rcwifliyhtf ninn DAMIATE PERS B.V. Kombineren is de mode, ziet Peek Cloppenburg MONTEURS Grote prijstruc. Quaker TELETYPIST TELEXIST Zojuist ontvangen de nieuwste keuhens TELEGRAFIST Hauenschild I Permanente keukenshow GROTE SHOWROOM RUIME PARKEERPLAATS KAMPERSINGEL 22 TEL. 023-319120 (8 lijnen) VRIJDAG 14 SEPTEMBER 1973 QUAKER OATS B.V. Wij bieden: 9, Zaterdags geopend van 10-16 uur 31 Schriftelijke sollicitaties te richten zoekt voor haar onderhouds- en storingsdienst afd. Edivo - Dierenvoeding Strandweg 80, IJmuiden Een kaa! raam aankleden is niet eenvoudig. Er is zó waanzinnig veel keus. En da's de schuld van 'Luxaflex' produkten. Aluminium jaloezieën, horren, rolgordijnen en vertikale jaloezieën. In meer dan 100 kleuren en dessins. Ga d'r maar 'es aanzitten, om daar thuis met wat foldertjes een keuze uit te maken. Maar da's ook niet nodig. Er is tenslotte zoiets als het Luxaflex Produkten Centrum. Schrik niet, 't Klinkt vreselijk deskundig, maar 't is gewoon een serie modelramen. Hillegom Esha Pr. Bernhardstraat 1 H. J. Raamsveld Meerstraat 44 Santpoort J. G. Oudendijk Broekbergerlaan 44 van Steyn Hagelingerweg 181 IJmuiden J. Spijker Snelliusstraat 23-27 Unie Lange Nieuwstraat 33-40 Vroom Dreesmann Lange Nieuwstraat loppe het nummer van de advertentie waarop uw brief reageert. Dit is in uw eigen be lang l Haarlem 't Binnenhuis Julianapark 58 "De Bron" Italiëlaan 157 van Duivenboden Ged. O. Gracht 108 W. Goossen Gen. Cronjéstraat 7 Wed. Oosten Zn. Barteljorisstraat 13-17 Steffers Kruisstraat 11 K. K. Strookman Leeuwerikstraat 9 Veenendaal Rijksstraatweg 90 Kano Kuchen die wenst te worden opgeleid tot of Hauenschild in licht eiken. Bijzonder mooi en doordacht praktisch een aantrekkelijke werkkring in een klein bedrijf volledige vergoeding van reiskosten gratis werkkleding aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Haarlem Vos Amsterdamstraat 40-44 Vroom Dreesmann Spaarne 72 van der Werff Co. Barteljorisstraat 8 Heemstede van Bakel Binnenweg 41 Smaken verschillen Shirt met modieus brede strepen. Polyester/katoen. Beige fond, de strepen in groen, rood, blauw, grijs.|J90 raamdecoratie kunt u zelf uitproberen wettig gedeponeerd Itandeletnerkven HunterDougtas O j- aan de bedrijfsleiding Daarom laat H.S.R. u kiezen uit 4 topmerken. 4 topmerken keukens en 4 wereldmerken inbouwapparatuur. Een uitgekiende kollektie waarmee elke droomkeukendroom volledig vervuld kan worden. Hoe gedifferentieerd uw wensen ook zijn. Heidapal, Hauenschild, Alno en Kano-Culina, een kompleet keukenprogramma in elke prijsklasse. Voeg daarbij de voortreffelijke serie inbouwapparatuur met prominente namen als Neff, Kitchen-aid, Siemens en Futurum en u hebt de grootste sortering keukens in uw omgeving. H.S.R. Haarlem. U moet er binnenkort maar eens gaan kijken. Al is het alleen maar om te zien hoe keukens er tegenwoordig uit kunnen zien. Kano-Culina in prachtig groen eiken met origineel marmeren blad ft? r/ art/ Ie Grote Wisseltruc thans opgang i Shetland vest van 100% wol Diverse kleuren. ^50 Op de afdeling „teletype” wordt het dagelijkse nieuws op ponsbanden getikt. Hierna volgt de vervaardiging van het loodzetsel. Boven de bekende goede grafische arbeids voorwaarden bieden wij een hoog salaris, met kerst een gratificatie en een aandeel in de winst. Voor inlichtingen of sollicitaties kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken, Grote Houtstraat 93 in Haarlem, tel. 023-3190 53. Waar u lekker op uw gemak kunt stoeien met onze aluminium jaloezieën, vertikale jaloezieën, rolgordijnen en horren; in eindeloze kombinatiemet allerlei soorten vloerbedekking, gordijn en andere ornamenten. Zodat u niet een jaloezie kiest die de kleur van uw bankstel doet verbleken. Of een rolgordijn dat vloekt met uw beddesprei. Kom 'es langs met de hele familie. Maar neem er wel de tijd voor. Met 'Luxaflex' raamdecoratie raak je namelijk niet gauw uitgespeeld. bij ons in de winkel JHCliailU opciiuci J.UU /u \JOIUIHUCI u Olin i. i vijvsjLv.z r-— - Diverse modieuze kleuren. 19 katoen. Diverse kleuren. 1Q90 ronde hals. 100% Acryl.aaqa Zwart/rood, brum/beige, Diverse kleurstellingen. ZZ. brique/brum, zwart/grijs.Xf. v BR uitgeefster van Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, Beverwijkse Courant, De Typhoon en een aantal nieuwsbladen die in en rond Pur- merend verschijnen, vraagt in ploegendienst een Voor deze functie is naast theoretische vakkennis een prak tische ervaring gewenst, hij moet tevens elektrisch en auto geen kunnen lassen. Regelmatig ontvangen wij brieven die rea geren op een adver tentie onder nummer, doch waarop dat num mer niet is vermeld. Dit vertraagt de door zending ervan of maakt deze onmogelijk. Ver meldt daarom steeds I Mevr. Straat Woonplaats I Tel Vraag vrijblijvend intteh- tingen. Stuur deze bon op naar 2 Avon Benelux B.V.-Vtjzef- straat 2-18 - Amsterdam Tel. 020/648.41 - 648.42 Shirt met balkstreepjes. Polyester/katoen. Div. kleuren. de - i'iiwilTTlpili

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 31