Via Heerenduinweg Kennemerraad verdeeld over Stamweg naar zee KEUZE VALT OP WESTVARIANT Twee zilveren jubilarissen Jac. Zuurbier uit Velsen Twee scholen in duel op UST Schoonenberg Agenda Onder-directeur H. Zuidervaart nam afscheid bij Stork Plaatwellerij [to lijsttrekker voor PPR bij Van Gelder Papier LUST uw stoffenzaak OP AL ONZE STOFFEN 20-50% KORTING HOE Veelzijdig functionaris S. v. d. Wal voorzitter kerkraad Concert in kerk Wegens reorganisatie gaan wij IJmuiden verlaten. DINSDAG 26 DINS D JUNI 1973 4 (Van VERKIEZINGEN PROVINCIALE STATEN STOFFENSPECIAALZAAK IJMUIDEN prijzen. IJMUIDEN Velsen-IJmuiden (Van onze correspondent) Veelzijdig In godsnaam SAN' ons bec tend vi buiten ken. Dó nen ze meer i: hindert staan, zitten landelij stofvori nomen lijk nog ook die Nog enkele weken kunt u profiteren van onze exclusieve VELSEN-NOORD Bij Stork Plaatwellerij in Velsen-Noord is onlangs afscheid genomen van de heer H. Zuidervaart die na een dienstverband van ruim vijfenveertig jaar als onderdirecteur de pensioengerechtigde leef tijd heeft bereikt. De heer Zuidervaart bekleedde bij dit bedrijf ongetwij feld een bijzondere positie, hetgeen mede door de grote belangstelling voor deze afscheidsbijeenkomst duidelijk is geworden. Want behalve oud-direc- teur en oud-lid van de raad van bestuur van dit VMF-concern, ir. E. Pelt- zer, waren hier onder meer ook talrijke gepensioneerde medewerkers, afdelingschefs en werkmeesters aanwezig. stoffen tegen populaire Bovendien ontvangt u Beverwijk LANGE NIEUWSTRAAT 471 TELEFOON 13672 (Van een onzer verslaggevers) 1 (Van een onzer verslaggevers) ADVERTENTIE de (Van een medewerker) E ,-S 3* baan bij Van Gelder begon om in 1950 als walsenslijper naar de mechanische werkplaats te worden overgeplaatst. De ze functie vereist een grote nauwgezet heid ten behoeve van de produktie van de papiermachines, waar de jubilaris in alle opzichten aan wist te voldoen. De waardering van de directie werd in dit geval tot uitdrukking gebracht döor een schriftelijke gelukwens van de raad van bestuur en het aanbieden van een geschenk onder couvert. Mevrouw Ro- zing werd daarbij een bloemstuk uitge reikt. Zuidervaart na jaren eindelijk weer eens dividend kon worden uitgekeerd. Drs. P. Captijn (D’66) klasseerde alle tracé-varianten als onaantrekkelijk. Hij was bang voor een kolos van een brug over het Spaarne bij de westvariant en ook de doorsnijding van het recreatiege bied beviel hem niet. „Het dagelijks Vervolgens sprak de heer L. Otte als bedrijfsleider mede namens de onderne mingsraad. Hij vestigde de aandacht op de commerciële zijde van, de heer Zuid- ervaard, hetgeen de pensioenfondsen al tijd bijzonder ten goede is gekomen. Mede daardoor werd het mogelijk dat nu alle personeelsleden in het bedrijfs pensioenfonds z\jn opgenomen. Hij ein digde met eeai kort gedicht van de heer J. W. Meijer, secretaris van de onderne mingsraad, om tenslotte de heer en me vrouw Zuidervaart een waarlijk kapitaal bloemstuk aan te bieden. geschenken ondier enveloppe overhandig de. en van BEVERWIJK De kerkeraad van de Doopsgezinde Gemeente Beverwijk heeft de heer S. van der Wal te Heemskerk tot voorzitter en de heer J. Wiecheman te Castricum tot secretaris van de ge meente benoemd. Hi(i ve het bed: om het zoveel ir er naast tumblers de man; tandwiel fabricerx Aan 1 Heerenb: Vaart er lens- En die in h de Hind het stat gehoudei doeken de eeuv Zuid, ge ne zo mi 1. Jac. Zuurbier, IJmuiden; 2. H. J. H. Esser, Zaandam; 3. mevrouw mr. Th. Janssens Monnickendam; 4. dr. Rompke Hekstra, Amstelveen; 5. J. M. V. Geerts, Amsterdam; 6. H. K. A. Raasveld, Am stelveen; 7. drs- J. F. M. Zonneveld, Bussum; 8. drs. H. J. Vroom, Middelie; 9. mevrouw H. J. vn Zeelt-Muller, IJmui den; 10. E. Bon, Purmerend., 11. T. J. Smit, Krommenie; 12. P. C. Paulusma, Amsterdam; 13. dr. Th. van Kleef, Am sterdam; 14 mevrouw A. van Pelt-van Nielt, Purmerend; 15. mej. E. de Gaay Fortman, Amsterdam; 16. M. Dijkshoorn, Amstelveen en 17. H. Mandjes, Zaan dam. Aan gende 11.490 25.150 f 13.060 ƒ23.470 144 14.100Ï 14.250 7.480 11.060 256 IJ 73 16. 57 ƒ19. 154 11 PRIJZI guldens tong 9,1 10,99-10 twee 1 9,79-6,1 UMUir werd te tong, 1 kisten 1 kisten i kisten haring, varia. Per stu Per 110, ka twee 12 beljauw 80, kab 38, kool koolvis schelvis schelvis twee 8! 81-65, wijting 58,80-21 Over i hinderw omwone schrever tieleden: we hele alleen n wagens maar d Dan is e de vracl daar zi. verhielpe stuurd, bleek ei zal dus lawaai i zover o: nog aan Hij gl l'ing: „I terrein, afgelope „Maar dis mem Heerenb we naai echt te CASTRICUM. In het kader van de serie zomeravondconcerten in de Neder lands Hervormde Kerk (achter het ge meentehuis) verzorgen Kees Rosenhart en Baldrick Deerenberg een concert. Ro senhart is vaste organist van de Waalse Kerk te Haarlem. Deerenberg is hoofd vakleraar blokfluit aan het Stedelijk Conservatorium te Groningen en aan de Maatschappij ter bevordering van Toon kunst te Haarlem. De verlengde Heerenduinweg, de nieu we toeristische attractie voor de auto mobilist, welke donderdagavond door lo- co-burgemeester C. Ockeloen officieel wordt geopend, geeft de weggebruikers de gelegenheid tot vlak bij de kust te komen, daar te parkeren en wat rond te wandelen. Er is voor een parkeerterrein gezorgd, waar voldoende ruimte aanwe zig is. De fietsende toerist wordt echter veronachtzaamd, daar de gemeente er niet aan heeft gedacht, aan het eind van de rondweg een fietsenstalling te laten bouwen. Daaro1 brink: om wonen wij ons een gegr heid op bedrijf jaren k roetende wij toen het verz te kunnt omdat e ding lag. gaan g prompt tig mills zijn er. De ketel Ook dat het late luidsderr Bij de meisjes t/m 15 jaar driekamp werd José Snijders le met 1443 pt., met slechts 5 punten achterstand plaatste Martina Vork zich als 2e. Op het num mer 1000 m ging Aai Prins met de eer strijken in een tijd van 4.03.8 sec. Rieu- •wert van Bodegraven, van de organise rende vereniging SUOMI, was veruit de beste bij de jongens t/m 15 jaar. Zowel de driekamp als de 1500 m. leverde een overwinning voor hem op. Hetzelfde presteerde Albert Tholen in de categorie jongens 15 jaar en ouder. Tineke Bax was het meest succesvol bij de oudere meisjes, moest zij bij de driekamp nog de eer laten aan Henny van Geldrop op de 1000m zegevierde zij onbedreigd in 3.38.6 sec. stellen van het regionale verkeersonder- zoek. Adviserend lid A. Nawijn bepleitte de aanleg van de weg en wees er daarbij op dat de agglomeratie momenteel gegeseld wordt door de verkeersmoloch, waarin rijksweg 16 verlichting kan brengen. Namens het college zei drs. P. J. van der Ham de bezwaren niet te kunnen ont kennen, met name ten aanzien van het Spaarnwouderbos, maar er stonden een aantal punten tegenover, betoogde hij, zoals het vervallen van het andere tracé in het recreatiebos, en de mogelijkheid dat de westvariant in fasen uitgevoerd kan worden, zodat eventueel te zijner tijd het stuk door het park weggelaten kan worden. tot lijsttrekker van de P.P.R- in Noord- Holland. De heer Zuurbier fungeert thans in de Provinciale Staten als frac tievoorzitter van deze partij, terwijl hij voorts van 1967 tot 1973 voor de P.P.R. nog lid van de Velsense gemeenteraad is geweest. VELSEN-NOORD. Bij Van Gelder Papier in Velsen-Noord werden maan dag twee zilveren jubilea gevierd, die betrekking hadden op het vijfentwintig jarig dienstverband van de heren J. Remmers uit Velsen-Noord en M. Ro- zing uit Heemskerk. Beide heren en hun gezinnen werden hiervoor beurtelings ontvangen in het directiekantoor, waar zij de gebruikelijke huldigingen mochten ondergaan. BIOSCOPEN City theater, dinsdag en woensdag 20 uur: „De twaalf veroordeelden”. DIVERSEN Museum .Beeckestijn”, Rijksweg, Velsen- Zuid, dlvers'e stijlkamers, dagelijks te bezoe ken van 10 tot 12 en van 14 tot 17 uur; zondag alleen van 14 tot 17 uur In het park (steeds geopend) tot 31 augustus expositie van staal- plastieken. In het Noordelijk Koetshuis tot 19 augustus expositie van werk van Jan van Herwljnen. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen dagelijks (behalve zaterdag en zondag) geopend van 9.30 tot 12 en van 14 tot 16.30 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord, elke dinsdag en donderdag van 12 tot 13.30 uur; ook na telefonische afspraak 02510-94159 Of 91022. stadhuis Velsen, Plein 1945, dagelijks (behal ve zaterdag en zondag) te bezichtigen van 10 tot 12 uur; telefoon 19000. Galerie 't Hart, Koningin Wilhelminkade 74, tot 5 juli dagelijks van 10 tot 18 uur; expositie Bella Vlugter. Oude Raadhuis, Velsen dorp, dagelijks van 13 tot 17 uur en zondags van 10 tot 12 en van 13 tot 17 uur; tentoonstelling „Flevum en de Romeinen in Velsen". Drs. W. Mensink (pvda) vreesde dat de asfaltmoloch het hele recreatiegebied Spaarnwoude zal opslokken. Hij wilde wel prioriteit voor bereikbaarheid en veiligheid, maar niet voor doorstroming en snelheid. Hij had tegen alle tracés planologische en milieuhygiënische be zwaren, en voerde aan dat men al een rijksweg 9 en 6 heeft. Een tweede Vel- sertunnel is wel nodig, maar daarom alleen hoeft geen hele nieuwe rijksweg 16 te worden aangelegd, betoogde hij, ook rijksweg 6 kan op de tweede tunnel worden aangesloten. De heer E. J. Everwijn Lange (VVD) vond dat de tijd van de diligence wei voorbij is en dat de auto niet meer is weg te denken. Ook de auto is een recreatdemiddel, alleen niet als die de hele dag in een file staat. Hij wilde niet iedereen de bus opdringen. Volgende sprekers waren de heer B. Oosterveen die namens de medewerkers een fiets heeft aangeboden, gevolgd door een fraai bloemstuk, namens de perso neelsvereniging overhandigd door de heer G. Bos. Deze spreker noemde de heer Zuidervaart „hun culturele vader”. Na het gebruikelijke dankwoord van de scheidende onder-directeur wacht te hem nog een druk bezochte receptie in het cultureel centrum „De Schouw”, waaruit bleek dat de heer Zuidervaart van verschillende organisaties op cultu reel, sociaal en kerkelijk terrein een bijzonder gewaardeerd medewerker is. Dit afscheid werd daarop besloten met een diner in hotel „Brederode” in Sant poort, dat de familie Zuidervaart door de directie werd aangeboden. SANTPOORT. IJmond MTS- Ge slaagd voor het eindexamen Bouwkun de: A. van der Beek, Haarlem, H. J. Bluys, Zandvoort; F. J. N. Büchem, Heemstede; G. Bijl, Santpoort-Z;M. J. Cleeff en C. Q. C. Godde, Haarlem; T. van Honk Velzen-Z.; H. P. Hussaarts en J. Klaassen, Heemstede; J. G. A- de Klei\ IJmulidien; P. H. M. Kleverlaan, Uitslagen: meisjes t/m 15 jaar: 1. José Snijders, Ichthus College, 1443 pt. (80m 12.6 sec.; ver: 3.26 m.; kogel: 9.08 m); 2. Martina Vork, Ichthus College, 1438 pt.:3. Aai Prins, gymnasium Felisenum, 1328 pt.; 1000 m: 1. Aai Prins, gymnasi um Felisenumu, 4.07.8 sec.; 2. Karin van Rensen, Gymnasium Felisenum, 4.07.8 sec.; 3. Ellen Starink, gymnaium Felise num, 4.15.0 sec.; jongens t/m 15 jaar: I. Rieuwert van Bodegraven, gymnasium Felisenum, 1841 pt. (80 m: 10.4 sec.;ver: 4.85 m.;kogel: 9.77m); 2. Wim v.d. Berg, gymnasium Felisenum, 1703 pt.; 3. Ruud Vink, Ichthus College, 1638 pt.; 1500 m: I. Rieuwert van Bodegraven, gymnasium Felisenum, 5.13.7 sec. ;2. Rob Tervoort, Ichthus College, 5.13.8 sec.; 3. Wim v. d. Berg, gymnasium Felisenum, 5.17.5 sec.; Meisjes 15 jaar en ouder: 1 Henny van Geldrop, Ichthus College, 1816 pt.(80m: II. 5 sec.;ver: 4.51m; kogel: 10.56m); 2. Tineke Bax, Ichthus College, 1691 pt.; 3. Astrid Hoogeland, Ichthus College, 1290 pt.; 1000m: 1. Tineke Bax. Ichthus Colle ge, 3.38.6 sec.; 2. Hanneke Naborn, gym nasium Felisenum, 3.50.7 sec.; 3. Mariette Laan, Ichthus College, 3.53.8 sec.; Jon gens 15 jaar en ouder: 1. Albert Tolen, Ichthus College, 1687 pt. (80 m: 10.6 sec.;ver: 4.79; kogel: 11.22m); 2. Herman Groen, Ichthus College, 1521 pt.; 3. Udo Gruber, gymnasium Felisenum, 1454 pt.; 1500 m: 1. Albert Tolen, Ichthus College, 5.15.2. sec.; 2. Herman Groen, Ichthus College, 5.21.3 sec.; 3. Dick Duyn, Ich thus College, 5.27.6 sec. De eerste spreker, de heer G. Hiem- stra, directeur noemde het een nogal moeilijke zaak handel en wandel van de scheidende onder-directeur in hun ge heel te releveren, omdat zijn vele func ties tenslotte tot een cumulatie van werkzaamheden hebben geleid. De heer Zuidervaart studeerde immers eenmaal werktuigbouwkunde en elektro-techniek waarna hij in 1928 als negentienjarige volontair bij het bedrijf in dienst is getreden. De heer Hiemstra noemde het in dit verband typerend dat hij nauwe lijks een gaar later reeds tot de vaste medewerkers behoorde. Volgens spreker gaf de heer Zuider vaart al spoedig blijk in staat te zijn een voor die tijd relatief grote zelfstandig heid te dragen, waarbij het ook typerend is geweest dat na de komst van de heer HAARLEM In de Kennemerraad hebben PvdA en D’66 gisteravond ver geefs geprobeerd een meerderheid te vinden voor hun standpunt dat er hele maal geen tracé voor rijksweg 16 (Stam weg) dient te worden vastgesteld, met het oog op de schade voor het milieu. Een motie over dit standpunt kreeg slechts de steun van beide fracties. De Kennemerraad koos in meerderheid voor de westvarianCvan rijksweg 16, waarbij deze gebundeld wordt met de oostelijke stadsrandweg. Tegen stemden hierbij D’66 en PvdA, ditmaal met uitzondering van de heer P. W. Voskuilen. De Zeewijk-bewoner, die gewend was via de Reigersbossenlaan of de Keet- berglaan langs de prachtige duinpaden een wandeling te maken zal niet direct juichen om de komst van deze weg. De duinpaden werden namelijk door het forse asfaltlint doorsneden, zodat men na enige tientallen meters reeds het pad afgesneden ziet en op zijn schreden moet terugkeren. Hopelijk zal de ge meente nu ook aan deze individuele wandelaars denken en enkele andere paden aanleggen, voordat ook deze IJ- muidenaren verontrust worden. VELSEN. Het derde Scholierenatle- tiektoernooi, dat deze maal onder ideale weersomstandigheden plaatsvond, op het sportpark „Schoonenberg” had met 40 deelnemers een wat teleurstellende deel name. Slechts twee scholen, het Ichthus College en het gymnasium Felisenum, hadden de moeite genomen om in te schrijven. Niettemin werd er fel gestre den in de diverse categorieën. De heer Hiemstra wees voorts op de grote veelzijdigheid van de scheidende functionaris die zich niet alleen een specialist toonde op het gebied van pneumatische transporten. Door zijn grote kennis van de technische ontwik kelingen werd hij immers van 1950 af in feite ook de centrale figuur bij het bedrifjf. „U maakte van uw werk uw hobby en van uw hobby uw werk”, besloot de heer Hiemstra zijn toespraak, waarna hij de heer Zuidervaart als be wijs van erkentelijkheid voor zijn vele verdiensten voor het bedrijf nog twee PURMEREND. Tijdens een verga dering van de provinciale kerngroep van de P.P.R., welke maandagavond in ge bouw „La Notte” in Purmerend werd gehouden, heeft men de kandidatenlijst sarr ^ngesteld voor de verkiezingen van de provinciale Staten in maart 1974. Daarbij werd met algemene stemmen de heer Jac. Zuurbier uit Velsen gekozen In het daarna volgend Besprek kwam de belangrijke rol nog eens ter sprake welke de familie Rozing vervult bij de jongerensociëteit in Heemskerk. Ook is de jubilaris afdelingsvoorzitter van het K.K.V., waar hij bijzonder actief voor werkzaam is. Deze ontvangst werd even eens gevolgd door een familiefeest ten huize van de jubilaris. bestuur is eigenlijk ook niet voor rijks weg 16, maar zegt het alleen niet hard op, als de hoop wordt uitgesproken dat de weg nooit zal worden aangelegd”, aldus drs. Captijn, die „Weg met de weg” proclameerde. „We moeten ophou den met een voortdurend ruimtebeslag door snelwegen. De keus moet gaan naar goed openbaar vervoer, aangevuld met autoverkeer.” Als de rijksweg de regio toch wordt opgedrongen, dan „in gods naam tracé 4”. (de westvariant). Mevrouw mr. A. J. H. Gaasterland- Braaksma (PCG) adviseerde met beide benen op de grond te blijven staan en te kiezen voor de westvariant, die boven dien de aanleg van een weg uitspaart (oostelijke randweg). De heer H. Loerak ker (KVP) noemde vrijwel geen enkel tracé aantrekkelijk, maar wilde alles overwegende toch aether het voorstel van het college gaan staan, mede met het oog op de consequenties voor Zui- derpolder en Schalkwijk. Wel wilde hij de keus voor de westvariant afhankelijk Hiervan werd de familie Remmers begroet door de heren drs. F. W. G. Linck, hoofd economische dienst; J. Kraaijeveld, chef inkoop en H. H. War merdam, chef algemene zaken en mejuf frouw Th. de Rooij, directie-cheffim. De heer Remmers mocht hier een vriénde lijke toespraak beluisteren, waarin zijn vele verdiensten ten behoeve van het in- en externe postverkeer nog eens tot uitdrukking werden gebracht. Hij begon zijn loopbaan bij het bedrijf namelijk in de voormalige cellulosefabriek als ont wikkelaar, om via een aantal andere functies in 1961 als bode te worden aangesteld. Daarnaast is hij in deze om geving bekend als een actief verzame laar van oude prentbriefkaarten, foto’s, kranteknipsels en weekbladen. De jubilaris mocht uit handen van drs. Linck een enveloppe met inhoud ontvangen, vergezeld van een fleurig boeket en een foto van haar echtgenoot voor mevrouw Remmers. De raad van bestuur had nog schriftelijke gelukwen sen gezonden. De rest van de dag werd dit jubileum in de woning van de heer Remmers als een gezellig familiefeest voortgezet. De tweede jubilaris, de heer M. Rozing werd met zijn familie ontvangen door de heren T. C. H. Geelen, hoofd van de technische Dienst en P. V. Piiz, hoofd van de personeelsdienst. Herinnerd werd aan de tijd dat de heer Roz'ng in de buitendienst zijn loop- Op verzoek van drs. Mensink beloofde drs. Van der Ham op de hoorzitting van Rijkswaterstaat ook het minderheids standpunt in de Kennemerraad naar vo ren te zullen brengen, al zou hij dat niet verdedigen. BEVERWIJK. Wenckebach MTS. Geslaagd voor bouwkunde: K. de Bie, J. Huibers, P. Knol, J. Kramer, G. Min, C. Nelis, B. Ostermeijer, A. Otten, J. Rood, W. de Ruijter, G. Tates, B. Teerenstra, L. Weijdt. Elektrotechniek: J. Aardenburg, A. Beemsterboer, H. Bleyendaal, C. de Boer, H. Bruyns, H. van Dijk, G. Dusba- ba, G. Everhardus, A. Hakvoort, P. Kochx, C. Niesten, W. Aardenburg, W. Bruyns, P. Eijkenaar, P. Kerkhoven, W. L. A. Kuijten, W. v. d. Laan, E. Mout- haan, H. Orij, E. Valkering, H. Viel, Werktuigbouwkunde: W. Geijs, K. "an Heerwaarden, J. de Jong, A. Kerssens, J. Kiewiet, H. Kwant, W. Minnebo, N. Mo lenaar, J. Ronde, F. Tesselaar, H. Ver- hoef, J. de Waard, W. Wij te, C. van Woensel, J. Zijn, G. Zonneveld F. Brug geling, R.. Fonkert, C. Gooijer, T. Heus, J. v.d. Schoor, K. Tegel, G. Verberk, F. Witte, G. Rahman en J. Koet. BEVERWIJK. Openbare Scholenge meenschap Atheneum, havo en mavo. Geslaagd voor hbs-A: Willy Grundel uit Uitgeest, Rudie van Kalmthout uit Be verwijk, Mieke Schwarz uit Heemskerk en Ton Tax, Halbe van der Veen, en Marlies Wagenaar uit Heemskerk. Ge slaagd voor hbs-B: Nico Hop en Atie Schelvis uit Wijk aan Zee, Linda Klerk en Greet je Steernburg uit Heemskerk en Hugo Lanson uit Beverwijk. BEVERWIJK. Openbare School voor Lager Economisch en Administra tief Onderwijs. Geslaagd: uit Beverwijk: Els Backers, Edith den Bakker, Bettina Doeve, Elly Gentenaar, Hans Koonings, Ankie Kalfsvel, Jan Luchies, Gerda Meyer, Joke Molenaar, Margot Smit, Marijke Zwijnenburg, Sonja van Aren- thals, Els Jongerling, Vivienne Poole, Jeannette Kooy, Ria van Eist, Kees En- Monnicken- de Jo de gelhart, Martij n Holdorp, Rene Koppen, Paula Muys. Hans Roos, uit Velsen: Shirley Flohr, Joke Koens, Janny Nij- holt, Bertha Groen eveld, Marry Jansen, Chiny Kok, Marianne Prins, Rudolf Ja nus. uit Heemskerk: Anneke de Bruyn, Rita Poppen, Aafje Terpstra, Frank Wil lems van Dijk, Anita Krombeen. it Uitgeest: Cor de Groot, Jan Blauw, uit Castricum: Jan Smit, uit Assendelft: Walter Boere en uit Wijk aan Zee: Margareth Schellevis. Afgewezen: 16, Herexamen: 7. Andere verkiesbare plaatsen werden toebedeeld aan Harry Esser, oud-wet- houder van Zaandam; mevrouw mr. Thea Janssens-Quant uit dam; dr. Romke Hekstra, lid van Amstelveenise gemeenteraad Geerts, provinciaal voorzitter P.P.R. uit Amsterdam. Van de IJmondkandidaten staat secretaresse van de P.P.R. uit Velsen, mevrouw Hanneke van Zeelt-Muller op de negende plaats, terwijl de zestiende en zeventiende plaats wordt ingenomen door de oud-Beverwijker Maarten Dijks hoorn en ir. Johan Kroon, gemeente raadslid in Heemskerk. De Idjisit wordt dan gecompleteerd met Piet Dijkman- Dulkes uit Beverwijk, Dirk Kuijper uit Velsen en J. Wen tink uit Heemskerk. De P.P.R.-leden zullen zich thans via een referendum definitief uitspreken over de volgende kandidatenlijst. Vogelenzang; W. L. Kluyt, Haarlem; B. R. Noranspard, Kolhom; J. H. F. P. Nigten, Hillegom; F. J, Poelgeest, Oos- terbeek; J. Raaphorst Haarlem; C. Schot, Santpoort; H. J. C- M. Turnhout, De Zilk; N. A. Weijers, Haarlem; C. L. O. Wiegand, Spaamdam; B. H. Wisse, IJ- mudden; A. van Zeist Haarlem. Geslaagd voor elektrotechniek: R. B. van Bakkum en P. G. Deen, Haarlem; A. Dekker, Spaarndammerpol- der, C. W. Eeken, C. J. Funcke, E- J. S. Haas en G. Hogervorst, Haarlem; L. A. Hoogland en A. M. Leenders, Santpoort; R. W. van Leeuwen, Haarlem; A. L. A. Mesman, Hillegom: J. A. H. Nijs, Haar lem; R. E. Porck, Driehuis; R. Rodink en C. P. Rutte, Haarlem; J. C. E. van Rijt, Heemstede; J. D. van Schagen en W. A. Schmölling, Haarlem; A. Scholtz, Bloemendaal; G. J. M. Schoort, Haarlem; D. van Velzen, Hillegom; T. J. Vermin, De Zilk; J. Wennips, IJmuiden; H. A. Wenzel en P. S. Weijers, Haarlem; P. W. J. Wildenberg, IJmuiden; G. J- Witte- man, Haarlem. Geslaagd voor Werktuigbouwkunde: J. Bakker, IJmuiden; H. J. P. Boeréé, Haarlem; E. Bol, Zandvoort; R. M. Bosch, Aerdenhout; T. J. Bijvoets, Haar lem; N. J. M. Disseldorp Zandvoort; R. van Enigelsdorp Gastelaars, Santpoort ;A. M. N. Faase, Óverveen; P- A. Frederiks, Haarlem; J. J. ten Hove, Bennebroek; B. H. M. Keesom, Haarlem; L. Kerkmeer, Beverwijk; M. T. H. van Kesteren, Hille- gom; C. J. Klein, Heemstede; R. L. M. Kok, Haarlem; F. E. M. Kops, Santpoort; C. J- Koster, IJmuiden; J. A. Krab, Driehuis; F. P. J. M. Leijse en A. A. M. van Loon van Haarlem; J. Meijer, IJ muiden; H. J. B. M. Mol, J. Muis, J. E. Mulder en R. J. Paradijs, Haarlem; W. A. P Peters, Hillegom; F. S. Plokker, IJmuiden: H. E. Prinssen, Velsen-Noord; J. J. W. de Snoo, Haarlem; A. Struyk, Velsen-Z; J. Z. Veen, Haarlem; D. J. T. Vlieger, Heemstede; E. A. J. Visser, Haarlem; S. Visser, IJmuiden; F. J. Zandstra Haarlem. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u.„Een geraamte komt tot leven”, 20 u.: „West Side story”, Luxor Treater (Breestraat). 19 en 21.15 u.: „Blauwbaard”. TENTOONSTELLINEN Kennemer Oudheidkamer (huize Schey- beeck, Velserweg 2). Geopend op woensdag van 14 tot 17.30 uur en op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510- 25120.

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 4