed Beeckestijn, Rijksweg, Vel- sen-zuid, beelden in de bloementuin, klei ne plastieken; tot en met zaterdag 15 juli. Openbare Bibliotheek Velsen, Plein 1945, IJmuiden, 19-21.30 u.; filiaal Wüste- laan 79, Santpoort-noord, 19-21.30 uur. NVSH, In gebouw Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen, IJmuiden, 19.30- 20.45 uur, bibliotheek en inlichtingen Ne derlandse vereniging voor seksuele her vorming. Bridge-centrum De Jump, 19.45 uur in gebouw Cultureel Centrum, Moerberg plantsoen, IJmuiden. IJmuider Harmonie, in mms-gebouw Tolsduinerlaan, 18.30 uur repetitie Tam boer- en trompetterkorps en Majoretten- peloton jeugd Boksclub De Ring, 19.30-22 u. oefenen in Ossendorpschool, Wijkaanzeeërweg, IJ muiden. SCHOUWBURG Openluchttheater-BIoemendaal. (Hoge Duin Daalseweg) Din. 20.00 u.: Gezelschap „Ju Siblulut” - Roemeense dansen. MUZIEK Grote of St. Bavokerklngang Oude Groen markt) Din. 20.00 u.orgelconcert Piet KEE. Lisse-St. Agathakerk. 20.15 u.: Orgelconcert door René Saorgin (Nice). ■RinsicnPFN Cinema Palace (Gr. Houtstr. 111) 13.30. 15.30 en 19.00 en 21.30 u.: „Lucky Luke” a.l. Frans Hals (Frans Halsplein) 20 u.: „De twaalf veroordeelden”, 14 jr. Lido (Houtplein), 14, 19 en 20.15 u.: „De Rode Z Luxor* (Gr. Houtstr. 139) 19 en 21.15 u.: „De Forsyte Sage”» a.l. 14 u. 16.15 u.„Pippi Langkous”,a.l. Studio Gr. Markt) 14.15, 19 en 21.15 u. ^Ber trand In On(t)roerend Goed”, a.l. Roxy (KI. Houtstr. 79) Maand, tm. woensd. 14.30 19 en 21.15 u.: „Playboy”, 18 jr. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 63). Perma- nente tentoonstelling Hals meesterwerken en werken van de Haarlemschool van de 16de t.m. 19de eeuw. Prentenkabinet (tentoonstelling Saul Belem en Daniels en andere werken uit eigen bezit. Geopend ma. t.m. zo. 10-17 u. Zo. 13-17 UTeylers Museum (Spaarne 16). Tentoonstelling van schilderijen en tekeningen van Wybrand Hendriks. Tot en met 16 juli. Fossielen, minera len en historische natuurkundige instrumenten. Geopend di. t.m. zat. 10-12.30 u. en 13.30-17 u. Bisschoppelijk Museum. (Jansstraat 79) Per manente tentoonst. Oude religieuze kunst. Geo pend: din. t.m. zat. 10-12.30 u. en 13.30-17 u. Zon. 14-17 u. Stichting MACRO-Centre Kosmos (Amster- damstr. 61). Expositie m.b.t. ruimtevaart, astro nomie, geologie etc. Dagelijks geopend 14-17 u. Elke avond beh. zat. en zo. 19.30 u. Kunstz. Frans Heerkens Thljssen (Houtpl. 13) „Spiegelbeeld”, expositie 18e en 19e eeuwse spiegels" Geopend: ma. t.m. zat. 10-18 u. Galerie „Kunst voor U” (Warmoestr. 16) Werk van J. J. Albers, schilderijen en batikwerk uit Indonesië. Geopend: din. t.m. zat. 10-18 u. Ma. 13-18 u. Zond, gesloten. Galerie Judasoog (Westkolk, Spaarndam). Ex positie olieverfschilderijen van Leon Spieren burg, plastieken en batikwerk van Gerda Spie renburg, sieraden van Anita Schultz, aquarellen van Piet de Ridder en weerwerk van Jeannette Plas. Geopend za. 14-17 u. zo. 10-17 u. DIVERSEN Wijkcentrum Europawijk (Laan van Angers 5). Dinsd. 10-12 u. vrij. 14-16 u. Spreekuur sociaal raadsman. Toneelschuur Bavogebouw. Smedestraat 23) dinsdag 20 u.: Filmschuur, woensdag 20 u.: en 16 u.: Jazzballet. Expositie van drie Heemsteed se kunstenaars. Bowlingcentrum t.o. honkbalstadion). Dage lijks 10-22 u. Za. en zo. 10-02 u. Jeugdbowlen, Iedere zaterdag 11-3 u. Thljsse’s Hof (Mollaan Bloemendaal). Planten en vogeltuln. Dagelijks 9-17 u. Biologisch Centrum „De Duyvetil” (Vogelen- zangseweg bij „Oase”) Tentoonstelling over het insektenleven. Geopend zo. 11-17 uur. Elke zond. 1300 u.Natuurwandeling o.l.v. gids. Spaarndam-Westkolk. Zat. Edelambaehts- markt. Toelichting en demonstratie. Hotel Bouwes (Zandvoort) Diner dansant. Da gelijks optreden van Cor Halle en zijn orkest. Dolfirama (Zandvoort, naast Bouwes Palace). Dagelijks 10.30, 12, 14 en 16 uur. Dl.,vrijd.. zat. avondvoorstellingen 21 uur. Bowling Centrum Burg, van Fenemaplein, Zandvoort. Dagelijks 14-01 uur. Zandvoort-„Le Perroquet” (Bij station). Dag. Zigeunermuziek. Zandvoort-Laterndal” (Dlaconiehuisstr. 1) dag. (•Behalve maand.) 20.00-3.00 u. Orkestmuziek. Zandvoort-Parkeerterrein Circuit: Circus Toni Boltlni. Avondvoorstelling. Wegens vakantie van burgemeester J. G. S. Bruinsma bracht wethouder P. J. Schipperus als loco de gelukwensen van de gemeente Beverwijk over. Hij vond deze buitenaccommodatie als familiebad een geweldige aanwinst voor Beverwijk, dat wel dicht aan zee ligt, maar dat dit complex toch niet kan missen,, gezien de waarde voor de volksgezondheid en de sport. De loco-burgemeester vestigde er even de aandacht op, dat het voor de gemeente vaak moeilijk is gezien de u. in gebouw Cultureel Centrum, Moer bergplantsoen, IJmuiden, benedenzaal 3, tel. 02550-15010; van 11 u. tot 12 uur in buurthuis De Mei, Geelvinckstraat 28, Velsen-noord, tel. 02510-24025; van 15 u. tot 16 uur in gebouw Cusa, Hoofdstraat 133, Santpoort-noord en verder volgens afspraak bij secretariaat, Hoofdstraat 133, tel. 023-378014. Stichting Huishoudelijke en Gezinsvoor- lichting, spreekuur leidster van 9.30 u. tot 12 uur in Willebrordstraat 102, IJmuiden, tel. 02550-10715. Openbare Bibliotheek Velsen, Plein 1945, IJmuiden, 10-12.30 u. en 14.30-17.30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 117, Velsen- noord, 19-21.30 u.; filiaal Willemsbeekweg, IJmuiden-oost, 15.30-17.30 u.; filiaal Zee- wijkplein 27-29, IJmuiden, 19-21.30 uur. Bel Canto, Velser operakoor, 20 u. repe titie in gebouw Cultureel Centrum, Moer bergplantsoen, IJmuiden. Gebouw PTT, Lange Nieuwstraat in gang Spaarnestraat) 19-20 uur zitting Me disch Maatschappelijk Consultatiebureau voor Alcoholisme. Toneelver. VAT, 20 u. repetitie in Oud- Katholiek Verenigingsgebouw. Koningin Wilhelminakade, Oud-IJmuiden. Soli, in gebouw Gymnasium Paulinum, Wolff en Dekenlaan, Driehuis, 19.45-22 uur repetitie Harmonie-orkest. en dinsdag 20 Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u.: 19 en 21.15 u.: bioscopen City Theater, maandag „Dirty Harry”. TENTOONSTELLINGEN Museum Beeckestijn en Felison, Rijksweg. Velsenzuid, 10-12 u. en van 14 u. tot 17 uur. Pieter Vermeulen Museum, in gebouw Cultu reel Centrum, Moerbergplantsoen, IJmuiden, van maandag tot en met vrijdag dagelijks geopend van 14 u. tot 16.30 uur. Archeologisch* expositie, in ontvangstcentrum van Hoogoven», Sessemerstraat. Velsen-noord. dinsdag en donAsudag geopend van 10 u. tot 16 U EngelmundusSerk, Kerkplein, Velsen-zuid, da gelijks tot 15 augustus, van 14 u. tot 17 uur beelden uit de historie van Velsen. tien uur tot 12

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 4