MNL KRACHT administratieve kracht secretaresse gedipl. lassers M0D r constr. bankwerkers ELKA - LISSE BESTEKZOEKER voorraadadministrateur voorbekende geneesmiddelen OberorT GAK chauffeur verkoper D. HOGENBIRK ZOON medewerker op middelbaar niveau „Wisten wij dat die verhuizing zo duur zou worden. En dan ook nog een nieuw bankstel... Dus wij naar de bank voor flSiljïLeen persoonlijke lening.” buschauffeurs in dit blad een produktie-assistent een P.R. assistente een assistente voor het secretariaat enkele ponstypistes F! ZATERDAG 23 SEPTEMBER 1972 Door gevraagd Adverteert Br. nr. 4226 Staal- en kraanbouw N.V. BLOEMENDAAL STORK -AmSTERDAfTl Bos en Lommerplantsoen 1, Amsterdam-W. De aan te stellen functionaris kan rekenen op een all-in salaris van max. f 30.000,- per jaar, een uitstekende pensioen voorziening en moderne secundaire werkvoorwaarden. Daar aan leidinggevende en kontaktuele eigenschappen speciale eisen moeten worden gesteld, zal een psychologisch onderzoek deel van de selektie uitmaken. N.V. Handelmaatschappij - Nur Die - Waldorpstraat 40 - 44 - Den Haag Ons bedrijf levert non-food artikelen aan de levensmiddelenhandel Wij zoeken voor het rayon Haarlem-Sassenheim een 23 tot 26 jarige of iemand die dit wil worden. Hij moet grote rij-ervaring hebben. Met een bestelwagen rijdt hij een vastgestelde route en hij levert lichtgewicht-goederen dlrekt aan de klanten af. Geboden wordt een goed basisloon plus een aantrekkelijke provisieregeling. Als u belangstelling hebt, bel of schrijf dan even naar Waldorpstraat 40-44, Den Haag. Tel. 070 - 18 31 32 (toestel 49), de heer H.M. Kool. Voor alle voorkomende werk zaamheden. Salaris volgens landelijke regeling. Wij vragen voor de afdeling huishouding een automobielbedrijf te Haarlem Maar dan wel met een MULO- opleiding en een praktijkdiploma boekhouden. Een diploma MBA of studerend hiervoor is een pluspunt Vanwege het internationale karakter van het bedrijf is een goede kennis van de Engelse taal gewenst Dacht u dat onze aanbieding en uw kwaliteiten voldoende raakvlakken hadden? Dan zal onze afdeling personeelszaken zeer zeker met belangstelling uw sollicitatie tegemoet zien. Wat vraagt en biedt het GAK De eerder genoemde 21 bedrijfs pensioenfondsen omvatten ca. 400.000 deelnemers, werkzaam bij plm. 25.000 werkgevers. Wat is en doet het GAK De maatschappelijke ontwikkeling heeft geleid tot het recht op een inkomen voor iedereen, ook wanneer men niet kan werken of niet meer behoeft te werken. Dit recht is vastgelegd in een groot aantal wetten. Sommige van deze wetten worden uitgevoerd door bedrijfsverenigingen. Voor 14 van deze bedrijfsverenigingen voeren wij de administratie. Wij zijn opgericht door centrale organisaties van werkgevers en werknemers - dus geen overheids instelling -en werken niet alleen voor deze 14 bedrijfsverenigingen, maar verrichten ook alle werkzaamheden voor 21 bedrijfs pensioenfondsen. Wat wilt u nog weten Nadere functie-informaties zullen gaarne worden verstrekt door de heer L v. d. Peppel, hoofd afdeling Bedrijfspensioen fondsen I, tel. (020) 8714 20, met wie u tevens een gesprek kunt arrangeren als u in deze functie bent geïnteresseerd. Voorde premieheffing en de verzekerdenregistratie zoeken wij een De volgende eisen worden gesteld: opleiding op middelbaar niveau administratieve kennis op SPD-niveau goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Voor onze fabrieken te Bloemendaal en Beverwijk zoeken wij vakbekwame Ons produktenpakket telt tal van bekende geneesmiddelen. Belangrijke produkten. Soms van vitaal belang. Vandaar dat we grote waarde hechten aan het bijhouden van de voorraad. Dit werk is een onderdeel van de financiële afdeling. Uw werkzaamheden op die afdeling bestaan o.a. uit voorcoderen van uitgaande en inkomende facturen en het verwerken van produktie- gegevens en voorraadmutaties. Dit ter voorbereiding voor de mecha nische verwerking door onze computer. Om volledige zekerheid te hebben, gaat u ook de door deze computer verwerkte gegevens controleren. Tevens willen we dat u onze produktiegegevens nacalculeert. De organisatie houdt u op de hoogte middels rapportage op maand-, kwartaal- en jaarbasis. Interessant werk voor een administrateur van zo'n jaar of 25. Er wordt op korte termijn gezocht naar Wij vervaardigen o.a.: staalconstructies, handloop- en elektr. halkranen, transportinstallaties. Sollicitaties kunnen worden gericht aan het hoofd van de huishouding. Tel. 023- 33 10 50. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen onder motto Bpf te richten aan de afdeling Personeelszaken/Hoofdkantoor Het is prettig werken bij Oberon, met een goede honorering, vakantietoeslag en gunstige studiekosten- en winstdelingsregeling. Bent u geïnteresseerd, schrijf dan naar de afdeling personele zaken, Oberon BV, Nassauplein 3, Haarlem. Telefonische informaties over de verschillende functies kunnen desgewenst worden verstrekt door mevr. Hardebol, tel. (023) 319200 toestel 520. Voelt u er iets voor deel uit te maken van een dynamische, jonge uitgeverij, waar een prettige werksfeer uiterst belangrijk gevonden wordt? Dan is er misschien een plaatsje voor u bij Oberon, uitgeefster van de weekbladen Bobo-Donald Duck-Disneyland-Sjors-Tina-Pep-Kijk-1-0. Merck Sharp Dohme B.V. Waarderweg 39, Haarlem. Tel. 023-319330, toestel 2258. Sollicitaties te richten aan ons adres: Bloemendaalseweg 56-58, Bloemendaal. Telefoon 0 23 - 25 08 50. (We leenden"/1.654,60, af te lossen In 20 x 100,- per maand) Gedurende ruim 45 jaar heeft Rente fiscaal aftrekbaar. Kwijl de NVB honderdduizenden ge- scheiding van de restant-schuld zinnen geholpen met geldle- bij overlijden. Méér informatie? ningen voor allerlei doeleinden. Kom eens langs, bel of schrijf Geld lenen is bij de Nationale even. Volks Bank een heel gewone Er zijn NVB-vestigingen in bankzaak. Uw aanvraag wordt Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, snel en correct afgehandeld. Enschede, Den Haag, Nijmegen, Binnen enkele dagen heeft u Rotterdam, Utrecht en Zaandam, bedragen tot 9.000,- in handen. jTÏ* Af te lossen in maximaal 3 jaar. VBjDailK VOOf persoonlijke lening. Stork-Amsterdam B.V., Siaringatraat 46, Nieuw Vennep. met boekhoudkundige ervaring (mannelijk of vrouwelijk) Wij verwachten van haar dat zij een middelbare schoolopleiding heeft. bij voorkeur een aecretareeee-cursus heeft gevolgd, vlot kan typen, redelijk de moderne talen beheerst en •niet jonger is dan 23 jaar. De COUPEUSE- EN COUPEURS- AKADEMIE DE ROTTERDAMSE SNIJSCHOOL, dir B. F. Miltenburg, leraar N.O., bericht dat de, wegens ziekte onderbroken in schrijving van de nieuwe cursus in Haarlem, is hervat Bespreken iedere maandag en donderdag van 09.30-20.30 uur; dinsdags van 09.30-12.30 uur: Kampersingel 66, Haarlem, telefoon 023-32.12.33. Levering van alle patronen naar maat en konfektie. Postbus 15 Wij vragen een ervaren die in staat moet zijn leiding te geven in onze houtloodsen. Een ruime inwerkperiode kan worden ge geven onder leiding van de huidige loods- baas, die meer dan 25 jaar bij ons werk zaam is. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, ve-langd salaris en referen ties te richten aan: Hij zal zich o.a.bezig houden met het maken van voorcalcu- laties, het aanvragen van offertes, het voorbereiden van orderbevestigingen en contacten ten aanzien van huishoudelijk drukwerk, reclamedrukwerk en' ’inserts’. Verder onderhoudt hij het contact tussen de uitgeverij enerzijds en de drukkerijen anderzijds. Voor deze functie komt in aanmerking een jongeman van ongeveer 25 jaar, die de Grafische School heeft doorlopen en enige praktijkervaring achter de rug heeft. Gedacht wordt aan een meisje van 18 jaar of ouder mét een representatief voorkomen en goede contactuele eigenschappen. Mavo-opleiding en typevaardigheid zijn vereist. Leeftijd ca. 18 jaar, met opleiding op Mavo-niveau en typevaardigheid. Leeftijd ca. 18 jaar, met opleiding op Mavo-niveau en een goede typevaardigheid. Binnen het bedrijf zal een korte opleiding gegeven worden... Het Centraal Research- en Ontwfkkefingslaboratorium van Stork-Amsterdam B V. te Nieuw Vennep zoekt een accurate Schriftelijke ^ptiicitaties kunt u richten aan onderstaand adres. U kunt ook bellen, telefoon 02526 - 28 61 en vragen naar de heer J. L van Leeuwen. leiding geven aan plm. 35 personen vraagt voor haar standplaats HAARLEM Rijbewijs B-E vereist Minimum leeftijd 21 jaar Goed salaris Goede sociale voorzieningen Vrij vervoer - ook voor het gezin - op het gehele lijnennet Gratis uniform Vijfdaagse werkweek Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door NOORD-ZUID-HOLLANDSE VERVOER MAATSCHAPPIJ N.V. Leidsevaart 396, Haarlem. Telefoon 023-31 92 27. I Uitgeverij voor jeugd en sport Amsterdam, Westeinde 10, 020-237271. Buikslotermeerplein 131B, 020-276809

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 12