sfb le VERKOPERS technisch verkoper HILARIUS HAARLEM janskliniek ■I.-. Hillp III van nederlands modernste vloerbedekker uniskaiJ parket maatschappelijk werk(st)er 8 jonge medewerksters MODERNE BEDRIJFSADMINISTRATIE EEN AANKOMEND BANKWERKER beheerder medewerker FLUOR NEDERLAND B.V. ’n assistent voor de verkoopleider MTS KURSUS VOOR TEKENAARS PIJPLEIDINGTECHNIEK Wa. ZATERDAG 4 AUGUSTUS 1973 vraagt NIET GESLAAGD? C. MATERS B.V., Beverwijk Haven str. 22-28 Tel. 02510-26991 voor de afdelingen klassieke en moderne vormgeving Ruime ervaring en volledige bekendheid met de branche, alsmede grote mate van zelfstandigheid wordt vereist. Sollicitaties aan de directie onder Postbus 103, Haarlem. KOOYMAN IMPORT BUILDING-FIXINGS Uniska Parket b.v. DÉ BAAN VOOR DE MAN MET MTS-E met enige technische opleiding en/of ervaring. Leeftijd tot ca. 22 jaar. In een persoonlijk gesprek zullen wij u gaarne informeren over dt goede verdiensten en de uitsteken de sociale voorzieningen in ons be drijf. Bent u geïnteresseerd? Neemt u dan even schriftelijk o! persoonlijk contact op met onzt personeelsafdeling (tst. 150 of 220) Machinefabriek In ons nog steeds groeiend bedrijf, waai de bekende SIHI-pompen worden gefa briceerd, hebben wij plaatsingsmogelijk heden voor: interieurverzorging b.v. HAARLEM STICHTING HERVORMD DIACONAAL VERPLEEGTEHUIS RIDDERSTRAAT 32, J TEL. (023) 3192 82 J HAARLEM FLUOR NEDERLAND B.V. II II II II Telefoon: 023-289408 of 289409 De ruimte is er, de kansen liggen open. II Wij vragen voor diverse afdelingen I met een A. J. Bleijerveld-Huygens. Opleiding door ervaren accountants! Het verkoopkantoor Heemstede telt drie man, inclusief de verkoopleider en de nieuwe assistent. Volg dan onze laatste Repetitiecursus, die don derdag 23 augustus a.s. begint. Twee avonden per week nl. maandag en donderdag. Uniska vraagt: Leeftijd tussen 20 en 30 jaar, opleiding liefst middelbaar, enige kommerciële ervaring. We bieden voldoende van alles voor de juiste man. Bel of schrijf naar: att. Hr. H. J. van der Zon, Heemsteedse Dreef 264 Heemstede Het telefonisch en schriftelijk kontakt met onze afnemers en het verwerken van binnen komende orders behoren tot de belangrijkste taken. Intern is regelmatig overleg nodig met fabriek, inkoop en magazijn over de juiste en tijdige uitvoering van orders. Voor een akkurate jongeman(dame) met Mulo/Mavo opleiding en enige ervaring in een soortgelijke funktie is dit een afwisselende en interessante baan. Wij bieden voor beide funkties een ruime salariëring, goede sociale voorzieningen en een prettig werkklimaat. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie van Hilarius B.V., Postbus 550, Haarlem. Telefonische informaties tel. 023-31 91 00. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg, Haarlem. Tel. (023) 339020. Op ons kantoor in Haarlem starten wij per 1 oktober aanstaande voor jonge mensen die in het bezit zijn van het diploma Wie meer wil weten kan zich voor het verkrijgen van inlichtingen dagelijks van 9 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur wenden tot de afd. Personeelszaken. U kunt ook bellen voor een afspraakl Vraag naar toestel 1470. Wij bieden een goed salaris, afgestemd op leeftijd, opleiding en ervaring, aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder minimaal 20 vakantiedagen reiskostenvergoeding voor forensen 7% vakantietoeslag aantrekkelijke kerstgratificatie gunstige studiekostenregeling opleidingen tijdens kantoortijd variabele werktijden spaarregeling met belastingvrije premie Voor degenen die in deze richting verder willen studeren en beschikken over doorzettings vermogen zijn mogelijkheden in ons bedrijf aanwezig. Indien men reeds enige ervaring op boekhoudkundig gebied heeft, bestaat de mogelijkheid geplaatst te worden als boekhoudkundig assistent. We denken hierbij aan jonge mensen van ca. 18 tot 22 jaar, die belangstelling hebben voor de f inancieel-economische richting en in het bezit zijn van tenminste een HAVO- of MAVO-diploma. Kerkweg 26-30 - Santpoort. Tel. 023-37 82 47. Telex 41468. Vestigingen: Drachten, Nederweert en Deventer. Installatie-techniek, grote projekten, internationale kontakten, breed werkterrein. Fluor Nederland B.V. zoekt een ervaren MTS-er E die reeds werkzaam is (geweest) in de installatie techniek en enige jaren tekenkamer- ervaring bezit. ui ui in Hiërarchisch ressorteert hij/zij onder geneesheer-direkteur. Spervisie is mogelijk. Vereiste: diploma Sociale Academie In verband met het vertrek van de huidi funktionaresse zoekt de Janskliniek ka takt met een Hij/zij die enige jaren ervaring hebben,! nieten de voorkeur. Wij vragen voor ons magazijn van onderdelen voor lasautomaten, rolstellingen en alle overige lasapparatuur een Op onze afdeling Verkoop Nederland is plaats voor een commercieel en administratief ingestelde De Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid is belast met de uitvoering van diverse sociale verzekeringswetten en sociale voorzieningen t.b.v. de bouwnijverheid. 1 wo hei ter les die ge’ lie on ov tic dit ins Or Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid Jodenbreestraat 8-14 Postbus 637, Amsterdam. Tel. 020 - 21 99 22 Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid Jodenbreestraat 8-14 Postbus 637, Amsterdam. Tel. 020 - 21 99 22 a iJ De Stichting Sociaal Fonds Bouwnijverheid is belast met de uitvoering van diverse sociale verzekeringswetten en sociale voorzieningen t.b.v. de bouwnijverheid. Op enkele kleine afdelingen bestaat plaatsingsmogelijkheid voor aankomende boekhoudkundige assistenten i L (ervaring niet noodzakelijk). Naast een goede salariëring bieden wij minimaal 20 vakantiedagen reiskostenvergoeding voor forensen 7% vakantietoeslag aantrekkelijke kerstgratificatie gunstige studiekostenregeling opleidingen tijdens kantoortijd variabele werktijden spaarregeling met belastingvrije premie Nadere informatie over de interessante mogelijkheden van deze functie worden u graag verstrekt door onze heer W. Cotteleer, afd. Personeelszaken, dagelijks te bereiken van 9 tot 12 uur en van 14 tot 16 uur. U kunt ook bellen voor een afspraak. Vraag naar toestel 1470. die beschikken over een accurate inslag en graag administratief werk willen verrichten. Zij kunnen hun kans krijgen I Juist omdat wij een grote organisatie zijn met vele taken, zijn er passende functies voor een ieder. O.a. bestaat de mogelijkheid om tijdens de kantooruren tot typiste Nederlands te worden opgeleid. De verkoopleider van Uniska Parket, ’n bekende naam bij progressieve woninginrichters, krijgt het te druk. - Wy vragen: mensen met doorzettingsvermogen leeftijd ca. 20 - 30 jaar bezit eigen auto bij voorkeur gehuwd pioniersgeest. Wij verzoeken u vriendelijk uw sollicita tie zo spoedig mogelijk te richten (indien mcgelijk met pasfoto) aan het hoofdikan- toor te Santpoort. Telefoon 02337 82 47. Kerkweg 2.6-30 t.a.v. de hr. S. H. Wals. Aan de juiste man bieden wij: salestraining op het hoofdkantoor gerichte begeleiding verkoopondersteuning binnendienst uitgebreide toekomstmogelijkheden vast basissalaris zeer hoge commissie ruime onkostenvergoeding. Mede door onze internationale kontakten bieden wij een interessante werkkring die met een goede salariëring, 13e maand gratiflkatie, winstdeling en uitstekende voorzieningen wordt gewaardeerd. Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrie. Een onderneming van het internationale Fluor concern, ge vestigd te Los Angeles .opgericht in 1912 door J. S. Fluor. Uniska’s exclusieve finse parketsoorten zijn nogal in trek. Een reden om zijn operatiebasis, het verkoop kantoor Heemstede- te versterken met een goeie assistent. ’n Duizendpoot die niet te beroerd is om de handen uit de mouwen te steken, goed kan or ganiseren, onze afnemers op een reëele en in formatieve manier te woord kan staan, een brief kan schrijven die overkomt, niet denkt dat een goeie baan op de slofjes gemaakt wordt, die prijs stelt op wat informele, maar vaak ook kri tische kontakten binnen zijn werkkring. Aanmeldingen en inlichtingen: op schoolavonden aan de school: KL Houtweg 24, Haarlem vanaf 6 aug. van 19.00-20.00 uur. Tel. 312765. En bij de directeur: H. W. Pouw, Dr. P. Cuyperslaan 27, Heemstede. Tel. 286939. Het bijhouden van de voorraadadministratie en het telefonisch kontakt met onze af nemers zijn twee belangrijke facetten van deze interessante funktie. Aangezien het hoofdzakelijk apparatuur van Amerikaanse en Engelse oorsprong be treft is een redelijke beheersino van deEngelse taal noodzakelijk. Wij zijn de importeurs van de hoogstaan de Uni-Fix bevestigingsmaterialen. Via onze eigen verkooporganisatie wor den de bevestigingssystemen en materia len, alsmede de boorapparatuur verkocht aan aannemers en installatiebedrijven. Door de enorme snelle groei van onze organisatie zal -de buitendienst verder worden uitgebreid in het rayon Noord- Holiand met een zeer enthousiast Deze opleiding duurt 2 maanden. In deze periode ontvangt men een volledig salaris. Na het met sukses beëindigen van deze kursus volgt plaatsing op onze tekenkamer in de groep pijpleidingen. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg, Haarlem. Tel. (023) 339020. Taken: voorbereiding van de opname: begeleiding van de patiënt tijdens: verblijf in het verpleeghuis: het onderhouden van kontakten met’ familieleden van patiënten; voorbereiding van het ontslag; inbreng in het behandelingsteam (aj fysiotherapeut, hoofdverplegende. lal pediste. bezigheidstherapeut): meewerken aan de leefbaarheid in f huis. Salaris volgens de richtlijnen van de Nai nale Ziekenhuisraad voor algemeen ma schappelijk werk. Voor inlichtingen kunt u zich wenden de huidige maatschappelijk werkster, m A. J. Bleijerveld-Huygens. Schriftelijke sollicitaties richten aan geneesheer-direkteur. De Janskliniek in Haarlem is een verple- inrichting en reaktiverinsgcentrum metï beden voor somatisch zieken, waar jaar circa 400 patiënten worden opge- men. Aan deze instelling is een dagbeh- delingscentrum verbonden, waar per 4 ca. 35 patiënten diverse behandeling! ondergaan. Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrie, Eep ondërneming'van het internationale Fluor concern, ge- véstigdte Los Angëlès .opgencht in 1912 door J. S. Fluor Fabrikant van: Hilco: laselektroden automatendraad lasdraad voor alle lasprocessen Leverancier van: Lincoln Electric Co.: laspoeders pijplaselektroden half- en volautomatische lasmachines omvormers transformatoren gelijkrichters lasaggregaten Sheffield Smelting Co. Ltd.: zilversoldeer Bode and Son Ltd.: rolstellingen manipulatoren laskolommen langsnaad lasmachines Koike Co. Ltd.: draagbare brandsnijmachines Bernard Company: laspistolen en zwenkarmen Cecil Equipment Co.: laskop-geleidesystemen Wij bieden een funktie die alle kansen in zich heeft om uw kennis en bekwaamheid te verbreden. Het team waarin u komt te werken, heeft veelvuldig kontakt met andere afdelingen en hanteert daarbij regelmatig de engelse taal. t .’..it De arbeidsvoorwaarden zijn zeer gunstig. II I V-

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 12