RODE KRUIS zijn welkom in ZIEKENHUIS BEVERWIJK afdelingshoofd WIBONA administrateur KROM medewerker voor de schoonmaak dienst. megewoon weereen ander mens. HAAST U... Informatiebon Sanatogên k natuurlijke eiwitten W en vitaminen voor S nieuwe levenskracht. B 'j hoofd algemeen secretariaat SR commercieel medewerker Uil/ ZUIDERHOUT HAARLEM verpleegtehuis en reactiveringscentrum IJMUIDER COURANT BEVERWIJKSE COURANT HAARLEMS DAGBLAD '11 f r 20 ZATERDAG 1 8 NOVEMBER 1972 Merck Sharp Dohme B.V. Waarderweg 39, Haarlem. Wibona viert het eerste lustrum. U verdient f. 500,- jubileumkorting*op één van de 500 gereserveerde, complete C.V.-installaties! De Vereemgde Sportfondsenbaden n.v. Wij zijn een wereldbekend farmaceutisch concern. Ons produktenpakket telt tal van bekende geneesmiddelen voor mens en dier. De hygiëne in het bedrijf is natuurlijk van enorm groot belang. Daarom noeten wij onze schoonmaakdienst goed op peil houden. Reden waarom wij op korte termijn zoeken naar een medewerker van 30-50 jaar, met liefst ervaring in huishoudelijke- of schoonmaakdienst. Voor informaties of het maken van een sollicitatieafspraak kunt u bellen: 023 - 31 93 30, toestel 2251. deze aanbieding is donderdag 30 november afgelopen! r- in de rang van le verplegende A. r MB Laat nu nog snel 3 kledingstukken tegelijk bij ons stomen. Dat is gewel dig in uw voordeel. Want voor het derde (laagstgeprijsde) stuk bereke nen we u slechts 5 cent. Dit kan u vele guldens besparen. En we doen dat met volledige handhaving van onze bekende kwaliteit Elke dag nieuws uit uw stad en uw streek, binnen- en buitenland, Niet van toepassing op reeds bestelde installaties of nog lopende offertes. Wibona de grootste specialist in zelfbouw centrale verwarming doon gunstige offerte en gratis transmissie- berekening-gegarandeerde 1e klasse materialen van gerenommeerde merken •100% service en specialistencontrole •vrije inzage in referentie-adressen - op maat gemaakte, complete zelfbouw- installaties-alle onderdelen direct uit eigen voorraad leverbaar. Wibona 5 jaar - profiteer mee, bestel nu c.v.1 Goede investering; Uw huis wordt meer waard.Geen omkijken naar; 1x aansteken en de thermostaat regelt alles èn schoon! Sollicitaties worden gaarne ontvangen door de verpleegkundig adjunct-directeur, Beelslaan 9, Haarlem, telef. (023) 288950. Voor ons hoofdkantoor le Amster dam zoeken wij een singel 42 - amsterdam Geïnteresseerden kunnen hun sol licitatie richten t.a.v. de heer P. v. d. Goes. KROM VERENIGDE CHEMISCHE WASSERIJEN HAARLEM: Zijlweg 58, Tel. (023) 316036 IJMUIDEN: Lange Nieuwstraat 495, telefoon (02550) 11429 BEVERWIJK: Breestraat 89, telefoon (02510) 25100 HEEMSKERK: Europaplein 95. telefoon (02510) 33514 Naam: Straat: Plaats: Tel.: belt U 0 2550 - 1 54 37 In het moderne verpleegtehuis en reactive ringscentrum ’’Zuiderhout”, plaats biedend aan 200 patiënten, wordt gevraagd een voorn radio en T.V., sport, kunst, elke maandag de bijlage „Sportief" elke zaterdag de bijlage „Erbij” Deze dient o.m. de volgende kwaliteiten te bezitten: opleiding bij voorkeur op MBA-niveau; bekendheid met het doorschrijfsysteem; ervaring met loonadministratie, bij voorkeur ook met urenverrekening aan derden; in staat om periodieke overzichten te maken; leeftijd tussen 25 en 35 jaar. De bon in deze advertentie verplicht U tot niets en geeft U alle 6r informatie. Wacht niet te V.Vlv lang: zélf c.v. aanleggen is in opmars! Bovendien: nu bestellen (X* betekent nog een extra voordeel; want per 1-1-73 gaat het B.T.W. tarief weer omhoog! Wibona, de grootste in Nederland op het gebied van zelfbouw c.v., bestaat 5 jaar. Om te bewijzen, dat c.v. geen luxe is, maar verdiend comfort, gemak en aanzienlijk minder kost dan U denkt, heeft het jubilerende Wibona 500 complete jubileum-c.v.-installaties gereserveerd. Wie er snel bij is kan op de /f tóch al voordelige Z prijs nóg eens f. 500,- jubileumkorting verdienen. IMÖ Een aantrekkelijk aanbod! Denkt U over c.v. en veel besparen door zélf aan te leggen, vul dan nu de bon in. Of bei op: Wie het eerst komt, het eerst profiteert! 1. Minstens f. 2000,- voordeel door zélf doen Zélf doen is geen probleem. Duizenden gingen U voor. In 50 hobby- uren is het karwei geklaard. De installatie wordt pasklaar afgeleverd, gereed voor inbouw. Brekerij of Ingewikkeld gereedschap is niet nodig. Stap-voor-stap-handleiding maakt fouten onmogelijk. Verdien zelf dat kostbare arbeidsloon. Het scheelt minstens f. 2000,-. Wilt U tóch KIU//I niet zelf monteren, dan kunnen wij U een gunstig voorstel doen. Ook dan blijft deE£ jubileumkorting U op de complete installatie van toepassing! 2. Nu extra f. 500,- jubileumkorting Ons eerste lustrum is een extra reden om nu de knoop door te hakken. U ontvangt f.500,-jubileumkorting als U een van de 500 jubileum-installaties reserveert. Doen I 4. Service en garantie Wibona helpt u, wanneer er toch nog onoverkomelijke m* problemen bij de installatie i^m zijn. Bovendien wordt Ay Uw installatie door (wk erkende specialisten in bedrijf gesteld, ontstekingsapparatuur gecontroleerd en alles X1 perfekt bijgesteld. belt U 0 2510- 2 65 46 J. P. A. Nelissen Aannemingsbedrijf B.V. Haarlem/Venray is een van de grotere aannemingsbedrijven in Nederland, met een groot aandeel in het belangrijkste bouwgebeuren, zoals het bouwen van fabrieken, bejaarden centra, ziekenhuizen, scholen, woningen etc. Ter ondersteuning van het acquisitie beleid, zoekt de direktie voor de vestiging Haarlem een Hij gaat na een gedegen inwerkperiode meewerken aan het vergroten van het marktaandeel van ons bedrijf. Zijn belangrijkste taken zullen voor namelijk bestaan uit het kontakt onderhouden met onze bestaande relaties, en het doelgericht benaderen van bepaalde marktsectoren, als parkeergarages, bej aardentehuizen, bedrijfshallen enz. Vandaar dat wij met belangstelling uitzien naar de man met een zeer aktieve instelling, goede kontaktuele eigenschappen en een middelbare opleiding. Onnodig te zeggen dat reeds opgedane ervaring een pré is. Schriftelijke sollicitaties met ver melding van alle relevante gegevens kunnen worden gericht aan de direktie, Waarderweg 19 te Haarlem. die leiding moet kunnen geven aan: een kleine groep typistes de telefoniste/receptioniste de offsetdrukker Onze gedachten gaan uit naar een energieke vrouw van circa 30 jaar met: middelbare schoolopleiding steno nederlands representatief en taktvol optreden organisatievermogen ervaring in soortgelijke funktie In opdracht van het Architectenbureau BRAKEL en BUMA, gevestigd te Haarlem, zoeken wij contact met gegadigden voor de functie van 5. Wat kost U een zelfbouw C.V.? Wij leveren U een complete installatie al vanaf f. 2.350,- daar gaat dan nog eens de jubileumkorting van f. 500,- vanaf, dus U betaalt slechts f. 1.850,- incl. B.T.W. Een ander voorbeeld: Een installatie van f. 2.950,- komt U dan op: f. 2.950,f. 500,- jubileumkorting f. 2.450,- incl. B.T.W. Alle materialen zijn van 1e klasse fabrikaat van gerenom meerde merken (o.a. de geteste A.W.B.- ketel). Aanleg en materiaal van elektra- en gasleiding zijn niet in de prijs inbegrepen. Financiering tot 100% mogelijk. Voorbeeld:f. 10,- tot f. 15,- per week over 5 jaar. Nu de bon Invullen, reserveren en f. 500,- jubileumkorting verdienenl invullen en zenden aan: B.V. Wibona, Schipholweg 957, Vijfhuizen, Haarlemmermeer. Tel.: 02505 - 445. Ik verzoek U, zonder enige verplichting: jubileum-installatie te reserveren met f. 500,-jubileumkorting. Stuur mij Uw jubileum-waardebon. offerte te maken n.a.v. de bijgesloten plattegrond van mijn huis opgave van referentieadressen in mijn omgeving nadere informatie en verzoek daarom contact met een van Uw c.v.-adviseurs In verband hiermee gaat de voorkeur uit naar iemand, die werkzaam is-of is geweest in een soortgelijke positie (bijv, bij een ingenieurs- of organisatiebureau) en uit dien hoofde geleerd heeft om op veel markten thuis te zijn en om in klein teamverband samen te werken met technische en creatief ingestelde mensen. Aangeboden wordt: een afwisselende en verantwoordelijke werkkring, die adequaat gehonoreerd zal worden. Voor een proefabonnement belt U 0 23 -31 90 53 verpleegkundigen Bel voor een afspraak: 02510 - 284 44 of schrijf Wij bieden een goed salaris, reis kostenvergoeding en een prettige werkkring. Spoedige indiensttre ding is mogelijk. Ons kantoor ligt op korte afstand van het Centraal Station. Een paar maanden geleden begon ik me lus teloos en vervelend te voelen. Niet ziek, hoor, maar alles was me teveel en nergens had ik meer plezier in. Voor mijn man en kinderen was dat na tuurlijk óók geen pretje. Toen herinnerde ik mij dat ik als klein meisje Sanatogên gekregen had. „Om aan te sterken.” zei mijn moeder toen. Nu heb ik zelf een pak gekocht en ja hoor, Sanatogên is nog nc-t zo goed als vroeger. Ik vóel me iedere dag prettiger en opgewekter. Als u ook „zo maar” vermoeid en prikkelbaar bent, ga dan meteen zo’n kuurverpakking Sanatogên bij uw apo theek of drogist halen. LI zult het verschil al heel gauw merken. Wibona’s jubileum-aktie! 3. C.V.: wens nummer één! Centrale verwarming in huis is wens nummer 1 bij een onlangs gehouden enquête. Logisch. Centrale verwarming betekent méér comfort; alle kamers verwarmd op de temperatuur die U wenst. Méér gemak. Aardgas is de ideale, zuinige warmte-^laat bron. Wie belangstelling heeft voor deze aanbieding kan rekenen op discretie wanneer hij, met bijvoeging van een overzicht van zijn antecedenten, solliciteert dan wel een oriënterend onderhoud aanvraagt onder nr. 9066 bij: ADVIESBUREAU SLIKBOER EN TEN HAGEN - PRINSEN BOLWERK 5 - HAARLEM. f.500,- jubileumkorting op 500 complete C.Vr installaties tijdens B

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 20