Majorettenwedstrijden als primeur Gist in de Uitslagen Klaroenpap Klaroen Verenigmgsnieiiws G. J. Hilliger kwart eeuw bij Kettingbotsing Van Gelder in Uitgeest Drie voetballers bii wedstrijden gewond „Wilhelmina” leidt in concertwedstrijd Mi IW w tei Afdeling Velsen-IJmuiden organiseerde jaarlijkse Rode-Kruiswedstrijden Vier gewonden bij ongeval B: 1 JUNI Oud-Hollandse Markt Kennemerlaan, IJmuiden 5 Geen voorrang Alkmaarse ploeg als winnaar naar huis MEI 197 3 MAANDAG 28 Spectaculair Gratie -l: Heemskerk Velsen-Noord NOG 4 DAGEN, DAN Beverwijk Velsen-IJmuiden sa !L, iWi SHOWFESTIJN VAN ALLURE De ide Bazuin, L.15 u.: oen Metro, Scheveningen Alblasser- u.: Harmonie, fanfare: Harmo- ADVERTENTIE 14 ADVERTENTIE I KEES MAAS Umuiden-Ksnnemerlaan 61 (Van een onzer verslaggever) A ,D« irki ir de laard :rs 5) uur iba- de art) ind» arig an), met el- -17 De O van Overhemd En van onvooi stelbaar fijn. Kom 's kijken, vooral als u méér eisen stelt aan klem en dessin In aan De befaamde Miniretten uit Roosen daal. >1827( i dl- na 79). !ieu- 10- ede). ater- )ude ►pte- isse. don en 13.30 dag iers Het eel en, 14- m- en. erd, leuk ook ilijk, >en- [oor i, die rouw oort- irden her- een 'laat, lelijk Ma- ceke- i. za. art), de 2 en >r te ey- lag 9.30 P. >10- medewerking van 22 Oud-Hollandse ambachtslieden 4 herauten te paard 4 draaiorgels 4 muziek- en majorette-korpsen de poppekast van de „Dam” 2 nationale kampioenen „Casting” en vele anderen van 10.00 - 21.00 uur. Haal een folder bij de VVV Haarlem, Velsen of Beverwijk. Iglo diners, het beste tafelnieuws sinds jaren FORTEX moot! voor matnw (Van onze correspondent) Per- •ken 19e van 17 U, Hing ten- ■ma- en e en isto- >end v.d. U. repetitie in Cultureel Centrum, Moer- bergplantsoen 22, IJmuiden. Velsen Gemengd Koor, 20 u. repetitie in gebouw Abeelenstraat 1, IJmuiden- Oost. fling rma- ronk, roek, 1 dl. chtig voor r het van idde- die ieerd irgde asse- deze du- leine wer- rdag rkt.) gen- -1573. n 17 niet meer te vertonen, zo is het allemaal verouderd. De kostuumpjes van de meis jes zijn inderdaad veel vlotter en fleuri ger geworden. Maar wat nog belangrij- ker is: de majoretten in Nederland be ginnen een eigen stijl te ontwikkelen. Geen sprake meer van Amerikaanse imitatie, zoals de jury verheugd vast stelt. Dat de Eerste Miniretten uit Roosen daal daarbij een bijzondere plaats inna men spreekt welhaast vanzelf. Dit kleine groepje van kleine meisjes heeft al in ternationale successen geboekt en hoe dat mogelijk is werd zondagmiddag in Heemskerk wel duidelijk. Met weldadig aandoend enthousiasme excerceerden de ze meisjes op de muziek, duidelijk zicht baar erbij tellend en ook niet verblik kend of verblozend als er eens een stok op de grond terechtkwam. Ook de jury was verrukt van deze prestatie en de Miniretten belandden dan ook op een plaats in het klassement waarvan ze moeilijk meer te verdrijven zullen zijn. Verheugend is het dat de majoretten van Soli, toch nog nieuwelingen in het vak, het ook al zo goed doen. Onder de stimulerende leiding van Joke van Gel- dorp hebben zij zich al veel choreografi sche figuren eigen gemaakt, die zondag met grote uitbundigheid ten toon wer den gespreid. Majoretten betekent kleur en gratie. Velen bedienden zich dan ook twee da gen lang van camera en filmtoestel om het gebeuren vast te leggen. Een comité- lid, dat ook druk met de camera in de weer was, verzuchtte zelfs: Mijn opna men van vier jaar geleden durf ik nu MAANDAG 28 MEI Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. Easy, Populierenlaan. Geopend voor hulpverlening van 20 tot 23 uur. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44 en Amstelstraat 44: 19-21 uur. Een verbetering ten opzichte van vori ge concoursen is ook de verruiming van de parkeerplaats. De toeschouwers kun nen nu rondom het hele terrein zitten en daardoor kan leder zonder dringen genieten van de prestaties. Op het ter rein van veertig bij zestig meter, dat nauwkeurig is aangegeven, kunnen de verschillende groepen hun gang gaan, op een veel ludieker manier dan vroeger mogelijk was. Nu komt men op met vrolijke muziek en ook de afmars ge schiedt op feestelijke wijze, waarbij de meeste korpsen er wel voor zorgen, dat men in alle hoeken van de ruimte nog even een blik van dichtbij op hen kan slaan. Ook het zorgvuldige en storende ach ter en naast de korpsen lopen van de jury is verleden tijd. Uit de tent kan men ook wel zien of de korpsen gericht Dat de helft van aantal inschrijvers dit jaar niet kwam opdagen was de oorzaak van enige organisatieproblemen zaterdag voor de afdeling IJmuiden Vel sen van het Rode Kruis. Het programma moest aanzienlijk worden ingekort, het geen men ook weer niet al te drastisch De Beverwijkse Harmoniekapel diri gent W.Kleyn jr.) weerde zich ook goed. Er werd correct en strak gemusiceerd, maar de jury vond de geleverde presta tie toch nog net niet goed genoeg voor de eerste prijs. De zondagavond werd besloten door „Apollo” uit Zaandijk, een ensemble dat onder leiding van jurylid Willem Steyn staat. Het korps deed dan ook niet mee aan de wedstrijd, maar speelde na af loop van de eigenlijke strijd een aantal goed aansprekende werken met veel elan. Een toegift die zeer op prijs werd gesteld. wilde doen omdat voor deze wedstrijden grote belangstelling bestond. Elke uit vier leden bestaande ploeg kreeg als opdracht een nagebootste strandpost te bemannen en binnen dertig minuten zo goed en effectief mogelijk drie slachtoffers te behandelen. Leden van de in IJmuiden zeer bekende Lotus vereniging zorgden ervoor dat zij als slachtoffers heel realistisch verwindin- gen en pijn nabootsten. Voor elke ploeg waren er een verdrinkingsgeval, een shocktoestand en een open beenbreuk te behandelen. Verschillende jury’s, samengesteld uit artsen, verpleegkundigen en kader-in- structeurs, observeerden de ploegen nauwkeurig en kenden punten toe tot een maximum van driehonderdvijf. Daarbij werd onder meer gelet op: het Stadsschouwburg, achter het brand» scherm, 20 u. Hauser Orkater. De ontvangst in het havenkantoor ge schiedde door de heer P. Vans, „oofd grondstoffenaanvoer. Deze herinnerde aan de loopbaan van de heer Hilliger, die aan de houtschilmachines begon, la ter bootwerke - werd en sedert de laatste vijf jaar voorman is. Speciaal belichtte de heer Vons het vakbondswerk van de jubilaris, die als bestuurder van de plaatselijke afdeling van het CNV in de vroegere kern en de oude ondernemings raad zitting had.. Namens de Raad van Bestuur zegde hij de heer Hillinger dank voor alle diensten, waarbij een geschenk onder couvert overhandigd werd. Ook me vrouw Hilliger werd in de hulde betrok ken. Namens d" directe collega's werden een boekenbon en bloemen geschonken. Later recipieerde de jubilaris in zijn woning aan de Ladderbeekstraat. Ten- racte istie- neta- woe., n. 13 land- illder Mul let 3 Deze uitslag werd bekend gemaakt door dr. J. A. Oosterbaan, provinciaal Commandant Rode Kruis Noord-Hol- land, die tevens een nabeschouwing hield Daarmee was het aan de voorzit ter van IJmuiden-Velsen. de heer W. Sep de taak de eremedailles uit te reiken en een aardige visattentie te overhandigen. (Van een onzer verslaggeefsters) UITGEEST. Zaterdagmorgen vroeg ontstond op de Provinciale Weg ter hoogte van de MMS in de gemeente Uitgeest een kettingbotsing, waarbij drie personenauto’s waren betrokken. Terwijl twee automobilisten voor een stoplicht stonden te wachten, merkte een d erde chauffeur het door grondmist te laat op en botste tegen de achterste auto. Door de klap schoot deze auto naar voren en raakte de eerste wagen. Eén der chauf feurs heeft waarschijnlijk een hersen schudding opgelopen: de materiële scha de is aanzienlijk. a-, VELSEN-NOORD. Bij het haven bedrijf van Van Gelder Papier heeft eind vorige wee’ G. J. Hilliger die de functie van voorman bekleedt samen met echtgenote en kinderen het feit herdacht dat hij vijfentwintig jaar gele den bij de papierfabriek in dienst kwam. IJMUIDEN. In het Hervormd Jeugdgebouw aan de Rembrandtlaan zijn zaterdag de provinciale wedstrijden gehouden tussen vier Rode Kruis colon nes uit Noord-Holland. Van de vier deelnemende ploegen - een zelfde aantal liet verstek gaan - ging Alkmaar met de eerste prijs naar huis. (Van een onzer verslaggeefsters) BEVERWIJK. Tijdens voetbalwed strijden op de DEM-velden en de terrei nen van de SV Beverwijk zijn dit week einde drie spelers met verwondingen naar het ziekenhuis overgebracht. Zaterdagmiddag botste een dertienjari ge voetballer op de velden van Bever wijk tegen een tegenstander, en. moest met een gebroken sleutelbeen in het Rode Kruis Ziekenhuis worden opgeno men. Nauwelijks een uurtje later botste een vijftienjarige speler op het DEM-terrein tegen een tegenstander en belandde met een gebroken linker-enkel in het zieken huis. Met een rechter-onderbeenbreuk werd zaterdagmiddag ook nog een zes tienjarige speler in het op het SV Beverwijkveld gehouden Adrichem-toer- nooi naar het Rode Kruis Ziekenhuis overgebracht. lopen en de totale „sound” vindt men zo zelfs beter te beoordelen. Het is moeilijk om een volledig beeld te geven van wat er in het afgelopen weekeinde allemaal is gepasseerd. Er waren vele opmerkelijke korpsen. Het meest vanwege de majorettes, die wat gehandicapt waren door een iets te lang zaam draaiende band, maar toch een leuke show, compleet met blauwe para solletjes, opvoerden. Maar vooral door de tamboer-maltre, P. Erkelens, die zijn ensemble dirigeerde als ware het het Concertgebouworkest. Soms martiaal stippend, maar o zo sprekend bewegin gen aangevend, wat hij verlangde. Die eerste dag waren ook de majoretten van „Metro” uit Scheveningen met hun felle aanpak een bezienswaardigheid. Zondag kwamen veel goede korpsen in actie. In de eerste plaats de Miniretten. We ver namen, dat een van de juryleden de tranen in de ogen kreeg bij zoveel perfectie en zodoende moeilijk meer verder kon schrijven aan zijn juryrap port. Maar daar was ook het majoret- tenpeloton uit IJmuiden. Nog hele kleine meisjes, die met een ontwapenend en thousiasme leuke figuren toonden. Het perfecte ontbreekt nog, maar ze komen er zeker wel. In de marswedstrijden waren verschil lende Beverwijkse successen te melden: TTB haalde een prachtige eerste prijs na een voortreffelijke prestatie en dat gold ook voor Die Wijckers. DSV uit Haarlem en Irene uit diezelfde plaats kwamen daar niet aan toe. Voor Soli uit Driehuis was heteen goede dag, want ook in de marswedstrijd werd een eerste prijs be haald. Donderdag is het opnieuw feest: dan komen tal van prachtige korpsen in actie. En in de avond volgt dan nog een show van drie toporkesten. De organisa toren rekenen op een uitverkocht huis. KEES MAAS HEEMSKERK. In Klaroen ’73 zijn de majorettenwedstrijden een primeur. De publieke aandacht gaat dan ook gro tendeels uit naar dit onderdeel van het grote feest, dat zich op het parkeerter rein afspeelt. De vele bezoekers (zondag waren er zoveel, dat het comité ijlings kaarten moest laten bijdrukken) hebben dan ook met grote belangstelling geke ken en geluisterd naar het optreden van de vele majorettengroepen, waarvan er verschillende voor het eerst aan een concours meededen. MAANDAG 28 MEI Openbare Bibliotheek Velsen, Centrale bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 19- 21.30 u.; filiaal Wüstelaan 79, Santpoort- Noord, 19-21.30 uur. NVSH, depót, bibliotheek en inlichtin gencentrum, 19.30-20.45 u. in beneden zaal 3 van Cultureel Centrum, Moer- bergplantsoen 22, IJmuiden. De Ring, 19.30-21.30 u. boksen en con ditietraining in gymzaal Ossendorp- school, Wijk aan Zeeërweg, IJmuiden. Operettegezelschap Vides, 20 u. repeti tie in Cultureel Centrum, Moerberg- plantsoen 22, IJmuiden. Li -■ c - DINSDAG 29 MEI Hulpdienst Help een bandje. Van maandag tot en met zaterdag van 8 tot 10 uur: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geo pend van 9 tot 12 en 13.30 tot 15.30 uur. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: 14-17.30 uur; Amstelstraat 44: 15-17.30 uur. Wilhelmina uit Heerde heeft na het eerste weekeinde in het Klaroenfeest in Heemskerk de eerste plaats in beslag genomen. Het korps uit Heerde gaf een magistrale uitvoering ten beste van de Rhapsody in brass van Goffin en de tweede rhapsodie on negro spirituals van Eric Ball, die door de jury dan ook met hoge cijfers werd gewaardeerd. De posi tie van Wilhelmina lijkt voorlopig on aantastbaar want geen enkel korps heeft voorlopig kans gezien om in de buurt te komen van dit Gelderse ensemble, dat muzikaliteit aan technisch kunnen paar de. Het verst kwam Harmonie uit Assen delft, dat zondagavond verrastte met een bijzonder muzikale uitvoering van de Irish Suite van Boedijn. een werk waar op deze dagen heel wat fanfarekorpsen hun tanden hebben stukgebeten. Het vrije werk gaf het korps ook veel gele genheid te schitteren: „Geuzen in de Bommelerwaard kreeg een zeer overtui gende vertolking, waarin vooral opviel dat dirigent G. Koomen zijn ensemble elk crescendo of descrescendo kon laten ma ken zoals hij dat wilde. Zaterdag had nog een andere kandi daat voor een hoge klassering zich aan gediend in de vorm van De Bazuin uit Tzummarum. Ook dit korps weerde zich goed in het verplichte werk, in dit geval de Fantasietta van Poot, wel kon men enkele ongelijkheden en ook ritmische onjuistheden constateren maar het to taalbeeld was toch wel overtuigend. De korpsen uit onze omgeving zagen geen kans zich bij dit geweld te handha ven maar zij deden het over het alge meen voortreffelijk. Soli uit Driehuis zag zelfs kans een eerste prijs te bemachtigen. Daarvoor moest wel hard gewerkt worden want het verplichte werk, „Drie vocalizen voor blazers” van Scheifes was een zwa re kluif, die dan ook niet geheel vlekke loos werd opgediend. De Vaudeville-suite van Pi Scheffer stelde wat minder pro blemen, maar er waren dus ook minder punten mee te verdienen. at, 12- en DINSDAG 29 MEI Openbare biblio theek. Wijkerstraat- weg: 19-21.30 uur. functioneren van de ploeg in zijn totali teit, de kwaliteiten van de commandan te), de snelheid en doeltreffendheid waarmee gewerkt werd en het individu ele werk en inzicht. Zoals gezegd kwam Alkmaar als eer ste uit de bus met 173 lunten. Als tweese volgde Naarden - Bussum met 157 punten, vervolgens Amsterdam met 135 en tenslotte Heiloo dat 73 punten vergaarde. (Van een onzer verslaggevers) CASTRICUM. Bij twee verkeerson gevallen op de kruising Provinciale weg- Alkmaarderstraatweg zijn twee brom fietsbestuurders en een duopassagiere gewond geraakt. Zij zijn in het St. Jozefziekenhuis opgenomen. Omstreeks half één verleende een au tomobilist uit Velsen volgens de politie geen vrije doorgang aan een 18-jarige bromfietser uit Krommenie. Deze liep een sleutelbeenfractuur op. Zijn 17-jari- ge duopassagiere kreeg een gebroken middenhandsbeentje. Een soortgelijk ongeval deed zich voor om ongeveer kwart voor twee. Hier liet een automobilist uit IJmuiden de door gang niet vrij voor een 16-jarige brom fietser uit Warmerveer, die een hersen schudding opliep. Een duopassagier uit Krommenie kwam met de schrik vrij. Jeugd Don Bosco, Rijswijk, 128, (18>/j). Majoretten: Eerste divisie Soli, Driehuis, 152, (25’/s) Pr. Marijke, Heerlen, 149'/» <25‘/ï) Fusica, Naaldwijk, 146, Majorettepeloton IJmuiden, (19'/»). Jeugd le Miniretten, Roosendaal, 167‘/= le (27) met onderscheiding Don Bosco, Rijswijk 129, 2e (19). le, le le (24) 128 2e Uitslagen zaterdag: Concertwedstrijden: Superieure- van- de afdeling fanfare: WilhelminaHeerde, 325‘/« le pr met onderscheiding. Uitmun tendheid fanfare: Apollo-Bergum 508’/: le pr, DWS-Venhuizen, 288’/», le, Julia na, Zuidlaren, 288, le, Tavenu, Schoon hoven 273,/ï,2e, De Bazuin,De Meern, 270. 2e, Concordia, Hoogkarspel, 253, 2e. Ere-af deling fanfare: De Tzummarum, 301*/s, le, De Kriich,Warga, 2751/», 2e, De Eendracht, Schaarsbergen, 260’2e. Tweede afdeling fanfare: Jeugd doet leven, Zuiderwoude, 303, le Concordia, Krimpen a.d. IJssel, 269’/», 2e. Ons Ge noegen, Wijdenes, 268’/«, 2e. Derde afdeling harmonie Semper avanti, Bodegraven 232, 3e Vierde afde ling fanfare De Vriendschap, Schoorl, 27O’/i, 2e. Marswedstrijden: Ere-afdeling wimpel Excelsior, Alblasserdam, 2101/» le (Mai- tre 26), Eerste afdeling Metro, Schevenin gen 2O2‘/s, le (M 24‘/i), Tweede afdeling Schulpen Meerweiden, Velsen-Noord, 179, 2e (21). Derde afdeling De Kriich, Warga, 166’/z 3 (191/»), Kunst en Strijd, Krimpen aan de IJssel, 159’/», 3e (20), De Bazuin, De Meern 158,3e (21). Jeugd: ASV, Diemen, 152, 3e (18‘/«). Sho wweds trijden Eerste divisie 1487», le, (24), Tweede divisie Oranje, IJsselmuiden 149, le (24) Schulpen Meerweiden, 126 2e (21). Majoretten: Eerste divisie Metro Scheveningen 147, le (2577) Kunst en Strijd, Krimpen aan de IJssel, 18 (3e) (19*A) Tweede divisie Excelsior, dam 153 (le, (24). ZONDAG Concertwedstrijden Uitmuntendheid Assendelft, 308 le. Uitmuntendheid harmonie Soli, Drie huis 288, le. Eerste harmonie: Beverwkse niekapel, 274, 2e, Kath. Leidse Harmo niekapel 262, 2e, Eerste fanfare: St. Gregorius, Duiven- drecht, 236, 3e. Marswedstrijden Ereafdeling wimpel TTB, Beverwijk, 198V. (24) Eerste afdeling Prinses Marijke Heer len, 192‘/t le, (21) Tweede afdeling Soli, Driehuis 176, 2e, (21), Irene; Haarlem, 170’7 2e (19’7). Derde afdeling DSV, Haarlem, 179’/» 2e (19Vï) Martini, Groningen, 179, 2e (21). Jeugd Die Wijckers, Beverwijk, 193 (le (21), Don Bosco, Rijswijk, 193, le (19). Harmonie eerste afdeling Soli, Drie huis 96, le (22’7). Show: Eerste divisie Fusica, Naaldwijk, 132’7 2e (22) St. Jacob, Den Haag, 127, 2e (21). Jeugd Don Bosco, Rijswijk, 128, 2e DINSDAG 29 MEI Velserbad, Briniostraat, IJmuiden, ge mengd zwemmen: 6.30-8 u.; 12.15-13.15 u.; 16.40-18 u.; 20-21.30 uur. Zwemver. CSB 18.30-20 u. en 21.30-22.30 uur. Openluehtbad Heerenduinen, Heeren- duinweg, IJmuiden-Oost, open vanaf 10 uur. Federatie Bejaardenzorg Velsen, elke dinsdag spreekuren: 9-10 u. IJmuiden en omgeving in gebouw Cultureel Centrum, benedenzaal 3, Moerbergplantsoen 22; 16-17 u. IJmuiden-Oost, in gebouw Ab eelenstraat 1, tel. 12464; 11-12 u. Velsen- Noord, in buurthuis De Mei, Geelvinck- straat 28, tel. 02510-24025; 14-15 u. Sant poort, in postkantoor Hagelingerweg 98, Santpoort-Noord. Verder volgens af spraak bij secretariaat, Abeelenstraat 1, IJmuiden-Oost, tel. 12464. Openbare Bibliotheek Velsen, Centrale bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 10- 12.30 en 14.30-17.30 u.; Centrale jeugd- en tienerbibliotheek, Willemsbeëkweg 96. IJmuiden-Oost, 15.30-17.30 u.; filiaal Wüstelaan 79, Santpoort-Noord, 14.30 17.30 u.; filiaal Wijkerstraatweg 177, Velsen-Noord, 19-21.30 u.; filiaal Zee- wijkplein, IJmuiden-West, 19-21.30 uur. PTT-gebouw, Lange Nieuwstraat in gang Spaarnestraat 4, IJmuiden, Medisch Maatschappelijk Bureau voor Alcoholis me, 19-20 uur. Manly Sport, 19.30-21.30 u. boksen en conditietraining in gymzaal Moerberg- Comitéschool Kerkstraat, oud-IJmuiden. Bel Canto, Velser Operakoor 20 HEEMSKERK. —Bij Klaroen 73 gaat het om blazers, het koorfestival van vanavond uitgezonderd. Alleen bij de Marinierskapel kwamen na de pauze violen te pas. Toch heeft men zaterdag ook een muzikant met een vioolkist zien lopen. Natuurlijk spe culeerde menigeen wat dit te beteke nen had, maar toen de man het geval in de feesttent opende, werd dat spoedig duidelijk. Keurig gecapiton neerd bleken zich in de kist.24 borrelglaasjes te bevinden. Een colle ga schonk ze vol uit een fles met geestrijk vocht en daarna werd even getankt. Vervolgens betrad het korps het podium en behaalde een eerste prijs. Een ander voorval, waar men al dagen over spreekt, is dat van de dirigent, die een koraal liet spelen, daarna last kreeg van rumoer in de zaal, zich omdraaide en riep „Mond houden, we hebben hier een half jaar op gestudeerd”. Dergelijke voorvallen betekenen de gist in de pap van dit Klaroenfeest. De verhalen gaan van mond tot mond, vooral in de feesttent, waar de resultaten worden gevierd en de prestaties van de concurrenten nog eens worden besproken. Dit Klaroen feest is daardoor een feest van ver broedering. Vandaar dat ieder lid van het organisatiecomité, hoe druk hij het ook heeft, steeds vrolijk rond loopt. Want als de sfeer prettig is is het werken het ook. En dan nog al dat mooie weer! Maar dat zijn ze bij Klaroen zo langzamerhand wel ge wend. MAANDAG 28 MEI Vrijburcht. Vrijburglaan. 20 uur NW- vrouwen, 20 uur jaarvergadering perso neelsvereniging gemeente Meemskerk 20 uur EHBO. Progress-sociëteit, Const. Huijgens- straat. Geopend vanaf 20 uur. DINSDAG 29 MEI Vrijburcht, Vrijburglaan. 14 uur kwartaalbijeenkomst maatschappelijk werk. Thema: De lichamelijk gehandi capten in onze samenleving. Zevensprong, Const. Huijgensstraat 18 uur spelmiddag (6-10 jaar). Zandkraai. Handelstraat. 20 uur jaar vergadering Gemeenschapsraad. Progress-sociëteit, Const. Huijgens straat. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek. Ruijsdaelstraat 7: 15.30-17.30 uur. '■tij JtMK.

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 5