CRICKETTEAM ERG STERK IN DUEL STORMVOGELS ERG OP DREEF FREE FORESTERS Nederlaag UW tegen Storm vogels Honda sneuvelde E op Zandvoort Verschoor met vier goals produktief bij IJmuiden Groot veld op Duindigt Opnieuw winst Draw voor Steenvoorden Bloemendaal W@®irl IlSiï Alice Janmaat kampioene van Ressang sterk Kennemer GC I I De Jongtoernooi voor Hercules I J MAANDAG 20 AUGUSTUS 1973 16 M/ VVB ADO ’20 Velsen De Kennemers KIC iK I 'I (Van onze cricketmed ewerker) 5 (Van een medewerker) (Van een medewerker) en (Van onze wielermedewerker) en van 1—0 achterstand een wonnen met 81. Met Oling topscorer. Bij de heren zegevierde de aan een ijzersterk come-back bezig zijnde Godart van Reede (Amsterdam), de Nederlandse kampioen van 1943, 1944 en 1948. Hij won in de eindstrijd met 4 en 3 van Jan ZANDVOORT Alice Janmaat heeft dit weekeinde op de Kennemer Golfclub beslag gelegd op het internationale da- meskampioenschap van Nederland. De Hilversumse, die de titel ook in 1968 en 1970 veroverde, versloeg in de finale op de negentiende hole Joyce Heyster-de Witt Puyt (Noordwijk). In de halve eindstrijd had Alice Janmaat met 5 en 4 gewonnen van Ina Keunen (Eindhoven), terwijl Joyce Heyster twee holes voor bleef op de in Montreux wonende Pri scilla Sauter. van over- van van In Rijswijk werd de HPC-er Hans van Vastenhoven tweede in een wedstrijd over 2000 meter schoolslag heren. Met een tijd van 33 minuten en 44,6 seconde bleef hij ruim een seconde achter op winnaar Victor Nihot van ZIAN Vitesse. Rennen: 4. Prince Jack-prijs: 1. Jingo, 2. New Electric, 3. Melisse Outs: Sir Wessel. 8. Sapristy-prijs: 1. Riki Lash, 2. Merrygo, 3. Osarieta Outs: Elder States man. D V H EI 6— be 4- na po tei wc ra to da Mi loi hc Ei er H: dt Pi El di hi a 8 1 r I 1 i 1 i t 1 i 1 1 1 eei Te Pi, rui dei enl be zw DS ka de De be co op wi k aa rui HILVERSUM Wat de bondself tal len en de Flamingo’s niet lukte is wel gelukt aan het Nederlands elftal: een overwinning te behalen op de Free Fo resters. De laatste opgave voor de Fores ters deze week, 198 runs in 155 bleek te zwaar en toen bleek ook dat een cric kettour van een week met één rustdag toch wel enige fysieke kracht vergt want het werd de Engelsen allemaal een beetje te veel, de laatste vier wickets vielen in het laatste halfuur. Aanvoerder Dobson van de Free Foresters: „Ik was wel erg gehandicapt door het uitvallen van Silcock, mijn beste bat, die vroeg in de eerst innings getroffen werd op het linkeroog door een snelle bal van Ba rend Stel, en mijn middle order batsmen kunnen nu eenmaal niet een bal tegen houden, zij gaan altijd voor hun slagen, In het duel tussen IJmuiden en Flora Boys speelden de gasten tamelijk fors. IJmuiden nam door Piet Tigchelaar en Ton Verschoor weliswaar een 20 voor- (Van onze cricketmedewerker) HAARLEM. Bloemendaal heeft in een wedstrijd waar niets meer op het spel stond een t amme draw gespeeld tege nde Krekels die geen enkel risico wilden lopen en de laatste l’/s uur geen enkele poging meer deden om runs te scoren. Het bonuspunt kwam natuurlijk bij Bloemendaal terecht dat in vlot tem po, 3 uur 7 minuten, een totaal 233-5 bij elkaar sloeg. Cees van Wijk bleef met 75 not out en speelde een prima innings. Ook Kuyper, Pim Kruyt, M. Meyer en de nieuwe aanwinst Walter Kymmell leverden bijdragen tussen de 25 en 37 runs. Krekels kwam niet verder dan 143-8, alleen Schewe wilde af en toe laten zien dat hij een bat in de handen had en scoorde een gedegen 68 runs. v. d. Sloot bowlde uitstekend 2-48 ook Max Kruyt 2-19 en C. van Wijk 2-7 namen nog wickets. Op het zilveren tulp toernooi Limmen, behaalde VVB een 2-1 winning op de gastheren. VVB speelde overwegend sterker en kwam door Kemp aan de leiding. Pas na de rust kwam Limmen aan de gelijkmaker om dat zij nu iets sterker waren. Toch behaalde VVB de overwinning. JJit een goede pass van Bob kon Molenvliet, vorig jaar nog jeugdspeler, het wiiinendè doelpunt aantekenen. Vooral de WB- verdediging was deze keer veel beter op dreef dan de vorige week op hetzelfde toernooi- ZANDVOORT. Het Nederlandse duo Strijbis-v.d. Wal heeft zaterdagmid dag op het circuit van Zandvoort een zes-uursrace voor sportmotoren gewon nen. De Nederlandse combinatie gold allerminst als favoriet voor de eindzege, want in de training was hun snelste machine defect geraakt. Zij wonnen nu met hun reserve-motor, een Laverda 750 cc. Lang heeft het er naar uitgezien dat de hoofdrol in het motorgebeuren was weggelegd voor de Honda-rijders Van Beek-Bonke en Kros-Schiltmans. Schilt- mans kwam evenwel na twee uur in een bocht ten val en brak een voet. Ook Bonke raakte met zijn motor van de weg. Beide machines werden onherstel baar beschadigd. ADO was uit op een revanche en dat is bijzonder goed gelukt. Zij wonnen dit duel verdiend met 3-1 en alle goals werden in de aantrekkelijke eerste helft gescoord. De eerste helft liet een sterker spelend ADO zien, met goed aanvalsspel over de vleugels dat resulteerde in een aantal goede kansen. Dankzij goed voor bereidend werk van Bruins kon de Rui ter na tien minuten de score openen. Een kwartier later bracht Putter de stand op 0-2 toen hij een afgeslagen bal direct inknalde. Het derde doelpunt van ADO was identiek aan het eerste, weer was De Ruiter de afmaker. Via een indirecte vrije trap kwam Hoofddorp voor de rust nog aan een doelpunt. De IJMOND. Het afgelopen weekeinde ie door de IJmond-amateur clubs weer benut om het oefenprogramma af te werken. VVB en Beverwijk speelden in een toernooi bjj de voetbalvereniging Limmen, Kennemers had een toernooi bij West Frisia en Stormvogels speelde op Zeewijk in het kader van het P. C. Kraak toernooi. Stormvogels behaalde een verdienste lijke 3-2 overwinning op UW in het P.C. Kraak-toernooi. Na een kwartier spelen keken zij echter al tegen een achterstand aan, omdat wegens ruw aan vallen een penalty aan UW was toege kend. Stormvogels kwam daarna zeer sterk terug- Piet de Graaf nam uit een voorzet de bal in één keer op de schoen en schoot Stormvogels op die manier naast UW. Voor de rust werd de stand nog opgevoerd, een vloeiende com binatie tussen Lecherman en Van Son resulteerde in een doelpunt van de laatstgenoemde. Seegers bracht vlak voor de rust Stormvogels op een ver diende 3-1 voorsprong. HAARLEM De clubs uit de Haar lemse regio in het zaterdagvoetbal heb ben hun oefencampagne voortgezet en daarbij brachten IJmuiden, SIZO en SAC het tot overwinningen. IJmuiden zegevierde met 52 over Flora Boys Ton Verschoor schoot viermaal raak SIZO bleef Marken op eigen veld met 51 de baas en SAC bezorgde gastheer Van Nispen een 62 nederlaag. Kenne- merland greep in het Karnemelk-toer- nooi van Blauw Wit W. de tweede prijs. Het initiatief voor deze wedstrijd was genomen door de Haarlemse amateurs Henny van Leeuwen en Arthur van Leuffen. Zij zorgden voor prijzen en premies én verzochten hun club De Kampioen om de organisatie ter hand te nemen. De twee initiatiefnemers reden namelijk zelf mee en wisten zich ver diend onder de prijswinnaars te scharen. Alles bijeen verschenen er 67 liefheb bers en veteranen aan het vertrek. Door het vrijwel windstille weer en de vele premiesprints bleek er aan ontsnappen niet te denken, hoewel Henny van Leeu wen, Dick Schouten, Jan Koolhof, Henk Buis, Arthur van Leuffen en Chris Duy- ker daartoe met anderen verscheidene pogingen ondernamen. Toen de hoofd macht in twee groepen uiteen was ge valled, trok Piet Steenvoorden alles weer bij elkaar. Het draaide uit op een massale eindsprint en daarin trok de Heemsteedse favoriet op het nippertje aan het langste eind. De uitslag: 1. P. Steen voorden, Heem stede, de 42 km in 1.04.12; 2. Henny van Leeuwen, Haarlem; 3. J. Janen, West- zaan; 4. J. Koolhof; 7. J. van Geest, Maasland; 8. J. v.d. Ham, Gouda; 9. A. Gezel, Naaldwijk; 10. Ton Blom, Haar lem; 12. D. Schouten, Haarlem en 14. H. Buis, Vijfhuizen. Een voorwedstrijd voor nieuwelingen en aspiranten van De Kampioen werd met een paar honderd meter voorsprong gewonnen door Menno van Dellen. Tweede was Piet Hoogland en derde Een gehavend KIC elftal bleek niet opgewassen tegne het goed spelende team van De Rijp. Door fouten in de verdediging kon de uitstekend draaiende voorhoede van De Rijp een verdiende 3-0 voorsprong nemen. KIC speelde niet on verdienstelijk, maar was niet bij machte nog iets aan de stand te veranderen. De beginfase gaf een gelijkopgaande strijd tussen deze twee elftallen. Wijk aan Zee kon naarmate de wedstrijd vorderde het initiatief naar zich toe trekken, toch was het Grashoppers dat als eerste scoorde. Peter Scholders was de maker van dit doelpunt. Na de rust hetzelfde beeld, alhoewel Wijk aan Zee in de verdedi ging onzeker begon te handelen. Weer was het Schilder die voor Grashoppers een doelpunt wist te maken. Hierna kwam er een opleving bij Wijk aan Zee en na goed voorbereidend werk van Ledder kon Frummel tegendoelpunten. Wijk aan Zee speelde in de laatste fase te rommelig om tot beter resultaat te komen en vooral de achterhoede bleek nog niet op competitie-niveau. iiÉsi Sa De eerste twintig minuten van de tweede helft was Stormvogels beduidend sterker dan de tegenstander, maar Koks en Van Son wisten de kansen niet in doelpunten om te zetten. Na dertig mi nuten werd Zeilmaker, die een lichte hersenschudding had opgelopen, vervan gen door de jeugdspeler Langbroek. UVV produceerde wel enkele gevaarlijke tegenaanvallen, maar deze werden op vakkundige wijze verwerkt door doel man Haasnoot. Voor het eindsignaal werd de stand nog op 3-2 gebracht. VSV was met twee elftallen naar Van Nispen vertrokken om daar deel te ne men aan het nederlaag-toernooi. VSV dat niet de beschikking had over Tjeerd Kort en doelman Fokke Bloeme leed een 3-2 nederlaag in een voor de toe schouwers toch wel aardige wedstrijd. Door fouten op het middenveld kon Van Nispen tweemaal scoren. Voor de rust kwam VSV door een tegendoelpunt van Guus van der Wiele nog even terug, maar de thee werd gedronken met deze 2-1 stand. Ebbeling bracht VSV na een knappe aanval gelijk met Van Nispen en het leek erop dat VSV door zou stoten. Van Nispen greep echter de overwin ning. De vleugelspeler van van Nispen zette in duidelijke buitenspelpositie de bal voor en men aarzelde niet om te scoren. Bij VSV waren Zwaan en Van der Lugt de gevaarlijkste aanvallers, terwijl doelman Verduin als vervanger een uitstekende indruk achterliet- v- sprong genomen, waarna Leo Overbeek deze plooi kort voor rust glad streek: 11. Twintig minuten pa rust straften de Duitsers een fout in de Hoofddorpse achterhoede doeltreffend af (12) en tien minuten voor tijd zorgde Henk den Ouden weer voor evenwicht: 22. Aal- tjo Klooster scoorde nog een derde doel punt voor de thuisclub, maar net daar voor had de scheidsrechter afgesloten. De reserves hielden elkaar met een 33 gelijkspel ook al in evenwicht. (Van onze paardesportmedewerker) De Noordhollandse sterrencombinatie Piet Strooper-Henriëtte Signal, die in de afgelopen weken wat rustiger gedaan heeft, krijgt woensdagmiddag (2.30 uur) op Duindigt weer een koers waarin zij kan schitteren. Met haar snelle start levert het enorme veld (16 paarden) geen al te grote bezwaren voor haar op. Haar concurrent is Ike Hollandia met de Castricummer Sjaak Geluk, die de hengst in grote vorm heeft gebracht. Met drie elftallen was de Kennemers aanwezig op het toernooi van West Fri sia. Hèt eerste elftal kwam door een overwinning op EVC (doelpunt van Wim Jonker) in de winnaarsronde tegen West Frisia in het veld. Weer was het Jonker die voor de Kennemers de score opende. West Frisia kwam nog even terug via een doelpunt, maar Van Vliet zorgde er voor dat De Kennemers dit duel met een overwinning kon afsluiten. Doordat de andere elftallen ook goede resultaten boekten mocht de Kennemers de wissel- De tips: Duindigt, woensdag 22 augus tus: 1. Utrechtprijs: 1. Komponent R, 2. Loes Areta, 3. Jongleur D Outs: Jeen Z. 2. Uddel-prijs: 1. King Beker, 2. Lloyd Buitenzorg, 3. Kapitein Barke Guts: Les- tavil. 3. Uden-prijs: 1. Jules Bonni, 2. Kemal Hagheweyde, 3. Icarus Signal Outs: Stal de Haan (Iris du Coq d’or, Khan du coq d’or). 5. Uithoorn-prijs: 1. Henriette Signal, 2. Ike Hollandia, 3. Gay Rodney Outs: Ideal Dear. 6. Us- quert-prijs: 1. Impuls W, 2. Idool Vre- denhof, 3. Freeloader Outs: Intrepide. 7. Udenhout-prijs: 1. Junior 2, Ilexide Ha nover, 3. Hovi Hady Outs: Kwik Hanover. 9. Ulrum-prijs: 1. Jack Buitenzorg, 2. Indra 3. Johny Baker Outs: Karin Hollandia. 10. Ulvenhout- prijs: 1. Jack O, 2. Jetstream, 3. Jose Hollandia Outs: Kimbery Kid J. Doelman Ted de Boer van Van Nispen onderschept een VSV -aanval. VSV’er Van Leeuwen komt te laat. tweede helft was lang niet zo interessant als voor de rust. Het spelpeil zakte aanzienlijk, ADO bleef echter de betere ploeg omdat Hoofddorp vooral verdedi gend een onzekere indruk maakte. (Van onze sportredactie) BRATISLAVA-RIJSWIJK Karim Ressang (HPC Heemstede) heeft tijdens de Europa Cup-zwemwedstrijden voor heren (B-competitie) de 100 meter rug slag gewonnen in de goede tijd van 1.01,6 Op de 200 meter werd Ressang, die voor de beste Nederlandse prestaties zorgde, in 2.14,5 tweede achter de Italiaan Nistri, die een winnende tijd van 2.12,2 noteer de. HAARLEM. Op het smalle bochtige parcours in het Van der Aart- sportpark te Haarlem-Noord hield de Haarlemse wielerclub De Kampioen zon dag een open koers voor liefhebbers en veteranen. De 38-jarige Heemsteedse ve teraan Piet Steenvoorden, reeds achttien keer triomfator in dit seizoen, bleek daarin weer eens de snelste. Hij regelde de massale eindsprint van een compact peloton in zyn voordeel en hield Haar lemmer Henny van Leeuwen en de vroegere sprintkampioen Jan Jansen uit Westzaan netaan op afstand. Tijdens de koers is Steenvoorden door een lekke band ook nog tweemaal van fiets ver wisseld. Halfweg kreeg door een strafschop opgediend KMVZ. Ko Bliek diende echter snel repliek: 11. Een minuut na de rust werd een foutje van doelman Zweerus door de gasten af gestraft: 12. Met nog vijf minuten te spelen kon Danny Pablo met een penalty de score recht trekken: 2—2. Kennemerland kwam in het Karne- melk-toernooi eerst tot een 11 gelijk- snel tegen KW door een doelpunt van Nol Becker, kwam daarna tegen het organiserende Blauw Wit W. niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel een treffer van Van der Rol werd afgekeurd en won tenslotte na een 10 achter stand met 51 van Saenden. Voor de produktie zorgden Hopman (2x), Bok, Becker en de van TYBB overgekomen Ton Vessies. De eindstand: 1. Blauw Wit W. 5 pnt., 2. Kennemerland 4 pnt., 3. KW 3 pnt., 4. Saenden 0 pnt. Het met enkele jeugdspelers uitko mende SMS kwam in zijn derde wed strijd van het Jacobus Griekspoor-toer- nooi tot een 11 gelijkspel tegen het een klas hoger spelende PVWA. Nadat Haspels voor rust de score had geopend, wisten de gasten een kwartier voor tijd door een strafschop aan een nederlaag te ontkomen: 11. Bloemendaal speelde in Sassenheim tegen GWS en kwam ook al niet verder dan een 11 gelijkspel. Na een doel puntloze eerste helft, kwamen de „whi tes” door Gruppelaar het eerst aan sco ren toe. Kort voor tijd kwam de thuis club weer op gelijke hoogte. Hoofddorp speelde tegen de Duitse club TUS Sulingen en bracht het tot een 22 gelijkspel. Na een kwartier spelen hadden de gasten door een penalty voor- met het gevolg dat zij uitgingen med« door het goede bowlen en fielden van de Nederlanders”. Dat fielden was overigens de vorige, dag zeer matig geweest, er werden wel zes vangkansen gemist waaronder heel eenvoudige, waardoor de Foresters veel meer kregen dan zij verdienden. Dobson won de toss en koos de veilige kant, fielden. Van Wel en Van Laer openden verdienstelijk. Van Laer trok direct fel van leer en had in enkele ogenblikken 22 runs, waaronder een enorme zes op de spoorbaan. Het beste batten van de Nederlanders kwam van Bakker en Van Arkel. Bakker speelde zeer geconcen treerd en scoorde een geweldige 62 runs. Van Arkel moest tenslotte ietswat force ren waardoor ook hij uitging voor een prima 37. Lubbers en Trijzelaar, men vraagt zich af waarom hij gekozen werd, faalden en Onstein 19 not out en Van Weelde 13 konden zich nog even uitleven. Op 184 gaf aanvoerder Van Laer de Engelsen ruimschoots de gele genheid de zaken recht te trekken. Het openingspaar Huins en Woodhouse werd spoedig weggewerkt, Silcock werd op het oog getroffen, maar toen stonden Leemhuis en de Majoor Sprague samen op de mat en dat leverde een spectacu laire innings op met veel runs. Majoor Sprague is door zijn omvang en gewicht (115 kilo) niet in staat korte runs te lopen weshalve hij zich heeft aangeleerd de ballen hoog en hard uit het veld te slaan. Een regen van runs daalde neer over de hoofden van de Nederlanders. Wat Van Laer ook probeerde de majoor was hem in alle opzichten te machtig. Zes geweldige zessen lief hij van zijn bat komen en nogeens 5 vieren ver werkte hij in zijn totaal van 79 voordat van Weelde hem bowlde. Sprague die deze week iedere nieuwe morgen begon met een fles champagne, vertelde later: „Ik ben gewend om op de mat te spelen, want ik speel vaak voor het leger in Duitsland, dus ik kende de trucies. en deze bowlery lag mij wel”. De eerste dag eindigde op 151-3. De achterstand ven dertig runs werd de volgende morgen door Leemhuis snel omgezet in een voorsprong van 20 en op 204-5 werd gesloten. Stel 3-66 had de meeste wickets voor Nederland. Een halfuur later had Nederland alweer 50 runs op het bord dankzij Van Laer en Van Wel die prachtig batten lieten zien. Van Laer op de hem bekende wijze maar ook de eentjes niet vergetend, en Van Wel iewat bedachtzamer maar zeer goed zijn slagen beheersend. Van Laer kwam tot 65 en Van Wel tot 92. In het zicht van zijn verdiende hon derd strandde hij doordat hij te gehaast te werk ging. Van Arkel en Bakker hadden nog kleine bijdragen en Van Laer sloot de innings op 217-6, nog 155 minuten overlatend aan de Engelsen. Dit was. zoals reeds eerder vermeld, een te zware opgave. Het bowlen en fielden van de Nederlanders was van goede kwaliteit. Alleen Woodhouse en Leem huis hielden nog enige tijd stand maar Van Weelde rekende hen beiden in. De majoor Sprague kwam niet verder dan 10 runs waaronder toch nog een zes. Barend Stel onderscheidde zich nog door drie schitterende vangen te doen waar door het laatste Engelse verzet werd gebroken. In de laatste over plukte hij de bal in de slips boven de grond weg waardoor de Nederlandse overwinning een feit werd. Onstein 1-25, Van Weelde 4-30, Smits 1-33, Van Wel 2-2, en Bak ker 1-0. sprong, maar de met tien man spelende gasten de aanvoerder werd al na tien minuten het veld uitgestuurd wisten voor rust 'toch weer langzij te komen: 22. In de tweede helft kwam de thuis club goed op toeren en zorgde Ton Verschoor met een hattrick voor een 52 eindstand. Debutant Joop Heerings ont popte zich als een goed spelverdeler. Het tweede van IJmuiden won met 31 van de reserves van Flora Boys. SIZO speelde veel beter dan gastheer Marken en kwam door twee goals van Dick Rovers aan een 20 voorsprong. Bij een corner van Jan Keyzers kopte een der backs van de thuisclub in eigen doel: 30. Er was toen 25 minuten gespeeld. Nadat in de tweede helft een handsbal in het strafschopgebied v an SIZO onbestraft was gelaten, wisten de gastheren met een buitènspeldoelpun^ toch tegen te scoren: 13. Jan Keyzers en invaller Ton Snaterse voerden daarna de voorsprong van SIZO weer tot 15 op. Het tweede van Marken won met 32 van SIZO 2. In de strijd tussen Van Nispen SAC hadden de gasten het beste van het spel en namen voor rust door Jan Edam (ex-Schoten) en Beun een 20 voor sprong. Na de hervatting liep SAC door Steenbergen (kopbal), Beun en weer Steenbergen tot 05 uit, waarna Neder- stigt tegenscoorde: 15. De voor Edam ingevallen Kahlen scoorde nog eenmaal voor de gasten en Vellekoop wist de nederlaag tot 26 te beperken. De re serves van SAC deden het nog beter en vier goals was (Van een medewerker) BEVERWIJK. Voor de eerste keer hield het in de vierde klas zaterdagvoet bal spelende Jong Hercules uit Bever wijk zaterdag het F. de Jong-toernooi. Het Alkmaarse Jong Holland kwam met overwinningen op Jong Hercules (3-1), SC Castricum (7-1), een 1-1 gelijkspel tegen DVVA en drie triomfen van de reserves het beste uit de slag. Nadat Jong Holland in de strijd met Jong Hercules een 3-0 voorsprong had genomen, wist Pasgier de eer te redden: 3-1. Tegen het zwakke SC Castricum liep het beter voor Jong Hercules en werd een 5-0 overwinning behaald. Jan Stil kwam tot een hattrick, terwijl Har ry Vlaming en André Beijeman elk eenmaal scoorden. Het treffen tussen Jong Hercules en DVVA verliep doel puntloos. De eindstand: 1 Tong Holland 11 pnt, 2. DWA 7 pnt, 3. Jong Hercules 6 pnt, 4. SC Castricum 0 pnt. Voor de eind klassering telden ook de resultaten van de reserves mee. Velsen speelde op het toernooi van BFC twee wedstrijden. De eerste tegen Velocitas werd na het nemen van straf schoppen in het voordeel van Velsen beslist. In de finale moesten zij aantre den tegen gastheer BFC. Via een buiten spelpositie kwam BFC op 1-0. In de tweede helft bracht Paul van der Hulst de stand weer gelijk, maar de betere conditie van BFC gaf de doorslag en vlak voor tijd werd het 2-1. Duidelijk merkbaar bij Velsen was het gemis van Kramer, Aland en De Rijk, die verhin derd waren te spelen. Voor de rust had DEM het beste van het spel en dat resulteerde in een doel punt van Duin. Binnen een minuut was het weer gelijk toen de DEM verdedi ging aarzelde aan te vallen. Uit een vloeiende aanval kon Duin met een fraaie kopbal voor een voorsprong zor gen en met deze stand brak de rust aan. Het tempo in de tweede helft lag aan zienlijk lager, beide teams hadden veel last van de warmte DCO was vooral via hun buitenspelers erg gevaarlijk en daardoor kwamen zij op gelijke voet met DEM. Een gelijkspel lag in de verhouding, maar toch wist DCO vijf minuten voor het einde het winnende doelpunt te scoren. Peter de Bie. beker mee naar huis nemen. Willem Hoving van De Kennemer. (hands van Rijpstra) een 01

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 16