VERENICINCSNIEUWS Tweehonderd kinderen bij Hallo ’73 Cursussen in Wijk aan Duin Havenrestaurant geopend door J. Oorebeek Oranje containers voor glas Folksongs bij Spaak Teraardebestelling R. J. Hes trok grote belangstelling Inspecteur Groen en agent Fatels geïnstalleerd t DRUKKE NIEUWJAARSRECEPTIE i NII NIEUWJ AARSIN STUIF POLITIEKORPS BEVERWIJK MET TWEE MAN UITGEBREID FAILLISSEMENTEN Huisvrouwen weer naar het buitenland Klaverjassen in „Wijk aan Duin” BIJ „TURNLUST” /Of 1 WO WOENSDAG 3 4 JANUARI 1973 IJMUIDER COURANT Zakennieuws uit de IJmond Verdiend Expert VE Kort IJmondnieuws Wijk aan Zee ■i Beverwijk Bs® VI de stad! cepti voor nobe stuu stret sam< heid onde gepr besti gebr Wan de c woni de v weet dinsi kon, derg zijn, gem van kenl ven. Velsen-IJmuiden Heemskerk Huijgene- (Van een onzer verslaggeefsters) De (Van een onzer verslaggeefsters) Geo- voor geïnstalleerd. Commissaris Molenaar vermeldde, dat Zo (Van een onzer verslaggeefsters) (Van een onzer verslaggeefsters) (Van een onzer verslaggeefsters) de 4 Zo noemde spreker de overledene een markante figuur met een groot gevoel voor humor, waarbij niemand door hem werd gespaard, ofschoon nimmer iemand zich daardoor gekwestst zal hebben ge voeld. Vandaar dat de heer Hes voor zijn collega’s een echte kameraad is geweest, waarbij hij allen als zodanig steeds tege moet is gekomen. Ook al omdat allen die in het politiebureau werkten hem bijzonder ter harte gingen. Op de maandagavonden, te beginnen op 8 januari, is er een cursus houtbe- werken, gericht op het maken van luxe gebruiksartikelen. Mogelijkheden zijn bij voorbeeld het met de holle beitel maken van schalen (gutsen), het maken van een mozaïek van verschillende houtsoorten of met gebrand hout (intarsio) of het draaien van kandelaars en schalen. De cursusduur is vijftien lessen. Op de dinsdagavonden, te beginnen op 30 januari, kan men deelnemen aan een cursus pottenbakken voor beginners. De cursus pottenbakken voor gevor derden wordt gegeven op de maandag en de woensdagavonden, te beginnen op 29 en 31 januari. Dan kan men nog inschrijven voor de cursus patchwork op de donderdagmid dagen (start op 11 januari) en macramé, BEVERWIJK. Ook dit jaar organi seert de afdeling Beverwijk van de Ne derlandse Vereniging van Huisvrouwen weer een vakantiereis naar het buiten land voor belangstellende leden. Ditmaal is het reisdoel het Italiaanse Gardameer, waar van 3 tot en met 12 mei (inclusief de vier reisdagen) in een hotel in het plaatsje Bardolino wordt verbleven. Daarna volgde H. Nolten met 98 punten en de jongste aspirant P. A. v.d. Meet deelde met H. E. Wouda de derde plaats met 97 punten. Overige uitslagen: J. Castricum, K. van Dij, P. P. v.d. Meet 96; D. A Blanken, H. J. Koper 95 en A. P. vxi. Meet 94 punten. SCHAATSEN. Henk Portengen uit Die men heeft maandagmiddag op de kunst ijsbaan Thialf in Heerenveen een 100- rondenwedstrijd gewonnen. In een mas sale eindsprint toonde Portengen zich de rapste. Voor hem en nog negen anderen werd een tijd genoteerd van 1.04,43 uur- Wijk 19.30 u. WOENSDAG 3 JANUARI Verenigde openbare bibliotheek, Zwaanstraat 4a. Geopend 19-21 u. Dil vijf acht tuele Burg nen. onge scha; op di dat groot zich waar noegi enké geko: weer hadd ret t De Ocke korte erop hierr ten. gewi word gezel opga ande bijdr het 1 het 1 het 1 GEB G. vlak Klip] J. M Sant z„ E Phili muic Feitl man Urm Sche ting- IJmi 417, voor Zwa Hart d.v, Alga 66, Mer< OVE P. C. A IJmi van IJm Ken 63 j Schr D. v G. Drie -• De cursus speelgoed maken wil ouders in de gelegenheid stellen zelf houten speelgoed voor hun kinderen te maken. Tevens leert men iets over hout en houtverbindingen. Deze cursus wordt ge geven op de donderdagavonden, te be ginnen op 1 februari (10 lessen). De cursus Nederlands-algemene ont wikkeling wil zowel aandacht besteden aan de veranderde spelling als aan het gebruik van de taal in de dagelijkse praktijk. Een „opfrissertje” voor mensen die al lang van school zijn. Deze cursus wordt gegeven op de woensdagavonden en voor het eerst op 10 januari. HEEMSKERK. In Heemskerk zijn op de eerste dag in het nieuwe jaar zes oranje verzamelcontainers bij de super markten en bij de winkels aan het Bachplein geplaatst, waarmee de glasak- tte in het kader van de milieuhygiëne is gestart. Door dit alles was de commissaris er van overtuigd dat de hr. Hes tijdens zijn leven de gemeente Velsen en de inwoners dikwijls voor grote rampen heeft behoed, waar men hem ongetwijfeld een niet geringe dank voor blijft verschuldigd. Door dit alles heeft hij bij het Velsense politiekorps een schier onmogelijk te vervullen vacture achtergelaten en de commissaris verzekerde de achterblij vende familieleden dan ook dat men Hes hier waarlijk niet zal vergeten. De bedoeling is, dat met statiegeldloze flessen en glazen potjes mee neemt naar de winkels om deze dan in de verzamel containers te werpen. Die komen dan niet meer bij het huisvuil op de belt terecht onverteerbaar afval. maar blijven in de produktiekringloop. De Verenigde Glasfabrieken nemen op dit moment uitgebreid proeven om bij de produktie van nieuw glas een deel van het wegwerpglas te gebruiken, het geen een besparing op grondstoffen be tekent, maar vooral een beperking van afval-glas en dus minder bodemveront reiniging. Commissaris Prakken vond, dat Be verwijk met inspecteur Schoen een „bij zondere vis uit de Zaandamse vijver” had verkregen, die zich „ongetwijfeld een goed collega en chef zal betonen”. Voorts ging de heer Prakken nog even in op het feit dat de heer Schoen zich door zelfstudie de inspecteurstitel had verworven: „Voor jonge politiemensen met niet adequate opleidingen (HAVO is momenteel de minimum eis) bestaat er in wezen te weinig gelegenheid om ver der te studeren.” Donderdag 3 mei vertrekken de dames per autobus uit Beverwijk. In het Duitse Rüdenhausen wordt de eerste nacht doorgebracht- Via München, Innsbrück, de Brenner, Vipiteno, Bolzano en Trento wordt de volgende dag Bardolino be reikt. De vakantieperiode daar wordt gevuld met tochten naar Riva, Venetië, Sirmione, Florence, boottocthen en rond ritten langs het Gardameer. Vrijdag 11 mei wordt de terugreis aanvaard, waar bij overnacht zal worden in de omge ving van Wiesensteig. Via Heilbronn en Arnhem komen de vakantiegangsters za terdagavond 12 mei weer in Beverwijk aan. Inlichtingen over deze reis worden verstrekt door mevrouw A. M. van Es- Tabak, Beeckzanghlaan 3. (Van een onzer verslaggevers) Het Beverwijkse college van burge meester en wethouders heeft dinsdag avond een druk bezochte nieuwjaars receptie gehouden in de Salie der pas perdus van het Stadskantoor. Een groot aantal vertegenwoordigers van vereni gingen, instellingen en organisaties heeft van de gelegenheid gebruik gemaakt het college het allerbeste voor het ko mende jaar te wensen. Er heerste een prettige en ongedwongen sfeer, welke nog verhoogd werd door de muziek van het huisorkest van openbare werken. KxBWSiirSÈ „Zo waarlijk helpe mij God almachtig”. IJ- nationaal u. BC de eeuwenoude, maar nu weer moderne knoopteehniek, op de donderdagavonden (start 10 januari). De cursus schilderen en tekenen wordt gegeven op de vrijdagavonden en de zaterdagochtenden, te beginnen op 12 en 13 januari. Voor nadere inlichtingen betreffende de kosten en dengelijke kan men zich van donderdag 4 januari af wenden tot de staf van het buurthuis, telefonisch bereikbaar onder nummer 24676. Bij de cursus smeden zal de nadruk liggen op heit maken van gebruiksvoor werpen en eventueel wat zwaardere sie raden. Er zullen technieken als zetten (om rondingen te krijgen) en lassen worden behandeld. Deze cursus is op de dinsdagavonden, te beginnen op 9 janua ri. De containers zijn geplaatst bij de supermarkten van Albert Hein, Nijman (Kerkplein en Maerelaan), Simon de Wit en Habé (Europaplein) en bij de winkels Mn het Bachplein. BEVERWIJK. De staf van het buurthuis Wijk aan Duin aan de Wil- genhoflaan heeft een veelzijdig cursus programma samengesteld voor de rest van dit seizoen. WOENSDAG 3 JANUARI Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Verenigde openbare bibliotheek. Hen drik Burgerstraat 70 en Amstelstraat 44: volwassenen 19-21 u.; DONDERDAG 4 JANUARI Sporthal, Van Loenenlaan. 8.30-10 u. en 10.30-12 u. „Koning Voetbal en Ko- ning Handbal”, 13.30-15 en 15.30-17 u. sportinstuif. Sportfondsenbad, Kuikensweg. pend van 9-12 en 13.30-15 30 u. Easy, Populierenlaan. Geopend hulpverlening van 20-23 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Op weg naar de begraafplaats leidde de route ook nog langs het hoofdbureau van politie, waar door commissaris W. Sepp een grote krans werd gedeponeerd op de speciale auto, die voor het vervoer van de talrijke bloemstukken aan de stoet was toegevoegd. Schieten. Bij de laatste onderlinge wedstrij d in het oude jaar kon de schietvereniging „De Vrijheid” in Heemskerk twee bijzondere feiten vast stellen. Ten eerste werd het hoogst be reikbare aantal van honderd punten be haald door superschutter J. Groeneveld. koorrepetitie om 20 in gebouw Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22. Initiatiefgroep Zeewijk, 20 uur bijeen komst in Pleiadenschooi. (Van een onzer verslaggeefsters) HAARLEM. De rechtbank in Haar lem heeft in staat van faillissement verklaard: Pieter de Groot, h/o Peter de Groot’s Auto-Transportbedrijf. wonende in Haarlem, Charivariusstaat 16 hs, (ei gen aangifte), rechter-commissaris: Mr. A. J. Ph. de Haseth Moller, curatrice: mevr. mr. M. C. D. Boon-Niks, advocate en procureur in Haarlem, Staten Bol werk 26: J. Timmers, wonende in Bad- hoevedorp, gemeente Haarlemmermeer, Wattstraat 22, rechter-commissaris mr. A. J. Ph. de Haseth Moller, curator: mr. C. J. Verpaalen, advocaat en procureur in Haarlem, Ged. Oude Gracht nr. 65; Antonius Simon Pols, wonende in Haar lem. Maasstraat 27. rechter-commissaris: mr. A. J. Ph. de Haseth Moller, curator: Mr. J. P. Jager, advocaat en procureur in Haarlem, Staten Bolwerk 2: Cornells Hermus Koning. wonende in Haarlem, Kleverlaan 179. zaakdrijvende in Haar lem aan de Leidsestraat 161. rechter- commissaris: mr. A. J. Ph. de Haseth Moller, curator: mr. J. V. C. Constandse, advocaat en procureur in Haarlem, Juli- anastraat 9. Wegens het verbindend worden van de enige uitdelingslijst is geëindigd het fail lissement van: Jacobus Castricum. aan nemer, wonende in Heemskerk, Hoog- dorperweg 13c, uitgesproken op 5 janua ri 1965, curator mr. J. D. A. Viskil in Haarlem: Wegens het verbindend wor den van de enige uitdelingslijst is geëin digd het faillissement van: de naamloze vennootschap Aannemersbedrijf van Dak- en Wandbekledingswerken Sauer, gevestigd in Beverwijk, Vondellaan 57, uitgesproken op 29 augustus, curator mr. H. M. J. van Mens in Beverwijk: We gens het verbindend worden van de enige uitdelingslijst is geëindigd het fail lissement van Arend Gerrit Elfrink Jr„ wonende in Haarlem. Staten Bolwerk 2A, uitgesproken op 3 september 1968, curator mr. J. D. A. Viskil in Haarlem. het studiejaar aan de politie-opleidings- school in Amsterdam voor agent Fatels niet altijd even plezierig was verlopen, maar dat hij toch met uitstekende cij fers was geslaagd. Voor de hr. Schoen gold zijns inziens hetzelfde: „Beide heren hebben deze installatie volledig ver diend.” Vanwege de steun en bijstand de afgelopen jaren verleend overhandigde hij mevrouw Schoen en de verloofde van de heer Fatels een boeket bloemen. IJMUIDEN Door de onthulling van een plaquette met de woorden „Navigare necesse est” (Varen is noodzakelijk) heeft directeur J. Oorebeek van het Staatsvissershavenbedrijf gistermiddag het nieuwe „Havenrestaurant” aan de Trawlerkade 80 geopend. De eerste cursusavond weven voor beginners is op 11 februari en vervol gens elke donderdagavond. De cursus weven voor gevorderden is op de woens dagavonden, te beginnen op 10 januari. Een snelle opgave voor deze cursus is gewenst in verband met het huren van weeftoes tellen. Wanneer deze glasinzamelingsaktie, die is opgezet in een samenwerking tus sen het weekblad „Libelle”, Albert Hein en de werkgroep „School en Milieu”, slaagt is het misschien mogelijk een volgende stap te doen en ook bij voor beeld blik en oud papier apart in te zamelen. De gemeente Heemskerk is bereid de volle medewerking te verlenen aan der gelijke akties, die er op gericht zijn de milieuverontreiniging tegen te gaan. Dat dit noodzakelijk is, daarvan raken steeds meer mensen overtuigd. De oranje con tainers bieden de mogelijkheid er zelf ook iets aan te doen. Donderdag 11 januari vindt in Huize Scheybeeck om 3.45 uur de nieuwjaars- middag van de Huisvrouwenafdeling plaats, met een lezing van mevrouw I. E. van Herk-Brouwer uit Hilversum. Het toepasselijke onderwerp: „Huishou- we met humor”. Dinsdag 30 januari bespreekt mevrouw M. F. van Sluijs- Bijl uit Schagen een boek van Hildegard Knef. Aan vang: 20 uur, in Huize Schey beeck- Het programma van de huisvrou wen vermeldt voorts hij voldoende deel name een excursie, op dinsdag 20 febru ari, naar de Heineken’s Bierbrouwerij in Amsterdam. Commissaris Sepp herinnerde echter in het bijzonder aan de manier waarop de overledene zichzelf wist te ontwikke len als een algemeen, dus ook in mari- nekringen erkend expert op het gebied van springstoffen. Vooral in deze omge ving heeft men na de oorlog dikwijls een beroep op hem gedaan, hetgeen de heer Sepp illustreerde met het noemen van aantallen explosieven die door de overledene gedurende drie jaar waren geruimd. Dit waren er ongeveer zeven tienduizend, waaronder vijftig gevaarlij ke bommen en mijnen en ruim achtdui zend granaten. Daarbij trad hij elk moeilijk probleem rustig en vertrouwen wekkend tegemoet, zonder ook maar een ogenblik het gevaar voor eigen leven in overweging te willen nemen. Eigenaar S. Sieben, een oud-water- klerk, heeft door deze spreuk zijn bij zondere verbondenheid met de zee wil len benadrukken, maar ook door zijn eethuis vooral te bestemmen voor vis- liefhebbers. „Een uitstekende plaats voor de vestiging van een visrestaurant, om dat dagelijks een uitgebreid assortiment verse vis in de hallen verkrijgbaar is”, sprak de heer Oorebeek dan ook. Verder prees hij het initiatief van de heer Sieben, om oud-personeelsleden van de KNSM in dienst te nemen, vooral nu er volgens hem in de Nederlandse passa giersvaart bijzonder weinig emplooi te vinden is. Drie voormalige hofmeesters en de oud-purser J. Hulser staan als obers en bedrijfsleider voor hun gasten gereed, terwijl het keukenpersoneel, on der wie chef-kok H. Fiege, eveneens van passagiersschepen afkomstig zijn. De menukaart van het „Havenrestau rant” biedt een uitgebreide hoeveelheid gerechten, waarbij de zeevis een belang rijke plaats inneemt. Het eenvoudige, maar gezellig irrgerichte visrestaurant, van waaruit men de bedrijvigheden bij de Vissershaven kan gadeslaan, is elke dag vanaf tien uur ’s morgens geopend. DRIEHUIS Een groot deel van het Velsense politiekorps, met aan het hoofd commissaris W. Sepp, is dinsdagmiddag op de begraafplaats „Westerveld” in Driehuis getuige geweest van de teraar- debsetelling van het stoffelijk over schot van de heer R. J. Hes, die bjj dit korps een hoogst uitzonderlijke po sitie heeft ingenomen. In de aula, welke de vele belangstellenden nauwe lijks voldoende plaatsruimte bood, werd door commissaris Sepp in zijn afscheids woord op deze bijzondere functie nog oens uitvoerig de aandacht gevestigd. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Donderdagavond januari wordt in het buurthuis Wijk aan Duin weer een open klaverjasdrive ge houden. Er kunnen maximaal honderd gegadigden deelnemen en daarom wordt aanbevolen van tevoren plaats te be spreken via het buurthuis aan de Wil- genhoflaan 2c, telefoon 24676. Er wordt Amsterdams klaverjas ge speeld om kippen, worsten en dergelijke met als hoofdprijs een levensmiddelen- mand. Tot donderdag is het buurthuis gesloten. Nadat ook de heer J. de Lege de overledene als humanistisch raadsman van het Zeeweg Ziekenhuis in een korte toespraak had herdacht, werd het stoffe lijk overschot door een lange stoet be langstellenden waaronder oud-burge- meester mr. M. M. Kwint naar zijn laatste rustplaats begeleid. Aan het ein de van deze plechtigheid dankte een zoon van de overledene voor de aan zijn vader bewezen eer. De Brulboei maakt de jongens en meisjes attent op het Play Backfestival in de Planeet morgenmiddag om twee uur. Een uit de bezoekers gekozen jury zal beoordelen welke deelnemer het bes te zijn eigen grammofoonplaatje play back kan meezingen. Er zijn verschillen de prijzen beschikbaar. Slechts vijfen- BEVERWIJK. De Beverwijkse gymnastiekvereniging „Turnlust” organi seert voor haar leden en introducées vanaf zestien jaar een nieuwjaarsinstuif op vrijdagavond 5 januari in het vrije tijdscentrum „De Slof”. De instuif begint om acht uur en voorafgaande aan deze dansavond is er voor een ieder een bord echte Hollandse snert beschikbaar. BEVERWIJK. Naar aanleiding van het grote succes van de vorige folksong- avonden opent de werkgroep Spaak (hoek PlesmanwegVan Riemsdijk- laan, achter de Apostelkerk) het seizoen 1973 met een folksongavond op zaterdag 6 januari. Het programma wordt ver zorgd door twee Amerikaanse folksin gers die zich Montgomery and Oakes noemen. Van acht uur af is men wel kom. Zondagavond 7 januari worden er platen gedraaid van Jimmy Hendrix. BEVERWIJK. In de kantine van het politiebureau heeft burgemeester J. G. S. Bruinsma gistermorgen de heren J. A. Schoen en N. Fatels geïnstalleerd tot respectievelijk inspecteur en agent van het Beverwjjkse politiekorps. De eeds aflegging werd b(jgewoond door commis saris L. H. Molenaar, een groot aantal korpsleden en de vroegere chef van inspecteur Groen, de Zaandamse politie commissaris A. B. J. Prakken. In zijn toespraak tot de beide nieuw komers klassificeerde burgemeester Bruinsma 1972 als een ook voor het politiekorps bewogen jaar. „De verande ring van het normbesef,” aldus de bur gemeester, „betekent voor de politiea- gen ten een taakverzwaring: het uitoefe nen van het politieambt wordt er zeker niet eenvoudiger op.” De burgemeester benadrukte, dat men ditmaal bewust had verkozen de installatieplechtiigheid in de kantine van het politiebureau te laten plaatsvinden: in vroeger jaren ge beurde dit in het Stadskantoor. „Een installatie temidden van de korpsleden,” vond de burgemeester, „verstevigt de onderlinge banden.” Veel waardering had de burgemeester voor de wijze waarop de heer Groen het inspecteursdiploma had behaald: „Een bijzondere prestatie.” Een groot pluspunt achtte de heer Bruinsma het feit, dat de heer Groen de problemen van alle poli- tierangen tot inspecteur uit de praktijk kent. „De heer Groen staat,” aldus de burgemeester, „in Beverwijk een heerlij ke taak te wachten. Hij zal in het korps een min of meer aparte plaats moeten gaan innemen, een positie die hijzelf zal moeten bepalen. Beverwijk heeft lang op zijn benoeming van een nieuwe in specteur moeten wachten, maar nu wordt er dan ook op hem gerekend.” Nadat de burgemeester zijn bijzondere dank had uitgesproken aan het adres van de Zaandamse politiecommissaris Prakken „hij is van grote steun ge weest bij het vervullen van vacatures binnen de politiekorpsen van Beverwijk en Heemskerk” werden de heren Schoen en Fatels door de eedsaflegging WOENSDAG 3 JANUARI Openbare Bibliotheek Velsen, Centrale Bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 19- 21.30 u.; Centrale jeugd- en tienerbiblio- theek, Willemsbeekweg 96. IJmuiden- Oost, 19-21 uur. Sporthal Zeewijk, Planetenweg, muiden-West, tot 20 uur, jeugdtoemooi badminton; 20-23 Velsen. De Ring, boksen en conditietraining, in gymzaal Ossendorpschool, Wijk aan Zeeërweg, IJmuiden, van 19.30 utot 21.30 u. DONDERDAG 4 JANUARI Velserbad, Briniostraat, IJmuiden, ge mengd zwemmen: 6.30-8 u.; 12.15-13.15 u.; 16.45-18 u- Zwemver. CSB 1830-22 u.; Duikersver. 21.50-22.50 u. Sporthal Zeewijk, Planetenweg, IJ- muiden-West, 10-18 u. jeugdtoemooi badminton; 18-23 u. BC Velsen. Openbare Bibliotheek Velsen, Plein 1945, IJmuiden, 10-12.30 u. en 14.30-17 30 u.; Centrale jeugd- en tienerbibliotheek, Willemsbeekweg 96, IJmuiden-Oost, 15-30-17.30 u.; Uitleenpost Breezicht, Keizer Wilhelmstraat, Oud-IJmuiden, 15.30-17 u.; filiaal Zeewijkplein, IJmui- den-West, 19-21.30 u. Ned. Ver. v. Huisvrouwen, 14 u. nieuwj aarsmiddag in zaal Petrakerk, Spaamestraat, IJmuiden. Jeugdcentrum IJmuiden, Kanaalstraat 257, IJmuiden, 20 u. film „The Brava dos”. COV IJmuiden, uur in gebouw WOENSDAG 3 JANUARI Progress-sociëteit, Const. straat Geopend vanaf 20 u. Verenigde openbare bibliotheek. Ker- kweg 45: volwassenen 19-21 u. DONDERDAG 4 JANUARI Progress-sociëteit, Const. Huijgens- straat. Geopend vanaf 20 u. Donkey Shot. A. Verherentstraat. Geo pend vanaf 20 u- Zaal Dam, Ruijsdaelstraat 20 u. cur sus LTB. IJMUIDEN. Zo’n kleine tweehon derd jongens en meisjes hebben gisteren deelgenomen aan de Hallo '73-manifes- tatie van het buurtcentrum „De Brul boei”. Op "erschillende punten, onder andere in de entresols, de Planeet en de Zeewijkschool waren verschillende acti viteiten georganiseerd, waarbij de han denarbeid een belangrijke plants innam. Ook is er een begin gemaakt met het maken van een speciale kinderkrant met door een jeugdig redactieteam zelf ver vaardigde intervieuws en reportages. De ze nieuwskrant moet vrijdag van het stencilapparaat rollen. maakt de jongens twintig kinderen kunnen zich inschrijven. Veel belooft de Sport- en Spelhappe- ning, eveneens morgenmiddag van twee tot vier uur in de sportzaal van de Zeewijkschool. Voor negen- tot twaalf- -WA •®.al

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 4