Honderden schepen liggen in de Theems voor anker POGING HAVENSTAKERS TEGEMOET TE KOMEN Drehmanns Limburgs Dagblad: voorkeur aan fusie Telegraaf PRO MEMORIE VOOR DE KIEZERS... Ontwikkelingen in de kabinetscrisis beheerders Telegraaf biedt DE BEURS DEZE WEEK 5,3 miljoen „Meerderheid geeft DE NUTSSPAARBANK WEST NEDERLAND NUTSSPAARBANK WEST NEDERLAND Wall Street Bedrijven willen „Turfschip” in Breda overnemen 10 ONGERUST VOORSTEL ZATERDAG 29 JULI 1972 Bijspringen (Van onze redacteur in Londen) 99 Hetzeljde VOOR ENKELE VAN HAAR BIJKANTOREN (Van onze beursmedewerker) (Van onze correspondent) Hoofdkantoor: Jansstraat 19, Haarlem, Telefoon 023-319270 de bank voor modern geldverkeer, alle bank-, effecten- en assurantie- zaken en vakantiereizen, met 46 kantoren van Wervershoof tot Sassenheim vraagt: Wie belangstelling heeft voor deze funktie wordt verzocht zich schriftelijk of telefonisch te wenden tot de afdeling Personeelszaken van de Biesheuvel. Zij lopen weg uit het kabinet. Volgens Biesheuvel wegens bezuinigingen die ze niet willen accepteren, volgens de bewindslieden zelf omdat ze ook al niet tevreden gesteld zijn met betrekking tot hun wens een loon- en prijsmaatregel in te voeren. De V.V.D., steeds politiek goed be vriend met DS’70 in het parlement, voelt er eerst weinig voor om alleen met de confessionelen door te gaan, maar V.V.D.- fractieleider wiegel weet enkele morrende V.V.D.-ministers over te halen niet uit het kabinet te stappen, howel hij ook niet bijzonder tevreden is met het besluit van het kabinet, vooral met betrekking tot bezuiniging op defensie. Weglopen zou na melijk „onverklaarbaar” en „onsportief” zijn. havens bestuurt. Jones en Lord Aldington hebben hun besprekingen vrijdag voortge zet om een nieuw rapport op te stellen, dat de havenarbeiders misschien wél zal kunnen behagen- Ze staan in voortdurend contact met de minister voor de werkge legenheid, Maurice MacMillan. Hij deelt mee. dat commissarissen en directie van het LD in het bezit zijn van „En of het nieuws nu van De Telegraaf of van de GPD binnenkomt, is eigenlijk hetzelfde; het gaat altijd door de handen van iemand die selecteert”, aldus de heer Drehmanns. langere periode dan aanvankelijk noodza kelijk en vooral ook gewenst werd geacht. Gevreesd moet zelfs worden dat het land nu geruime tijd in het duister zal tasten over al het fraais op belasting- en finan- cieringsgebied dat in de lucht hangt. LONDEN Honderden vracht schepen liggen in de Theems voor anker en staan op het punt de steven te richten naar havens op het conti nent. Dit beeld is ook in alle andere havenplaatsen te zien, want de ha venarbeidersstaking is zo goed als volmaakt. Het hele land is van zijn voornaamste invoer- en uitvoerlijnen afgesneden. De regering maakte be kend dat er dank zij de grote land- bouwproduktie in dit zomerseizoen nog voldoende voedselvoorraden zijn voor enige maanden. Hij erkent, dat directies en commissa rissen van beide ondernemingen hebben afgesproken, dat zowel De Telegraaf als hei: LD elk maar één woordvoerder zullen hebben. „Het belang van het bedrijf laat ons de vrijheid spreekverboden op te leggen. Men mag wel zijn mening uiten, maar dan waar overleg mogelijk is. Er moet geen hetze komen”, aldus de heer Drehmanns, die zegt van alle andere afde lingen in het bedrijf brieven te hebben gekregen met de vraag: doet u er toch iets aan.” „Wij zijn ervan overtuigd dat de exploi tatie beter kan” zo heeft een woordvoer- de’- van de groep meegedeeld. De Bredase bedrijven willen een manager voor eigen risico Het Turfschip laten exploiteren. De ze zou een aantal vaste lasten circa 4,'0.000 voor zijn rekening moeten nemen. De omzet in Wall Street was 13,05 miljoen aandelen. Dow Jonescij f ersIndustrie 92610 (—0.75), Sporen 227.52 (—0.06), Nutsbedrijven 106.06 0.09). „Van de ongeveer 300 werknemers ge ven circa 270 de voorkeur aan De Tele graaf. De Telegraaf garandeert het Lim burgs Dagblad trouwens een eigen redac- tiooeel standpunt. Het is heel goed denk baar dat het LD na de overneming een hoo<dartikel heeft dat qua opvatting lijn recht tegenover die van De Telegraaf staat Meneer Hulskorte (hoofdredacteur var De Limburger in Maastricht, red.) is een mooie leugenaar als hij zegt dat we verplicht worden hoofdartikelen van De Telegraaf over te nemen. Toch worden al plannen overwogen om de noodtoestand af te kondigen. Dit maakt het gemakkelijker om soldaten in te zetten bij het lossen van schepen met bederfelijke waar, waaronder tomaten, groenten en vooral medicijnen. Intussen wordt achter de schermen koortsachtig gewerkt om aan deze staking, die door de havenarbeiders met 38 tegen 28 stemmen werd goedgekeurd, een eind te maken. DEN HAAG. Het bod dat de hol dingmaatschappij De Telegraaf heeft uit gebracht op het Limburgs Dagblad be draagt 5,3 miljoen gulden. Volgens het concurrerende dagblad De Limburger zijn afvloeiingen bij het LD niet uitgesloten, blijkens de overeenkomst tussen De Tele graaf en het Limburgs Dagblad waarvan kopie in bezit zou gisteren Gisteren 383 32% 2944 49% 21% 35% 22% 39% 109% 44% 5874 48’4 7644 46% 31 36% 844 13% 1644 28% 43% 35% 644. 32% (Van onze correspondent) HEERLEN. Waarnemend directeur J. Drehmanns van het Limburgs Dagblad heeft bevestigd, dat het bod van De Tele graaf op de aandelen van het Limburgs Dagblad inmiddels is uitgebracht en dat commissarissen en directie van het LD het aantrekkelijk vinden en tot aanvaar ding adviseren. Hij heeft ook liever dat zijn krant door De Telegraaf wordt over genomen dan door het Audet-concern. „Audet kan misschien op papier wel de wei kgelegenheid garanderen, maar niet het aantal arbeidsplaatsen, zeker niet op de langere duur. Dat kan De Telegraaf we’”, aldus de heer Drehmanns. 30% 15% 32% 3% 4444 28% 3144 44 18% 42 44% 1744 28 2144 31 6644 25% 36% 166% 138% 63% 74 28% 9% en tomaten uit het Westland, dreigen echter spoedig schaars te zullen worden. Jones, een van de opstellers van het rapport, is de leider van de Algemene Transportarbeidersbond, waarvan de ha venarbeiders deel uitmaken. Lord Aiding, voorzitter van het orgaan dat de Londense IBM Int Harv. Int. Nickel Int. T. a. T Kennecott Radio Corp. Republic St. Royal Dutch Sears Roeb SheH Oil Soc. Vacum Stand. Br. Stand. Old N. Studebaker Texaco Un. Aircraft Un. Corp. Un. Brands Un. Incorp. Us. Steel Westingh. Woolworth Ford K.L.M. prijsmaatregel om te gaan. De wens vertolkt door de Brauw en Drees. „Wordt er gelijmd?” „Door wie wordt er eventeeel gelijmd!” en „Op welke basis kan er eventueel gelijmd worden?” Bies heuvel zit verder in de knoop met zijn opdracht, die hij zelf heeft uitgelegd als vorming van een vier-partijenkabinet en uitschrijven van verkiezingen. Hij wil van de fractieleiders weten of er onder zijn formateurschap een soort informateur kan worden aangewezen om met DS’70 in contact te treden. Biesheuvel stelt de koningin op de hoogte. Tot zover de bijgewerkte stand van zaken tot vrijdagmiddag. Het gaat er maar om of de kiezers het zich allemaal herin neren. De redactie blijkt over de aan de gang zij' de ontwikkelingen allesbehalve gerust. Men vraagt zich af: hoe zal het met de redactionele autonomie gaan, wie kan het beste garanties geven dat er geen perso neel zal afvloeien, kan men eigenlijk wel een stuk geestelijk êigendom als een krant verkopen? Uit de redactie wordt verklaard, dat op deze vragen in het geheel geen antwoord is gegeven en dat het toch van dit antwoord zal afhangen wa’ de houding van de redactie zal zijn. Vereist wordt: leeftijd 25-35 jaar opleiding op mulo-niveau of hoger ambitie om de verkoop van het dienstenpakket krachtig te bevorderen vlot in de omgang met het publiek in staat om leiding te geven aan jonge assistenten en tot het dragen van de verantwoordelijkheid voor de gehele gang van zaken op het betreffende kantoor Geboden wordt: een aantrekkelijke zelfstandige funktie een goede salarisregeling gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden premievrij pensioen een extra uitkering aan het eind van het jaar de mogelijkheid tot het volgen van interne en externe cur sussen Hierdoor werd voorkomen dat de beurs niet geheel en al in de hoek van ongeïn teresseerd gescharrel werd gedreven. Ach- tergrondnieuws dat tot een drastische koerswending aanleiding gaf was er ook nu niet. Alles bleef even vaag, en hangen aan de politieke kapstok. Hét bekende politieke touwtrekken kwam op gang en bezorgde de kabinetscrisis al weer een Avondverkeer met tussen haakjes de slotkoers van giste ren): Akzo 76.70 76.70), Hoog ovens (77.60), Kon. Olie 126.40 (126.00), Philips 57.00 gl (56.90), Unilever 126.70 (126.70), KLM (106.00). De directe oorzaak van de staking is het zogenoemde rapport-Jones-Aldington, dat een antwoord probeert te geven op de vraag hoe de havenarbeiders zo goed mo gelijk te helpen als zij hun baan verliezen door de verdergaande mechanisering en containerisering in de havens. De haven werkers vinden de voorstellen in het rap port echter niet ver genoeg gaan. Bovendien was de verbittering onder de dokwerkers over de gevangenneming van -inmiddels vrijgelaten - vijf kameraden een factor die tot de nieuwe thans officië le staking heeft geleid. Santa Fé Ind Can Pacific Illinois Cent. Penns Centr South Pac. Allied Chem. Am. Can. A.C.F. Ind. Am. Smelting Am. T. a. T. Am. Brands Anaconda Beth. Steel Boeing Chrysler City Bank Cons. Edison □ougl. Atrcr. Dup de Nem 166% East. Kodak imsl Gen. Electr. Gen. Motors Goodyear T. Am. Motors de belastingen volgend jaar meer zullen opbrengen dat hij aanvankelijk had becij ferd. Volgens Wiegel moeten de DS'7Ó- ministers ook mee kunen spreken over de verdeling van deze extra miljoenen. Hij ziet zo mogelijkheden de breuk toch te lijmen. De C.H.U. betuigt haar bijval. DS’70 ziet de noodzaak tot hervatting van het gesprek niet. De 70 miljoen zou den te weinig zijn om het meningsver schil over de bezuiniging op verkeer en waterstaat en hoger onderwijs op te los sen. Dat ging in totaal namelijk over 240 miljoen. Bovendien wil DS’70 eerst toe zeggingen over het loon- en prijsbeleid. De A.R.P. vermoedt dat Wiegel pro beert Biesheuvel een tot mislukken ge doemde lijmpoging te laten ondernemen, om dan een reden te hebben uit het kabinet te stappen. De V.V.D. zou dan nog in november verkiezingen hebben, zoals zij wenst (om DS’70 te kunnen verslaan onder het motto „De bezuinigers wilden niet bezuinigen”). De politieke vrienden van Biesheuvel menen een politiek spel te doorzien en verzetten zich hevig tegen een poging de oude coalitie te herstellen. Zij blijven vasthouden aan een kabinet van de vier, maar eigenlijk heeft Aantjes nog liever een kabinet met de drie confessio nele partijen. In ieder geval wil men het hoofd van Biesheuvel redden. De K.V.P., onderling sterk verdeeld, maar al jaren strevend naar intensieve samenwerking met A.R.P. en C.H.U., wil de confessionele samenwerking niet inge- vaar brengen en stelt zich soepel op tussen A.R.P. en C.H.U. Premier en formateur Biesheuvel polst zijn partijgenoot en collega-minister Boersma van sociale zaken nog eens over de mogelijkheid tegemoet te komen aan de wens van DS’70 op het gebied van lonen en prijzen. Boersma verzet zich scherp. Aantjes moet op verzoek van Nelissen het meningsverschil tussen de „boer” Biesheuvel en de „Fries” Boersma wat bijslijpen. Overtuigd van de onmogelijkheid DS’70 opnieuw bij de regering te betrek ken, doet Biesheuvel een beroep op V.V.D. en C.H.U. om af te zien van hun verlan gen met DS’70 te praten. De V.V.D. en C.H.U. blijven echter op hun standpunt staan en delen Biesheuvel dat op diens verzoek „zwart op wit” mee. Wiegel ver telt wijselijk niet wat hij gaat doen als de premier weigert in te gaan op zijn wens. „De fractie moet daarover dan beslissen,” zegt hij slechts vaag. De C.H.U. probeert haar confessionele vrienden van A.R.P. e n K.V.P. mild te stemmen door vooraf de beide partijen op de hoogte te stellen van de inhoud. Ook de inhoud van de brief ademt verbroede ring: lijmen kan alleen als er een gunstig klimaat geschapen wordt voor het afslui ten van een sociaal contract. Dat betekent dat DS’70 moet afzien van de loon- en prijsmaatregel. De formateur staat voor de vragen een nieuw onderhandelingsvoorstel van Audet. Zij hebben er nog niet op gerea geerd. Van een bod door Audet op de LD- aandelen weet de heer Drehmanns niets. Hii is er zich overigens van bewust, dat waar uit de kring van het personeel bezwaren tegen de overneming door De Telegraaf klinken, deze bezwaren voorna- me’ijk in de redactie leven. Omdat de breuk met DS’70 definitief lijkt, wordt koningin Juliana teruggeroe pen van vakantie. Ze ontvangt de fractie leiders, luistert naar hun adviezen en vraagt Biesheuvel een kabinet te vormen. Biesheuvel legt zijn opdracht „een kabinet te vormen” uit als: het vormen van een kabinet met de steun van K.V.P., A.R.P., C.H.U. en V.V.D. en het uitschrijven van verkiezingen. De vie,r partijen (dus ook de C.H.U.) hadden zo de koningin ook geadviseerd. Het advies van Berger aan de koningin sprak echter van lijmen. Biesheuvel begint zijn gesprek met de vier, maar al snel stuit hij op verzet van de V.VD. De liberalen hebben een nieuw politiek feit ontdekt: de 70 miljoen gulden die extra te besteden blijken te zijn, nadat minister Nelissen ontdekt heeft dat AMSTERDAM. Langzaam maar ze ker keert de Asmterdamse effectenbeurs tot de situatie terug die tot voor een halfjaar zo kenmerkend was voor de koersontwikkeling: weinig handel, daar door dunne markten met forse fluctuaties zonder een bepaalde tendens. Deze week werd in die richting een nieuwe belang rijke stap gezet. Ook nu bleef het Dam rak eigenlijk tendensioos, hoewel de on dergrond goed was en voor bepaalde fondsen toch nog flinke kooporders over meerdere dagen werden uitgestreken. Twee dingen zijn daarbij wel duidelijk geworden: diverse belastingtarieven zullen worden verhoogd en de kapitaalmarkt zal moeten bij springen om de begrotingsgaten te dichten als ook de belastingschroeven te fors dreigen te worden aangedraaid. Tegen deze achtergrond en door de va kanties onthield het binnenlandse publiek zich van beurszaken van enige omvang. Maar winstnemingen bleven ook uit, zodat de sterk teruggelopen handel aan de koes ontwikkeling geen afbrokkelend karakter gaf. Voorzichtig aan werden kooporders doorgegeven waarbij in het bijzonder goed tussentijds nieuws en de oude fusiefavo- rieten goed voor de dag kwamen. Wat de eerste betreft was het met name Wereldhaven die fel reageerde op een aanzienlijke winststijging in de eerste zes maanden van het lopende boekjaar. De koers schoot er bijna tien gulden door omhoog. Bij Centrale Suiker ging het echter even fors naar beneden toen in het begin van de week bekend werd dat de Europese Commissie reden meende te zien de Europese suikerfabrikanten van onge wenste kartelvorming te beschuldigen. Het aandeel viel aanvankelijk 35 gulden terug om later een deel van het verlies weg te werken. Fusiespeculatie of voorwetenschap leid de er toe dat Van Berkel, die eigenlijk de gehele zomer al onrustig is geweest en ver boven zijn toeren is opgeschroefd, deze week onverwacht fors opliep en van 350 procent op rond 390 procent terecht kwam. Velen herinnerden zich een derge lijke ontwikkeling bij de ENOT, die ook op raadselachtige wijze omhoog liep en uiteindelijk door een Engels concern werd overgenomen. Bijzonder fel van leer trok de Konink lijke Nederlandse Springstoffen, die van 220 procent op 265 procent terecht kwam. Onder de hooggestegenen was het vooral Elsevier die een flinke avance boekte, ter wijl de BOZ daarentegen terugmoest van ƒ540 op circa 510. Nogal richtingloos dus. Hetgeen zich ook manifesteerde van de ene dag op de andere, waarbij winsten of verliezen van de vorige dag weer werden weggewerkt. De hoofdfondsen lagen goed en volgden Wall Street, die de week in zeer vaste stemming begon. Er bestond daar voldoe ning over de krachtige stijging van het nationaal inkomen in het tweede kwartaal met bijna 9 procent, terwijl de inflatie terugliep doordat de prijsstijging tot 2 procent beperkt bleef tegen nog 5 procent in het eerste kwartaal van 1972. Maar de nieuwe getallen rond de vredesbesprekin gen over Viernam, deden het aanvankelijke optimisme wegebben en de winst van maandag smolt later geleidelijk weg. De internationals bleven daarbij rustig in de markt. Alleen voor Koninklijke Petroleum bestond nu en dan grote be langstelling. Het aandeel dobberde tussen een verkoopgolf op grond van tegenval lende resultaten bij collega Esso, maar een aankoopgolf door verder fors winst- herstel van de Amerikaanse Shell. Het eindresultaat was een ongeveer gelijke koers als vorige week vrijdag. Van de rest was alleen de ABN en de AMRO-bank hoger, hetgeen in verband staat met goede winstverwachtingen en aanhoudende En gelse aankopen. er niets de BREDA. Een groep bedrijven in Breda heeft de gemeente voorgesteld de exploitatie van het congrescentrum Het Turfschip over te nemen. De gemeente zo i dan de kosten van de geldleningen f 800.000 per jaar voor haar rekening moeten nemen. Het Turfschip draait op hei ogenblik met een tekort van 1,3 mihoen per jaar Minister Boersma van sociale zaken en zijn collega De Brauw hebben „een slecht onderling contact.” Boersma laat zich nauwelijks overtuigen door de DS 70- bewindslieden. Dat werkt irritatie. Fractieleider Berger van DS’70 pro beert de argumenten van de bewindslie den van DS’70 binnen het kabinet kracht bij te zetten door in een brief aan pre mier Biesheuvel op zo’n loon- en prijs maatregel aan te dringen. De irritatie binnen DS’70 is inmiddels algemeen, maar binnenskamers weet men bij DS’70 al te vertellen dat een crisis tot de zeer grote waarschijnlijkheden gaat behoren. Tijdens de onderhandeling over de rijksbegroting binnen het kabinet wekt Drees de irritatie van Biesheuvel op door als voormalig begrotingsdeskundige van het ministerie van financiën steeds te komen met uitgebreide tegenvoorstellen en nota’s over nieuwe mogelijkheden. Biesheuvels straffere leiding van de ver gaderingen wekt op haar beurt weer ver zet bij Drees. Het hele kabinet maakt zware dagen door, omdjat men „de zwaarste taak van de laatste tien jaar moet vervullen. Er moeten offers worden gebracht om e en begrotingsgat van 2,2 miljard te dekken. Dat werkt opnieuw onlustgevoelens. De DS’70-ministers, die in de begroting van 1972 al sterk moesten bezuinigen .moesten een nieuwe aderlating toestaan. De V.V.D.-ministers maken zich boos over een vermindering van de gelden voor defensie. Het gerucht wordt de wereld in geholpen dat de K.V.P.-collega’s van mi nister Nelissen van financiën nauwelijks hoeven te bezuinigen. Uiteindelijk blijft nog een bedrag van enkele honderden miljoenen te bezuinigen. Niemand is daartoe bereid. Met toestem ming van alle leden van het kabinet zal Biesheuvel dan een dringend voorstel doen. Drees en De Brauw kunnen zzch toch niet verenigen met het voorstel van Slotkoersen Eer gisteren Gisteren 29% 15% 32% 344 4444 28% 31% 44% 18% 42% 4444 1744 28% 21 31% 6644 2544 38% 13844 63 73% 29 944 Voor van Berkel wordt nu op een soortgelijke ontwikkeling gerekend. Ook voor houthandel Pont ziet de beurs een dergelijke gang van zaken in het nabije verschiet. Het aandeel kwam deze week ook weer meer in beweging, maar de koersontwikkeling bleef toch rustig. Ho- lec, een andere geliefde fusiekandidaat, liep tien punten omhoog, terwijl Norit zich van 188 tot rond 200 kon herstel len. Het nieuwe rapport zal ten doel hebben het deel van de arbeiders, dat nu nog vóór de staking heeft gestemd, voor zich te winnen. Dit zou dan eventueel een splitsing in het nu nog ongebroken sta kersfront teweeg brengen. Want men is ervan overtuigd dat een deel van de stakers voorlopig aan de staking nog geen eind wil maken, ook wanneer het rapport er gunstiger uit zal zien. Zij willen blij ven protesteren omdat ze tegen de wet op de industriële betrekkingen zijn, die ten doel heeft de vakbonden ertoe te dwingen orde op zaken in eigen huis te stellen en die in geval van een staking voorziet in een afkoelingsperiode van 60 dagen en een eventuele schriftelijke stemming van de stakende vakbondsleden. Algemeen is men van mening dat de regering ditmaal geen gebruik zal maken van zijn recht de staking voor 60 dagen te onderbreken. Zij deed dit enkele maanden terug ter gelegenheid van de spoorwegsta king. Na de afkoelingsperiode bleek de toestand toen eerder nog te zijn verslech terd. (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG De kabinetscrisis, die is ontstaan door het opstappen van de DS’70-ministers De Brauw en Drees uit het kabinet, begint lang zamerhand zó onoverzichtelijk te worden, dat het oorspronkelijke uit gangspunt nagenoeg vergeten lijkt te worden. Daarom nog éénmaal de voorgeschiedenis en de laatste ont wikkelingen in het kort: Eén van de vijf regeringspartijen in het kabinet-Biesheuvel, DS’70, is een uit gesproken voorstander van een loon- en de sterke inflatie tegen wordt in het kabinet DS’70-ministers De Buitenlandse levensmiddelen, zoals Deense bacon, Nederlandse en Franse kaas Omdat Wiegel er niets voor voelt voortaan tegenover de oude politieke vriend en concurrent DS’70 te moeten opereren, probeert hij de partij weer te rug te halen in het kabinet. Drees en De Brauw hebben te kennen gegeven met Wiegel wel over lijmen te willen praten. Deze gesprekken leveren echter niets op. Berger vertelt Biesheuvel dat zijn fractie de bewindslieden steunt en zegt verder de verantwoordelijkheid voor het regeerak koord op. De linker vleugel in de K.V.P. begint te bruisen. Men ziet met verkiezingen in het vooruitzicht een opening naar samen werking met de progressieve drie. P.v.d.A.-leider Den Uyl reageert op de beweging binnen de K.V.P., flirt een beet je in die richting door zich uit te spreken voor een meerderheidsregering, die de fi- nancieel-economische problemen oplost en een sociaal contract met het bedrijfsleven weet af te sluiten. Maar tegelijkertijd noemt hij de C.H.U. een ouderwetse, stof fige club. De C.H.U., geschrokken door deze re actie, probeert de samenwerking met de socialisten te ontlopen en dringt daarom aan op een poging tot herstel van de oude coalitie. De Limburger een hebben gekregen. Volgens deze overeenkomst zou „de aansluiting bij de Telegraaf de beste ga ranties moeten geven voor een blijvend voortbestaan van het Limburgs Dagblad, waarmee ook de werkgelegenheid het meest is gediend. Zowel het LD als de Telegraaf stelt prijs op arbeidsrust. Af vloeiingen, waar absoluut noodzakelijk, dienen uiterst geruisloos te verlopen. De belangen van het personeel zullen daarbij zeer zwaar wegen.” Slotkoersen Eer- 387 32% 30 49% 21% 3444 2244 39% 10944 4444 5944 49 7544 4544 3144 36% 9 1344 1644 2844 4444 3614 64 3244

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 10