11 Reinalda-Huis Haarlem Reinalda-Huis Haarlem Documentalist(e) Van Hattum en Blankevoort ELISABETH GASTHUIS HAARLEM ,1 SEKRETARESSE Ervaren direktiesekretaresse voor een hypermodern bejaa rdencentru m. Gediplomeerd bejaardenverzorgster als waarnemend hoofd verzorging. administrateur met leiderseigenschappen Christelijk Verpleegtehuis Hilversum 5 o. Haarlem VAN OVERVELD Oberon" parttime huishoudkundige voor inrichtingen F ZATERDAG 1 8 NOVEMBER 1972 10 dieetkeuken plaats aan een II ï.SjvW'i Kort geleden is in Haarlem het Reinalda-Huis geopend, een nieuw en bijzonder goed geoutilleerd bejaarden centrum voor 326 bewoners. Belangstellenden voor deze funktie kunnen rekenen op een plezierige werkkring in een goed team van in totaal ca. 40 mensen in de verzorgende sektor. Sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien door R. Brookman, algemeen direkteur van het Reinalda-Huis, Leonard Springerlaan 1, Haarlem. Voor deze leidinggevende funktie zoeken wij een gediplomeerd bejaardenverzorgster van 25-35 jaar, met een adequate ervaring (liefst als afdelingshoofd) en - bij voorkeur - een voltooide vervolgopleiding. In nauw overleg met het hoofd verzorging zal een taakverdeling worden vastgesteld. In dit centrum, dat is aangesloten bij de Humanistische Stichting voor Huisvesting van Bejaarden, willen wij - zo mogelijk op korte termijn - een waarnemend hoofd verzorging aanstellen. Een der grootste hoogovens ter wereld is niet alleen op „staal” gebouwd. Voor deze 110 meter hoge gigant hebben wij ondermeer 15.000 strekkende meter betonpalen geheid, 30.000 vierkante meter bekisting aangebracht en 20.000 kubieke meter gewapend beton verwerkt. Door onze doeltreffende organisatie is het geheel in zeer korte tijd gerealiseerd. Als de nieuwe Hoogoven? zijn machtige taak verricht voor Hoogovens IJmuiden kijken wij met voldoening terug op ons werk. Aannemers waarmee en waarop u kunt bouwen. StHWHVl nnrprmnefjn Velserweg 10 Telefoon (02510) 26971 Beverwijk Uitgeverij' voor jeugd en sport k Nassauplein 3 Haarlem Pau'us van Loolaan 21 (postbus 163) HILVERSUM Instituut voor verpleging en reaktivering. De direktiesekretaresse die wij op korte termijn nodig hebben, is een aktieve vrouw van tenminste 22 jaar, die de nodige ervaring heeft verkregen in een vergelijkbare funktie. Zij heeft naast middelbare schoolopleiding ook een voltooide vakopleiding (b.v. Schoevers). Binnen een jong en vaak ambulant direktieteam krijgt zij een even levendige als zelfstandige taak. Zij notuleert b.v. de vergaderingen, regelt de afspraken van de direktie en zal meer dan eens als gastvrouw moeten optreden. Belangstellenden voor deze goed gehonoreerde funktie die alle ruimte laat voor eigen initiatief, worden gaarne uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties te richten aan R. Brookman, algemeen direkteur van het Reinalda-Huis, Leonard Springerlaan 1, Haarlem. "Reinalda-Huis” is de naam van dit nieuwe centrum te Haarlem, dat niet zo lang geleden werd geopend voor 326 bewoners. Voor deze functie komt ook in aanmerking degene, die in het bezit is van één van de akten N. 7, N. 8, N. 12 en N. 19. De werkzaamheden bestaan uit het administratief voorbereiden van de maaltijden het verzorgen van de afgewogen diëten. Het salaris zal, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in onderling overleg worden overeengekomen. De AOW-premie komt voor rekening van het ziekenhuis. Pensioenvoorwaarden zijn volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mejuffrouw A. M. Streefkerk, hoofd Civiele Dienst, tel. 023-319131, toestel 2290. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Het centrum is aangesloten bij de Humanistische Stichting voor Huisvesting van Bejaarden en is vanzelfsprekend ingericht overeenkomstig de modernste inzichten op het gebied van de bejaardenzorg. l., Ol cvl\ Zijlweg 308 Haarlem Tel. 023-319244* PER8O44EELSKEUZE BUREAU EWDHOVH» POSTBUS LIPS ALUMINIUM N.V. LIPS N.V. DRUNEN een Drunen Gezien de vele import- en exportzaken achten wij een goede kennis van de Franse. Duits en Engelse taal noodzakelijk, terwijl het beheersen van de Nederlandse handelscorrespondentie alsmede steno vereist is. Tot de vele interessante werkzaamheden behoren o.a. het verzorgen van afspraken en het voorbereiden van direktiereizen. Onze gedachten gaan uit naar een representatieve en ambitieuze medewerkster van ca. 30 jaar. Sollicitaties kunt U richten aan onderstaand adres t.a.v. de heer F. van den Berg. Namens één van onze relaties, een snel groeiende handelsonderne- ming, gevestigd te IJmuiden, vragen wij een Oberon bv, uitgeefster van Sjors, Kijk, Tina, Bobo, Donald Duck, Pep, Disneyland en 1-0, vraagt ter ondersteuning van de internationale marketing stafafdeling op korte termijn een Oberon bv biedt u een goede honorering, een vakantie* toeslag van 4 weken salaris, een gunstige studiekosten* en winstdelingsregeling. Bent u geïnteresseerd, schrijf dan naar de afdeling Personele Zaken, Oberon bv, Nassauplein 3, Haarlem. Telefonische informatie kan worden verstrekt door mejuffrouw E. van Unen, telefoon (023) 319200, toestel 577. In deze koptekst ligt besloten dat wij voor onze cliënt - een industrie, reeds lang gevestigd in de regio Haarlem - uitzien naar meer dan een administrateur. Niet alleen de man van de cijfers dus, maar wel degelijk iemand met een inbreng als staffunctionaris, met inzicht in financieel-economische vraagstukken en met een inspirerende wijze om alles te halen uit een klein team medewerkers. Creatief met cijfers omgaan, er alles uit halen Brieven in handschrift (op brief en envelop aangeven LEIDER) worden verwacht en snel behandeld door hét Belangstellenden kunnen zich schriftelijk, telefonisch of persoonlijk in verbinding stellen met de afdeling Personeelszaken van Lips N.V. te Drunen. Tel.: 04163 - 8115, toestel 441. Lips N.V. is een konsern met vestigingen over de gehele wereld verspreid. In Drunen bevindt zich de hoofd vestiging, welke in drie grote bedrijven oncferverdeeld is, te weten: scheepsschroevenbedrijf, een koper- en messing halffabrikatenbedrijf en een aluminium halffabrikaten- en eindproduktenbedrijf. Eén van de eerste taken zal zijn het verwerken van gegevens over de internationale Jeugdtijd schriften in een nieuw op te zetten documentatiesysteem. Het is de bedoeling dat vanuit deze documentatie ontwikke lingen in buitenlandse uitgeverijen worden gevolgd en analyses van de produkten worden gemaakt waaruit commerciële aktiviteiten kunnen voortvloeien. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met een gerichte beroepsopleiding b.v. de Bibliotheek- en Documentatieacade- mie - specialisatie documentatie of jeugd, of diploma GO-A. Kandidaten vanuit de journalistieke sfeer met belangstel ling voor documentatiewerkzaamheden kunnen ook solliciteren. 3 có Voor het aluminium halffabrikatenbedrijf, dat zich o.a. bezighoudt met het extruderen en walsen van aluminium-legeringen, zoeken wij een ervaren walsrollenslijper die als taak krijgt het slijpen van walsrollen, steunrollen cylinders e.d. van diverse typen aluminiumwalsen. Onze gedachten gaan uit naar een vakman-slijper met een gedegen praktische ervaring en bij voorkeur met een bemetel-opleiding. De werkzaamheden worden verricht in ploegendienst. Een passende eengezinswoning is binnen redelijke tijd beschikbaar. Het Christelijk Verpleegtehuis Hilversum is een instituut voor de verpleging en reaktivering van somatisch gehandicapten. Daartoe staat een modern ingerichte afdeling fysiotherapie ter beschikking, alsmede een afdeling bezigheidstherapie. De capaciteit van dit nieuwe en onlangs geopende huis is 140 bedden. Ter uitbreiding van het huidige team zoeken wij nog een Ie verpleegkundige A Ie verpleegkundigen verpleegkundigen A met een adequate opleiding en ervaring, alsmede ruime belangstelling voor het werk in een verpleeg tehuis. Desgewenst is interne huisvesting mogelijk. Indien u belangstelling hebt, wordt u gaarne uitgenodigd voor een vrijblijvend bezoek aan ons verpleegtehuis. U kunt hiervoor telefonisch een afspraak maken (02150-5 22 46). Sollicitaties worden gaarne tegemoet gezien op ons adres, Paulus van Loolaan 21, postbus 163 Hilversum. t u iih'. en zo meedenken over een financieel verant woord beleid. In feite komt daar de uitdaging op neer. Calculeren, analyseren van de be drijfsgegevens, de verslaggeving verzorgen en de uitvoerende werkzaamheden delegeren aan het team medewerkers. Met SPD I en II, een leeftijd van 35 tot 45 jaar plus enige erva ring in een fabrieksboekhouding is precies ge zegd wat onze cliënt wenst: een ervaren flexibele leider van de administratie. ERKEND RECLAME-ADVIESBUREAU M klein schiphorst mittendorf n.v.

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 10