Officier houdt Gewestnota behandelen vast aan eis van vóór 1 januari 1973 acht maanden Assumburg baas over Vliegende Vogels Nieuwe DAF In de vishal DAGELIJKS BESTUUR SSS TREED AF tussen koeien Bevertjesfeest in discussie Instuifavonden voor leden NW i Volgend jaar bankfusie in Beverwijk „Beer” was los WURGING IN VIJFHUIZEN: Schulpen- Meerweiden gaat naar Aalsmeer en Coevorden H a venberichten Medische diensten Carillonklanken in IJmuiden Beverwijkse gymnastiekvereniging verkeert nog steeds in geldnood: J en gduitwi s selin g moet nieuw perspectief krijgen JO win- 1970 - vw (ifdak 1969 kever 3850,- 1969 3250.- I met ieuwe 1309 0 Ke- lifdak mcie- met 11 GS NOORD-HOLLAND OP VRAGEN OM UITSTEL: Hille gom Beverwijk VELSEN Voor moderne COIFFURES dameskapsalon NOOY BURGERLIJKE STAND IJmuiden-O. - Tel. 1 50 20 (Van onze stadsredactie) (Van een onzer verslaggevers) (Van een onzer verslaggeefsters) IN (Van een medewerker) De meen sterk verminderd. De uitspraak is op 28 september. C. J. Vreeswijk-de IJMUIDEN B. (Van een onzer verslaggevers) (Van een onzer verslaggevers) de SANTPOORT 'f de op kleur radio (Van een onzer verslaggeefsters) kwam in de tweede klas B tot een zeer grote 15-2 zege op Wijker Post. Met zeven goals was Rob van Noord koningsschutter. i.z.g. 4300,- 13A 54, De 1 120(1 leids- vr.pr. Ba ri. iviag 3 Auto n Zo- Hals- 023- v*n [JK (EN HAARLEM In de Kennemer sport hal zegevierde Assumburg gisteravond in een partij voor de hoofdklas van de Haarlemse zaalvoetbalcompetitie met een score van 5-2 verrassend over Vliegende Vogels. Vooral in de tweede helft waren de Assumburgers in de meerderheid en kwamen de ’’vogels” er vrijwel niet meer aan te pas. Ook voor de hoofdklas wist Sport voor eigen publiek in de Beverwijk se sporthal het sterker geachte HFC een 3-3 gelijkspel af te dwingen. Vliegende Vogels en Assumburg waren in de eerste helft aardig aan elkaar ge waagd. In de achttiende minuut namen de Assumburgers ’n 0-1 voorsprong en wisten die tot aan de rust vast te houden. Tamelijk snel na de doelwisseling scoorde Jan Bark de gelijkmaker: 1-1. Assumburg nam daarna het heft in handen en liep door goals van Van Honschoten (2), Grave- maker en Waanders tot 1-5 uit. Op de valreep kon Ab Eynsbergen de nederlaag voor Vliegende Vogels tot 2-5 beperken. In de eerste klas A won Haarlemmermeer met 7-6 van Bloemendaal en bleef Telefo- nia met een score van 6-5 de baas over DSB. Plantinga van Telefonia was in dit treffen met vier doelpunten topscorer. F. C. Tuinstra kwam in dé tweede klas A tot een ruime 13-4 overwinning op Adri- chem. Molenvliet scoorde in deze partij viermaal en adt deden de broers Van Bel len gezamenlijk. De uitslagen in de tweede klas B waren: Valencia-Jaapies Boys 4-4 en FC Santhaesen-Lootsma 4-5. BEVERWIJK Het dagelijks bestuur van de r.-k. gymnastiekvereniging SSS treedt af. Tijdens de jaarvergadering in De Slof op vrijdagavond 22 september stellen voor zitter J. J. van Kruistum, secretaresse mevrouw N. Butter en penningmeester H. Nies ten hun functies beschikbaar. Een bestuurlijke lacune bij de in geldnood verkerende Beverwijkse vereniging is er gelukkig niet bij, want penningmeester H. Niesten stelt zich herkiesbaar als lid, JLubbers wil optreden als secretaris, P. Lubbers als penning meester en W. Aardenburg als lid. De leden dienen vrijdagavond in De Slof wel het nieuwe bestuur te kiezen, dat er dan als volgt uit komt te zien: Voorzitter C. Eyman, secretaris J. Lubbers, penningmeester P. Lubbers, ledenadministratrice mejuffrouw L. Lubbers en leden S. Smit, H. Niesten, J. Geldermans en W. Aardenburg. Het af treden van de heer Van Kruistum als voorzitter houdt verband met zijn drukke werk zaamheden in zijn privéfunctie. De financiën blijven bij SSS een grote zorg. De ver leden jaar aangekondigde statutenwijziging gaat om die reden dan ook niet door. Het geld om dit door te voeren ontbreekt gewoon. VELSEN-NOORD. Voor de drumband „Schulpen-Meerweiden” uit Velsen-Noord breken twee drukke weken aan in ver band met enkele grote muzikale evene menten. Aanstaande zaterdag zal de drumband medewerking verlenen aan het grote jaarlijkse bloemencorso van Aals meer, waarbij de band reeds aan het begin van de grote tocht van Aalsmeer naar Amsterdam zal optreden. BEVERWIJK. Tijdens de jaarverga dering van de coöperatieve boerenleen bank in huize Terpsichore heeft de voor zitter, de heer J. J. Vessies, donderdag avond gezegd, dat na voorbereidende be sprekingen tussen de besturen van de Boerenleenbank en de Raiffeisenbank een werkcommissie bezig is de weg te effenen voor een fusie tussen de twee banken. De onderlinge concurrentie zal dan wegval len. Men hoopt in de loop van het vol gend jaar de plannen rond te krijgen en de fusie te realiseren. Sport nam in Beverwijk door Krom menhoek weliswaar ’n 1-0 voorsprong op HFC, maar Hugo Bettink (2) en Geerlings deden de winstkansen in het voordeel van de Koninklijke keren 1-3. Krommen hoek haalde weer tot 2-3 op en na rust zorgde Wim Meyer voor de verrassende gelijkmaker: 3-3. FC Fransen kwam in de eerste klas A tot een 6-0 zege op Spaarn- woude door treffers van Harsveld (2), Van Balen (2), Bosscher en Tesselaar. In de zelfde klas zegevierde Verhorst Boys met 4-1 over Club T2 door goals van Bakker (2), uitblinker Bos en Konings. De eer werd gered door Borst. Barricade Boys IJMUIDEN. Het bestuur van de afde ling IJmuiden van het NVV heeft beslo ten in het komend seizoen maandelijks een instuifavond te houden. De bedoeling hiervan is de leden van alle bij het NVV aangesloten vakorganisaties nauwer met elkaar in contact te brengen. Vandaar dat hiervoor geen vast omlijnd programma kan worden vastgesteld, omdat de bezoe kers voornamelijk in de gelegenheid zul len worden gesteld tot conversatie en een spelletje kaart. De eerste instuifavond wordt dinsdag 19 september gehouden in gebouw ’’Velser- duin” aan het Velserduinplein, te begin nen om 20 uur. De volgende data zijn de dinsdagen 17 oktober, 14 november en 12 december, telkens in gebouw „Velserduin”. Wijk aan Zeeërweg 53 BEVERWIJK. In de nieuwe jeugd- nota wordt geconstateerd, dat het kinder vakantiewerk, dat in veel gemeenten doorgaans succesvol verloopt, in Bever wijk nog niet goed van de grond is gekomen. De werkgroep jeugdnota is van mening, dat het welslagen van het Bever tjesfeest vooral afhangt van de bereidheid tot samenwerking van die instellingen die zich in Beverwijk op de een of andere manier met jeugd recreatie bezig houden. Dat zijn in elk geval de Stichting Kinder vakantiewerk, de beide kindervakantie- scholen, de buurthuizen, de Sportraad, de Speeltuincentrale en de Gereformeerde Jeugd Centrale. Er zou op korte termijn overleg moeten komen met als doel het vinden van een permanente vorm van samenwerking. Volgens de jeugdnota heeft het Bever tjesfeest meer kans van slagen als er elk jaar een deskundige organisator kan wor den aangetrokken en de activiteiten over wegend op één centrale plaats worden georganiseerd, waarbij men denkt aan de sporthal. De werkgroep pleit voor de instelling van een commissie ad hoc, die een voor stel zou moeten uitwerken. Een ander belangrijk gebeuren wordt ongetwijfeld de deelname aan het natio nale SONMO-concours, dat door de mu ziekvereniging CSV Coevorden op de za terdagen, 23 en 30 september wordt ge houden ter gelegenheid van het 300-jarig ontzet van deze stad. Op zaterdag, 23 september trekt „Schulpen-Meerweiden” naar Coevorden om op die dag te probe ren uit meer dan dertig deelnemende drumbands een prijs» te bemachtigen. Op beide dagen nemen bijna zeventig drum bands en een groot aantal muziekgezel schappen aan dit grote muzikale evene ment deel. „Schulpen-Meerweiden” blijkt de enige drumband te zijn, die onder alle deelnemende bands een uitzondering maakt met uit te voeren werken, terwijl andere gezelschappen vaker dezelfde mu ziekwerken op het programma hebben. Onder leiding van instructeur P. Koning uit IJmuiden voert „Schulpen-Meerwei den” uit bij de staande mars „Frame of the Mind” van K. Smits en bij de loop- mars „The Magic Trumpet” van B. Kaemphert. Dezelfde muziekwerken zal „Schulpen-Meerweiden” bovendien uitvoe ren bij de te houden show. Arts. H. J. Ph. Hattink, Vinkenbaan 23, telefoon 373820. Apotheek. Santpoortse Apotheek, Bloe- mendaalseweg 149, telefoon 378249. Voor verloskundige, wijkverpleging, tandarts en dierenarts zie onder IJmuiden. (Van een onzer verslaggeefsters) HAARLEM. Mr. J. de Goederen, of ficier van justitie, heeft gisteren voor de Haarlemse rechtbank zijn eis van acht jaar tegen de 30-jarige Marokkaanse fa brieksarbeider Allal herhaald. Gisteren precies een jaar geleden heeft Allal zijn 38-jarige vriendin Frida van Nie in Vijf huizen door wurging om het leven ge bracht. De rechtbank hield in februari de zaak aan, omdat zij het onderzoek niet volledig vond en verwees Allal toen voor een psychiatrisch onderzoek haar de ob servatiekliniek voor het gevangeniswezen in Utrecht. In de Treslonghal won Hillegom in de tweede klas C met 7-2 van DVS. De jeugdige Pijpers kwam tot een hattrick, terwijl De Jong en Van Ooyen elk twee maal de roos troffen. De tegenpunten waren van Meyer en Huberts. FC Els broek bleef in dezelfde klas met een score van 10-2 de meerdere van De Duif. In dit treffen kwkam Boom tot een hattrick. Voor de overige doelpuntn zorgden Wim Slingreland (2), Maarten Singerland (2), Zwaan, De Vries en Keizers. Voor De Duif schoten Hoogkamer en Schopman raak. In de reserve klas B waren de uitslagen Spaarnwoude 3 BSM 3 4-2 en EDO 2 Les Routes Boys 2 6-3. n de met ;etect. ■keert staat, staan teweeg brengen. GS hebben gemeentera den en gewestbesturen op 27 juni ver zocht hun reacties te geven, tot uiterlijk 1 november. „Indien hun reacties tijdig ont vangen worden en er zich overigens geen onvoorziene omstandigheden voordoen blijven gedeputeerde staten van mening dat de materie in de statenvergadering van december a.s. aan de orde gesteld kan worden,” aldus GS. Drs. Vissers had ook gevraagd of er contacten zijn geweest met Zuid-Holland en Utrecht omdat in de structuurschets voor de bestuurlijke indeling gewesten over de grenzen van deze provincies zijn geprojecteerd. GS zeggen dat deze provin cies de schets met verzoek om commen taar hebben toegezonden aan de desbe treffende gemeenten. Overigens merkt het college op dat in het zogenoemde „drie- provincies-overleg” (Zuid-Holland, Utrecht en Noord-Holland) ook over ge- westvorming op gezette tijden van ge dachten wordt gewisseld. GS zullen ver slag doen van de resultaten van het nadere overleg. De nota is door GS rechtstreeks toege stuurd aan de gemeenteraad van Dronten en aan de Landdrost van de Zuidelijke IJsselmeerpolders ter kennisneming toege zonden, omdat de betreffende gebieden niet bij een provincie zijn ingedeeld maar bestuurlijk ressorteren onder de minister van binnenlandse zaken. Eventuele reac ties zullen hunnerzijds wel rechtstreeks aan de bewindsman kenbaar worden ge maakt, aldus GS. De nieuwe DAF 66, opvolger van de DAF 55. Het nieuwe model onder scheidt zich van zijn voorganger door een volledig nieuw front en een ge wijzigd interieur. Bovendien zijn er technische vernieuwingen aange bracht zoals de Dion achterascon structie die het weggedrag gunstig be ïnvloedt. De 1100 cc motor is opge voerd tot 47 din pk. De topsnelheid is 135 kilometer per uur. Het goed koopste model gaat f 8.495 kosten. 1 GEBOREN: J. Serné-Jaspers. Waal. IN ONDERTROUW: G. F. C. Kortkaas en A. C. op den Kelder, J. P. Haring en J. M. Boltjens, J. Brussee en W. P. R. M. Hoenderdos, H. D. van Rij en J .Visser, H. Bosman en J .van Tessel, A. P. J. Stroomer en H. C. Gesink, A. G. Turenhout en M. Keizer, K. van der Knijff en M. C. de Moor, R. C. Vloeij- VELSEN. Het programma van beiaardbespeling door beiaardier Hein de Ligt op het stadhuiscarillon, op zaterdag 16 september van 16 tot 17 uur, is als volgt: 1. Fuga (M. van der Gheijn) 2. Uit: Oude en nieuwe Hollandse boeren lieties •n contredansen: a. Malle kits, b. Groot feest, c. De lustighe boer, d. Colterom. 3. Suite voor beiaard (B. Tideman-Weijers) 4. a. Waar staat jouw vaders huis en hof? b. Meiseke jong. 5. Improvisatie (H. de Ligt) 6. a. Andantf sostenuto, b. Menuet- to, c. Rondo, (Ferd. Timmermans) 7. a. Boerenschots, b. Driekusman, c. Jan Pie rewiet (Volksdansen) 8. Kleine suite voor beiaard (Leen ’t Hart) 9. Marche voor beiaard (Hartop). SANTPOORT. „Er loopt een beer in de wei”, zo meldde de afgelopen nacht omstreeks half twee de zoon van een veehouder aan de Duin- en Kruid- bergerweg in Santpoort, de Velsense politie. Het gezin van de veehouder was even tevoren gewekt door het loeien van de koeien in het weiland die erg onrustig waren. Vanuit het raam van de boerderij werd een log beest waar genomen, dat tussen de koeien door het gras scharrelde. Het beest ver dween, waarna de rust onder het vee en de familie weerkeerde. Even later kwam het beest terug, scharrelde weer wat rond en verdween tenslotte onder het draad van de afras tering door, de weg op. Uit voorzorg werd toch mgar de politie gebeld. Politieagenten in gezelschap van veehouder en zijn zoons gingen zoek, troffen bruin haar aan bij het draad van de afrastering en ontdekten na enige geritsel een forse hond. Het dier is meegenomen naar het hoofdbu reau, om later naar het asyl te worden overgebracht en werd door de politie verwend met lekkere hapjes. Mr. De Goederen zag geen aanleiding af te wijken van de straf die hij eerder gerequisiteerd heeft. Allal is een gevaar voor de samenleving, aldus de officier. Uitwijzing naar Marokko, na een jaar gevangenisstraf vroeg Allal’s verdediger, mr. J. P. Jager. „De sprong naar de Westerse mentaliteit kon en kan Allal niet wagen. Hij is nu een vereenzaamd mens, die vrouw, kinderen en huis verlo ren heeft. Alla is geen gevaar voor de samenleving.” aldus mr. Jager, „het waren de omstandigheden die hem gevaarlijk maakten”. Geen^cloodslag. maar mishande ling de dood ten gevolge hebbende moest Allal ten laste gelegd worden, die dacht de Turk, waarmee Frida hem ontrouw zou zijn, in zijn handen te hebben toen hij haar wurgde. In de cultuur van Allal is de man de baas over de vrouw, zei mr. Jager, evenals mr. Cokart die op had gemerkt dat terugkeer naar Marokko be ter zou zijn voor een man die de Europe se mentaliteit niet heeft en denkt dat vrouwen ondergeschikt zijn. Wel heeft hij daar ook zijn gezicht verloren, voegde mr. Cokart eraan toe. Artsen. Van zaterdagmorgen 10 uur tot zondag 24 uur: P. Brouwer, Koningin Wilhelminakade 79, telefoon 14507 en F.M. van Stekelenburg, Leeuweriklaan 52, tele foon 14290. Apotheek. Apotheek Ledeboer, Kenne- merlaan 80, telefoon 14229. Verloskundige. Voor verloskundige hulp wende men zich tot de eigen verloskun dige. Bij geen gehoor opbellen 008 (Bood schappendienst) om te vernemen wie de dienst waarneemt. Wijkverpleegster Wit-Gele Kruis. Voor de dienst gedurende het wekeinde bellen: 02550-15645. Wijkverpleegster Het Groene Kruis. Zuster C. Nap, Hofdijklaan 10, Driehuis, telefoon 16195 en zuster F. Gils, Schiplaan 276, IJmuiden, telefoon 11485. Tandarts. Zaterdag en zondag van 17 u. tot 17.30 uur (uitsluitend voor spoedgeval len) G. Vink, Wüstelaan 39. Santpoort, telefoon 378451. Dierenarts. De dienst voor zieke huis dieren wordt waargenomen door de dieren arts Th. Winkel, Van Tuyllweg 17, Vel- sen-Zuid, telefoon 11236. Volgens het psychiatrisch rapport was Allal minder toerekeningsvatbaar op het moment dat hij zijn vriendin, waarvan hij dacht dat zij hem ontrouw was, wurgde. Allal leefde in een opeenstapeling van psychische spanningen. Van belang is nu, aldus mr. H. J. M. Cokart, voorzitter van de rechtbank, wat er na de straf met Allal gebeurt. Wil hij in Nederland blij ven, of terug naar zijn geboorteland. Allal zei het niet te weten. „Niemand weet wat er in de toekomst gebeurt”, zei hij. Het advies in het psychiatrisch rap port luidde: uitwijzing naar Marokko en toewijzing aan een hulpverlenende instan tie daar, als die er is. Volgens de werkgroep zou het de moei te waard zijn te onderzoeken of er voor Beverwijk uitwisselingsmogelijkheden lig- Ken in een land, waarmee maar weinig contacten bestaan. Uitgangspunten bij het vinden van een nieuwe partner zouden moeten zijn: meer begrip opbrengen voor en kennis nemen van een ander volk en tijn cultuur. BEVERWIJK. Ondanks het werk van het comité jeugduitwisselingen Neu ried in het verleden ia de belangstelling van de Beverwijkse jeugd voor contacten met de Duitse partnerstad over het alge- In zijn openingswoord wees de heer Vessies ook op de groei van de bank en op de steeds ruimere service, welke de bank geeft. Onder meer wordt steeds meer gedaan aan het verzorgen van va- cantiereizen en het afsluiten van verzeke ringen. De directeur van de bank, de heer J. N. de Ruij ter, gaf een toelichting op het financieel jaarverslag, de balans en de exploitatierekening. Na een aantal op- en aanmerkingen gingen de leden toch ac- coord met de voorgestelde verdeling van de winst van ƒ90.008. Een bedrag van 1000 hiervan gaat nar een fonds voor ontwikkelingshulp van de centrale bank. Bovendien wordt aan enkele Beverwijkse verenigingen een bijdrage verstrekt. Het restant van de winst wordt overgebracht naar de reserve. De bestuursverkiezing tenslotte leverde niet veel moeilijkheden op. De heer J. J. Doodeman, die wegens het bereiken van d,e zeventigjarige leeftijd niet meer voor herbenoeming in aanmerking kwam, werd opgevolgd door de heer C. J. W. Kuijs. Van de heer Doodeman, die wegens ziekte niet aanwezig was, wordt op een later tijdstip afscheid genomen. De heer W. J. Admiraal werd bij acclamatie tot be stuurslid herkozen. De heer W. Schoorl werd herbenoemd als lid van de raad van toezicht. HAARLEM. Gedeputeerde Staten zien voorshands geen aanleiding de minis ter van Binnenlandse Zaken uitstel te vragen van de datum waarop de provincie de minister advies moet uitbrengen over de indeling in gewesten. De minister ver wacht vóór 1 januari 1973 advies hierover. Dit antwoorden GS op vragen van drs. F. A. Vissers (KVP). berghs en A. M. Nijssen ,J. Bant en G. S. Taylor, R. J. J. Wanders en P .Mol. GEHUWD: J. J. van Opta en S. van ’t Riet, K. Rink en T. Blok, R. Bronk en Y. M B. van Marm, L. W. do Boer en C. Zwart, P. J. van Zanten en M. C. J. Laurent, Henson en L. M. M. van Dijk. OVERLEDEN: M. de Boom. 22 jr., Brederodelaan Bloemendaal, J. de Vroome, 77 jr. Lumeijstraat 38 IJmuiden. Dit wordt geconcludeerd in de nieuwe Beverwijkse jeugdnota. De werkgroep jeugdnota is van mening, dat het ook minder zinvol is geworden om deze uit wisselingen te stimuleren, omdat interna tionale contacten met nabuurlanden voor ieder persoonlijk in voldoende mate mo gelijk zijn. Aangekomen schepen d.d. 14-9-1972. Nordfeld, Gruvon; Marathon, Hamburg; 27 Neyes, Bremen, IJmuiden; Katteturm, Cont plat; Chrischan stark, Roedvig; Rolf Behrman, Londen; Diabas, Flexborough; Kostroma, Batum; Canis, Bergen; Tor Belgia, Gothenburg; Jason, Hamburg; Christiaan Matthiesen, Flixborough; So- lent, Rotterdam; Tczew, Stettin; M I Transporter, Noordzee; Trojan Service, Cont plat, IJmuiden; Borelly, Par; Ording, Rotterdam; Assiduity, Londen; Alme, Bos ton; Baltique, Oslo. Vertrokken schepen 14-9-’72 River Niger, Middlesborough: Karonga. Rotterdam; Ganymedes, Rotterdam; Tau rus, Bremen; Gattoporo, Antwerpen; Bel mar, Bremen, IJmuiden; Baus Tideland 10, Cont. Plat. D.D. 15-9-72. Letrieux, Dordrecht, IJ muiden; Curacao, Rotterdam; Ruth Die ter, Kristineham; Prinses Margriet, Rot terdam. Vertrokken schepen: Pinavin, Tallin; Totland, Grimsby; M I Transporter, Noordzee; Daghenstan, Immingham; Tim- ca, Oxelsund; Vassijaure, Helsingborg; Falkenberg, Riga; Amstelstroom, Hull; Memel, Dagenham; Sibonga, Belawan; Di abas, Flixborough; Kattenturm, Noordzee; Ali Damhof, Le Havre; La Paimpolaise, Nantes; Boreas, Rotterdam; Thalia, Ar changel; Zaanstroom, Felixstone; Sagitta, Gdynia; Arabian Seahorse, Cont. plat; Canis, Rotterdam; Garm, Rotterdam; Ko- lobrzeg, Piombino; Elisabeth Schulte, Bar bados. D.D. 15-9-72: Saint Marc, Duinkerken; Christiaan Matthiesen, Flixborough; Tor Belgia, Gothenborg. Aan de donderdagmarkt werd te IJmui-’ den aangevoerd: 49 kisten schelvis; 27 kisten wijting; 103 kisten kabeljauw; 4 kisten koolvis; 1081 kisten en 687 premie lasten haring; 197 kisten makreel; 17 kisten pilchards; 752 kisten schol; 106 kisten schar;32 kisten varia 4000 kg tong. Prijzen in guldens: per 1 kg: tarbot 10.50-10.19. grote tong 10.30-9.40; grm. tong 9,11-8.55 kim tong 8,25-7,76; tong I 9,06-8,32; tong II 8,74-8,39. per 50 kg: schelvis I 75-65; schelvis 283-70; schelvis 3 64-50; wijting I 39-35; wijting II 70-23: kabeljauw I 80, kabeljauw 152-110; kabel jauw 4 127-85; kabeljauw 5 102-64; schol 1 87-75; schol 2 94-75; schol 3 81-66; schol 4 87-54; witte koolvis 3 80, hake 168, ham men 380, tarbot 438-183; griet 225-165; tongschar 90; rode poon 125-91; harders 185; poontjes 44; horsmakreel 13; haring 46. 80-26,20, makreel 53,50-20,50 pilchards 20,20; krab 47-28; schar 84-43. Aan de donderdagmarkt werden de vol gende besommingen gemaakt: GO 12 f 8,930, GO 4 10.100, GO 7 9.140, GO 126 IJM 4 12.100, IJM 11 41.100. VL 34 720. Spanvissers: TX 33 en TX 67 30.000, TX 25 en T X38 21.200, UK 135 en UK 145 950, U K142 en 236 3.790, UK 196 en UK 234 3.520. De heer Vissers was van mening dat de tijd van voorbereiding voor de Staten te kort zou zijn mede in verband met de vervroegde Tweede Kamerverkiezingen, die voor veel leden politieke activiteiten BEVERWIJK. De noteringen van woensdag 13 september aan de Bever wijkse veilingen waren als volgt. Groen ten: andijvie 11-26; bloemkool 20-108; bospeen 20-53; breekpeen 24-31; groene kool 30-37; komkommer 15-31; knollen 19- 39; kroten 20-23; prei 38-53; postelein 20- 49; pronkbonen 55-75; sla 6-19; spina zie 31-52; spitskool 46-51; sperciebonen 75-150; snijbonen 75-170; tomaten 40-82; uien 30-39; waspeen 13-48. Bloemen: anjer 18-45; trosanjer 120-240; aster 20-65; chrysant 40-130; chrysant (jaarrond) 100- 180; chrysant (per stuk) 25-45; dahlia 40;

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 11