Windhoos eist nog zwepen, ploertendoders en kettingen een leven agenda Twee kleuters Rechtbank acht Buit bankroof 35 mille U DRIE DAGEN SPANJE VOOR F175 ALL IN HOE DE DUIVEN VLOGEN kaapsters schuldig omgekomen bij explosie in auto Statenlid vraagt uitstel behandeling gewestnota Cafébezoekers vochten met stiletto’s, V Record Bob Muskee BOM BARSTTE NA DREIGEMENT ITALIAAN PI at Velsen-IJmuiden Kardinaal Giobbe overleden Heemskerk Havenberichten Suomi-wedstrijden in Heiloo ■f deVries deVries s Jij I ir Beverwijk oil MA MAANDAG 14 AUGUSTUS 1972 4 Getuigen MEDE IN VERBAND MET KOMENDE VERKIEZINGEN i 1 Auto verzekeringen 158,16 239,88 (Vervolg van pagina 1) Zaterdagavond zou op de Grote Markt een zomeravondfeest gehou den worden met muziek- en toneel voorstellingen. Om kwart over negen werd het feest in verband met het slechte weer afgelast. Tientallen be zoekers bleven rondhangen, onder wie de Italiaanse monteur die op nogal provocerende wijze iemand uit een groep Haarlemmers om een siga ret vroeg, die hem geweigerd werd. De Italiaan vertrok daarna met de mededeling, dat hij met een paar vrienden terug zou komen en re vanche nemen. IN HET KADER van feestelijkheden rond het acht eeuwen oude klooster van Santes Creus, organiseert onze krant, in samenwerking met passage-agent An thony Veder, een reis naar Spanje van 3 tot en met 5 september. De reis wordt gemaakt van Schiphol naar het vliegveld bij Barcelona met een Caravelle van Transavia. Voor de twee overnachtingen zijn kamers gereserveerd in het luxueuze 4 sterren hotel Terramar in de badplaats Sitges. HET KLOOSTER van Santes Creus dateert uit de twaalfde eeuw. Er zijn grote kunstwerken te zien en de koninklijke graven van Peter III en James II. In de veertiende eeuw was het een koninklijk paleis. k: WW® e m «- Xj i 'z ZZ^ZZ. '/.'j/ rt/r', '/SM 21.15 u.: U wilt uw huis verkopen (Van onze stadsredactie) u.: 2 u 1 IU 1 1 j Deze „wapens”, waaronder een stalen kam en kettingen met kruisen, heeft de politie verzameld na de steek partij in Hof van Holland. Dizier af over een afstand van 423 km. De lossing van de duiven geschiedde om 6.30 uur. Een duif van E. Gorter bereikte als eerste het hok om 12.39 uur; de laatste prijsduif om 13.26 uur. oc to li< 12 te VI weg afge maa zate min had O op dan hek voo: rem waa tot zwa ech ver was K elf j Het Eet ker sch ker N pol een sch De vei kre re te opj vei kaï wa dei zor I eei H ut ni at IS IJ Ss W.A. vanat All Risks "anaf K fi 1! n v DE HEENREIS wordt gemaakt op zondag 3 september. Vertrek uit Haarlem om twee uur vanaf het parkeerterrein bij het Sportfondsenbad. De bussen staan een half uur voor die tijd gereed. Om vier uur wordt vertrokken vanaf Schip hol. Er is voldoende tijd om belastingvrije inkopen te doen. Aankomst in Barcelona om kwart over zes. In het hotel in Sitges omstreeks acht uur, waarna gedineerd wordt. (Van onze correspondent) HILVERSUM. Twee jongetjes van 2 en 3 jaar zijn zaterdag omgekomen bij een ontploffing in een auto, die hun vader, J. Bakker, had geleend om met zijn vrouw, zijn drie kinderen en een buur jongetje een ritje te gaan maken. Toen de heer Bakker de motor van de op propaangas lopende auto wilde starten volgden een hevige explosie en een steek vlam. Een 4-jarig dochtertje en het even eens 4-jarige buurjongetje liepen ernstige brandwonden op. Een onderzoek wees uit, dat door een lek propaangas de wagen was binnenge stroomd. HAARLEM. Drs. F. A. Vissers, lid van de Provinciale Staten van Noord- Holland voor de KVP, heeft GS vragen gesteld over de „nota structuurschets voor de bestuurlijke indeling”, die de gemeente besturen is toegezonden met het verzoek er reacties op te laten horen. Drs. Vissers meent dat de behandeling van de nota door de Staten niet eerder kan plaats vinden dan in het voorjaar 1973. Hij noemt de tijd van voorbereiding door de Staten tot de geplande behandeling in december te kort. De overvallers ontkwamen in een witte auto. Enkele straten verder stapten zij over in een blauwe auto, die later op de Moerweg in Den Haag werd teruggevon den. Vlakbij trof de politie twee mannen aan, die zaten te vissen. Zij werden mee genomen, daar zij vermoedelijk de daders zijn. bevat over de Noordhollandse grenzen heen met name die van Zuid-Holland en Utrecht. In dit verband vraagt drs. Vissers of contact over een en ander heeft plaats gehad met de besturen van die provincies. Als dit niet is gebeurd, ziet hij graag dat dit alsnog geschiedt. Over de resultaten van dit overleg zou hij Provinciale Staten ingelicht willen zien. Ook vraagt drs. Vissers of GS bereidt zijn nu zij in de nota stellen dat Zuidelijk Flevoland en Dronten niet bij Groot-Amsterdam of bij het gewest Gooi land moeten worden ingedeeld, maar als afzonderlijk gewest moeten worden aan gemerkt contact op te nemen met de landdrost van de Zuidelijke IJsselmeer- polders en met het gemeentebestuur van Dronten met de vraag of zij deze mening van GS delen. Ook de resultaten van dit overleg zouden aan de Staten meegedeeld moeten worden. Alleen le klas verzekeringen f~\administratie en K\ assurantie kantoor verbrande vlak 53 IJmuiden tel: 18061. ^oor alle soorten verzekeringen en administraties. Dan even contact opnemen met De politie had om tien minuten over half twaalf nog gesurveilleerd op de Gro te Markt. Op dat tijdstip stond er een grote groep mensen voor Hof van Hol land, maar er was voor de politie geen reden tot ingrijpen, daar de groep zich rustig gedroeg. Slechts enkele minuten later barstte de bom en er volgde een chaotische vechtpartij. Bij aankomst van de politie stonden tientallen mensen bui ten en de groep vechters was nog binnen. Arrestaties volgden. Bovendien nam de politie getuigen van de vechtpartij mee naar het bureau. Het onderzoek verloopt moeilijk, omdat getuigen en gearresteer den tegenstrijdige verklaringen afleggen. De politie verzoekt getuigen van de vecht partij zich bij haar te melden. r\administratie en 24 assurantie LI kantoor verbrande vlak 53 Umuiden tel:18061. ^oor alle soorten verzekeringen en administraties. Gemeenteraden en gewestbesturen heb ben tot november de tijd om op de voorstellen van GS te reageren. Behande ling in december door de Staten zou betekenen, nog afgezien van de ambtelijke voorbereiding, dat de Statenfracties en Statencommissies in de eerste helft van november de stukken aan de orde moeten stellen. In verband met de vervroegde Tweede Kamerverkiezingen op 29 novem ber, die voor vele leden van de Staten andere politieke activiteiten teweeg brengen, is dit een onhaalbare zaak, aldus drs. Vissers. Hij vraagt GS daarom reeds nu aan de minister van Binnenlandse Zaken mee te delen dat de behandeling niet eerder dan in het voorjaar van ’73 kan plaatsvinden. Het Statenlid wijst erop dat de nota met een indeling in gewesten voorstellen Met een groep van veertien Italianen kwam de man terug op de Grote Markt en ontdekte dat de Haarlemmers in het Hof van Holland zaten. Na wat treiteren, duwen en schelden door de Italianen, haalde een van hen een stok met daaraan een zware motorketting tevoorschijn en BIOSCOPEN City Theater, maandag en dinsdag 20 u. „Wat zien ik. TENTOONSTELLINGEM Museum Beeckestijn en Felison, Beeckestijn, Rijksweg Velsen-Zuid. Dagelijks van 10 u. tot 12 uur en van 14 u. tot 17 uur; zondag alleen van 14 u. tot 17 uur. Pieter Vermeulen Museum, in gebouw Cultu reel Centrum, Moerbergplantsoen, IJmuiden, is van maandag tot en met vrijdag geopend van 9.30 u. tot 12 uur en van 14 u. tot 16.30 uur. Engelmunduskerk, Kerkplein, Velsen-Zuid, dagelijks (tot 15 augustus) van 14 u. tot 17 uur beelden uit de historie van Velsen. Stadhuis Velsen, Plein 1945, IJmuiden, is op alle werkdagen te bezichtigen van 10 u. tot 12 uur; zaterdag en zondag gesloten. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u.: „Wat kan ik nog meer zien?” Luxor Theater (Breestraat). „Highway Queen” TENTOONSTELLINGEN Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie van Marie Koning (collages en gouaches); geo pend tot 27 augustus van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer (Huize Scheybeeck, Velserweg 2). Geopend op dinsdag van 15.30 tot 17.30 uur en op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510-25120. lona om acht uur. Aankomst Schiphol kwart over tien. De aankomst in Haarlem bij het Sportfondsenbad is omstreeks half twaalf. De deelnemers aan onze reis moeten in het bezit zijn van een geldig paspoort of een geldige toeristenkaart. VOOR DEZE REIS kan tegen contante betaling in geschreven worden aan het loket van het kantoor van Haar lems Dagblad in de Grote Houtstraat. De verkoop begint 15 augustus om tien uur. Het reisloket is geopend tot vier uur ’s middags. DEN HAAG. Twee gewapende man nen hebben vanmorgen om elf uur een overval gepleegd op de Middenstandsbank aan de Marktweg in Den Haag en een tas met 35.000 gulden en een hoeveelheid losse bankbiljetten buitgemaakt. DE EERSTE AVOND en de tweede dag zijn vrij, evenals dinsdagmorgen 5 september. In het begin van de middag wordt afgereisd naar Santes Creus, waar een bezoek wordt gebracht aan het klooster. Van daar wordt ’s avonds recht streeks vertrokken naar het vliegveld. Vertrek van Barce- Zaterdag vertrokken van IJmuiden: Sylvia S, Flixborough; Lori Dreyer, Oden se; Anita von Bargen, Flixborough; Rus tringen, Londen, IJmuiden; Kypu, Tallin; Brunswick Wharf, Shoreham; Tor Hollan- dia, Gothenborg; Kostroma, Hamburg; Malchim, Vlissingen; Anne Gerdes, Nor- koping; Hein von Bargen, Flixborough; Boy Mathiessen, Flixborough; Saint Fran cois, Vlissingen; Martha Friseke, Lübeck, IJmuiden; Osenberg, Karlsham, Velsen; Kungsholm, Yersey, Malasia Londen; Steersman, Londen; Helgoland, Continen taal Plateau; Mulus 4, Continentaal Pla teau; Achilles, Curacao; Pinqvin. Oninea: Novel, Perth, IJmuiden. z, at -A VATICAANSTAD (AP). Paolo kardi naal Giobbe is vandaag overleden na en kele maanden ziek te zijn geweest. Hij is 92 jaar geworden. In 1936 was de kardinaal pauselijk nuntius in Nederland geworden; hij is dat 22 jaar gebleven. Hij werd in 1958 door paus Joannes tot kardinaal verheven. De laatste jaren heeft de paus kardinaal Giobbe verscheidene malen van advies gevraagd over de wrijvingen die tussen het Vaticaan en de Nederlandse katholie ken waren ontstaan. Kardinaal Giobbe was van 1962 tot 1965 vice-voorzitter van de liturgische commis sie van het Vaticaan. Jan Dekker en Jan van Acker liepen een uitstekende 5 km, voor beide atleten was dit de eerste en wellicht niet de laatste maal gezien hun tijden: respectie velijk 16.54 0 sec. (3e D-klasse) en 17.02.6 sec. (5e D-klasse). Als derde Suomees liet Ed Schik een tijd van 19.08-6 sec. voor zich noteren. Op het nummer hoogspringen behaalde Rob Dekker bij de heren een hoogte van 1.75 m. en Danny v.d. Outenaar bij de A- jongens een hoogte van 1.60 m. Beiden liepen tevens een 100 m, Rob finishte in de A/B-klasse als 7e in 12.0 sec. en Danny als 3e in de D-klass” in 12.7 sec. Frits Siebers bleef 0.2 secx boven zijn persoonlijk record op de 1500 m-, zijn tijd van 4.21.7 sec. was goed voor een 4e plaats in de C-klasse. Hoewel Frans v.d- Kolk zich in de D- klasse liet verleiden tot een trage ope- ningsronde kwam hij toch uit op een alleszins acceptabele tijd van 4.29.5 sec., waarmee hij 3e werd. De 5e plaats was voor Walter Vos in een voor hem teleurstellende tijd van 4.47.7 sec. Wim v.d. Mey werd 7e in 5.02.9 sec. en Wim Kok plaatste zich met 5.03-4 sec. als 8e. Ria Muskee wierp de discus 22.92 m. ver- (Van onze redacteur in Jeruzalem) JERUZALEM. De militaire recht bank in het kamp Sarafand heeft vanmor gen de beide Sabena-kaapsters Rima Tan- nous en Therese Halasseh schuldig be vonden aan vier van de vijf ten laste gelegde punten. De openbare aanklager, luitenant-kolonel David Israeli heeft voor beide meisjes levenslange gevangenisstraf geëist. De rechtbank zou later op de dag de strafmaat bepalen. De rechtbank achtte niet bewezen dat de meisjes een bom in het vliegtuig had den gelegd met het doel te doden of het vliegtuig op te blazen. De president, luite nant-kolonel Aharon Alpern, die het von nis voorlas, zei dat de rechters het hier niet over eens hadden kunnen worden en dat daarom de verdachten op dit punt werden vrijgesproken. De rechtbank acht als bewezen- dat de kapers hoopten dat het niet nodig zou zijn het vliegtuig op te blazen en dat de Israëlische autoriteiten aan hun eisen zou den voldoen. Daarom was een nieuwe daad nodig om tot het besluit te komen het vliegtuig op te blazen. Dat dit noodza kelijkerwijze uit het voorafgaande volgt, is niet bewezen”, aldus de president. De rechtbank’ verwierp het verweer van de meisjes, dat zij onder dwang hadden gehandeld en niet wisten wat zij deden, als ongeloofwaardig. 19 en Van de postduivenhoudersvereniging „Oranje Nassau” in IJmuiden namen 64 duiven deel aan een wedvlucht van St. Dizier af over een afstand van pl.m. 418 km. De lossing van de duiven geschiedde om 6.30 uur. Een duif van J. Prins bereikte als eerste het hok om 13.0-23 uur; de laatste prijsduif om 14-2-10 uur. De uitslag was als volgt: J. Prins (1, 4, 8), P. Groen (2, 11), J. Sikkelerus (3, 10), F. Bruisschaart (5), J. Jansen (6, 13), J. v. Loon (7, 9), W. Kool (12). Van de postduivenhoudersvereniging „De Snelvlieger” in IJmuiden namen 353 duiven deel aan een wedvlucht van St. Dizier af over een afstand van 427 km. De lossing van de duiven geschiedde om 6.30 uur. Een duif van S. Voet en Zn. bereikte als eerste het hok om 12-32-01 uur; de laatste prijsduif om 13-24-12 uur. De uitslag was als volgt: S. Voet en Zn. 1 5 7 1^ 16 18 22 26 27 31 39 40 41 43 56 70. F. Daalhuizen-Plug 2 9 13 33 49 54 61 63. A. Warnaar 3 12 15 17 29 34 47 52 53. F. Booy 4 24. H. Boddeke 6 37 38. J. Koorn 8 58. A. Koerts 10 65. K. Klepper 11 23 32 35 45. E. Sloot 19. Gebr. Boender 20. C. M. Koks Jr. 21 30 44 46 51 59. P. Schotvanger 25 28. H. J. Broek 36. E. Reker 42 48. B. Visser 50 69. P. Martens 55. A. J. Ham 57. M. Hensen 60 62. C. Zwanenburg en Zn 64 66. Jac. Broek 67 71. F. de Boer 68. IJMOND. Tijdens wedstrijden in Heiloo werden door Suomi-atleten enige voortreffelijke prestaties geleverd op de diverse loopnummers. Bob Muskee klas seerde zich als eerste op de 400 m C- klasse. Zijn tijd van 52.9 sec. betekende een verbetering met 0.6 sec. van zijn persoonlijk record. Vrijdag aangekomen in IJmuiden: Rane, Flixborough, Ravnur, Halmstad; Sintus, Rotterdam; Linda, Le Havre; An dreas, River Trent; Ruestringen, IJmui den, Londen; Deptford, Londen; Wolanda, Zaandam, Londen; Lady Caroline, Supply, Noordzee; Kostroma, Tuapse; Achilles, Antwerpen; Hondsbosch, Zaandam, Bos ton; Novel, IJmuiden, Thames; Panormos, Antwerpen; Basalt, Flixborough; Martha Frieseke, IJmuiden, Kopenhagen; Silvia 6, Flixborough; Mijnias, Hamnurg; Aldernie Corier, Londen; Hvassafjell, Velsen, Ha- mina; Jan, Hamburg; SLB. Helgoland, Emden; Luehedeich, Rotterdam; Malchin, Beverwijk, Uddevalla Karin Lehmann, Zaandam, Archangel; Steersman, Edin burg; Anita von Bargen, Rotterdam. Vrijdag vertrokken van IJmuiden: Nikalay Sif, IJmuiden, Oniga; Leon Sif, IJmuiden, Gallaug; Benwyvis, Djakarta; Diort, Flixborough; Garanda, hamburg; Anette, Taronto; Reind, Klapeda; Holsten- tor, IJmuiden, Cont. plat; Vechtborg, Delfzijl; Leenderd Broere, Rotterdam, Norma, Kotka; Baltique, Oslo; Gaaster- land, Santander; Hase Wint, Le Havre; Deptford, Londen; Etas-ex Alcetas, Rot terdam; Daloa, Duinkerken; Krakon, Hamburg; Basalt, Flixborough; Elbe Ore, IJmuiden, Tubarao; Margaretha, Velsen, Kotka; Tor Belgia Gothenburg; Linda, Noordzee; Adi, IJmuiden, Odense; Alder ney corier, Londen; Ussala, Noordzee. Zaterdag aangekomen in IJmuiden: Osenberg, Velsen, Karlsham; Sant Mary, Londonderry; Meteoor, Bremerhaven; Brunswick Wharf, Ipswich; Hein von Barge, Flixborough; Concepcion, Antwer pen; Reint, Sandvik; Boy Mathiessen, Duin kerken; Tor Hollandia, Immingham; Otto Für; Ionian Pioneer, Patras; Jens Ramo, lanouvelle; Golina, Londen; Hebris, Rot terdam; Thea-K, Kolding; Alfred Ever- hard, Londen; Maren-C, Londen; Finreel, Hamina, Velsen; Ventura, Hamburg; Aalt je, Londen; Tor Anglia, Gothenburg; Scol Progress, Skutskear, Zaandam; Petunia, Rostock; Aiglon, Boston; Hilt, Noordzee, Velsen; Tor Scandia, Gothenburg; Magula, Londen; Forcados, Rotterdam. LEEUWARDEN. In de afgelopen nacht is in het Diaconessenhuis in Leeu warden overleden de 59-jarige vertegen woordiger J. Rusticus uit Buitenpost, die bij de windhoos van vrijdag op Ameland een schedelbasisfractuur had opgelopen. Prinses Beatrix heeft zaterdagmiddag vier ziekenhuizen in Friesland bezocht, waar de slachtoffers van de ramp op Ameland worden verpleegd. Koningin Juliana en prins Bernhard hebben uit Porto Ercole een telegram gestuurd aan de burgemeester van Ame land, waarin zij „diep medeleven betuigen in het verdriet van de slachtoffers van de windhoos”- De schade, aangericht door de natuur ramp wordt door de gemeentesecretaris van Ameland begroot op ongeveer één miljoen gulden. Geruchten dat er veel gestolen zou zijn na de ramp spreekt de Amelandse politie met klem tegen. De Leeuwarder C. Tanja gaat een actie op touw zetten om de gedupeerden vol gend jaar een kosteloze vakantie op Ame land te bezorgen. Een fabrikant, die anoniem wenst te blijven, heeft vijftig tenten voor de gedu peerden beschikbaar gesteld- Een actiecomité onder voorzitterschap van burgemeester Siderius van Ameland heeft een gironummer geopend, waarop geld gestort kan worden voor de slachtof fers van de windhoos. Het gironummer is 2747200 ten name van „Hulpactie Ramp Ameland”. Het secretariaat is gevestigd in het gemeentehuis op Ameland. Officieuze eindstand kampioenschap jonge duiven le tour: 1. S. Voet en Zn., 2. A. Warnaar, 3. F. Daalhuizen-Plug, 4. K. Klepper, 5. F. de Boer, 6. C. M. Koks jr., 7. J. Koorn, 8. H. Boddeke, 9. F. Booy, 10. P. Schotvanger. Van de postduivenhoud°rsvereniging ,jSnelle Wieken” in Santpoojl namen 275 cluiven deel aan een wedvlucht van St. De uitslag was als volgt: E. Gorter 1 2 7 29 32 42. Jac. Kuitwaard 3 6 17. J. v. Kooten 4 10 27 45 49. S. Schenk 5 20 22 28 51 52. C. Koks 8 15 18 37. D. ter Haar 9. Joon en Zn. 11 21 31 36 44. A. Tabernal 12 14 25 26 48. C. Korthouwer 13 33 35 38. C. Pierik 16. J. Bakel 19 34 41. W. Dekkers 23 46. C. v. Duijn 24 43 47 54. Comb. Tegra 30 39 40. J. Duijn 50. G. v. Galen 53. J. de Jonge 55. Van de postduivenhoudersvereniging „De IJmonden” (zaterdag-vliegers) namen 185 duiven deel aan een wedvlucht van Roosendaal af over een afstand van 103 km. De lossing van de duiven geschiedde om 7.20 uur. Een duif van Knapen bereik te als eerste het hok om 8.49 uur, de laatste prijsduif om 9 uur. De uitslag was als volgt: Knapen 1 19. Heis 2 5 9 10 18 20 29 33 36. Ulehake 3 35. De Vlugt 4 7 11 34 37. v.d. Scheer 6 17 21 26 31. Strijker 8. Klinkenberg 12 22 23 27 30. Schoone 13 14. Suurmond 15. Kay 16. Eyman 24 25 28. Verduin 32. Van dezelfde vereniging namen 85 dui ven deel aan een wedvlucht vanaf St. Ghislain H. over een afstand van 231 km. Deze duiven werden om 7.50 uur in vrij heid gesteld. Ook op deze vlucht klokte Knapen de eerste om 11.31 uur. Heis wist ook op deze vlucht prima te draaien. Laatste prijsduif om 11.46 uur. De voorlopige uitslag luidt: Knapen 1 9 12. Heis 2 7 10 11 13 15 16. Schoone 3 4. Te Vlugt 5 6 8. Kay 12. v.d. Scheer 14. Verduin 17. sloeg in één klap alle glazen van de tapkast. Dit was het sein voor een hevige vechtpartij, waarbij alles wat Nederlands was in het café slaags raakte met de Italianen. Het pleit was na enkele minuten be slecht. Bij aankomst van de politie uit het op tweehonderd meter afstand gelegen bureau in de Smedestraat, lagen twee Italianen bloedend op het trottoir. Zij waren naar buiten gestrompeld en daar in elkaar gezakt. De monteur overleed op weg naar het ziekenhuis aan een messteek door de linkerhartkamer. Voor het leven van de leerling-monteur werd aanvanke lijk gevreesd, maar hij knapte zover op, dat hij door de politie gehoord kon wor den. Hij kon zich niet herinneren door wie hij gestoken was, alleen dat de dader een Nederlander was. Bij de vechtpartij werd gevochten met stiletto’s, zwepen, kettingen, ploertendo ders. Drie Haarlemmers liepen hoofdwon den en stukgeslagen neuzen op. De Italianen, op vakantie in Nederland, waren al enkele avonden, gekleed in zwart leren jacks en motorhelmen, in de binnenstad gesignaleerd. De vechtpartij zaterdagavond was de noodlottige uitbar sting van moeilijkheden die al enige tijd broeiden. BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat). 20 „Vrijerijen”. TENTOONSTELLINGEN Raiffeisenbank en ABN (Nlelenpleln). Exposi tie werk van Fuchs van Son; geopend tot 1 september. Progress-sociëteit (Const. Huijgensstraat). Ex positie werk vatj, Robert Smit; geopend tot 1 september. DE REISSOM IS 175. In die prijs zijn begrepen: Vervoer HaarlemSchiphol v.v. De vliegreis SchipholBarcelona v.v. Busvervoer van het vliegveld naar het hotel in Sitges v.v. Logies met half pension (ontbijt en diner) in twee persoonskamers met bad en balkon. Excursie met gids op 5 september (’s middags) naar Santes Creus. Vlieg- en luchthavenbelastingen. Reis- en bagageverzekering. Reisleiding. '/v' i z<.

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 4