Oc trainingschoenen en trainingspakken Loop, fiets of zwem mee. T n; Starttüden: hardlopen 14.00-16.00 uur, fietsen 9.00-12.00 uur, zwemmen 10.00-12.30 uur IN 6 Deelnemerskaarten verkrijgbaar a f 1,- bij ondervermelde startplaatsen. UwTRIM-speld ligt klaar ■M z W C n 1 Drenthe Zeeland -- een publikatie van Borsumij Sport B.V. Overijssel Utrecht Limburg Kantoor Telefoon Redactie Postgiro Klachter sc Iraw Dull ongf Sch< een Duif var< urer aan dinf L Noord-Holland Gelderland Noord-Brabant Groningen Friesland E I Zuid-Holland Zz Hoofdr ed; 4 Zierikzee, Kraggenburg, zwemmen: Zwembad Onderdak Delft, Dordrecht, Groningen, Hoogezand, Breda, Franeker, Handel, U Joure, Rockanje, Rotterdam, Haarlem, Menaldum, Heemstede, l Heerde, Wolvega, Assen, Hilversum, Veldhoven, Vught, Wassenaar, Wateringen, Zoetermeer, Norg, Warnsveld, Wychen, Heerlen, t Roermond, Deventer, Zwaag, Emmeloord, Sittard, Oostburg, Enschede, Baarn, Bilthoven, -w- Bunnik, Den Ham, Weert, TRIM MET adidas Almelo, Assen, Beilen, Borger, Coevorden. Dwingeloo, Eelde, Emmen, Appelscha, Bakkeveen, Bolsward, Drachten, Exloo, Gieten, Havelte, Hooghalen, Meppel, Peize, Roden, Gorredijk, Harlingen, Haulerwijk, Heerenveen, Jubbega, Kollum, Leeuwarden, zwemmen: Zwembad Boskamp, Beilerstraat zwemmen: Zwembad Zandpol, Middenweg zwemmen: Bosbad Zuidlaren zwemmen: Zwembad De Waterlelie lopen: Sportterrein Siddeburen zwemmen: Zwembad De Blinkerd zwemmen: Zwembad De Langeleegte zwemmen: Zwembad De Breede zwemmen: Zwembad Wildervank zwemmen: Zwembad St. Vitusholt lopen: Trimbaan Stadspark zwemmen: Zwembad De Dobbe Abcoude, Amersfoort, De Krim, Markelo, Nijverdal, Oldenzaal, Olst, Ommen, Ootmarsum, Raalte, Rijssen, Stad Delden, Steenwijk, Westerhaar, Wijhe, Zwolle, Ede, Ede, Epe, Gorssel, Groenlo, Harderwijk, Doesburg, Doorwerth. Dronten, Eerbeek, Lobith, Lochem, Neede, Nijkerk, Nijmegen, Oosterbeek, Overasselt, Putten, Rheden, Tiel, Twello. Vaassen. Velp. Vorden, Zevenaar, Zutphen, Heilo, Den Helder, Alkmaar, Amsterdam, Montfoort, Nieuwegein, Assendelft, Amstelveen, Bergen, Beverwijk, Weesp, Wormer, IJmuiden, Zaandam, Rhenen, Soest, Utrecht, Hoofddorp, Hoorn, Huizen, Krommenie, Laren, Medemblik, Naarden Purmerend, Rijsenhout, Schagen, Velsen, Veenendaal, Vleuten, IJsselstein, Zeist, Sassenheim, Schiedam, Pijnacker, Ridderkerk, Rozenburg, Rijswijk, Sliedrecht, Sluipwijk, Spijkenisse, Strijen, Gorinchem, Gouda, Gouderak, Den Haag, Axel, Goes, Groede, Hulst, Koewacht, Kruiningen, Middelburg, Leerdam, Leiden, Sluis, Terneuzen, Vlissingen, IJzendijke, Zaamslag, Goirle, Halsteren, Boxmeer, Boxtel, Breda, Deutne, Dongen, Drunen, Eerseï, Eindhoven, Etten-Leur, Stiphout, Uden, Baarlo, Beesel, Blerick, Echt, Geleen, Hoensbroek, Horst, Maastricht, Rosmalen, Tilburg, Venray, Voerendaal, Waubach, Oirschot. Oisterwijk, Oosterhout, lopen: Klooster De Raay, Baarlo zwemmen: Zwembad „De Bereken” zwemmen: Gem. Zwembad zwemmen: Zwembad In de Bandert zwemmen: Zwembad Parklaan lopen: Danikerbos lopen: Heide Heksenberg nabij voetbalterr. Heksenberg e/d woonwijk Maria Christinawijk fietsen: Clubgebouw S.S.O.V.H., Achter N.S. Station zwemmen: Zwembad Terveurdt zwemmen: Zwembad Wilgert zwemmen: Sportfondsenbad lopen: Ing. Enei-bos plateau St. Pietersberg lopen: L.T.S. De Cuypers, St. Otgerusstraat 1 zwemmen: GemZwembad Hattem zwemmen: 1. Overdekt Zwembad 2. Openlucht zwembad lopen: Sportcentrum Limburg zwemmen: Zwembad Steinerbos lopen: Sportpark Snelle Sprong D toer het mot sne] de tan! de wat tanl din. zwemmen: Zwembad De Voorst lopen: Recreatiecentrum De Voorst zwemmen: Zwembad De Krim zwemmen: Zwembad De Vijf Heuvels lopen: Ontsp.gebouw, Schoolstraat 1 fietsen: Ontsp.gebouw, Schoolstraat 1 zwemmen: Zwembad Het Ravijn zwemmen: Zwembad Vondersweijde zwemmen: Zwembad De Lange Kolk zwemmen: Zwembad Olde Vechte zwemmen: Zwembad Kuiperberg zwemmen: Zwembad Tijenraan zwemmen: Zwembad De Koerbelt zwemmen: Zwembad De Mors zwemmen: 1. Zwembad De Westwijck 2. Zwembad ’t Tolhekke zwemmen: Zwembad De Vlaskoel zwemmen: Zwembad Viennebad HO lab-ai nacht klapt het j vouw te o staan het staat weg 1 met van S zwemmen: Zwembad Montfoort zwemmen: 1. Instructiebad De Pinguin 2. Instructiebad De Schoolslag 3. Openluchtbad Watergein lopen: TRIM-baan aan de autoweg Rhenen lopen: Bosstaart landgoed Peyneburg zwemmen: 1. Noorderbad, Boisotstraat 2. De Liesbos. Zeehaenkade lopen: 1. Sintelbaan Maarschalkerweerd (bos van Amelisweert) 2. Kanaaleiland de Brauwpark 3. Park bij de Watertoren Wijk Overvecht 4. Voorveldse Polder Wijk Tuindorp fietsen: Mitbanen, Mitbar zwemmen: Valleibad zwemmen: 1. Zwembad Fletiomare 2. Instructiebad, Esdoornlaan 5 zwemmen: Zwembad De Hooghe Waerd zwemmen: 1. Openluchtbad Mooi Zeist 2. Zwembad De Geiser lopen: Sporthal Panweg in het Panbos Aalsmeer, Afferden, Apeldoorn, Apeldoorn, Arnhem, Barneveld, Bemmel, Borculo, Brummen, Brummen, Dieren, Aarle-Rixtel, fietsen: Café ,’t Heuveltje, Dorpsstraat 86 Beek en Donk, zwemmen: Zwembad De Koppelen Bergen op Zoom, zwemmen: Zwembad Gageldonk Best, zwemmen:: Zwembad Dolfijn, Sportlaaa Bladel en Netersel zwemmen: Zwembad De Smagten- bosch zwemmen: Burg, Nolet-bad lopen: Landgoed Sparrendijk lopen: A.K. Steup Atl. baan dr. Schaepmanlaan, nabij Mastbos fietsen: Zaal Prins Bernhard, Polderstraat 4 lopen: Speelweide in het Liesbos te Prinsenbeek zwemmen: Gemeentelijk Zwembad zwemmen: 1. Zwembad Sportpark 2. Zwembad Wendelgoor Dedemsvaart, zwemmen: Zwembad ’t Keerpunt Denekamp, Bedum, zwemmen: Openluchtbad Bedum, Delfzijl, zwemmen: Zeebad, Kustweg Einsterwolde, zwemmen: Zwembad De Hardenberg zwemmen: Openluchtbad De Papiermolen lopen: Stadspark (Atletiek Centrum) zwemmen: Zwembad De Kalkwijck Lammerburen, zwemmen: Zwembad Electra Leek, Leens, Marum, Midwolda, lopen: Hertenkamp in Asserbos fietsen: Café Eleveld, Roldestraat zwemmen: Bosbad De Wilg zwemmen: Zwembad De Peppel zwemmen: Zwembad Hunzedal zwemmen: Zwembad De Pampert lopen: Paasberg nabij Noord-ster zwemmen: Zwembad Lemferdinge zwemmen: Zwembad Emmen lopen: Sporthal Oosterstraat Emmer-Compascuum, zwemmen: Zwembad Emmer- Compascuum zwemmen: Zwembad De Leewal zwemmen: Zwembad Zwanemeer zwemmen: Zwembad De Kerkvlekken zwemmen: Zwembad Het Grote Zand zwemmen: Zwembad Hesselingen fietsen: N.S. Stationsrestauratie Nw. Schoonebeek, zwemmen: Zwembad Weiteveen zwemmen: Molenduinbad, Eenerstraat fietsen: Midgetgolfbaan De Roeghoorn zwemmen: Zwembad Smeerveensedijk zwemmen: Zwembad De Hullen Valthermond, zwemmen: Zwembad Valthermond Westerbork, Zandpol, Zuidlaren, Zuidwolde, lopen: Recreatieoord Florilympha Lutterzand (De Lutte bij Denekamp) zwemmen: 1. Borgelerbad 2. Rielerbad, Rielerweg zwemmen: Bosbad lopen: Kantine Atl.ver. N.O.-Polder zwemmen: Openluchtzwembad Het Diekman lopen: Vliegbasis Twente T.H.T. bij het Sportcentrum Enschede Gramsbergen, zwemmen: Zwembad Gramsbergen Haaksbergen, zwemmen: Zwembad Scholtenhagen lopen: Sportpark Scholtenhagen zwemmen: Zwembad de Groene Jager Hellendoorn, zwemmen: Zwembad De Schoolslag Holten, zwemmen: Zwembad Twenhaarsveld Kampen, zwemmen: Zwembad De Steur lopen: Roggebotsebos bij Rogge-Botsluis zwemmen: Nienoord, landgoed Nienoord zwemmen: Zwembad De Marne, Breekweg zwemmen: Gemeentelijk Zwembad zwemmen: Zwembad Midwolda/Oostwold Oude en Nieuwe Pekela, zwemmen: Zwembad Pekela Siddeburen, Ten Boer, Veendam, Warffum, Wildervank, Winschoten, Doorn. Loenen a/d Vecht, Maarssen, Tubbergen, Vriezenveen, Vroomshoop, zwemmen: Zwembad De Zandstuve zwemmen: Zwembad De Plump zwemmen: Zwembad De Welters zwemmen: Stilobad fietsen: W.S.V. Zwolle. V.V.V.-kantoor lopen: Camping De Agnietenbert (Theehuis) zwemmen: Zwembad Aan het Korft lopen: Sintelbaan a/d Brasserskade fietsen: Stationsplein lopen: Clubhuis Hercules a/d Noordendijk, Windhondenpolder lopen: Buiten de Waterpoort zwemmen: Spaardersbad lopen: Nieuwbouw Bloemendaal fietsen: Burg. Martenssingel 100 zwemmen: Zwembad Baander lopen: 1. Westduinpark-Sintelb. L. v. Poot 2. Zuiderpark, ing. Veluweplein 3. Sportpark Het Loo, Pr. Bernhardlaan. Voorburg fietsen: 1. Sporthal Overbosch, Vlaskamp 2. Paviljoen Malieveld 3. Heeswijkplein 4. Wibats Tholensestraat 139, Scheveningen Hoek van Holland, zwemmen: Tasmanbad Katwijk, zwemmen: Sportfondsenbad Katwijk Koudekerk a/d Rijn, zwemmen: Prins Willem- Alexanderbad Krimpen a/d IJssel, zwemmen: Zwembad De Lansingh zwemmen: Zwembad Berenschot zwemmen: 1. Zwembad De Vliet 2. Zwembad de Zijl lopen: Sintelbaan in het Sportpark De Leidse Hout Leidschendam, fietsen: Rijwielhandel Van Haastrecht, Damlaan 64 zwemmen: Zwembad De Does zwemmen: Zwembad Noordenseweg Aardenburg, Gem. Zwembad zwemmen: Zwembad, Bosplein 10 zwemmen: ’t Ganzebad, Zwembadweg 1 lopen: Hertenkamp-Goes-Zuid fietsen: Station N.S. zwemmen: Instructiebad Traverse, Groede lopen: Gemeentelijk Sportpark zwemmen: Zwembad Berlaerestraat 3 zwemmen: Zwembad Den Inkel zwemmen: Zwembad Poelendale fietsen: Sportcomplex aan de Breeweg, hoek Voorborgh zwemmen: Zwembad De Veerhoek Schoondijke, zwemmen: Zwembad De Molenkreek zwemmen: Zwembad ’t Vrije Kalkboei zwemmen: Openluchtbad Scheldebad zwemmen: Sportfondsenbad lopen: Café Huver te West-Duin (Vlissingen) Westen-Schouwen, lopen: Café-Restaurant Zeelust in Westen-Schouwen zwemmen: Zwembad ’t Watergat zwemmen: Openlucht zwembad, Sportlaan Budel, Cuyck en St. Agatha, zwemmen: Zwembad De Groenen- dijkse Kampen zwemmen: Gem. Zwembad zwemmen: Zwembad De Salamander zwemmen: Gem. Zwembad fietsen: Hotel-Royal, Raadhuisplein lopen: Laarven aan.de Postelseweg fietsen: Café ’t Swaantje, Hoogstraat 415 zwemmen: Zwembad De Banakker lopen: Café-rest. P. J. van Oostrom, Kerkwerve 21 fietsen: Café De Kort, Kloosterstraat 28 lopen: Wouwseweg nabij Ijzergieterij Mechelen fietsen: Café-Rest. In den Hert, Strijbosscheweg 2 fietsen: Sporthal De Braak, Weth. Ebenlaan Helmond, ’s-Hertogenbosch, zwemmen: Brabantbad lopen: Sporthal De Vinkenkamp zwemmen: Bosbad Hoeven fietsen: Café De Kroon, Boomstraat 2 fietsen: Café Buurmans, Roosendaalseweg zwemmen: Zwembad Cranendonck Stein. Tegelen, Ubach over Worms, lopen: Ing. Camping De Watertoren, Rimburg zwemmen: Gem. Combinatiebad zwemmen: Zwembad De Joffer fietsen: Sporthal Ter Waarden, Kloosterstraat zwemmen: Zwembad De Ijzeren Man Zuidhorn, St. Anna Parochie, zwemmen: Zwembad De Skelp zwemmen: Zwembad Appelscha zwemmen: Zwembad Dündelle zwemmen: N.V. Sportfondsenbad Bolsward zwemmen: Zwembad De Welle lopen: Bossen Olterterp, Parkeerplaats Poostweg zwemmen: Zwembad Westergo lopen: Kleyenburg zwemmen: Zwembad De Deldte zwemmen: Instructiebad Kimswerderweg zwemmen: Zwembad Haulerwijk zwemmen: Zwembad Oranjewoud lopen: Bossen Oranjewoud bij het Woutersbergje Bossen van St. Nicolaasga fond de vijver start grote eik zwemmen: Zwembad De Stiennen Flier fietsen: Hotel Het Tolhuis, Appelwijk 11 zwemmen: Zwembad Jubbega zwemmen: Zwembad It Paradyske zwemmen: 1. Openluchtzwembad Nijlan 2. Openluchtzwembad de Kleine Wielen lopen: Sportpark Nylan, Middelzeel zwemmen: Zwembad Schatzenburg Oosterwolde, zwemmen: Zwembad Oosterwolde Sneek, zwemmen: L. Rasterhoffbad lopen: TRIM-baan Noorderhoek Tzummarum,. lopen: Gymnastiekzaal van de Openbare School zwemmen: Zwembad De Venne Castricum, Grootebroek, fietsen: Dorpshuis ’t Middelpunt, Zesstedenweg lopen: Enkhuizerzand zwemmen: 1. Zwembad De Planeet 2. Zwembad Houtvaart 3. Zwembad Kleverlaan zwemmen: Zwembad Groenendaal lopen: Wandelbos Groenendaal Heerhugowaard, zwemmen: Zwembad de Horst lopen: Parkeerterrein bij Sportpark De Kabel fietsen: Clubgebouw T. C. Omnisport, Van Veenweg 8 zwemmen: Zwembad de Horst lopen: Parkeerterrein bij Sportpark De Kabel fietsen: Clubgebouw T.C. Omnisport, Van Veenweg 8 zwemmen: Zwembad Het Baafje zwemmen: Zwembad De Schots lopen: Sporthal De Brug bij de Schooten-Den Helder lopen: Gem. Sportpark aan de Soestdijkerstraatweg fietsen: Kantine W. C. De Adelaar. Einde Mincklerstraat zwemmen: Aldert v. d. Zwaardbad zwemmen: Overdekte Zweminr. West Friesl. fietsen: N.S. Stationsrestauratie zwemmen: Zwembad Sijsjesberg lopen: Provily Sportpark zwemmen: Zwembad De Biezem fietsen: Café De Roemer. Nieuwstraat 29 zwemmen: Zwemstadion Naarden Nieuw Vennep, zwemmen: Openluchtzwembad De Meerval Noord-Scharwoude, zwemmen: Zwembad De Reuring Obdam, zwemmen: Zwembad Obdam Ouderamstel, zwemmen: Amstelbad fietsen: Café-rest. De Doele, Markt zwemmen: Openluchtzwembad „De Blauwe Beugel" zwemmen: Zwembad De Wiel lopen: Velserpark-Velsen Vogelenzang, fietsen: Café Rusthoek, Vogelenzangseweg 182 zwemmen: Zwembad Weesp, Basisweg 1 zwemmen: Sportfondsenbad Wormer zwemmen: Velserbad, Briniostraat 18 lopen: Vijfhoekpark-Zaandam fietsen: Reina Siersemahuis, Paltrokstraat, Kogerveld zwemmen: Zwembad de Wijzend Zwanenburg, zwemmen: Openluchtzwembad zwemmen: Zwembad aan het Abcoudermeer zwemmen: Bosbad Birkhoven lopen: Ingang Sportfondsenbad a/d Bisschopweg fietsen: Alberts Corner, Leusderweg lopen: Oude Schoolbarakken a/d Vondellaan t/o N. Beetslaan zwemmen: De Biltsche Duinen lopen: Natuurbad de Biltsche Duinen, Julianalaan zwemmen: Instructiebad Bunnik fietsen: Het Wapen van Werkhoven, Herestraat te Werkhoven zwemmen: Overdekt zwembad Woestduin zwemmen: Zwembad Mijnden zwemmen: Zwembad Maarsseveense Plassen Morgen Trimdag Zaterdag 26 mei. Hoeven, Huybergen, Kruisland, Maarheeze, St. Michielsgestel, zwemmen: Zwembad Zegenwerp Nistelrode, zwemmen: Zwembad Achter de Berg St. Oedenrode, zwemmen: Zwembad Kienehoef lopen: Recreatiecentrum Kienehoef zwemmen: Zwembad De Kemmen lopen: Natuurtheater Oisterwijk zwemmen: Zwembad De Warande Prinsenbeek, fietsen: Sporthal De Linde, Molenstraat Raamsdonk, zwemmen: Zwembad De Ganzewiel Reusel, lopen: Sporthal De Boegent Wijk Lokbossen Reusel. Roosendaal, lopen: THOR-Honk in de bossen van landgoed Visdonk fietsen: Café-Rest. De Luiten, Voltastraat 145 zwemmen: Zwembad Kwekkelstijn zwemmen: 1. Zwembad Drieburcht 2. Zwembad Ringbaan West lopen: Oude Waranda nabij Hogeschool complex Tilburg Schietterrein Tilburg Noord fietsen: Sporthal Trudostraat zwemmen: Gemeentelijk Zwembad lopen: Café Verbossen op Bedaf fietsen: Sporthal De Springplank zwemmen: Zwembad ’t Witven lopen: Clublokaal Loonse Baan zwemmen: Zwembad de Ijzeren Man Woensdrecht, zwemmen: Zwembad Familyland Zegge, fietsen: Café, O.L. Vrouwestraat 101 Zundert, lopen: Sportpark De Wildert Zundert fietsen: Café De Wissel, Bredaseweg 10 Leiderdorp, Nieuwkoop, Oud-Beyerland, zwemmen: Sportcentrum Beijerland Ouderkerk a/d IJssel, zwemmen: Zwembad De Boezem Papendrecht, zwemmen: Zwembad De Hooght zwemmen: Zwembad De Groene Wijdte zwemmen: Sportcentrum De Fakkel lopen: Sportcentrum De Fakkel fietsen: Sportcentrum De Fakkel lopen: Kant. Voetbalver. Strand 2e slag t/o zwembad Pinguin fietsen: Sportcomplex lopen: Sporthal IJsselmonde, Dwarsdijk 1. Sintelbaan Langepad 2. fietsen: Café Piasbos, Terbregseweg 258 Rijwielbedrijf Schoonen, Wolphaertsbocht 280 zwemmen: Zwembad De Zeehond zwemmen: Gemeentelijk Zwembad fietsen: Clubhuis De Spartaan, Lange Kleiweg 4b zwemmen: Zwembad Wasbeek zwemmen: Bad Groenoord Schoonhoven, zwemmen: Zwembad ’t Wilgenrak lopen: Sintelbaan, Nieuwe Singel zwemmen: Zwembad De Lockhorst lopen: Streekcentrum „Rokende Turf” lopen: Sporthal Den Oert zwemmen: Zwembad De Kuip Vlaardingen, zwemmen: Kolpa-bad Voorburg, zwemmen: 1. VIBA 2. Oosterbad zwemmen: Natuurbad Pesie, Bergerweg 100 lopen: 1. Sloterplas omg. 2. Sintelbaan Elzenh. Amsterdam-N. fietsen; Sportpark Sloten, Noordkantine Olympia, Oude Sloterweg zwemmen: Mirandabad zwemmen: Zwembad De Dolphijn lopen: Zwembad De Paeloever fietsen: De Kleine Theetuin, Breelaan 130 lopen: Strand Wijk a. Zee nabij Hotel Reyckaarts W.a.Z. Den Burg-Texel, zwemmen: Zwembad Molenkoog Bussum, zwemmen: N.V. Sportfondsenbad lopen: Terrein Kamphoeve-Fr. Kampweg (naast camping De Fr. Kamp) lopen: Castricumse Rugbyclub Vinkeb. zwemmen: Sportcentrum De Vliegermolen fietsen: Sportcentrum De Vliegermolen lopen: Sportpark Het Loo, Prins Bernhardlaan Voorhout, zwemmen: Columbiabad, p/a Leidsevaart Waddinxveen, zwemmen: Zwembad De Sniep lopen: Sintelbaan, A. Thijmlaan lopen: Brandweerkazerne fietsen: Paviljoen Duinrell, Storm van 's-Gravesandeweg zwemmen: Sportfondsenbad zwemmen: Gemeentelijk Zwembad fietsen: Sporthal Velo-terrein zwemmen: Zwembad de Driesprong lopen: Atl. baan van het Tuyllsportpark, v. d. Hagenstraat fietsen: Parkeerterrein paviljoen Zoetermeer t/o Nutricia Zwijndrecht, zwemmen: Zwembad De Hoge Devel Zevenhuizen, zwemmen: Zwembad De Korenmolen Alblasserdam, zwemmen: Zwembad Blokweer Alphen a/d Rijn, zwemmen: Zwembad De Hoorn lopen: Nieuwe Atl. Accommodatie a/d Bijten Barendrecht, zwemmen: Zwembad ’t Keerpunt, Devel lopen: Sporthal Vitaal Bergambacht, zwemmen: Openluchtbad, Dijklaan Boskoop, zwemmen: Zwembad Boskoop, Zijde lopen: Clubgebouw De Start van de Wielerclub Avanti, gelegen aan de Halve Raak zwemmen: Zwembad Gelenberg zwemmen: Zwembad Malkenschote lopen: Orderbos Apeldoorn lopen: Sportpark ’t Cranevelt zwemmen: Oosterbosbad, Oostlaan 1 zwemmen: Zwembad De Ward zwemmen: Zwembad Galgenveld zwemmen: Zwembad Rhienderoord lopen: Kasteel Engelenburg zwemmen: Zwembad Het Nieuwland fietsen: Gazelle Rijwielfabriek zwemmen: Dr. Brandbad, Esdoornlaan zwemmen: Zwembad De Branding zwemmen: Zwembad De West zwemmen: Zwembad Coldenhove fietsen: Hotel Nijk zwemmen: Openluchtzwembad lopen: Naast P.M.C. aan de Kazernelaan zwemmen: Zwembad Wijerd zwemmen: Zwembad De Boskoele zwemmen: Zwembad De Bempte lopen: Leuvenumseweg (Harderwijk-Apeldoorn) t.v. Schietterrein zwemmen: Berghuizerbad, Revelingseweg lopen: De Ossenstal bij de Ossenberg i/d gem. bossen van Heerde ’s-Heerenberg, zwemmen: Zwembad Móntferland Hummelo en Keppel, zwemmen: Het Hessenbad Laag-Soeren, lopen: Kantine Vakantiedorp De Jutberg te Laag Soeren fietsen: Het Dorpshuis Lelystad, zwemmen: Zwembad Houtrib Lichtenvoorde, zwemmen: Zwembad ’t Meeken fietsen: Tramstation zwemmen: Zwembad Baskul zwemmen: Zwembad Stijgoord zwemmen: Zwembad ’t Vleer zwemmen: Zwembad Bloemendal lopen: Heumense Oord, achter de TRIM-baan Nijmegen zwemmen: Zwem- en Instr.bad lopen: Café-rest. St. Walrick zwemmen: Bosbad zwemmen: Zwembad Rheden Scherpenzeel, zwemmen: Zwembad ’t Willaer zwemmen: Zwembad Groenendaal zwemmen: Zwembad De Schaeck zwemmen: Strandbad zwemmen: Zwembad Beekhuizen zwemmen: Zwembad Vorden Wageningen, zwemmen: Sportfondsenbad lopen: Rustenburg t/o sportfondsenbad lopen: Manege ’t Braamveld Winterswijk, zwemmen: 1. Overdekt zwembad 2. Strandbad lopen: Paviljoen Rommelgebergte zwemmen: Zwembad De Wychert fietsen: Clubhuis A.W.C., Gemeentelijk Sportpark Leemweg zwemmen: Zwembad De Breuly zwemmen: Graaf Ottobad fietsen: Sporthal Hanzenhal

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 32