Miele er is geen betere VanGelder Papier E Nederlandse Credietbank balie-assistent HOOGOVENS# ESTEL Hoogovens vraagt: telefonistes voor de telefooncentrale CONSTRUCTEUR-TEKENAAR TELEXISTE aantekening kinderverpleging ELISABETH GASTHUIS HAARLEM z ZATERDAG 22 SEPTEMBER 1973 22 Z, Haarlem wasairtomaten,droogairtomaten,afwasautornaten,stofzuigers. L Voorkeur voor een representatieve baan ra BOEKHOUDER FLUOR NEDERLAND B.V. II I 11 !lfl 1 AJUOR8®^^ NEDERLAND B.V. F die medio januari 1974 begint. s HD 511 Ervaring opgedaan in een Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice, Zr. E.C. Snoeck Henkemans, telefoon 023 - 33 90 30, toestel 2140. De AOW-premie is voor rekening van het ziekenhuis. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelszaken, Boerhaavelaan 22, Haarlem. Eisen: - opleiding MAVO of daaraan gelijkwaardig - leeftijd minimaal 18 jaar. In de zeer moderne centrale werken de telefonistes in wisselende diensten gemiddeld 36 uur per week. Nachtdiensten worden niet verricht. Éénmaal per 4 weken wordt gedurende het weekend dienst gedaan, waarvoor een extra vrije dag wordt toegekend. Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Uitgroeimogelijkheden naar een salaris van 17.120,- bruto per jaar zijn aanwezig. telefooncentrale strekt tot aanbeveling. Als u denkt dat uw stofzuiger nog goed genoeg is, moet u toch eens een schoonzuiger proberen Bij uw Miele dealer. VOOR DE AFD. PROJEKTEN- BOEKHOUDING Wie zijn wij: Friesche Vlag Hoofddorp is een afdeling van de Coöp. Condensfabriek ’’Friesland” te Leeuwarden, die zich specialiseert in de verkoop-apparaten voor horeca bedrijven m.n. (soft-) ijsmachines, geavanceerde milk-shake apparatuur, slagroomapparaten en jus- dispencers. De bedoeling is grondstoffen te leveren voor bovenvermelde apparaten. kommercieel medewerker buitendienst ’’Friesche Vlag” Hoofddorp vraagt een Wij zoeken voor die funktie een representatieve kandidaat rondom de 20 jaar met Mulo/Mavo- of gelijkwaardige opleiding. Hij moet natuurlijk met een schrijfmachine overweg kunnen. Belangstelling? Schrijft u even een briefje of bel op naar de direktie van de Nederlandse Credietbank, Gedempte Oude Gracht 25 - 31 in Haarlem. Telefoon023 - 319035. Een balie-assistent ontvangt, assisteert en adviseert onze kliënten, onderhoudt telefonische kontakten, zorgt ervoor dat een en ander administratief wordt verwerkt en regelt nog een aantal andere zaken, Het is allemaal erg afwisselend. Wie daarvan houdt en bovendien graag met mensen omgaat zal het beslist een goede baan vinden. De Nederlandse Credietbank heeft op haar kantoor in Haarlem plaats voor een Aan onze afnemers kunnen diverse faciliteiten worden verleend. Het marktaandeel van Friesche Vlag Hoofddorp in deze sektor is zeer hoog. Wij zoeken: voor het rayon Haarlem en de kop van Noord Holland ’’Iemand” met enige jaren ervaring in de buitendienst die met enthou siasme en overtuiging zich voor deze zaken in wil zetten Leeftijd 25-30 jaar - middel bare opleiding. Wij bieden: een redelijk basis salaris en een interessante, progressieve provisieregeling, uitstekende sociale voor zieningen. Vrijheid met verantwoordelijkheid. Bent u geïnteresseerd, bel dan 02503 - 6047 en vraag om een sollicitatieformulier of schrijf naar Postbus 15 Hoofddorp. Tevens zoeken wij een trainee met interesse in deze job die voorlopig niet gebonden is aan een vast rayon. Taakomschrijving Het zelf verrichten van werktuigkundig constructiewerk. Het onderhouden van contacten met opdrachtgevers en leveranciers betreffende materialen en machine onderdelen. In de Technische Dienst van de vestiging Velsen zoeken wij op korte termijn een Verdere wensen: Ervaring in reparatie en ombouw van papiermachines. ’’Friesche Vlag” Hoofddorp Postbus 15 Hoofddorp en he va be pr P« ke te vc ar te ki Voor sollicitatie en verdere informatie omtrent funktie-inhoud en niveau kunt U zich wenden tot Van Gelder Papier, Postbus 54, Beverwijk, telefoon 02510-23841, toestel 462. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg te Haarlem. Telefoon (023) 339020. Indien u belangstelling hebt kunt u uw sollicitatie, onder vermelding van ons nummer HF 765, richten aan Hoogovens, afdeling Personeelsvoorziening, Hoofdkantoor 2, IJmuiden. Telefonische inlichtingen 02510-94100. Ne mi IJ] do tie ecl ze] Wc de die ge ge de hi. sit nu Constructiebureau 1 In Pi< tei in da De afdeling biedt plaats aan ca. 72 kinderen en bestaat uit 18 kinderboxen, een couveuse- een baby- en een teener afdeling. In Verband met uitbreiding van de organisatie vragen wij voor spoedige indiensttreding een Tot zijn taak zal o.m. behoren het administreren van in uitvoering zijnde projekten alsmede het samenstellen van de voor deze projekten benodigde financiële overzichten. Enige jaren ervaring, alsmede goede kennis van de engelse taal is voor deze funktie noodzakelijk. De snelle groei van het bedrijf waarborgt uitstekende toekomst mogelijkheden. De sekundaire arbeidsvoorwaarden, w.o. 13e maand en winstdeling, zijn aantrekkelijk. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Europaweg, Haarlem. Tel. (023) 339020. Wij bieden haar: Een zelfstandige werkkring in een modern bedrijf. Wisselende werkuren. Een goede salariëring, 13e maand, winstdeling en studiekostenvergoeding. Het salaris zal, overeenkomstig de regelingen, afhankelijk van leeftijd en ervaring, in onderling overleg worden bepaald. Een voltooide MAVO-opleiding, een typediploma en een goede kennis van het Engels zijn vereist. Nauwkeurigheid is beslist noodzakelijk. Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrie. Een onderneming van het internationale Fluor concern; ge vestigd te Los Angelesopgericht in 1912 door J. S. Fluor/ Functie-eisen: MTS werktuigbouw met constructeurservaring. Leeftijd tot 35 jaar. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. r' I 1 1,1'll"? Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrie. Een onderneming van het internationale Fluor concern,' ge vestigd te Los Angeles.,opgericht in Ï912 door J. S. Fluor/ Een intensief berichtenverkeer met landen over de gehele wereld vraagt dikwijls een snelle behandeling. Wij vragen een Het Elisabeth Gasthuis kan nog enkele verpleegkundigen plaatsen voor de cursus 1364

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 22