Debat van officials voor lopers te lang Verregende titelstrijd bewees: tweede kunststofbaan noodzaak Aa K di Puntennederlaag van Jan Lubbers Nanning zesde KNAU vond sponsor voor jeugd atleten DDR beheerste Rotsee-roeiregatta David Bedford denkt over stap naar profs Helga Masthoff bleef Goolagong de baas Atletiekcijfers IRK ftr® iil MAA MAANDAG 16 12 JULI 1973 (Van onze sportredactie) Dubbele winst Minder hoog Sterk onderdeel rc: Krodi Kaest snelle Schol Huge Horn DEN HAAG. De neergutsende regen zorgde tijdens de tweede dag van de Nederlandse atletiekkampioenschappen voor velerlei kommer en ellende. Neem de finale vierhonderd meter heren waarin winnaar Toine v. d. Goolberg nas na ongeveer tweehonderd meter kon zien of hij in zijn eigen baan liep. Vierde aankomende Mike Drenth was woedend op Jillisen en Kolman, die alle twee in de laatste bocht naar binnen trokken en recht achter V. d. Goolberg liepen alsof zij het slot van de achthonderd meter afwerkten. Stones ft F II MET WATERVREES (PAC) Cor Vriend en winnaar Roelof Veld (rechts) in de bak tijdens de 3.000 meter steeple op de nationale atletiekkampioenschappen. In Gstaad, bij de open Zwitserse kam pioenschappen moesten de finales we gens regen uitgesteld worden tot maan dag. De Westduitse Daviscupspeler Karl Meiler, die eerder Tom Okker uitscha kelde, leverde een heroïsch gevecht met de Australische veteraan Roy Emerson. In verband met de onderbrekingen door het slechte weer duurde de partij ruim zes uur. Emerson, in het verleden reeds vijf keer winnaar van „Gstaad”, won tenslotte 3-6 4-6 7-5 6-3 9-7. Zijn tegen stander wordt vermoedelijk Ilie Nastase. HA/ In afd tegen RCH «enska beider !-6 v; hetzell hebbe Alfre Imkma Sch tegen vallen lijn. laten en 3 teveel In Sieva op ee ipron T< kan min teg< mid Akt 10 inr tonda van 1 RC geval maar behal 5-1-7 fout. Dr: het 1 het n innin goed voor: werd i.v.m werd nen. 1-1 voor kwa: boni in men spel honl wore den strij E Dis wa; In don bog goe K; 11 tege Maa pen veld geen concurrentie was. Die 2.11 vind ik een moeilijke hoogte bovendien haal je die dan ga je verder wel goed. Het zat er vandaag niet in Naast Nijstad ontbraken ook Wasse naar en Hensgens. Een omstandigheid die Rein v.d. Heuvel een eenvoudige overwinning op de 800 m bezorgde. Ria Ahlers had aan 1.75 genoeg voor prolongatie van haar kampioenschap (Annemiek Bouma en Mike van Doorn kwamen tot 1.70) terwijl bij de heren Ruud Wielart boven twee meter zonder gezelschap bleef. Voor het eerst sinds weken was 2.08 zijn hoogste sprong. „Het ging niet zo lekker, mede omdat er LUZERN. De DDR heeft, overeen komstig de verwachting, de Rotseeregat- ta in Luzern beheerst. Bij afwezigheid van de Russen, die streden om de natio nale titels, ontmoeten de vertegenwoor digers van Oost-Duitsland vrijwel geen tegenstand. In zes van de zeven finales gingen bij stromende regen de witte roeiers als overwinnaar door de finish. De jeugdige Westduitse top-skiffeur Peter-Michael Kolbe voorkwam dat de Oostduitse triomf compleet was. Met een grandioze eindsprint verwees hij Wolf gang Güldenpfennig, twee weken gele den winnaar van de Hollandbeker, naar de tweede plaats. Het Nederlandse kamp kende het af gelopen weekeinde aan de oevers van de idyllische Rotsee, waar gisteren ruim 10.000 toeschouwers de wedstrijden volg den, meevallers en teleurstellingen. Dat de Nederlandse equipe in dit geweld het Voorziter Frans Jutte kreeg ook met die kwestie te maken op een persconfe rentie die in het nabijgelegen Zuider- park werd gegeven. Hij vertelde dat is besloten om op veertien augustus defini tief ja of nee van de gemeente Uden te vragen. Bijna de enige eis die de accom- modatiecommissie van de atletiekunie heeft gehandhaafd is het aantal van acht banen. Jutte:„We moeten vooruit zien en als wij over enkele jaren grote wedstrijden willen organiseren is dat getal van acht een „must”. Mocht Uden niet akkoord gaan (Daar ziet het op dit moment niet naar uit), dan heeft de KNAU nog geen alternatief achter de hand, aldus de Unie-president Nederland is zondag in Landshut als derde geëindigd in een kwalificatietoer nooi voor de coupe Annie Soisbault, waaraan tennisspeelsters tot 21 jaar mo gen meedoen. West-Duitsland zegevierde en plaatste zich voor de finalewedstrij den in Le Touquet. Brazilië werd twee de. JOHANNESBURG. De Nederlandse kampioen in het halfzwaargewicht Jan Lubbers heeft zaterdag in Johannesburg een gevecht over tien ronden tegen de Zuidafrikaan Kosie Smith op punten verloren. Het gevecht was na vijf ron den bijna ten einde, toen Lubbers vijf maal tegen het canvas ging. Op de één of andere manier slaagde Lubbers erin de definitieve K.O. te ontlopen en de partij verder uit te boksen. Smith, een knock out-specialist, verdiende de over winning, maar had geluk dat hij niet in de eerste ronde ronden werd gediskwali ficeerd wegens te laag slaan. In de eerste drie ronden werd hij hiervoor niet minder dan vijfmaal gewaarschuwd. In de vierde haalde hij Lubbers met een te lage stoot neer. In de vijfde ronde kwam Lubbers onder grote druk te staan. Een rechtse hoek stuurde hem omlaag. Hij slaagde er net binnen de tijdslimiet in zich op te richten. Smith kwam direct in. Wel haalde hij Lubbers nog driemaal neer, maar zijn stoten misten de precisie om het kwarwei af te maken. Lubbers herstelde zich temaelijk goed, maar had geen kans de achter stand in punten ongedaan te maken. Stan Smith, Wimbledonkampioen in 1972, is winnaar geworden van het heren enkelspel in Baastad. De Amerikaan versloeg in de eindstrijd de Spaanse titelhouder Manuel Orantes met 6-4 6-1 7-6. De totaal „verdronken” sintelbaan aan de Zuidlarenstraat ontnam een aantal toppers de lust om aan de slag te gaan in de diverse finales. Sammy Monsels (100 m), Trudy Wunderink (400m) en Mieke van Wissen (100. m) lieten het afweten. De K.N.A.U. beleefde al met al een zondag die onomstotelijk het beste argument leverde om na jaren van overleg eindelijk eens te besluiten waar de tweede kunststofbaan moet worden aangelegd. Die kunststofbaan lag er dus gisteren niet en opmerkelijke tijden waren uiter aard onmogelijk. Bert de Jager die za terdag in een boeiend slot Monsels naar een tweede plaats op de tweehonderd verwees, pakte net als vorig jaar de honderd meter (in dé goede tijd van 10.8) Een andere at-leet die twee maal als eerste eindigde was de kleine Deven- tenaar Roelof Veld. De 28-jarige verze- keringsinspecteur loopt al jaren mee in de Nederlandse top maar was er nog nimmer in geslaagd een nationale titel te veroveren. Zelf hoopte hij in ieder geval op de drie kilometer steeple zijn slag te kunnen slaan, daarin bijgestaan door de afwezigheid van Egbert Nijstad (na de Europese indoor-kampioenschap- pen door ziekte uit de strijd geraakt). Dat lukte Veld uitstekend, al moest hij zeer lang Cor Vriend in zijn spoort dulden. Van Hermens kreeg Veld alle medewerking op de tien kilometer die zondag op het programma stond. Her mens bracht zaterdag de vijf kilometer op zijn naam door kort voor tijd met een tussensprint afstand te nemen van v.d. Wansem en Piet Vonck die vele ronden het kopwerk had gedaan. De Nijmeegse recordhouder op de 5 en 10 kilometer, die zaterdag nog liet weten de dag erop te zullen komen, verscheen zondag niet en schonk Roelof Veld een ongedroomde tweede titel. Ook nu weer sleurde Vonck ronden lang aan kop en vertrok Veld kort voor de finish op onstuitbare manier. Mieke van Wissen ploeterde zich het snelst door de plassen en over de horden en werd op de 200 meter tweede na Trudy Wunderink, die Wilmaa van Gooi als titelhoudster opvolgde. Nederlands snelste sprintster neemt op uitnodiging deel aan de Maccabiah-Spelen in Israel en raakte dus ook haar 100 m-titel kwijt. Die laatste triomf ging nu verras send naar de Zaanlandse Elly van Lie nen die favoriete Makkinje juist voor bleef. Speerwerpster Lida Kuys behiéld haar titel omdat Elly van Beuzekom met 44.38m bijna vijf meter achter bleef. LONDEN. David Bedford over weegt prof te worden. De Engelse atleet, die vrijdagavond het wereldrecord op de 10.000 meter bracht op 27.31.0, verklaar de zaterdag na de 5000 meter: „Dat lopen het hele jaar door is natuurlijk prachtig, maar ik moet ook leven. De mensen denken wel dat wij voor alle wedstrijden gigantische bedragen ont vangen, maar dat is niet zo. Als we wat te drinken krijgen mogen we blij zijn”. David Bedford was op de 5000 meter niet verder gekomen dan de zesde plaats: „Ik had de nacht na het record niet geslapen. Ik liep alleen, omdat ik het publiek niet wilde teleurstellen”. De 23-jarige atleet uit Twickenham sprak over zijn eventuele overgang naar de Amerikaanse profgroep „International Track Association”: „In de amateurwe- reld doe je niets anders dan bevelen opvolgen; hier moet je lopen, daar moet je niet lopen. En je voelt je ellendig. Bij de profs zeggen ze ook wat je niet en wel moet doen. Je voelt je nog steeds ellendig, maar je krijgt er tenminste voor betaald”. Collega Ian Stewart voelt er wel iets KNAU kun je de mensen nog met weinig geld blij maken.” Op dezelfde bijeenkomst werden de namen bekendgemaakt van de deelnemers aan de Europese Jeugd kampioenschappen in Duisburg. Zeker van uitzending zijn Annemieke Bou ma, Mirjam van Laar, Fieke Kamps, Frans v.d. Ham, John de Noorlander, Ruud Wielart, Jo Schout, Roy Sedoc en Ric Snoep. Anja Smits krijgt nog een keer de gelegenheid op de vijf kamp een zodanige prestatie te leve ren dat de NTC-J overtuigd raakt van haar mogelijkheden in Duisburg. De commissie overweegt tevens een stel jonge sprintsters af te vaardigen in een estafetteploeg. De NTC-S laat Mieke van Doorn, Ria Ahlers, Rola van Klaveren en Ella Hoogendoom zaterdag in Lisse uitmaken wie van het kwartet moet afvallen voor de ploeg die in augus tus op Ijsland uitkomt voor de Euro pa Cup. Uiteraard is recordhoudster Mieke van Wissen zeker van die trip. Hes Grewer van de NTC-S: „De ver schillen zijn tot nu toe zo gering dat we nog een keer een vijfkamp van dat viertal willen zien.” Jeugdkampi oene Anja Smits treedt eveneens in Lisse aan om uitzending naar Duis burg (zie boven) te bewerkstelligen. De heer Jutte: „Dat heeft zo weinig met reclame te maken dat wij geen moeilijkheden verwachten met de Europese Atletiek Federatie. NN heeft dit echt uit ideële overwegin gen gedaan.” Mr. Douwes van NN, hoofd van de afdeling Pers en Publi citeit: „Ons budget is nu voor het komende seizoen wel besteed. Bij de DÜSSELDORF. Helga Masthoff heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door in de finale damesenkel- spel van het Grand Prix A-toernooi In Düsseldorf te winnen van de Australi sche Evonne Goolagong: 6-4 6-4. De Westduitse verdiende met haar zege een bedrag van 17.000 gulden. waarbij dan de vermelding dat dit on derdeel zaterdag werd afgewerkt (toen het net aan droog bleef) onmisbaar is. Tienkamper Smeman waande zich al bijna kampioen toen hij in een keer de 4.50 overbrugde. FLYINGE. De Nederlander Daan Nanning is in het Europees kampioen schap voor landelijke ruiters, dat dit weekeinde in de Zweedse plaats Flyinge is afgelopen, als zesde geëindigd. Hij reed met het paard Mowgli. De overwin ning was voor de Westduitse Amazone Hanna Huppelsberger met Icho. Op één onderdeel bleef de titel vacant. Onder aanvoering van toploper Haico Scharn verdwenen de 1500 meter-deel- nemers nadat zij minutenlang op het startsignaal hadden gewacht. Onder hen bevond zich namelijk ook Wijnand Blad die zich niet op tijd zou hebben gemeld voor de finale. Leden van NTC-S gingen aan de start met wedstrijdleider Heine- Dudok van Heel ontmoette in de race van de gestuurde vier zeer zware tegen stand. De vijfde plaats die de cadetten uit Breda behaalden, is dan ook aller minst onverdienstelijk. Hetzelfde geldt voor de Laga vier zonder stuurman, die nog enige tijd een vierde plaats binnen bereik heeft gehad. voor Bedford te volgen: „Ik heb er ook genoeg van hier. De laatste maanden heb ik die profgroep goed in de gaten gehouden en ik heb gemerkt dat ze wel 15.000 toeschouwers per wedstrijd trek ken. De hele zaak lijkt me niet onge zond”. De beste prestatie op de tweede dag van de open Britse kampioenschappen op de baan van Crystal Palace kwam op naam van Andy Carter, die voor de tweede keer in een week het nationale record op de 800 meter verbeterde: van 1.45.0 tot 1.45.2. Bij het kogelstoten ver beterde Geoff Capes de beste Europese seizoenprestatie van de Oostduitser Hartmut Briesenick met een centimeter tot 20.66 meter. De belangrijkste uitslagen van de tweede dag zijn: 400 meter: 1. Jenkins (GB) 46.5; 800 meter: 1. Carter (GB) 1.45.2, 2. Malan (ZAt) 1.45.3, 3. Hooker (Aus) 1.45.5. 5000 meter: 1. Foster (GB) 13.23.8, 2. Stewart (GB) 13.31.0, 0. Bedford (GB) 13.47.4. 400 meter horden: 1. Pascoe (GB) 49.8 1500 meter: 1. Dixon (Nw Zeel) 3.38.9, 2. Clement (GB) 3.39.4, 3. Banning (GB) 3.40.3. Kogelstoten: 1. Capes GB) 20.68 (beste Europese seizoenprestatie) NTC-J voorzitter Van Drunen: „Op een begroting van nu 37.500 gulden een enorm bedrag dat we geheel vrij kunnen besteden. We denken vooral aan meer internationale wedstrijden voor de jeugd.” De tegenprestatie be staat uit het aanbrengen van het vignet van de maatschappij op het shirt van de leden van de jeugdselec- tie. Dat is een gestileerde N die op de kleding in een horde wordt verwerkt. Titelhouder Fred Schrijnders sprong twee maal af op 4.60 de hoogte die hij twee weken terug voor het eerst dit seizoen in Brussel haalde. Zijn derde poging bracht de 21-jarige Amsterdam mer opnieuw de eerste plaats. Schrijn ders liet de lat nog tien centimeter hoger leggen maar „ik was te vermoed, dat merkte ik toen in mijn aanloop”. Hij ging niet omhoog en liet het daarbij. Go Ahead Eagles oefende tegen tweedeklasser Hattem en won met 6-1. Oude Wesselink, Warnas, Van der Ley (2), Groenendijk en Overweg scoorden. NEC versloeg de amateurs van Juli ana Malden (eerste klasse onderafdeling) met 11-1. Hoevenberg scoorde vijf maal. Van Deinsen tweemaal. Sterk onderdeel bij de heren was het polsstokhoog. Zes man haalden de 4.40 (Van onze sportredactie) DEN HAAG. Verzekeringsmaat schappij Nationale Nederlanden heeft na de overeenkomst met Donar (bas ketbal) en de eredivisieclub Haarlem nu ook een afspraak gemaakt met de KNAU. Voor het werk van de natio nale technische commissie jeugd stelt het bedrijf in drie jaar tijd een som van ruim honderd duizend gulden beschikbaar. Jan Willem Boogman smakte na afloop van de 110 meter horden tegen de vlakte. Zijn val werd door de watermassa gebroken. Nederland was vertegenwoordigd in drie finales van het toernooi om de Centropa Cup in Wenen. Alleen Nora Lauteschlager wist echter haar finale- partij te winnen. Zij versloeg de Oosten rijkse Sabine Bernegger met 4-6 6-3 6-4. Rolf Thung verloor in zijn eindstrijd kansloos met 1-6 2-6 van de Westduitser Frank Gebert en ook Elly Appel moest, in de b-finale, buigen. Zij liet de winst met 5-7 1-6 aan de Tsjechische Jana Simanova. eremetaal niet zou kunnen grijpen, stond bij voorbaat vast. Een duidelijke tegenvaller was dat de Nautilus twee zonder stuurman Vervoort-Krijgsman, die op de koninklijke zeer sterk roeiden, zich niet plaatsten voor de eindstrijd. Het duo revancheerde zich later tenmin ste enigszins door de kleine finale te winnen. Ook de prestatie van de Nereus- combinatie Luynenburg-Bosch bleef op de finaledag beneden de maat. De Am sterdamse studenten konden niet in hun ritme komen en gingen als zevende en laatste ruim een halve minuut na de zegevierende Oostduitse ploeg door de finish. Skiffeur Bruijn, die met ziekte te kampen had, kwam niet verder dan de kleine finales en moest daarin met een zeer ondergeschikte rol genoegen nemen. Een positief punt was stellig het roei en van de acht van Aegir. Dat de Oostduitse formatie met grote over macht zou triomferen stond al vast voordat de rode vlag was gevallen. Zon der meer was duidelijk dat ook de beide ploegen uit West-Duitsland te sterk zou den zijn voor de studenten uit Gronin gen. Met een lengte achterstand, maar toen ook ver voor de overige achten, werd Aegir in de zeer aanvaardbare tijd van 5.56.96 vierde. De Amerikaanse Dwight Stones, sinds woensdag wereldrecordhouder hoogspringen met 2.30 meter, heeft zondag voor de beste prestatie gezorgd tijdens internationale atle tiekwedstrijden in Innsbruck. Stones sprong 2 26 meter zes centimeter hoger dan zijn landgenoot Reynaldo Brown. Wereldrecord houder kogelstoten Al Feuerbach (21,82) won in Innsbruck met 21,20 meter. Bij de dames sprong oud-wereldrecordhoudster Ilona Gu senbauer 1.89 meter hoog. De belangrijkste uitslagen zijn verder: He ren, 200 m.: 1. Williams (VS) 20.7. 400 meter: I. Newhouse (VS) 45.6, 1000 meter: 1. Labenz (VS) 2.19.1, 2. Dyce (Jam) 2.19.2. 110 meter horden: 1. Foster (VS) 13.7. Discuswerpen: 1. Powell (VS) 61.21. 400 meter horden: 1. Bol ding (VS) 49.8 De uitslagen van de Nederlandse atletiek kampioenschappen zijn: Heren: 100 m: 1. Bert de Jager (Haarlem) 10.8. 1 Louis Spek (Fortuna) 11.0. 3. Coen Jansen (AVR) 11.1. 200 m: 1. Bert de Jager (Haarlem) 21.6 2. Sammy Monsels (AAC) 21.6, 3. Louis Spek (Fortuna) 22.2. 400 m: 1. Toine v.d. Goolberg (Ciko ’66 48.8 2. Tom Jillissen (UNC) 49.5. 3. Ber Kolman (GAC) 49.8 800 m: Rein v.d. Heuvel (AVR) 1.59.0, 2. Bob Boverman (AV 23) 1.59.8, 3. Rik Snoep (AVR) 2.00.5. 5000 m: 1. Jos Hermens (Quick) 14.13.2, 2. John v.d Wansem (Sparta) 14.14.2, 3. Plet Vonck (RKHAV) 14.18.2. 10.000 m: 1. Roelof Veld (Daventria) 29.54.8, 2. Piet Vonck (RKHAV) 29.56.8, 3. Cor Vriend (PSV) 30.09.2. 110 m horden: 1. Hans Smeman (AVR) 14.9, 2. Roel Keus (Fortuna) 15.2 3. Jan Willem Boogman (Hellas) 15.7. 400 m horden: 1. Frank Nusse (AAC) 5.12, 2. Wim Braaksma (AAC) 52.0, 3. Jan Struyk (AVR) 53.1. 3000 m steeple: 1. Roelof Veld (Daventria) 9.02.8, 2 Cor Vriend (PSV) 9.06.6 3. Chris Semploriius (Pers lid KNAU) 9.16.8. Hoogspringen: 1. Ruud Wielart (Haarlem) 2.08, 2. John Edens (V en LTC) 2.00 3. Johan Bode (Hellas) 2.00. Verspringen: 1. Ron van Wilgen (Sparta) 7.08 2. Jan Draent (PAC) 7.03 3. Roy Sedoc (AAC) 6.98. Hinkstapspringen: 1. Roy Sedoc (AAC) 15.21, 2. Max v.d. Does (Metro) 14.09, 3. J. Eversdljk (AV’56) 14.03. Polsstokhoogspringen: 1. Fred Schrijnders (AAC) 4.60. 2. Hans Smeman (AVR) 4.50, 3. Edward de Noorlander (AVR) 4.40. Kogelstoten: 1. Frits Wimmers (ACAC) 15.41 i (tweede beste poging 15.18) 2. Wim de Graff (Quick) 15.41 (tweede beste poging 15.06), 3. Cees van Wees (AAC) 15.21. Discuswerpen: 1. Harry Zitsen (Achilles Top 52.42, 2. Jan Beunder (Lycurgus) 48.60, 3 Rob de Jong (Metro) 47.58. Speerwerpen: 1. Piet Olofsen (Trias) 64.76 2. Wim van Abcoude (PAC) 59.76, 3. Mat Simons (AVON) 58.00. Dames: 100 m: 1. Elly van Lienen (Zaanland) 12.3, 2. Lidy Makkinje (ADA) 12.3 3. Joke Winkelman (PAC) 12.4 200 meter: 1. Trudy Wunderink (GAC) 23.9, 2. Mieke van Wissen (Atmodes) 24.3 3. Joke Winkelman (Pac) 24.5. 400 m: 1. Marjan Burggraaf (AVR) 56.4, 2. Hilde Kooy (Sagitta) 57.4 3. Thea Nieuwenhul zen (Hermes) 58.0 800 meter 1. Anneke de Lange (Sparta) 2.07.4 2. Joke van Gerwen (Spartaan) 2.09.2, 3. Wilma Hillen (Tion) 2.10.7. 1500 m: 1. Anneke de Lange (Sparta) 2.07.4, 2. Joke van Gerwen (Spartaan) 4.34.5, 3. Annl» v.d. Kerkhof (HAC) 4.41.3. 100 m horden: 1. Mieke van Wissen (Atmo des) 14.5, 2. Mieke van Doorn (Spartaan) 14.9, 3. Ella Hoogendoorn (PAC) 15.1. Hoogspringen: 1 Ria Ahlers (Sperwers) 1.75, 2. Annemieke Bouma (Atmodes) 1.70, 3. Mlek» van Doorn (Spartaan) 1.70. Verspringen: 1. Ella Hoogendoorn (PAC) 5.87, 2. Rola van Klaveren (Ada) 5.67 3. Thea Nieuwenhuizen (Hermes) 5.54. Verspringen: 1. Ella Hoogendoorn (PAC) 5.87, 2. Rola van Klaveren (Ada) 5.67, 3. Thea Nieuwenhuizen (Hermes) 5.54 Kogelstoten: 1. Elna Schalk (AVR) 14.50 2. Marga Kortekaas (Spartaan) 13.09, 3. Ria Stal man (Sparta) 12.73 Discuswerpen: 1. Ria Stalman (Sparta) 48.80 2. Dini Bom (Hermes) 4152, 3. Jolanda Zijl (Trias) 41.00. Speerwerpen: 1. Lida Kuys (DEM) 49.08 2. Elly van Beuzekom (Castricum) 44.38, 3. Carla Admiraal (DEM) 42.04. man in discussie terwijl de regen op de atleten kletste. Heineman hield zich strikt aan zijn opdracht en wilde Blad en Jo Schout niet laten meedoen. Scharn en consor ten: „Dat is te gek. Hun vetes vechten ze maar buiten de baan ui. Het gaat echt niet om die regen maar tijdens de wedstrijd mag zo’n oponthoud niet voor komen.” Hoogstwaarschijnlijk wordt die laatste titel nu half augustus op het spel gezet. Op de kunststofbaan van (trai ningscentrum) Papendal. PIETER MUL. FAVORIETEN v. .- - I - X 4 ■r-'i

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 12