Erg gezellig! Maar ik kijk toch liever thuis op m’n eigen Aristona kleinen-tv. Voor produktiepersonoel en voor vaklieden bij de technische diensten. Bij Hoogovens komen regelmatig plaatsen vrij. ZIRISTONFK koopt u deze elektrische Royal schrijfmachine voor de prijs van een „gewone” portable Bij Vroom Dreesmann HOOGOVENS IJMUIDEN VROOM DREESIVF &NN kleurentelevisie A 1 r I I 24 II III HAARLEMS DAGBLAD IJMUIDER COURANT BEVERWIJKSE COURANT Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit bet Nationaal Dagblad Onderzoek. I Zo ziet u maar weer, geen ander redame- medium wordt zo Intensief gelezen, als de krant Logisch i want die kunt u niet misoen. geen dag. i# K r J II DONDERDAG 2 NOVEMBER 1972 Ik stel prijs op nader contact over plaatsing bij uw bedrijf. Naam: Adres: 1 4 Hoogovens lijkt, van buitenaf bezien, één kolossaal bedrijf. Bij een nadere verkenning ontdek je tal van fabrieken en fabriekjes. In die bijna afzonderlijke bedrijven kun je weer allerlei afdelingen onderscheiden. Het betekent (voor buitenstaanders) vaak een verrassing dat de mensen daar in kleine teams werken. Zij houden zich bezig met de meest uiteenlopende taken. En dat geldt wel speciaal in de produktie-afdelingen en bij het onderhoud en de reparatie, waarin totaal zo’n 14.000 mensen werk vinden. Van hen gaan er per jaar al evenveel met pensioen als de totale bezetting van menig middelgroot bedrijf. Vandaar dat bij Hoogovens regelmatig plaatsen vrij komen. Daarom zijn vaklieden en ook mensen zonder bepaalde industrie-ervaring steeds welkom in IJmuiden. Dat kan zijn voor het bedienen van bepaalde installaties of het besturen van transportmiddelen in de walserijen, om zo maar twee voorbeelden uit de vele mogelijkheden te noemen. Voor dergelijke functies is geen bepaalde vooropleiding nodig. De vereiste kennis en vaardigheden leren wij u in de praktijk. In aanmerking komen mannen van 21 - 50 jaar die bereid zijn in ploegendienst te werken. Vaklieden bij de technische diensten Voor onderhoud en reparatie heeft Hoogovens plaats voor werktuigkundige vaklieden zoals bankwerkers, constructie- bankwerkers, draaiers en anderen. Dagdienst of ploegendienst. Leeftijd 21-50 jaar. En gelijk heeft hijWaaromzouhij het risico nemen nèt dat éne doelpunt te missen als hij thuis zo iets geweldigs heeft staan als de Aristona super kleurenontvanger. Perfekt beeld. Gehuwd/ongehuwd Dito geluid. En die ongekend sublieme Aristona kleurenweergave die zo veel méér te genieten geeft. Rust. Gemak. Je eigen vertrouwde omgeving. De juiste afstand. Het net-goeie kontrast. Belangstelling? Stuur dan onderstaande bon in, waarna wij u nader zullen informeren. Adresseer als volgt: Hoogovens, Personeelsvoorziening, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Na ontvangst wordt contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: (02510) 94000. ontvanger te bezitten, kennen het antwoord. f Het perfekt uitgebalanceerde geluid. En.gelukkig zijn een Aristona super kiem cn- een verbluffende betrouwbaarheid, want de naam is Aristona. Kijk - als je dat nou allemaal hebt, wat zou je dan nog buiten de deur zoeken. De mensen die al zo Natuurlijk kent u de grote voordelen van een elektrische schrijfmachine: u wordt minder snel moe, dank zij de lichte aanslag. Bovendien geeft een elektrische schrijfmachine een uiterst regelmatig letterbeeld, door de altijd even krachtige aanslag. Grootste voordeel: alleen bij Vroom Dreesmann betaalt u niet de gebruikelijke prijs van 498.-, maar de speciale voordeelprijs, die maar liefst tweehonderd gulden lager is! Dit is *m, de Royal Apollo elektrische portable schrijfmachine: rood/zwart lint stenciltoets 3 regelafstanden tabulator wagenslot 2 kantlijnstoppen radeerplaat papiersteun duidelijk lettertype fraaie kunststof afscherm- en draagkap handig formaat: 35,6x33,3x16,5 cm lichtgewicht: 6,3 kilo 1 jaar garantie Voornaam: Geboortedatum: Woonplaats: f ROYAL LB u 1 11 ill 9 “I - Wl t elke maandag de bijlage „Sportief” elke zaterdag de bijlage „Erbij" Elke dag nieuws uit uw stad en uw streek binnen- en buitenland radio en T.V. sport kunst Produktiepersoneel HF 323 Zo’n plaats in een team zou ook iets voor u kunnen zijn! t Voor een proefabonnement oelt U 0 23 - 31 90 53 belt U 0 2550 - 1 54 37 belt U 0 2510- 2 65 46 El w- 'i I II 1

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 24