RECHTSPOSITIETREGLEMENT INZET M’Hala Panzi ABVA signaleert conflict tussen directeur van Kennemerduinen en personeel Verenigingsnieuws ÉG ote IWdM] Pol Initiatief scholieren werd beloond todtevistel Realisering ■E op zomerkamp in Engeland Natuurbescherming heeft voorkeur voor westtracé plan Tolhek >17 geti Ru eh dins NA Stac Wall KLEUTERSCHOLEN Nieuw psalmboek voor Heemskerkse basisscholen Ruimteprobleem vrijwillige brandweer tijdelijk opgelost NAAR DEFINITIEVE SCHOOLGEBOUWEN Bw. DINSDAG 1 9 JUNI 1973 6 Rommelmarkt bij Zeewijkschool Geen behoefte Raad van bestuur Waanzin Met realisering noodgebouw te] V elsen-I J muiden (Van een onzer verslaggeefsters) BLOEMENDAAL Er is een ernstig conflict ontstaan tussen het perso neel en de directeur van de Stichting Het Nationale Park De Kennemer duinen over het rechtspositiereglement voor het personeel. Volgens de 25 man personeel en de afdeling Haarlem van de Algemene Bond van Ambtenaren (ABVA) is het reglement zonder inspraak van het personeel en slechts met gedeeltelijke inspraak van de ABVA samengesteld. Grootste grief van het personeel en de ABVA over de inhoud van het reglement is dat de in het ambtenarenreglement voorgeschreven commissie voor ge organiseerd overleg door de directeur, dr. ir. E. M. C. Roderkerk, op eigen gelegenheid vervangen zou zijn door overleg tussen de directeur en het ge hele personeel dat hiervoor vier keer per jaar bij elkaar geroepen wordt door de directeur. Recht gedraaid ijmo: algemee Kennem gezonde: kerk, Ui de start HH Velsen-IJmuiden Heemskerk Rijksweg 16 tussen Assendelft en Hoofddorp Beverwijk Velsen-Noord Beverwijk JR WÉ-tj Huijgens- (V; (Van een medewerker) S-f.-x Huijgens- Agenda 29 12.000; 29 het (Van een onzer verslaggeefsters) 87 132 187 214 4 185 2e en bedragen de grond De zaak is nu op papier recht ge draaid, zegt de heer Trappel, nu de raad van bestuur geschreven heeft dat alles op een vergissing berust omdat er een belangrijk woord is vergeten, maar dat is achteraf goed praten geweest”. Hij Het zijn voor een deel heel eenvoudige mensen”, aldus de heer Roderkerk. (Van een medewerker) BEVERWIJK. Ter financiering van de zomerkampweken, die dit jaar in Engeland zullen worden gehouden, orga niseert de Beverwijkse padvindersgroep M’Hala Panzi zaterdag 23 juni een rom melmarkt op het plein van de voormalige Zeewijkschool aan de Stumphiusstraat. Tevens worden vanaf 14 uur tekenwed strijden gehouden voor de jeugd van 8 tot 15 jaar en kunnen belangstellenden tegen een geringe vergoeding hun auto door padvinders laten wassen. Ook c aan stinr landse v niet onl naar be: ovens vi kwam o houdt. I afgedaai van een Voor en het men vo deskunr aantrek Aangi val nol eventue bureau De ba rein, m nauweli en de s prijshou Op h wordt i onder n cipe va: gewenst tiestruct een for bestaam BEVE fietser vrijdag gewond in de I schuddi opgenoi AMST om een ie staats het rent oorzaak! neer da Bij h voor de uitdrukl betrekk Daaro vakantii alle set aanstaai sten wc steeds j len de r den va besprok HEEMSKERK. Ten behoeve van de onder zijn bestuur staande scholen voor basis-onderwijs in Heemskerk, te weten de J. S. Bachschool, de school „De Ark”, de Assumburgschool en de Anne de Vriesschool, heeft het bestuur van de Protestants Christelijke Schoolvereniging het college van B. en W. van Heemskerk verzocht gelden beschikbaar te stellen voor de aanschaf van psalmboekjes in de nieuwe berijming. Als reden en voor de voorkeur geeft het contact op dat hierbij minder ver snippering en aantasting optreedt van de groene open ruimte tussen de industrie gebieden IJmond en Zaanstreek en een minder ongunstige doorkruising van het recreatiegebied Spaamwoude. Verder zal de oostelijke randweg niet hoeven wor den aangelegd, is een tweede Velsertun- nel dan niet noodzakelijk, zijn de aan- legkosten het laagst en de faseringsmo- gelijkheden gunstiger. De directeur van De Kennemerduinen reageerde als eerste met het zenden van een exemplaar van het rechtspositiereg lement, dat door de heer Roderkerk toen een ontwerp-reglement werd genoemd. Er was volgens hem helemaal geen sprake van een definitief reglement en blijft erbij dat het personeel het bij het rechte eind heeft door te menen dat achter hen om over hen beslist is „Op het moment ligt de zaak gelukkig door de protesten van het personeel weer heimaal open en zullen we de bespre king op 19 juni afwachten, waar we voor uitgenodigd zijn”, zegt de heer Trappel. Santa Fé Can Pac Illinois Penns Ci South ft Allied Cl Am Can AC F Lr Am Smi Am r Am Bra Anaeond Beth Sti Boeing Chryslei City Bar Cons Kc Dougi e Dup de Bast Kc Gen Kle Gen Mc Goodyea Am Mo KW f 13.400; trein en een „klein stukje Hoogovens” te komen bekijken. Door het initiatief van Geertje en Jaap Kees konden zo’n driehonderd school kinderen, vergezeld van hun leerkrach ten deze stoomexcursie meemaken. Ver trokken werd van Station Beverwijk, waar het jeugdige gezelschap twee uur later weer enthousiast terugkeerd. Op de vraag of hij de commissie voor georganiseerd overleg in het ontwerp gewijzigd heeft in overleg tussen de directeur en het gehele personeel vier keer per jaar, antwoordt de heer Roder kerk dat hij slechts uitvoert wat de raad van bestuur hem opdraagt en dat de raad hem gevraagd heeft of hij met het personeel over het ontwerp wide over leggen. Zelf zegt hij geen behoefte te hebben aan een nieuw reglement, maar „als het persontel dat wil, dan zal het me een zorg zijn”. „De zaak ligt nog helemaal open. Er kan geen sprake van een conflict zijn met de ABVA, want de heer Trappel heb ik ik nog nooit gespro ken”, zegt de heer Roderkerk. Vandaag heeft de directeur een bespreking met de commissie voor georganiseerd overleg. Uit dit onderzoek is gebleken, dat wanneer het bestaande instructielokaal dat veel te klein is geworden wordt aangewend als stallingsruimte voor twee voertuigen, in de huidige stallingsruimte de mogelijkheid wordt geopend een deel van de voorraad blus- en reddingsmiddelen uit het inmiddels ook al te klein geworden magazijn op stellingen op te slaan. Vanzelfsprekend dient, aldus het gemeentebestuur, dan buiten het bestaande gebouw nog te worden voorzien in de behoefte aan een instructielokaal: achter de kazerne kan een houten lokaliteit met een oppervlak te van plus minus 112m2 worden gerea liseerd. De gemeenteraad dient, wanneer zij de zienswijze omtrent dit brandende ruim teprobleem kan delen, hiertoe een kre diet van 23.240 te voteren. Voor een verbouwing van het huidige brandweer- gebouw dient nog eens 8500 beschik baar te worden gesteld. Over gevende winter spreken krachtij voorgek (Van onze stadsredactie) HAARLEM. Het Contact Natuur bescherming Noord-Holland heeft een voorkeur uitgesproken voor de westvari ant van Rijksweg 16. In een schrijven aan de Raad van de Waterstaat zegt het De on cijfers: bedrijve Aan c Nederla: van wa: lager (1 21,7 pet. 2. Kon. 781.4» De n< 14,2 n 56,2 n Avon< AKZO - U6.70gl 143.80 (1< Een schriftelijk verzoekje aan Hoogo vens van twee leerlingen van De Coligh- nyschool uit Heemskerk, de 10-jarige Geertje Groeneweg uit Beverwijk en de eveneens 10-jarige Jaap Kees van den Berge uit Heemskerk, om een rondrit met de stoomexcursietrein over het staalbedrijf te mogen maken, resulteerde in een uitnodiging van Hoogovens aan de beide aanvragers en hun klas om de Na de brief ,van directeur Roderkerk volgde een brief van de raad van be stuur, waarvan mr. F.J. Kranenburg, commissaris van de koningin in Noord- Holland voorzitter is. Ten onrechte was volgens deze brief het woordje „concept” niet genoemd in het reglement. De heer Trappel is van mening dat een nieuw reglement hard nodig is. Toentertijd heeft de heer Haay op verzoek van het personeel de onderhandelingen hierover met de directeur geopend omdat diverse zaken waar het personeel belang bij had „vrijblijvend” geregeld waren en het voorgekomen was dat hierover moeilijk heden ontstonden tussen de directeur en het personeel. Vrijblijvendheid ken schetst volgens de heer Trappel ook het ontwerpreglement op het punt van in spraak, want de directeur beslist of het personeel al dan niet bij elkaar geroepen wordt en dan nog alleen vier keer per jaar. (Van een onzer verslaggeefsters) HEEMSKERK. Daar realisering van een definitief onderkomen voor de met ruimteproblemen kampende ge meentelijke vrijwillige brandweer van Heemskerk vooreerst niet tot de directe mogelijkheden behoort, heeft de ge meente Heemskerk een onderzoek laten instellen naar een tijdelijke oplossing van dit ruimteprobleem, dat zich vooral in de stallingsruimte, in de magazijn ruimte en in de instructieruimte van de kazerne laat voelen. hij nodigde de ABVA uit voor een gesprek over eventuele herzieningen op 19 juli en verklaarde zich bereid ook vóór deze datum met de ABVA bespre kingen te voeren. De handelwijze van de heer Roder kerk getuigt volgens de heer J.D.R. Trappel, tijdelijk districtsbestuurder van de ABVA, van een „regentenmentaliteit”. Het door de directeur gewenste, naar zijn goeddunken te plegen overleg met het personeel kenschetst de heer Trappel als „nietszeggende kantinebijeenkom- sten”. Hij meent dat de heer Roderkerk gebruik heeft gemaakt van de afwezig heid van districtsbestuurder A.J. Haay, die enige tijd ziek is. Indertijd is door de heer Haay en daarvoor met diens voor ganger overleg gepleegd over het verou derde personeelsreglement en heeft de heer Haay verschillende wijzigingen voorgesteld, die gedeeltelijk overgeno men zijn in het nieuwe rechtspositiereg lement. Dit reglement is het personeel aangeboden, door de heer Roderkerk terwijl volgens de heer Trappel de be sprekingen met de ABVA nog niet afge rond waren. Het contact zegt dat de varianten I, II en III geheel of gedeeltelijk een tiental archeologische vindplaatsen in de Zuid- erpolder van de gemeente Assendelft bedekken en in de Noord er- en Zuider- polder van Assendelft doorsnijden ze enkele geomorfologisch belangwekkende terreinen. De onvermijdelijke doortrek king zal desastreuze gevolgen hebben voor de natuur en recreatiegebieden in de Uitgeesterbroekpolder en van Alk- maarder- en Uitgeestermeer. „Er is geen sprake van een conflict. Dat is volkomen nonsens. Waanzin”, zegt de door ons om commentaar gevraagde heer Roderkerk. Hij maakt zich bijzon der boos op de ABVA, die hij van leugenachtige voorlichting beticht, en meent dat „de heer Trappel zich grandi oos vergist heeft”. Het reglement behan delt volgens de heer Roderkerk „dingen van volkomen ondergeschikt belang” en hij noemt als voorbeeld het verschaffen van een of twee uniformen per jaar. De besprekingen die hij toentertijd met de heer Haay gevoerd heeft, hadden uitslui tend betrekking op een modernere re dactie van het verouderde personeelsreg lement, zegt hij. De heer Roderkerk merkte op dat hij bij de aanbieding van het nieuwe reglement aan het personeel gezegd heeft dat het een ontwerp betrof dat ook in een begeleidende brief stond, en dat o ok duidelijk uit het stuk bleek dat het nog niet vastgesteld was omdat de datum bij de vaststellingsformule ontbrak. Hij zegt ook te begrijpen dat er misverstanden over het ontwerp zijn ontstaan omdat„er een paar mensen onder het personeel te weinig geletterd zijn om dit te lezen. contact tracé IV te prefereren met de aantekening dat het de bocht ter hoogte van de eendekooi Vijfhuizen liever wat ruimer zag zodat de afstand van de kooi tot de weg wat groter wordt. DINSDAG 19 JUNI Openbare Bibliotheek Velsen, filiaal Wijkerstraatweg 177, Velsen-Noord, 19- 21.30 u., filiaal Zeewijkplein, IJmuiden- West 19-21.30 uur. PTT-gebouw, Lange Nieuwstraat, in gang Spaarnestraat 4, LTmuiden, 19-20 u. Medisch Maatschappelijk Consultatiebu reau voor Alcoholisme. Manly Sport, 19.30-21.30 u. boksen en conditietraining in gymzaal Moerberg- Comitéschool, Kerkstraat, Oud-IJmui- den. Bel Canto, Velser operakoor, 20 uur repetitie in Cultureel Centrum, Moer- bergplantsoen 22, IJmuiden. Velsens Gemengd Koor, 20 u. repetitie in gebouw Abeelenstraat 1, IJmuiden- Oost. Petrazaal, Spaaimestraat, 20 uur: film avond „Teen Challenger”. DIVERSEN Stadskantoor (Pres. Kennedyplein) 19.30 u, vergadering algemeen bestuur Centraal Afval verwerkingsbedrijf IJmond. stuur gestuurd waarin hij eiste dat het reglement niet van toepassing zou wor- den verklaard en opnieuw in onderhan- deling zou worden genomen. De ABVA stelde in zijn brief dat er gebruik was gemaakt van de afwezig heid van districtsbestuurder Haay om het personeel zonder overleg met de ABVA het reglement aan te bieden en dat hij niet zou schromen stappen te nemen om reeds getroffen maatregelen ongedaan te maken. In de brief wordt de bij de Kennemerduinen gevolgde pro cedure „een onverteerbare zaak” ge noemd. Georganiseerde personeelsleden van De Kennemerduinen hebben na aanbie ding van het reglement, dat door de raad van bestuur van De Kennemerdui nen nog goedgekeurd moet worden, bij de ABVA geprotesteerd. De ABVA heeft hierop een brief aan de raad van be- Prijzen Per kilogram werd, in guldens betaald voor: gr. tong 9,75-9,03, grm. tong 10,12- 9.53 kim. tong II, 42-10.70, tong eén 13,30-11,69, tong twee 13,21-12,21, tarbot 9,37-8,89, zalm 9.13-7,19, heilbot 9,11. Per vijftig kilogram: tarbot 364-229, griet 272-240; kabeljauw één 210-154; kabeljauw twee 210-125; kabeljauw drie 152-97; kabeljauw vier 120-96; kabel jauw vijf 100-68; koolvis één 50- koolvis vier 60-46: schelvis vier 94-75: schol één 100-85; 100-79; DINSDAG 19 JUNI Progress-sociëteit, Const. straat. Geopend vanaf 20 u. Donkey Shot, A. Verherentstraat. Geo pend vanaf 20 u. IJMUIDEN. De aanvoer voor IJ muiden bestond maandag uit: 11.170 kg tong, 104 kisten tarbot en griet, 845 kisten kabeljauw, 222 kisten koolvis, 220 kisten schelvis, 410 kisten wijting, 1612 kisten schol, 83 kisten schar, 639 kisten haring, 784 kisten makreel, 78 kisten varia. door de visweek bovendien het feit dat in deze tijd van jaar de beste visgronden „om de Oost” moeten worden gezocht, maakten dat in de voorweek heel weinig vis werd aangevoerd. De kleinere kotters die door de korte re week de verre reis niet wilden ma ken, konden dicht bii huis na*r kleine vangsten zoeken, terwijl de kotters die wel hun geluk om de oost probeerden, te kampen kregen met zoveel wind, dat een haven moest worden opgezocht Me de hierdoor was de aanvoer op vrijdag ook bepaald tegenvallend en kon op zaterdag lang niet de gehele aanvoer worden verwerkt en moesten verschil lende kotters wachten met lossen tot maandag. Ondanks de kortere week konden de grote kotters, die wel de gehele week konden vissen, nog behoorlijke besom mingen maken, zij het dan dat de schol, die voor uitzonderlijke goede prijzen kon worden verkocht, een belangrijk deel van de besommingen uitmaakte omdat, zeker niet ongewoon voor de tijd van het jaar, de tongvangsten over het algemeen wat tegenvielen. Zo bracht de hoogste tongvanger, te vens de hoogste besommer van de afge lopen week „slechts” ruim 2000 kg tong mee en bijna 9000 kg andere vis, waar door zijn besomming nog ruim 36.500 bedroeg. Geen enkele andere kotter wist een dergelijke hoeveelheid tong te vangen, tong die daardoor een zeer hoge gemid delde prijs, in sommige gevallen boven de 11 per kg. kon opbrengen. 55 ƒ7.900; 80 13.000; 81 10.900; 113 140; 9.300; i:: Besommingen In IJmuiden werden maandag de vol gende besommingen gemaakt: 14.500: 15 8.100; 29 13.500; 41 51 17.100: 9.200; 1.100; 16.500; f 14.300; 12.900; 22.900; 12.0Ó00r’vL* 1 1.800;’ 90 6.100; 153 J - t rx trnn. VXTTJ AR ƒ4.700; 28.700: 189 11.000; HEEMSKERK. Burgemeester en Wethouders van Heemskerk hebben de gemeenteraad voorgesteld, een krediet van 555.000 beschikbaar te stellen voor de bouw van een protestants christelijke kleuterschool in plan Assumburg 1. Dit gebouw, met twee speel-werklokalen en nevenruimten, zal mettertijd worden be trokken door een onder het beheer van de Christelijke Vereniging voor v.l.o. „De Kindervriend” staande kleuter school, die momenteel is gehuisvest in verenigingslokalen aan de S. van Haer- lemstraat. Ook de voorlopig in de protestants christelijke basisschool „De Ark” aan de Maeerelaan kleuterschool, ressorterend onder dezelfde vereniging, krijgt een de finitief onderkomen met twee speel- werklokalen, welk gebouw in de onmid dellijke nabijheid van „De Ark” zal worden gerealiseerd. B. en W. van Heemskerk verzoeken de raad ten be hoeve van de bouw van de nieuwe kleuterschool in De Die-De Maer nog eens f 555.000 te voteren. Van het ministerie van onderwijs en wetenschappen is voor beide schoolge bouwen een bouwurgentie verkregen: met „De Kindervriend” is overeengeko men, dat de twee scholen door de ge meente zullen worden gebouwd. Voor de ontworpen bouwplannen is advies ge vraagd aan de inspectrice voor kleuter onderwijs. BIOSCOPEN City Theater, dinsdag en woensdag 20 uur: „The new Centurions”. DIVERSEN Museum „Beeckestijn”, Rijksweg, Velsen- Zuid, diverse stijlkamers dagelijks te bezoe ken van 10 tot 12 en van 14 tot 17 uur; zondag alleen van 14 tot 17 uur In het park (steeds geopend) tot 31 augustus expositie van staal- plastieken In het Noordelijke Koetshuis tot 19 augustus expositie van werk van Jan van Herwijnen. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen, dagelijks (behalve zaterdag en zondag) geopend van 9.30 tot 18 en 14 tot 16.30 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord, elke dinsdag en donderdag van 12 tot 13.30 uur; ook na telefonische afspraak 02510-94159 Of 91022. Stadhuis Velsen, Plein 1945, dagelijks (behal ve zaterdag en zondag) te bezichtigen van 10 tot 12 uur; telefoon 19000. Galerie ’t Hart, Koningin Wllhelminakade 74, tot 5 juli dagelijks van 10 tot 18 uur; expositie Bella Vlugter. WOENSDAG 20 JUNI Velserbad, Briniostraat, IJmuiden, ge mengd zwemmen, 6.30-8 u; 14-15.15 u; 19.30- 22.30 openbaar zwemmen. Openbare bibliotheek Velsen, Centrale bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden, 14.30- 17.30 u. en 19-21.30 u. Centrale Jeugd- en tienerbibliotheek, Willemsbeekweg 96, IJmuiden-Oost, 14.30-17.30 u. en 19-21 u. filiaal Wüstelaan 79 Santpoort-Noord 14.30- 17.30 u. filiaal Wijkerstraatweg 177, Velsen-Noord 14.30-17.30 u. filiaal Zee wijkplein, IJmuiden-West 14.30-17.30 uur. De Ring, 19.30-21.30 u. boksen en con ditietraining in gymzaal Ossendorp- school, Wijk aan Zeeërweg IJmuiden. DINSDAG 19 JUNI Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. DINSDAG 19 JUNI Openbare bibliotheek. Wijkerstraat weg: 14.30-17.30 u. 11 u o.xw, - 34 2.700; 42 750; 43 6.000; - -aa. O, 123 152 197 221 174 210 f 7.100; SCH 81 25.400; 117 14.800; 256 12.0000; VL 1 1.800; 90 6.100; 153 7.700; UK 1 11.500: 73 f 9.500; WR 45 ƒ5.300; 50 ƒ3.500: 57 ƒ33.100: IJM 4 ƒ6.500; 18 12 000; 20 „aaa. 14.000; 154 5.300. DEN HELDER De pinksterdag al kortere (Van een onzer verslaggeefsters) HEEMSKERK Ter voorziening in de behoefte aan stallingsruimte voor het gemeentelijk wagenpark met een centra le werkplaats annex centraal magazijn en opslagruimte voor wegenbouwmateri alen en dergelijke heeft de raad in 1968 al het bestemmingsplan „Tolhek” vastge steld. Ook de gemeentelijke plantsoenen dienst zou hier te zijner tijd kunnen worden ondergebracht. Thans bestaat de dringende noodzaak om op korte termijn over goede stal lingsruimte voor het wagenpark t kun nen beschikken en daarom willen B. en W. een begin maken met de realisering van het plan. Sinds jaar en dag organiseert de M’Hala Panzi padvindersgroep om de vier jaar een uitwisseling met Engelse zustergroeperingen. Kwam vorig jaar een groep padvinders uit de Londense wijk Streatham Hill in Beverwijk op bezoek; dit jaar zijn de Wijkers ongeveer dertig man sterk, zélf weer aan de beurt. Op het programma staan een bezoek van een week aan Londen, met aansluitend een verblijf van een week in Wales. De padvinders vertrekken op 27 juli en komen 13 augustus weer terug. De opbrengst van de rommelmarkt moet de laatste financiële tekorten dekken. WOENSDAG 20 JUNI Werf, Jan Lighthartstraat. 14 u. sport middag (8-12 jr), kleuterinstuif (4-5 jr.), 19 u. tienerinstuif (12-15 jr.). Zandkraai, Handelstraat. 14 u. strand loop (vanaf 9 jaar). Vrijburcht, Vrijburglaan. 20 u. club Cervantes, 20 u. bijeenkomst TOVADO. Progress-sociëteit, Const. straat. Geoperid vanaf 20 u. Openbare bibliotheek. Kerkweg 45: 14- 17.30 en 19-21 u.; Ruijsdaelstraat 7: 14.30-17 u De kredieten zijn reeds in de begro ting 1973 opgenomen en 180.000 ten behoeve van verwerving en 200.000 voor het bouw rijp maken. De eerste werkzaamheden zullen be staan uit het gedeeltelijk ophogen van het terrein met zand, het maken van een toegang, dam met duiker en derge lijke en het fraisen van het terrein, het leveren en plaatsen van 575 meter afras tering met een hoogte van twee meter, het leveren en plaatsen van perronstuk- ken voor zand- en zoutopslag, circa 3000 m2 verharding op ringweg, riolering en beplanting. Met de directiekosten mee is hiervoor 200.000 nodig. Verder is het wenselijk het terrein te omzomen met een brede waterpartij. De kosten daarvan kunnen worden bestre den uit de opbrengst van de uitkomende grond, welke geleverd kan worden ten behoeve van ophoging, bij voorbeeld voor het plan „Neksloot”. 9.300; 150 9.200; 10.800; 194 14.500; 10.100; 217 8.200; 11.300: 127 ƒ4.700; BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u: „Oom Tom”, 20 u „Gejaagd door de wind”. Luxor Theater (Breestraat) 19 en 21.15 u: „De ratten van duister Harlem”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer (huize Schey- beeck Velserweg 2). Geopend op woensdag van 14 tot 17.30 uur en op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510- 25120. WOENSDAG 20 JUNI Sportfondsenbad, Kuikensweg. Geo pend van 7-10, 12.30-13.45 en 14.15-15.15 u. Hulpdienst Help een handje. Van maandag tot en met zaterdag van 8 tot 10 uur; Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Easy, Populierenlaan. Geopend voor hulpverlening van 14-17 u. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 u. Openbare bibliotheek, Kerkstraat 44: 10-12.30, 14-17.30 en 19-21 u.; Amstel- straat 44: 14.30-17 en 19-21 u.; Kongford Smithstraat 110a: 14.30-17 u. 152-97; kabeljauw vier twee 59-49; koolvis drie 60-45; koolvis schol twee 101-83; schol drie schol vier 94-75; schar 45-35; wijting een 93-71: wijting twee 90-72; makreel 62,20-21,50; haring 65-26; poon tjes 28-7,50; haai 88-43; krab 15-7,50; tongschaar 180-105. -'ï

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 6