LAATSTE OEFENDUELS IN AMATEURVOETBAL Zaalvoetbal is sterk in opmars [U DD ffl G ffl NAAR ZEE GESLEEPT Keen Speed kan voor verrassing zorgen op Hilversumse baan „MI AMIGO” VIA IJMUIDEN Raadselachtige plannen UST voor oud piratenschip: HAARLEM - F. C. DEN HAAG Afscheid van Van Domselaar Schoten en Pancratius wonnen Waarschijnlijk geen nieuwe uitzendingen ZATERDAG 2 SEPTEMBER 1972 7 Dameskapsalon Velsen-Noord HAARLEM-ADO PERMANENT SPECIAAL Santpoort aan een sloper in Hendrik Ido Am bacht, terwijl de „Mi Amigo” in op dracht door de Amsterdamse scheeps makelaar P. Hofman werd opgekocht. Deze verklaarde dat hij de naam van de nieuwe eigenaar niet bekend mocht maken. IJMUIDEN. Met raadselachtige plannen is het befaamde Radio Caro- line-schip „Mi Amigo” vrijdagmor gen van Amsterdam naar IJmuiden gesleept en diezelfde avond omstreeks tien uur in noordwestelijke richting de Noordzee opgevaren. Het schip, dat jaren lang met de „Caroline” in de Amsterdamse Houthaven aan de ketting heeft liggen roesten, is in middels volledig opgeschilderd en het lijkt dat de tientallen meters lange zendmast volledig intact is. Nog steeds is niet bekend wie de eigenaar van het schip is geworden na de pu blieke veiling op 29 mei van dit jaar. De „Caroline” werd toen verkocht IJmuiden-Oost Driehuis IJmuiden Velsen-Zuid Beverwijk Heemskerk Uitgeest Wijk aan Zee Bakkum (Van onze sportredactie) (Van een medewerker) (Van onze paardesportmedewerker) zn., Gemeente, D. Ko- aula, I De „Mi Amigo” (275 brt) in het Papierfabriek Veisen. Gisteren wilde makelaar Hofman alleen loslaten dat de aankoop was geschied in Met de verrassend grote overwinning op FC TWENTE nog vers in het ge heugen, zullen morgenmiddag weer vele duizenden voetbalfans naar het HAARLEM-stadion trekken om de roodbroeken aan te moedigen in de al even belangrijke wedstrijd Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat, 10,30 u. ds. Kret uit Leiden (Jeugd dienst); De Opgang, Florstraat, 10 u. ds. G. van Schuppen (Bediening H. Doop): Vre- devorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 10.30 u. ds. J. de Graaff (Heiloo), Prinses- selaankerk, Prinsesselaan 10, 10 u. dienst in Noorderkerk in Velsen-Noord. Gereformeerde Kerk, Burgemeester En- schedelaan-hoek Frans Netscherlaan, 9.30 u. en 17 uur ds. F. Strikwerda. schijnt, maar bovendien een aantal jockey’s van wereldnaam. De Franse jockey Foresi is gecontracteerd voor Attractive, de Brit Frankie Durr voor Schermer. Frankie Durr Van Veld- R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraatweg 55, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 12 u. Zee- S. E. ver- u. ds. Ook dat kan een interessant partijtje worden Van de vierdeklassers komt TYBB aan de Schalkw'ijkerweg voor het eerst op eigen veld in actie tegen het ook in de vierde klas uitkomende Rijpwetering. Hil- HILVERSUM Met twee koersen voor sprinters en een uitstekend internationaal nummer komt zaterdagavond (6.30 uur) Hilversum ondanks de grote concurrentie nog best voor de dag. B;j de flyers gaat de voorkeur naar Idylle Miss en Golden Wish, hoewel laatstgenoemde verrast kan worden door de Derby-tweede Keen Speed. Een keuze uit de „internationalen” is bij zonder moeiljjk. Hea Alkestis VE loopt echter in grote vorm en kan haar gunstige startpositie met een zege uitbuiten. Het is niet waarschijnlijk dat het Caro- lineschip opnieuw zal beginnen met radio- piraterij. Dit omdat de zend- en afspeel apparatuur, alsmede de gehele verdere inrichting van het uit 1921 daterende schip tijdens de lange ligtijd in de Hout haven gestolen zijn. Zoals bekend staak ten beide schepen in maart 1968 hun beroemde uitzendingen vanaf de Noordzee en de Ierse Zee en arriveerden later voor een onderhoüdsbeurt in Amsterdam. Na dat zij enige tijd op een scheepswerf hadden gelegen, werden beide schepen Een Nederlandse tennisploeg is tijdens een internationaal jeugdtoernooi voor spe lers tot twintig jaar in Le Touquet als vijfde geëindigd. Klaas Visscher maakte een betere indruk dan zijn teamgenoot Wolf. De nu 59-jarige Van Domselaar werd in 1932 lid van EHS en was vanaf juli 1937 bestuurslid. In 1945 nam hij de taak van secretaris op zich en hield dat ruim een kwart eeuw vol. De heer Van Domselaar is erelid van EHS en drager van het Bondsonderscheidingsteken in zilver. Tonny Schoten en Pancratius kwamen tot ruime zeges EDO kruist in Delft de degens met de aloude rivaal DHC, dat tegenwoordig ook in de tweede klas uitkomt. HFC en Hoofddorp gaan op bezoek bij respectieve lijk de derdeklassers Quick en Rivalen. In het Pim Muliersportpark neemt de Haarlemse derdeklasser DSS het op tegen HSV (derde klas) uit Heiloo. Vooraf spe len om twaalf uur de reserves tegen elkaar. DSS houdt zondag ook een jeugd toernooi en daarvan beginnen de eerste wedstrijden al om elf uur. Een B-selectie van Ripperda moet in de finale van het BPC-toernooi aan de slag tegen ZSGO. Op eigen veld houdt Ripperda zondag een toernooi voor junioren en dat begint om tien uur. Aan de Cruquiusweg in Heem stede speelt HBC een vriendschappelijke partij voetbal tegen een combinatie van AFC (eerste klas), waarin de nieuwe trai ner Vlietman heeft gespeeld. Dit treffen begint al om twaalf uur. RCH gaat met zijn eerste en tweede elftal in de hoofd stad op bezoek bij eersteklasser De Spar- tar i. Halfweg treedt als gastheer op van DVAV en kan zich revancheren voor de minder goede beurt tegen ASV Arsenal. geschikt voor iedere haarsoort alleen op maandag, woensdag - - en donderdag 1“>5O Hierbij ontvangt u een bon t.w.v. f 2,50 als reduktie op uw eerstvol gende watergolf waarbij uw perma nent wordt gecontroleerd. Voor uw afspraken tel. 11166 L. Nieuwstraat 181, IJmuiden. Hervormde Gemeente. Dorpskerk, En- schedelaan, 9 u. en 10.15 uur ds. G. J. Rijks. De Hoeksteen, hoek Duinweg-Wil- lem de Zwijgerlaan, 10 u. ds. M. A. van Rhijn. kerk, dinsdagavond in Haarem (Kenne- top van de renpaarden aan de start ver- mer sporthal), woensdagavond in Bever wijk en Hillegom (Treslongsporthal) en donderdagavond weer in Haarlem en Hil legom. opdracht van een firma uit het staatje Liechtenstein. Zijn contactpersoon was een Hollandse jongeman geweest. Overi gens hadden de vroegere eigenaars Ker nan Securities Corp en Tesman Invest ment Inc. eveneens een postbus in Liech tenstein. Er gaan geruchten dat de „Mi Amigo” naar Engeland gesleept zal worden om daar voor de kust verankerd te worde. De (nog steeds) talrijke fans van Radio Caro line zullen dan voor een klein bedrag in de gelegenheid gesteld worden enkele nachten op het schip door te brengen om zodoende nog iets te proeven van de oude radiopiratensfeer. Beide clubs hebben t— met nog vijf andere! uit drie wedstrijden drie punten weten te vergaren, zodat de uitslag van groot belang is voor het behoud van een plaats in de bovenste helft van de ranglijst. Aanvang: half drie. Aan de loketten zjjn nog seizoenkaarten verkrijgbaar. Het veelbelovende jonge talent van HAARLEM, uitkomend in de competitie van de interregionale jeugd, zal zich presenteren in de, om 12.15 uur te spelen voorwedstrijd s Noordzeekanaal ter hoogte van de Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moensplein 8, 9.30 u. ds. C. Meier (Kindernevendienst), 17 u. ds. A. van Leeuwen Z 16; Vrede- vorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 9 u. Vergadering van Gelovigen, in gebouw Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, 10 u. breking des broods; donderdag, 19.30 u. bi j belbespreking. Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt, Bur gemeester Rambonnetlaan (5) diensten om 10.30 u. en 15 uur. Kritische Gemeente IJmond, Vrede- vorstkerk, Laan der Nederlanden 152, za terdag 19.15 u. themaviering. Voor directe bediening (H. Oliesel) voor Beverwijk, Wijk aan Zee en Velsen-Noord op zondag en werkdagen bellen 28041 (telefoonnummer St. Jozefrustoord). Het fel en enthousiast spelende Voge lenzang verraste de zaterdagploeg van Halfweg volkomen en nam door Van Rees verdiend een 1o voorsprong. Kranenburg trok weliswaar nog voor de rust de score recht (1-1), maar de grotere strijdlust van Vogelenzang werd kort voo het einde met een tweede treffer van Van Klever- laan naar waarde beloond: 2-1. De nieuwe verlichting van Vogelenzang voldeed. Pancratius speelde beter dan gastheer DSOV en nam al na vijf minuten door Blauhoff ’n 1-0 voorsprong. Met twee treffers voerde de jeugdige Jos v.d. Voort, die als spitsspeler knap debuteerde, de winst tot 3-0 op. Pas nadat Koolberg in de tweede helft de voorsprong voor de Badhoevedorpers tot 4-0 had opge schroefd, wist Henk van Roon de eer van de thuisclub te redden: 1-4. De kundige spelverdeler Dirk v.d. Voort bepaalde de eindstand tenslotte op 5-1 in het voordeel van Pancratius. afgemeerd in de Houthaven. Souvenirja- gers kregen hier al gauw de lucht van en stalen alles wat los en vast zat. De publie ke veiling zou tenslotte in opdracht zijn gebeurd van het IJmuidense Bureau Wijs muller N.V., dat een belangrijk bedrag aan sleepkosten te vorderen had. HAARLEM. Na een veertigjarig lid maatschap van EHS waarvan zevenent- twintig jaar als secretaris neemt de heer Vain Domselaar zaterdagmiddag afscheid van de Haarlemse voetbalwereld. Hem wordt dan vanaf drie uur een receptie aangeboden door het EHS-bestuur in het clubhuis aan' de Van der Aart-weg. Ds Ups: 1. Le Mans-prijs: 1. Karei Volann, 2. Kinglet O, 3. Katja. Outs.: Komba. 2. Zandvoort-prijs: 1. Letino Quick, 2. Lee Rodney, 3. Lady Belle. Outs.: Letty’s Boy. 3. Franchorchamps-prijs1. Kees Verkerk, 2. Kwik Hanover, 3. Kapitein Six. Outs.: Java. 4. Silverstone-prijs1. Jacob R, 2. Habanera, 3. Giovanni. Outs.: Guido Six. 5. Monte Carlo-prijs: 1. Idylle Miss, 2. Igor M, 3. Ida Belwln. Outs.: Ivallne H. 6. Nürburgring-prijs: 1. Hea Alkestis VE, 2. Gert Jan Pluto, 3. Hornblower. Outs.: Janky Buitenzorg en Higgins. 7. Grand Circuit-prijs1. Ingo van Bonni, 2. Ivan Braun, 3. I’m Happy. Outs.: Kees Dunst. 8. Monte Carlo-prijs, 2e afd.1. Golden Wish, 2. Keen Speed, 3. Jaspis du Bois. Outs.: Ivanov na Heather. 9. Indlanapolis-prijs: 1. Indianapolis, 2. Javillo du Bois. 3. Joke Marian. Outs.: Jasji. Het gaat met de grote rennen in ons land de goede kant op. Ditmaal blijkt dit nog eens zondagmiddag (1.30 uur) op Duindigt uit de drie rennen, die een bezet ting tellen van vijftig volbloeds. De kroon spant de met 25.600 gehonoreerde Gold Cup, waarvoor niet alleen de Nederlandse De tips: 1. DC 8-prijs: 1. Karin van Hovi, 2, Jerry, 3. Ilexide Hanover. Outs.: Importeur-O. 2. Boeing 747-prijs: 1. Kora Princess, 2. Karin Buitenzorg, 3. Kid Aster. Outs.: Joke Signal. 4. Prijs der vierjarige stayers: 1. Jojo Buiten zorg, 2 Jonker Volann, 3. Josje W. Outs.: Joke. 6. Grote KLM-prijs: 1. Eland, 2. Uriosis P. 3. Gunnar Dear. outs.Daimler. 7. Quetzalcoat-prijs: 1. Iduna J, 2. Hercules V, 3. Icare Quick. Outs.: Ivonne Mac. 9. Safari-prijs1. Hanover Cavaljos, 2. Ingrid Roodnoot, 3. Ike Buitenzorg. Outs.: Ilse Hano ver. 10. Pagode-prijs1. Kaper W„ 2. James Bui tenzorg, 3. Icarus Signal. Outs.: Johan A. RENNEN: 3. Skol-prijs le afd.: 1. Gerabher, 2. Gaily, 3. Heros Outs.: Le Paladin. 5. Gold Cup: 1. Stal Meyendel (Beemster- Schermer) 2. White Clover, 3. Nancy. Outs.: Golden Peter. 9. Skol-prijs 2e afd.: 1. Terlenka, 2. Josina, 3 Wildebras. Outs.: Martine Rose. wordt vergezeld door Britse collega’s: Tom Carter (Nancy), Patrick Cook, Johnson en Dave Greening. Ook de beide Belgische topjockey’s Puttemans en Barrix zullen in deze twintig paarden tellende ren in het zadel klimmen. Behalve deze topper op Duindigt» KLM- dag een eerste seizoentreffer tussen de beide kampioenen van hun jaargang Jojo Buitenzorg en Jonker Volann in de Prijs voor vierjarige stayers. Voorts weer een optreden van Eland in de Grote KLM- prijs, waarin hij Gunnar Dear, Daimler en Uriosis P ontmoet. Dinsdagavond (6.00 uur) debuteren in het internationale hoofdnummer, dat ge reserveerd is voor amateurs, de Ameri kaanse import Gallant Prince en het Fran se paard Val d’Oise. De roodschimmel Gal lant Prince heeft in zijn geboorteland een aantal beste prestaties op zjjn naam, doch of hjj na een lange afwezigheid al weer zo ver gevorderd is om te kunnen winnen is hoogst twjjfelachtig. Eerder gaat de voor keur naar Gert Jan Pluto met Karei Ber- gisch, die een ingespeeld duo vormen. De tips: 1. Prijs van Luxemburg: 1. Jolita d’Aster, 3. King Supreme, 3. Kinley’s Speed. Outs.: Jhe- ronimus. 2. Prijs van Parijs: 1. Lord Enterprise, 3. Lion v. d. Lente, 3. Lady Belle. Outs.: Lucy Hollandla. 3. Prijs van Londen: 1. Karin Hollandia, 2. Ken Williams, 3. Kerry. Outs.: Irish Kennedy. 4. Prijs van Brussel le afd.: 1. Keizerin, 2. Kwiek van Agfa, 3. Jacqueline N. Outs.: Jafra Baker. 5. Prijs van Amsterdam: 1. Gert Jan Pluto, 2. Hea Alkestis VE, 3. Dox van Rood en Noot. Outs.: Val d’Oise. 6. Prijs van Rome: 1. Isolde O, 2. Inn Sprook- jesnot, 3. Igor M. Outs.: Inca. 7. Prijs van Bonn: 1. Jane Mac, 2. Jolanda Z, 3. Hendrlen Z. Outs.: Ideal Dear. 8. Prijs van Madrid: 1. Just in Time, 2. Henny Dunst, 3. Henri van Wendy. Outs.: Horse L. 9. Prijs van Bonn 2e afd.: 1. Jozina du Bois, 2. Joop Hollandla, 3. Hup. Outs.: Ida Roodnoot. 10. Prijs van Brussel: 1. Jamaica du Bois, 2. Kairolo D, 3. Kashmir. Outs.: Karoline. HAARLEM. - De laatste vrije zondag voordat de competitie in het amateurvoet bal begint, wordt door vrijwel alle clubs uit de Haarlemse contreien benut met het spelen van oefenwedstrijden. Van de tweedeklassers speelt alleen Zandvoort- meeuwen thuis in de badplaats tegen het ook al in de tweede klas spelende Hilver sum. Vooraf spelen om twaalf uur de reserves van Zandvoortmeeuwen tegen de Haarlemse vierdeklasser Schoten, waarvan de in Zandvoort wonende oud-Haarlem- speler Fred Boom trainer is en dat ver sterking kreeg van de ex-semi-prof Hen ny van Nee. Gereformeerde Kerk. Bethelkerk, weg, 9.30 u. ds. J. L. Bel; 19 u. Wesbonk, jeugddienst. Zeewegziekenhuis, Zeeweg, in de 14.30 u. viering open Avondmaal. Ver. van Vrijzinnig Hervormden, in ’t Braambos, 10.30 u. ds. S. Nijdam. Hervormde Gemeente. Goede Herder kerk, Velserduinweg 52, 10 u. ds. Joh. Brezet. Julinaschool, 10 u. kinderdiensten. Pinkstergemeente, Velserduinweg, dien sten om 10 uur en om 19 uur. Jehova’s Getuigen, in Koninkrijkzaal, Velserduinweg (248), 18.30 u. openbare le zing en wachttorenstudie; vrijdag 19.30 u. theodratische school; 20.30 u. dienstverga- dering. R.K .Kerk. H. Laurentius v. Brindisië- kerk, Willemsbeekweg, 9.30 u. hoogmis, 10.45 u. jongerenmis, 18 u. lof. Oud-Katholieke Kerk. Adelbertuskerk, Sparrenstraat, 10 u. hoogmis. R.K. Kerk St. Engelmundus, Driehui- zerkerkweg, 8.15 u„ 9.45 u. en 11.30 uur. Ned. Hervormde Kerk. Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, 10 u. ds. J. M. D. van den Berg; 19 u. ds. H. van Niel. Bethlehem- kerk, Gijzenveltplantsoen, 10 u. en 19 u. ds. J. van den Berg; 10 u. jeugdkapel, G. Hoekstra. Gereformeerde Kerk. Ichthuskerk. Snel- liusstraat, 9.30 u. ds. P. C. Koster, kinder nevendienst; 17 u. ds. J. L. Bel. Petrakerk, Spaarnestraat, 9.30 u. ds. S. E. Wesbonk; 17 u. ds. P. C. Koster. Doopsgezinde Gemeente, Helmstraat, 10 u. ds. M. C. Stubbe. Baptistengemeente IJmond, J. P. Coen- straat, 10 u. en 19 uur ds. R. Reiling; 10 u. zondagsschool: 20.15 u. jeugdbijeenkomst. Leger des Heils, Edisonstraat, 10 u. heiligingsbijeenkomst; 12 u. zondagsschool; 19 u. evangelisatiebijeenkomst. R.K. Kerk. Gregoriuskerk, Kanaalstraat, 8.30 u. en 10.45 uur. Petruskerk, Venus- straat, 9.30 u. hoogmis, 12 u. jongerenmis. Oud-Katholieke Kerk. Engeimundus- kerk, Koningin Wilhelminakade, 8.30 u. vroegmis, 10 u. hoogmis, 18.30 u. vesper woensdag 9 u. misviering. Chr. Gereformeerde Kerk, Marconi straat, 10.30 u. en 17 uur ds. R. van Beek. Gemeente Gods, in gebouw Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, 10 uur. Christen Gemeenschap, in gebouw Cul tureel Centrum, Moerbergplantsoen, 10 u. ds. G. Gravendeel. R.K. Kerk, O.L. Vrouwekerk, Fr. Net scherlaan, 8 u. 9.30 u. en 11.30 uur. Hervormde Gemeente. Engelmundus- kerk, Kerkplein, diensten om 9 u. en 10 uur. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, 10 u. R. van ’t Lindenhout (Beverwijk). R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O. L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; Regina Caeli, Hilbersplein 1, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 10, 11.45 en 19.30 u.; Twaalf Apostelen, Van Riemsdijklaan 132, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 8, 9.15, 11 en 17 u.; H. Jozef, Laan der Nederlanden 86, zater dag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19 u.; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Peperstraat 17, zaterdag, 18.30 u. voorbereiding op de zondag, zon dag H. Missen 7.30 en 10 u. Res. klas A: Assumburg 2, Bloemendaal 2, BSM 2, Carillon Boys 2, DSB 2, Gelder- mans 2, HFC 2, Kennemerland 2, Progress 2, Vliegende Vogels 2, Spaarnwoude 2 en Sport 2. Res. klas B: Bloemendaal 3, BSM 3, Carillon Boys 3, DSB 3, EDO 2, FC Fransen 2, GBO Sport 2, Les Routes Boys 2, Ravij 2, Spaarnwoude 3, Sport 3 en Telefonia 2. In de komende week wordt er maandag avond gespeeld in Beverwijk en Heems- HAARLEM. De belangstelling voor het zaalvoetbal is toegenomen. Voor de komende zaalvoetbalcompetitie van de af deling Haarlem KNVB, welke maandaga vond in Beverwijk en Heemskerk van start gaat, zijn maar liefst 95 teams ingeschreven. Het is het dubbele aantal van vorig seizoen. Er is ditmaal voor het eerst een hoofdklas ingesteld. Behalve in Haarlem, Hillegom en Be verwijk zal qf in de nieuwe competitie ook in de sporthallen van Heemskerk en Wijk aan Zee worden gespeeld. De inde ling van de verschillende klassen is: Hoofdklas: Assumburg, Carillon Boys, Caroussel, EDO, Geldermans, HFC, Ken nemerland, Progress, SAC, TYBB, Vlie gende Vogels en Sport. Eerste klas A: Bloemendaal, DSB, Fi- gee, Habo, Hubra, Lucky Stars, MSD, Santos Bavao, SVJ, Telefonia, WH en SC Zandvoort. Eerste klas B: Club ’12, FC Fransen, Joky DGS, Klein Zwitserland, ’t Lan taarntje, Les Routes Boys, Lichstal, Mar cel Boys, Ravy, Spaarnwoude, Verhorst Boys en Wilms Floet. Tweede klas A: Adrichem, FC Cupido, FC de Goede, Davidson, GBO Sport, J. C. Groot, FC Heemskerk, FC Joosten, Handel, FC Mercedes en FC Tuinstra. Tweede klas B: Barricade Boys, Jaapies Boys, Lootsma, FC Overeem, P. W. Boys, Schaaper, SFC, The Seven Seas, FC Sant- hasen, Valencia en Wijker Post. Tweede klas C: Bakker zn., Gé Bosch, Bron Vanka, BSM, De Duif, Els broek, Haarlemmermeer, Hillegom, KGM, VBHB, Vogelenzang en VVSV. (Van een medewerker) HAARLEM. - Schoten (vierde klas) zegevierde donderdagavond in Badhoeve- dorp met een score van 5-1 over het in de eerste klas van de AVB spelende Lijnden. Dit treffen werd bij kunstlicht gespeeld. Ook al in een lichtwedstrijd won het in de derde klas van de afdeling Haarlem spelende Vogelenzang verrassend met 2-1 van de zaterdag-vierdeklasser Halfweg. Pancratius bezorgde DSOV op eigen veld in Vijfhuizen een ruime 5-1 nederlaag. R.K. Kerk. H. Maagd Maria, Spoellaan 1, zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. Missen 8.45, 10, 11, 12 en 17 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat 2, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 10.45, 12, 17.15 én 19 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, 10 u. ds. D. Verhoef (Bediening H. Doop), 19 u. Open- deur-gastdienst. Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrijburg- laan 2, 9.30 u. ds. A. van Leeuwen (Kin dernevendienst), 19 u. ds. Spruijt uit Am sterdam (Opendeur-gastdienst). Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat 41, 10 u. dienst, 10 u. zondagsschool. R.K. Kerk. O.L. Vrouw Geboorte, Lan- gebuurt 37, zaterdag 19 u. avondmis, zon dag H. Missen 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u. avond mis, zondag H. Mis 9.30 u. Hervormd-Gereformeerde Federatie. Dorpskerk, Kerkbuurt, Uitgeest, 10 u. de heer W. Volker; Hervormde kerk, Dielofs- laantje, Akersloot, 10 u. ds. C. J. Holle mans (Dienst van Woord en Tafel). R.K. Kerk. H Odulphus, Odulfusstraat, zaterdag 19.15 u avondmis, zondag H. Missen 8, 10 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Julianaplein, 10 u. ds. H. Lieve (Castricum). dr. B. Wentsel (Kindernevendienst), 17 u. dr. B. Wentsel. Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, 10 en 17 u. ds. S. de Waard (Viering H. Avondmaal). Geref. Kerk (vrijgemaakt buiten band), Prinsesselaan 10, 8.30 en 17 L. E. Oosterhoff. Vrije Evangelische Riemsdijklaan 1, 10 u. ds. D. W. kamp, 17 u. ds D. W. Veldkamp (H. Avondmaal). Evangelisch Lutherse Gemeente, ningstraat 119, 11 u. ds. J. Mostert. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk. Verenigingsgebouw Meerestein, Par- mentierstraat hoek Plesmanweg, 10 u. de heer J. W. de Cock. Chr. Gerf. Krk. Evangelisch Luthers kerk, Koningstraat 119, 9 en 14.30 u. ds. R. van Beek. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, 10 u. ds. H. Luikinga. Maranatha-kapel, Wilgenhoflaan 82, 10 en 17.15 u. kerkdiensten. Leger des Heils, Geijssendorfferlaan 4, 10 en 19.30 u. samenkomsten. Jehova’s Getuigen. Speeltuingebouw De Snip, Geijsendorfferlaan, zondag 15 u. openbare lezing, 16 u. wachttorenstudie; dinsdag 19.15 u. theocratische school, 20.15 u. dienstvergadering. R.-k. Kerk. O. L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9.30 en 11 u. legom treedt als gastheer op van het in de eerste klas van de afdeling Haarlem spe lende DIO. Renova gaat op bezoek bij WSV’30 (vierde klas) en het Badhoeve- dorpse Pancratius neemt in Amsterdam deel aan het toernooi van ZSGO. Het gedegradeerde WH speelt ook al in de hoofdstad tegen de AVB-club Rombout. Bloemendaal trekt zondag naar Oegst- geest om het in een oefenduel op te nemen tegen UDO (vierde klas). Het tweede van de „whites” speelt thuis aan de Bergweg tegen de HVB-eerstekiasser Waterloo. Aanvang elf uur. v ■■f- Chr. G ereformeerde Kerk. Pniëlkapel, 10 u. ds. J. C. Maris; 17 u. ds. J. de Jong. Volle Evangelie Gemeente. Beréa, Patri- ciuslaan, Santpoort-Noord, 10 u. W. H. de Léeuw van Weenen, met gelijktijdig een kindersamenkomst en een oppasdienst; 19.30 u. H. Bulthuis. De strijd tussen Lijnden en Schoten droeg een aantrekkelijk karakter. Vooral de gasten kwamen goed voor de dag en namen door Hokke en Pim v.d. Zalm <ex- Renova) een 0-2 voorsprong. De thuisclub scoorde nog voor rust tegen: 1-2. In de tweede helft bleef Schoten het beste van het spel behouden en liep toen door doelpunten van Nederend, Henny van Nee (ex-Blauw Wit) en de van een blessure herstelde Vijfschaft - ingevallen voor Wittenaar - tot 1-5 uit.

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 7