Philidor protesteerde in het Pablo Negre overleden duel tegen Watergraafsmeer Oppositie ziet GS willen optrekking van voortgang van verhuispremie bepleiten inflatie STATEN ACHTER VISIE GS OP INVESTERINGSHEFFING UST w Ph. JANSEN Haller triomfator in nachtcriterium Peuterspeelzaal WOENSDAG GESPREK MET MINISTER m Staten aanvaarden unaniem motie Aantal voorwaarden gesteld Bobby Charlton nam afscheid Spannend debuut Meertreffers V olleybalsponsor I „De Mei” 20 21 U bóft alsu vanvis houdt L Vis houdt fit DINSDAG 19 SEPTEMBER 19 72 0 23 -32 17 61 vwmfmmmmmuHmmi wmmmmmmummfmmmmmmumumuufmmffwn wgmmmmmfmmui (Van een onzer verslaggevers) Zondag at ijk m. I ze zij n it- sn ur, of en e- en en te en :er or er- er- de te n9 en a- en e- it- m. HAARLEM Provinciale Staten van Noord-Holland hebben gisteren in grote lijnen positief gereageerd op de visie van Gedeputeerde Staten op het voorontwerp van Wet Selectieve Investeringsregeling. Zoals we des tijds hebben bericht hebben Gedepu teerde Staten in een brief aan de mi nisters van Economische Zaken en Ruimtelijke Ordening al hun voor lopig standpunt ten aanzien van de wet kenbaar gemaakt. Aanvullend daarop zullen de notulen van de gis teren gemaakte kanttekeningen naar Den Haag worden gestuurd. (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM Woensdag 20 sep tember zal een deputatie van het pro vinciaal bestuur in Noord-Holland een gesprek hebben met minister Udink (als die tenminste ingaat op het verzoek om een gesprek, aldus ge deputeerde Laan) over de verhoging van de rijksbijdrage in de gemeente lijke vergoeding bij gedwongen ver huizing bij sanering en krotoprui- ming. Gegarneerde gebakken scholfilets 9918 scholfilets licht zouten, door de bloem halen en lichtbruin bakken. Bak wat champignons en stukjes appel in boter goudbruin. Verdeel deze over de warm gehouden vis. Schenk vervolgens de na het bakken overgebleven olie, vermengd met enkele druppels citroen, over de vis. Niet straffen Tekort ff. rk a W v Van onze schaakmedewerker) Uitslagen: (Van onze tafeltennismedewerker) ERKAMA irs ;7< jr. 10 W//I/I1 Gedeputeerde Laan gaf als verklaring voor d« weigering van GS het raadsbe- Het programma in de hoofdklasse werd gecompleteerd met de ontmoeting DD VAS/ASC. De Hagenaars, die de gehele wedstrijd de betere kansen hebben gehad lieten tegen het slot enkele steken vallen waardoor bij de stand 5-4 en een gewon nen staande partij voor VAS/ASC een 5-5 weg zou zijn verhoging van de rijksbij- drage (momenteel 1500). Daarover heb ik de volgende dag kontakt opgenomen met de minister. Hij zou ons uitnodigen voor een gesprek”, aldus gedeputeerde Laan. De kern van het standpunt van GS door Provinciale Staten ondersteund is dat een systeem van vergunningen, eventueel aangevuld met een heffingen systeem, aanvaardbaar kan zijn als in strument van een selectief investerings- en vestigingsbeleid, mits aan een aantal voorwaarden wrrdt vo'daa-’. (Van onze sportredactie) 71 Sr Opleiding Coupeuse Ontwerpster en naaien en knippen voor eigen gebruik, ook voor gehuwde dames Grote Houtstr. 3 rd Ing. Spekstr. H’lem To- een De Haarlemse ploeg zal het ook dit sei zoen waarschijnlijk moeilijk krijgen om zich redelijk te handhaven. Rapidity, te rug uit de promotie-hoofdklasse, mag met Victory ’55 2 uit Volendam tot de sterkere ploegen in deze groep worden gerekend. Als zesde team is Slotermeer, een gepro moveerd team uit de afdeling Amsterdam, ingedeeld. Bloemendaal is opgeklommen naar de promotie-hoofdklasse en dit team komt de spelers Frank Jacobs. Rienk Arnoldus en Fred de Lugt ih de Competitie uit. confessionele partijen en de VVD doen juist een beroep op het bedrijfsleven om wel te komen tot een sociaal contract. huyzen remise; Kandelin - Schelhaas 1-0. TOTAAL 7-3. Dameskapsalon M. EUWE/MORPHY 3- KIJK UIT: R. Bödicker - Beenhakker 0-1; Roos - Hölscher 1-0; Lub - Boom remise; Stroop - J. H. v. Nieuwenhuizen remise; v. Os - Nijssen 0-1; Ruler - Walda 0-1; v. Zanten - Haker 1-0; de Leeuw - P. v. Nieuwen huizen 0-1; Hartjes - H. H. van Nieuwen huizen 0-1; Jonker - Pippel 1-0. TOTAAL 4-6. DINSDAGS ZIJN WIJ GESLOTEN maar morgen kunt u ook zonder afspraak terecht voor uw haarver- zorging. Lange Nieuwstraat 181 - Tel. 111 66 Ondanks de benarde financiële toestand van de hoofdstad hebben GS toch nog enkele besluiten voor enige tientallen mil joenen guldens goedgekeurd, maar in die gevallen werden nadrukkelijk drie krite- ria aangehouden: de uitgaven moesten onontkoombaar, onuitstelbaar en niet op een andere manier te dekken zijn. HAARLEM. In het eerste nachtcrite rium van Zaandam, dat vrijdagnacht door DTS werd verreden en waarvoor veel belangstelling bestond, toonde de Alk- maarder Ruud Haller lid van het Bever- wjjkse Kennemerland zich de sterkste. Hij was de snelste finisher van een vijf man sterk kopgroepje. MANCHESTER. Manchester United en Celtic Glasgow speelden maandag avond in een benefietwedstrijd voor Bobby Charlton gelijk: 0-0. Ruim 60.000 toe schouwers een record voor een bene fietwedstrijd in Engeland waren geko men om de Manchester-ster en één van Engelands grootste voetballers uit te jui chen na een carrière die 16 jaar heeft geduurd. Hij bestreed de indruk dat Amsterdam steeds alles zou willen doen voor de verbetering van het lot van de slachtof fers van de sanering en dat het GS waren die steeds dwars zouden liggen.” Toen we het raadsbesluit weigerden goed te keuren heeft burgemeester Samkalden me zondag 10 september tweemaal opgebeld om te zeggen dat Amsterdam het besluit niet in kon trekken. Ik heb toen gezegd dat ik 3000 niet teveel vind, maar dat de enige DELFT. De benzinemaatschappij tal Nederland N.V. zal dit seizoen volleybalploeg uit de eredivisie financieel gaan steunen. Het team komt uit onder de naam Total-DS. De spelers zijn afkomstig van de Delftse studentenvolleybalvereni ging Sigi. Deze club is gefuseerd met de verenigingen Achillis en Ariston. Sigi pro moveerde na het afgelopen siezoen naar de eredivisie. heuvel maakt sociaal kin gen commentaren van de PvdA, D’66 en PPR op de vandaag gepu bliceerde miljoenennota en troonrede. De Op een vraag van mr. Goudsmit (WD) over het feit dat Amterdam inmiddels al is overgegaan tot uitbetaling van de ƒ3000, zei de heer Laan dat dit opgevat kan worden als uitbetaling bij wijze van voorschot BARCELONA. Pablo Negre, vice- voorzitter -van de internationale hockeyfe- deratie (F I H) en president van de Europese hockeyfederatie, is op 51-jarige leeftijd te Barcelona overleden aan de gevolgen van een hersentumor. De Span jaard, die in zijn jeugdjaren een fameus hockeyspeler was, heeft zowel in het maatschappelijk als in het sportleven van Barcelona en Spanje een grote plaats ingenomen. Negre, van beroep beursmake laar, was loco-burgemeester van Barcelo na en in deze functie heeft hij veel bijgedragen tot de ontwikkeling van de sport in zijn stad en de verwezenlijking van sportinstallaties. Negre, die ook voor zitter van de Spaanse hockeybond is ge weest, was de grote animator van het vorig jaar in Barcelona gehouden eerste wereldhockeytoernooi. in de lucht hing. Toen evenwel over schreed de Amsterdamse invaller-speler de toegestane bedenktijd, 6-4 De ploegen uit Haarlem en de IJmond kwamen in de 2e klasse uitstekend uit de startblokken maar het eerste team van VHS liet het in de le klasse teleurstellend afweten. Op bezoek bij Overschle leek de situatie zich aanvankelijk wei gunstig te ontwikkelen maar bij het vorderen der partijen schortte er iets in de machinerie van de Spaarnestad-schakers. D 7-3 nederlaag die hieruit resulteerde was dan ook een enorme tegenvaller. IJMOND. In dit weekeinde is de landelijke tafeltenniscompetitie van start gegaan. Aangezien Rapidity en Meertref fers op door de weekse avonden zullen spelen zullen de beide representanten uit onze omgeving eerst in de loop van deze week hun eerste wedstrijd spelen. Met veel spanning wordt het debuut van Meertreffers in de overgangsklasse tege moet gezien. De ploeg uit Akersloot zal in dezelfde samenstelling als vorige ^izoen aan de puntenstrijd deelnemen. In Rotterdam werd het treffen Rotter dam-Eindhoven gespeeld. De schakers uit de lichtstad hebben vorig seizoen verras send sterk gespeeld en toen ook Rotter dam verslagen. De Maasstedelijken waren dus gewaarschuwd en wisten ondanks het gemis van J. Timman een 5-3 voorsprong te nemen met de zekerheid dat de wed strijd een overwinning zal opleveren. Jongsma en Moonen kwamen aan het eerste bord tot een puntdeling. Debutant Unitas kwam in Groningen tegen Moer- wijk gewoon kwaliteit te kort om een goed resultaat te kunnen boeken. D 7-3 zege van de Hagenaars, nog wel zonder Andriessen en Van Dijken spreekt voor zichzelf. De andere gepromoveerde ploeg, het Rotterdamse Charlois ging heel wat beter van start In Bussum werd BSG zonder veel omhaal onder tafel gespeeld, 2-6 voorlopig. De Ruiter won hier aan het eerste bord voor BSG van Kerkhoff maar zijn zege was de enige voor de schakers uit het Gooi. VOORSCHOTEN-HET OOSTEN: Smit - Langeweg 0-1; Schellekingkool - Sarink 0-1; Thiemen - Verleur 0-1; Wouters - J. Bonkenburg remise; A. F. Houweling - v. Maanen 0-1; De Winter - S. Bonkenburg remise; Oosterman - Hoogland remise; Sluiter - A. Herfst 0-1; P. Houweling - Harreveld 1-0; Segaar - Boersma 0-1. TOTAAL 2%-7'/j. Voorop wordt gesteld dat een vergun ningenstelsel voldoende wordt geacht. OVERSCHIE- VHS: Nathans - Steijn 1- 0; De Vrij jr. - v.d. Tak remise; Lievaart - Koopman remise; v. Veen - Mol 0-1; Engelfriet - v.d. Enden 1-0; Wilschut - Spinhoven 1-0; Smit - Elserman 1-0; Krop - Uylings remise; Hammer - Veen- PHILIDOR-WATERGRAAFSMEER v.d. Berg - Zuidema 0-1; v. Maaren - Vogel afg.; J. Piket - T. Timman 0-1; de Graaff - v.d. Weide 0-1; Oostervel - Dieks remise; Th. Piket - De Lange afg.; Berg - Plukker afg.; Stam - Lenstra remise; Van Loon - Kloostra 1-0; Kohlbeck - Traut- wein remise. TOTAAL 2’/2-41/s voorl. De peuterspeelzaal, die op maandag-, woensdag, donderdag- en vrijdagochtend geopend is van half tien tot half twaalf en op de dinsdagmiddagen van half twee tot half vier, kan alleen op die dinsdag middagen nog enkele peuters van drie en vier jaar plaatsen. Voor verschillende ochtenden kan men nog hulp gebruiken van enige moeders ter begeleiding van de peuters. Inlichtingen hierover verstrekt Els Le- loux via „De Mei”, telefoon 24025. Na fraaie strijd behaalde Meertreffers met de spelers Jan Kerssens, Henk van Philip Visser en Theo Blom zal aantreden kampioenschap. Men gaat de competitie met enig vertrouwen in. Een nuttige oe fenwedstrijd tegen PIT (Zoeterwoude) werd met 6-4 gewonnen. Voor de eerste competitiewedstrijd ontvangt Meertreffers het eveneens uit de eerste klasse gepro moveerde Good Luck uit Bussum. Rapidi ty met de spelers Ton van der Helm, Gerrit Eveleens en peter Hoogewerf gaat het in de eerste wedstrijd van de nieuwe competitie opnemen met Prowano in Haarlem, dat opnieuw met Jan v.d. Dries, Philp Visser en Theo Blom zal aantreden. k Vraag recepten bij uw vishandelaar of bij het Produktschap voor Vis en Visprodukten, Wassenaarseweg 20, Den Haa^^ Mocht aan een heffing als aanvullend instrument behoefte bestaan dan wil het provinciebestuur dat regionale verschillen hun weerslag kunnen vinden in gediffe rentieerde tarieven, met inbegrip van een „nul-tarief”. Voorts wordt erop gewezen dat een investeringsheffing voor wat be treft Alkmaar en Purmerend het uitstra- lingsbeleid volledig zou doorkruisen. Als naar deze groeikernen geen werkgelegen heid gaat worden deze gemeenten slaap- gemeenten. Noord-Kennemerland en Wa terland zouden dan ook niet onder de regeling mogen vallen. Ook wordt er aan dacht voor gevraagd dat rekening gehou den dient te worden met de economische structuur van de verschillende gebieden en met het feit dat door de economische ontwikkeling voortdurend arbeidsplaatsen verloren gaan die elders moeten worden gecompenseerd. VELSEN-NOORD De peuterspeel zaal in het buurthuis „De Mei” heeft ook dit seizoen veel belangstelling ondervon den. Als hoofdleidster is thans aangetrok ken Els Leloux. Zij is in het bezit van de akte kleuterleidster en studeert nu voor de akte B. Daarnaast bestaat de peuterlei- ding uit huismoeders en stagiaires van verschillende huishoudscholen. Dan ging het bij de 2e klassers heel wat beter. Het gedegradeerde Het Oosten heeft in elk geval duidelijk gemaakt dat nu een beter seizoen gaat aanbreken. Hoewel Voorschoten niet tot de sterkste gere kend mag worden is een 7’/2—2% toch altijd nog een uitslag die aanspreekt. Het Oosten had Langeweg aan het eerste bord; Ree is niet meer van de partij. Het Velser Kijk Uit trad in de hoofdstad aan tegen M. Euwe/Morphy 2. Een opvallende gebeurtenis in het Kijk Uit-team was het meespelen van H. H. van Nieuwenhuizen met zijn beide zoons. Dat is gewoon een zeldzame gebeurtenis in een eerste team op dit niveau. De Van Nieuwenhuizens die 2*/z punt bij elkaar speelden, droegen aanzienlijk bij aan de 6-4 overwinning van de IJmuidenaren. De debuterende VHS-reserves maakten meteen al een goede beurt met een voorlopige 6-3 over winning in en op Purmerend. elk geval van heffingen of vergunningen vrijgesteld dienen te worden. Gedeputeerde De Jong zei in zijn betoog ter beantwoording v an opmerkingen uit de vergadering dat Noord-Holland gezien kan worden als een afspiegeling van het hele land. Er zijn warm gedraaide gebie den én gebieden die juist een stimulans kunnen gebruiken. Het vervangen van Verouderde industrie moet de regering niet straffen met belastingen, zo zei hij voorts. Hij toonde zich niet al te optimis tisch over de vraag of de opzet van de wet afremmen in de randstad, stimule ren in de achterblijvende gebieden zal slagen in de praktijk. Op een vraag uit de Staten of er al buitenlandse bedrijven zijn die met het oog op de komende investe ringsregeling al wegblijven antwoordde de heer De Jong dat hem alleen bekend is dat Euromin, een raffinaderij, vestiging in het Noordzeekanaalgebied niet langer zal overwegen wanneer er zwaardere hef fingen zouden komen. „Er zijn industrieën die per se aan het Noordzeekanaal of in de Rijnmond willen zitten. Als het hier te moeiliik wordt worden ze met onen armen in An*wernen ontvangen. Daar zeggen ze: we zullen nooit zo ?ek worden als Nede’-iand. ge ziit van harte welkom,” aldus gedeputeerde De Jong. Halverwege de aantrekkelijke strijd waren de vijf koplopers er vandoor ge gaan en zij brachten het tot een ronde voorsprong. In de slotfase van de strijd ontdeed Haller zich van zijn vluchtmak- kers en bleef met zo’n twintig meter voorsprong op Nidi den Hertog, jongere broer van Fedor, aan de winnende hand. De uitslag: 1. R. Haller, Alkmaar, de 90 km. in 2.14.10, 2. N. den Hertog, Ermelo, 3. W. van Dok, Grootebroek; 4. J. Schipper, Baam: 5. D. de Haas, Berkhout: 6. D. Beusekamp, 7. R. Cornelisse, beiden Am sterdam, 8. Th. Noy, Osdorp, 9. C. Schuu- ring, Amsterdam, 10. J. Bakker, Zaandam. sluit, gedateerd 1 maart 1972, goed te keuren, de slechte financiële positie van Amsterdam. „Door ons zal geen enkel raadsbesluit worden goedgekeurd dat een tekort toevoegt aan het begrotingstekort dat het rijk voor haar rekening neemt. Dat mogen we niet totdat Amsterdam erin slaagt met een meerjarenplan te komen.” De heer Laan wees erop dat het Amsterdamse raadsbesluit inzake de ver- huisvergoeding betekende dat de hoofd stad tot 1975 20 miljoen aan de budget taire tekorten zou toevoegen. Hij leverde scherpe kritiek op het feit dat B. en W. van Amsterdam de financiële consequen ties van het optrekken van de vergoeding niet in hun voorstel aan de raad hadden vermeld. Opgemerkt wordt dat een rfing ach terwege dient te bl ijven in de Amster- dams-Zaanse regio, omdat het investe ringsniveau per werkende in deze regio op een lager niveau ligt dan elders in Neder land en in de laatste jaren relatief terug loopt. Tenslotte zouden investeringen ge richt op verbeteringen van het milieu in Shane Gould toont haar zusje Jenny de in München gewonnen medaille bij haar terugkeer in jSidney. HAARLEM. De schaakcompetitie van de KNSB is zaterdag ingezet met de partijen van de eerste ronde. Landskampi oen Watergraafsmeer was ün Leiden op bezoek bij Philidor, een tegenstander waarvan de Amsterdammers nog nooit hebben kunnen winnen. Ditmaal kwam men tot een 4‘/»-21/t voorsprong maar de eindzege staat nog geenszins vast. Veel zal ook afhangen van een geschil dat is ontstaan in een partij die door Philidor zou zijn opgegeven maar op grond van tijdsoverschrijding. Bij reconstruktie van de partij bleek evenwel van tijdsover schrijding geen sprake zodat de Leidena- ren menen dat van opgave geen sprake is. In de slotstelling staat Philidor zonder meer op winst Aan het eerste bord rekende Zuidema af met v.d. Berg. Aanleiding voor dat gesprek is het feit dat Amsterdam heeft besloten de tege moetkoming te verhogen van 1500 tot 3000, waarmee Gedeputeerde Staten het niet eens zijn. Ze hebben Amsterdam aan vankelijk gevraagd het desbetreffende raadsbesluit in te trekken, maar het ge meentebestuur weigert dit. Naar aanleiding van deze kwestie, giste ren aan de orde gesgeld op de vergadering van Provinciale Staten, kreeg het College van GS van verschillende Staten leden verzoeken om te zien hoe Amster dam toch geholpen kan worden. Het gaat immers om de minst draagkrachtigen, die van een hogere verhuisvergoeding zullen profiteren. Uiteindelijk namen de Staten unaniem een motie aan waarin er bij GS op aangedrongen wordt in het contact met de regering te bepleiten dat de rijks bijdrage zodanig wordt verhoogd dat het GS alsnog mogelijk wordt het raadsbe sluit van Amsterdam goed te keuren. In de motie, die onmiddelijk per telex naar Den Haag verzonden werd, stond verder dat de Staten, kennis genomen hebbende van het feit dat GS het raadsbesluit reeds niet goed hebben ge keurd, als hun mening uitspreken dat, ge zien de hoge kosten van verhuizing en Inrichting, een tegemoetkoming van 3000 verantwoord is te achten. le KLASSE, afd.B: Breda /M. Euwe - DD 2 5’/j-4*/i; Europoort - Utrecht 2*/i- 6‘/s voorl.; Dordrecht - LSG 41/»-51/e; Overschie - VHS 7-3; WGA - VAS/ASC 2 3-5 voorl.; >fd. A: Philidor (Leeuw.) - Zutphen 71/s-l1/i voorl.; Amersfoort - HSG 6i4-2‘/2 voorl.; DD 3-Esgoo 2l/3-7’/i; Staunton - Witte Paard 5,/»-41/i; Gronin gen - SMB 7-3. (Vervolg van pag. 1) DEN HAAG De verhoging van de BTW zal leiden tot voortgang van de inflatie. Het beleid dat het kabinet Bies- voor 1973 heeft uitgestippeld het tot stand komen van een contract onmogeljk. Deze opmer- komen ook telkens terug in de van de oppositiepartijen 2e KLASSE, afd. A: Unitas 2 - ZSG S'/ï-é’/z voorl.; Philidor 2 - ASV 4t4- 5’/s; Staunton 2 - Sneek SVz-S1/» voorl.; Groningen 2 - Drienerloo 3%-5'/2 voorl.; Almelo - Esgoo 2 3-7; afd. B: VW - Moerwijk 2 4-3 voorl.; Voorschoten - Het Oosten 2‘/s-7>/s; BSG 2 - VAS/ASC 3 6-2 voorl.; Purmerend - VHS 2 3-6 voorl.; M. Euwe/Morphy 2 - Kijk Uit 4-6; afd. C: DSC - Schiebroek 6-4; Philidor 2 - Utrecht 2 7*/t-21/t; NRSG/W. Steinitz - Vianen 6-3 voorl.; M. Euwe/Morphy - SV Den Haag 8-2; Rotterdam 2 - Utstud 3*/i- 6>/i; afd. D: 't Pionneke - HMC 4-5 voorl.; Brunssum - Venlo 5-4 voorl.; Spangen - Charlois 2 41/»-4*/t voorl.; Goes - Eindho ven 2 6-4; SMB 2- Lichttoren S'/i-SVs voorl. „De hardste conclusie die uit de inge diende begroting moet worden getrokken is de onverminderde noodzaak van mati ging van inkomens- en prijsontwikkeling. Daartoe is een sociaal contract nodig, dat nagenoeg de hele groei van het nationaal produkt bestemt voor de collectieve sec tor,” dat stellen de KVP, ARP en CHU in hun eerste reactie. De confessionele partij en merken op, dat de totale druk van de belastingen en de sociale premies op bijna de helft van het nationaal inkomen uitko men. Dat toont volgens hen aan dat de grens van de lasten voor de collectieve voorzieningen wordt benaderd. De oppo sitie meent echter dat de uitholling van de gemeenschapsvoorzieningen doorgaat. Alle politieke partijen zijn overtuigd van de noodzaak van matiging van de inkomens- en prijsontwikkeling. „Gebeurt er niets dan zullen de lonen met 13 en de prijzen met 7 percent stijgen. Dat vind ik onaanvaardbaar,” zegt VVD-leider Wiegel in een commentaar. De confessionelen: „De hele stijging van het nationaal pro dukt moet bestemd worden voor de col lectieve voorzieningen. De laagste inko mens moeten wel reëel stijgen.” Algemeen is men van mening dat belas tingverhoging onvermijdelijk was. De con fessionelen verklaren in hun cmmentaar dat zij blij zijn dat de groepen met de laagste inkomens in de belastingvoorstel len worden ontzien. Dat blijkt volgens hen uit de optrekking van de belasting vrije voet, de verhoging van de bejaarden aftrek, de bijdrage aan de bejaardenzie kenfondsverzekering. PvdA en D’66 zijn van mening dat optrekking van de BTW alleen al vanwe ge het prijsopdrijvend effect onbegrijpe lijk is en ook DS ’70 is van mening dat door het ontbreken van doeltreffende maatregelen om de inflatie tegen te gaan de BTW-verhoging dubbel hard aankomt. De PvdA meent uit de belastingvoorstel len te begrijpen dat de WD een te sterke greep heeft op het regeringsbeleid en de VVD ontkent dat in haar commen taar niet. „Een goed beleid dat onze kiezers zal aanspreken,” zegt Wiegel erover. „De begroting kar. helaas niet alle wen sen vervullen. Een aantal zaken, zoals de fasering van de vormingsplicht voor wer kende jongeren en de beperking van de subsidies voor gezinszorg ervaren wij als pijnlijke beslissingen. De fracties zullen deze op hun eigen merites beoordelen,” aldus de oppositiepartijen DS ’70 vindt de overheidsbezuinigingen wel noodzakelijk, maar niet goed gekozen. HOOFDKLASSE, Unitas - Moerwijk 3- 7; Philidor - Watergraafsmeer 2%-4*/2 voorl.; BSG - Charlois 2-6 voorl.; Rotter dam - Eindhoven 5-3 voorl.; DD - VAS/ ASC 6-4. i i las

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 21