Tom Okker in kwartfinales KOOPMAN MAAKTE HET SOSONKO MOEILIJK Damesgroep sterk bezet Haarlem won van UEFA’s WIELERCLUBS KOMEN TOT NA UWERE SAMENWERKING Remmerswaal naar Amerika TOP-TENNIS IN HAARLEM Gelijkspel van amateurteam Lions staat tegen Fiat Stars voor krachtproef Tino Tabak naar Sonolor LIONS-FIAT Phoenix/aral 3 zakte diep op standenlij st BOZE RALL Y-RIJDERS BLOKKEERDEN ROUTE Engels elftal speelde matig I I er Tienkampen van Hoogoventoernooi begonnen Gelijk (1-1) tegen Wales Blen STÖVE VERRASTE DONDERDAG 25 23 1973 JANUARI 22 Zelfverzekerd Kennemerland De Kampioen Favorieten De Bataaf BASKETBAL: isen vrijdag 20.30 uur Pellikaanhal, Zandvoort w L 9 de echte schaakliefhebbers pas volledig bij aanvang van de traditionele tienkampen. De groten in het vak hadden ene rustdag en velen van hen Mevrouw Heemskerk: favoriete van de damesgroep. 1 (Van onze wielermedewerker) (Van onze basketbalmedewerker) ADVERTENTIE AMSTERDAM. Winneke Remmerswaal, de 18-jarige werper van de Haagse honk- balvereniging Storks is door de keuze commissie van ’t sportfonds Leo van der Kar uitgenodigd een periode van vier weken te gaan trainen bij de bekende Amerikaanse coach Ron Frazer, verbon den als hoofd-coach aan de universiteit van Miami,Coral Gables Florida. Phoenix-Aral 2 13 30; 4. Dinsvo 1327 ;5. KDS 13 22; 6. Odin 13 20; 7. Krovo 13 18; 8. Argus 2 13 14; 9. Zaan 3 13 11; 10. Phoenix-Aral 3 13 10; 11. VCW 13 6; 12. Molenwiek 3 13 3; land, De Kampioen en De Bataaf werd reeds een voorlopig clubrooster samen gesteld en dat ziet er voor deze clubs als volgt uit: 6 juni: vijfde nederlaagrit tegen Alc- maria Victrix; 13 juni: finale van het nederlaagtoemooi met alle clubs; 20 ju ni: tijdrit om de G. en G.-beker. DTS; 30 mei: vierde nederlaagrit tegen De Bollenstreek. 4 maart: eerste nederlaagrit tegen De Bataaf; 11 maart: tweede nederlaagrit tegen Olympia (A’dam); 18 maart: twee de nederlaagrit tegen Olympia (Ad’am); 18 maart: clubontmoeting met De Bol lenstreek en Kennemerland in Lisse; 25 maart: derde nederlaagrit tegen Ulysses (Ad’am) en Excelsior. MONTE CARLO In de Rallye van Monte Carlo is een enorme verwarring ont. staan door opstandige equipes, die door een sneeuwstorm werden uitgeschakeld. Toen de weg werd geblokkeerd door enorme sneeuwbanken op het door stormen geteisterde Burzet-plateau, konden 145 equipes niet verder, zodat z(j werden uitge schakeld. irsnel lien, son ichten De standen zijn: Promotieklas heren: 1. Zaan 2 13 38; 2. K en V 13 32; 3. jppe opzenden woordnummer leen postzegel IA: 1-0, afg., LONDEN. Wales heeft voor 80.000 toeschouwers in Londen in een wedstrijd voor de voorronden van het wereldkam pioenschap voetbal 1974 met 1-1 gelijk gespeeld tegen Engeland. Daarmee was de hoop van de Engelse aanhang dat de wereldkampioenen van 1966 ook hun tweede wedstrijd tegen Wales zouden winnen, waardoor alleen Polen hen nog van een plaats in het eindtoemooi zou kunnen ahouden, niet vervuld. Het zag er zelfs even naar uit dat Wales voor het eerst in achttien ja ar een zege op Engeland zou behalen. De Engelse ploeg speelde een zeer matige wedstrijd, waarin wel heel duidelijk het gebrek aan schotvaardigheid bleek. Het overwicht leverde dan ook vooralsnog geen treffers op. In een periode waarin Engeland zijn tegenstander onder grote druk zette bereikte Brian Evens met een dieptepass Leighton James op de vleugel. De voorzet die volgde stelde John Tos- hack in staat te scoren. De verdiende gelijkmaker bleef niet uit. Met een af standsschot scoorde Norman Hunter kort voor rust verrassend. Ook na de hervat ting beheersten de Engelsen de wed strijd. Opnieuw zochten zij het echter in te ver doorgevoerd en weinig origineel aanvalsspel. Wales kon zijn tegenstander daardoor een mogelijk belangrijk winst punt ontnemen. 11 febr.: openingsrit om de Steeman- Huipen-prijzen; 18 febr.: eerste rit Mey- ran-beker; 25 febr.: clubontmoeting met De Bataaf en Ulysses in Zwanenburg. 4 maart: Arte Vooren-dag; 11 maart: clubontmoeting met Amstelland in Be verwijk; 18 maart: clubontmoeting met De Bollenstreek en de Kampioen in Lisse; 25 maart: tweede rit Meyranbe- ker. LOS ANGELES Betty Stöve heeft in het internationale tennistoernooi van Los Angeles voor een verrassing gezorgd door de sterke Australische Kerry Mel ville in de eerste ronde uit te schakelen. De Nederlandse speelster won met 3-6 6-4 6-4. De ongelukkige equipes begaven zich toen naar een punt bij Digne en blokkeerden daar de weg waar de 40 equipes, die officieel nog in de strijd waren, zouden moeten starten voor de negende snelheidsproef in de 1653 km lange rit over kronkelige bergwegen. Toen de rallye-officials een andere route hadden ontwikkeld werd ook die door de ontevreden equipes geblokkeerd, waarna de organisatie besloot de daar door opgehouden wagens uit de wedstrijd te houden. Het officiële algemene klassement, dat na alle rumoer bekend werd gemaakt, luidt: 1 Andersson-Todt (Zwe/Fr) met Renault Alpine 3.26.48; 2. Nicolas.Vial (Fr) met Renault Alpine 3.28.10; 3. Mikkola-Porter (Finl/GB) met Ford Escort en Andruet- Biche (Fr) met Renault Alpine 3.28.29; 5. Therier-Callewaert (Fr) met Renault Alpine 3.28.38; 6. Makinen-Liddon (Finl/GB) met Ford Escort 3.29.25; 7. Piot-Marnat (Fr) met Renault Alpine 3.29.43; 8. Aaltonen-Easter (Finl/GB) met Datsun 3.32.01; 9 Pinto-Bernachini (It) met Lancia Fulvia 3.33.58. Een traject van ruim 600 kilometer, waarin zeven klassementsproeven zijn opge nomen, vormt donderdagnacht het sluitstuk van de 42e Rallye Monte Carlo. laischijf met aalverdeling het instellen de gewenste leeklengte. Rotterdammers zijn eveneens volledig en treden aan met Wayne Jones. Alle nog resterende thuiswedstrijden van Levi’s zullen beginnen om kwart voor negen. jilwaarde van Hen. chtingen over HAARLEM. Op initiatief van de Beverwijkse rennersclub Kennemerland vond in hotel Rijckaerts te Wijk aan Zee een bespreking plaats met de na- buurclubs De Kampioen (Haarlem), De Bataaf (Halfweg) en DTS (Zaandam) om tot een betere coördinatie van de club- ontmoetingen te komen. Men was het tamelijk snel over de verschilldende za ken eens en bovendien besloot men tot een nog nauwere samenwerking te ko men. 1 april: onderlinge clubrilt; 8 april: in memoriam „ome” Jan Aardenburg-be- ker; 15 april: clubontmoeting met De Kampioen en De Bollenstreek in Haar- lem-Noord; 22 april: clubkampioenschap lange afstand; 29 april: onderlinge club- rit. 2 mei: eerste zomeravondrit; 9 mei eerste nederlaagrit tegen De Bataaf; 16 mei: tweede nederlaagrit tegen De Kam pioen; 23 mei: derde nederlaagrit tegen In de tweede divisie staat DSS Epibra- tos vrijdagavond voor de lastige opgave niet verder op BV Zaandam achterop te raken. Tegenstander in de Kennemer Sporthal is het op de tweede plaats staande BV Amstelveen. De ploeg van Robin Dirks zal zich zeker willen revan cheren voor de onverwachte nederlaag, die zij vorige week tegen Hoofddorp leed. Aanvang kwart over acht. Hoofd dorp zelf gaat naar Amsterdam en is tegen APGS niet kansloos. Ook Exercitia moet naar de hoofdstad en treft zater dag in Tor. Mosquito’s een lastige oppo nent Akrides ontvangt in IJmuiden za terdagavond zowel bij de dames als de heren Wolves B.W. en heeft uitstekende winstkansen. Promotieklas dames: 1. VC Kennemers 14 39; 2. Phoenix- Aral 12 31; 3. Argus 12 29; 4. Smash 12 24; 5. Voluit 14 23; 6. KDS 2 1420;7. Zaan 2 11 18; 8. Molenwiek 2 11 18; 9. Phoenix-Aral 2 13 17; 10. VC Kenn. 2 13 15; 11. Purvo 2 13 8; 12. Argus 2 14 3; 13. ODIN 13 1. De wedstrijden van De Bataaf worden verreden op het Kinheimparcours in Zwanenburg. Men heeft daar de be schikking over een eigen clubgebouw met douches en kleedruimtes. LONDEN. Tam Okker beeft zich geplaatst voor de kwartfinales van een internationaal indoor-tennistoernooi in de Londense Royal Albert Hall. Okker versloeg de tweede ronde de In Lon den wonende Zuidafrlkaan Ray Moore met 6-0, 6-3. De partij duurde slechts 52 minuten. Tino Tabak: problemen opgelost. (Van onze sportredactie) HAARLEM Nationaal profwieler- kampioen Tino Tabak zal dit seizoen de kleuren verdedigen van het Franse merk Sonolor. Rond de overgang van Tabak naar de Franse radio- en tv-firma wa ren wat moeilijkheden gerezen omdat de Egmonder al eerder een verbintenis was aangegaan met Gitane, eveneens een Franse ploeg. Tabak heeft echter deze week bericht gekregen van Sonolor- ploegleider Stablinski, dat de zaken tus sen Sonolor en Gitane in orde zijn geko men. Er was namelijk nog een Franse renner die een dubbel contract had gete kend bij beide firma’s. Gitane krijgt nu deze Fransman onder contract en Sonolor de Nederlandse wegkampioen. Tabak gaat eind januari naar Frank rijk om zijn handtekening te zetten onder een contract dat hem voor twee jaar aan Sonolor bindt. Ploegleider Sta blinski naakte tevens bekend dat Tabak dit seizoen zal starten in de klassieker BordeauxParijs, de langste eendaagse wedstrijd van het profseizoen. De wedstrijden van Kennemerland worden voorlopig nog op het parcours in het sportpark Adrichem gereden. Men hoopt echter binnen niet al te lange tijd de beschikking te krijgen over een weg- parcours elders in de gemeente. Het Adrichemparcours is ook al door de overlast van voetballers en atleten die van het sportpark gebruik maken minder geschikt voor de wielersport. Een wegparcours is bovendien voor de renners attractiever. Ook The Lions staat voor een kracht proef. In verband met Zeskamp spelen de Zandvoorters reeds vrijdagavond in de badplaats tegen niemand minder dan Fiat Stars. Of de Zandvoorters opnieuw voor een verrassing kunnen zorgen valt te betwijfelen. Destijds won The Lions met 7269. Een complete ploeg met een Aimer Lee in topvorm moet echter tot een verrassing in staat zijn. Aanvang half negen. De damesgroep ia dit jaar duidelijk sterker dan voorgaande jaren. Mevrouw Heemskerk is hierin als favoriet gestart maar ook de Nederlandse dames Van de Giessen en Mulder, één der Joegoslavi sche zusjes Jovanovic en de Westduitse speelsters Buchmülier en Jager weten met het schaakhout om te gaan. Belang rijkste gevecht was het duel Heems kerkVan de Giessen. De zwartspeelster die de laatste jaren niet zo goed voor de (Van onze volleybalmedewerker) IJMOND. In de promotieklas heren volleybal is na de zege van Zaan 2 op K en V de spanning er wel uit. Er moet heel wat gebeuren willen de Zaanse heren het kampioenschap nu nog ont gaan. Phoenix-Aral 3 zakt bedenkelijk op de ranglijst. Nu VCW gaat winnen moeten de Be- verwijkers oppassen. Bij de dames is de goede positie van VC Kennemers een beetje geflatteerd, doordat het twee wedstrijden meer heeft gespeeld. Desal niettemin staat De Kennepaer er het beste voor. Onderaan is Purvo 2 aan een eindsprint bezig. In de eerste klas heren is de spanning nog volop aanwezig, aan gezien Smash 2 en Dynamo vorige week gelijk speelden. De eerste vier teams hebben reeds zo’n grote voorsprong dat in ieder geval hun uitkomen in de nieuwe eerste klas zo goed als zeker is. Bij de dames zijn eigenlijk maar twee kanshebsters op de titel overgebleven, n.l.: Phoenix-Aral 3 en Dynamo. Spelers uit liefst 12 verschillende lan den spelen mee in de beide reserve- meestergroepen waarvan de winnaars het recht verwerven volgend jaar te mogen meespelen in de meestergreep. De in Nederland verblijvende Rus Sosonko, de Westduitser Eising, de Pool Witkows- ky, de Roemeen Ungureanu en de Joe goslaaf Baretic zijn stuk voor stuk spe lers van grote klasse. Damesgroep: De Klerck (Ned.)Jager (Did) 0—1, Mc. Grath (Austr.)—Hellwig (Did.) uitg.; Hofmann (Did.)Buchmül ier (Did) afg.; Heemskerk (Ned.)v. d. Giessen (Ned.) afg.; Jovanovic G (J.S1.)— Mulder (Ned.) afg. Groep 2A: Kampen (Did)Altena (Ned.) rem. Arp (Ned.) Boom (Ned.) 01, Karreman (Ned.) Vermeulen (Ned.) rem., Schirmer (Did) Eckenman (Did.) 01. Groep B: Hoppe (Did.)v. Kampen (Ned.) rem.; Franssen (Ned.)—Bemink (Ned.) 01, v. d. Linden (Ned.)v. Eybergen (Ned.) rem.; Torrus Pla (Sp.)Rosenblatt (Tsj.) afg.; Hermar (Ned.)—Reichelt (Did) 1—0. Vandaag wordt de 2e ronde gespeeld. HAARLEM Voor Levi’s-Flamingo’s is de competitie thans in een beslissend stadium gekomen. Zaterdag moet Levi’s voor eigen publiek gaan proberen revan che te nemen op Transol R/Z voor de destijds in Rotterdam geleden neder laag. De Haarlemmers, die zich geen misstap meer kunnen veroorloven, moe ten kunnen zegevieren. De schorsing van Paul van der Ree behoort weer tot het verleden, zodat Rob de Wit over zijn gehele basisploeg kan beschiken. De maakten van de gelegenheid gebruik om de 260 deelnemers aan het werk te zien. Spelers als Hort, Andersson, Enklaar en anderen toonden grote belangstelling. 18 febr.: openingsrit om de in memo riam Adrianus van Nieuwkoop-beker; 25 febr.clubontmoeting met Kennemer land en Ulysses in Zwanenburg. 4 maart: nederlaagrit tegen De Kam pioen in Haarlem-Noord; 11 maart: club ontmoeting met Wilhelmina (Eindho ven) en GMC; 18 maart: clubontmoeting met Victorie (Purmerend) en Amstelland (Amstelveen) in Zwanenburg.A Alleen de amateurs doen aan dit clubtreffen niet mee en rijden in Weesp een koers om de in memoriam Ben Jurriaans be ker. (Van onze schaakmedewerker) WIJK AAN ZEE. Het 35ste Hoogovenschaaktoernooi is gisteren be gonnen. Dat mag dan wat vreemd klinken voor een evenement dat al ruim een week in de belangstelling staat maar een Hoogoventoernooi is voor NICOSIA. Het Nederlandse ama- teur-voetbalelftal heeft in Nicosia ge lijkgespeeld tegen Cyprus: 0-0. Onder moeilijke omstandigheden deze vriendschappelijke wedstrijd werd gespeeld op een hobbelig en keihard zandveld heeft het nationale amateur- elftal een bevredigende prestatie gele verd. Met name in de eerste helft hield de oranjeploeg zich goed staande. Een kortstondig overwicht leidde zelfs tot een doelpunt van Van der Broek (Veerse Boys), dat echter door de Cypriotische arbiter werd afgekeurd, omdat de Ne derlandse speler een overtreding zou hebben begaan. In de tweede helft drong Cyprus hevig aan, maar treffers van de eilandbewo ners kwamen er niet, vooral door het voortreffelijke werk van doelman Hoog- enboom (De Spartaan). Verdere uitblin kers aan Nederlandse zijde: verdediger Van der Leek (Xerxes), middenvelder- Koppendraayer (OVVO) en rechtsbuiten Hansen (Veritas). In de wetenschap dat West Duitsland vorig jaar van dezelfde ploeg verloor met 0-1, toonden elftallei- der Brox en trainer Arie de Vroet zich met het resultaat niet ontevreden. Zon dag speelt het Nederlands amateurelftal in Savona tegen Italië. Haarlem Cardinals gaat zaterdagavond voor de belangrijke wedstrijd tegen Do nar naar Groningen. Met een overwin ning zouden de mannen van Dick de Liefde wat licht brengen in de duister nis. Ook The White Stars wacht een uitwedstrijd. BV Amstelveen mag zelfs in eigen huis voor de Sterren geen onoverkomelijke hindernis zijn. HOC krijgt vrijdagavond kwart over wacht bezoek van SV Noordkop. Na het uitstekende resultaat tegen Landlust zou het Haarlem erg verbazen als de punten niet in de Spaarnestad bleven. Ie klas heren: 1. Dynamo 13 22; 2. Smash 2 12 20; 3. Axmeriscota 13 20; 4. Phoenix-Aral 4 13 20; 5. Odin 2 12 12; 6. VC Kennemers 12 12; 7. Dynamo 2 13 9; 8. Smash 3 13 7; 9. Phoenix-Aral 5 12 6; 10. Axmeriscota 2 13 5; 11. Oranje-wit 12 3. Ie klas dames 1. Phoenix-Aral 3 14 26; 2. Dynamo 13 24; 3. VC Kennemers 3 13 20; 4. ODIN 2 14 16; 5. Phoenix-Aral 4 13 14; 6. Oranje-wit 14 14; 7. Dynamo 2 14 11; 8. Axmeriscota 14 10; 9. Smash 2 14 10; 10. Voluit 3 14 7; 11. Voluit 2 13 5; 12. VC Kennemers 4 12 1. 1 april: vierde nederlaagrit tegen GMC (A’dam) en DTS; 8 april: clubont moeting met De Bataaf en De Bollen streek in Zwanenburg; 15 april: vijfde nederlaagrit met Kennemerland en De Bollenstreek. Alle ritten van De Kampioen worden verreden op het 1145 meter lange par cours in het Van der Aartsportpark te Haarlem-Noord. Okker demonstreerde keer op keer weer zijn onnavolgbare topspinforehand, die voor Moore volkomen onbespeelbaar was. Ook de passeerslagen met de back hand van de Nederlander en zijn lobs waren op maat. Okker stond in de eerste set slechts zes punten af. Okker komt in de kwartfinales uit tegen de Nieuwzeelander Brian Fairlie, die de Amerikaan Roscoe Tanner de man met de hardste service ter we reld versloeg met 6-4 6-3. In een van de andere kwartfinales komt Okkers dubbelspelpartner Marty Riessen (VS) uit tegen de Australiër Dick Crealy. Crealy kwam enigszins ge lukkig in de volgende ronde, doordat zijn landgenoot Ray Ruffels bij een voorsprong wegens een hielblessure moest opgeven. Was vorig jaar Nijdam desuccesvolle streekvertegenwoordiger in één van de reserve-groepen, ditmaal is de Noordhol- landse jeugdkampioen Koopman uit Heemskerk de streekfavoriet. Deze scha ker, die uitkomt voor de Haarlemse schaakvereniging VHS kon er meteen al flink tegenaan toen bleek dat de eerste tegenstander niemand minder dan So sonko zou zijn. Koopman, met de zwarte stukken spelend toonde zich allerminst geïmponeerd en trad de al behoorlijk Nederlands sprekende Rus zelfverzekerd tegemoet. Het resultaat was een verwoed trekkende Heemskerker waarbij Sosonko danig in het nauw werd gedreven.Moge- lijk heeft Koopman zelfs de winstgang voorbij laten gaan in een wellicht te geforceerde winstpoging. Zijn tegenstan der bevrijdde zich bekwaam en wikkelde af naar een toreneindspel waarin hij duidelijk winstkansen heeft gekregen. Niettemin een goed debuut van Koop man. De Santpoorter Wijker is inge deeld in groep 1B en kreeg in de Joego slaaf Markovic meteen al een geduchte tegenstander te bekampen. Met grote vindingrijkheid wist Wijker nog drei gend onheil te vooricomen maar of een Zo zullen de vier clubs aan het slot van dit seizoen een onderlinge competi tie houden en daarbij treedt elk een keer als gastheer op. Vooral voor de renners die vrijwel geen kans krijgen om in open koersen aan de slag te gaan en veelal „volgeboekt” hun startkaart terug krijgen, is deze competitie attrac tief. Voor de bespreking waren ook Alc- maria Victrix (Alkmaar), Excelsior (Haarlem) en De Bollenstreek (Lisse) door Kennemerland uitgenodigd, maar zij lieten verstek gaan. Door Kennemer- eindspel van lopers met ongelbjke kleu ren met twee pionnen minder nog remi se te houden is zal bij hervatting moe ten blijken. Twee Haarlemse deelnemers hebben een plaats gekregen in 2B. Daarin verte genwoordigt Van Kampen de oudere ge neratie en Herman de jeugd. Beide spe lers begonnen uitstekend. De Westduitser Hoppe moest tegen Van Kampen met remise genoegen nemen terwijl Herman een andere Duitser, Reichelt zelfs het eerste verlies opdiende. (Van onze sportredactie) ZEIST. Haarlem won woensdagmid dag een oefenwedstrijd van het UEFA- wedstrijd met 1-0. Het doelpunt werd gescoord door Pépé Fernandez in d e tweede helft, na goed aangeven van Gerrit Peys. Haarlem had handenvol kansen nodig om tegen deze Oranje-selectie (zestien tot achttien jaar) tot scoren te komen. Direct na het begin kreeg middenvelder Piet van den Berg drie prachtige moge lijkheden om tot scoren te komen en in de tweede helft miste Bobby Vosmaer zelfs een penalty. man (Ned.) afg.; Witkowsky (Polen) Pavlov (Roem.) afg.; v. d. Vliet (Ned). Harding (Eng.) 1—0, Vogel (Ned.)—Ba logh (Hong.) afg., Leow (Singapore) Orlov (J.S1.) 01. Reserve Meestergreep B: Ungureanu (Roem.)Green (N.Zld.) rem.; Eising (W.Dld.)—Baretic (J.S1.) rem.; Wilmink (Ned.)—Todorcevic (Fr.) (Ned),—Powell (USA) afg. Jankovic (J.S1.)Hofman Seewald (Ned.)Kemper Abendroth (Did.)Helond afg.; v. Bockel (Ned.)Carpinter I rem.; Greskowaiak (Did.)n. Reek (Ned.) rem.; Groep B: Pliester (Ned.)—Kerr (N.Z.d) afg.; Protic (J.S1.)— Berlacki (Fr.) rem.; Verholt (Ned.)Fos ter 10, Markovic (J.S1.)Wijker (Ned.) afg.; Crabbendam (Ned.)Weiler (Did.) 10, Groep C: Dahlhaus (Did.)Apking (Ned.) 10, Vlam (Ned.)Lim (Singapo re) afg.; Markus (Ned.)Rosmüller (Ned.) rem.; Donk (Ned.)—Höllig (Did.) 01, Uppström (Zwe.)Hansen (Den.) Exercitia enDe Kometen gaan voor uitwedstrijden naar respectievelijk KNSM en Zeemacht. Zal De Kometen moeiteloos winnen, voor Exercitia zal het niet eenvoudig zijn de goede resulta ten van de laatste weken te continueren. dag kwam pakte de partij meteen ener giek aan. Haar rivale is echter niet de eerste de beste. In tijdnood van Heemskerk wei gerde Ada v. d. Giessen een remiseaan- bod wat even later werd herhaald met dit verschil dat het aanbod nu uit de andere hoek kwam! De partij werd nu afgebroken met winstkansen voor Heemskerk. De uitslagen van de eerste ronde in de hoogste afdelingen luiden: Reserve Meestergreep A: Sosonko (Rusl.)Koop- HAARLEM. De derde wedstrijd van het winter circuit van Nederlands sterk ste tennisspeelsters en spelers wordt ko mend weekend in de tennishal te Schalk wijk afgewerkt. Vrijdag begint men om 16.00 uur met de voorronden, waarbij ook enige Haarlemse spelers de baan op komen; o.a. distriktskampioen Verkade. Zaterdag start wedstrijdleider Abma om tien uur met de eerste partijen, waarbij de tennisliefhebbers in tegen stelling tot vrijdag - terecht kunnen in sporthal „Overhout”. Bij de heren werden ge plaatst: Jan Hordijk, Niek Fleury, Fred Hemmes en Piet Veentjer als vierde. Bij de dames geeft de wedstrijdeommissie Tine Zwaan de beste kansen, terwijl Marijke Schaar als tweede genoteerd staat. Eising (W.Dld.)Baretic 10, Baljon Groep (Ned.) (Ned.) (Ned.) (N.Zld.) L,

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 23