ATLETIEKJEUGD EXPLODEERDE IN DUISBURG Zilveren medaille Annemieke Bouma 1 Mirjam van Laar u opnieuw sterker E Jonge pikeur Conijn stelde SPORWBS leermeester in de schaduw A s Nauwgezet oog van Ad Paulen Fel gevecht Andersson en Jos Schurgers LU R Rex the Robber droeg baas Schockemöhle foutloos rond iM NEDERLANDSE EQUIPE STERK IN LANDENWEDSTRIJD I Mi MAANDAG 27 AUGUSTUS 19 73 14 95' Drie gouden medailles voor Eckert (Van onze sportredactie) (Van onze sportredactie) (Van onze sportredactie) in de van (Van onze sportredactie) PIETER MUL Schockemöhle met Rex the Robber. DUISBURG. Mirjam van Laar wist vyf weken geleden nog niet dat zij in Duisburg zo'n prima prestatie zou afleveren op de vijfkamp. Kon dat ook niet vermoeden (aangenomen dat je daar van te voren van overtuigd kan zijn) om de simpele reden dat zij uitsluitend om het hoogspringen zou meedoen. Tijdens een selectie vijfkamp eind juli voor de seniorenploeg naar Ijsland (Europacup) knalde zij er opeens uit met een puntentotaal van 3902. goed voor opname in de equipe naar het koude en natte Noorden. De Franse autocoureur Jean Pierre Jarrier is Europees kampioen in de For mule II geworden. De 16-jarige Joe Harsberger heeft in Louisville een nieuw wereldrecord op de 1500 meter zwemmen voor dames geves tigd: 16.54.14. Bij de heren verbeterde John Hencken zijn eigen wereldrecord op de 200 meter schoolslag: nu 2.20.52. H wee core wel eers rest SV goei heel ven Flai D IJm zon met gad sen H was Tro hoo schi Tro naa een bles ik 1 de 1 mee bals te i grq beh mei het dat sna| bij ver: i kir Ha ka stc K? scl gel va LS VI wi eei kl; H. ko ze ho bo ge Sc af ve to pl ee vi til P< AD Spa We (8 i Fiji Hoi Fot Spa Gia We ner (9 i Foi HC AD We (6 Nei Fot Sto Nic We wa 3.6. Ho Soi Foi Uitslagen van zaterdag op Duindigt: Leeuwardenprijs 2140 m: 1 Loes Areta (A. Harmsen), 2 Karol Hagheweyde. 3 Little Ha- die. Winn 8,10 pl 2.70 7,80 4.00, kopp 7,80 trio 2.945,00. ALKMAAR. Het ziet er na het afgelopen draversweekend naar uit dat een nieuwe coryfee in het pikeursgiide zich aandient. De nog zeer jeugdige leer ling van Leo Schoonhoven, E. Conijn, verraste zaterdag op Duindigt en over trof zijn prima prestatie gisteren op Alkmaar. Zaterdag won Conijn met Jo- litha d’Aster de strijd om de Garderen- prijs en gisteravond zegevierde hij met Guddo van Bonni in de traditionele kermiskoers. De Franse equipe Bessac-Routier is wereldkampioen zeilen in de Vaurien- klasse geworden. HENGELO. De beide wereldkampi oenen Jan de Vries en Kent Andersson (Zweden), die bij de internationale mo torraces op de Verssenring in het Gel derse Hengelo als trekpleisters fungeer den, hebben de circa 20.000 toeschouwers niet teleurgesteld. Jan de Vries won in de 50 cc-klasse onbedreigd, voor zijn beide landgenoten Jan Bruins en Jan Huberts. In de 125 cc-klasse moest Kent Andersson een heel wat feller gevecht leveren om zijn voornaamste rivaal Jos Schurgers te bedwingen. Eerder had An dersson in de 350 cc categorie zijn meer dere moeten erkennen in de Australiër John Dodds,die in deze race het ronde- record van de Varssen-ring met 1.57.6 (gem. 148.400 km. uur) op zijn naam bracht. Annemieke Bouma tijdens haar 1.80 meter sprong die haar een zilveren medaille opleverde. tot aan het ingaan van de laatste ronde als een nest jonge hondjes aan elkaar. Het was Conijn die als eerste het initia tief nam en er tussen uit trok. In zijn voetspoor zoog hij Flevo en Ike Hollan- dia met zich mee. Deze werden echter op het laatste rechte eind met overtui gend verschil verslagen. Intussen gaat de titanenstrijd tussen de oude rivalen Van Dooyeweerd en Wagenaar om het grootste aantal over winningen in een seizoen onverdroten voort. Beiden boekten dit weekeinde drie zeges, zodat het verschil van twee (Van Dooyeweerd 69 - Wagenaar 67) onveran derd is gebleven. Behalve prestigeoverwe gingen tellen ook zakelijke argumenten in deze strijd om de „topscorer”. De winnaar wordt afgevaardigd naar het Europees kampioenschap voor beroepspi keurs en eventueel naar de strijd om de wereldtitel in Amerika. Net als Annemieke traint Nederlands kampioen en recordhouder (2.13) Ruud Wielaart bij Jan van Heek. „Het klinkt wel raar maar hem ga ik toch maar het eerste bedanken”, sprak de ontgoochelde hoogspringer uit Hoofddorp nadat hij op 2.04 meter drie keer had afgesprongen. Hij haalde die hoogte op geen stukken na. „Excuses wil ik niet aanvoeren, zelfs als je uitglijdt moet je toch makkelijk over die hoogte kunnen komen.” De teleurgestelde topsprinlger was zichtbaar onrustig. Zijn voorbereiding op iedere sprong verliep lang niet zo soepel als normaal, terwijl de twee dagen rondlo pen (de kwalificatie op zaterdag ging niet door) hem geen goed hebben ge daan. Hij zelf houdt het op overconcen- tratie de kans is niet uitgesloten dat hij juist in de komende tijd, als de spanning is verdwenen stukken hoger komt. DUISBURG. De schitterende zeni- tan-kunststofaccommodatie in het We- dau-stadion is ingewijd op een manier die de organisatoren zich in hun stoutste dromen niet hebben kunnen voorstellen. Meer dan 33.000 toeschouwers hebben dit weekeinde in het Duisburgse sport complex een flink aantal nieuwe Euro pese records zien vestigen door de top van de jeugdatletiek. De meeste van die records kwamen uiteraard op naam van Oosteuropese jongens en meisjes. Flon kerende exponent was de 18-jarige Oost- duitse Barbel Eckert die drie gouden medailles veroverde. Het slanke meisje uit Leipzig vestigde op de 200 meter een Europees record in 22,85 seconden (oud 23.1) en was ook onbetwist de ster op de 100 meter horden. In de estafette droeg zij op weergaloze wijze bij aan een tijd van 44.37, een nieuw wereldrecord. Haar gedrongen landgenoot Claus-Dieter Kur- rat veroverde eveneens drie gouden plakken. Barbel lachte na het evenement breeduit toen zij werd gevraagd wat het geheim is van de Oostduiste atletiek. „Dat geheim is er gewoon niet. Ik zelf en de meeste anderen gaan na schooltijd naar de baan en trainen keihard.” De kortgeknipte atlete verbaasde zich over de veronderstelling dat het riskant zou zijn binnen tien minuten te worden ingezet zowel op de finale 100 meter horden als op de halve eindstrijd 200 meter, iets wat haar zaterdag overkwam. „Dat kan allemaal best, als we oefenen gaat het ook goed. Alleen de 100 meter heb ik op deze titelstrijd moeten laten lopen.” De winnares Lannomon zegevier de op dat nummer nu in 11.17 seconden Eckerts beste tijd is 11.3 seconden. Naast Kurrat imponeerde (onder vele anderen) vijfkampster Barbel Müller die haar record van 4509 punten midden juli in Konstanz gevestigd nu weer met tien punten overtrof. De Oostduitse had meer dan 400 punten voorsprong op Sul Mapstone, een Engelse juniore boor devol mogelijkheden. Mirjam van Laar finishte op een knappe vijfde plaats met 4040 punten: 108 punten meer dan een maand geleden in Amsterdam waar zij destijds haar beste prestatie leverde. De opgewekte studente had al aanzienlijk hoger kunnen eindigen als zij wat meer lef had vertoond bij het verspringen. Haar beste verrichting van 5.52 meter was royaal onder haar kunnen en kostte haar een punt of 80. Met de eerste plaats bij het hoogspringen (1.78) en een sterk slot (25.1 op de 200) deed zij meer dan van haar werd verwacht. Een opmerking die tevens geldt voor Annemieke Bouma die op overtuigende manier in het spoor bleef van de West- duitse favorieten Mundinger en Mey- farth, de Olympische kampioene die de laatste weken door blessures is gekweld. De winst op hetzelfde onderdeel van Mirjam van Laar prikkelde de Haarlem se hoger op te komen. Zij was kort voor Duisburg niet helemaal op toeren maar toen het nodig was draaide zij geweldig. „Toen Mirjam die 1.78 had overbrugd was ik erop gebrand mijn persoonlijk record van 1.79 te overtreffen.” Anne mieke die zei geen hinder te hebben ondervonden van de snelwandelaars (10 kilometer) die de aanloop telkens kruis ten, haalde in zes eerste pogingen de 1.71 meter. Twee centimeter hoger sprong zij twee keer af maar de laatste maal ging zij zonder problemen over de lat. Mey- farth moest de tweede plaats met de Atmodes-atlete delen. Voor Mundinger was de spanning na haar 1.82 weg: het goud had zij al in handen. Tienkamper John de Noorlander (broer van tienkamper Ed) had na de eerste dag al goede hoop zijn persoonlijk record van 6651 punten te kunnen ver beteren. Een uitstekende tijd van 4.19 minuten over de 1500 meter (het laatste nummer van de tienkamp, als de meeste deelnemers zich over de baan moeten slepen) zorgde er mede voor dat die winst werd gerealiseerd. Met een totaal van 6785 punten legde hij beslag op de negende plaats. Frans van de Ham viel met 6405 punten (veertiende) iets tegen. Onzekere Roy Sedoc was erop uit zijn records bij het verspringen en de hink- stapsprong (respectievelijk 7.54 meter en 15.45 meter) scherper te stellen. Met name op het jeugdrecord verspringen had hij zijn zinnen gezet. De AAC-atleet was op dat nummer echter even slecht op dreef als de dag ervoor bij het hinkstapspringen. Hij bereikte op het laatste onderdeel met 15.39 meter nog wel de finale maar tot vijf keer toe meende hij verkeerd uit te komen en zette hij niet af. Daardoor werd hij slechts zevende, altijd nog beter dan bij het verspringen waar zijn 7.19 meter niet goed genoeg was voor de beste acht die elkaar de titel betwistten. De eind strijd was evenmin weggelegd voor 800- meterloper Rick Snoep die met 1.52.40 minuut in zijn halve finale op de ze ven tte plaats terechtkwam- ROTTERDAM. De Westduitse rui ter Alwin Schockemöhle heeft in zijn loopbaan al heel wat overwinningen be haald. Zondag kon hij een van de fraai ste zeges aan zijn successenlijst toevoe gen. Met het klassepaard Rex the Rob ber bleef de kleine meester als enige foutloos in de tweede barrage van het hoofdnummer van het 26e CHIO, het springconcours om de Grote Prijs van de stad Rotterdam met in totaal 25 deelnemende combinaties, die zich via drie kwalificatiewedstrijden hadden moeten plaatsen. Schockemöhle vormt het de uit Nederland afkomstige Rex the Robber een welhaast unieke combinatie, die dit seizoen al veel eerste prijzen (o.a. Wembley, Aken en Hickstead) veroverde en ook in de toekomst (de schimmel is pas negen jaar) nog veel van zich zal laten horen. Tijdens het CHIO van Aken maakte Rex the Robber in negen dagen slechts één springfout en dat kwam dan nog door een vergissing van de ruiter. Vooral de overwinning met Jolitha d’Aster bewees de bijzondere klasse waarover Conijn nu al lijkt te beschik ken. Jolitha heeft dit seizoen onder lei ding van Schoonhoven zelf nog nauwe lijks kunnen imponeren, maar met Schoonhoven’s leerling op de sulky bleek het paard opeens tot veel meer in staat. Onweerstaanbaar voor de rest van het veld snelde de merrie naar de eind streep. Ook de wedders moeten nog wennen aan het nieuwe gezicht' onder het kleine groepje prijsrijders. De over winning van Conijn bleek goed voor een tot-uitkering van 32,60. Gisteren op Alk maar werd eveneens een hoge winnende som betaald voor de zege van Conijn. De wijze waarop Conijn op een volge pakt Alkmaar in de traditionele kermis koers voor stayers, over meer dan drie kilometer, Guddo van Bonni naar de overwinning loodste was zeer overtui gend. Het eigenlijk te veel koppen tel lende veld van vijftien paarden klitte Op verzoek van coach Harry Vriend is de Hagenaar Hans Parrel terugge keerd in de waterpoloselectie voor de wereldkampioenschappen in Belgrado. In Duisburg werkte zij haar zesde vijfkamp af in de twee seizoenen dat zij in verenigingsverband atletiek bedrijft. Haar vader is boer in de Limburgse gemeente Wittem en voor haar aansluiting bij het Heerlense Avon deed zij op wat minder serieuze basis aan atletiek bij de Katholieke Plattelands Jongeren. Servee Wijzen, coach van de Nederlandse ploeg in Duisburg heeft haar de laatste zeven weken onder zijn hoede genomen met als gevolg dat al haar per soonlijke records in de vijfkamp verbeterden. Voor die tijd meende men bij Avon dat er een regionale training nodig was omdat accommodatie en opvang binnen de club voldoende waren. Wijzen: „Volgens mij kan ze nog stukken beter, maar het kost natuurlijk tijd”. De spontane Limburgse hoopt zelf dat die tijd ook in de toekomst te vinden is. „Maandag begin ik op het CIOS in Sittard en na je schooluren moet je behoorlijk studeren. Als je tijdens die opleiding ook nog gym en dergelijke krijgt moet je maar afwachten of er dan zin is in je vrije tijd nog te gaan trainen”. De talentvolle 16-jarige is niet ondersteboven geraakt van de duizen den toeschouwers. Op de slotdag waren er 18.000. „Donderdagmiddag zijn we hier even op de baan geweest en de zenuwen waren daarna volledig verdwe nen. Van het publiek heb ik geen last, het was juist een fijne steun zeker toen ik bij het hoogspringen na 1.74 meter alleen over was”. Na 1.76 in de eerste poging haalde zij 1.78 ook meteen, twee centimeter hoger dan haar per soonlijk record (in de vijfkamp 1.75 meter). Die verrichting was goed voor 1012 punten en bracht haar na de zaterdag zelfs op de eerste plaats, een positie die door risicoloos verder springen op de zondag verloren ging. Mirjam ten slotte: „Naar records kijk ik nog niet ik doe gewoon zo goed mogelijk mijn best”. DUISBURG. Uitermate nuchter reageerde hoogspringster Annemieke Bouma op het behalen van de tweede plaats achter de Westduitse Ellen Mun dinger. „Die zilveren medaille doet me niet zo erg veel. Met hoogspringen weet je het nooit van te voren, het is nogal een betrekkelijke zaak”. De Haarlemse atlete was er beslist niet vanuit gegaan zo’n hoge klassering te bereiken. Na de verbetering van haar persoonlijk record tot 1.79 meter tijdens de Neder landse jeugdkampioenschappen waren haar prestaties diep teruggelopen kort geleden kwam zij tot twee maal toe niet verder dan 1.65 al lukte het op Papendal na de eigenlijke wedstrijd acht centimeter hoger te komen. De morgen voor de aanvang van het Europees kampioenschap moest zij het onderdeel Engels van haar eindexamen havo overdoen, een test, die kort voor de titelstrijd het een en ander aan concentratie kostte. De voorbereiding was bovendien niet helemaal ideaal omdat door een samenloop van omstandig heden trainer Jan van Heek enkele weken achtereen zijn pupil niet kon be geleiden. Desondanks pakte Annemieke met haar sprong van 1.80 meter samen met Olympisch kampioene Ulruke Meyfort de tweede plaats, een succes voor Van Heek die drie jaar terug op de eerste jeugdkampioenschappen in Parijs Mieke van Doom naar het goud op hetzelfde nummer bracht. Annemieke (lid van Atmodes) waar zij werkt onder Gerard Kamp en Hans Vlottes wil zelf graag op de vijfkamp uitkomen. „Liever eigenlijk nog op de achtkamp, maar het voorstel om de vijfkamp uit te breiden is nog niet aan genomen”. Zij hoopt dat de sportbeoefening te combineren valt met de studie aan de Academie voor Lichamelijke Opvoeding in Amsterdam. „Zoals ik het nu kan zien, blijf ik dit jaar nog in Haarlem wonen na de school zou ik dan meteen op het nabij gelegen atletiekterrein kunnen gaan trainen. Maar dat weet ik allemaal nog niet; ik wacht eerst de dinsdag maar af, dan krijg ik te horen of ik geslaagd ben”. ca. 2150 m der Kraats) Groningenprljs 2040 m (autostart): 1 Lonny Buitenzorg (M. Vergay), 2 Leslie Hanover, 3 Leny Special. Hinn 3,00 pl 1,60 2,70 14,60 kopp 16,80. Garderenprijs 2040 m (autostart): 1 Jolitha d'Aster (E. Conijn), 2 Jetstream, 3 Kiry van 32,60 pl 6,40 5,10 1,90 kopp 29,10 op een achterstand gezet van bijna 30 strafpunten, de andere landen kwamen er helemaal niet aan te pas. De beste Nederlanders waren Harry Wouters van den Oudenweyer met 4-0 en Johan Heins met twee keer vier strafpunten. Arno Neessen maakte in de eerste man che ook geen springfout, maar door een weigering van Jumping Amsterdam overschreed hij de toegestande maxi mum tijd. Jan Maathuis had tweede manche vier strafpunten. Zaterdag was voor Nederland trou wens een goede dag. Maathuis en Heins (resp. met Kim en Golden Dream) Acht combinaties hadden de tweede barrage van de strijd om de grote prijs weten te bereiken. Hier en daar werd op het toch al zware parkoers nog een hindernis verhoogd of verbreed, geen enkele Nederlander was zo ver gekomen. Zelfs een plaats in de eerste barrage zat er niet in, want alle vijf ruiters maak ten een of meer springfouten in het eerste parkoers. Johan Heins (met An- trieb) en Jan Maathuis (met Dolman) faalden op de driesprong en bleven daarmee beneden de toch hoog gespan nen verwachtingen. Stuk voor stuk slaagden de deelnemers er in de tweede barrage niet in foutloos rond te komen. De verrassend goed rijdende Franse commandant Durand had pech bij een lichte aanraking op de tweede hindernis van de driesprong de losjes liggende balk reeds afviel. Europees kampioen McMahon wierp de rustieke bomen om ver, Steenken en Robeson liepen stuk op de driesprong en Newbery maakte twee fouten. Wereldkampioen David Broome leek de eerste foutloze te zullen worden, totdat hij voor het juryhuisje met Man hattan te kort draaide en prompt met een weigering werd geconfronteerd. Hij nam wel de leiding met 3% strafpunten. De na hem volgende Alwin Schoc kemöhle had het in feite gemakkelijk. Hij behoefde zich niet te haasten, want een nul zou vrijwel zeker de eerste prijs van 5000 gulden opleveren. In de landenwedstrijd met negen ploegen ruimer bezet dan ooit te voren speelde Alwin Schockemöhle met Rex the Robber ook een hoofdrol. In beide manches bleef de Westduitse combinatie foutloos en dat kon niemand evenaren. Schockemöhle moest in de tweede man che wel zonder fouten rondkomen want anders zou de equipe van Groot Brittan- nië dé eerste plaats hebben weggekaapt. Schockemöhle hield het hoofd echter koel en West-Duitsland bleef op een totaal van negen strafpunten staan. De ploeg bestond uit Schridde (hij viel twee keer met de slechtste prestatie af), Lig- ges (tweemaal één springfout), Steenken (twee keer een half strafpunt wegens tijdoverschrijding) en Schockemöhle. De Britten (McMahon, Ricketts, Broome en Robeson) liepen twaalf strafpunten op. Broome en Robeson bleven in de tweede manche zonder fouten. Temidden van dit geweld deed de Nederlandse equipe het uitstekend. Na de eerste manche bezetten de Nederlanders al duidelijk de derde plaats met een totaal van 134 strafpunten. In de tweede rondgang kwamen daar slechts acht strafpunten bij en kreeg de derde positie nog meer gestalte. Frankrijk, dat vierde werd, was am) wonnen de prijs van de Maas (800 gulden) in een wedstrijd voor twee rui ters, die elk de helft van het aantal hindernissen voor hun rekening moesten nemen. Hun totaaltijd van 52,2 seconden was twee seconden beter dan die van de Westduitsers Soenksen en Schridde. De Adieuprijs werd zondag een prooi van Hauke Schmidt (WD), die vorig jaar de grote prijs won. Hij stuurde Due de Normandie in de beschikbare minuut onberispelijk naar 780 punten in het speel un spel springconcours. De Neder landers Neessen, Heins en Eras volgden Schmidt op de voet. DUISBURG. Ir. Ad Paulen, voor zitter van de Europese Atletiek Federa tie was tijdens de titelstrijd overduide lijk aanwezig. Hij liep, in tegenstelling tot de andere leden van de jury van appel, vorotdurend op het middenter rein rond, zorgde persoonlijk voor ver legging van de balk bij het hinkstap springen, lette erop dat atleten niet te vroeg hun baan verlieten en hield een nauwgezet oog op de trillende lat bij het hoogspringen. De 72-jarige Paulen (die een journalist uitdaagde voor een 400 meter omdat deze hem tien jaar meer had gegeven) liet wonder boven wonder de recalmeborden van Zeiss en Junghans ongemoeid. In Rotterdam bij de Europe se indoor kampioenschappen maakte hij nog zoveel stampij dat de organisatie daar een reclamebord moest verwijde ren. Tot nu toe heeft hij ook toegestaan dat de Nederlandse ploeg met een grote gestilleerde N (van Nationale Nederlan den) op het trainingspak loopt. De drie uren motorbootwedstrijd van Amsterdam gaat op 23 september definitief door. De wedstrijden hebben in drie dagen bij schitterend weer bijna 40.000 toeschouwers getrokken. Op de ope ningsavond (donderdag) gaven 18.000 mensen acte de présence...,. 0 Willy Stable heeft de Europese wa- terskititel in het onderdeel figuren met een totaal van 68.140 punten veroverd. Scooterprijs (2e afd.) 1700 m: 1 Irish Kan (M. Bouwhuis), 2 Hortence, 2 Generique Bel- win. Winn 5,- pl 2,20 1,70 2,20 kopp 6,20. Grote Kermisprljs 3040 m: 1 Gudo Bonni (E. Conijn), 2 Ike Hollandia, 3 Flevo. Winn 20,- pl 5,70 3,20 6,20 kopp 17,20 trio 2.33,10. Kop van Jutprijs 2380 m: 1 Joseva Carbonari (J. Gorter), 2 Harley D., 3 Lou Hagheweyde. Winn 7,10 pl 2,10 4,20 1,90 kopp 20,90. Lachspiegelprijs 2040 m: 1 Impuls W (J. van Dooyeweerd), 2 Jane Mac, 3 Ido van Alkestis. Winn 3,- pl 1,60 2,20 l,9o kopp 4,30 trio 92,70. De Gouden Armband XII (voor amatrices) 2040 m: 1 Java (Mevr. J. Dragt). 2 Hans Hollandia, 3 Jashin. Winn 2,80 pl 1.60 3,70 2,40 kopp 7,50. Scooterprijs (le afd.) 1700 m: 1 Hansi Bui tenzorg (J. van Dooyeweerd), 2 Funny Guy, 3 Generaal Scotch. Winn 2,- pl 1,40 3,80 1,70 kopp 6,60 trio 149.90. Vrolijke Radprijs 2040 m: 1 Kid Eemshoorn (Jp. van Leeuwen), 2 Linda, 3 Lenteprijs B. Winn 2,90 pl 1,80 1,50 2,- kopp 6,20. Totalisatoromzet 385.346,-. Ursem. Winn trio 1.973,60. KNHRV-prijs ca. 2150 m (ren): 1 White Clover (H. van der Kraats), 2 Manolito, 3 Marko. Winn 1,90 pl 1,20 1,40 kopp 2,30. Bennekomprijs 2140 m (amateurs): 1 Gay (G. v.d. Wal), 2 Joyce, 3 John Areta. Winn 22,90, pl 4,60 3,70 1.40 kopp 16,50 trio 2.066,90. Grote Prijs der 2-jarigen ca. 1800 m (ren): 1 Darling Caroline (V. Rabensteiner), 2 Wood- feet’s Hope, 3 Albana. Winn 1,50 pl 1,40 3,60 kopp 20,90. Zwolleprtjs 2140 m: 1 Fletcher D (A. Harm sen), 2 For Ever, 3 Fleetwood. Winn 2,60 pl 1,60 3,20 2,70 kopp 9,10 trio 321,80. White Cloverprijs ca 2600 m (ren): 1 Quick Tor (J. Webb), 2 Yubarajah, 3 Arkelshof Rose. Winn 8,90 pl 2,50 1,70 kopp 13,00. Tllburgprijs 2500 m- 1 Kahinga (J. van Dooyeweerd), 2 Jheronimus, 3 Indiana Hano ver. Winn 2,20 pl 1,40 3,40 5,60 kopp 6,40 trio 1.127,20. Nunspeetprijs 2040 m (autostart): 1 Icarus (H. Pools), 2 Jo Roodnoot. 3 Jan de V. Winn 3,80 pl. 1,90 1,60 1,70 kopp 5,60. Totalisatoromzet 305.894.00. De uitslagen van Alkmaar: Carrouselprijs 2380 m.1 Joris Hagheweyde (G. Bosschieter), 2 Kora Marijke, 3 Kim Westlandia. Winn 7,90 pl 2,50 1,60 1,90 kopp 6.- trio 267,-. Zweefmolenprijs 2040 m: 1 Lee Rodney (M. C. Vergay), 2 Largo, 3 Levrette P. Winn 7,80 pl 2,20 2,30 3,- kopp 26,60. Achtbaanprijs 2040 m: 1 Inneke Pluto (R. Pools), 2 Henterprlse, 3 Hup. Winn 4,70 pl 1,60 1,40 1,50 kopp 9,90 trio 86,60.

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 14