BANKVLAG IN TOP Oud-directeur J. Hühl nam afscheid van sociale werkplaats „De Tunnel n Rond de losplank 5 Druk bezochte receptie in Velsen-Noord BURGERLIJKESTAND Verenigingsnieuws Velsen-IJmuiden lijll LTMUIDER COURANT 19 7 2 Z A’T E R D A G 11 NOVEMBER 99 ren (Van een medewerker) Rondvis Bakkum Castricum Makreel Heemskerk o IJMUIDEN Maandag al had de handel het gevoel dat het slecht visweer ging worden. In IJmuiden werd gemiddeld een tientje per kist van veertig kilogram schol meer be taald dan elders. In de eerste uren hebben sommige kopers er hun voordeel mee gedaan, maar met het verstrijken van de dag liep ook op de andere verkoopcentra de prijs op en was het niet langer interessant met dit spel door te gaan. Velsen-Noord Velsen-Zuid Beverwijk Wijk aan Zee IJmuiden-Oost VELSEN-NOORD Onder zeer grote belangstelling heeft gistermid dag de oud-directeur van het sociaal werkvoorzieningsschap, de heer J. Hühl, afscheid genomen. Een half jaar geleden, op 1 april 1972, legde de heer Hühl wegens pensionering zijn functie neer. Een officieel af-, scheid was toen onmogelijk omdat in die tijd juist het nieuwe onder komen van „De Tunnel” in Velsen- Noord in gebruik werd genomen. Velsen-Noord IJmuiden Driehuis HEEMSKERK BEVERWIJK Uitgeest Santpoort Heemskerk Beverwijk d I k' Sociale gel- TOt Administratiekantoor S. VISSER Velseroordstr. 11 - IJmuiden - tel. 10674 2 io IJmond Vrede- Geo- Oliesel) uur Inrichten en bijhouden van administraties belastingzaken verzekeringen hypotheken financieringen Op de overige dagen van de week werd inderdaad maar heel weinig platvis aangevoerd, zodat degenen die maandag hadden ingekocht er goed mee zaten. Vrijdag was er een iets ruimere aanvoer van schol. De tot de kleinere kotters behorende VD 77 ving aan de ingang van het Skagerak in betrekkelijk korte tijd 500 bakken (in hoofdzaak kleine) schol. De thuisreis werd zeer bemoeilijkt door het slechte weer en besloten werd de vangst in Den Helder over te laden in 500 plastic kisten en over de weg naar .IJmuiden te brengen. De prachtige partij bracht hier 21 mille op. Als dank voor het vele verrichte werk overhandige hij een geschenk onder cou vert en bracht de heer Witte mevrouw Hühl een bloemenhulde. Tot slot sprak de heer Hühl een kort dankwoord. R.-k. Kerk. O. L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 9.30 en 11 u. MAANDAG 13 NOVEMBER Openbare bibliotheek, Eiliaal Wijker- straatweg; geopend 14.80-17.30 uur. de in ven de are val hte zij een :ing ke- loor gen eij- zijn van be- en- be- Hervormde Gemeente. Engelmundus- kerk, Kerkplein, 10 u. en 19 u. ds. L. Brink. R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, R.-k. Kerk. H. Odulphus, Odulfstraat, zaterdag 19.15 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10 en 11.30 u. ter gen, igs- ips- den uit bet rer- Gereformeerde Kerk. Bethelkerk, Zee weg, 9.30 u. ds. G. Hengeveld; 17 u. ds. J. L. Bel. Zeewegziekenhuis, Zeeweg, 14.30 u. ds. A. H. Agtereek. Ver. v. Vrijzinnige Hervormden, in ’t Braambos, Zeeweg, 10.30 u. ds. I. J. van Houte Hervormde Gemeente. Goede Herder kerk, Velserduinweg, 10 u. ds. Joh. Bre- zet. Jehovas’ Getuigen, in Konirrkrijkzaal, G. iver het de teer gen tent om- l, is een jon- )aar :en- we- aast ook /or den, ten- uis- zer- zie- en n. NIJMEGEN. Cas Janssens, de spits speler van NEC, die zondag In de wed strijd tegen AZ’67 drie keer scoorde, heeft het bestuur van de Nijmeegse eredivisievereniging verzocht hem op de transferlljst (tweede periode - december) te zetten. Het verzoek is door het be stuur ingewilligd. Janssens tekende voor het begin van het seizoen 1972-1973 een contract voor één jaar, maar wenst nu, op 28-jarige leeftijd, zekerheid op langere termijn. Als NEC die kan en wil bieden zal hem dat eveneens welkom zijn. H. den u G R. K. Kerk, Laurentius v. Brindisië, Willemsbeekweg, 9.30 u. 10.45 u. ;12 u. ;18 uur. Oud-Katholieke Kerk, H. Adelbertus- kerk, Wilgenstraat, 10 u. hoogmis. Christen Gemeenschap, in De Abeel, Abeelenstraat (1), 10 uur W. Smit. Pinkstergemeente, Velserduinweg, u. P. Rothuizen; 19 u. D. P. Hartendorp. De Snip, Geijsendorfferlaan, zondag 15 u. openbare lezing: „Zijn de dagen van de christenheid geteld?”, 14 u. wachtto renstudie; dindsdag 19.15 u. theocratische school, 20.15 u. dienstvergadering. Voorzitter Th. Witte (l.) overhandigt de scheidend oud-directeur een ge schenk onder couvert. R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraat- weg 55, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, 10 u. ds. J. Papineau Salm. Toen in Het begin van de vijftiger jaren de gedachte van de beschuttende werkplaatsen ingang begon te vinden, de voorlopers van de huidige sociale werk verbanden. werd de heer Hühl de kans geboden dit werk in Velsen op te zetten. Op dit gebied verrichte hij veel pioniers werk. Er was weinig geld beschikbaar. Men moest gebruik maken van oude ge bouwen en de levensvatbaarheid van de sociale werkvoorziening moest nog be wezen worden. 't Fas bijna vanzelfsprekend dat de heer Hühl later als bedrijfsleider door de gemeente werd aangesteld. Onder zijn leiding werd de voormalige school aan de Houtmanstraat ingericht tot de werk plaats voor geestelijk gehandicapten „De Schelp”. Later verrichtte de heer Hühl belangrijk werk toen de vrij geko men ateliers aan de Kalverstraat voor dit werk werden ingericht. Het nieuwe onderkomen kreeg de naam „Het See- paerdt”. Naast alle drukke werkzaamhe den zette de heer Hühl zich ook nog in voor de belangen van de Federatie Noord-Holland voor Sociale Werkvoor- zieningschappen. Toen in 1969 de besprekingen tussen de gemeenten Beverwijk, Castricum, Heemskerk, Uitgeest en Velsen tot het aangaan van een gemeenschappelijke re geling hadden geleid en een bestuur van het werkvoorzieningschap was gefor meerd, heeft dit bestuur geen ogenblik geaarzeld de heer Hühl tot directeur te benoemen. Het werkvoorzieningschap overkwam een grote ramp toen in de nacht van 1 op 2 maart 1970 de werkplaats „Het Seepaerdt” geheel in vlammen opging en men in allerijl voor nieuwe behuizing en ander werk moest zorg dragen. Het is Ned. Hervormde Kerk. Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, 10 u. ds. Zonneberg; 19 u. ds. J. M. D. van den Berg. Bethlehem- kerk, Gijzenveltplantsoen, 10 u. ds. u. ds. J. van Blink jeugddienst jeugdkapel 10 u. theocratische school; 20.30 u. dienst vergadering. Velserduinweg (248), 18.30 u. openbare Jfzaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis lezing en Wachttorenstudie; vrijdag 19.30 r sen 8-30, 10, 11.30 en 18 u. Onze Lieve R. K. Kerk. St. Engelmunduskerk, Driehuizerkerkweg, 8.15 u.; 9.45 u.; 11.30 u.; 18 uur Vervolgens spraken de heren P, van Veel namens het personeel, W. F. P. Berlott als afgevaardigde van het Mini sterie voor Sociale Zaken, W. van Zwet- Slotenmaker namens de personeels fede- artie, H. A. Oprel directeur van de Fede ratie Nrd.-Holland, C. Wubbels een van de werkmeesters en tenslotte de nieuwe Hierbij weredn verschillende cadeaus aangeboden, waaronder een foto- en knip- sociaal werkvoorzieningschap. Koolvis kwam vanuit de noordelijke Noordzee, maar meer dan een druppel op de gloeiende plaat betekende dit niet. Ook de aangevoerde makreel was welkom, al was ze wat klein van stuk; de kwaliteit liet niets te wensen over. Het lijkt er op, dat er nagenoeg een eind is gekomen aan de aanvoer van makreel. Deze visserij ondervindt de consequenties van nieuwe visserij gren zen en verscherpte bepalingen. Een Franse trawler werd vorige week door de Ierse politie op zee aangehouden en opgebracht. Eerder was dit ook al ge beurd, maar deze keer werd de reder een gevoelige boete opgelegd: achtdui zend pond betalen of anders aan de ketting en eventuele verbeurdverklaring. Met dit voorbeeld voor ogen is het wel De bouw van het nieuwe hoofdkantoor van de Raiffeisenbank aan de Lange Nieuwstraat in IJmuiden vordert goed: vrijdagmiddag werd het hoogste punt bereikt van het zesverdiepingsgebouw en ging de Nederlandse vlag omhoog, tussen de vlaggen van de R.-Bank, de vlag van de Gemeente Velsen en de vlag van de bouwfirma Van Eesteren. Het door het Architectenbureau E. F. Groos- man ontworpen gebouw zal, zo hoopt de heer N. Niemeijer, directeur van de Raiffeisenbank, op 1 mei 1973 officieel in gebruik worden genomen, na enige tijd „proefdraaien”. Een gesloten en veloppe voor elke bouwvakker die had bijgedragen aan de bouwprestatie „tot de pannen op het dak konden worden gelegd” verving het traditionele panne- bier. >or- iig- ren lijn leer Kerk. Ichthuskerk, Srrelliusstraat, 9.30 u. ds. J. L. Bel, kin- R.-k. Kerk. H. Pancratius, Dorpsstraat, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zon dag H. Missen 7.30, 9, 10.30, 12 en 18 u.; Bethlehemkerk, Piet Heinlaan, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 8, 9.30 en 11 u. De heer Hühl trad op 7 mei 1931 in dienet van de gemeente Velsen als schrijver. Zeven jaar later werd hij benoemd tot chef van de afdeling sociale hulpverlening. later tot chef van de afdeling sociale hulpverlening, later de afdeling maatschappelijke zorg bij de Dienst Sociale Zaken van Velsen. GEBOREN: Miranda E. M. d.v. J. G. Spanjaard en C. E. M. van Dam. Wilmar N. z.v. T. G. Meijering en J. Rus. Heidi F. M. d.v. J. F. Smit en C. V. Olgers. Renske d.v. J. J. de Wit en G. M. van Leeuwen. Simone d.v. H. T. Zwijnenburg en D. A. Groot. Wouter z.v. F. L. W. Bruinzeel en C. A. Kelder. Petrus J. z.v. J. P. Beers en N. M. Kuijper. Natasja J. M. d.v. L. H. J. van Straten en W. G. E. IJntema. Olaf H. z.v. B. Slijkhuis en A. Slot. Maureen M. J. d.v. G. J. C. M. Hendriks en U. G. M. Half. Melvin z.v. C. Dekker en M. T. Petrus. ONDERTROUWD: Gerardus C. M. Limmen en Wilhelmi na M. Duin. Ijsbrand T. M. Schut en Cornelia M. van Keulen. Johannes P. Koper en Catharina C. M. Stengs. Jo hannes T. M. van den Berg en Maria C. van Roon. Saul Carneiro Carneiro en Maria Fernandez Gonzales. GETROUWD: Jacobus C. Huijpen en Christina L. M. Steenbakker. Nicolaas J. M. v.d. Kolk en Aleida B. M. Steenstra. Simon W. Meijer en Petronella D. T. M. van Velsen. Johannes C. Boergonje en Anna C. M. Visser. Cornells J. A. Duin en Marjanne Komen. Bote J. van der Zee en Tiqtie M. Muizelaar. Erwin W. de Jong en Margaretha J. Dirksen. OVERLEDEN: Hendricus J. Bleeker, 81 jaar. Jacobus Admiraal, 68 jaar. Elisabeth Eitjes, 84 jaar, gehuwd geweest met A. H. Niekel. Gijsbertje van Heusden, gehuwd met W. H. Uitermarkt. GEBOREN: Daniel z.v. M. Carbia Martinez en M. Varela Calvelo. Jeremy z.v. J. A. W. Molenaar en M. H. van der Velde. Mi chel z.v. R. Scheelings en A. Wouterse. Ramon z.v. R. Scheelings en A. Wouter se. Susan E. E. d.v. G. F. M. Wardenier en J. E. van Disseldorp. Monique W. M. d.v. T. S. H. Nijssen en M. V. Schavema- ker. Maria de la P. d.v. J. Paz Rodriguez en M. Garrido Orero. ONDERTROUWD: E: N. H. van der Linde en E. C. de Gelder. G. C. Spanjaard en M. R. Gales tien. K. Scholts en D. B. J. Stenvert. S. G. Breed en C. Broersma. J. Molenkamp en H. T. M. P. Miedema. J. M. Lutgerink en M. A. M. van der Geest. C. J. Klaase en Y. J. F. G. de Swart. A. J. van der Kolk en M. J. Valk. J. H. Hendriks en J. M. E. Langendijk. GEHUWD: M. de Lang en M. J. van Aken. G. F. Beemer en M. M. Vessies. H. M. van Roon en M. Brink. S. van der Kolk en J. van der Sluis. T. J. M. Bervoets en G. G. Zonneveld. J. C. A. Dobbe en C. E. M. Horsthuis. OVERLEDEN: L Warink, M. oud 6 maanden. C. Zwart, oud 81 jaren, geh. m. J. van der Kolk. E. Koek, oud 80 jaren, geh. gew. m. C. de Gelder. Verwer, R. oud 69 jaren, geh. gew. m. W. J. Duiker. Dekens J., oud 72 jaren, geh. gew. met Geertsma, J. Van Leeuwen, W. G., oud 81 jaren. geh. m. Van Aalst, R. Baas, M. J., oud 47 jaren, geh. m. Middelkoop, P. F. Kroone, J. W., oud 84 jaren, geh. gew. m. de Graaft C. Velsense wethouder van Zaken Th. Witte stond in zijn functie als voorzitter van het dagelijks bestuur van „De Tunnel” uitvoerig stil bij deze bo venbeschreven carrière van de heer Hühl. Dat deze zo’n grote vlucht kon maken was volgens hem niet alleen te danken aan de blijmoedigheid van de scheidend oud-directeur. maar vooral aan diens roeping.” U heeft zich het lot van degenen met wie U door uw werk in aanraking kwam, aangetrokken omdat U zich steeds positief heeft ingesteld om bovenal de mens in hen te zien”. Met de aanvoer van schelvis was het deze week maar triest gesteld: alleen op maandag en vrijdag was er enige aan voer. Goed, dat door enkele schepen een partijtje wijting was gevangen; de bin nenlandse handel had zodoende toch nog een bakvisje aan te bieden. Kabeljauw en -gul werden door de kustschepen aangevoerd en van elders per auto aangebracht; een flinke partij gul had van het wegtransport nogal geleden. Een koper van deze per auto vervoerde gul was er heel blij mee dat ze niet zo mooi van kleur was; hierdoor had de export er geen belangstelling voor en kwam deze, overigens van pri ma kwaliteit zijnde gul, beschikbaar voor de toch al karig bedeelde binnen landse handel. Hesseling. Gereformeerder Sxxexxiuaalxaai>, a.uv ix. uo. xx. dernevendienst; 17 u. ds. L. Dorst. Petra- kerk, Spaarnestraat, 9.30 u. ds. ,L Dorst; 17 u. ds. G. Hengevelt, gastendienst Doopsgezinde Gemeente, Helmstraat 9, 10.30 u. ds. M. C. Stubbe. Baptistengemeente IJmond, J. P. Coenstraat, 10 u. D. P. R. Bouhod; 19 u. ds. R. Reiling; 10 u. zondagsschool; 20.15 u. jeugdbijeenkomst. R. K. Kerk. Gregoriuskerk, Kanaal straat, 8.30 u. en 10.45 uur. Petruskerk, Venusstraat, 9.30 u. en 12 uur. Chr. Gereformeerder Kerk, Marconi straat 7, 10.30 u. en 17 u. ds. R. van Beek. Oud-Katholieke Kerk. H. Engelmun- dus, Koningin Wilhelminakade, 10 u. hoogmis, 18.30 u. vesper. Woensdag 9 u. misviering. Gemeente Gods, in gebouw Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, 10 u. deinst. Vergadering van Gelovigen, in gebouw Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, 10 u. Breking des Broods. Donderdag 19.30 u. Bijbelbespreking. Leger des Heils, Edisonstraat 14, 10 u. heiligingssamenkomst; 12 u. zondag school; 19 u. evangelisatiesamenkomst. goed uitkijken geblazen voor onze vis sers. Op de Labadybank werd wat haring buitgemaakt. Enkele schepen meldden zelfs een dagvangst van honderd kantjes. Het zal echter als de vangsten daar lonend blijven nog wel ruim een week duren alvorens er sprake kan zijn van verse-haring-aanvoer in de IJmui- der hallen. Voor de aanvoerders lijkt het verder wel interessant met wat verse grove haring op de markt te komen. De SCH 81 bracht wat van die bewesten de Hebriden gevangen haring en een kist van veertig kilogram bracht veertig gul den op; voor een kleine premiekist werd 34 gulden neergeteld. Spanvissersopereren nog steeds in Het Kanaal. Hun vangst komt in Oostende op de markt, omdat IJmuiden te ver weg ligt. IJmuiden moet het wat haring betreft wel van de grote trawlers heb ben, het al zo lang gevoeldtekort aan haring duurt intussen voort. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen 9, 10.30 en 18.30 u.; Regina Caeli, Hilbersplein 1, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 10, 11.45 en 19.30 u. Twaalf Apostelen, Van Riemsdijklaan 132, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 11 en 17 u. H. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19 u. St. Jozefrustoord en Lom- merlust, Peperstraat 17, zaterdag 18.30 u. voorbereiding op de zondag, zondag H. Missen 7.30 en 10 u. Kritische Gemeente vorstkerk, Laan der Nederlanden 152, zaterdag 19.15 u. themadienst. Voor directe bediening (H. voor Veverwijk, Wijk aan Zee en Vel sen-Noord op zondag en werkdagen bel len 2 8 041 (telefoonnummer St. Jozef rustoord). Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moens- plein 8, 9.30 u. ds. C. Meijer (Kinderne- vendienst), 17 u. dr. B. Wentsel Z. 21. Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 9 u. dr. B. Wentsel (Kinderneven- dienst), 17 u. ds. A. van Leeuwen Z. 19. Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20. 9 en 17 u. cand. J. de Graaf uit Giessendam. Geref. Kerk (vrijgemaakt buiten ver band). Prinsesselaankerk, Prinsesselaan 10, 8.30 en 17 u. ds. L. E. Oosterhoff. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan 1, 10 en 17 u. ds. D. W. Veldkamp (Bussum). Evangelisch Lutherse Gemeente, Ko ningstraat 119, 11 u. ds. Allan. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk. Verenigingsgebouw Meerestein, Parmentierstraat hoek Plesmanweg, 10 u. de heer P. de Cock (Drachten). Chr. Geref. Kerk. Evangelisch Luther se kerk, Koningstraat 119, 9 u. ds. R. van Beek, 14.30 u. ds. G. Bilkes. Maranatha-kapel, Wilgenhoflaan 82, 10 en 17.15 u. kerkdiensten, 11.30 u. zondag school. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, 10 u. ds. S. M. A. Daalder (em. pred in Haarlem). Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4. 10 en 19.30 u. samenkomsten, 11.30 u. zondagschool. Jehovah’s Getuigen. Speeltuingabouw ZATERDAG 11 november Sporthal Zeewijk, Planetenweg, IJ- muiden-west, tot 22.30 uur basketball- competitie. De Rank, Koningin Wilhelminakade, IJmuiden, bazar Hervormde Gemeente. ZONDAG 12 NOVEMBER Velserbad, Briniostraat, IJmuiden, ge mengd zwemmen: 10.30-12 uur; 13.15- 14.45 uur; 15-16.30 uur. VZV 9-10.30 uur; CSB 12-13.15 uur. Sporthal Zeewijk, Planetenweg, IJ- muiden-west, 10-14 uur badminton-com- petitie BC IJmond; 14-18 uur badmin- toncompetitie BC Velzen. Marktplein, IJmuiden, 12-17 uur We reldwinkel. PEN-gebouw, Kanaalstraat 257, IJmui den, 20 uur. Cabaret Grimlach. MAANDAG 13 november Velserbad, Briniostraat, IJmuiden, ge mengd zwemmen: 6.30-8 uur; 16.40-18 uur. Kennemerstaten zwemvereniging 18-21 uur; R.K. zwemvereniging Velsen 21-22.30 uur. Sporthal Zeewijk, Planeten weg, IJ- muiden-West, 18.30-21 uur Excercitia; 21.30 uur Full Speed. Ned. ver. voor seksuele hervorming, depót, bibliotheek, inlichtingencentrum, in gebouw Cultureel Centrum, Moer bergplantsoen 22, IJmuiden, geopend van 19.30 uur tot 20.45 uur. Het Groene Kruis, 20 uur algemene ledenvergadering in gebouw Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22, IJmui den. R.-k. Kerk. ÉL Maagd Maria, Spoel- laan 1, zaterdag 19.30 u. avondmis, zon dag H. Missen 9.45, 11, 12.15 en 17 u.; H. Laurentius A, V.erherentstraat 2, zater dag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10, 11.30 en 18.30 u. Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrij- burglaan 9.30 u. ds. A. van Leeuwen (Kindernevendienst), 17 u. ds. A. C. van Nood (Velsen-Noord). Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat 41, 10 u. ds. R. Reiling, 10 u. zondagschool, 19.30 u. jeugddienst. R.-k. Kerk. O. L. Vrouw Geboorte, Langebuurt 37, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u avondmis, zondag H. Mis 9.30 u. Hervormd-Gereformeerde Federatie. Dorpskerk, Kerkbuurt, Uitgeest 10 u. de heer W. Volker; Hervormde kerk, Die- lofslaantje, Akersloot, 10 u. ds. C. J Hollemans. Hervormde Gemeente. Dorpskerk, Burgemeester Enschedélaan, 10 u. ds. G. J. Rijks. De Hoeksteen, hoek Duinweg, Willem de Zwijgerlaan, 10 u. ds. D. J. Spijkervoer; 19 u. ds. Sneller (jeugd dienst). Adventskerk, Prov. Ziekenhuis, 19 u. ds. G. G. Rijks. Chr. Gereformeerde Kerk. Pniëlkapel, Pastorieweg, 10 u. ds. J. C. Maris; 17 u. kandidaat C. W. Buys. Gereformeerde Kerk, Burg. Enschedé- laan-hoek Fr. Netscherlaan, 10 u. ds. J. Kapteyn, kindernevendienst; 17 u. ds. J. Kapteyn. R. K. Kerk. O. L. Vrouwe Kerk, Fr. Netscherlaan, 8 u.; 9.30 u.; 11,30 uur. Voile Evangelie Gemeente. Beréa, Pa- triciuslaan, 10 u. H. Avondmaal, J. J. Bronsveld; 19.30 u. E. Jongman. vooral de grote verdienste van de heer Hühl geweest dat binnen twee maanden de werkzaamheden volledig hervat kon den worden. Deze brand was mede een stimulans om te komen tot de bouw van een nieuwe centrale werkplaats op het In dustrieterrein in Velsen-Noord. In de opzet van dit plan heeft de heer Hühl een belangrijk aandeel gehad. De drukke werkzaamheden vergden echter teveel van de krachten van de heer Hühl. Op medisch advies besloot hij in april dit jaar 1972 met vervroegd pensioen te gaan. De ZATERDAG 11 NOVEMBER Progress-sociëteit, Const. Huijgens- straat. Geopend vanaf 20 uur. Donkey Schot, A. Verherentstraat. 20 uur Living Blues. Zaal Dam, Ruijsdaelstraat. 20 uur car navalsvereniging De Heemszotten. ZONDAG 12 NOVEMBER Zaal Dam, Ruijsdaelstraat. 20 dansen m.m.v.- Wico’s. Progress-sociëteit, Const. Huijgens- straat. Geopend vanaf 20 uur. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geo pend vanaf 20 uur. MAANDAG 13 NOVEMBER Vrijburcht, Vrijburglaan. 20 uur de- monstratie-avond NW-vrouwen (Tup perware). 20 uur bijeenkomst NCVB. Zaal Dam, Ruijsdaelstraat. 20 uur ver gadering DKV. Zandkraai, Handelstraat. 20 uur infor- matie-avond over peuterspeelgoed. Progress-sociëteit, Const. Huijgens- straat. Geopend vanaf 20 uur. ZATERDAG 11 NOVEMBER Huize Scheybeeck, Velserweg. 17 uur receptie Rederijkerskamer Kennemer- land. De Slof, Raamveld. 20 uur opening carnavalsseizoen De Zeezotten. Saloon ’72, Wilgenhoflaan. 20 uur op treden Relation. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur ZONDAG 12 NOVEMBER Grenspost, Soerstraat. 14 uur jeugd film. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. MAANDAG 13 NOVEMBER Sportfondsenbad, Kuikensweg. pend van 9-12 en 13.30-15.30 uur. Bodega Bellevue, Breestraat. 20.15 uur prof. Fred Polak spreekt voor DS '70. Sociëteit Alpha. Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. Easy, Populierenlaan. Geopend voor hulpverlening van 20-23 uur. W. Bloemhoff 19 ■xxwz 1 :L.„

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 5