Veel uitvallers in de INDEPENDIENTE AKKOORD ill Nijmeegse vierdaagse Nederlandse kampioene moderne gymnastiek GRIETINA MOLENBUUR KWAM NA HAAR BLESSURES STERK TERUG Gebroeders Van Werkhoven zeilden naar Europese titel remise Fischer blij dat hij er heeft uitgesleept Cassius Clay „sloopte” Ierse bokser Al Lewis B tn Vier Russen over 2.21 m hoog Doping München wil woekerwinsten voorkomen Koersen in Duindigt Etappewinst Claudemagni j$ Winst Stöve Weinig deelname bij profstayers ie r Fiets-vierdaagse 4' I i s 15 DONDERDAG 20 JULI 1972 14 en. 1KT: het (Van onze sportredactie) ;n )1. D vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv^ wwvvwvvvvvvvvvvvvvvwvvvvvvvvvvvvvvvvvvwvvvvvvvwvvvvvvvvvvv^^ I Grietina Molenbuur in actie tijdens een lintoefening. ct. >oter. mooi g of luur. oorn tussen 120 deelnemers. De duidelijk op gaande lijn in de prestaties van Wilton is interessant voor de Finnperiode na de komende Olympische Spelen, als een aan tal uit de huidige Finntop zich terugtrekt of in een andere Olympische klasse over stapt. Kees Douze had het, evenals Van Eist, erg moeilijk in de vierde race en finishte als zevende. Van Eist eindigde in totaal als tweede. PONTARLIER. Twee renners hebben positief gereageerd op een doping-onder- zoek in de Tour. Wie het zijn is nog niet bekendgemaakt, omdat eerst een contra- expertise uitgevoerd moet worden. Alle andere onderzoeken hadden een negatief resultaat. VOETBAL. Willi „de eend” Lippens, die eenmaal in het Nederlands elftal is uitge komen, heeft zijn contract met Regional- ligaclub Rot Weiss Essen verlengd. Lip pens was eerder niet ingegaan op aanbie dingen uit Frankrijk. DEN ie HOYLAKE. De Nederlandse tennis speelster Betty Stöve heeft woensdag in de tweede ronde damesenkelspel van de open Noord-Engelse kampioenschappen in Hoylake gewonnen van de Rhodesische Diane Pattison met 8-6, 6-2. DUBLIN. Cassius Clay, de ex-we- reldkampioen boksen in het zwaargewicht, heeft woensdagavond in Dublin door in. terventie van de scheidsrechter in de elfde ronde gewonnen van Al „blue” Le wis. (VS). Al „blue” Lewis, die boksen leerde in de gevangenis, was geen partij voor Clay. De 29-jarige Amerikaan werd volledig gesloopt door de oud-wereldkam- pioen. Op het moment dat scheidsrechter veen vertoeft, zei: >,Ik geloof niet dat de Argentijnse bond zal tegenwerken. Dus het zal wel 6 september en 4 oktober worden. Overigens zijn die da ta veel gunstiger voor Independiente, dat dan reeds midden in de competitie zit en helemaal ingespeeid is. In Ne derland zijn we dan nauwelijks op gang gekomen. Maar gelukkig is het in september en oktober nog niet zo heet in Argentinië.” Ter voorbereiding van de wedstrijd voor de voorronden van het wereld kampioenschap op 21 oktober tegen Spanje in Madrid heeft de Joegoslavi sche Voetbalbond besloten in de week MEDEMBLIK. Joop en Robert van Werkhoven hebben het gehaald: zij zijn de Europese 470 kampioenen. Een prij- zenswaardige onderscheiding voor het Ne derlandse zeilduo, die in de slotrace de Fransen niet eens de kans gaven hen ook maar iets in de weg te leggen. Met een vierde zege behaalden de Bloemendaalse broers wat alleen hen toekwam: de Euro pese titel. Alleen bij de start, waarbij Van Werkhoven zo weinig mogelijk risico’s liep, lagen Follenfant dicht bjj de Neder landers. Toen het schot viel, hielden de Nederlanders zich nog even op de achter grond maar kwamen vrij te liggen in het kruisrak en zeilden verder hun eigen race. Andrieu (Frankrijk) lag in eerste positie bij het merkteken, maar verder was het een Nederlandse aangelegenheid, namelijk Vollebregt tweede, Van Essen derde. Van Werkhoven vierde en Molenaar vijf de. Follenfant kon de snelle Van Werkho ven® niet bijhouden en maakte fout na fout. Als twintigste kwam de Franse fa voriet rond de eerste boei. Bij het tweede merkteken forceerde Van Werkhoven de binnenzijde bij het ronden en was kort daarna door nieand meer tegen te hou den. Vollebregt viel een plaats terug en finjshte als derde achter de wereldkampi oen Ton en Wouter van Essen. Kees van der Vlug* deed het voor het eerst ook uitstekend en veroverde de vierde plaats. Grietina Molenbuur Is geboren in Oos-terug zou komen en zelfs nationaal kam- trum bjj Dokkum, waar haar vader een bakkerij heeft. Ze is nu al weer ruim zes jaar inwoonster van de Friese hoofdstad. Ze zal in die voor haar zo moeilijke sportjaren nooit hebben kunnen vermoe den dat zij, keurturnster, bijzonder sterk Sparta heeft in Almelo een oefen wedstrijd tegen de eerste klasser der amateurs Rietvogels met 7-1 gewon nen. De ruststand was 3-1. Voor Sparta scoorden: Venneker, Eykenbroek. Wal beek, Kreuz (2x), Klijnjan en Kowalik. Hoevenberg redde de eer voor Rietvo gels. In Neeritter won MVV een oefen wedstrijd tegen de tweede klasser Veri tas met 3-1. NIJMEGEN Het legioen van de Nij meegse vierdaagse is woensdag tijdens de tweede marsdag uitgedund. Als gevolg van de verzengende hitte moesten 618 wandelaars de strijd staken. Voor de der de wandeldag, donderdag, zijn nu 12.933 lopers gerechtigd in de zeer vroege uren van start te gaan. Want de maatregelen die de organisatoren van het Nijmeegse wandelevenement dinsdag namen blijven ook de komende dagen van kracht. Dat betekent dus dat de wandelaars op de 50 kilometer 10 kilometer minder mogen lo pen, dat de militairen zonder bepakking mogen wandelen en dat men iets soepeler zal zijn met laatkomers. Als grootste pro bleem zag dr- Avenarius, hoofd van de geneeskundige dienst van de vierdaagse, het feit dat de wandelaars zo plotseling met deze tropische hitte zijn geconfron teerd. „Als het al een paar weken zo warm zou zijn geweest dan had men er bepaald niet zoveel last van gehad. Maar met de training had men eigenlijk met deze weersomstandigheden al rekening moeten houden”, aldus dr. Avenarius. Het wandellegioen trok tijdens de sober gehouden tweede marsdag door de trek- pleisterplaats Wychen. In verband met de dood van de Deense luitenant Birt Ander sen was er woensdag geen muziek en hingen de vlaggen halfstok. De vierdaag- seleiding heeft verder voor de vierde dag bepaald dat de maatregelen die eerder deze week zijn genomen gehandhaafd zul len blijven maar dat er dan wel op de vastgestelde tijden ’s morgens zal worden vertrokken. Dit met de bedoeling om de triomfantelijke intocht van het legioen op de normale tijd te doen plaats vinden. Het wandellegioen trekt donderdag zuidwaarts Het was de zevende overwinning van Clay, nadat hij op 8 maart 1970 in de Madison Square Garden in New York een vergeefse poging had gedaan om de we reldtitel waarvan hij enkele jaren tevoren vervallen was verklaard, terug te winnen. Clay verloor het gevecht tegen Joe Fra zier op punten. Het gevecht in Cork* Park in Dublin, dat door 15000 toeschou wers werd bij gewoond, was voor Clay een training. De oud-wereldkampioen, die da genlang last had ondervonden van een verkoudheid was oppermachtig in de ring. Lewis, die aan het eind van de vijfde ronde na een combinatie op het hoofd en lichaam zwaar neer ging maar door de gong gered werd, bracht alleen zijn moed en doorzettingsvermogen in de ring. Clay had het gevecht veel sneller kunnen be ëindigen maar de oud-wereldkampioen wilde niet alleen zijn conditie testen maar ook het publiek waar voor zijn geld geven. Vanaf de achtste ronde was Lewis niet meer in staat zich te verdedigen en het was dan ook een verademing dat de scheidsrechter in de elfde en voorlaatste ronde de „strijd” staakte. van 9 tot en met 17 oktober een trainingskamp te houden in het KNVB iportcentrum in Zeist. De Joegoslaviërs maken de reis BelgradoMadrid via Nederland omdat zij naar hun zeggen nergens zulk een prima sfeer en gast vrijheid hebben aangetroffen ais juist in het KNVB sportcentrum. Het is waarschijnlijk dat de Joegoslaven tij dens het trainingskamp een wedstrijd in Nederland zullen spelen. De Nijmeegse eredivisieclub NEC heeft woensdagavond in Malden voor ongeveer 1500 toeschouwers een oefen wedstrijd tegen Juliana, dat uitkomt in de eerste klasse van de onderafdeling, HOEVEN. Van dinsdag 25 juli tot en met vrijdag 28 juli zal vanuit het West- brabantse recreatieplaatsje Hoeven een fiets-vierdaagse worden gehouden. De rij- wieltoerder kan inschrijven voor een vier daagse van 100 of een van 50 kilometer per dag. Ook kan men per dag inschrij ven. De routes voeren door Westelijk Brabant en Noord-Belgie. pioene zou worden. Weliswaar niet in haar oude liefde, het keurturnen, maar in de moderne gymnastiek, die een grote toekomst tegemoet gaat in het KNGV. Mejuffrouw Ake Smit, leidster van Quick Huizum en tevens trainster van de natio nale ploeg moderne gymnastiek van het KNGV, raadde de turnster aan met keur turnen definitief te stoppen en over te gaan op de moderne gymnastiek. De risi co’s zijn daar veel minder groot en daar mee de kans op hardnekkige blessures. met 9-0 gewonnen. De rust brak aan bij 6-0. De doelpunten kwamen op naam van: Jan Peters (2x), Van Dein den (2x), Marijnissen (2x) Kamps (2x) en Hoevenberg. Follenfant bleef op de twintigste plaats liggen. Aldus kwam er niets terecht van het Franse samenspel om Van Werkhoven in een val te lokken. Joop en Robert van Werkhoven waren domweg te snel voor de Fransen, die overigens met licht weer zoals op deze dag altijd sterk zijn. Behal ve de kersverse Europese kampioen Van Werkhoven hebben ook de andere vader landse 470 equipes het er goed afgebracht. Sjoerd en Rik Vollebregt waren teleurge steld dat zij in de zesde race hun tweede plaats hadden verspeeld want nu moesten zij in het eindklassement de derde plaats achter Follenfant afstaan aan Van Essen. Vollebregt werd vierde. Het slot van de 31ste Nieuw Loos- drechtweek heeft slechts één opmerkelijk zeilsucces opgelverd. Bij de Finnjollen ging niet Hans van Eist of Kees Douze maar ex-solokampioen Bart Jan Wilton met de hoofdprijs naar huis. Wilton was in de laatste race ongenaakbaar terwijl Van Eist zichtbaar in snelheid te kort schoot en vierde werd. Deze hoofdprijs is niet Wiltons eerste succes in dit seizoen. Reed» in de Kieler Woche viel de Rotter- (Van onze redacteur in Bonn) BONN. Geschokt door de eerste Olympische records (de prijzen in de res taurants van het Olympische dorp) heeft burgemeester Kronawitter van München uit zes gemeenteraadsleden een wachtpa- trouille gevormd, die de taak heeft woe kerwinsten tijdens de Olympische spelen te voorkomen. In samenwerking met ver tegenwoordigers van de handel en met de consumentenorganisaties moet er voor worden gezorgd dat een verblijf in München in augustus en september be taalbaar blijft. LEEUWARDEN „Ik heb het wel gehad dat ik de gymzaal niet binnen durfde te gaan- Ik stond dan wel voor de deur, maar ik kon gewoon de moed niet opbrengen de deur open te doen. In plaats van te oefenen, ging ik dan maar wat rondzwerven in de stad. Dat was in die verschrikkelijke periode tussen 1966 en 1969. Door allerlei blessures ben ik toen zo’n drie jaar uit de roulatie geweest”- De turnster, die nog niet zo heel veel jaren geleden de ene blessure na de andere opliep en voor wie de gymnastiek zaal toen gewoon een obsessei was, is nu drievoudig kampioene van Nederland in de moderne gymnastiek: de 23-jarige Grietina Molenbuur, lid van de gymnastiekvereniging Quick Huizum te Leeuwarden, al jaren lang één van de meest vooraanstaande clubs in het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond. BUENOS AIRES. Het bestuur van de Argentijnse voetbalclub Inde pendiente is woensdag akkoord gegaan met de door Ajax voorgestelde data 6 september en 4 oktober voor het spelen van de wedstrijden om de wereldbeker. Het eerste duel is in het Avellaneda stadion in Buenos Aires, de tweede wedstrijd in Amsterdam. Volgens het persbureau UPI moet de Argentijnse Voetbalbond (AFA) ook nog goedkeu- ing aan deze data hechten. Bij Ajax was men nog niet op de voogte van het besluit van Indepen diente. Trainer Kovacs, die met zijn spelers in een trainingskamp in Hooge- REYKJAVIK Advocaten van Robert Fischer en de filmmaatschappij Chester Fox inc, die bovendien alle tv-rechten bezit, hebben woensdag in New York vergaderd. Onderwerp van gesprek was de aanwezigheid van camera’s in de grote speelhal bij de vijfde partij van de twee kamp SpasskiFischer om het wereld kampioenschap schaken, die voor donder dag in Reykjavik op het programma staat Gudmundur Thorarinsson, de voorzitter van de IJslandse Schaakbond, verklaarde ten tijde van het gesprek in Amerika: Fischer heeft nu eenmaal een vreselijke hekel aan camera’s, we weten dat er een oplossing is die hij accepteert, maar ik kan niet zeggen welke dat is- De uiteinde lijke beslissing zal wel tot kort voor het begin van de partij op zich laten wach ten”. De organisatoren gaan intussen door met het nemen van maatregelen om te verhinderen dat ongewenste geluiden de hal binnendringen. Zo zijn in de ingangen van de hal geluiddempende „Anti-cham- bres” geplaatst, omdat arbiter Lothar Schmid uit het aangrenzende restaurant glasgerinkel en stemmen had opgevangen. Juf Smits vooruitziende blik zou be loond worden. In mei 1969 won haar pupil, na slechts een paar keer te hebben geoefend, de vrije touwoefening. Het suc ces werd gevolgd door drie achtereenvol gende Nederlandse kampioenschappen in de modern gymnastiek en wel in 1970, 1971 en 1972. De moderne gymnastiek kent evenals het keurturnen vier onder delen, te weten bal, hoepel, touw (volgend jaar vervangen door de knots) en lint. Grietina Molenbuur blinkt niet alleen uit in de moderne gymnastiek, ook in de ritmische gymnastiek behoort ze tot de besten. „Ritmisch gymnastiek is voor de moderne gymnastiek de beste ondergrond. Moderne gymnastiek is een mengsel van aanleg, talent, lenigheid, muzikaal-zijn en ballet. Het mooie ervan is dat je je er helemaal in kunt uitleven”. Grietina Molenbuur maakt samen met haar clubgenote Jannie Oost, de nationale meisjes-kampioene, deel uit van het in totaal 18 leden tellende keurkorps moder ne gymnastiek, dat eenmaal in de maand in Amsterdam een weekend oefent onder leiding van juf Smit met het oog op de wereldkampioenschappen, die volgend jaar in Rotterdam plaatsvinden. De natio nale kampioene bereidt zich zeer intensief voor op de WK 1973 in Rotterdam. Naast de maandelijkse weekeindtraining (zowel op zaterdag als op zondag wordt er dan vier uur getraind) oefent ze vier avonden in de week. Op dinsdagavond van zeven tot negen moderne gymnastiek, op woens dagavond een uur ritmische gymnastiek, dan op donderdagavond weer twee uur modern turnen en iedere vrijdagavond er belangrijke wedstrijden op het pro gramma staan, wordt die wekelijkse trai ning uitgebreid met twee uur oefenen op zaterdag. Grietina Molenbuur doet er alles aan om op gewicht te blijven. „Ik heb een geweldige aanleg voor groeien. Vandaar dat ik geen aardappels eet. maar wel twintig-plus-kaas en taptemelk”. Ook in de moderne gymnastiek zijn blessures haar niet bespaard gebleven. Vorig jaar namelijk brak ze een middenvoetsbeentje. En dat betekende een maand met de voet in het gips. „Op een dinsdag mocht het gips eraf en zaterdags turnde ik al weer mee in het duel tegen Reinland. Ik werd zelfs nog tweede. Maar zo iets doe ik nooit weer. Ik kon niet eens met mijn voet in het gymschoentje”. Ze is onlangs naar Bulgarije geweest, waar ze in een zeer sterk bezet toernooi 25ste werd. In totaal namen 40 turnsters deel. „Tegen de Oostbloklanden kunnen we nu eenmaal niet op. De meisjes uit die landen doen niets anders dan gymnastieken. Daar komt bij, dat in de Oosteuropese landen de moderne gymnastiek al 25 jaar wordt beoefend. In Nederland zijn we er drie jaar geleden pas mee gestart”. Is het beoefenen van topturnen een dure bezigheid? De nationale titelhoudster zegt hierover: „Aan contributie betaal ik bij Quick jaarlijks 300 gulden. Daar komt bij dat ik wel over tien turnpakjes moet beschikken en over het nodige materiaal. Al met al is het wel te doen. Het ontbreken van subsidie voor Quick kan inkrimping van het trainingsschema meebrengen. Maar ik ga door. Desnoods betaal ik mijn trainingslessen zelf. Ik kan er nu niet meer mee stoppen”. Grietina Molenbuur, die van haar school alle me dewerking krijgt, schaaft nu samen met juf Smit aan de oefeningen, die volgend jaar in Rotterdam moeten worden uitge voerd. „Ik wil daar zo goed mogelijk voor de dag komen. Alleen het allerbeste ma teriaal kan me daarbij helpen. Vandaar dat ik werk met een bal uit Zweden, met een touw uit Oost-Duitsland en met een (Van onze sportredactie) AMSTERDAM- De baanwielerkampi- oenschappen worden vandaag besloten in het Olympisch Stadion te Amsterdam. Door de minimale deelname bij de prof- stayers (Stam, De Wit en Van Deene) rijden in dit kampioenschap ook vijf amateurs mee. De wedstrijd is ingekort tot 50 kilometer. Door een onlangs opge lopen glessure kan Jaap Oudkerk niet deelnemen. Verder staat op het programma het sprintkampioenschap met slechts twee deelnemers. Titelhouder Loeveseyn dient het op te nemen tegen Ben Janbroers. Voor amateurs is er dan nog de één kilometer tijdrit met als favorieten Van Doom, Balk en Fens en de achtervolging. De vier overgebleven renners zijn Roy Schuiten, Frans van de Ruit, Herman Ponsteen en Ad Dekkers. EAST KILBRIDE. De Fransman Claudemagni heeft woensdag de tweede etappe van de amateurwielerronde van Schotland de „milkrace”) gewonnen. Hij legde de 135 kilometer van Leven naar East Kilbride af in 3 uur, 8 minuten en 27 seconden. De beste Nederlander was Henk Poppe, die als vijfde eindigde. De Pool Stanislav Szozda heeft de leiding in het Algemeen klassement. MOSKOU. Op de tweede dag van de Russische atletiekkampioenschappen in Moskou was het hoogspringen heren het beste nummer: vier atleten haalden 2.21 meter. Daarbij was niet Joeri Tarmak, die in de kwalificatie met 2.25 meter voor de beste wereldseizoenprestatie had gezorgd. De titel ging naar de Europese kampioen Kestoetis Sjapka. Achmetov, Abramov en de 33-jarige veteraan Viktor Bolsjov, die in Rome 1960 al vierde was, haalden ook 2.21 meter. Viktor Masjnikov evenaarde op de 110 m horden het nationale record van Milhailov: 13.6 sec .Janis Loesis, de wereldrecordhouder speerwerpen met 93,80 m, liet zijn kwalificatieworp van 89.74 volgen door een finaleresultaat van 85.28 m. De Europese recordhouder op de 100 m Valeri Bortsov (10 sec.) completeer de zijn „sprintdubbel” met een zege op de 200 m in 20.7. Bij de dames presteerde Nadesjda Besfamilnaja hetzelfde. Haar tijden waren 11.4 en 23.6. het moet doen met de presidentiële suite, in het Loftleidir-hotel in Reykjavik, is inmiddels wel opgelucht dat de dinsdag gespeelde vierde partij van de tweekamp tegen Boris Spasski hem nog een remise heeft opgeleverd. De Amerikaan bracht een groot gedeelte van de dag door met het bestuderen van de - vertaalde - analyses van de IJslandse grootmeester Fridrik Olafsson (een Van zijn weinige vrienden), en knikte bij diens kritiek op een zijner zetten: „Ja, dat was geen bes te”. Intimi menen verder te weten dat Fischer zeer verrast was door Spasski’s aanvallende tactiek en dat hij „maar al te blij was er een half punt te hebben uitgesleept”. Fischers secondant pater Lombardy: „Ik heb altijd gezegd dat ze elkaar niet veel ontlopen als het op tac tiek aankomt. Het is bijzonder zwaar, maar Bobby is goed in vorm, hij slaapt veel en ‘qopkt niet van die dikke sigaren als ik, noch ook rookt hij tientallen sigaret ten als grootmeester Byrne”. Thorarinsson is woensdag nog even op bezoek geweest bij Spasski en kon mededelen dat de Russische wereldkampioen „ontspannen” is, lachte en zeer tevreden is over alles. Dat in de bierstad bij uitstek, waar nu eenmaal geen „kleintje bier” wordt ge dronken, ruim vier mark per maat zal worden gevraagd, zoals voor de restau rants op het Olympisch terrein is beslo ten (bijbehorende schnitzel en patat kos ten 12 mark), vindt het gemeentebestuur onaanvaardbaar. Over die kwestie is het laatste woord nog niet gesproken. De gemeente heeft aan de exploitanten van de restaurants onwillige gesprekspartners, want die hebben net kapitale bedragen uitgegeven. Het personeel voor de 15.650 restaurantplaatsen is al voor een groot deel in dienst en verveelt zich bij de bediening van enkele tientallen gasten op de terrassen. Burgemeester Kronawitter kan op eigen terrein evenmin als in het Olympische dorp bevelen uitvaardigen over de hoogte van bierprijzen. Zijn eigen prijzenpolitie zal echter in de Münchense restaurants de prijzen bewaken en duidelijke over schrijding van het gebruikelijke zal met naam en toenaam worden gepubliceerd. Ook zo moet het mogelijk zijn voldoende druk uit te oefenen. Het ligt overigens voor de hand dat Münchens overheid niet alleen de bierprijzen in de gaten moet houden. De organisatie voor „Duitse stads reclame”, beschikkend over de aanplak zuilen en reclameborden in de Beierse hoofdstad, besloot haar prijzen maar liefst 200 procent te verhogen. Daar stak Kro nawitter in samenwerking met het West- duitse kartelbureau een stokje voor. München trekt in deze voor-Olympi- gche vakantieweken meer toeristen dan in „normale” zomers. Het is geen uitzonde ring als de hoge televisietoren, die een goed uitzicht biedt op het Olympische dorp op een dag 15.000 bezoekers ver werkt. Niettemin is de stemming in de hotelbranche voorlopig gedrukt. Ondanks het toeristenrecord staan er meer bedden leeg dan vorig jaar. In de Olympische hausse werd het aantal hotelbedden uitge breid van 15.000 tot 24.000 Voor de spelen is alles bezet, maar de toeristenorganisa ties konden die snelle groei onmogelijk bijbenen. Lew Eskin na een minuut en vijftien seconden in de elfde ronde het gevecht staakte, was Lewis nauwelijks meer in staat iets te zien. Zijn gezicht was gezwol len en met bloed bedekt. m 1. Jupiter D 2. Jubar Oaktree, pl 1.20 1.40 1.30 kopp met als middelpunt Groesbeek. De derde marsdag staat altijd bekend als uiterst zwaar in verband met het heuvelachtige parcours met de alom gevreesde Zeven- heuvelenweg. De weersverwachting is dat het op donderdag opnieuw bijzonder warm zal zijn. WASSENAAR. De uitslagen van de woens dag gehouden koersen op Duindigt zijn: Dalilaprijs 2140 m: 1. Jacqueline N (P. Koppe- jan) 3.07.0 1.27.4, 2. Klair L, 3 Klara Roodnoot, Winn 40.30 pl 3.60 1.60 3.20 kopp 37.60 trio 455350. Florenciaprijs 1520 m: 1 Lana Rodney (A. 3, 2. Luru Akkit, 3. LinuS pl 170 2.20 kopp 4.80. 1. Impuls W (J. van 1.24.6, 2. I’m Happy, 3 Winn 2.10 pl 2.90 3.30 3.60 1 Janprijs (le afd) 1800 m ren: 1. Attractive (J - - 1.58.8, 2. - Winn 3.90 pl 170 1.60 kopp 730. Ockhorstprijs Flintstone V en Hea Alkestis 1.50 2.30 X.4I.V, pl 3.60 Knijnenburg) 2.14.0 1.29.3, 2. Lord Akkit, 3. Linos Van Amstel. Winn 2.60 pl 170 2.20 kopp 4.80. Etandarprijs 2000 Dooyeweerd) 249.1 Karola van Altena. kopp 5.40 trio 193.20 Muldêrmans) 1.58.8, 2. Artois, 3. Christiane. Cees Ockhorstprijs 2140 m: 1 Ireland (G. Onrust) 256.9 1.219, 2. Francina, 3 (Dead Head) VE. Winn 230 pl kopp 6.30 le trio 23.70, 2e trio 15.50 Vent de l’ouestprijs 2100 m: 1. Ideal Prise (C Hetteling) 2.542 1.23.0, 2. Irma van Double, 3 Hartin Gerda. Winn 3,- pl 1.90 340 kopp 21.40. Quimperleeprijs 1600 meter 1. Jacoo R (M. Bouwhuis) 2.09.8 1.211, 2. Ingrid Roodnoot, 3. Iwan Mac H Winn 1.60 pl 140 1.50 1.20 kopp 510 trio 32.60. Koning B Prijs 210 m 1. Jupiter D (E Schwarz) 2.53.1 1.22.4, 2. Jubar Oaktree, 3. Intrepid Girl Winn 2.3 560. Janprijs (2e afd) 1800 m ren: 1 Sans Sesse (F. van Peuren) 1.59.2, 2 Robert, 3. Acceleranda. Winn 2.80 pl 1.20 1.50 130 kopp 10.3 trio 7360. Madrigalprijs 2000 m: 1. Jack Buitenzorg (J. van Dooyeweerd) 2.476 1.23.8, 2. Importeur O, 3 Ideal Dear. Winn 4,- pl 2,- 1.8 kopp 7.40 f a Totalisator-omzet 249.012,-

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 15