zou jij willen zijn bij media net BEDRIJFSLEIDER ALUMINIUM DELFZIJL B.V. Hoogovens vraagt: personeel ter opleiding tot kraandrijver ziekenhuis St Joannes de Deo haarlem Meisjes met middelbare opleiding BO De administratie van Spaamestad zoekt een sekuie assistente. niet mis zeg, wat medianet biedt ESTEL HOOGOVENS* ESTEL HOOGOVENS* operatieverpleegkundige operatie-assistente verpleegkundige anaesthesia huish. medewerkster verpleegkundigen medewerkster wagenparkbeheer boekhouding 12 ZATERDAG 2 5 JUNI 197 5 MET i De vraag naar onze boeken en bladen groeit nog met de week. Fijn natuurlijk. Maar ’t gevolg is wèl dat we. het steeds drukker krijgen. Jonge teams van verschillende Medianet-afdelingen zitten dan ook te springen om één of meer collega’s erbij. Vandaar deze advertentie voor drie'héél verschillende jobs. Maar stuk voor stuk met volop fijne kanten. Je kiest maar wat je ’t beste ligt. Als je LEAO of MAVO/MULO hebt en je bent 17 jaar of ouder, dan ben je al aardig op de goeie weg. Medianet b.v. is de verkooporganisatie van de Verenigde Nederlandse Uitgeversbedrijven n.v. Zij verzorgt de verkoop en distributie van boeken en tijdschriften als Libelle, Margriet, Viva, Panorama, Nieuwe Revu, Tina en vele andere. Nou wat denk je... is er’n baan voor je bij? ’t Minste wat je kunt doen is nog wat meer informatie vragen of eens een kijkje komen nemen. Bel of schrijf: Medianet b.v., afd.Personele Zaken, Uienpas 18, Amsterdam-Buitenveldert. Telefoon: 020-44 36 44. De het 1 de p tegei tegei tegei sen. subs dag i Je k En v met kunnen bij Hoogovens verschillende kanten op. De heeft je m< de g( groei met „De kers Brab zette hoor over) Boxt voor huur Coot schil het MEDIA Je zal toch zo pal boven het Winkelcentrum Gelderlandplein je baan hebben. Als dat niet een ’’mooi meegenomen extra” is van werken bij Medianet... Trouwens de ligging is tóch goed: goede busverbindingen met Amstelveen en verder, Amstelstation en Leidseplein. Plus een sneldienst naar het Centraal Station. ...dan is de eerste, de beste job je op het lijf geschreven. Onze afdeling Dat er hier voor een afde lingssecretaresse een veelzijdige taak is weggelegd, spreekt voor zich. Zelfstandig corresponderen maakt er net zo goed deel van uit als ’’gastvrouwelijk werk”. Steno en typen hebben voor de jonge vrouw, die ons voor ogen staat, geen geheimen. Is deze ’’leste” baan voor jou misschien de beste? Héél de begeleiding van het rollend Medianet-materieel -van onderhoud tot het afsluiten van verzekeringen- komt voor rekening van de afdeling In dat geval wordt je met open stoel maar vooral met open armen ontvangen door een team van 9 jonge mensen op ons verkoopsecretariaat Belangrijkste kenmerk van het werk hier: afwisseling; Want wat zou je denken van dit rijtje: inkomende post behandelen en distribueren; telefonisch contact onderhouden met abonnees, servicepunten en administra tieve centra; aanmelding van nieuwe abonnementen in behandeling nemen en de response op advertenties meten en verwerken. Voor dat laatste is typevaardigheid van groot belang. I 1 Spaarnestad is een grote uitgeverij waar bladen vandaan komen als Libelle, Panorama enVT-VrijeTijd. Bij het maken en uitgeven van die grote tijdschriften komt natuurlijk ook heel wat administratie kijken. Daarvoor zoeken wij nu een sekure assistente. We denken aan een meisje, zo tussen de 20 en 25 jaar die al een paar jaar kantoorervaring achter zich heeft. Ze heeft Mavo, plus een typediploma. Bovendien heb je voor zo’n baan, waarbij veel factureringswerk te pas komt, wel belangstelling voor boek houden nodig. Klopt het zo’n beetj e met jouw achter gronden? Schrijf dan snel een kern achtig briefje met alle noodzakelijke gegevens aan mevrouwY.Hardebol, afd. Personele Zaken, Uitgeverij Spaarne- stad, Aziëweg, Haarlem-Schalkwijk. Of bel direkt voor een afspraak (tel.023-319200/tst.412). of zoekt nl. een medewerkster die tot taak krijgt boekhoudge- gevens gereed te maken voor computerverwerking. Een ander facet van je werk wordt het inboeken van binnenkomende stukken volgens een bepaalde codering (geen ponswerk). Alles bij elkaar een interessante, fijn zelfstandige job in klein teamverband (3-6 personen). Jong enthousiastme, collegialiteit, werklust», ’t is Medianet heel wat waard. Dat blijkt: ’t salaris is ronduit prima. En wat je extra staat te wachten is al evenmin mis: winstdeling (in 1972:7,4%), 19 dagen vakantie eventuele jeugdva- kantie, ruim 8 vakantie toeslag plus studie- en reiskostenvergoeding. I Naam J Voornaam j Woonplaats 1 Geboortedatum I (zelf meewerkend). BRIEVEN onder nr. G 5800. LOODGIETERSBEDRIJF middelgroot vraagt een Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Velserstraat 19, Haarlem, telefoon (023) - 25 90 01 Sommige meisjes geven na verloop van tijd de voorkeur aan een meer individuele taak. Er zijn verschillende mogelijkheden voor meisjes die over de geschikte kennis en vaardigheid beschikken. Daarvoor zal in het algemeen speciale studie of aanvullend onderwijs nodig zijn, onder andere voor stenograferen, moderne talen, aanleggen en bijhouden van archieven en notuleren van vergaderingen. Het bruto maandsalaris - ook tijdens de cursus - bedraagt voor een 17- jarige f 679,- 18- jarige ƒ765,- 19- jarige 852,- Belangstellenden kunnen nevenstaande coupon ingevuld zenden aan: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen post zegel). Zij worden m een cursus van drie maanden (volbetaald) voorbereid op een kantoorbaan. Deze cursus begint 1 september a.s. Na deze periode komen zij op een kleine correspondentie-afdeling. Op zo’n afdeling - een gezellig ingerichte ruime kamer - werken meisjes in een groepje bij elkaar. Zij vormen al gauw een vriendinnenkring en dat zal ook wel de reden zijn dat veel meisjes daar willen blijven. De afdeling Personeelsvoorziening van ons bedrijf zal gaarne alle gewenste inlichtingen verschaffen. Dat kan telefonisch (tel. 02510 - 94100), maar ook in een persoonlijk gesprek. Gewoon een briefje schrijven kan natuurlijk ook. Adres: Hoogovens, Afdeling Personeelsvoorziening (nr. HF 616), Hoofdkantoor 2, IJmuiden. De opleiding geschiedt in de praktijk. Ervaring is niet vereist. Het werk wordt in ploegendienst verricht. Leeftijd 22 tot 35 jaar. Afhankelijk van de soort ploegendienst bedraagt het aanvangssalaris 15.585,- of 16.363,- bruto per jaar. Dit komt overeen met circa 299,- en circa 314,- bruto per week (inclusief ploegendienst- toeslag). Zijn taakgebied omvat onder meer: het opstellen van inspectie rapporten en uitvoerings- schema’s, alsmede het bewaken en opvoeren van de doelmatigheid hiervan; het analyseren van reeds Ons bedrijf produceert ruw aluminium. De hiervoor gebruikte installaties moeten bedrijfszeker en doelmatig functioneren. Dit vergt onder meer inspectieve onderhoudsactiviteiten, die wij deels willen toevertrouwen aan een inventief man met M.T.S.-Wtb. en liefst ook enige electrotechnische kennis. Deze Technisch Assistent Inspectief Onderhoud opereert vanuit het Technisch Bureau, een stafafdeling van de Technische Dienst en onder leiding van een groepsleider. Gewenste leeftijd is ongeveer 30 jaar. Uw salaris e.d. bespreken wij graag bij een persoonlijke kennismaking. Hier vermelden wij alvast, dat op korte termijn voor een moderne woning gezorgd kan worden. uitgevoerde opdrachten in het kader van storingen en reparaties uit inspecties; het verzorgen van de hijsgereedschappen en het oplossen van smeerproblemen. Sollicitaties te richten aan: Aluminium Delfzijl B.V., afdeling Personeelszaken, Postbus 133, Delfzijl. In deze werkzaamheden houdt hij zowel kontakt met interne afdelingen als met externe leveranciers. He ren huid men volk volk brar van elek tuin Na ontvangst wordt nader contact met u opgenomen. (Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000.) De DKA allee: geha kom) erg voori kool heefi Dat niet omd; die bren direc ener uit men: aard vorn V wej rad van mie ook mo; cor gro sch een M: mee schr ren boei wor zen dan ninj nen tem der; tuui nu sch< Onz met gra' aan wear grai te 1 Een heel winkelcentrum voor tussen de middag Bij de opleidingsschool van het ziekenhuis te Bloemendaal: Het ook r nieuv bereii Aard' de v. etalai weini aan wietei deïst de v Progi ..begi dactii werd pakte mens Ralpl mens posit: wijze bij P moed in d ande wie van de drie Als cijferwerk voor jou een open boek is... Kun je ’n wagenpark op rolletjes laten lopen? Of voel je voor werk in de contact-sfeer? I Ik stel prijs op meer informatie I - l v-f ::ri HF 588 j In ons ziekenhuis ontstaan spoedig onderstaande vakatures, op de operatie-afdeling: Voor deze funkties kunt u in ons ziekenhuis een opleiding volgen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, de heer J. M. Jansen. Bij het rectoraat: Werktijden van 9.00-16.00 uur. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door rector M. Rutte. Bij de verpleegkundige dienst: voor de afdelingen: interne geneeskunde urologie/orthopedie, intensive care en coronary care. In ons ziekenhuis kunnen verpleegkundigen een opleiding volgen voor de afdeling intensive care en coronary care. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de dienst de heer N. Vink. voor secretariaats-werkzaamheden. Gewenst minimaal MAVO 4-diploma, typevaardigheid en steno. Leeftijd 19-25 jaar. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de school de heer H. Smit, telefoon (023) - 25 10 54. Technisch assistent inspectief onderhoud I over de opleiding tot kraan- drijver bij uw bedrijf. Adres I Gehuwd/Ongehuwd

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 12