Eerste optreden kabinet-Den Uyl valt slecht in Parijs Veldmaarschalk Konjev overleden Dr vei Zware straffen op voor IRA-leden Gewonden bij vechtpartij op Cyprus ZWARE START HAVO-EXAMENS Prinselijk paar bracht bezoek rui LnJ aan Leningrad I Brezjnev tevreden terug naar Moskou iht Water in Skylab te koud Ex-directeur wil anderhalve ton wachtgeld h VAGE VERKLARING OVER BERLIJN GR BA KEULSE POLITIE PAKT BANKROVER dit 22 MEI 1973 DINSDAG 2 Veroveraar van Berlijn In P I L. i Verschillen I Erg moeilijk I Vs Gestart y* Jx (Van onze redactie buitenland) PARIJS/DEN HAAG. De nieuwe Nederlandse regering heeft in Pa- rijse ogen geen al te best debuut gemaakt. Frankrijk beschuldigt het kabinet-Den Uyl van een duidelijke anti-Franse gezindheid. Het eerste symptoom van die geestesgesteldheid hebben Parijse regeringskringen ontdekt in de verklaringen van de nieuwe minister van Buitenlandse Za ken Van der Stoel, die zich publiekelijk distantieerde van de Franse atoomproeven in de Stille Zuidzee. Maar nog veel teleurstellender acht Parijs het verbod dat de Nederlandse minister van Defensie Vredeling nu heeft uitgesproken inzake een demonstratie van de Concorde tijdens de DEN HAAG. Maar liefst 33.527 HAVO-scholieren zijn gis teren aan hun schriftelijk eind examen begonnen; ’t was een zeer zware start. De vakken die deze eerste dag getoetst werden, wa ren Nederlands en Engels. Op zich zelf zijn dat tamelijk favo riete onderdelen in de meeste vakkenpakketten, maar dat houdt nog niet in dat er geen moeilijke vragen over te stellen zouden zijn. Wellicht hebben de lande lijke examencommissies zelfs be wust een pittig examen in elkaar gezet, nu gisteren voor het eerst bewezen kon worden dat het HAVO ergens voor staat. In de voorafgaande paar jaren waren het immers nog maar pas de „koplopers”, experimenterende scholen, die HAVO-examens af namen. Hun gediplomeerden zijn door hoger onderwijs en bedrijfs leven vaak met grote aarzeling geaccepteerd. Nu het zover is dat elke HAVO abituriënten aflevert, moet duidelijk worden dat deze jongelui een kwalitatief zware opleiding hebben gehad. 1 wat Fransen boos op Nederland ADVERTENTIE LO1 In En; De ka terugl moeti glas I visser w zo zw zw 17 26 18 27 19 17 23 16 75-jarige in Moskou 11 14 uur uur 0 0 6 0 0 Uit het Engelse werk bleek nog duidelijker dat men voor dit havo blijkbaar hoog wil mikken. Er war- Evenals destijds in het geschil tussen Engeland en Duitsland enerzijds en Ijs land anderzijds schitterde de aange klaagde partij door afwezigheid. Frank rijk dat de verplichte rechtsmacht van het Hof heeft aanvaard, vindt namelijk da rechters in het Vredespaleis in deze zaak geen bevoegdheid hebben om arrest te wijzen omdat het hier om een kwes tie van nationale veiligheid gaat. De Australische pleiter bestreed deze stelling door te wijzen op de inhoud van de verklaring waarin Frankrijk indertijd de jurisdictie van het internationale Hof heeft aanvaard. Ook wees hij op de grote onrust, die de bovengrondse Fran se kernproeven in Australië en Nieuw- Zeeland hebben gezaaid. De procureur-generaal van Australië, Ellicott, zal dit standpunt nader toelich ten. Nadat de Nïeuw-Zeelandse agent zijn visie op het al maanden smeulende geschil heeft gegeven, zal het Hof zich vervolgens moeten uitspreken over zijn eigen bevoegdheid. Het zal niemand verwonderen als straks by de puntenbepaling opmerke lijke verschillen blijken te bestaan tussen de waardering voor dit schrif- voorbeeld genoemd: overleg bij de mi lieubescherming en bij de bestrijding van kanker, hart- en vaatziekten. Om een goed ingericht bordeel te kunnen beginnen heeft een Haagse inva lide die recht heeft op een WAO-uitke- ring, zijn bedrijfsvereniging een bedrag van ettelijke tonnen gevraagd. Het ver zoek is niet ingewilligd. Het aantal geboorten in Limburg is de laatste jaren zo sterk gedaald dat de komende zes jaar 16 percent minder kinderen in de schoolbanken zullen zit ten. De bevolkingstoename heeft de laat ste zes jaar nog maar drietiende percent bedragen. Door lozing van landbouwgif is de Beekbergense beek in Beekbergen bij Apeldoorn zo sterk vervuild dat alle dierlijk leven er uit is verdwenen. De politie zoekt naar de dader. In Kerkrade is een nachtwaker aan gehouden die wordt verdacht van dief stal van een groot aantal goederen uit bedrijven die hij moest bewaken. Hij werd in het afgelopen weekeinde gepakt SAL Salisbi guerri bescht sche r De manm Eve waara ton heeft maan, in Az seltek biedei gemel Voo rijsttc ton g1 Einc ton 8 9 8 11 12 8 7 13 1'1 8 13 14 9 16 5 11 0 1 0.2 3 0 0 o 2 0.2 2 2 0 O 3 0.2 1 3 0 DE? nister drs. gener: ton g ter b Bangl 11 10 11 13 10 11 11 12 11 11 8 18 13 14 13 11 9 6 8 10 LENINGRAD. Prinses Beatrix Prins -- - De h loop d: de oms herniei geen s genma: niet la: landen king: land, j nodig staat I te nem Waar ta binnen- an buitenland van de Europese ministers van Buiten landse Zaken. 16 35 12 8 2 10 15 1 2 5 0.1 0 0 u De voorzijde toont onze ju- 'I bilerende vorstin met haar gemaal Prins Bernhard. Ondt best c Royal De achterzijde toont de Ne derlandse leeuw waarin kunstig verwerkt de land kaart van Nederland. LENINGRAD. Prinses Beatrix en Claus hebben gisteren een bezoek ’gebracht aan de grote Piskarevka oor- KEULEN (DPA). De Keulse politie heeft giateravond een 19-jarige bankro ver aangehouden, toen deze op het punt stond er vandoor te gaan met 1,1 miljoen mark losgeld. Bij de overval gijzelde de gewapende man een werkneemster van de Keulse spaarbank, zy blee fongedeerd. Tijdens die urenlange onderhandelin- gen met de politie had de overvaller zijn (oorspronkelijke) eis, 2,5 miljoen mark, tarten zakken tot 1,1 miljoen. Inmiddels had de politie het gebouw omsingeld en hield een hefschroefvliegtuig de omge ving in de gaten. Nadat men het over de hoogte van het losgeld eens was geworden liet de jonge man zich de tas met het geld overhandi gen. Op dat moment greep een agentt hem bij de hand en trok hem uit het glazen hokje waarin hij zich met zijn gijzelaar had verschanst. Het spel was toen uit, want ogenblikkelijk sprongen vier andere rechercheurs hem op de nek. Bij het hele incident is geen schot ge vallen. ZW zw n windst. 30 windst. 23 22 19 In de haven van de Spaanse stad Bilbao wordt al sinds zondag jacht ge maakt op negen apen die zijn ontsnapt uit een vrachtschip dat daar in het weekeinde was aangekomen met dertig leeuwen, twintig apen en vijf lama's aan boord. Bij het lossen brak in de apenkooi paniek uit. Negen apen wisten te ontsnappen en gingen de stad in. toen hij bezig was bij Vroom en Drees- mann pakjes sigaretten in zijn zak te steken. Het onweer van gisteren heeft de centrale meldkamer van de rijkspolitie tijdelijk uitgeschakeld. Even voor vijf uur sloeg namelijk de bliksem in bij de antenne van het districtsbureau in De Bilt. Men is toen snel op een reserve- apparaat overgeschakeld. Na een half uur kwam de centrale meldkamer in De Bilt weer in de lucht. 9.58 uur telijk en voor het schoolonderzoek. Bij de experimentele examens in de vorige jaren heeft men daar ook al duidelijk mee te maken gehad. Waarnemers vrezen dat er zich de komende maand, wanneer de door Ma karios uitgeschreven kerkelijke verkie zingen worden gehouden, nog ernstigere incidenten zullen voordoen. Na zijn afzetting als aartsbisschop door de heilige Synode heeft Makarios op zijn beurt de bisschop van Pafos, mgr. Gennadios, afgezet en verkiezingen uitgeschreven in het bisdom Pafos. Gri vas daarentegen steunt de heilige Syno de, waarvan Gennadios lid is. n n zzo half bew. ono windst. zw. bew. o onbewolkt wnw Casablanca licht bew^ Istanboel l.- Las Palmas zw. bew. 33 22 23 24 22 20 22 23 19 20 13 den aan de kandidaten zes teksten voorgelegd, waarover in totaal 50 vragen werden gesteld, die opgelost moesten worden met behulp van voorgegeven antwoorden (meer-keu- zetoets). Die teksten waren erg moei lijk, «oms zeer kort (en dus nauwe lijks inleefbaar) en vooral, „ver van het havo-bed”. „Typisch door een jonge intellectueel uitgekozen,” aldus een leraar. „Ik kan er zelf wel plezier aan beleven, maar jongens en meisjes van het havo zeker niet.” Het ging ondermeer om passages uit artikelen uit The New Statesman (2) en The Observer (1), kranten waar een getraind Engelslezer nog zo zijn problemen mee heeft. Daarin kwa men dingen voor als: hacks (brood schrijvers); his limbs were bony stalks that jutted out of his scrawni ness in graceless angularity (ledema- ten-staken-uit-magerheid-hoekigheid); a malignant paranoiac (kwaad willige gek). „Dit is facade”, aldus een schooldirecteur. „Dit is niet het havo zoals wij dat dagelijks meema ken, maar zoals de inspectie zich dat wenst.” NICOSIA. Bij vechtpartijen na af loop van een godsdienstige plechtigheid in Pafos op Cyprus zijn verscheidene mensen, onder wie twee politiemannen, gewond geraakt. De ruziënde partijen waren aan de ene kant aanhangers van generaal Gri vas die strijden voor aansluiting van Cyprus bij Griekenland, en aan de ande re kant volgelingen van president Maka rios en de politie. De „havisten" (die term vindt gelei delik aan ingang; je moet iets be denken om van al die nieuwerwetse letterwoorden uitspreekbare afleidin gen te maken) de havisten dus be gonnen de dag met een tekst van Hella Haasse (uit „Leestekens”), waarover tien vragen werden gesteld. Het stuk handelde over de verant woordelijkheid van de kunstenaar als mens. „Een erg moeilijk thema”, vond een doeent. „Een onderwerp dat deze jongelui niet aanspreekt,” aldus een andere leraar. Deze schrijfster staat wel bij een aantal havisten op het litteratuurlijstje, maar over het alge meen vindt men haar (terecht) te academisch, te bespiegelend. Uit het stukje van gisteren bijvoor beeld: Voor mij ligt „de verantwoor delijkheid van de kunstenaar als mens” in hetzelfde vlak als „de ver antwoordelijkheid van de mens als kunstenaar”, d.w.z. in het vlak van de vrije creatieve persoonlijkheid-in-ons. De ontwikkeling daarvan mogelijk te maken, die te eerbiedigen en te be schermen, lijkt mij een taak en een verantwoordelijkheid voor de maat schappij. Voor wie het nog niet weet: mavo en havo kennen geen mondeling eind examen meer na het schriftelijk. Minstens twee keer per jaar (en de laatste keer niet vroeger dan acht weken voor het schriftelijk) moeten alle eindexamenkandidaten op de een of andere manier door de school op hun vorderingen getoetst worden. Welke methode daarbij gebruikt wordt mag die school praktisch vrij bepa len, als de kandidaten maar over de gehele examenstof ondervraagd wor den. Deze nieuwe vorm van examine ren laat dus niet alles afhangen van het éne supreme moment aan het eind van de cursus; het hele laatste jaar telt mee. Grote vraag voor de schoolbestu ren: hoe moeten wij nu bepalen op welk niveau de kandidaten onder vraagd zullen worden? Bij het vroe gere mondeling examen zaten gecom mitteerden, dikwijls mensen van de universiteiten, om het niveau te be waken. Maar het schoolonderzoek wordt in die zin niet bewaakt. Er treden slechts „tweede correctoren” op. Dat zijn leraren van scholen in de buurt, die het werk, dat al door de eigen leraar gecorrigeerd is, nogmaals nakijken. luchtvaartfeesten van 30 juni op het vliegveld van Deelen bij Arnhem, klaring. Zij vragen om een scherper protest en willen verder, dat minister Van der Stoel de kwestie ter sprake zal brengen bij het eerstkomende overleg Het internationale gerechtshof is gis termiddag begonnen met de mondelinge behandeling van de klacht van Australië en Nieuw-Zeeland tegen de Franse kernproeven in de Stille Oceaan. De raadsman van Australië, Lionel Murphy, die als eerste het woord kreeg, vroeg het Hof voorlopige maatregelen tegen Frankryk te treffen in afwachting van een definitieve uitspraak. Zon op Maan op De samenwerking zal bovendien niet beperkt mogen blijven tot die tussen regeringen en industriëlen. Sport, toeris me, contacten tussen parlementariërs, vakbondsleden en tussen jeugdorganisa ties worden met name genoemd. Alle mogelijkheden om het vertrouwen tus sen de Russen en die Westduitsers te bevorderen, dienen te worden benut. Breznjev zelf onderstreepte gistera vond in een toespraak voor de Westduit- se televisie nog eens die grote betekenis van samenwerking in handel en indus trie. Hi0 ging daarbij zo ver de kijkers te vertellen dat er geen vrees voor werkloosheid meer kan opdoemen als men tot intensieve samenwerking komt, die niet door de conjunctuur kan wor den beïnvloed. 9L g. ’W.™ f138. Z’- 0 28 I gr. 0 38’ r gr. 0 38 mm gr. 0 38 mm Dat de Concorde het Nederlandse leefmilieu zou kunnen vergiftigen, vin den de Fransen onzin. De Concorde die naar Nederland had willen vliegen be schikt over reactiemotoren die onlangs grondig zyn herzien om zyn wild geraas en rookwolken binnen aanvaardbare perken te houden, zo zeggen Franse deskundigen. Het verbod van de Neder landse minister is daarom, zo liet een Franse woordvoerder gisteren weten, van iedere hoffelijkheid jegens Frankrijk ge speend. Hij is vijfmaal onderscheiden met de Leninonde en werd twee keer gehuldigd als held van de Sowjet-Unie. De voorzitters van de PvdA, PPR, D’66 en PSP zijn overigens van mening, dat de. regering zich niet krachtig genoeg heeft uitgelaten tegen de voorgenomen Franse kernproeven, zo blijkt uit een gisteren in Amsterdam afgegeven ver- HOUSTON. (Reuter) —In Skylab heeft zich een nieuw probleem ontwik keld. Het water in het koelsysteem wordt te koud en zit gevaarlijk dicht bij het vriespunt. Wanneer het bevriest worden de pompen beschadigd en kun nen de leidingen springen. Hert koelsysteem ie onmisbaar voor de ruimtevaarders die vrijdag gaan trach ten een zonnescherm aan te brengen. Het koelwater moet hun ruimtepakken op temperatuur houden. Van de drie mogelijkheden voor af scherming van de zonnestraling is er één geschrapt. Nu zal getracht worden een van springveren voorziene paraplu door een luchtgat in de werkplaats te steken. Mislukt dat, dan zal een ruimtevaarder naar buiten gaan om een bedekking aan te brengen. Intussen zal de Skylab enigszins ge draaid worden om meer warmte van de zon toe te laten, ter voorkoming van bevriezing van het koelwater. DEN HAAG. Het ambtenarenge recht in Den Haag heeft gisteren de zaak behandeld van de 55-jarige archi tect J. de Waal uit Den Haag, die van B. en W. van de Zuidholiandse gemeente Schipluiden wachtgeld claimt vanaf 1966. Volgens de heer G. Kenemans, die voor het gerecht als gemachtigde van de heer De Waal optrad, zal de gemeente bij toekenning van het wachtgeld voor de al verstreken en nog komende jaren een bedrag van tenminste anderhalve ton moeten uitkeren. De heer De Waal was met ingang van 1 januari 1966 door B. en W. ontslagen als directeur van gemeentewerken van Schipluiden. Het ontslag was gegeven „wegens re organisatie”. Direct na het vertrek van de heer De Waal werd echter een nieu we directeur gemeentewerken aange steld. De ware reden was dan ook dat de burgemeester van Schipluiden, drs. P. 3. Bolten, weinig ingenomen was met het feit dat de heer De Waal nevenwerk zaamheden verrichtte voor de veiling in Delft. De voorganger van drs. Bolten had daarvoor echter al in 1950 toestem ming gegeven. Burgemeester Bolten vond een door de heer De Waal aan vaarde oplossing door de directeur ge meentewerken eervol te ontslaan. „Dat ontslagbesluit gaf de heer De Waal recht op wachtgeld”, aldus de heer Kenemans. De arbeidsinkomsten van de heer De Waal namen in 1966 en de daarop volgende jaren echter niet zoveel toe dat hij evenveel verdiende als vóór zijn ontslag. „Vanaf 1967 heeft de heer De Waal bij B. en W. gevraagd om toekenning van wachtgeld, maar hij werd jaren aan het lijntje gehouden. Het ambtenarengerecht zal over drie weken uitspraak doen. LONDEN (DPA). Wegens wapensmok kel en lidmaatschap van de verboden IRA zijn gisteren in de Ierse hoofdstad Dublin drie mannen tot gevangenisstraf fen van twee tot drie jaar veroordeeld. De voornaamste beklaagde was Joe Cahill, oud-bevelhebber van de „provisi onals” in Belfast. Hij kreeg drie jaar. Zijn medebeklaagden Denis McIner ney en Sean Garvey werden tot twee jaar gevangenisstraf veroordeeld. Het proces heeft een week geduurd. De mannen waren betrokken bij wa pensmokkel met het schip „Claudia”, dat op 28 maart na een zorgvuldig voorbe reide actie voor de Ierse kust werd aangehouden en opgebracht. Het bleek bijna vijf ton Russische wapens aan boord te hebben, afkomstig uit Libië. Van Cahill werd onlangs gemeld dat hij opgenomen zou zijn in de hoogste leiding van de IRA. Amsterdam licht bew. zzw 1 w licht bew. zzw zw zw zw wzw (Van onze redacteur in Bonn) BONN. Sowjet-partijleider Brezn jev is vanmorgen naar Moskou terugge keerd na met Bondskanselier Brandt te zijn overeengekomen de samenwerking tussen hun landen op zo veel mogelijk gebieden tot stand te brengen of te verbeteren. In een gemeenschappelijke verklaring, die gisteravond door beiden werd ondertekend, worden naast inten sieve economische samenwerking bij- logsbegraafplaats. Hier liggen in massa graven een half miljoen inwoners van Leningrad van de in totaal 1,2 miljoen die in de Tweede wereldoorlog het leven verloren. Het prinselijk paar tekende het register van de begraafplaats en legde een krans bij het grote monument: witte anjers en aronskelken met een rood- wit-blauw lint. De Piskarevka begraafplaats is groen, kruisen en grafzerken ontbreken. Alleen de jaartallen 1942 en 1943 staan op kleine stenen aangegeven, met een ha mer en sikkel voor de door honger en bij bombardementen tijdens het beleg van de stad omgekomen burgers en met een ster voor de gesneuvelde militairen. Gisteren bezochten prinses en prins in Leningrad onder meer ook het zomerpa leis van Tsaar Peter de Grote, waarin veel Delfts blauw is te zien en het museum van Russische kunst Vandaag bleef het prinselijk paar nog in Lenin grad om in de late avond per trein naar Moskou te vertrekken. w windst. 14 17 16 18 7.17 uur en 2.57 uur en WOENSDAG 23 MEI 4.35 uur onder 20.39 0.36 uur onder VOORUITZICHTEN VOOR DONDERDAG: Wisselvallig weer met vooral aanvankelijk buien. Ongeveer normale temperaturen. Aantal uren zon: 3 tot 11. Minimum tempe ratuur: omstreeks normaal. Maximum tempe ratuur: omstreeksn ormaal. Kans op een droge periode van ten minste 12 uur: 90 percent. Kans op een geheel droog etmaal: 60 percent. Normale temperaturen tot 25 mei: minimum T. maximum 18 graden. WERKRAPPORTEN Tijdens het bezoek van Breznjev aan d« Bondsrepubliek vond in Bonn een be toging plaats ten gunste van joodse ge vangenen in de Sovjet-Unie. Een aantal demonstranten droeg kampkleren ge tooid met Davidsterren. In Bonn was met enige spanning uit gekeken naar de passage, die in de gemeenschappelijke verklaring aan de kwestie-Berlijn zou worden gewijd. Ze noemt het strikte handhaven van de vier-mogendhedenovereenkomst van 3 september 1971 een wezenlijke voor waarde voor een blijvende ontspanning in het centrum van Europa. Die overeenkomst over Berlijn heeft tot dusver niet voorkomen dat Bonn in gesprekken met Oosteuropese landen verschillende keren moest vechten voor het recht om West-Beriijn in het bui tenland te mogen vertegenwoordigen. Al blijft de verklaring uiterst vaag, in Bonn wondt er toch op gerekend dat de moei lijkheden inzake West-Berlijn door „de diepgaande discussie” (aldus de verkla ring) over dit onderwerp zijn opgeruimd. E. 25 ex. 50 gr. 0 38 mm ƒ728, ■'i F. aüver 30 gr, -0 38 mm a f 79,— 1 1 Bijpassende gouden muntranden leverbaar. I Levertijd pl.m. 4 weken. Prijzen incl. b.t.w. I I Alle penningen zijn genummerd, gezet met 3 echte edelsteentjes en voorzien van ga- ran’ie- tevens verzekeringsbewijs. I I Te bestellen bij banken, juweliers en recht- streaks bij de 1 1 f WS ORANJE MUNT I I DEN HAAG I I HERENGRACHT 22 - TEL. 070-64.69.24* II. IN- EN VERKOOP VAN ALLE MUNTEN i) aacaeaanaoaoHana MOSKOU (RTR). —De Russische maarschalk Iwan Stepanovitsj Konjev een van de bekende generaals van de tweede wereldoorlog, is op r._ leeftijd overleden. Dit is bekendgeworden Maarschalk Konjev, de zoon van een boer uit het dorpje Lodeino bij Archan- gelsk, begon zijn militaire carrière als gewoon soldaat in het leger van de tsaar en beëindigde ze als bevelhebber van de troepen van het Warschaupact in de jaren vijftig. Tijdens de tweede wereldoorlog speel den de troepen van Konjev een belang rijke rol bij het verdrijven van de Duitse legers uit de Sovjet-unie en bij de de verovering van Berlijn in 1945. In april 1945 waren het ook de troepen van Konjev die die historische verbinding maakten met de Amerikaanse legers bij Torgau aan de Elbe. Maarschalk Konjev was in 1953 presi dent van de rechtbank die Stalins tra want Lavrenti Beria ter dood veroor deelde. In 1955 werd hij onderminister van Defensie, hielp hij mee het War schaupact oprichten en werd hij be noemd tot opperbevelhebber van het pact. In de maand juli trok hig zich terug wegens zijn slechte gezondheid maar in 1961 werd hij weer opgeroepen om de Russiche troepen in oost-Duits- land te leiden tijdens de Berlijnse crisis. n z w nw windst. 30 WOENSDAG 23 MEI Hoog water 7.17 uur en 19.41 Laag water 2.57 uur en 15.17 25 JAAR 11 REGERINGSJUBILEUM Ter gelegenheid van het 25-Jarlg regerings- l I jubileum van H.M. de Koningin alaat Oranje Munt Den Haag een originele 14 karaats gou- den penning, met 1 echt robijntje, 1 echt I I briljante en 1 echt saffiertje. Gezet In de kleuren van de Nederlandse vlag. r’ De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Innsbrück Kopenhagen Lissabon 1 Locamo Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zürich Istanboel Tunis zw. bew. wzw i..Lt geh. bew. half bew. licht bew. onbewolkt zzw onbewolkt regen onbewolkt L_" onbewolkt bew. mist onbewolkt onbewolkt licht bew. motregen mist zw. bew. half bew. licht bew wzw onbewolkt Z.-Limburg onbewolkt motregen onbewolkt licht bew. regen zw. bew. onbewolkt onbewolkt licht bew. ono onbewolkt w i mist ono licht bew. onbewolkt mist zzw z windst. 22 windst. 24 20 20 20 25 ■^.3'

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 2