Eier-rapen in duingebied Heemskerk Staatssecretaris zegt nota over CIOS-sen toe Verenigingsnieuws Él (fe IBrt Katholieke standorganisatie viert zestigjarig bestaan Regionalisering grondprijzen als actuele problematiek HET HAARLEMS MATRASSENHUIS SLAAPKAMERS f&l Zentrum Treffpunkt Woningmarktonderzoek in kader van overloop I I I i 1 o V R IJ D A G 30 MAART 1973 V 4 NKOV WIL ONDERNEMERS IN HET ZONNETJE ZETTEN Heemskerk T u. Huijgens- „Boccaccio’*, u. Huijgens- voor 1 moeite waard Bestuurlijk BURGERLIJKE STAND VELSEN Komt u even kijken het is de Velsen-Noord Wijk aan Zee GROTE HOUTSTRAAT 103 IS NU IN STAAT OM ZIJN HELE COLLECTIE AAN U TE TONEN - 1e EN NU OOK 2e ETAGE OPENINGSAANBIEDING bij aankoop van een 2-pers. ledikant 2 nachtkastjes jO O O Oorlog Grondprijzen Beverwijk Velsen-IJmuiden PLEIN 1945 - No. 1 - IJMUIDEN /•XïT* D D ADVERTENTIE (Van een onzer verslaggeefsters) (Van een onzer verslaggeefsters) (Van een onzer verslaggevers) Hoofdstraat, (Van een onzer verslaggeefsters) Medische verzorging I om Kruis. ADVERTENTIE Dit raadslid achtte het voorts noodza kelijk, dat de IJmondgemeenten niet al leen bij het onderzoek worden betrok ken, maar dat zij ook bestuurlijk be trokken zullen worden bij die overloop. De heer P. Vos(prot.chr.) betuigde zijn instemming met de studie, maar hij Overleden: J. L. E. M. W. Sikkema. 63 jr., echtgenote van L. van Norde, Brede- roodseweg 89, Santpoort. n n s- v h •v o VRIJDAG 30 MAART Openbare bibliotheek. Filiaal Wijker- straatweg; geopend 19-21.30 u. ZATERDAG 31 MAART Openbare bibliotheek. Filiaal Wijker- straatweg; geopend 19-21.30 u. VRIJDAG 30 MAART Verenigde openbare bibliotheek, De Zwaanstraat 4a. Geopend 19-21 u. ZATERDAG 31 MAART Verenigde openbare bibliotheek, De Zwaanstraat 4a. Geopend 10-12.30 uur. h C b v tl t I 2 i t 1 1 De heer H. J. Boerée (KVP) vond het evenals de heer J. C. Verhoeven(onafh.) bevreemdend, dat de Zuid-Kennemerge- meenten niet aan het onderzoek deelne men, terwijl het onderzoek er mede op is gericht om de overloop naar het noorden van die gemeenten rond Haar lem te regelen. OVERVEEN. Staatssecretaris Schelfhout (onderwijs en wetenschap pen) heeft de kamercommissie voor on derwijs en wetenschappen een nota over de Cios-sen in het vooruitzicht gesteld. De bewindsman deed die toezegging donderdagmiddag in een commissiever gadering namens de verhinderde minis ter van Veen. In de nota zullen onder meer de onderwijskundige aspecten van een concentratie in Overveen ter sprake worden gebracht. Geboren M. J. C. van den Broek-Klein, d., Driehuizerkerkweg 11, Driehuis; J. StokerExalto, d., Lange Nieuwstraat 260, IJmuiden; M. BijmholtWelner, z., Keetberglaan 102. IJmuiden; H. van der WaalsPoot, d., Schiplaan 534, IJmuiden, A. KokVlig, z, Berghavenn40, IJmui den; F .de SmitKaagman, z., Schulp weg 214, VelsenNoord, E. B. M. Glas Strik, z., Wijk aan Zeeërweg 150, IJmui den; V. M. KosenHoogland, d., IJmui- derstraatweg 14a, IJmuiden. derstraatweg 14a, IJmuiden. Daar bijvoorbeeld de opkomst van de grootwinkelbedrijven veel kleine zelf standige ondernemers tot sluiting dwingt en de jongeren zich alleen aansluiten bij een plaatselijke commerciële organisatie, ziet het NKOV in Beverwijk zijn leden tal gestadig terug lopen. Ex-voorzitter W. Vessies: „Het zich niet aansluiten bij een plaatselijke afdeling van een lande lijk verbond scheelt vooral die jonge ondernemers wel wat contributie, maar in feite snijden zij zichzelf daarmee toch in de vingers. Want je kunt je dan wel alleen op de plaatselijke belangen toes pitsen, je moet je toch ook vertegen woordigen bij de hogere bestuurslicha men. Door deze ontwikkeling worden juist die inspraakmogelijkheden aan de top belangrijk verkleind: als je minder leden kunt vertegenwoordigen, vermin dert ook de uit te oefenen invloed. En juist landelijk valt er voor een Verbond als het onze nog zoveel te doen”. ZATERDAG 31 MAART Hulpdienst Help een handje van maan dag tot en met zaterdag van 8 tot 10 uur: Zeestraat 81, tel- 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Easy, Polulierenlaan. Geopend hulpverlening van 10 tot 14 uur. Animal Farm, Willem Alexander- plantsoen. Geopend op zaterdag en zon dag van 10.30 tot 17.30 uur. De Slof, Raamveld. 20 u. Dokter Her- mansbal De Zeezotten- Saloon ’72, Wilgenhoflaan. 20 u. tie nersoos. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Verenigde openbare bibliotheek. Am- stelstraat 44: volwassenen 10-12.30 u. het gevaar van het ontstaan van een numerus fixus (een beperkte toelating van studenten) gewezen. Ook werd de nadruk gelegd op de wenselijkheid van spreiding van deze vorm van onderwijs. Verder kwam ter sprake dat de cijfers die de rijksgebouwendienst voor Over veen produceert een onjuist beeld kun nen geven. De Cios-sen in Overveen is namelijk terug te vinden op begrotingen van verschillende ministeries (onder meer van onderwijs, van CRM, en van defensie) terwijl waarschijnlijk een pa rallel getrokken is met alleen de cijfers van beide Cios-sen zoals op de begroting van onderwijs vermeld staat. Daar zelfstandige ondernemers buiten veel wel voor werknemers geldende rijksregelingen vallen, werden hulporga nisaties als het „Santos”- dat steun ver leende aan onbemiddelde standgenoten die bijvoorbeeld door tuberculose wer den getroffen het Dokter van Beur- denfonds de bekostiging van pies- terstudies en het Chris Jansenfonds opgericht: nationale charitatieve instal- BEVERWIJK. De leden van Zen trum Treffpunkt, het ontmoetingscen trum voor Duitssprekenden dat in ge bouw „De Meerpaal” te Velsen-Noord is gevestigd, gaan in het kader van de Paasviering zondag 22 april eieren rapen in het Heemskerkse duingebied. Daartoe dienen zij zich om 10 uur bij Station Beverwijk te verzamelen. Naast „gewo ne” eieren zijn er tevens „pils”-eieren en een geluksei dat de vinder recht geeft op een gratis etentje in een Chinees restaurant verstopt. Indien de weers omstandigheden daartoe aanleiding ge ven, dienen de eieren in gebouw „De Meerpaal” te worden opgespoord. Ook in dat geval zullen de deelnemers zich bij het Beverwijkse Station verzamelen. De kamercommissie bleek unaniem van mening dat onvoldoende redenen bekend zijn voor verhuizing van de Arnhemse opleiding naar Overveen. In de toegezegde nota zullen ook cijfers worden geproduceerd die een inzicht ge ven in het ministerieel verlangen naar deze concentratie. Die cijfers zullen dan in verband gebracht worden met helaas wel wat later door de NSF geproduceer de cijfers over de mogelijkheden Papen dal beschikbaar te stellen voor een eventuele concentratie van Cios-sen in Arnhem. Uit het toezeggen van deze nota zou kunnen worden afgeleid, dat minister Van Veen toch nog bereid is, te overwe gen terug te komen van zijn beslissing de Cios-sen in Overveen te concentreren. In de commissievergadering werd op lingen, die draaiden (en draaien) op vrijwillige bijdragen van de leden van het KNOV. Deze drie organisaties zijn nu samengebundeld in één organisatie, het „Santos”, dat in moeilijkheden ge raakte zelfstandige ondernemers nog steeds van financiële of deskundige hulp voorziet. SANTPOORT Arts. J. C. van der Sar, Hoofdstraat 135, Santpoort-Noord, tel. 023-378570. Apotheek. Apotheek De Wilde, Broek- bergenlaan 42, Sanitpoort-Noord, tel. 023-378284. Voor verloskundige, wijkverpleging. Lichtboei, Maasstraat. 14 u. film. Progress-sociëteit, Const straat. Geopend vanaf 20 u- Donkey Shot, A. Verherentstraat. 20 u. Centaur. Verenigde openbare bibliotheek. Kerk- weg 45: volwassenen 10-12.30 u.; Ruijs- daelstraat 7: jeugd 10-12.30 u- De afdeling Beverwijk van het NKOV Is indertijd medeopgericht het huidige bestuur tastwat dat betreft enigzins in het duister, omdat door de tweede we reldoorlog veel gegevens verloren zijn gegaan door wijlen wethouder Nic. Oud. Het Verbond heeft zich in die begin jaren vooral bezig gehouden met het organiseren van cursussen, die tot doel hadden de plaatselijke middenstan ders meer te ontwikkelen. Tevens werd de nu nog bestaande Katholieke Middel bare Handetsavondschool (De Hanze) opgericht: deze school wordt ook nu nog bestuurd door de zittende bestuursleden van het NKOV. In 1938 nam de Bever wijkse ex-wethouder W. Vessies het voorzitterschapp van de heer Oud over: ook toen bleef het werk van het NKOV arenlang sterk gericht op de vorming van de aangesloten ondernemers. 17.30 uur: apotheek Donker, Breestraat 61, Beverwijk, tel. 27955. Vrijdag 13 april brengen de leden van het Zentrum per bus een bezoek aan het Deutsche Seemannsheim in Amsterdam. De bus vertrekt om 19.45 uur vanuit Wijk aan Zee (Julianaplein) en om 20 uur vanaf Station Beverwijk. Vrijdag 20 april kunnen in het Zentrum eieren wprden geverfd, waarna aansluitend on der de bezoekers paaseieren zullen wor den verloot. Vrijdagavond 27 arpil ten slotte wordt in het Zentrum een tafel- voetbaltoernooi gehouden, terwijl men tevens het ringwerp-spel kan beoefenen. Voor alle evenementen kan men zich tijdens de clubavonden van het Zentrum opgeven. Ondertrouwd: B. B. M. Mense, Leidse- straat 29, Haarlem, en M. E. Peeters, Heerenduinweg 115, IJmuiden, t.a. Haar lem, William Harvystraat 22, J. Artman- ni, Wilgenhoflaan 59, Beverwijk, en J. van den Oever, Burg. Rambonnetlaan 18, IJmuiden, t.a. Beverwijk, Verl. Voor straat 40 A, A. E. van den Akker, P.C. Franse. Kerkweg 80. Santpoort, t.a. Haarlem, M. van Heemskerkstraat 1, R. Heij, Waalsteeg 6, Amsterdam, en Y. Dirks, Scheiberglaan 52, IJmuiden, T.a, Amsterdam, Nieuwe Kerkstraat 11, F. van Toor, J. P. Coenstraat 109, IJmuiden, en M. A. H. J. Stem, J. P. Coenstraat 109, IJmuiden, t.a. IJmuiden, de Ruijterstraat 97. Als voorzitter van de raad betoogde de heer Nielen, dat het inderdaad niet juist is als gemeenten bij voorbeeld rond Alkmaar huizen laten bouwen op goed kope grond, terwijl Alkmaar als cen trumgemeente dan voor de noodzaak komt te staan als centrumstad veel ex tra voorzieningen te moeten treffen als gevolg van de bevolkinstoeneming in de omgeving en dan vaak op zeer dure grond. „Het is een aktueel probleem. Er wordt naar oplossingen gezocht, want het belang daarvan wordt nu meer alge meen erkend. In eerste instantie is het vooral van belang dat er gegevens over die grondprijzen beschikbaar komen”, aldus burgemeester Nielen. De heer J. C. Verhoeven (onafhanke lijk) gaf als zijn mening, dat het be stuurlijk een gewestelijke zaak zou moe ten worden (in het kader van de gewest- vorming), maar daar was wethouder H. J. M. Roozen het helemaal niet mee eens. „Met die overloop hebben bij voor beeld ook Amsterdam en Alkmaar te maken en die gemeenten behoren nu eenmaal niet tot ons gewest, zoals dit waarschijnlijk tot stand zal komen. Het is dus in de eerste plaats een zaak voor het provinciale bestuur.” Wegafsluiting. Met ingang van maandag zal voor ongeveer vier weken van de Meerweidenlaan in Velsen-Noord het gedeelte tussen de Wijkerstraatweg en de Schoonoortstraat voor alle verkeer zijn afgesloten, wegens werkzaamheden aan de riolering. BEEVRWIJK. —„Terwijl werkne mers er jaarlijks een stukje op vooruit gaan, moet een zelfstandige ondernemer die bij wil blijven in feite ieder jaar weer een stap terug doen. In ons vak is een zeventig-urige werkweek beslist geen uitzondering, waarbij dan beslist een derde der ondernemers boven, een zelfde percentage op en nog eens een derde deel van alle Nederlandse midden standers onder het bestaansminimum zit. Om die zelfstandige ondernemer in deze woelige tijden nu eens in het zonnetje te zetten, hebben wij besloten het zestigja rig bestaan van de afdeling Beverwijk van het Nederlands Katholiek Onderne mers Verbond (NKOV) niet onopgemerkt voorbij te laten gaan”, aldus voorzitter Ch. R. de Goede van de jubilerende middenstandsorganisatie. Zondag 29 april zal het zestigjarig- bestaan van de afdeling worden her dacht met een receptie van 14.30 tot 16.30 uur in het Wijk aan Zeeër hotel Trio en een feestavond voor de circa honderdvijftig leden van het Verbond, waarin zich leden van diverse vakgroe pen hebben verenigd. HEEMSKERK Artsen. Van zaterdagmorgen 10 uur tot zondagmorgen 9 uur: J. M. Hazen berg, Hannie Schaftstraat 3, Heems kerk, tel.32476; van zondagmorgen 9 uur tot zondagavond 24 uur: R. Kloek, Rendorppark 1, Heemskerk, tel.34555.- Tot zaterdagmorgen 10 uur in spoed gevallen de eigen huisarts waarschu- Apotheek. Zie Beverwijk, wen. Dierenarts. Zie IJmuiden. Tandarts. Zie IJmuiden. Wit Gele- en Groene Kruis. Weekend dienst: zuster M. Ruiter, piepenbrock- straat 102, Heemskerk, tel.32644. Verloskundige. Zie Beverwijk. HAARLEM. De rechtbank in Haarlem heeft in staat van faillissement verklaard: Na afwijzing verzoek tort definitief verlening van surséance van betaling: Marinus Gerardus de Vries, wonende in Lisse, Heereweg 234, rechter-commissa- ris: mr. G. W. M. Bodewes; curator: mr. J. P. Jager, advocaat en procureur in Haarlem, Staten Bolwerk 2. Tijdens de oorlogsjaren vergaderde het bestuur van het NKOV, ondanks het feit dat alle organisaties in 1941 op last van de bezetter moesten worden ontbonden, éénmaal per week ten huize van pastoor R.L..M van Ginkel. Na de oorlog kon de in feite nooit helemaal opgeheven afde ling dan ook onmiddellijk weer worden heropend. Op landelijk terrein ging de organisatie zich in de jaren die volgden steeds meer bezig houden met proble men op socciaal-economisch gebied en plaatselijke problemen in het kader van de ruimtelijke ordening. In Beverwijk kwam onder meer de samenwerking tussen het NKOV en het Koninklijk Verband van Ondernemers (KVO) binnen 't overkoepelende middenstandsorganisa- tie-orgaan de Beverwijkse Ondernemers Combinatie (BOC) tot stand. Voorts kreeg het KNOV zitting in de zogenaam de commissie 61, de middenstandscom- missie waarbinnen ondernemers met raadsleden over verlerlei problemen van gedachten kunnen wisselen. VRIJDAG 30 MAART Vrijburcht', Vrijburglaan. 20 u.toneela- vond Us Memmetael. Dam, Ruijsdaelstraat- 20 u. open kla- verjasdrive. Zandkraai, Handelstraat. 20 u. kienen. Progress-sociëteit, Const, straat. Geopend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat- 20 u. discotheek. art Verenigde openbare bibliotheek. Ke'rk- weg 45: volwassenen 19-21 uur. ZATERDAG 31 MAART ZEVENSRPOGN, Const. Huijgens- straat. 14 u. jeugdfilm. sprak de hoop uit, dat dit ook zou leiden tot een spoedige concrete aanpak van dit probleem. „Het jaar 1980 is dichtbij. Er moet gauw iets gebeuren”. De heer M. J. de Groot (PvdA) bena drukte die spoed: Dit had eigenlijk al eerder moeten gebeuren”. Wat ’t kosten aspect betreft hoopte hij dat dit onder zoek geen „Vollmuller-effect” zou krij gen. Wethouder H. J. M. Roozen (KVP) meldde, dat in de Zuid-Kennemerge- meenten al een dergelijk onderzoek is gehouden. De resultaten worden ge coördineerd met die van het onderzoek in Noord-Kennemerland en de IJmond. Volgens de heer Roozen wordt er wat het onderzoek betreft spoed betracht. Men begint op 15 april met de enquête- ring van één op de vierentwintig gezin nen (331 in Heemskerk, 471 in Bever wijk en 855 in Velsen). Het rapport verwacht men begin 1974 te kunnen uitbrengen. De heer Roozen deelde mee, dat B. en W. in een brief er al op aan hebben gedrongen, dat de IJmond-gemeenten ook bestuurlijk bij de zaak worden be trokken. „Bij de overloop gaat het niet alleen om woningbouw. Het is een zeer complexe zaak, waarbij ook sociaal-cul- turele, financiële en tal van andere as pecten moeten worden beoordeeld”. HEEMSKERK. De Heemskerkse raad is accoord gegaan met het voorstel van B. en W. om deel te nemen aan het regionale woningmarktonderzoek en om hiervoor 0,50 per inwoner beschikbaar te stellen. Een dergelijk voorstel wordt ook aan de gemeenteraden in Beverwijk en Velsen voorgelegd. Getrouwd: J. W. M. VendelA..M Pannekoek, Beverwijk, Hunzestraat 22, .K F. BuitenwerfM. M. Blok, Eg- mondBinnen, Doelen 15; H. J. Duijn R. C. W. Smeink, Santpoort, v.d. Bergh, v. Eysingaplantsen 64, B. M. Heij J. M. Donker, Amsterdam 2e Sweelick- straat 20a, J. VerschoorE. van Gemer- den, Nieuw Lekkerland. Jupiterstraat 17, den, Nieuw Lekkerland, Jupiterstraat 17, J. SpruitG. Haan, IJmuiden, Rijnstraat 71, T. de VriesF C Tiissen. Amster dam, Amstel 173. De heer M. de Groot (PvdA) bracht in dit verband nadrukkeiijk naar voren, dat men in het kader van de overloop ook moet komen tot een regionalisering van de grondprijzen en dat punt bleek burgemeester H. Nielen zeer aan te spreken. tandarts. Alg. Hulpdienst Velsen. Stichting Maatsch. dienstverl. Midden- Kennemerland en dierenarts zie onder IJmuiden. BEVERWIJK Artsen. Voor de groep artsen Fierstra, Pemot, Plantinga, Reddingius, Rolink, De Ruiter, Tak ken. Versêlewel de Witt Hamer, Visser en Vreeling wordt de dienst waarge nomen van zaterdagmorgen 10 uur tot zondagmorgen 9 uur door J. D. Red dingius, Prinsesselaan 5, Beverwijk, tel.25551. Voor dezelfde groep artsen wordt dienst gedaan van zondagmor- Zomerlust, Hoofdstraat, Santpoort- noord, 20.15 u. „My fair Lady”, door toneelver. Jan van Dommelen. VRIJDAG 30 MAART Kennemer Theater, Zeestraat. 20 concert door Beverwijkse accordeonver eniging. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Verenigde openbare bibliotheek. Am- stelstraat 44: volwassenen 19-21 u.; Par- men tierstraat 2: jeugd 18.30-20.30 u. bouw Velserduin, muiden, 20 uur. Jeugdsociëteit De Ark, Kerkplein, Vel- sen-zuid, 20.30-0.30 uur. ZATERDAG 31 MAART Velserbad, Briniosrtraat, IJmuiden, ge mengd zwemmen: 6.30-8 u.; 9-10.15 u.; 12.15-13.10 u.; 14-15.30 u.; 19.30-20.40 u. Sporthal Zeewijk, Planetenweg, IJ- muiden-west, 8.30-10 u. instuif volwasse nen; 10-12 u. instuif jeugd; 12-16 u. BC Velsen, jeugd; 16.15-22 u. basketball- competitie. Spaarnberg, Wüsitelaan 80, Sant poort. - noord, 15-17 u. receptie EHBO. VRIJDAG 30 MAART Openbare Bibliotheek Velsen, Centrale bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 19- 21.30 u. filiaal Wustelaan 79, Santpoort- noord, 19-21.30 u. filiaal Wijkerstraatweg 177, Velsen-noord, 19-21.30 uur. Sporthal Zeewijk, Planetenweg, IJ- muiden-west, 19-22.30 u. basketball-com- petitie. Stadsschouwburg, 20 door toneelver. VIDES. Engelmunduskerk, Kerkplein, Veisen- zuid, 20 u. concert Cantores Feliseni.- Chr. Mannenkoor IJmuiden, repetitie in gebouw Cultureel Centrum, Moer- bergplan-tsoen 22, 19.45 uur. Damclub Sportief, clubavond in ge- Velserduinplein, IJ- gen 9 uur tot zondagavond 24 uur door G.A. Takken, Julianaweg 44. Wijk aan Zee, tel. 02517-333. Voor de groep artsen Guldemond-Swaab, Ten Harmsen van de Beek, Hommes, Kes ter, Vos en Zeijlmans wordt waarge nomen op zaterdag en zondag door L. J. J. Kester, Dommelsingel 2, Bever wijk, tel. 33300. Tot zaterdagmorgen 10 uur in spoed gevallen de eigen huisarts waarschu wen. Apotheek. Voor avond-, nacht- en zondagdienst in de periode van vrijdag 30 maart 17.30 uur tot vrijdag 6 april IJMUIDEN Artsen. Van zaterdagmorgen 10 u. tot zondag 24 uur: J. van Nieuwkerk, Röntgenstraait 1, tel. 14953: R. J. Hau er, Genestetlaan 4, Driehuis, tel. 14203; A. J. G. Wermenbol, Maasstraat 15, tel. 16388. Apotheek. Apotheek Kuijlman. Lan ge Nieuwstraat 403, tel. 14204. Verloskundige. Voor verloskundige hulp wende men zich tot de eigen verloskundige. Bij geen gehoor opbel len 008 (boodschappendienst) om te vernemen wie de dienst heeft. Wijkverpleegster Wit-Gele Voor de dienst gedurende het week einde opbellen: 02550-15645. Wijkverpleegster Het Groene Kruis. Zuster E. Mijer, Scheiberglaan 134, IJmuiden, tel. 15005; zuster A. Groen, Kruisberglaan 151, IJmuiden, tel. 10896. Algemene Hulpdienst Velsen, maadag tot m mrt vrijdag 911 u. tel. 02550- 18888. Stichting Maatsch. dienstverlening, dag, spreekuur 910 u. in De Noost- straat 4, IJmuiden, tel. 10661. Tandarts. Zaterdag en zondag van 17 u. tot 17.30 u. J. A. M. Liith, Jupiter straat 1, IJmuiden, tel. 02550-11062; zaterdag en zondag van 17 u. tot 17.30 uur (alleen voor spoedgevallen) H. M. Chr. Geurs, Marquettelaan 8, Heems kerk, tel. 02510-32408. Dierenarts. De dienst voor zieke huis dieren wordt waargenomen door de dierenarts J. P. Westerman, Harten- lustlaan 7, Bloemendaal, tel. 023- 251555. Dierenarts. Zie IJmuiden. Tandarts. Zie IJmuiden. Medisch Maatschappelijk Consultatie bureau voor Alcoholisme. Spreekuur iedere vierde vrijdag van de maand van 19 tot 20 uur in het gebouw van de geestelijke Volksgezondheid, Moens plein 10, Beverwijk. Stichting Samenwerkende Groene Kruisverenigingen. Weekenddienst: zuster P. Luiting, Vlaanderenstraat 8, Beverwijk, tel. 34593. Wit Gele-kruis. Weekenddienst: zuster M. Stein-van Dungen, Luxemburg laan 153, Beverwijk, tel. 31475. Gezinsverzorging en bejaardenhulp. Spreekuren leidsters: maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur in het wijkgebouw aan de Büllerlaan 10, Beverwijk, tel.35215. Verloskundige. Waarnemend: me vrouw J. H. M. Kruidenberg-van Saaze, Hannie Schaftstraat 5, Heems kerk, tel.32327; eigen praktijk: mejuf frouw A.M. Bot, Wilgenhoflaan 33, Beverwijk, tel.24161; vrij: mevrouw K. A. M. Skot'arczak-van der Klaauw. 2000 Wij tonen u graag de nieuwe kollektie. Modehuis TREVIRA D

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 4