Vierde nederlaag voor TYBB Winst van Haarlem beetje beangstigend Remmerswaal nuchter onder groot succes Dubbele wedstrijden stellen eersteklassers voor problemen Honkbal cijfers Softbalteam van HHC maakt tot nu toe een imponerende indruk 'SB! RCH kwam in het tweede duel sterk terug tegen Kinheim (16-9) 17 MAANDAG 21 MEI 197 3 Nol Beenders bereikt met een buiklanding veilig het derde honk in de thuiswedstrijd tegen Luycks Giants. ben (Van een medewerker) heeft onder- „Sehoten-Rucanor ons (12/3 UW (Van onze softbalmedewerker) tweehonkslag Een o -1 >ity» tra- op «lap roeg de een Standen: Poule A: Sparta 7-12, Feyen- oord 8-10, HCAW 8-3, Giants 8-2, Pou le B: Nicols 7-13, OVVO 8-8, ADO 7-6, Storks 7-6. Stand in 3C: Herons 4-8, Rooswijk 4-8, OG 4-6, Alcmaria 4-4, Bloemendaal 4-4, Kennemerland 4-4, THB 4-4, Fores ters 4-2, Geel Wit 4-0, HBC 4-0. ipe- tem ko en idse het ise- dat ati- ordt Stand: HHC 5-10, Terrasvogels 5-9, DSS 5-8, Onze Gezellen 6-6, Vodo SC 4- 3, Bloemendaal 4-2, De Pinguïns 4-2, UW 5-2, EDO 4-0. Cijfers UW (Heinen, Van der Ster) 8- 4- 7-2, HHC (BOK, Van der Burg) 8-3-7- 4. Stand in 1B: Wassenaar 5-8, UW 5-7, Celeritas 5-6, Neptunus 5-6, Euro Stars 5- 4, PSV 5-4, HHC 5-3, Dorlas-Quick 5- 2. met me- aar- een ligd. tin- 2-1 met shte mo- loeg :oen vier nen. een and als sers in Het ider om- i of i in dat ipen end. iren eta- kele ide- van van :aan ine- rza- een ■iets ijke den ling om hap een a tie. de rens de ner- unt. het van -7 -7 •4 ich- huis rder Bij oel- van In zij op •itas itste jur- raag te een loor aef- :er. 2-3, 2-1, Een score van drie punten in de zevende en vier punten in de achtste slagbeurt bepaalde het voortijdige einde van deze ontmoeting. i-o-o-o-o-o-o-o-o 0-2-3-0-0-0-0-1-0 Giants De Zwart: „Dat ik van der Vaart op het derde honk heb tegengehouden had een bepaalde reden. Als van der Vaart had gescoord was de wedstrijd afgelopen geweest en was de aan beurt zijnde slagman niet meer in het slagperk geko men. Die volgende slagman was Darryll Southwick, die voor de wedstrijd nogal gespannen was. Het feit, dat hij zich, na Een gebrek aan slagkracht kenmerkt tot nu toe het spel van TYBB; ook tegen De Spartaan trad dat duidelijk aan het licht, getuige de slechts drie honkslagen. Het traditionele misfortuin diende zich aan in de vijfde inning toen tweede- honkman Ron de Vries een door de aanhoudende regen glad geworden bal liet schieten, hetgeen met drie honken bezet een beslissende achterstand bete kende. Wkiersma bracht in de achtste slagbeurt het enige tegenpunt op zijn naam. DVH plaatste in het duel tegen DSS elf honkslagen waarvan een be langrijk deel in de vijfde slagbeurt viel toen de ploeg van 1-1 naar 4-1 uitliep. Vervanging van Rietman door Wesselius bracht de scoringsdrift tot stand. In de daaropvolgende innings bleven kansen om gelijk te komen ongebruikt liggen: Al leen Wesselius onderscheidde zich met een solohomer. Rooswijk beschikt, naast Boekling, in Bosman over een 2e goede werper; met de cijfers 12-4-5 hield hij HBC op af doende afstand. Eerst in de achtste slag beurt scoorden de Heemstedenaren tegen op een honkslag van Schoo. HBC-coach Bakker bespeurde echter een duidelijk opgaande lijn in het spel van zijn ploeg hetgeen met name in de eerste vier innings gestalte kreeg. In de zesde slag beurt onderscheidde Bosman zich met een solohomer. Toen Geel Wit in de achtste slagbeurt scoorde op een hit van Timmers (die in de tweede inning al opviel met een tweehonkslag) betekende dat 4-4 en dus een verlenging omdat in de laatste slagbeurt niet meer gescoord werd. In die tiende inning haalde Ken nemerland flink uit op het door de regen wat minder gecontroleerde werpen van Van Geylswijk. De 12-2 zege van De Geuzen zou een verkeerd beeld kunnen geven van het spel van HFC Haarlem. Door hits van Nieuwenhuizen en Martens liep Haarlem in de vierde slagbeurt uit naar 2-0. Toen verscheen echter oud-eerste klassewer- per Reggie Smith op de plaat, hetgeen een abrupt einde maakte aan de aanval lende activiteiten. Stand in 3B: ABF 4-8, W’meer 4-8, Kin.Birds 4-6, Geuzen 4-6, Bosbokken 4- 4, Meteoor, 4-4, Te Werve 4-2, HFC H’lem 3-0, Tackles 3-0, Quick 4-0. 1 6 Richardson 2-1-O-1-O-4-O-4 12 0-0-0-0-0-0-0-0 0 Het programma voor de komende week luidt: woensdag, acht uur, EDO Bloemendaal (terrein Onze Gezellen) en donderdag, acht uur, De PinguïnsVodo SC (Pim Muller). alle krantenberichten over hem. waar moest maken, was de oorzaak van deze gespannenheid. Ik meende iedere moge lijkheid te moeten aangrijpen om hem de gelegenheid te geven zich inderdaad waar te maken. Vandaar het tegenhou den van Harry van der Vaart. Ik ben blij, dat ik zo heb gehandeld, want de homerun die Darryll daarna sloeg, kan zijn zelfvertrouwen alleen maar gesterkt hebben”. Honkslagen van Zuidam, Hopman, Linck en Vlasveld zetten Geel Wit toen op een onoverbrugbare achterstand. Maureen Hoyer opende met een honkslag. Het DSS-veldwerk tot dan foutloos, faalde toen drie keer. En hoe wel DSS dankzij Jeanet Lacourt in de gelijkmakende slagbeurt de marge weer tot 4-2 opvoerde, bleek alle gevaar nog niet geweken. Verder dan een run van Meta Janssen liet DSS het echter niet komen. Eveneens moeizaam kwam de winst Ook zondag weer een excellerende Southwick op korte stop plaats, die met het verwerken van een harde grond- bal achter het tweede honk de bewon dering van vriend en vijand afdwong. Ook Fokke Jelsma, die na lange tijd de bal zondag weer eens voor een homerun buiten de hekken ranselde, kreeg de handen van het publiek op elkaar, toen hij in de derde Giants-slagbeurt op onnavolgbare wijze met een zweefduik een in het verre veld geslagen bal on- schadelijk maakte. Ook zondag had Ni cols een debutant in de gelederen en wel de 18-jarige catcher Wil Kuypers, die, hoewel hij nog het een en ander heeft te leren, er blijk van gaf uit het goede catchershout te zijn gesneden. Vrij vervelend moet de zondagwed- strijd zijn geweest voor Nicols derde honkman Robert Maat, die zijn jarige broer op het eerste honk tot drie keer toe op ongrijpbare ballen trakteerde, waardoor drie van de vijf door Nicols gemaakte fouten een ongekend hoog aantal voor de Haarlemmers voor zijn rekening kwamen. Coach Leo Kops: „Het is de laatste tijd een beetje sukke len met Robert. Zaterdag dacht ik, dat hij over zijn inzinking heen was, maar vandaag was het helaas weer niet zo best. Ik wijt dit aan het feit, dat hij voor zware examens zit en ik ben ervan overtuigd, dat, als hij die examenperiode achter de rug is, ook de gespannenheid Uit zijn spel zal zijn verdwenen”. Behaalde Feyenoord zaterdag in Rot terdam tegen OVVO een vrij royale 4-0 overwinning, in Amsterdam was het werper Marcel de Bruyn, die de Rotter dammers in de negende inning aan een benauwde 3-2 overwinning hielp. Ove rigens werd deze run door alles wat OVVO was hevig aangevochten. De Bruyn scoorde namelijk op een opoffe- ringsslag van Fred Beckers. De gevangen bal werd vanuit het midveld goed op het thuishonk gegooid evenwel net iets te laat om de Bruyn. tijdig uit te tikken, althans zo zag scheidsrechter Schrijber het, di)t in tegenstelling tot de OVVO- ers, die het duidelijk anders zagen. honkslagen met als klap op de vuurpijl een driehonkslag van Anneke Smit wa ren dodelijk. Zes Pinguins-speelsters passeerden de thuisplaat en brachten de score op 10-1. In deze fatale inning weird werpster Henny Scheer nog vervangen door Coby van Breukelen. Voor Bloemendaal verloopt het sei zoen steeds triester dan de Whites zich het voorgesteld zullen hebben. Van enig zelfvertrouwen bij de speelsters van Dick Ausma is nauwelijks meer iets te bespeuren. Naast zwak veldspel, kreeg Onze Gezellen door het zo mogelijk nog zwakker honklopen de nullen in de schoot geworpen. Niet meer dan één inning konden de Whites gelijke tred houden met Onze Gezellen.Een homerun van Greet, Hersman nivelleerde de omge lopen achterstand na een run van Linda Hoogland in de openingsinning. In de schaduw van Onze Gezellen kon Bloe mendaal blijven tot aan de zesde inning. Dankzij drie runs in de derde inning leidde Onze Gezellen met 4-3. Voor Bloemendaal het slotoffensief kon inzet ten, sloeg Onze Gezellen haar slag. Slag- geweld van Manga Vrenegoor, Tineke van der Wiel en Oarin van Ree zette Bloemendaal met 8-3 voor een niet meer te overbruggen kloof. Willen de Whites nog aanspraak op de vierde plaats kun nen maken, d n zal een snelle metamor fose gewenst zijn. HAARLEM. Uitgerekend RAP speelde de concurrentie in de hand. De ploeg die tot voor dit weekeinde nog geen punt vergaarde zette ABC twee maal achteloos aan de kant en bracht daarmee tegelijkertijd Schoten-Rucanor op de eerste plaats in de eerste klasse A; Schoten, dat zaterdag nog door Terras vogels naar een kansloze 10-1 nederlaag werd gespeeld maar in de replay met 4- 3 revanche nam. RCH-Cementbouw ver raste zondag Aktie ’68-Kinheim (met 16- 9); te meer omdat de Kinheimers RCH in de eerste ontmoeting nog met 4-0 kans loos gelaten hadden. Waarmee nog eens duidelijk gemaakt werd dat dubbele wedstrijden de eersteklassers voor ono verkomelijke problemen stelden. Dat bleek ook in de eerste klasse B waar in drie dubbels de punten gedeeld werden. HHC was de enige vereniging die daar aan ontkwam, zij het niet in positieve zin. Zaterdag werd het namelijk in ze ven innings door UW weggespeeld (1- 13) terwijl in de return twaalf innings geen uitweg boden uit het 1-1 gelijke spel dat in de reglementaire speeltijd werd bereikt. Het aandeel van Huib-Jan Tijl in het spel van Aktie ’68Kinheim begint steeds waarde voller te worden. Dat wend voor al in die tweede ontmoeting duidelijk toen Kinheim vier werpers nodig had die, getuige de dertien maal vier-wijd, vooral moeite hadden met hun kontrole. RCH-Cementbouw kwam met 7-1 achter maar zette die achterstand in de zesde slagbeurt om in een 10-7 voorsprong, waarin Ronald Vreeken met een grand- slam homerun een groot aandeel had. Daartegenover stonden dan de voortref felijke verrichtingen van Tijl in de Heemsteedse ontmoeting. Hij behoefde slechts vier honkslagen toe te staan. Bovendien leverde een hit van hem in de zesde inning twee punten op omdat Snodon mistastte. Matty Möllman tilde de bal in de achtste slagbeurt het veld uit met Van der Putten op de honken. Cijfers RCHCementbouw (Draaier) 12- 0-8-3, Aktie ’68-Kinheim (Tijl) 6-2-4-1. Stand in IA: Schoten 5-8, Terrasvogels 6-8, ABC 7-8, Kinhem 5-6, RAP 5-4, RCH 5-4, Thamen 6-4, Donar 5-2. Vier homeruns van UW (de Ameri kaan Bann nam er zelfs twee voor Zijn rekening) beroofde de eerste krachtme ting met HHC van iedere spanning. HHC kwam namelijk na de eerste inning, waarin Van der Maassen de thuisplaat passeerde, in het stuk niet meer voor. Cijfers HHC (Van der Burg, Van der Maassen) 1-5-11-4, UW (Maatsté) 5-3-4- 4. In de return manifesteerde zich een geheel ander HHC. Op het werpen van Hans Bok slaagde UW er alleen in de derde inning in de thuisplaat te passe ren. Een squeeze-play in de zesde slag beurt bracht de gelijkmaker binnen be reik; de tactische zet van coach Baas kwam voor de UW-defensie volkomen onverwacht omdat slagman Cees Hoek al op twee slag stond. Cor Duineveld had met een fraaie vangbal in de tiende inning een belangrijk aandeel in de consolidatie van deze puntendeling. schat. Zij zijn zaterdag te gemakkelijk tegen ons gaan ballen”. De feiten stem den met het oordeel van Terrasvogeis- coach Jansen overeen, want waar eerste werper Van der Sluis zaterdag faalde, slaagde veteraan Teun de Groot zondag wel. Hij legde de Terrasvogels-aanval die in de eerste ontmoeting tussen beide ploegen zo doeltreffend had toegeslagen, aan banden in de van voortreffelijke kwaliteit zijnde tweede wedstrijd. De negende inning bracht pas uitkomst: Door een honkslag van Van Berkel kwam Terrasvogels op 3-2 maar in de gelijkmakende slagbeurt miste een door de zon verblinde Van Riemsdijk in het outfield waarop Horreman de winnende run scoorde. Cijfers Schoten-Rucanor (De Groot) 3-4-8-4, Terrasvogels (Krop) 4-3-7-2. Zaterdag viel de beslissing in de zesde slagbeurt toen Van der Sluis tien man nodig had om aan de derde nul te komen. Die tien produceerden vier honkslagen (onder meer Van Dee en Rasmijn), hetgeen Terrasvogels zes pun ten opleverde. Cijfers Teirrasvogels (Dis- selköter) 7-1-7-2, Schoten-Rucanor (Van der Sluis) 10-2-11-4. De Amerikaan Southwick toonde zich tijdens zijn eerste wedstrijd al onmiddel lijk produktief door snel een home-run te slaan. De HCK-speler Martin Molman is in op het derde honk als de eerste honk- man van RCH, Leo Keener, de bal heeft ontvangen. DEN HAAG. De meest in het oog lopende prestatie van het afgelopen weekeinde was de no hit no run overwinning van Storks Hotam in de derby tegen ADO, met in de hoofdrol werper Winneke Remmerswaal. Lang heeft het er zelfs naar uitgezien, dat op deze regenachtige zaterdag de droom van iedere werper, in de vorm van een perfect game”, waarheid zou worden. Deze illusie werd evenwel verstoord door een fout van de eerste honkman van Storks, Roy Gibbs, in de zesde ADO-slagbeurt. Aan sluitend kwam via een velderskeus nog Yvo Boersma op de honken en dat was alles wat de machteloze ADO-aanval aan stootkracht op kon brengen. Remmerswaal, die Herman Beidschat als zijn groot voorbeeld ziet, blijft echter nuchter onder het grote succes. Stand in de tweedeklasse B: SC H’lem 4-8, Volewijckers 4-7, Spartaan 4-6, Ca ribe 4-4, HCTW 4-0, ODIZ 4-4, DVH 4-3, DSS 4-2, Hoofddorp 4-2, TYBB 4-0. (Van een medewerker) HAARLEM. „Een beetje beangsti gend”. Zo kwalificeerde SC Haarlem- coach Van Berkel het succes van zijn ploeg, dat met een 10-0 overwinning op Caribe dit weekeinde nog eens extra benadrukt werd. De resultaten van de an dere Haarlemse tweedeklassers blijven daar nog wat povertjes tegenaf steken. TYBB verloor voor de vierde maal in successie (met 4-1 van De Spartaan) terwijl ook DSS met een 5-3 nederlaag bij DVH niet kon imponeren. In de derde klasse B slaagde HFC Haarlem, er tegen De Geuzen niet in de negen in nings vol te maken; één slagbeurt daar voor was het namelijk al 12-2. In 3A moest Rooswijk wel een volle wedstrijd spelen. Het werd daartoe „gedwongen” door HBC dat naar een acceptabele 8-2 nederlaag werd gespeeld. Kennemerland pakte tegen Geel Wit de winnende draad weer op door in de tiende inning vijf maal te scoren (uitslag 9-4). Herons is de enige ploeg die,met OG, Rooswijk nog enige tegenstand zal kunnen bieden ;met een 11-1 zege op Bloemendaal bleef de ploeg ongeslagen. Onze Gezellen bleef met een 6-4 overwinning in het goede spoor, hetgeen van THB niet gezegd kon worden; Foresters boekte namelijk zijn eerste overwinning in deze competitie (uitslag 10-1). Caribe heeft SC Haarlem zes innings lang kunnen bedwingen. Toen de Haar lemmers in de zevende slagbeurt dan toch een bres sloegen in de Groningse defensie was het meteen goed raak: acht slagmensen passeerden de thuisplaats door honkslagen van onder meer Been ders, Van der Broek en Groot, die zelfs een tweede maal aan slag kwam en toen een tweehonkslag plaatste. Omdat SC Haarlem bovendien foutloos speelde was het Caribe zelfs niet gegund de eer te redden. van Terrasvogels tegen UW tot stand. Zonder Jet Jonker examen- zorgen en met een niet imponerende aanval, had Terraswgels de steun van UW nodig om tot scoren te komen. Slechts René van der Berg had geen enkele consideratie met de worpen van Rietje van Fulpen. Haar tweede hit in de derde inning en een velders-keus voor Elly Zweers resulteerden in een 2-0 voorsprong, die het gevolg was van een afgrijselijke blunder van de Utrechtse achtervangster. In de vijfde en zesde inning kon de Santpoortse ploeg daar nog twee runs aan toevoegen tengevolge van hits van Elly Zweers en René van der Berg. Na een aarzelend begin her stelde Annelies Tesselaar zich in de slotfase zo goed, dat UW in de laatste innings geen uitzicht meer kreeg op een gustiger resultaat. Voor een mogelijke nederlaag behoedde Hanneke Kockx de Birds in de derde inning via een magis trale running-catch met twee Utrechtse loopsters op de honken. In Heemstede bewees Mary Boekhout de goede vorm van de laatste weken. Elf tegenstandsters stuurde zij onverrichter zake naar de dug-out terug. Alleen Suze van Breukelen had geen moeite met haar worpen. Haar eerste klap was de basis voor de enige EDO-run in de eerste inning, die door Truus Ruiter gescoord werd. De Pinguins, dat aanvan kelijk nog in bedwang gehouden werd, sloeg in de tweede inning reeds door de verdediging van Henny Scheer heen. Hits van Mary Boekhout, Gonnie Veen- stra en Rietje Lennings deden toen het getij keren. De zonder Metty de Boer spelende thuisclub nam in de derde inning met 4-1 nog ruimer afstand. De werkelijke genadeklap kreeg EDO in de vijfde inning. Elf Heemsteedse speelsters verschenen in het slagperk. Zeven Een solohomer van Mooiekind in de achtste slagbeurt was het enige ant woord van Bloemendaal op het sterke slaan van Herons, dat daarmee Dick Muns voor onoplosbare problemen stel de. Hij moest dan ook vervangen wor den door Rob Versluis. Bloemendaal plaatste evenveel honkslagen als Herons (zes), reden waarom coach Kroon de grote overwinning zeer geflatteerd noemde. OG plaatste slechts één honkslag tegen over Alcmaria acht. Dat die ene honkslag van Jonker in de zesde slagbeurt) toch goed was voor de overwinning lag aan de fouten van de Alkmaarders, die met name in de zesde inning enkele kostbare steken lieten vallen. In de achtste slag beurt kwam Alcmaria terug tot 6-4. Met nog drie honken bezet kon Daniël niet het geduld op brengen op een volgende hit te wachten. Zijn poging om de thuisplaat te stelen was tevergeefs en betekende tevens de derde nul.Fo resters had geen enkele moeite met het werpen van Herman de Vos (2-7-8) die daarom na de vijfde inning, de stand was toen al 10-0, vervangen werd door Marcëlis die de thuisplaat verder schoon hield. In de zevende slagbeurt zorgde Van der Splinter (met 0.500 de beste slagman) voor het enige tegenpunt. Remmerswaal: „Ik ben natuurlijk ontzettend blij, dat ik voor het eerst in mijn leven een no hit no run heb behaald. Toch zie ik het niet in de eerste plaats als een persoonlijk succes. De hele ploeg heeft zich geweldig ingezet voor dit resultaat en ik zou het dan ook liever in diie ziin gepubliceerd zien”. Ook de return bood sensatie. In negatieve zin wel te verstaan. De rivaliteit tussen de beide Haagse ploegen ontaarde in de 8e inning in een hevige vechtpartij als gevolg van enige botsingen op de thuis plaat tussen ADO-catcher Barrett en de Storks-honklop»ers Lucas en de Goede. Beide teams liepen bij de thuisplaat te hoop, waiair rake klappen werden uitge deeld. Toen de kruitdampen waren óp getrokken verwees hoofdscheidsrechter Mast de beide grootste boosdoeners naar de kleedkamer. Deze twijfelachtige eer viel te beurt aan Jaap Bijl (ADO) en Dick de Goede (Storks). Ook deze wed strijd werd door Storks in zijn voordeel beslist, waardoor deze twee ploegen ge zamenlijk de laatste plaats in poule B bezetten. De strijd om de bovenste plaats in poule B is menselijkerwijs gesproken, al beslist. Door zelf twee keer van Giants te winnen en door de twee nederlagen van OVVO tegen Feyenoord, hebben de Haarlemmers nu 9 verliesppunten min der dan OVVO en mede gezien de enorme versterking die Raak Nicols heeft ondergaan in de persoon van de Amerikaan Darryll Southwick, zal het zich, tenzij er wonderen gebeuren, niet meer van de eerste plaats laten verdrin gen. Wat Southwick voor Raak Nicols betekent, hebben de toeschouwers zowel zaterdag als zondag kunnen ervaren. Flitsend in de verdediging, wat onder meer bleek uit een schitterend dubbel spel in de tweede inning van de zater- dagwedstrijd, samen met de eveneens uitblinkende Ton de Jager, en sterk aan slag, getuige zijn vier honkslagen in acht slagbeurten, waaronder een homerun, waarmee hij zaterdag in de achtste in ning een eind aan de wedstrijd maakte. Overigens had dit einde al iets eerder tot stand gebracht kunnen zijn, als niet coach Dolf de Zwart honkloper Harry van der Vaart (.750) bij het derde honk had tegengehouden, terwijl hij, zoals de Zwart later verklaarde, gemakkelijk zou hebben kunnen scoren. HAARLEM. Onder bijna ideale weersomstandigheden hebben de hoofd- klassewedstrijden weinig spanning en goed softbal aan d e talrijke toeschou wers voorgeschoteld. Hoewel de koplo pers DSS en Terrasvogels aan de gunsti ge kant van de score bleven, waren de overwinningen bepaald niet imponerend. HHC de enige ploeg zonder verlies- punten maakt tot op heden de meeste indruk en moet ondanks dat de compe titie nog in de beginfase verkeert, toch beschouwd worden als de voornaamste titelgegadigde. Ontnam Vodo SC vorige week in ei gen huis Terrasvogels één punt, veel heeft het dit keer niet gescheeld of ook DSS had aan den lijve kunnen onder vinden, hoe gevaarlijk de Haagse forma tie kan opereren. Coach Piet de Nieuwe was dan ook niet tevreden. „Ons veld spel was matig verzorgd en er lag een matheid over ons spel”. Het was overi gens zonnig voor DSS begonnen. Reeds in de eerste inning werd een 2-0 voor sprong genomen na hits van Jeanet Lacourt en Ans Kroon. Het Vodo- veldwerk, dat reeds in de eerste inning steken liet vallen, faalde in de derde inning andermaal. van Joke van der Peet betekende 3-0 alvorens Vodo gevaarlijk terugkwam. Raak Nicols Luycks Giant Werpersresultaten: Nicols: Beidschat 4.1.8 (8 inn). Giants: Wijdekop 3.4.10 (5 2/3 inn.), Hendriks 0.2.4 (12/3 inn. en 2 man). Homeruns: Nicols: Beidschat («e inn.), Southwick (8e inn.). Fouten: Nicols 0, Giants 2. Orwo HCAW 0-0-0-0-0-0-0 ex 0 Sparta 0-0-3-2-5-3-3 16 Werpersresultaten: HCAW: Boddendijk 3.2.7 (41/3 inn.). Huizing 4.4.7 (2 2/3 inn.). Sparta: Fijth 8.1.5. Fouten: HCAW 6, Sparta 0. Feyenoord 2-0-0-0-0-0-0 2 x cc 4 OWO O-O-O-O-O-O-O-O-O o Werpersresultaten: Feyenoord: Koster 8.5.3 (9e inn.). OWO: Urbanus 13.0.8 (8 inn.). Homeruns: Feyenoord: John (8e inn.). Fouten: Feyenoord O, OWO 3. ADO 0-0-0-0-0-0-0-0-0 0 Hotan Storks 0-1-0-2-0-0-1-0-0 4 Werpersresultaten: ADO: Neuteboom 7.4.11 (9 inn.). Storks: Rommerswaal 7.0.0 (9 inn.). Fouten: ADO 1, Storks 1. Luycks Giants Raak Nicols Werpersresultaten 9.1.9 Nicols: Leurs 0.1.3. Homeruns: Nicols: Jelsma (8t inn.). Fouten: Giants 2, Nicols 5. Storks 0-0-1-3-0-0-0-3-x cc 7 ADO O-l-O-l-O-O-O-l-O 3 Werpersresultaten: Storks: Dom 4.5.8. ADO: Eijgendaal 1.3.4 (3 1/3 inn.), Sale mink 3.2.2 (4 2/3 inn.). Homeruns: Storks: Remmerswaal (4e inn.), Lucas (4e Inn.). ADO: Salemink (4e inn.), Bijl (8e inn.). FoutenStorks 6, ADO 4. OWO 0-0-0-0-0-2-0-0-0 2 Feyenoord 0-0-0-0-0-0-1-1-1 3 Werpersresultaten: OWO: Boeren 5.4.6 (9e inn.). Feyenoord: De Bruyn 11.2.2 (9e Inn.). Homeruns: Feyenoord: John (6e inn.). Fouten: OWO 1, Feyenoord 6. Sparta 1-0-0-1-0-2-4-3-x 11 Orwo HCAW 2-0-1-O-O-O-O-O-O 3 Werpersresultaten: Sparta: v. d. Mark 1.1.5 (2 inn.), Van Westrienen 7.1.3 (7 inn.). HOAW: Boin 3.3.7 (6 2/3 inn.). Hui zing 0.3.2 (11/3 inn.). Fouten: Sparta 1, HCAW 7.

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 17