Een opmerkelijke „kindervoorstelling” bij het eerste lustrum Studie PEN-verplaatsing nog deze winter rond Energienota provincie op komst VERENICINCSNIEUWS aanstelling tweede trainer Wijk en Duin Expositie in Wartburg „De Kennemers” overweegt Kritische Gemeente geeft informatie over Suriname T aau IG ELS 7 Bibliotheekfilialen H. Burgerstraat en Met hersenschudding naar ziekenhuis MARKTBERICHTEN POLITIE ZOEKT EIGENAAR EXPANSIEVAT DINSDAG 2 7 FEBRUARI 19 7 3 GEDEPUTEERDE MENSINK: Theo Olof GEDEPUTEERDE MENSINK: Lustrumfeest Kantjil BESLISSING IS AAN BIJZONDERE LEDENVERGADERING Beverwijk Velsen-IJmuiden ■S Heemskerk Velsen-Noord Tekening R. Smit 170 niet alleen om z’n prijs geprezen 16345 incl. BTW r. frie- I Vijf jaar theater in zakformaat (Van een onzer verslaggevers) (Van een onzer verslaggevers) de Cabaretgroep „Tum Tum” eines Dinsdag 27 februari IJ- 5 Help ja ar) (Van een onzer verslaggeefsters) Huijgens- Const. en Huijgens- 3 k 3 beetje tzéker ten. igwerk, m tev. Is. Tel. met over Dinsdag 27 februari Openbare bibliotheek. Filiaal Wijker- straatweg; geopend 14.30-17.30 u. 15.15 u. Hulpdienst BEEVRWIJK. De marktnoteringen op maandag 26 februari zijn als volgt: andijvie 160-165, breekpeen 21-42, boe renkool 170-180, knollen 26-43, prei 69- 98, radijs 48-53, spinazie 95-165, spruiten 75-118, uien 40-61, witlof 71-98. n 46 ilge- rzie- uit- bank rekte bij ■drij- en Isavon- i: Pop- i. Vooi >f 17866 zoekt irganist instal- 02550- MKMM eaphar iti- on line e fok- Ver- izaken. ADVERTENTIE •dam - laag - 793. ngen ge- 00 u «WWW jet in- I <2 ver- I rv. en I isulent. I ir. Tel. I (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM. Gedeputeerde W. Men- sink heeft gisteren in de vergadering van provinciale staten meegedeeld dat GS een nota voorbereiden over de ener gievoorziening in de toekomst. Hij deed deze mededeling nadat vanuit de staten was aangedrongen op behandeling van een door D'66 opgestelde energienota. De heer Mensink wilde de nota van de Democraten wel in de komende discus sies betrekken maar stelde dat er in deze nota wel een aantal punten staan die vragen om onmiddellijke bestrijding. Het spreekt welhaast vanzelf dat zo iets bergen werk en ergenis met zich meebrengt maar de bestuurders van het micro Theater konden daar de vrolijk heid ruimschoots tegenop laten wegen. En nu is het dan bijna zover: op 1 maart bestaat het vijf jaar en op de feestelijke kleinkunstavond die ter gele genheid van dit gedenkwaardige feit in het cultureel centrum De Schouw in Velsen-Noord wordt gepresenteerd, ver wacht men ook de tienduizendste bezoe ker. Deze wacht een verrassing, waaruit die zal bestaan is nu voor het Micro Theater ook nog een verrassing. Zijn pentekeningen zijn sterk mathe matisch van opbouw, afgewogen in de contraststelling, welke de zekere melan cholische kijk op de flatbouw en wegen aanleg beklemtonen. Een expositie die weer waard is om te gaan bekijken en hiervoor is tot 14 maart de tijd. len ze I iesburo I dingen, I o. Tel. schrijf >nderh. Ivo de Wijs zal putten uit zijn nieuwe programma, maar ook successen uit zijn eerder programma’s laten horen. Verzoe ken uit de zaal zijn hem welkom, zo heeft hij gezegd. Na het gebeuren in De Schouw gaat een gezelschap van zo'n tweehonderd fans van het Micro Theater naar Huize Scheybeeck om daar verder tot diep in de nacht dat ligt althans in de bedoeling door te feesten op de Jazztonen van het Trio Ab Blaauwboer. MAMMA aking eenv. h. ver in uit- inatiek I zijn, (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. De BW „De Kenne mers” houdt woensdagavond 28 februari in het Kennemers-paviljoen op het Sportpark Adrichem een bijzondere le denvergadering, waarop de vraag of tot aanstelling van een tweede trainer moet worden overgegaan centraal zal komen 37,50. lessen VW „De Kou- 145; IJ- ilmina- De heer De Nie (PSP) speelde in eerste instantie met de gedachte aan een motie waarin het behandelen van de D’66-nota werd bepleit maar na de toe zegging van de heer Mensink diende hij deze motie niet in. In de concept-motie stond onder meer dat het vraagstuk van het dreigende markttekort van de huidi ge energiedragers voor electriciteitsop- wekking zich al in de tachtiger jaren zal manifesteren. De nota van D’66 „Energie nu en straks” stelt dit probleem aan de orde en suggereert oplossingen, die, zoals gezegd, gedeputeerde Mensink niet alle aanspreken. Prof. mr. Ankum (D’66) hield een pleidooi voor het ter discussie stellen van het energiebeleid aan de hand van een door collega Stroethoff (die verhinderd was) opgesteld betoog, waarin onder meer werd gesteld dat GS blijkens de begrotingstoelichting kenne lijk te optimistisch denken over de ener gievoorziening in de toekomst. Hij wees erop dat na de tachtiger jaren een groot olietekort te verwachten zal zijn en dat Japan en Amerika elkaar de dan nog voorhanden zijnde bronnen zullen be twisten, waardoor Europa wel eens in het nauw zou kunnen raken. Volgens prof. Ankum zouden alternatieven (bui ten kernenergie) in aanmerking komen voor onderzoek, zoals zonne-energie en uit afvalstoffen vrijkomende gassen. BEVERWIJK. Na de succesvolle expositie van acht Haarlemse kunste naars in het buurtcentrum Wijk aan Duin te Beverwijk vervolgt de Culturele Groep Heemskerk de reeks geplande tentoonstellingen in het centrum met het etaleren van het werk van de IJ- muidenaar Robert Smit. Deze in Haar lem geboren tekenaar behoeft in Heems kerk al geen verder introductie meer, want daar is hij voor de bezoekers van enkele banken, de Progress Sociëteit en galerie Fuchs van Zon geen onbekende meer. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK.De Beverwijkse poli tie is op zoek naar de eigenaar van een roodgeschilderd expansievat van het merk „Flexcon”, dat is aangetroffen in een container op het terrein van het Rode Kruisziekenhuis. Het vat heeft een inhoud van tachtig liter en wordt ge bruikt in centrale verwarmingsinstalla- ties. (Van een onzer verslaggevers) .CASTRICUM. Een 12-jarig meisje uit Castricum is maandagavond om streeks zes uur gewond geraakt bij een verkeersongeval op de kruising Helmka- de-Ruiterweg-Mient. Zij is met een lichte hersenschudding en schaafwonden in het St. Jozefziekenhuis in Heemskerk opgenomen. bredere dimensie krijgt”, de gelegenheid bieden zich op de hoogte te stellen van de „vele vragen en moeilijkheden waar naar een land dat streeft naar zelfstan digheid zich gesteld ziet.” Volgens de KGIJ komen de sociale en economische tegenstellingen, die in Suri name tot een massaal verzet van de bevolking hebben geleid, ook in Neder land steeds meer aan de oppervlakte. „In Nederland weet het heersende systeem,” aldus de Kritische Gemeente IJmond, „deze spanningen te ondervangen: in Su riname is dit gelukkig niet het geval, waardoor het uitzicht op een heel ande re maatschappi j-opbouw in dat land dichterbij komt.” Wanneer deze infor- matie-avond over Suriname, zo besluit de KGIJ, ook de paralellen tussen de situaties in Nederland en Suriname in zichtenlijker maakt, dan mag het eigen initiatief de moeite waard worden ge noemd. met de heer Achterstraat eens en stelde daarnaast de kanttekeningen dat het personeel niet gezien zal mogen worden als „inventaris” en voorts dat de over plaatsing van het PEN gezien zal moe ten worden in het totale beleid van provinciale vestigingen. Ir. Makkreel zei niet a priori tegen verplaatsing van het PEN-kantoor te zijn, maar zijn oordeel afhankelijk te stellen van de uitslag Van het onderzoek. De heer Zuurbier (PPR) verklaarde dat alle belangen tegen elkaar afgewogen dienen te worden en dat het personeelsbelang niet als alleen zaligmakend beschouwd mag worden. „Je moet dit niet zien als een nieuw spel van ons theater”, zegt de poppen speler er zelf van,„Het is meer een hobby van ons en we hoeven er ook niet zoveel geld aan te verdienen, daar is het ons niet om begonnen. Wat we in Bever wijk gaan doen, zijn twee Wajangspelen, weer verhalen over Kantjil. Kantjil is de Javaanse naam voor een dwerghertje zoals dat op Java voor komt. Dat dwerghert heeft een symbolische beteke nis, zoiets als bij ons Reinaard de Vos. Het is een slim dier, dat anderen steeds weer opnieuw te vlug af is, niet op een onsympathieke manier, al wil het er wel steeds zelf beter van worden. Er bestaan heel veel verhalen en avonturen over de Kantjil”. Hij vertelt dat hijzelf ruim anderhalf jaar intensief les heeft gehad van een Javaanse leermeester om goed met de Wajangpoppen te kunnen omgaan, de bewegingen zo nauwkeurig mogelijk uit te voeren. De muziek die er bij gemaakt wordt als ondersteuning is ook Javaans en het gamalanorkest waarin ook Maaike Baartmans meespeelt bestaat uit ongeveer veertien personen. Zowel de poppen als het zeer uitgebreide instru mentarium leent Rien van het Museum hier toch nog even wat er gaat komen plus een nadere uitleg over een onder deel van het programma waarvan toen nog nauwelijks iets bekend was en waarvan nu eigenlijk alleen de titel werd genoemd: de kindervoorstelling Het Javaanse dwerghertje. Deze opmerkelijke kindervoorstelling (een Javaans schimmenspel), wordt op zaterdagmiddag 24 maart, om half drie gegeven in Scheybeeck. Ze wordt verzorgd door Rien Baartmans, die samen mt zijn vrouw Maaike in Haarlem het poppen theater „Merlijn” runt en daar mede door zijn met Rikkie en Slingertje op de televisie geoogste glorie, praktisch steeds een uitverkochte zaal bespeelt. Voor de voorpret bracht ik even een vluchtig bezoekje aan Rien Baartmans en be landde midden tussen de gamelan-in- strumenten, die van klein naar heel groot rondom in zijn woonkamer boven het theater staan opgesteld. Daarboven wordt de Javaanse sfeer compleet ge maakt door diverse prachtig bewerkte Wajangpoppen en rekwisieten. Rien Baartmans’ belangstelling voor Javaanse kunst en het Wajangspel be staat al zo’n twintig jaar. Hij staat in die belangstlling niet alleen, zijn vrouw Maaike gaat in die gevoelswereld hele maal met hem mee. Op de persconferentie vezekerden de huidige bestuursleden ons dat men vooral de oprichters van vijf jaar geleden en allen die een steentje hoe en waar dan ook in de tot standkoming en het voort bestaan van het theatertje hebben bijge dragen heel erg dankbaar is. Er werden heel wat namen genoemd en men hoop te niemand te vergeten. o.a.: ruimte voor 5 personen 4 portieren reusachtige kofferruimte achteruit- njlampen 2-snelheden ruitenwissere voorwielaandriiving verstelbare koplampen. Maak een proefrit. importrice en dealer De Binckhorst Auto en Motor Import B.V. voor Den Haag e.o.: Binckhorstlaan 312-322 Den Haag tel. 070-855100 Het meisje, dat met haar fiets vanuit de Helmkade via de oversteekplaats voor de spoorwegovergang de Mient in wilde rijden, werd geschept door een 26-jarige Castricumse bromfietsbestuurder. ten, ta- Duits, geh. is. Tel. Ivo de Wijs zal putten uit oude suc cessen en zijn nieuwste programma. HAARLEM. In antwoord op vele vragen uit provinciale staten van Noord- Holland heeft gedeputeerde W. Mensink gisteren gezegd dat de studie over de mogelijke verplaatsing van het PEN- kantoor uit Bloemendaal wellicht nog deze winter kan worden afgerond. Hij was het met statenleden eens dat aan de onzekerheid bij het personeel een eind dient te komen. voelde vertolking ber-Jenny’s lied Küchenmadchens”, zullen stelen. Als tegemoetkoming in de door de sluiting van de filialen ontstane overlast voor de leden, heeft het bestuur van de Openbare Bibliotheek Beverwijk beslo ten, dat de leden van de twee filialen bij het laatste bezoek aan de dependances dat uiteraard voor 1 maart aanstaan de moet plaatshebben het dubbele aantal romans en een bij wijze van spreken ongelimiteerd aantal studieboe ken mogen meenemen. De bibliotheek filialen Amstelstraat 44 (Oosterwijk, tel. 33366), Kerkweg 45 (volwassenen, tel. 32518, Heemskerk), Ruysdaelstraat 7 (jeugdbibliotheek, tel. 32518. Heemskerk) en De Zwaanstraat 4a (Wijk aan Zee, tel. 02517-432) blijven in de verhuisperi- ode normaal geopend. Ter gelegenheid van het eerste lus trumfeest belegde het theater maandag tussen de middag een persconferentie in Huize Scheybeeck, versierde die een beetje met een kop koffie en en glas sherry, maar vertelde eigenlijk niets nieuws. Het programma voor de lus trumviering ziet er nog hetzelfde uit als een half jaar geleden reeds werd aange- kondigd, maar voor vergeetachtigen r en wie is dat na een half jaar niet Dinsdag 27 februari Dam, Ruysdaelstraat 20 u.: vergade ring postzegelclub. Progress-sociëteit, straat. Geopend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherenstraat 20 u.: Groep onder de loep: Simon and Gar funkel. WOENSDAG 28 FEBRUARI Schuilhoek, Van Bronckhorststraat. 20 u. algemene ledenvergadering wijkbe- raad De Maer - De Die. Werf, Jan Ligthartstraat. 20 u. klaver jassen. Progress-sociëteit, Const. straat. Geopend vanaf 20 u. Vooral in confessionele hoek bleek men de verplaatsing als uitgangspunt te willen nemen, en alleen over het hoe nog te willen praten. Drs. Achterstraat (AR) stelde dat een essentieel onderdeel van het overloop-beleid het stimuleren van passende werkgelegenheid in de overloopgebieden is. Hij vond het een ongeloofwaardige zaak als de provincie daar zelf niet een steentje toe zou bij dragen. Hij achtte overigens niet alleen discussie wenselijk over verplaatsing van het PEN naar het noorden, maar ook andere diensten wilde hij in een alge meen onderzoek betrekken. Het stemde hem hoopvol dat uit de enquête onder het PEN-personeel gebleken is dat de jongeren in het algemeen wel voor over plaatsing voelen. Hij dacht dat de reser ve bij de ouderen te verklaren zal zijn uit het feit dat deze doorgaans goedkoop zullen wonen en opzien tegen hogere huren in het noorden. De jongeren daarentegen verwachten in het noorden eerder woonruimte te vinden. Mr. drs. Korte (KVP) was het in het algemeen Kenmerk-televisie zal recente film beelden van de toestand in Suriname vertonen. De Leidse cabaretgroep „Revo” zal de eigen visie op de Surinaamse problematiek voor het voetlicht rengen. Een uitvoerige informatiestand moet de bezoekers van de Suriname-avond, die volgens de KGIJ „in de huidige situatie van de stakingen die ook in Nederland allerwege plaatsvinden plotseling een te staan. De nieuwe functionaris zou zowel de training van de HVB-elftallen als de training van een aantal jeugdelf- tallen op zich moeten nemen. IJMOND. De Kritische Gemeente IJmond organiseert woensdag 28 februa ri aanvang 20 uur een informatie avond over Suriname. Vertegenwoordi gers van het Surinamecomité, onder wie Erik PaerI, zullen in verscheidene zalen van Scheibeeck inleidingen houden over de geschiedenis van het rijksdeel en over de aktuele politieke en sociaal- economische vraagstukken. BEVERWIJK. De mensen die mo menteel in het bestuur van Micro Thea ter zitten moeten wel erg bezeten zijn van hun culturele vrijetijdsbesteding. Voor de goede orde: door hun vrijetijds besteding en tomeloze inzet is het moge lijk dat Beverwijk vjjf jaar lang een the ater in zakformaat binnen zijn grenzen kon hebben waarin beoefenaars van alle mogelijke muziek- en theaterkunsten kwamen optreden. Dat op poten zetten en overeind houden van zo’n theater ik neem aan dat iedereen nu wel weet dat het in Huize Scheybeeck gevestigd is kost handen vol werk en geld. Vrijwil ligers leverden daarvoor hun arbeid, de gemeente Beverwijk, Hoogovens en an deren, onder meer ook een beetje het publiek, al dekt de toegangsprijs kostprijs van een bezoeker ongeveer voor één derde deel, zorgden voor het geld. Het bestuur van „De Kennemers” heeft voor deze ledenvergadering ook de ouders van de jeugdleden uitgenodigd. „Verenigingstechnisch”, aldus het be stuur, „moet de vraag of er een nieuwe trainer moet worden benoemd positief worden beantwoord: uit financiëel oog punt moet de vraag pchter ontkennend worden beantwoord”. De eventuele aan stelling van een tweede trainer zou per spelend lid neerkomen op een contribu- tie-verhoging van 0,50. voor Land- en Volkenkunde in Rotter dam. Dat weet u dan ook weer. Om nog even verder op het feestprogramma door te gaan: na deze kindervoorstelling waarbij ik me zou kunnen voorstellen dat ouderen er ook vreselijk nieuwsgie rig naar zijn volgt er voor de volwas senen op 30 maart (vrijdagavond) een feestelijke kleinkunstavond in De Schouw waarop Kabaret Ivo de Wijs onafgebroken anderhalf uur zal optre den, terwijl ook de zusjes Van der Kleij als de „Sissie’s” met hun programma van schitterende liedjes uit de twintiger en dertiger jaren één van beiden geeft daarin onder andere een prachtig door- van Brecht’s Seeaü- „Traume stellig vele harten (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Met ingang van don derdag 1 maart worden de filialen Hen drik Burgerstraat 70 (afdeling Volwasse nen) en Stumphiusstraat 46 (Jeugdbiblio theek Zeewijk) van de Openbare Biblio theek Beverwijk gesloten. Vanaf 2 april kunnen de leden van deze twee filialen terecht in het nieuwe bibliotheekgebouw aan de Beverwijkse Kerkstraat 44. De sluiting van de twee bibliotheekfilialen -— voor de tijdsduur van één maand is noodzakelijk door de ingrijpende in terne reorganisatie van het bibliotheek- bedrijf en de gecompliceerde verhuizing naar de nieuwbouw in de Kerkstraat. Tweehonderd, omdat er nu eenmaal niet meer plaats is in Scheybeeck. In de voorverkoop zijn er nu al zo’n honderd kaarten voor deze vervolg-feestavond verkocht. -6 be- service Nieuwe :1. 023- Het bestuur van de voetbalvereniging heeft de leden tevens verzocht, nu reeds kandidaatstellingen vergezeld van een schriftelijke verklaring van de gestelde kandidaat dat hij de eventuele benoe ming ook zal aanvaarden in te bren gen voor de eind dit seizoen aftredende Kennemers-voorzitter P. Tegel en twee de secretaris S. Hommes. In tegenstelling tot de eveneens aftredende tweede pen ningmeester J. Zijp stellen de twee eerstgenoemde bestuursfunctionarissen zich niet meer herkiesbaar. Rien Baartmans bezig met zijn Javaan se schimmenspel met Wajangpoppen. Het betreft hier een scène uit het ver haal over de Kantjil: „De Olifanten en de kuil in het oerwoud”. De poppen speler is zo opgesteld dat het publiek hem aan alle kanten kan bekijken, dus ook achter de schermen. XMMMM s voor Alle brom- Jd le ve als n onze •0 Pd. uilprij- lan die Wiel. >9. tel. Klassiek muzikaal wordt de lustrum viering besloten, want op zondagochtend 1 april komen Theo Oolof en Janine Da Costa naar Scheybeeck om er te musice ren in een koffieconcert. Hoe luidt het programma voor de verdere afwikkeling van dit seizoen? Wel,op 6 april is er in Scheybeeck op veler verzoek een tekenfilmfestival. Een avond lang zullen er dan alleen teken films gedraaid worden, dit lijkt mij even heerlijk als het weekend stelen om al leen maar stripverhalen te lezen. Beken de tekenfilms die over het projectie scherm zullen glijden: Pink Panter, Woody Woodpecker en dolle pret ook Popey de Sailorman. Op Slot Assumburg U weet mischien nog wel dat theater Assumburg sinds het begin van dit sei zoen samenwerkt met het Micro Thea ter, dat wil zeggen: ze overlappen ei kaars voorstellingen niet komt op 13 april „Kabaret Zonder Filter”, waarmee ik niet eerder het genoegen had kennis te maken. Er is daar dan ook weer een speciaal „Pauzegebeuren”, hetgeen mees tal bestaat ut demonstratie van een oud ambacht of iets dergelijks. Terug naar het Micro Theater in Huize Scheybeeck: Op 15 april weer muziek. Nu gemaakt door het Reger-trio (Reger- jaar), dat bestaat ut Lucius Voorhorst (fluit), Desam Karpisek (viool) en John Sekreve (altviool). Het zal weer een koffieconcert zijn. Als „toegift” komt Micro met een optreden van cabaret groep Turn Tum, onlangs door griep geveld en toen vervangen door Hans Ot- jes, winnaar van Camaretten ’72 in Delft. DINSDAG 27 FEBRUARI Sporthal Zeewijk, Planetenweg, muiden-West, 18-23 uur BC Velsen. Openbare Bibliotheek Velsen, filiaal Wijkerstraatweg 177, Velsen-noord, 19- 21.30 u.; filiaal Zeewijkplein, IJmuiden- west, 19-21.30 uur. PTT-gebouw, Lange Nieuwstraat, in gang Spaarnestraat (4), IJmuiden, 19-20 uur Medisch Maatschappelijk Consulta tiebureau voor Alcoholisme. Manly Sport, 19.30-21.30 uur boksen en conditietraining in gymzaal Moer- berg-Comitéschool, Kerkstraat, oud-IJ- muiden. Bel Canto, Velser operakoor, 20 u. repetitie in gebouw Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22, IJmuiden. Velsens Gemengd Koor, 20 uur repeti tie in geb. Abeelenstraat 1, IJmuiden- oost. een handje. Van maandag tot en met vrydag van 8 tot 10 uur: Zeestraat 81. Tel. 24617. Gebouw Grapie, Moensplein. 20.30 u. jaarvergadering Kennemer Zwemclub. Easy, Populierenlaan. Geopend voor hulpverlening van 14 tot 17 uur. Sociëteit Alpha. Moensplein. Geopend vanaf 20 u. WOENSDAG 28 FEBRUARI Velserbad, Briniostraat, IJmuiden, ge mengd zwemmen: 6.30-8 u.; 14-15.15 21.30- 22.30 uur. RK zwemver. Velsen 18- 19.30 u.; Zwemver. VZV 19.30-21.30 uur. Openbare Bibliotheek Velsen, Centrale bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 14.30- 17.30 u. en 19-21.30 u.; Centrale jeugd- en tienerbibliotheek, Willemsbeekweg 96, IJmuiden-Oost, 14.30-17.30 uur: filiaal Wüstelaan 79, Santpoort-noord, 14.30- 17.30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 177, 14.30- 17.30 u.; filiaal Zeewijkplein, IJ- muiden-west, 14.30-17.30 uur. Sporthal Zeewijk, Planetenweg, 19-23 uur’ BC Velsen. De Ring, 19.30-21.30 uur boksen en conditietraining in gymzaal Ossendorp- school, Wijk aan Zeeëerweg, IJmuiden. Stadsschouwburg, achter het brand* scherm, Toneelgroep Centrum, schoolvoorstellingen en discussie toneel op de scholen; aanvang 20 uur. Kuikensweg. Geo pend van 7 tot 10, 12.30-13.45 en 14.15- Hulpdienst Help een handje. Van maandag tot en met vrijdag van 8 tot 10 uur: Zeestraat 81, tel. 24617. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Woensdag 28 februari Sportfondsenbad,

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 7