amra bank kick bewakings- beambte PL/1 programmeur 1 DE GEMEENTE HAARLEM VRAAGT: par Vandaag dit, morgen dat: de secretaresse van de publiciteitschef beleeft nog’swat. zelfstandig werkende kok of kookster Oberon Ervaren AUTOMONTEUR leraar/lerares lichamelijke oefening voor meisjes. ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER de/paarbanh met complete (^Qnh/Êf vice 5, •-2 si dfl Hl ts a Als jij het talent hebt, plus Havo, Atheneum, Meao of Gymnasium, hebben wij de karrière. JONGE COMMERCIËLE MENSEN ZATERDAG 30 JUNI 1973 Jongensinternaat Noorthey Aangezien er in een 4-ploegen- dienst wordt gewerkt, hechten wij grote waarde aan teamgeest en collegialiteit. Leeftijd 30-40 j aar. Ervaring in een soortgelijke functie kan een belangrijk voordeel zijn. Daarnaast moeten gegadigden in het bezit zijn van het rijbewijs BE het EHBO-diploma. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 581, Haarlem. N.V. NEDERLAND HAARLEM De mogelijkheden bij de Amro Bank sluiten mooi aan bij je diploma. Voortdurend breidt de Amro Bank haar dienstenpakket uit en voortdurend heeft zij behoefte aan jonge, aktieve mensen met een hogere voortgezette opleiding, die straks vitale posten binnen haar organisatie kunnen bezetten. Zoals effektenspecialist, beleggings adviseur, kommercieel medewerker, assurantiespecialist en kredietexpert. Wie zo’n verantwoordelijke positie wil bereiken, geven we eerst een gedegen opleiding. Samen bekijken we welke banksektor past bij je interesse en kapaciteiten. Ook de te volgen in- en externe kursussen worden in overleg bepaald. De individueel gerichte praktijk training geschiedt op de bank. Werken en studeren, een beproefde formule om snel karrière te maken. Aan relevante opleidingen betaalt de Amro Bank mee. Het salaris is meteen tijdens de opleiding al goed. Daarnaast krijgt men 71/2% vakantietoeslag en minimaal 4 weken vakantie. En tenslotte krijgt iedereen een vaste gratifikatie en een winstdeling. Wie meer wil weten over zijn (haar) karrièrekansen bij de Amro Bank moet even bellen of schrijven naar de afdeling Distriktpersoneelzaken van de Amro Bank, Zijlstraat 47 in Haarlem, tel. 023 - 31 77 55. Met vakantieplannen zal bij de sollicitatie rekening worden gehouden. De taken en verantwoordelijk heden van de afdeling Bedrijfs- bescherming en -bewaking nemen, door de uitbreiding van het bedrijf, voortdurend toe. Daarom willen wij in contact komen met gegadigden voor de functie van bewakingsbeambte. Merck Sharp Dohme B.V. Waarderweg 39, Haarlem. Tel. 023-319330. Toestel 2251. Garage Boots O Merck Sharp Dohme B.V. is een dochteronderneming van het wereldbekende farmaceutische concern Merck Co. Ine., uit Rahway, New Jersey in de U.S.A., dat vestigingen heeft in 68 landen. Het produktenpakket omvat vele belangrijke geneesmiddelen zowel voor mens als dier. B.V. Orthopaedische Fabriek v/h W. FRANSEN, BEHEERDER BANKKANTOOR MM LT.S.-er kies een toekomst I I als vakman in de elektronika Sollicitaties te richten Korte Parkweg 1 te Bloemendaal vraagt per 15 september een I Eigenhandig geschreven sollicitaties vóór 4 juli a.s. te richten aan de rector van de school en te zenden aan stadhuis Haarlem onder ver melding in de linkerbovenhoek van de brief van het bij de functie genoemde vacaturenummer. Oberon bv geeft uit: Bobo, Disneyland, Donald Duck, Sjors.Tina, Kijk, Pep en Kick. De dag van een publiciteitschef en zijn medewerkers loopt vaak heel onverwacht, vooral bij een uitgeverij. Als u houdt van die afwisseling, hebt u een baan als die uit deze advertentie misschien al lang op het oog: secretaresse van de publiciteits chef van jeugdbladenuitgeverij Oberon bv. Veel verrassingen dus. Maar wat valt wèl tevoren te verwachten? Bijhouden van de agenda, telefoneren, notuleren, typen voor de publiciteitschef en zijn medewerkers, administreren en archiveren van brieven, notulen, publiciteitsplannen en reclameprodukties. Dat stelt eisen. Aan uw opleiding bijvoorbeeld: HAVO plus een secretaresse-opleiding. En aan uw ervaring: wij dachten aan zo’n jaar of vier op een handelskantoor. Wat meteen betekent dat u minstens 22 jaar zult zijn, misschien 25. Verder moet u makkelijk met mensen om kunnen gaan, precies zijn, niet bang zijn voor verantwoordelijkheid, en niet uit de school klappen. Oberon zit in een gloednieuw pand aan de Amsterdamse kant van Haarlem. U kunt daar per brief solliciteren: Oberon bv, afdeling Personele Zaken, Aziëweg 1, Haarlem. vaeaturenr. 95186/252/HD Voor 12 uur per week (op maandag en vrijdag). Inlichtingen verstrekt de rector van de school. Reis- en verhuiskosten volgens rijksregeling. Geen stukken bijvoegen. Geen bezoek dan na oproeping. Sollicitaties met vermelding van oplei ding en referenties schriftelijk te richten aan de directeur. bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 320.000 gezinnen en een groot aantal bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal. de centrales staan in velsen en diemen. Bloemendaalsestraatweg 134, Santpoort- Zuid Tel. 023 - 378555. 8 1 S Uitgeverij voor jeugd en sport Aziëweg 1, Haarlem. r- "’•^7 Voor direct gevraagd taak zelfstandig programmeren van techni sche problemen vanaf een analyse in PL/1. standplaats bloemendaal. Bij het openbaar voortgezet onderwijs aan de Lorentz- scholengemeenschap voor lyceum en h.a.v.o. (Sportweg 9, Haarlem, tel. 023 - 25 84 91, rector: de heer drs. H. A. van Daal) met ingang van 1 augustus 1973 een: vereisten ervaring in het programmeren in PL/1; opleiding op mavo-niveau, waarbij een technische opleiding (b.v. mts of ets) tot aanbeveling strekt. salaris nader overeen te komen. Fransen Orthopaedie en Medische hulpmiddelen vraagt een Haar taak zal bestaan uit het zelf standig voeren van een gedeelte van de administratie. Ook het verzorgen van de telefoon en het ontvangen van onze patiënten behoort tot haar taak. VEREIST: Mavo-opleiding en type-ervaring. Minimum-leeftijd 18 jaar. Sollicitaties te richten aan: Burgwal 38-40 - Haarlem - Tel. 321719 voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 7%. gunstige regelingen voor ziekte-, reis-, pension- en verhuiskosten. premie aow voor rekening bedrijf. nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door personeelszaken, telefoon nr. 023-25 82 21toestel 322. uw sollicitatiebrief wordt met belangstel ling tegemoet gezien door de directie van het PEN të bloemendaal. N.V. Nederland - Haarlem, fabrikant van elektronische apparatuur voor verkeersregeling en procesbesturing, verstrekt aan gediplomeerde elektronische L.T.S.-ers de mogelijkheid van verdere vakopleiding tot gespecialiseerd elektronikamonteur. De 2-jarige opleiding onder leerovereenkomst tot het erkende V.E.V.-diploma 2e monteur, wordt met volledige doorbetaling, overwegend in bedrijfstijd gegeven. Opname in de leerovereenkomst is tevens mogelijk voor bezitters van het M.A.V.O.-diploma. Bij hierop aansluitende vakstudie verleent het bedrijf eveneens ruime faciliteiten. Onze afdeling Personeelszaken verstrekt aan ouders en leerlingen gaarne alle gewenste inlichtingen omtrent de opleiding en gunstige arbeidsvoorwaarden. Gelegenheid tot aanmelding dagelijks van 9-12 uur en van 2-4 uur, ot na telefonische afspraak met onze heer D. Hollander N.V. Fabriek en Handelsbureau ’’NEDERLAND’’ Donkere Spaarne 22, Haarlem - Telefoon: 023 - 31 92 33. Gevraagd voor de funktie van Wij zoeken: Commerciële mensen tussen de 23 en 30 jaar mei een middelbare opleiding, die na een praktische en theoretische opleiding zullen worden belast met het leiding geven op één van onze 60 bijkantoren. Zij dienen voldoende commercieel inzicht te heb ben, teneinde de cliënten vakkundig over ons vol ledige dienstenpakket te kunnen voorlichten. Wij bieden: Een aantrekkelijke zelfstandige funktie Een goede salarisregeling Goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Premievrij pensioen Een extra uitkering aan het einde van het jaar De mogelijkheid tot het volgen van interne en ex terne kursussen. BV 75-4S aan de afdeling Personeelszaken van ons Hoofdkantoor, Postbus 700, Haarlem, tel. 023-319270 O tD co

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 28