C. Stam was jubilaris bij Twee Papierfabriek in Afscheid burgemeester W. M. B. Bosman Ds. Pasveer de mooiste duiven zien nam afscheid Goede vangst bij visclub Velsen VERENICINCSNIEUWS Beheerder restaurant sporthal „De Bonte Duif” liet „Tantes van Charley’ Hervormd Jeugdgebouw Haarlem Haarlem-Noord IJmuiden HOOGOVENS IJMUIDEN Een uurtje praten over goed werk Hoogovens maakt het u gemakkelijk i I Jaarlijkse tentoonstelling Topschutter bij kerkmeester Osendarp STAND DOLLE PRET BIJ „T.I.O.S.” De Vrijheid Onderscheiding voor MAANDAG 11 DECEMBER 4 1972 M Nonsens VELSEN BEVERWIJK Knip uit of noteer datum en plaats. Dinsdag 12 december, 's avonds tussen 7 en 8 uur, in Restaurant van Aken, Baan 1/hoek Houtplein Restaurant Suisse, Rljksstraatweg 191 Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 Kort IJmondnieuws Eén uurtje of een half uurtje, hangt ervan af wat u wilt weten van Hoogovens. In een persoonlijk gesprek praten wij dan over de mogelijkheden, over de verschillende functies, waarvoor wij u kunnen opleiden, zoals smelter, havenwerker, bedieningsman, enz. Er zijn aantrekkelijke kansen. Ook al hebt u nog nooit in de industrie gewerkt. Wij informeren u over de aard van het werk, salaris, arbeids voorwaarden, enz. Redenen genoeg om even te komen. Waarom eigenlijk niet? Maximale leeftijd voor indiensttreding 50 jaar. Velsen-Noord h Velsen-IJmuiden VELSEN. Idealisten die streven naar verbetering van het reperteoire voor het amateurtoneel, vinden bij de toneelvereniging „T.I.O.S.” uit Velsen de deur nog altijd stevig op slot. Men gaat hier immers onver droten voort met het spelen van stukken die werden vervaardigd door auteurs, wier beperkte talenten geen enkele ruimte laten voor een zekere kwaliteit. Zoals J. Hemmink- Kamp, waarvan door „T.I.O.S." za terdagavond in het Herv. Jeugdge- bouw aan de Rembrandtlaan in IJmuiden-Oost het blijspel „De Ker- kestraat is een keurige straat” werd opgevoerd. Deze schrijver of schrijfster heeft voor dit blijspel, dat in feite een onvervalste grove klucht bleek te zijn, Brandon Tho mas’ klassiek geworden „De tante van Charley” tot voorbeeld geno men. Alleen vond hij slechts één als vrouw verklede man op het toneel kennelijk niet voldoende, zodat het publiek in deze klucht op twee van dergelijk mallotige figuren wordt „onthaald”. Beverwijk Heemskerk (Van een onzer verslaggevers) ADVERTENTIE c (Van een onzer verslaggeefsters) voor Geo- Huijgens- Huijgens- IJ- van en en VELSEN. De hengelsportvereniging Velsen heeft zaterdag de zevende wed strijd in de wintercompetitie gehouden. Voor de tweede maal in dit seizoen zijn de hengels uitgelegd in de ringvaart van de Haarlemmermeer. Ook dit keer was de vangst zeer goed. In totaal werden 271 bovenmaatse vissen met een totale lengte van 4810 centime ter op het droge gebracht. nationale keurmeester K. G. Scholte uit Apeldoorn, die de fraaie exemplaren naar waarde schatte, koos er zo al vier voor de selectie die voor de olympische vluchten in aanmerking komen. De gelukkige eigenaren daarvan wa ren de heren P. A. de Bot (twee doffers) en A. Ulehake (twee duivinnen). Deze duiven behoorden tot de categorie oude duiven, dat wil zeggen: ouder dan één jaar. stellen, waarmee zij in ieder geval ruim schoots tot de compacte vrolijkheid heb ben bijgedragen. Want er is zaterdaga vond uitbundig gelachten in het Her vormd Jeugdhuis, met welk goedkoop succes „T.I.O.S.” waarschijnlijk opnieuw tevreden zal zijn gesteld. IJMUIDEN. De heer J. N. Osen darp is gisteren onderscheiden in de roomskatholieke Orde van Sint Silvester. De heer Osendarp is dertig jaar lang kerkmeester geweest van Gregoriusparo- chie en heeft grote verdienste gehad bij de totstandkoming van de nieuwbouw van de Petruskerk. De onderscheiding werd hem gisterenmorgen na een plech tige Hl. Mis in de Petruskerk temidden van zijn familieleden en veel belangstel lenden opeesneld door zijn vrouw. ONDERTROUWD: B. A. van Gols en C. van der Esch, P. A. Winder en M. C. Bol, J. J. van den Berg en E. P. Middelkoop, J. Haanstra en J. Jeuring, N. J. Schuijt en L. M. Broekkamp, P. H. Kochx en H. G. M. Meester, J. J. Krommenhoek en G. J. E. Pieters, N. J. Rijs en A. A. Gertenbach, P. C. Stam en J. M. Peeperkoom, L. M. van Hoolwerf en M. Bijtenhoorn, J. C. Slotemaker en W. H. Kos, C. M. Schoorl en A. A. M. E. Post, P. P. J. M. Nijman en F. W. Beijerbacht, S. Suhonjic en M. J. C. Kuijs. OVERLEDEN: C. Veeken, oud 84 jr, L. de Reus, oud 65 jr, Z. Straus, oud 73 j., ongeh., J. van Krieken, oud 76 jr.. M. Mooij, oud 67 jr. 1 1 1 i DINSDAG 12 DECEMBER Openbare bibliotheek. Filiaal Wijker- straatweg; geopend 19-21.30 u. VELSEN-NOORD. Bij Van Gelder Papier Velsen heeft de heer C. Stam, kraandrijver in de expeditie en het ma gazijn van de papiermachines 18 en 21, vrijdag zijn vijfentwintigjarig dienstver band mogen vieren met een ontvangst in het directiekantoor, waarbij hij verge zeld was van een aantal familieleden. c I t 1 1 c I t l t i 1 1 1 r t o d 8 I c s h t 1 SI d c c a x j I t e s o a fc h n o 8 li o ii Deze raadsvergadering begint om 19.30 uur; om halfnegen daarop volgend is een openbare receptie in de burgerzaal van het stadhuis, tijdens welke de heer en mevrouw Bosman afscheid zullen nemen van de burgerij van Velsen. De heer Bosman werd op 15 augustus 1970 geïnstalleerd als burgemeester van Velsen; hij volgde toen Velsens overle den burgemeester J. C. Buhrmann op. Namens Evangelie en Industrie sprak voorzitter ir. H. J. Houwenhoven, mede namens het RK Bedrijfsapostolaat, die vaststelde dat dominee Pasveer veel werk heeft verzet, van het begin af ook op de werkvloer. Hij noemde het ver trek van Dominee Pasveer een groot verlies voor Evangelie en Industrie. GEBOREN: E. L. T. Klein-Tuinstra, d., Kleine Pan 50, IJmuiden; P. M. Th. van Veen- Wingerder, z„ Kruidbergerweg 89. Sant poort. (Van een correspondent) BEVERWIJK. Na zes jaar ais pre dikant bij Evangelie en Industrie in de IJmond werkzaam te zijn geweest, heeft ds. H. Pasveer zondagavond in een volle Vredevorstkerk afscheid genomen we gens zijn vertrek naar het noorden van het land. GETROUWD: P. van der Zwart en M. Kempe, IJ muiden, Keetberglaan 120; J. T. M. Dijk man Dulkes en K- M. E. Tervoort, Be verwijk, Hilbertsplein 28; J. P. Clots en J. Sehr. IJmuiden, Oranjestraat 63; J C. Bouwman en G. M van Eijk, Heems kerk, J. van Polanenstraat 65; W J. Portegijs en C. de Rooij, IJmuiden. Pla tanenstraat 27; W. Struik en A. C. Glas, Haarlem Heerensingel 47 rood: T. van Ombergen en P. C. Duineveld, Velsen- noord, Wijkeroogstraat 36; A. J. Drijgers en J. de Kan, Oosterhout, Schapendries 139; J. N J. Grooteman en W. Pronk Bergen N.H Zakedijkje 32. In aanwezigheid van de heren L. Korf, chef expeditie, C. Koopman, voorman en W. J. Willems, oud-chef expeditie, werd het gezelschap namens de directie ont vangen door de heer L. Tiemessen, hoofd productie van de papierfabriek. De heer Tiemessen herinnerde aan de loopbaan van de heer Stam bij Van Gelder Papier, die eerst in 1957 begon nadat hij daarvoor tien jaar lang werk zaam was bij de n.v. Chemica in Bever wijk, een dochteronderneming van het Van Gelder-concem. In 1957 werd Ce- mica opgeheven en zo doende belandde de jubilaris in de papierindustrie als papierafzetter. Twee jaar later, in 1959, werd de heer Stam kraandrijver, welke functie hij nog altijd bekleedt. De heer Tiemessen kon tot zijn voldoening vast stellen, dat de jubilaris in zijn functie over zeer goede kwaliteiten beschikt en in zijn ploeg en aan de fabriek als een „werkezel” bekend staat. Namens de Raad van Bestuur bood hij de jubilaris het gebruikelijke geschenk onder cou vert aan alsmede schriftelijke gelukwen sen en daarbij gevoegd een foto in lijst van de heer Stam tijdens de uitoefening van zijn dagelijkse taak. Tijdens het samenzijn kwam ook nog de liefhebberij voor de voetbalsport van de jubilaris aan het licht. De heren Korf, Koopman en Willems uitten waardering voor de jubilaris van wie zij de stimulerende werkdrift be lichtten en tevens gewaagden van de zeer prettige collegialiteit en het goede moreel van d eheer Stam. Bij de jubilaris thuis aan de Hoflan- derweg in Beverwijk boden zij namens de afdeling een armbandhorloge, sigaren en een bloemstuk aan, welk laatste een aanvulling was op het fleurige bloem werk dat van directiewege was gezon den. De uitslagen waren: D. Otte 645 p.; H. Jongbloed 503 p.; A. de Raad 470 p.; R. Bosma 418 p.; H. J. Otte 353 p.; A. Schaper 351 p.; J. Vrijhoef 271 p.; P. Woord 266 p.; A. Kouwenhoven jr. 255 p.; J. Pieterse 234 p. De volgende compe titiewedstrijd wordt gehouden op zater dag 16 december in de Leidsevaart. Ver trek om 8 uur vanaf Plein 1945. Op zondag 17 december wordt er een kon- taktwedstrijd gevist tegen de IJmondvis sers. Vertrek hiervoor naar Middenmeer om 6.45 uur vanaf Plein 1945. Lief hebbers kunnen zich opgeven bij P. Woord, Waalstraat 17, IJmuiden. NCVB. De afdeling Velsen-Noord van de Nederlandse Christen Vrouwen bond besluit dinsdagavond 12 december het jaar 1972 met een uitgebreide kerst viering in het gebouw „De Meerpaal” aan de Banjaertstraat (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Voor de tweede maal dit seizoen kon de schietvereniging „De Vrijheid” een topschutter in haar gelederen ontdekken: de heer H. J. Ko per, die 100 punten behaalde. J. van Vlaanderen kreeg 98 punten; J. Castri- cum, J. Groeneveld, D. P. van de Meet allen 97 punten. A. W. Schoehuis 96 punten; C. M. Hoogewerf, A. P. van de Meet. P. J. v.d. Meij 95 punten; F. Kok, P. A. v.d Meet, H. E. Wouda 94 punten. BEVERWIJK. De heer R. Fransen van het café-biljart aan de Meerstraat zal oer 1 januari aanstaande de pacht van het restaurant in de Beverwijkse sporthal overnemen van de heer Nic. Hoogewerf OVERLEDEN: F F M Vierveijzer, 61 jr, echtgen. van E. Smit, Stadionweg 219, Amster dam; C. Verzijde, 84 jr„ weduwe van J. de Wilde Keizer Wilhelmstraat 1 IJ muiden; A H. Monté, 84 jr., weduwe van J. Seijffert, Van den Vondellaan 21, Driehuis. I VELSEN. Burgemeester W. M. B. Bosman zal zaterdag 21 december tij dens een buitengewone openbare verga dering van de gemeenteraad van Velsen afscheid nemen IJMUIDEN. De postduivenvereni ging „De Bonte Duif” liet zaterdagmid dag en zondag de mooiste vliegers van haar vereniging bewonderen in de ach terzaal van café De Griffioen aan de Trompstraat in IJmuiden-oost. De inter- MAANDAG 11 DECEMBER Openbare Bibliotheek, Centrale Biblio theek, Plein 1945, IJmuiden, 19-21.30 u. filiaal Santpoort-Noord, Wüstelaan (79), 19-21.30 uur. Sporthal Zeewijk, Planeten weg, IJ- muiden-West, 18.30-21 u. Exercitia; 21-23 u. Full Speed. NVSH, depót, bibliotheek en inlichtin gencentrum in Benedenzaal 3 van ge bouw Cultureel Centrum, Moerberg plantsoen 22, IJmuiden, van 19.30 u. tot 20.45 uur. De Ring, boksen en conditie-training In gymzaal Ossendorpschool, Wijk aan Zeeërweg, IJmuiden, van 19.30 u. tot 21.30 uur. Stadhuis Velsen, Plein 1945, IJmuiden, 19.30 u. openbare gemeenteraadsvergade ring. De Bonte Duif organiseert deze ten toonstelling elk jaar. Secretaris J. Zwart zegt van zijn vereniging: „Wij zijn niet de grootste vereniging in IJmuiden, maar onze leden hebben wel duiven van bijzondere kwaliteit. Als we ergens aan een tentoonstelling deelnemen, dan val len er bij ons ook prijzen”. De uitslag van de keuring luidde: Oude doffers: 1. P. de Bot, 2. P. de Bot, 3. J. Broek, 4. J. Dekker, 5. P. de Bot, 6. J. Kaldenbach. Oude duivinnen: 1. A. Ulehake, 2. P. de Bot, 3. .J van de Berge, 4. P. Verschuren, 5. P. de Bot, 6. Gebr. de Vries. Jonge doffers: 1. J. Vis, 2. P. de Bot, 3. J. Vis, 4. J. Dekker, 5. J. Vis, 6. H. Bruynes. Jonge duivinnen: 1. N. Heemskerk, 2. P. de Bot, 3. P. Verschu ren, 4. A. Ulehake, 5. P. de Bot, 6. H. Bruynes. Manly Sport, boksen en conditietrai ning in gymzaal Moerberg-Comitéschool, Kerkstraat, oud-IJmuiden, van 19.30 u. tot 21.30 uur. Operakoor Bel Canto, 20 u. repetitie in gebouw Cultureel Centrum, Moerberg plantsoen, IJmuiden. Stadhuis Velsen, Plein 1945, IJmuiden, 19.30 u. openbare gemeenteraadsvergade ring. Gebouw Velserduin, Velserduinplein, IJmuiden, 20 u. Smalfilmclub Velsen. PEN-gebouw, Kanaalstraat, IJmuiden, 20 u. contactavond De Vogelvrienden. Zomerlust, Hoofdstraat, Santpoort- Noord, „Mannion mysterie”, door toneel- ver. Jan van Dommelen, 20.15 uur. GEHUWD: L. J. M. de Wit en M. W. Kooij, E. N. H. van der Linde en E. C. de Gelder, G. C. Spanjaard en M. R. Galestien, J. Molenkamp en H. T. M. P. Miedema. J. T. M. Huneker en A. E. G. Jansen, P. R. Bogaert en E. C. M. Rammelt. Keurmeester Scholte terwijl hij de duiven van de leden van de postduiven vereniging keurt. Vier duiven werden uitverkoren voor de olympische selectie. EEN STUK dat op dergelijke baarlijke nonsens is gebaseerd maakt uiteraard geen enkele aanspraak op een serieuze nabeschouwing. Wel is mij uit deze op voering duidelijk geworden dat de spe lers zelf ook het nodige plezier aan hun rollen hebben beleefd, vooral Wil Vos en Bert van Schoten die als de pseudo- dames geen enkel goedkoop kluchtspel- effect lieten passeren. Temidden van al dit tumult liet Epie Fransens nog een grappig pinnige oma bekijken, terwijl ook Ben Aardenburg van de weerstre vende Hofman een hoogst amusant ty petje wist te maken. Daarbij met flair gesecondeerd door Hil Vos als zijn ener gieke echtgenote. DE OVERIGE spelers moesten zich met meer ondergeschikte rollen tevreden Het is voor dit weinig originele ver haal allemaal begonnen om een zekere Bets Hofman, die onlangs in „een keuri ge straat” ging wonen en het nu aan haar stand verplicht acht een auto voor de deur te krijgen. Omdat haar banksal do hiervoor lang niet toereikend is wil zij kamers gaan verhuren aan twee dames, welke plannen door pa Hofman vergeefs worden bestreden. Wel is hij bereid zijn vrouw een lesje te geven, waarvoor de hulp wordt ingeroepen van een vriend met zijn zoon, die gaanre bereid blijken als twee dames te komen fungeren. Het verdere verloop laat zich dan gemakkelijk raden: de bei ie „vrouwtjes” bedienen zich van lachwek kende falsetstemmetjes en gedragen zich verder als kokette nijlpaarden, waarmee dan de voornaamste oorzaak van de pret wel is aangegeven. MAANDAG 11 DECEMBER Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Easy, Populierenlaan. Geopend hulpverlening van 20-23 u. Verenigde openbare bibliotheek. Hen drik Burgerstraat 70, en Amstelstraat 44: volwassenen 19-21 u.; Stumphiusstraat 46: jeugd 19-21 u. DINSDAG 12 DECEMBER Sportfondsenbad, Kuikensweg. pend van 9-12 en 13.30-15.30 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Verenigde openbare bibliotheek. Hen drik Burgerstraat 70; volwassen 14- 17.30 u.; Amstelstraat 44: volwassenen 15-17.30 u.; Stumphiusstraat 46: jeugd 15.30-17.30 u. ONDERTROUWD: N. G. C. Kleverlaan, Van Diepenstraat 2, Velsen(noord) en R. M. Hoogeland, Van der Mijleweg 19, Castricum, t.a. Castricum, Stetweg 52; A. H. G. Glas, van Leeuwenstraat 83, IJmuiden en A. W. Stam MK Hofstedestraat 22, IJmui den, t.a. IJmuiden, Van Leeuwenstraat 83; J. J. Romkes, Bloemstraat 116, IJ muiden en H. van Velthuijsen, Roer straat 5, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Keet berglaan 88; R. H. Bakker, Rijksweg 464, Santpoort en M. M. Jacques, Van den Bergh van Eysingaplantsoen 57. Sant poort, t.a. Santpoort, Van den Bergh van Eysingaplantsoen 80; E. Elzen, Laan van Assumburg 93, Heemskerk en A. E. Huijboom, Zeeweg 289, IJmuiden, t.a. Breitnerhof 67, Alkmaar; H. J. Hassing, Vondellaan 24, Beverwijk en F. van der Plas, Dennekoplaan 261, IJmuiden, t.a. Beverwijk. Middenweg 2; G. Berger, Ir. Krijgerstraat 7. Velsen (noord) en E. Y. Zoutman, Ir. Krijgerstraat 7, Velsen- (noord; P. Zegel, Frans Naereboutstraat 52, IJmuiden en H. A. Swiers, De Olmen 2, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Frans Naere boutstraat 52; W. S. Müller, Burg. Ram- bonnetlaan 43, IJmuiden en A. M. H. Uitslager. Burg. Rambonetlaan 43, IJ muiden; L Bloemink, Kieftendellaan 26, Santpoort en K. J. M. Schoorl, Schip- broekenweg 7, Santpoort, t.a. Santpoort, Kieftendellaan 26; A. Blok, Pleiaden- plantsoen 97, IJmuiden en J. G. A. Schoorstra Moerbergplantsoen 189 IJ muiden. t.a. Uitgeest, Hogeweg 166: M. W. Nelis Santpoortse Dreef 130 Sant poort en M. J. E. van den Brug, Da Costalaan 49. Driehuis, t.a. IJmuiden, Platanenstraat 3; T. N. W. M. Suijten, Dr. van Noortstraat 73, Leidschendam, en G. C. Dijkhuizen, Popelstraat 4, IJmuiden, t.a. Leiderdorp, Bosdreef 15: J. Haaij er, Europaplein 73, Heemskerk en M. E. G. Pasma, Pythagorasstraat 20, IJmuiden t.a. Heemskerk, Boopjesven 133; J. A M. Nibbering, Eikenlaan 52, Haarlemmermeer en E. M Jansen, Kief tendellaan 24, Santpoort, t.a. Santpoort, Kieftendellaan 24; J. de Roode. Stol- straat 9, IJmuiden en J I. Noorman, Vechtstraat 183, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Vechtstraat 183; A. A. Kieftenbeld, Groeneweg 24, IJmuiden en C. A. M. van den Berghe, Willebrordstraat 17 IJ muiden, t.a Beverwijk, Arendsweg 192; D. J. Vet Kromme Mijdrechtstraat 19, IJmuiden en W. Tijdeman, Cornells Le- leylaan 69 hs, Amsterdam, t.a. Amster dam, Adelaarsweg 118 II. GEBOREN Steve z.v. A. van Balen en J. Born, Erik S. z.v. P. Kartman en J. G. Langen, Sander M. z.v. C. J. Albers G. N. Kroeb, Erik E. C. z.v. B. de Wit C. T. Schipper, Jan z.v. H. J. C. Beren schot en M. J. van Zutphen, Carine A. d.v. A. J. Quint en C. M. J. Baams, Pijke J. P. z.v. C. W. M. M. ter Burg en J. E. J. Langendijk, Bernardo z.v. R. Serrano Roldan en R. Garcia Medina. DINSDAG 12 DECEMBER Velserbad, Briniostraat, IJmuiden, ge mengd zwemmen: 6.30-8 u.; 12.15-13.15 u.; 16.40-18 u.; 20-21.30 uur. Zwemver. CSB 18.30-20 u. en 21.30-22.30 uur. Huishoudelijke en gezinsvoorlichting, spreekuur leidster van 9.30 u. tot 12.30 uur in Willebrordstraat 102, IJmuiden; tel. 10715. Federatie Bejaardenzorg Velsen, spreekuren: 9-10 u. voor IJmuiden en omgeving in gebouw Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22, IJmuiden; 16-17 uur voor IJmuiden-Oost, in gebouw Abeelenstraat 1, tel. 12464; 11-12 uur voor Velsen-Noord in buurthuis De Mei, Geelvinckstraat 28, tel. 02510-24025; voor Santpoort in Postkantoor Hagelingerweg 98, Santoort-Noord. Openbare Bibliotheek Velsen, Centrale Bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 10- 12.30 u. en 14.30-17.30 u.; Centrale jeugd- en tienerbibliotheek, Willems- beekweg 96, IJmuiden-Oost, 15.30-17.30 u.; filiaal Wüstelaan 79, Santpoort- Noord, 14.30-17.30 u.; filiaal Wijker- straatweg 177, Velsen-Noord, 19-21.30 u. filiaal Zeewijkplein, IJmuiden-West, 19- 21.30 uur. Sporthal Zeewijk, Planetenweg, muiden-West, 18-23 u. BC IJmond. Stadhuis Velsen, Plein 1945, IJmuiden, 19.30 u. openbare gemeenteraadsvergade ring. PTT-gebouw, ingang Spaarnestraat, IJmuiden, 19-20 u. Medisch Maatschap pelijk Consultatiebureau voor Alcoholis me. MAANDAG 11 DECEMBER Progress-socitëeit, Const. straat. Geopend vanaf 20 u. Verenigde openbare bibliotheek, Kerk- weg 45; volwassenen 19-21 u.; Ruijs- daelstraat 7: jeugd 19-21 u. DINSDAG 12 DECEMBER Progress-sociëteit, Const. straat. Geopend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geo pend vanaf 20 u. Verenigde openbare bibliotheek. Ruijs- daelstraat 7: jeugd 15.30-17.30 u. De dienst, tijdens welke ds. Pasveer zijn tekst aan het Lukas-evangelie ont leende, werd hij toegesproken door de heer B. Boosten namens de contactraad van de vijf gemeenten waarin ds. Pas veer zijn werkzaamheden verrichtte. „Samen met ds. M. de Jong heeft u gewerkt voor Evangelie en Industrie, niet alleen voor de IJmond maar voor het gehele land. Samen werkte u in een tijd waarin het met de kerk niet zo best ging. Bovendien werd uw werk met Argusogen bekeken”, aldus de heer Boos ten, die de scheidende predikant een boek aanbood. D.s. C. Meijer sprak namens de gere formeerde Gemeente Beverwijk-Heems- kerk en tenslotte sprak de scheidende predikant’ een warm gestemd dank woord. „Ik heb hier een fijne tijd gehad en eigenlijk zou iedere theoloog die mee moeten maken.” Speciaal richtte ds. Pasveer zich tot ds. M. de Jong en de collega’s van het bedrijfsapostolaat.

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 4