BELASTINGOPBRENGST 6 MILJARD HOGER een miljoen gulden aan prijzen NS KRIJGT Leerling van basisschool goedkoopst MEER SUBSIDIE LswJ Misleiding in reclame wordt 1 'Argenta" Super' de lamp met 3C meer licht op tafel geweerd Oplossing puzzel: NATUURBEHOUD IS ZELFBEHOUD magneet reizen Sratis kopstuk bij I w .1 PHILIPS I! PM i lat EXTRA PRIJZEN VOOR TROUWE PUZZELAARS V HPIÜ Of voor dezelfde siroomkosien W 21 DINSDAG 18 1973 SEPTEMBER 6 HOTEL PLAN j I i ADVERTENTIE (Van onze parlementsredactie) Div.. a Totaal 540 mln. 90 mln. 35 mln. 100 mln. Totaal 225 mln. 640 mln. 370 mln. Per saldo voordeel schatkist 270 mln. (Van onze parlementsredactie) Zij ADVERTENTIE Totaal 1 i ADVERTENTIE v. X^zuivelservice Shz 01-73 T Een auto Peugeot 104: J. Willemse, Berlagelaan 19, Hilversum. Philips kleurentelevisie: D. G. Mateman, Roggestraat 7, Halle (Zelhem). Ruva Slaapkamer: Mevrouw Savelberg, Ceresstraat 195, Vaals. Voor 850 Bauknechtapparaten: W. de Jong, C. Houtmanstraat 22, Goes. Carnieli fiets hometrainer* Mevrouw M. G. Groot-Kalff, Catha- rinaland 306, Den Haag. Singer naaimachine: J. Veenstra, Gerrit Stapelstraat 33, Enk- huizen. DEN HAAG. De belastingbetaler wordt begin volgend jaar, als hij aangif te moet doen van zijn inkomstenbelas ting over dit jaar, geconfronteerd met een aantal ingrijpende wijzigingen. Dit zal de behoefte aan voorlichting vergro ten, aldus minister Duisenberg van fi nanciën in de begrotingsstukken. Verhoogd zullen worden: Benzine-olieaccij ns Vermogensbelasting Fiscale huurwaarde Autokostenfictie totale belastingopbrengst stijgen met 6106 miljoen. Niet teruggeven inflatiecorrectie Wijziging schijventarief aan de voet 240 mln. 60 mln. 110 mln. 130 mln. In de sector van ons onderwijs waar de meeste schoolgaande jongeren zitten, De eerste is een geheel verzorgde wereldvliegreis naar Ceylon voor 2 personen, ter waarde van 3.600,-. het vwo, havo, mavo, betaalt de over heid f 2590 per leerling. Vijf jaar terug was dit nog f2000. Deze fantastische prijs is een geschenk van HOTELPLAN, internationale reisorganisatie B.V., Den Haag. i Ison neve neb led Jnuzi Uitslag puzzel nummer I f Lj De tweede t/m zesde prijs bestaan uit; een weekendreis naar Londen voor 2 personen per KLM (halfpension), aangeboden door reisbureau DE MAGNEET BV, Alkmaar. Van het HeJerlon DEN HAAG De overheid geeft volgend jaar voor de werkende jongeren veel minder geld uit dan voor hun schoolgaande leeftijdgenoten. Een wer kende jongere, die deelneemt aan het vormingswerk (dagonderwijs) kost het rijk f 1820: als hij meedraait in het leerlingwezen moet de overheid f570,- per leerling neertellen. 51068 (+7987) Uit dit overzicht blijkt dus dat zeer forse uitbreidingen hebben plaatsgevon den bij Onderwijs en Wetenschappen en bij de post sociale voorzieningen. Bij de niet-belastingontvangsten (o.a. opbrengst aardgas, staatsbedrijven, rente- ontvangsten e.d.X is er wederom een ster ke stijging te constateren. In vergelij king met 1973 zullen deze ontvangsten. Verlaagd worden: Tweede fase oudedagvoorzie- ning zelfstandigen Tegemoetkoming I.B. voor AOW-AWW’ers Vervallen: tijdelijke regeling omzetbelasting op investeringen DEN HAAG Belastingverhogingen en -verschuivingen zullen het rijk vol gend jaar 1035 miljoen gulden meer op leveren. Daarnaast wordt een meerop brengst van 5071 miljoen geraamd uit de groei van inkomens en bestedingen. De zal derhalve De puzzelaars(sters) die aan alle 26 puzzels meedoen, die deze krant - in samenwerking met een aantal andere dagbladen - organiseert t.b.v. de Stichting Natuurbehoud en Natuurbeschermingsedu- catie, maken kans op een bijzondere hoofdprijs. Notaris J. H. Birkhoff heeft n.l. één van de 26 weken aangewezen, waarin hij zes (goede) inzendingen trekt die, aan het eind van de aktie, beloond worden met bijzondere hoofdprijzen: Het allerduurst zijn uiteraard de stu denten aan de universiteit. Die bestaan er in de prijsklassen van f 12.000 (rech ten, economie) tot f 55.000 (diergenees kunde, medicijnen). MINISTER W. F. DUISENBERG Financiën A II VtJkshujsv^ vlieg-touringcar-trein-privé De inhoud en de opmaak van het aangiftebiljet en de toelichting daarop zijn daarom wederom in studie geno men. Ook wordt voortgegaan met het verbeteren en de verdere uitbouw van de mogelijkheden aan het publiek in lichtingen te verstrekken in wijkcentra en op belastingkantoren. stijgen met f 1120 miljoen tot ƒ6459 mil joen. De laatste jaren vormen deze niet- belastingontvangsten een belangrijke bij drage tot de beschikbare begrotingsruim te. In 1974 wordt de meerdere opbrengst mede veroorzaakt door een tweetal maatregelen: a. invoering van een waarborgsom op nieuwe auto’s: opbrengst 100 miljoen; b. aanpassing van de aardgasprijs aan de sterk gestegen olieprijzen mede om een toenemend gebruik van aardgas te gen te gaan: opbrengst 210 miljoen. Een opmerkelijk feit uit de miljoenen nota is voorts, dat ook dit kabinet weer rekening houdt met een sterke stijging van de omvang van het rijkspersoneel. De begroting gaat uit van een totale sterkte van 162.405 ambtenaren, een uit breiding met bijna 8000. Overigens kondigt de regering wel aan, dat zij ernst wil maken met een herover weging van de overheidstaken. Wil men de belastingdruk binnen aanvaardbare grenzen houden en toch de noodzakelijke ruimte hebben voor nieuwe beleidsvoor nemens, dan zullen op andere terreinen herzieningen tot stand gebracht moeten worden. Het goedkoopst zijn de kleuters en lagere-schoolleerlingen. Het onderwijs voor een kleuter kost 1110. Gaat de kleuter de lagere school binnen, dan wordt hij nog iets goedkoper. Voor de bijna 1,5 miljoen leerlingen in deze scholen telt het rijk f 1040 per scholier neer. In 1970 was dit nog f 800. Diénste l0?4r. a Andere weekprgzen: Vier Continental autobanden: Hr. W. Waanders, Vlietlaan 74, Bussum. Ilford diaprojector: J. v. Putten, Piet Heinlaan 2a, Baarn; G. M. J. Hamers v. Dampen, Stadhouderslaan I, Ermelo. Half jaar Skol bier: H. H. Lange- voort, Gartelseweg 11, Vaassen. Voor 300 AaBe-artikelen: H. v.d. Schans, Callunastraat 42, Arnhem. Irisette donsdeken: A. v. Heusden, Dokterslaan 28, Heiloo (N.-H.). v. Schuppen tapijt: H. D. W. Groot, Snouck v. Loosenpark 8, Enkhuizen. Erik elektr. deken: Mevr. Bomers, Ereprijshof 2, Leusen (C.). Gé-Gé elektr. pop: J. v.d. Geest, Ringweg Randenbroek 78d, Amers foort. 12 fles Hooghoudt gedistilleerd: H. A. van Rijn Sr., Haydnlaan 56, Bilt- hoven; A. v. Loef, Borneostr. 5, Wor- merveer. Ilford elektronenflitser: A. J. Kal den, Pr. Beatrixlaan 7, De Meern; J. J. Hardorff-Nieboer, Gomarushof 52, Hilversum. Lundia kast: Mevr. J. v.d. Sloot- Mom, Hillevliet 138a, Rotterdam. Pontiac damespolshorloge: L. Bos scha, Ceramstr. 25, Den Helder. J. Inden briljantring: L. Schenkel, Irisstr. 3, Stolwijk. V en D-cadeaubon 100 (4 prijzen): C. J. v. Galen, Thijssestr. 113, Zaan dam; G. Dijkstra, Willem de Zwijger- laan 62, Alkmaar; fam. v.d. Velden, Christinastraat 175, Eindhoven; A. Hoefkens, Noordweg 464, Middelburg. Kodak camera: Maarten Spijkers, Haspelstraat 10, Vught (N.-B.). Doos a 12 bus Sprème (9 prijzen): R. Vellinga, Granietstraat 64, Gronin gen; W. M. v. Erp, Pr. Hendrikstraat 22, Gennep (L.); A. Kool, Utrechtse- weg 119, Arnhem; G. Roseboom, Munnikenweg 127, Veenendaal; M. G. M. Rutten, Bergse Heide 19, Bergen (L.); mevr. M. Koopmans-v. Someren, Schepenlaan 16, Roden (Dr.); H. Duut, Entingestraat 18, Steen (Dr.); mevr. A. Zwiers-Willems, Koninginnestraat 1950 150) 6149 648) 653 399) 1173 176) 2515 387) 4514 391) 935 75) 14056 (+2036' 1252 135) 1135 271) 8284 (+2377) 518 87) 4697 727) 3237 242) DEN HAAG Strikt tegen misleiden de reclame is niet alleen in het belang van dë consument, maar het is ook voor het bonaffA» bedrijfsleven een belangrij ke, zij het -“nvoudige zaak. Dat zegt minister Lubbers van economische zaken, die samen met andere bewindslie den gaat onderzoeken welke vorm van wetgeving kan worden ontworpen op dit gebied. De bewindsman stelt de volgende ei sen voor een goede werking van de markt van consumentengoederen en - diensten: goede informatie over prijs, hoeveelheid, eigenschappen en andere elementen van de aangeboden artikelen en diensten, zodat de markt voor de consument doorzichtig wordt; bescher ming tegen onveilige produkten en tegen agressieve en misleidende verkoopprak tijken; de consument moet gehoor vin den als hij redelijke klachten heeft over geleverde artikelen of diensten; de stem van de consument moet worden gehoord als over zijn belangen wordt beslist. 36, Nijverdal (Ov.); 3. Knape, Adr. Janszpad 6, Rotterdam (postnr. 3026). Alufix snelkookpan: P. Liedorp, Populierenlaan 31, Stolweijk (Z.-H.) Lois jeans: mevr. M. Paulus-v. Doom, J. S. Bachstraat 40, Utrecht; H. Drommel, Helmerstraat 35, Zand- voort a. Zee. Pak Batava levensmidd.: J. Lava- sier, v.d. Zwaagstraat 20, IJmuiden- Oost. Reader’s Digest-atlas: A. S. v. Oeffelen, Chruchilllaan 47, Delft. Meulenhoff plantenboek: A. Dijk, Butterflydreef 12, Utrecht Een lts’er gaat de staat f 2730 kosten. Een stijging met f20,- vergeleken met dit jaar. Aanzienlijk meer betaalt het rijk voor mts’ers en hts’ers. Voor een mts’er betaalt de overheid f3750, voor een hts-er f 5970. In de economische en administratieve sector van ons onderwijs kosten de leer lingen, om het wat boekhoudkundig te zeggen: een leao’er f2390, een meao’er f 2900 en een heao’er f 4180. Samen met de reeds doorgevoerde ver hogingen op belastinggebied en andere maatregelen ten gunste van de schatkist komt het eindsaldo van deze wijzigingen uit op 1035 miljoen. Aan de uitgavenkant toont de begro ting de volgende posten (tussen haakjes het verschil met vorig jaar) Algemeen bestuur Defensie Buitenland Ontwikkelingssamenwrk. Justitie en politie Verkeer en waterstaat Handel en Nijverheid Onderw. en wetensch. Landbouw en visserij Cultuur en Recreatie Sociale voorzieningen Volksgezondheid en milieu Volkshuisvesting Nationale schuld DEN HAAG De Nederlandse Spoorwegen krijgen in 1974 bijna f 68 miljoen meer subsidie dan in 1973. Dit jaar kreeg het spoorwegbedrijf f 271 miljoen gulden; volgend jaar wordt het f338,8 miljoen. De NS-directie zelf had veel meer subsidie gewild, hoeveel meer verme’dt d« toelichting op de rijksbe- groting niet. Er wordt een begin gemaakt met de aanleg van de Schipholspoorweg; aan sluiting van Almere op het landelijk spoorwegnet wordt verder bestu deerd. Om te voorkomen dat van het perso nenvervoer per trein voor 1974 het rijk nog meer geld zal gaan kosten, is een werkgroep ingesteld die mogelijkheden tot kostenbesparing moet onderzoeken. Dit rapport moet binnen drie maanden worden uitgebracht. De toelichting ver meldt niet hoe hoog het verlies van de NS over 1973 vermoedelijk zal uitvallen. De verliezen in de goederensector, waar voor de NS geen vergoeding krijgen, worden geschat op 140 miljoen. De regering wil binnenkort een wets ontwerp indienen waarin de financiële positie van de spoorwegen moet worden geregeld. In dat wetsontwerp wil de regering ook haar opvatting van een geïntegreerd verkeers- en vervoersbeleid uiteenzetten. Enerzijds meent de rege ring dat de groei van het particuliere autoverkeer niet ongestraft kan voort gaan de last die de massa’s auto’s vooral op de steden legt noopt tot her bezinning. Anderzijds is de regering van mening dat, gezien de grote financiële offers die de gemeenschap zich dient te getroosten voor de instandhouding van het openbare vervoer, het openbaar ver voer voortdurend kritisch moet worden getoetst aan de behoeften. In 1974 zullen twee nieuwe voor- stadstations worden geopend: in Diemen (tussen Amsterdam en Weesp) en in Hilversum-Noord. De elektrificatie van de baanvakken Zaandam-Enkhuizen en Heerhugowaard-Hoorn zal in 1974 wor den voltooid. Automatische Treinbeïn- vloedingsapparatuur (ATB), waarmee een begin is gemaakt na de treinramp van Harmelen, zal eind volgend jaar voltooid zijn op een aantal belangrijke trajecten. Er is nog geen ATB op de baanvakken ten noorden van Amster dam en Haarlem, de lijnen van Haarlem via Den Haag naar Breda, Amsterdam- Utrecht, Amersfoort-Rotterdam en Gou- da-Den Haag. De Gruyter levensmidd.: J. v. Kat wijk, Bilderdijklaan 40, Maassluis. Luitingh puzzelboek: fam. H. van Duyn, Zeilstraat 125, Scheveningen. Pak Stilbepan produkten: H. B. Aalbers-Deegens, De Sloetstr. 165, Arnhem. Pak posters Afrikaans Verkeers bureau (5 prijzen): A. Doornekamp, Vermeerstr. 155, Amersfoort; W. de Jong-Moonen, Burg. Joostenlaan 49, Roermond; L. J. L. Cuypers, Castert- weg 5, Weert (L.); R. A. W. Heuys- dens, Lexmondplaats 4, Arnhem (El- dervelt); H. J. v. Trijp. Augustinusstr 20, Apeldoorn. Jago shawl (4 prijzen). Mevr Mei mans, Oranje Vrijstaatplein 1, Til burg; J. v. Huizen, Meidoornstr 3( Losser (Ov.); mevr A Thoerig-Ko Het duurst zijn de leerlingen in het kunstvakonderwijs. Zij kosten ieder f 8770. phen; B. H. Bloemendaal, Schoolstraat 8, Hoog-Keppel (Gld.); P. Braat-Gij- sinek, Gerard ter Borghstraat 53II, Amsterdam-Z.; A. M. de Bruin, Maria van Gelrestraat 17, Arnhem; W. de Man, Pollux 57, Veenendaal; D. Nun- nik, W. de Zwijgerlaan 3, Leiderdorp; L. W. Groeneveld, Marie Koenen straat 61, Zwolle; M. Kras, Veld- spaatstraat 136, Groningen; J. P. de Gier, Van der Kamlaan 32, Delft; L. Ravensbergen, Rijndijk 286, Leiden; Nannie Rozema, Jadestraat 48, Gro ningen; mevr. Swinkels, Borgerhout- laan 19, Eindhoven; W. Eykhout, Dries 36, Groesbeek; D. Visser, Zijl- laan 12, Leiderdorp; B. Gottmer, Sint Annastraat 167, Nijmegen; mevr. E. van de Tillaart, Obrechtstraat 52, Til burg; N. Berg, St. Gertrudisstraat 19, Maasbracht; W. Ghijssen, Grotestraat 22, Beers 69-30; J. W. M. Vosman, Herfsterweg 1, Dalfsen; Yvonne San ders, De Quaystraat 12, Rijen (N.- Br.); C. Dijkema, Esmoreitplein 1, Den Haag; mevr. C. Beij, Arendshorst 79, Leiden. Giemme autowashandschoen (5 prijzen): Th. Schouten, Schepen Gol- steynstraat 8, Roermond; L. Gerardts, Aaltje Noordewierstraat 258, Den Haag; A. Wagenaar, James Wattstraat 45, Ede (Gld.); A. J. B. Meeuwesse, Bergselaan 145b, Rotterdam; J. W. Munns, Goudenregenstraat 97, Mon ster. 6 fles Coca cola: D. J. de Kluijver, Wegnerlaan 17, Waddinxveen. Victoria kersenbonbons (6 prijzen): J. Plug-Jongers, Pr. W. Alexander- plein 27, Maartensdijk (U).); J. J. Sars, J. P. Sweelinckstraat 28, Eysden (L.); mevr. L. A. Brouwers-Vis, Tortellaan 60, Den Haag; A. Arnoldussen, Van Cleef straat 39, Venlo; A. Boeren, Grote Houw 286, Breda; G. v. Mun- tinga-Van Ess, Dwingeloweg 84, Win schoten (Gr.). Boek „Plasticvreter” van Bruna (4 prijzen): R. de Graeve, Vinkenstraat 13, Sluiskil; K. G. Oudman, Parel- straat 212, Groningen; H. Schreuder, Hereweg 226, Meeden; mevr. A. Oo- horst, Koppelsbrink 18, Borne (Ov.). Puzzel Bornse Cartonnagefabriek (7 prijzen): mevr. A. G. Brand. Jacob Catsstraat 273, Kampen; P. Adelaar, Blekersvaartweg 4, Heemstede: Riny ning, Kerkstr. 113, Soest; B. H. Hul- scher, Pathmossingel 67, Enschede. Pak Knorr produkten: A. Le Due, Poelendaeleweg 62, Middelburg. APAG tandenborstel: Mevr. Post, Alexanderlaan 32, Hilversum; J. Hiemstra, Dieptol 118, Steenwijk. Revlon set: Mevr. v.d. Dunnen, Wollenbergstraat 25, Waalre. Boek „Prins Claus” De Boekerij (6 prijzen): J. ten Brink, Stokhorstlaan 70, Enschede; J. Adriaensens, Meer- koetweg 7, ’s-Heerarendskerke; mevr. Kuypers-Custers, J. v. Wassenaer- straat 25, Helmond; W. v. Oers, Gas- telseweg 113, Roosendaal; J. P. H. de Vries, V. Rodestraat 100, Mierlo; D. Geukes, Boekenbergstr. 56, Gouda. Boek „Het Leven” van Luiting: H. J. C. Dekker, Kon. Lodewijklaan 234, Apeldoorn. Slof Roxy sigaretten: E. W. Milder- Burgers, Langstraat 81, Gendt (O.- Br.); J. Wijbenga, Graaf Ottoplein 30-31, Arnhem. 12 flessen Spa-water: J. Verlinden, Kon. Julianastraat 4, Grathem (L.). Set a 5 paar Jovanda kousen (22 prijzen): Mevr. Jagers-v. Maanen, Moeseldreef 115, Utrecht; C. Lam mers, De Engstoep 29, Hintham (Z.) Rosmalen; mevr. J. Anker-de Visser, Domburgseweg 47, Domburg; mevr. De Haan, v.Mus sehc74,er ots .bmk De Haan, v. Musschenbroekstr. 74, Utrecht; G. Karssen, Weth. Gerssen- laan 61, De Meern; A. v. Moorsel, Heistraat 70, Rijen; C. van den Belt, I. Hervegtlaan 8, IJsselmuiden; A. J. Overpelt, Leverkruidweg 309, Koger- veld-Zaandam; C. Aarden, Halsterse- weg 243, Bergen op Zoom; mevr. R. Linthorst-Spitholt, Abr. Kuyperstraat 32, Twello; mej. I. Vlaminckx, v. Muheimstraat 35, Boxtel; R. v. Vugt, Zesde Hambaken 99, Den Bosch; W. van Buuren, Wenckebachstraat 24, Velsen-N.: Z. van Guls Koch, Nieuw- straat 7, Kerkdriel; Fransie en Luuk Fikken, Noordstraat 50, Tilburg; F. Linders, Paardebloemstr. 20, Arnhem; mevr. Janssen-Kersten, Hoogstr. 32, Veghel (N.-Br.); C. J. Helbers, Elzen hof 19, Schagen (N.-H.); J. Mulder, Zuidvlietstraat 86, Goes; C. Benda, Bergerhof 8a, Renkum; mevr. Van Dijk, Haageinde 9, Deurne (N.-Br.); Rika Knapen, Heysterstraat 13, Ne- derweert (L.). Setje Orlane oogmake-up (30 prij zen): Mevr. Verpootten, Koninginne- hof 33, Tilburg; B. Boer, Poortstraat 129A, Delft; A. Huizinga, Kelder- manstraat 38, Eindhoven; W. Gaaren- stroom, Luiklaan 61, Eindhoven; G. Lambie, Bosstraat 17, Swalmen; K. de Graaf, IJsvogelplein 256, Zwijndrecht; H. F. Bottelier, Gerard Doustraat 123, Roosendaal (N.-Br.); G. Bathoom, Wiedenbroeksingel 135, Haaksbergen; O. Koenders, Achterhoven 117, Zut- frOnderwijs eri'^+i^' *X Hoogedoorn, Mr. Driessenstraat 40, Vlijmen; J. Willemsen, Maasstraat 19, IJmuiden; A. F. de Rijk-van Kessel, Cloosterstraat 80, Kloostersande; T. de Boer-Velema, Hamdijk 47, Nieu- weschans (Gr.); D. M. Kerkvliet, Morslaan 1, Leiden. NS-dagtrip: K. J. van der Gijp, De Dreef 115, Den Haag. ABN spaarboekje met 500 (5 prij zen): C. Schaffelaars, Resedastraat 2, Breda; Ingrid Kalma, Praedikheren- laan 429, Tilburg; mevr. P. de Ko- ning, Slijkwellsestraat 6, Well-Am- merzoden (Gld.) L. Platjouw, Ed. Grieghof 14, Terneuzen; K. Hulzebos, Ds. S. Tjadenstraat C119, Nieuwe Pekela. ABN spaarboekj met 100 (25 prij zen): mevr. T. P. Mulder-Hoek, Tul penlaan 5, Bennebroek, V. Smeets- Van Hulst, Broekkant 52, Malden (Gld.); A. G. de Haan-Frölich, Moole- naerstraat 47 rood, Haarlem; H. Knuijver van Vught, Honigerdijk 31b, Rotterdam; mevr. N. van der Velde- Verbaan, Markensestraat 132, Den Haag-Scheveningen; G. A. Pelupessy, Renkenstraat 73, Den Haag; mevr. Van der Zwaag-Van der Kraats, Van Lennepstraat 26, Doetinchem; P. J. van der Lelu, Dyckmeesterweg 41, Zutphen; L. Huijs, Henri Dunant- straat 5, Heerlen; J. L. Gerwig. Fred. Hendriklaan 52, Gouda; mevr. Hen- driksen, Paulinastraat 81, Den Haag; H. Klein-Hulze, Makkink Kamperweg 13, Gorssel; mevr. C. Hertman, Paul Krugerstraat 12, Nijmegen; H. J. Eel- tink, Fresiastraat 68, Poeldijk; P. van der Hoek, Westhavenplaats 4, Vlaar- dingen; N. P. de Bruin, Loenense- straat 7, Den Haag; mevr. H. L. Ploeg-de Groot, Corn. Suyslaan 28, Rijswijk (Z.-H.); mevr. J. W. Bos-van Elden, Achterdorpsstraat 5, Renkum; mevr. Baggerman, Savelsbos 135, Zoe- tenneer; E. Hover-van Reijsen, Ha- nenburglaan 42, Den Haag; fam. Van Kol-De Lauw, Jacob Catsstraat 44, Nuenen (N.-Br.); G. W. T. Coenen- Wijnen. le vd Bosstraat 267, Den Haag; R. Vermeer-Tichelover, Meeuwstraat 7, Tiel; A. van Basten Batenburg. Sterreschanseweg 42, Nij megen; M D. Hollestelle, Jac v. Bey- erenstraat 16 'Tnor Hendrikskinderen (Goes) ,Y HOE DE STAAl 1 GULDEN UITGEEFT

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 21