Onwetendheid kostte etappezege Harde werk Agostinho werd beloond Remmerswaal volgt Fraser Nederlanders vormen geen eenheid in Toekomstronde LUIS OCANA NAAR CHAAM J DAGBOEK H fcs 1 sBx S Tour de France L 15 ftMtlERDAO Iers ■h ■r 0^0 ■Er I ■I’ 19 JUEI 1973 14 5 (Van onze sportredactie) z ÖÏO VIER JAAR NAAR AMERIKA 216,5 km *8 SCHINDELER /w>J2£>Üt. i- KOSTUUMS KOLBERTS PANTALONS JACKS TRUITJES ELMI OVERHEMDEN PYJAMA’S SOKKEN 98.00 59.00 19.90 29-90 168.00 79.00 34.90 25.00 27.50 29-90 6.98 u w BRIVE- LA-GAILLARDE 18eRIT 3 -’ff Mk SEï 139.00 69.00 29.90 37.50 9.90 3 voor 14.95 2 voor 16.90 2 voor 2 paar 5.00 3 paar Sr «O 'W Kostbare fout Van der Leeuw toch lief werd weer O PIERRE HUYSKENS (Van onze sportredactie) Tuil. (Van onze honkbalmedewerker) .'.SQP. I 000 500 Kansen van leider Baronchelli OOK door valpartij danig geslonken RUIMT OP Restanten'. TELEF. 023—253334 De uitslag is: 1. Godefroot (Belg-Schotte) de ie no oei O 3.57,09 20 HO- I i N I N p A K U W GEN. CRONJÉSTRAAT IA HAARLEM Kleermakers sinds 1830 Leeuw, in elk geval op weg naar Bor deaux. Ton Vissers vond dat ook, maar hij haalde geen cent extra uit de kas. „Ik was van plan om wat te geven voor het werk dat Krekels en Van der Leeuw deden, maar nu ze zo vervelend aan het kletsen zijn gegaan, peins ik er niet over. Ze krijgen niets.” De valpartij van de Italiaan, die vol gens Matje Dohmen tegen een van zijn landgenoten opreed, was het onverwach te sensationele slot van een etappe, die wel talrijke ontsnappingspogingen had gekend maar geen strijd van grote klas- HAARLEM. Winneke Remmerswaal, de talent volle jonge w erper van Hotam Storks en van het Nederlands team, zal het Nederlandse honkbal vaarwel zeg gen. Ron Fraser heeft hem een „scho larship” aangeboden aan de university van Miami. k p A K V O O R D E E L (c/ 20-7-1973 V o o R D E E L w 8 doen om voorin het tempo enigszins te vertragen. Toen Knetemann het na de etappe hoorde haalde hij zijn schouders op. Hij is beter gewend in de ploeg van Herman Krott. Toch zei hij nog vergoelijkend: „De stemming is goed. Eigenlijk is het niet te verwonderen, dat er zo wordt gereden. We zijn in alle klassementen kansloos en fietsen alleen nog om een etappetje te winnen." Joop Middelink was tijdens de ontsnapping van Knete mann naar het peloton gereden en had de jongens opgezwiept om naar voren te gaan. Dat die order nauwelijks werd opgevolgd was ook voor hem een teleur stelling. „Ik geloof, dat ze het niet goed begrijpen”, zei de ploegleider mild. Dit betekent, dat Remmerswaal gedu rende vier jaren kosteloos aan deze uni- versiteit zal kunnen studeren en als tegenprestatie voor het universiteits- honkbalteam zal uitkomen. Het vertrek van Remmerswaal zal na afloop van de Nederlandse competitie plaats vinden. Sauragm Éygurande [X]Usse^ ^^Egletons Ploegmaat Jan Krekels, vol-ijverig ge weest in het tempo-brekende werk aan het hoofd van de grote groep, viel bij in dat gemopper. „Het wordt tijd,” zei hij, „dat Vissers eens met de premiepot gaat meer dan gemiddeld 150 meter voor het peloton uitgefietst. Hij demarreerde op het moment dat de kopgroep waarvan hij deel uitmaakte (met Campaner, Es peranza, Besnard, Melero, Pollentier en Schleck) werd teruggehaald. Tot op het circuit van Bordeaux hield Theo van der Leeuw het vol om tenslotte op de lange omloop te ervaren, dat hij een misreke ning had gemaakt. Willy Teirlinck ach terhaalde hem. „Ik dacht,” zei Theo van der Leeuw later, „dat ik het best geen kopwerk meer kon doen. Dan zou ik hem in de sprint pakken. Ineens riep Teirlinck: kom op, we moeten nog een rondje. Dat kostte me m’n kans. Ik wist dat niet van die twee ronden. Bij andere ploegen praten ze daarover, bij ons niet. Het is natuurlijk wel leuk om ’s avonds aan tafel te lachen en te gieren, maar daar wordt je niets wijzer van.” Joachim Agostinho rijdt zich tijdens het tweede gedeelte van de zestiende etappe (tijdrit) naaar de overwinning. (Van onze sportredactie) BORDEAUX. Gele-truidrager Luis Ocana gaat na de Tour de Frc.ice ber gen geld verdienen. Zijn prijs voor de criteriums is door manager Daniël Dous- set, die woensdag in Bordeaux verscheen om met Ocana het programma door te nemen, bepaald op rond de tien mille per contract. De toekomstige ronde-win- naar heeft wat dat betreft de centen voor het oprapen want de vraag naar hem is groot. Dousset: „Ik kreeg een enorm aantal verzoeken. We zullen de zer dagen eens bekijken hoe we het precies gaan doen.” Vast staat dat Luis Ocana volgende week woensdag start in de bekend Acht van Chaam, waar hij met zijn nagenoeg complete Tour-ploeg verschijnt. BORDEAUX. Luis Ocana heeft zijn opvallende nederlaag in de individuele tijdrit (12,4 kilometer) met een brede glimlach verwerkt zijn vierde plaats (achter winnaar Agostinho, Thevenet en Zoetemelk) schokte hem geen moment en dat hoefde ook niet met zo’n confor- tabele voorsprong in het algemeen klas sement, doch hij had teleurgesteld kun nen zijn, gezien zijn eerzucht. De gele trui-drager was het allerminst. Voor zijn doen grijnsde hij zelfs opvallend lang. Meestal staat Luis Ocana er zelfs na een overwinning wat beteuterd bij, gevolg van trieste ervaringen in de wielersport. „Als je aan pech hebt meegemaakt wat ik meemaakte,” heeft Ocana ooit gezegd, „dan lach je niet zo gauw meer.” In Bordeaux echter kon er een flinke smile af en dat stond in schrille tegenstelling tot de uitslag. „Maar die,” aldus Ocana, „doet me helemaal niets. Ik vind het leuk voor Agostinho. Hij is een harde werker in mijn ploeg die ik graag dit succes gun.” Tot aan de voet van de Puy de Dome (eerste categorie) hebben de renners géén zwaar parcours. De klim naar de top is 16,5 kilometer, waarbij gestegen wordt van 500 meter hoogte naar 1.415 meter. 17.00.09 15. Fuente (Spa-Barrutia) 17.01.76 16. Pollentier (Belg-Schotte) 17.03,55 17. Van der Leeuw (Ned-Vlssers) 17.0417 18. Houbrechts (Bel-Driessens) 17.08 31 19. Mendes (Port-Schot- te) 17.09 60 20 Genty (Fr-de Muer) 17.12,54 20. Martos (Spa-Barrutia) 17.13,28 25. Vlanen (Ned- Desvages) 17.17,63 46. Martins (Port-Vissers) 18.01,07 57. Oliveira (Port-Vissers) 18.19.68. Algemeen klassement: 1. Ocana (Spa-de Mu er) 99.27,59 2. Thevenet (Fra-Plaud) op 15,21 3. Fuente (Spa-Barrutia) op 15.22, 4. Zoetemelk (Ned-Desvages) op 24.48 5. Perin (Fra-Caput) op 27,50 6. Van Springel (Belg-Driessens) op 29,07 7. Van Impe (Belg-Stablinski) op 29,27 8. Lopez-Carril (Spa-Barrutia) op 32.53 9. Agos tinho (Port-de Muer) op 34 06 10. Ovion (Fra- Plaud) op 34.2 11. Delisle (Fra) op 35,21 12. kend, verrast werd door het extraatje. Het peloton liep hem in de laatste kilometers in, Walter Godefroot won zijn tweede massasprint en Theo van der Leeuw hief een klaagzang aan. Ton Vissers vergoelijkend: „Martins is een onervaren jongen, die mag je niets kwalijk nemen. En Ollie kan het ge woon niet. Zo gauw het gaat waaien, vliegt ’ie uit de wielen. Dat vlakke gedoe is niets voor hem; hij moet het meer van het klimmen hebben”. De pittige discussie binnen de Canada Dry-ploeg richtte zich bovenal op de extra belo ning, waarvoor Ton Vissers 15.000 bij zich heeft. Hij deelde tot woensdag slechts 715 uit, zijnde een verdubbeling van een premie die Janbroers verdiende en Krekels’ derde plaats in Mulhouse. Theo van der Leeuw: „Ton moest meer premies geven, dat stimuleert.” Jan Kre kels: „Ik vind dat we wel eens wat mogen krijgen.” Ploegleider Vissers is het daarmee totaal oneens. „Na elke rit,” zegt hij, „kijk ik de klassementen na. Ik heb behalve in Mulhouse nooit prestaties ontdekt die een premie verdienden. Ze denken toch zeker niet dat ik cadeautjes ga weggeven. Er moet wat voor gedaan zijn.” Dat gebeurde, via Theo van der se te zien had gegeven. De valpartij sloeg dan ook als een vlam door de sluimerende karavaan. Men herinnerde zich hoe Baronchelli na zijn fraaie zege in Pau, waar hij op de Soulor een haast beslissende winst van ruim 4 minuten op zijn concurrenten had bewerkstelligd, voorzichtig had gezegd nog zeker twee dagen te willen wachten alvorens een definitieve uitspraak te doen over zijn tourzege. Hij hoopt donderdag toch nog weer goed mee te kunnen komen. Met hem hoopte dat de hele karavaan, want een ieder was het er over eens, dat alleen Baronchelli sitraks in Parijs de ereronde over de baan van Vincennes mag maken en niet de Oostenrijker Steinmayr, de Fransman Bourreau of de Zwitser Schmid. PuydeDóme Gardes 1 ■Sauvagnatl^J rammelen.” Theo van der Leeuw: „D’r zit 15 mille in, maar ik heb nog maar weinig centen gezien. Zo krijg je na tuurlijk nooit moraal.” Toen Ton Vissers daar van kennis nam, was de heibel I compleet. „Als ze niet winnen,” sprak hij fel, hebben ze altijd wat. Op zich vind ik het nooit zo erg dat een coureur meteen na aankomst wat vervelende woorden zegt. Dat gaat in de emotie van de koers. Maar nu lijkt het alsof ik schuldig ben aan de nederlaag van Van der Leeuw en dat is grote onzin. Ik heb die aankomst wel met hem doorgeno- men.” Martinez (Fra) op 35,50 13. P. Torres (Spa) op 44,41 14. Catieau (Fra) op 45,06 15. Aimar (Fra) op 45,30 16. Martos (Spa) op 45,31 17. Morten sen (Den) op 46,22, 18. Houbrechts (Bel) op 46,29 19. Galdos (Spa) op 50,08 20. Mendes (Port) op 50,21 31. Martins (Port) op 1.20 55 42. Oliveira (Port) op 1.54.07 57. Vlanen (Ned) op 2.10.42, 72. Van der Leèuw (Ned) op 2.35.10, 76. Krekels (Ned) op 2.45.07. Ploegenklassement: 1. De Muer 300.39,26 2. Caput 300.50,46 3. Barrutia 300.52,42 4. Plaud 30.54,34, 5. Driessens 32.01,42 11. Vissers 3.05.2,18. Puntenklassement na de 16e etappe: 1. Van Springel (Bel) 169 pnt; 2. Zoetemelk (Ned) 141, 3. Ocana (Spa) 115 4. Vlanen (Ned) 92. 5. Martinez (Fra) en Roosbroeck (Bel) 86. BORDEAUX Voor Jan Krekels, de sprinter, en Theo van der Leeuw, de tempobeul, was er 7.000 gulden te verdienen. Ze moesten er de Tour- etappe naar Bordeaux voor winnen en toen dat niet gebeurde, barstte de kritiek los. Theo van der Leeuw verweet zijn ploegleider Ton Vissers dat hij verzuimde uit te leggen dat er op het Expo-circuit nog twee ronden gereden moesten worden, zodat hij negen kilometer alleen op kop beu- n s Van die kritiek horend, stoof Vissers recht. „Wat is dat voor flauwekul?” brieste hij. „Elk eavond bespreken we de zaken tijdens het diner. En altijd zeg ik aan het eind: wie heeft er nog iets te nüi-:.:1-' Natuurlijk was er ook een winnaar van deze achtste etappe. Op het aan- komstcircuit in Bordeaux ontsnapte in de voorlaatste bocht de voor de interna tionale ploeg rijdende Luxemburger Er- ny Kirchen aan de aandacht van de sprinters, die elkaar in de strobalen drongen en won met enkele meters voorsprong. De successen voor de Nederlanders in Bordeaux, waar in de jaren vijftig de Nederlanders in de Tour de France liefst vijf maal achtereen een rit hadden ge wonnen, waren beperkt. Duidelijk werd in deze rit, dat van een „ploeg” geen sprake is. Toen achter elkaar Gevers en Dohmen lek reden bleef er niemand wachten. En ook toen Gerrie Knete mann ia een paar mislukte vluchtpogin gen van Franse regionalen er in zijn eentje uit trok en veertig seconden winst nam waren de meeste witte truien met rood-wit-blauwe band achterin het veld te zien in plaats van een poging te t») dte <iw=Tour BORDEAUX. De negentienjarige Giambattista Baronchelli, de uitgespro ken leider in de Ronde van de Toe komst, is al een „grote” in het wielerme- tier. Dat werd woensdagmiddag nog eens duidelijk toen de zwartharige Italiaan zonder een spier van zijn gelaat te vetrekken door rondedokter Boncourt op de meet aan een vrij ernstige wond aan zijn rechterknie werd behandeld. Baronchelli, slachtoffer van een val partij op twintig kilometer van de finish van de overigens vrij saaie achtste etap pe van Mezin naar de havenstad aan de Gironde, moest veel pijn lijden. Maar hij liet het niet merken toen de arts bezig veelste keer geknuffeld. David Saunders van de Daily Tele graph rijdt ook mee In een eigen wagen, samen, wamen met Phil Lig- get, free-lance journalist en organisa tor van de Ronde van Engeland voor amateurs. Dat David en Phil volgen in een eigen Engelse Morris Marina is opmerkelijk. Tot vorig jaar reden Engelse journalisten in de Tour de France liftend mee. Iedere dag zaten ze in een andere wagen en iedere morgen speurden zij naar vervoer. David in Phil treden dit jaar wat onafhankelijk op, omdat de tour van 1974 waarschijnlijk in Engeland, in Plymouth, van start gaat. Dat was althans het plan, voordat de Tour directie de organisatie in Schevenin- gen catastrofaal uit de hand zag lo pen. Volgens Le Figaro heeft zij inmiddels besloten gedurende de eer- en nog veel meer koopjes bij was met het reinigen van een minstens twee centimeter diepe wond. Het Itali- aantje lag achterover in een caravan en leed in stilte. Hij verwerkte in zijn eentje de gedachte, dat deze valpartij wellicht het einde van zijn overwin- naarsdroom zou kunnen betekenen. Ba- ronchelli gedroeg zich als een ware „campionissimo”. ste tien jaar nooit meer de Tour in het buitenland te laten starten. Maar voorlopig lijden David en Phil niet onder dat gerucht. Zij doen gewoon hun werk en schrijven dagelijks hun kwart kolom, waarna zij zich landin waarts begeven teneinde wéér copieus te gaan dineren in wéér een sjiek onderkomen. Zij zijn de enigen, die iedere avond een das dragen en in Reims waren zij zelfs in smoking, omdat zij daar door de gravin van het befaamde chateau Moét et Chan- don voor het avondmaal waren uitge nodigd. Onder de ogen van Levitan, die meent op het ogenblik in in Frankrijk de eerste rechten te heb- ben, werden zij opgehaald door een zes-deurs Mercedes en een chauffeur in admiraalstenue. Ze hebben met een countessa bij kaarslicht gedi neerd, nog een ogenblik met haar in de maneschijn op het balkon gestaan en geconcludeerd dat men in Frank rijk als een God kan leven. David en Phil voelen zich echter gegriefd door de wijze waarop de Tour-leiding met de Engelse cou reurs, vooral met Barry Hoban, om sprint. David gelooft rotsvast dat Ho ban geen doping heeft gebruikt. De jongen heeft zich na het noodweer in Meribel slechts een zware verkoud heid van het lijf willen houden en daartoe het middel Contan 500 aan gewend. Toch wel opmerkelijk, meent David, dat juist een Engelsman als enige coureur tot dusverre in de Tour de France weer de klos moest zijn. En gisteren is Hoban wéér gepakt. Nu door Levitan zelf. Barry zou in een premiesprint de favoriet van de streek, Michel Perin hebben gehin derd. Hoban werd in ieder geval voor die sprint gediskwalificeerd, nam dat niet, protesteerde 'bij Levitan omdat die niks te diskwalificeren heeft aan gezien hij geen wedstrijdcommissaris is en ging daarna zijn verhaal, zoals iedere dag, aan David Saunders ver tellen. Deze heeft daar woensdagmid dag nog voor gezorgd dat het Britse imperium via de BBC aan de weet is gekomen, hoe onrechtvaardig de En gelsman Hoban door de Fransman Levitan wel wordt behandeld. Barry sprintte heel regulier, zo vernam het Britse volk te land, ter zee en in de lucht. Maar Perin wilde binnendoor over het gras, langs Hoban die zich natuurlijk niet liet verdringen. Overi gens was het ook Hoban, zeggen wij Nederlanders dan, die Jan Krekels in de dranghekken reed tijdens de eind sprint in Argeles sur Mer. - 3K1 .Sffiï s Theo van der Leeuw tijdens zijn ontsnappingspoging op zeven kilometer van de finish. Hij liet zich door een domme onwetendheid echter toch verrassen en ver speelde de zege. De Tour kwam niet door Mont de Marsan. Ofschoon daar in de buurt, Marsan, Luis Ocana woont. Hij heeft er zich genesteld met veel gevoel voor landschappelijk schoon, in een stijlvol gebouwd spierwit villaatje, omgeven met een zo groot gazon, dat men er gerust een criterium op kan organiseren. Het huis van de grote Tour-torero gaf woensdagmiddag een verlaten indruk. Er liep slechts een goed uit de kluiten gewassen hond rond, die droefgeestig zijn meester scheen te zoeken. Mont de Marsan zelf, acht kilome ter verderop, had het te druk met de viering van La Madeleine, de stadspa trones. Ter harer ere zijn een aantal stierengevechten georganiseerd, straatfeesten, vuurwerken en bals. En niemand taalde hoorbaar naar Luis Ocana. Luis is en blijft een Span jaard, terwijl de Tour de France toch aan een Fransman behoort? De we gen tussen Fleurance en Bordeaux waren dan ook niet gemerkt met de naam van Ocana, wel met die van Michel Perin. En dat verklaarde waarom de gele rijder te Bordeaux opnieuw nogal nors deed en onaange daan bleeft terwijl hij voor de zo- r Puy-de-Dömt CLERMONT- FERRAND vragen of te zeggen. Zo is het ook gisteren gebeurd. Misschien was meneer Van der Leeuw vergeten hoe het precies met die aankomst zat, maar dan snap ik niet dat hij geen navraag deed. Hij heeft zeven uur de tijd gehad om in het peloton te informeren.” Jan Krekels bleek wel op de hoogte van de situatie in Bordeaux. De schuldvraag verwees hij terug naar zijn streekgenoot. „Theo had daar natuurlijk zelf voor moeten zorgen. Dat is je eigen taak als wielren ner. Maar ik vind wel dat Vissers er ook op moet attenderen.” Behalve die kritiek bleek Jan Krekels weinig bewondering te kunnen opbrengen voor zijn Portuge se ploeggenoten. „Ze doen geen donder,” viel hij uit. „Toen Theo weg was, heb ik in m’n eentje steeds moeten afstoppen. Die Ollie en Martins lieten zich niet zien. Ze zijn nog te beroerd dat ze water voor je halen. Probeer zo maar eens te winnen. Theo van der Leeuw bleef zeggen van niet. Wat er overigens in feite weinig toe deed, omdat een renner geacht wordt dit soort voorbereidingen het bestuderen van de finale, die duidelijk uiteengezet wordt in het draaiboek van de “Ronde zelf te treffen. Bovendien sprak Van der Leeuw zichzelf tegen met de opmerking: „Ik dacht dat het maar één ronde was.” Hoe dan ook, bij de greep naar de overwinning en de zeven mille werd de W lange Limburger gehinderd door onwe- tendheid. Hij dacht er te zijn, toen de I Belg Willy Teirlinck hem terugpakte. „Die riep dat We nog een ronde moesten. Ik aarzelde en het was gebeurd.” Daar mee eindigde voor Theo van der Leeuw een beloftevolle vlucht, die veel bewon dering afdwong. Winnaar Walter Gode froot: „Wat Van der Leeuw deed was grote klasse.” Negen kilometer had de Canada-Dry- renner met een voorsprong van n iet 210 km in 6.23.50 (met bonificatie 6.23.35), 2. Esclassan (Fr-Piaud) z.t. (6.23.40) 3. Ducreux (Fr-Schotte) z.t. (6.23.45), 4. Van Roosbroeck (Belg-Driessens) z.t., 5. Blain (Fr-Geminiani) z.t., 6. Grosskost (Fr-Caput) z.t., 7. Martinez (Fr-Caput) z.t., 8. Van Springel (Belg-Dnes- sens) zt., 9. Delepine (Fr-Caput) z.t., 10. De Meyer (Belg-Schotte) z.t., 11. Vianen (Ned- Desvages) z.t., 12. Teirlinck (Belg-Stablinski) z.t., 13. Krekels (Ned-Vissers) z.t., 14. Genet (Fr-Caput) 15. Mintklewicz (Fr-Stablinskl) z.t. 16. Nogues (Fr-Desvages) z.t., 17. Pollentier (Belg-Schotte) z.t. 18. Gaida (Wdld-Driessens) V z.t., 19. Campaner (Fr-Desvages) z.t., 20 Ho- chart (Fr-Geminiani) z.t., 21. Van der Leeuw (Ned-Vissers) 6.23,45 (opgenomen bij het bin- 1 nenkomen van het stadion), 32. Martins (Port- Vissers) z.t., 41. Zoetemelk (Ned-Desvages) z.t., 85. Oliveira (Port-Vissers) 6.25,33. Uitslag tijdrit (over 12,4 km): 1. Agostinho (Port-de Muer) 16.23,8 2. Thevenet (Fr-Plaud) 16.24 53 3. Zoetemelk (Ned-Desvages) 16.26.18 4. Ocana (Sp-de Muer) 16.35,2 5. Gonzales Lina res (Sp-Barrutla) 16.38,47 6. Manzaneque (Sp- Moreno) 16.40,97 7. Grosskost (Fr-Caput) 16.43,48 8 Torres (Sp-Moreno) 16.48,52 9. Van Impe (Bel-Stablinski) 16.48,55 10. Van Springel (Bel-Driessens) 16.49,64 11. Krekels (Ned-Vis- sers) 16.52,45 12. Hoban (GB-Caput) 16.55,50 13. Ovion (Fr-Plaud) 16.59,09 14. Delisle (Fr-Plaud) 2. Schmid (Zwits) 3. Karner (Oost) Combinatieklassement: 1. Zoetmelk (Ned) 18 pnt. 2. Van Impe (Bel) 31. 3. Thevenet (Fra) 37: 4. Fuente (Spa) 41. De namen van de ploegleiders staan voor de volgende equipes: De Muer-BIC Geminiani De Kova Caput-GAN Mercier Desvages, Gltanes. Plaud-Peugeot Stablinski-Solonor Schotte- Flandria Driessens-Rokado, Moreno-KAS, Bar- rutia-La Casera Bahamontes, Vissers-Canada Dry Gazelle. Ronde van de Toekomst uitslag: 1. Kirchen (Int-Lux) de 164 km in 3.57,04 (met bonificatie), 3.57,09 (met bonificatie), - 3.57,14 (met bonificatie), 4. De Waal (Ned) 3.57.19. 5. Van Helvoirt (Ned) z.t. 26. Knete mann (Ned) z.t. 56. en laatste Dohmen (Ned) 4.01,35. Algemeen klassement: 1. G. Baronchelli (It) 28.11 50 2. Steinmayr (Oost) op 4,58 3. Bour reau' (Fr) op 5,46, 4. Schmid (Zwits) op 6,58, 6. Kraft (Wdld) op 11,30, 7. Rlos (Col) op 14,16, 8. Martinez (Sp) op 14,17 9. Ruch (Wdld) op 14,18, 16. De Waal (Ned) op 24 14 35. Dohmen 37. Knetemann (Ned) op 52,11 52. Gevers (Ned) op 1.14.10,56 en laatste Van Helvoirt (Ned) op 1.34.19. Het puntenklassement: 1. G. Baronchelli (It) 69 pnt; 2. Bourreau (Fr) 65, 3. Schmid (Zwits) 64, 4. Martinez (Sp) 59, 5. Dohmen (Ned) 51, 6. Salm (Zwits) 49. 8. Gevers (Ned) 35. V -

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 15