FILMS Wereldwijde popshow alledag over Amsterdamse agenda Ton Lutz Molière m 0 MUZIKALE BELEVENISSEN Callas zegt concert af Honoloeloe als gieren FEESTELIJKE NACHT IN CONCERTGEBOUW Mime^groep Kunst De Waag Pauzeconcert Witwe ir r Lustige «wijzen Tips R I B MB’ 15 DONDERDAG 2 0 SEPTEMBER 1973 W Bioscopen met t en e. liet lans lel- I T entoonstellingen Muziek en Toneel Ül' FEESTELIJKE NACHT Scène uit de DAT-show. De Sissies (boven) en Marjol Flore fc la’ en (Van onze redacteur in Londen) van Jesus Christ 16.15. 19.15 op- aan laar- I, die bben n ge- stel- Rijksmuseum (Stadhouderskade)T.e.m. 2 december „Italiaanse tekeningen uit de 17e eeuw”. Geopend dagelijks 10-17 uur, zon- en feestdagen 13-17 uur. die met aderlaten en ampute ren meer sterfgevallen dan ge nezingen bewerkten. Het stuk is dan ook een scherpe satire op de artsenij. Het is geregis- Mickery-Theater (Rozengracht)Kunst - 10-daagse 21 t.m. 30 september. 21, 22 en 23 september, 20.15 uur: Tenjo Sajiki, Japan: „Mojin-Shokan”, toneel- spektakel. 21 t.m. 30 september, dage lijks (beh. maandag) 23 uur: Engelse avant-garde, 6 Crowd Theatre o.l.v. Nancy Medder e.a. 25 t.m. 30 septem ber, dagelijks 20.30 uur: Amerikaanse avant-garde, Camera Obscura: „Ora cles”, het onbekende r ond Oedipus, toneelstuk van Andy Wolk. Klein Bellevue (Leidsekade)T.e.m. 26 september, dagelijks (beh. maandags) 20.30 uur: try-out voorstellingen „Wat je zegt dat ben je zelf” met Gerard Cox en Frans Halsema. Theater Tingel-Tangel (N..Z Voorburg wal): Kunst-10-daagse. 21 t.m. 30 sep tember, dagelijks 20.30 uur: „Zeg het met vrouwen”, cabaret met Natascha Emanuels e.a. KLAAS BOLT verzorgt vrij dagmiddag, aanvang 12-30 uur, het gebruikelijke pauze-concert in de Waalse Kerk. Ook de baten van dit concert komen ten goede aan het restauratie fonds van de werk, de entree IN VELSEN SPEELT toneel groep Globe op donderdag 27 september „De ingebeelde zie ke” van Molière, een paar da gen na de landelijke premiere. Een primeurtje voor deze stre ken en het belooft een verma kelijke voorstelling te worden. Niemand minder dan Ton Lutz speelt de titelrol. Hij heeft al een paar jaar niet zelf gespeeld, wel veel geregisseerd, maar nu is deze grandioze acteur terug op de planken. GOUACHES EN tekeningen van Rudolf Bruyn worden van 21 september tot en met 14 oktober geëxposeerd in Felison op Beeckestijn in Velsen. Op maandag gesloten. De opening wordt morgenavond om 20.30 uur verricht door de dramaturg Hans Roduin. wisseld voor de waarde die er op ver meld staat. Voor de kopers op de zwarte markt in Engeland dreigt dus een enorm financi eel verlies. Insiders vermoeden namelijk dat na de aankondiging van deze oog ziekte, La Callas wel helemaal nooit in haar leven meer op de opera-planken zal verschijnen. De oogziekte van Maria Callas is een zenuwkwestie, die heeft te maken met plankenkoorts. Acht jaar geleden gebeurde hetzelfde toen ze een serie van drie voorstellingen in Londen zou geven. Twee ervan zegde La Callas af, de voorstelling die in tegenwoordig heid van de koningin zou worden gehou den, liet ze doorgaan, maar haar presta tie bleef onder de maat. Daarna zong ze nooit meer in het openbaar. De pianist Ivor Newton, die met Callas voor de voorstelling die nu is afgezegd, had ge repeteerd, vertelde dat de zangeres nog steeds een prachtige stem heeft en dat de sfeer tijdens de repetities uitstekend was geweest. Bij zowel de radio- als de televisiesec- tie van de BBC trekt men zich ook de haren uit het hoofd. Callas’ optreden zou van begin tot eind later in de maand worden uitgezonden. Het was een goede stunt geweest in de concurrentie met het commerciële televisiestation van de IN DE WAAG is het nieuwe seizoen momenteel in volle gang. Zaterdag wordt de ta veerne met een bezoek vereerd door de groep Liz Carrol onder leiding van Dave Dayton. Liz Carrol brengt vrolijke dansmu ziek, die uitgevoerd wordt op onder meer fiddle, mandolien en gitaar. Aanvang 20 uur, en tree 2. De begeleiding wordt verzorgd door het Gewestelijk Orkest Zuid-Holland onder leiding van Bruno Greve. Het programma bevat hoog tepunten uit de opera’s La For- za del Destino en La Traviata van Verdi en uit de Cavalleria Rusticana van Mascagni. Om kwart over een bouwt in de foyer Boy Edgar, de bekend ste jazzmusicus uit onze con treien, een als informeel aange- kondigd jazzfeestje. Om 2 uur brengen de Sissies in de tuin zaal een muzikaal programma geïnspireerd door de jaren der tig. De zusjes Van der Kleij hebben hun draai gevonden in een wat ironische weergave van de slijmmuziek uit die ja ren maar schuwen daarbij geenszins het wat geëngageerde werk van die tijd. Ze zingen heel verdienstelijk liedjes van Bertolt Brecht. Ze worden be geleid door Loek Dikker aan de piano. Stedelijk Museum (Paulus Potterstr.): Van 21 september tot en met 11 november Weverij De Ploeg: Raam werk, geschiedenis, nieuwe gordijnstof- ontwerpen e.a. Van 22 september, t.e.m. 25 november beelden en teke ningen van Jean Tinguely. Van 28 september t.e.m. 21 oktober werken van leden van de kunstenaarsvereni ging „Sint Lucas”. Van 29 september t.e.m. 18 november schilderijen, teke ningen en aquarellen van Peter Blake. Geopend maandag t.m. vrijdag 9.30- 17.30 uur en 19-22.30 uur, zaterdag 9.30-17 uur, zondag 13-17 uur. Museum Fodor (Keizersgracht): T.e.m. 28 oktober sculptuur en gouaches van Rolf Adel. Geopend dagelijks 9.30-17 uur, zondagen 13-17 uur. KLANK EN BEELD zullen aanstaande zaterdag ongetwij- seerd door Hans Boswinkel. Be halve Ton Lutz speelt diens broer Pieter er in mee, alsmede Annet Nieuwenhuyzen en an deren. Concertgebouw (Van Baerlestr.): Don derdag 20 september, gr. zaal 21 uur: Lou Reed. Vrijdag 21 september, gr. zaal 20.15 uur: Kunsttiendaagse. Am sterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes, m.m.v. Malcolm Fra- ger, piano. Werken van Beethoven e.a. gr. zaal 24 uur: Redbone. KI. zaal 20.15 uur: Kunsttiendaagse. Theo Olof, viool. Werken van Bach e.a. Zaterdag 22 september, gr. zaal 20.15 uur: Kunsttiendaagse. Het Nederlands Ka merorkest o.l.v. David Zinman, m.m.v. Emmy Verhey, viool. Werken van Mo zart e.a. kl. zaal 20.15 uur: Kunsttien daagse. Residentie Strijkkwartet. Wer ken van Ravel e.a. Zondag 23 septem ber, kl. zaal 14.30 uur: Südwestfunk Blaserkwintet. Werken van Ligeti e.a. kl. zaal 20.15 uur: Kunsttiendaagse. Tibor de Machula, violoncel. Werken van Bach. Maandag 24 september, kl. zaal 20.15 uur: Kunsttiendaagse. Ro nald Masin, viool. Rinus Groot, piano. Werken van Debussy e.a. Dinsdag 25 september, kl. zaal 20.15 uur: Kunst tiendaagse. Elly Ameling, sopraan, Dalton Baldwin, piano. Werken van Mozart e.a. Woensdag 26 september, gr. zaal 20.15 uur: Charles Aznavour. Kl. zaal 20.15 uur: Kunsttiendaagse. Atelier Trio. Werken van Couperin e.a. Stadsschouwburg (Leidseplein)Donder dag 20 september, 20.15 uur: Nat. Ballet „Giselle”. Vrijdag 21, zaterdag 22 en zondag 23 september, Kunsttien daagse. 20.15 uur: Publiekstheater: „Droom van een midzomernacht” van William Shakespeare. Maandag 24 september, 20.15 uur: Zuidelijk Toneel Globe: „De ingebeelde ziekte” van Molière. Dinsdag 25 september, 20.15 uur: Haagse Comedie: „Het poppen huis” van Henrik Ibsen. Woensdag 26 september, 20.15 uur: Ned. Operastich ting „Norma” van Vincenzo Bellini. Carré (Amstel): Tot en met 3 november, dagelijks (beh. zondag en maandag) 20 uur: Toon Hermans one-man-show. Nieuwe de la Mar Theater (Mamixstr.): T.e.m. 30 september, dagelijks (beh. maandags) 20.15 uur: Toneelgroep Po dium: „De cirkel” van W. Somerset Maugham. Vrijdagavond gaat „Schoen voor het schorem”, een stuk waarover al een hele subsidie- rel is ontstaan. Alain Teister schreef het voor een internatio naal congres georganiseerd door het Nederlands Komitee Inter nationaal Jongerenwerk. Het geeft achtergrond informatie over ontwikkelingspolitiek en daarbij laat het niet na duide lijk in beelden te laten zien wie de verdrukten zijn en wie de verantwoordelijke onder drukkers. Minister Boertien vond het kennelijk allemaal te links en wilde geen subsidie geven uit het Prins Claus Fonds oftewel van de Nationale Commissie Ontwikkelingsstrategie, ondanks allerlei gunstige adviezen. Maar Theater „De Brakke Grond” (Nes) Kunst-10-daagse 21 t.m. 30 september. 24, 25, 26 en 27 september, dagelijks 20.30 uur: Toneelgroep De Appel: „Kisten” door Carol Linsen, e.a. Moliere schreef „De ingebeel de zieke” vlak voor hij stierf. Nu driehonderd jaar geleden. Hij speelde zelf de titelrol en kreeg tijdens de vierde voor stelling een bloedspuwing, waaraan hij een paar uur later overleed. Molière had zelf nog al last van kwaaltjes, al dan niet ingebeeld, en had de pest aan de dokters van zijn tijd, Onder de koorleden bevindt zich Feia Hulsbergen, die als Haarlemse amatrice haar car rière bij het operettegezelschap Hulsbergen (vroeger Diogé) is begonnen en nu dus als een professionele zangeres in Haar lem te beluisteren is. Regie en bewerking zijn in handen van Alexander Pichler, de directie berust bij Netty Ha mel. Voor wat het overige programma be treft, merken we de terugkeer van Turks Fruit op in Frans Hals, de succes film van Paul Verhoeven naar de gelijk namige bestseller van auteur Jan Wol- heb niet de pretentie te spelen als Bach zelf of als een tijdge noot van Bach. Wel tracht ik te musiceren volgens de uitvoe ringspraktijk uit Bach’s dagen, met andere woorden volgens de toen geldende muzikale etiquet te. Ik tracht ook te spelen van uit de mentaliteit van de 17e en 18e eeuw, die overwegend re- thorisch was. Dit lijkt me de meest eerlijke houding zowel tegenover de componist als te genover de luisteraars”, aldus de organist. De entree tot de uitvoeringen, concerten van Ro- senhart en het duo Doberitz en Spigt bedraagt 7,50. Om ook jongeren in staat te stellen deze concerten bij te wonen, zal op vertoon van Cultureel Jongeren Paspoort een toegangsprijs van 4 worden gevraagd. Bolt heeft zijn programma uit drie delen samengesteld. Achtereenvolgens speelt hij de Ricercare en Variaties over „Christus ist mein leben” van Johann Pachelbell en enkele Poolse dansen uit 1729, terwijl het pauze-concert wordt beslo ten met het Concerto del Sigr. Taglietti, appropriato all’Organo van Johann Gotfried Walther. Tuschinskl (Reg. Breestr.): Steve McQueen in „The Getaway”, toeg. 18 J. dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, za. zo. 13.30, 15.45, 19 en 21.30 uur. Tuschinski II (Reg. Breestr.): „Jesus Christ Superstar”, toeg. a.l. dag. 14 30, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.45, 16, 1915 en 21.45 uur. De Uitkijk (Prinsengracht): Liza Minnelli in „Cabaret’ toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur zo. 13.15. 15.45, 19.15 en 2145 uur vr. za. nacht 00.15 uur. de show ging door, ook dit seizoen en wel omdat het An jerfonds een subsidie gaf voor de technische realisatie. Het is een duidelijk op een tamelijk moeilijk onderwerp gerichte voorstelling, die zelfs mensen boeit, die nauwelijks gemoti veerd zijn. Dat laatste stelt de socioloog Lex de Regt, die een aantal voorstellingen begeleid de. Er worden in het kader van deze Bach-cyclus dan nog vier concerten gegeven, waarvan steeds de opbrengsten ten bate van het restauratie-fonds van de Waalse Kerk komen. Zondag middag om half drie worden de drie gamba-sonates van Bach gespeeld door Peter Doberitz, gamba en Jaap Spigt, clavecim- bel. Volgende week dinsdaga vond verzorgt stadsorganist Al bert de Klerk een zogenaamd wandelconcert. Hij begint om 20 uur in de Waalse Kerk, waarna publiek en organist om 20.30 uur naar de Grote of St. Bavo gaan voor het vervolg van het concert. De toegang tot beide delen van dit programma is gratis. Over het recital van vrijdag avond vertelt Kees Rosenhart MET EEN CLAVECIMBEL- CONCERT te geven door de organist Kees Rosenhart wordt vrijdag om 20.30 uur in de Waalse Kerk in Haarlem de Bach-cyclus voortgezet. Het re cital bestaat uit twee delen, te weten de Suite in a moll en een integrale uitvoering Bach’s Goldbergvariaties. EEN VEELVOUD VAN reprises en prolongaties leiden ertoe dat de Haar lemse bioscopen deze week slechts twèe nieuwe films laten zien. Steven Spiel berg tekende voor de regie van „Duel” die in Studio wordt vertoond, waarin Dennis Weaver als een argeloos chauf feur een race op leven en dood moet spelen tegen de bestuurders van een tankwagen. Er waren voor het optreden aanstaan de zaterdag in Londen 3000 plaatsen beschikbaar, maar er bestond vraag naar 60.000 kaarten. Plaatsbewijzen van tien pond werden voor 110 pond doorver kocht op de zwarte markt. Op 26 no vember staat een tweede Callas-uitvoe- ring op het programma. Degenen die geen kaartje voor de eerste uitvoering konden krijgen, mogen het opnieuw proberen voor de tweede, maar de kaar ten van de eerste voorstelling blijven kers. Luxor handhaaft de tweede, kwali tatief veel minder goede Nederlandse film Frank en Eva. In Cinema Palace blijft „De Tien Geboden” geprolongeerd, hetgeen ook het geval is met Irma la Douce in Roxyè Nu dit aardige verhaal tje rond de Franse prostituée als musical in Hilversum in première is gegaan, bestaat er een mooie gelegenheid tot vergelijking. Nieuw is tenslotte ook de sexstory „Hoe vang ik een man” in Lido. TOT DE NACHTVOORSTELLINGEN kunnen deze keer worden gerekend de spannende vechtfilm „36 uur in de hel” in de Palace en een heel pikant geval letje dat Roxy onder de titel „Het (intie me) dagboek van een halve maagd” uitbrengt. Frans Hals laat het zang- idool Presley opdraven in „Elvis in het Wilde Westen” voor wie nog ongetwij feld vele fans zijn. Voor kinderen van alle leeftijden is er een plaatsje vrij in Cinema Palace, waar Robinson Crusoë zijn avonturen beleeft. Sjors, Sjimmie en de gorilla gaan op stap in Studio, waar ook King Kong zijn krachten kan botvieren. WIE EENS EEN cursus volksdansen wil volgen, wordt uitgenodigd om volgende week donderdag naar het gymnastiek lokaal van de Christelijke Huishoudschool aan het Moens- plein in Beverwijk te gaan. De Nederlandse Volksdans vereniging begint daar om 20 uur met de eerste les internati onale volksdansen onder leiding van mevr. Hanny Zevenbergen. De kosten van de gehele cursus, die gedurende tien avonden van ieder twee uur wordt ghouden bedragen 40, waarvoor men tevens een boekje met dansbe schrijvingen ontvangt. Belang stellenden kunnen zich wenden tot de NEVO, Proveniersstraat 9b in Rotterdam. Telefonische inlichtingen onder nummer 010- 246383. IN HET CONCERTGEBOUW te Haarlem is zaterdagnacht vanaf half een heel wat te doen. Vermoedelijk zullen de talloze jeugdige kroegbezoekers uit de Kleine Houtstraat de weg naar de concertzaal wel vinden op deze door de Toneel schuur georganiseerde amuse- mentsnacht ter ere van ’t CJP. Om half een begint Marjol Flore te zingen, een kittig meisje met een geweldige stem en een geheel bijpassende per soonlijkheid. Ze treedt bijna el ke avond op in het Amster damse Shaffytheater. Ze zingt songs van internationaal be faamde solisten, begeleid door het trio Nico van der Linden. BEVERWIJKS Gemengd Zangkoor „Zang en Vriend schap” geeft zaterdag om 20 uur een concert ter gelegenheid van het 25-jarige jubileum. In de Dr. Prinsenhal in Heemskerk wordt solistische medewerking verleend door Jenny Veeninga, Bezweringen die van de Psycho-mimogroep uitgaan. ONDER LEIDING van diri gent Cees Brugman geeft het Santpoort Hervormd Koor op woensdag 26 oktober een uit voering in gebouw Berea, Pa- triciuslaan 33 in Santpoort- Noord Aan vang 20 uur. Het concert bevat werken van onder meer Schubert, De Heus, Franck, en De Lange. Me dewerking wordt verleend door het Kennemer-Blaasensemble, bestaande uit twee cornetten, hoorn, trombone, euphonium en DOKUMENTAIR AKTUEEL Theater zegt met z’n naam al wat het brengt: toneel dat ge baseerd op documenten uit de samenleving van vandaag de dag. Deze Amsterdamse groep is vrijdag en zaterdag in de Toneelschuur, Smedestraat 23, Haarlem, te zien met twee pro- dukties. Het eerste gaat over ontwikkelingshulp en heet „Schoen voor het schorem”. Het tweede is een drive~in-show over allerhand wereldproble men en heet „The World Wide Pop Show”. (Leidseplein)Dennit id”, toeg. 14 j. Dag. uur. zo. 13.30, 16. 19.30 en 22 schitteren als de Hoofdstad Operette rond kwart over acht aan de uitvoering van Die Lus tige Witwe is begonnen. Aan deze plezierige operette van Léon en Stein op muziek van Franz Lehar doet een uit gebreid tableau de la troupe mee, van wie genoemd worden Karel Frey als baron Mirko Zeta, Anita Heins als zijn vrouw en voorts Jan Hander- son, Lizzi Schöffmann en Aad Jans. onderbroken door hits over verkeer, milieu, consumptie, sexualiteit om te belanden in de nacht met dromen over hoe het beter zou kunnen”, aldus de informatie van DAT. Aan de toeschouwer wordt overgelaten de dromen waar te maken. uit Hessel van der Wal, Rob van de Meeberg en Henk Al- kema (v.l.n.r. op de foto) tot de steeds betere groepen gaat be horen. Wie in juni verhinderd was, kan nu aanstaande vrij dag in de Stadsschouwburg aan het Wilsonplein terecht. Met „Veel spontaniteit enorme geestdrift” kenmerkte onze recensent Jan van Dam in juni het optreden van cabaret Honoloeloe in Haarloheim. „Gieren op een eiland” heet het programma van een caba retgezelschap dat, bestaande Als slot treedt op Christo pher Tree vanaf kwart voor drie in de bovenzaal van het concertgebouw. Hij speelt 150 slag- en blaasinstrumenten zo als: gongs, bellen, trommen, cimbalen, ratels, tibetaanse hoorn, bamboefluit. Elk concert klinkt anders, want hij is net als Willem Breuker en Han Pennink een „instant compo ser”, alleen anders. - LONDEN. Een met grote spanning tegemoetgeziene come-back van de we reldberoemde operazangeres Maria Cal las in Londen gaat niet door. Zaterdag zou de zangeres in de Royal Festival Hall zijn opgetreden, nadat ze gedurende acht jaar nergens ter wereld zingend op het toneel heeft gestaan. In een tele gram aan haar impresario heeft Callas nu laten weten dat ze wegens last van haar ogen een rustperiode van zes we ken van de dokter heeft voorgeschreven gekregen. Met deze rust die Callas in acht wil nemen is ook het concert dat zij begin oktober in Amsterdam zou geven, in gevaar gekomen. ZATERDAGAVOND BRENGT DAT de World Wide Pop Show met een echte heel bekende disc jockey in de rol van disc jockey. Dat is Theo Stokkink, die in een showpak met kanten lubben de pro gramma’s aan elkaar praat in een show met vele licht- en knaleffecten. De teksten zijn o.a. van Martin Luther King, het Indianenopperhoofd Rode Vos, Gerrit Kouwenaar, Bert Schierbeek, Hans Tuynman, T- S. Elliot, allemaal bijeenge gaard en gegroepeerd door Fons Eickholt, die de baas is van DAT. Heleen van Meurs heeft het geregisseerd. „Via een oude ontstaansgeschiedenis in back light verbeelding (achtergrond projectie) rennen we door een hedendaagse, alledaagse dag, WERKEN VAN onder meer Sweelinck, Stanley, Pachelbel, C. P. E. Bach, Weegenhuise en Goorhuis staan op het pro gramma dat organist Theo Sa ris 21 september (aanvang 20-15 uur) verzorgt in de Oude Kerk, Oude Kerksplein in Amster dam. De toegangsprijs is be paald op 2,50. In de Domeni- cuskerk in de Spuistraat speelt Aad van der Hoeven op woens dag 26 september. Aanvang eveneens 20.15 uur. HET ZEER AMBITIEUS be gonnen seizoen in Zero aan de Bakenessergracht vermeldt voor vrijdag een optreden van de Psycho-mimo groep, be staande uit Nabil Nattar en Mnine Houcine. Deze groep brengt totaal-theater met als onderdelen pantomime, poëzie, schilderen dans en drama. In aansluiting op deze voor stelling, die om 20.30 uur begint volgt de vertoning van de film Who are you killing Elsa? van Monica Makas. Alhambra 1 (Weteringschans): Glenda Jackson in „Een slippertje met allure", toeg. 14 j. Dag. 14 30 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16. 19 en 21.30 uur. Alhambra II (Weteringschans): ,,Ji Superstar", toeg. a.l. Dag. 13.45, en 21.45 uur. Bellevue Cinerame (Marnixstr.)Charlton Heston in „E1 Cid”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 20 uur Calypso (Marnixstr.): Marcello Mastroianni in „What?!, toeg.18 j Dag. 13.30. 16. 19.30 en 22 uur. Ceintuur (Ceintuurbaan): „De 14 karate vrou wen”. toég. 18 j. dag. 14 (beh. za. zo. wo. midd) 19.15 en 21.30 uur. Centraal (Nieuwendljk): ..Bludjunge massu- sen”, toeg. 18 j. doorl. voorst, dag. 13. 14.45, 16.30, 18 15. 20 en 21,45 uur. Cineac (Damrak): Paul Corr in „Brute corps”, toeg. 18 j. Dag. 9.30, 11.30. 13.30, 15.30. 17.30, 19.30 en 21.30 uur, zo. 13.30 uur enz. Cineac (Reg. Breestr.): Ochtend en middag 9.15, 11.15, 13.30 en 15 45 uur, zon. 11.15 uur enz. Walt Disney’s „Heksen en bezemste len”, toeg. a.l. elke avond 19 en 21.30 uur Marcello Mastroianni in „La grande bouf- fe”, toeg. 18 j. City (Leidseplein): Chang Kung in „De bloe dige vuist van Kung Fu”, toeg. 18 j. Dag. 14.15, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Corso (Kalverstr.): „Vrolijke ontucht in Ti rol”, toeg 18 j. Dag. 13.30, 15.45. 19 en 21.30 uur. Du Midi (Apollolaan): Jack Lemmon in „Irma la Douce”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 20 uur. Flora (Amstelstr.): „De vrouw met de stalen vuist”, toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.30 en 21.45 uur, zo. 13.30, 15.45, 19.30 en 21.45 uur. Krlterion (Roetersstr.)Oliver Reed in „The tirple echo", toeg 18 j. Dag. 14.15, 19.45 en 22 uur. zo 13.30, 15.45. 19.45 en 22 uur, vr. za. nacht 00.15 uur. Leidseplein Theater Hopper in ,Kld Blud' 14.45, 19.30 en 22 uur. Luxor (Nieuwendljk): „Karate kolos Lee Keung”, toeg. 18 j. Dag 13.30 (beh. zo. en wo. midd) 15.30. 19.15 en 21.30 uur. Nöggerath (Reg. Breestr.): Diana Ross in „Lady sings the blues”, toeg. 14 j. Dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Parisien (Nieuwendljk): „Vrouwen, die er de tijd voor nemen”, toeg. 18 j. Dag. 11.30, 13 30. 15.30. 17.30. 19.30 en 21.30 uur. zo. 13.30 uur enz Rembrandtplein Theater (Rembrandtplein) Willeke van Ammelrooy in „Frank Eva”, toeg. 18 j. Dag. 14.15, 19.15 en 21.45 uur. zo. 13.30, 16, 19.15 en 21.45 uur. Rialto (Ceintuurbaan): Elke avond 20 uur, do. vr. ma. di. middag 14 uur „Once upon a time in the west” toeg. 14 j. za. wo midd. 14 uur, zo. midd. 13 en 15.15 uur „Winnetou en het goud van Aponachl”, toeg. a.l. Roxy (Kalverstr.): Barbara Seagull in „Ange la”, toeg. 18 j. Dag. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Royal (Nieuwendljk): Anthony Quinn in „A- cross 110th street, toeg. 18 j. Dag 13.30, 15.45, 19.00 en 21.30 uur. Studio K (Boven Kriterlon): „II conformista", toeg. 18 j. Dag. 14.15, 19.30 en 21.45 uur zo. 14, 16.15. 19.30 en 21.45 uur., The Movies (Haarlemmerdijk): Dagelijks 19.45 en 22 uur beh. zat. alleen 22 uur Hongaarse filmweek C co,

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 15