MEDEWERKER dieselmonteurs itnbsflici magazijn bedienden I lll^C ™Uy5&l’OggebCinC! n‘V' I HOLLAND IWSERVICt kom tielsa I keukens kijken in de jan re be 1st raat 4 Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. A Hoogovens vraagt een ESTEL HOOGOVENS-.- HIN ervaren civieltechnisch vakspecialist (HTS-b of ww) assistente/secretaresse voor de bedrijfsjuridische afdeling H.fl.P.O B.V. Bedrijfsautomobielen SECRETARESSE VOOR DE VERKOOPLEIDER ENGINEERING OFFICE Ti TELEXISTE I JA Dit was een advertentie. Dank u. 5 Constructeurs 10 Tekenaar-Constructeurs 1 Werktuigbouw Constructeur ZATERDAG 6 OKTOBER 19 73 Service Afdeling (Buitendienst) F F. storingsmonteur Taak: Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling Personeels zaken. Ervaring met de farmaceutische industrie wordt op prijs gesteld. Merck Sharp Dohme B.V is een dochter onderneming van het wereldbekende farmaceutische concern Merck Co. Ine., uit Rahway, New Jersey in de U.S.A., dat vestigingen heeft in 68 landen. Het produktenpakket telt tal van bekende geneesmiddelen, zowel voor mens als dier. Binnen de bedrijfsjuridische afdeling worden zaken behandeld die o.m. te maken hebben met geneesmiddelenwetgeving, contracten, octrooien en handelsmerken en met produktregistratie van zowel humane en veterinaire preparaten als van bestrijdingsmiddelen. Deze klant van u leest per dag gemiddeld drie kwartier in de krant, blijkt uit het Nationaal Dagblad Onderzoek. Merck Sharp Dohme B.V. Waarderweg 39, Haarlem. Tel. 023-319330-tst. 2258. E li ir v. n T R T s] Merck Sharp Dohme B.V. Waarderweg 39, Haarlem. Tel. 023-319330. J Hl ook voor parket en tegels De assistente/secretaresse die wij zoeken zal op de eerste plaats algemene werkzaamheden verrichten als secretaresse van de afdeling. Daarnaast krijgt zij direct en zelfstandig te maken met een aantal specifieke taken, zoals administratie en bescherming van octrooien en handelsmerken, en de coördinatie van aanvragen voor produkt registratie. Wij denken aan een jonge vrouw, die graag zelfstandig werkt, op de juiste wijze met mensen binnen en buiten het bedrijf kan omgaan, een secretaresse-opleiding heeft gevolgd na Gymnasium of HBS, een goede kennis van de Engelse taal heeft. lil FLUOR NEDERLAND B.V. Merck, Sharp Dohme B.V. is op het gebied van geneesmiddelen één van de grootste concerns ter wereld, met vestigingen in 68 landen. Ons magazijn verzorgt de aanvoer voor de verpakkingsafdelingen, de opslag en het transport van die geneesmiddelen. Een belangrijke en verantwoordelijke taak. Hierbij kunnen wij nog hulp gebruiken van drie jongemannen. Leeftijd: van 19 tot 35 jaar. Er wordt uitsluitend in dagdienst gewerkt. Interesse? Voor het maken van een sollicitatie-afspraak of het verkrijgen van nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling personeelszaken, toestel 2251. voor het Technisch bureau van de Bouwkundige buitendienst 73-207. - In verband met de uitbreiding van ons verkoopprogramma met Mercedes-Benz bedrijfswagens zoeken wij enkele Een intensief berichtenverkeer met landen over de gehele wereld vraagt dikwijls een snelle behandeling. Wij vragen een De gevraagde functionaris zal onder meer tot taak krijgen het - analyseren van onderhouds- gegevens ter bevordering van het gesystematiseerde onderhoud - adviseren tot het nemen van materiaalproeven en het begeleiden ervan om tot verbetering van constructies en vermindering van onderhoudskosten te komen - leggen van externe en interne contacten in verband met vaktechnische ontwikkelingen en het documenteren van de daaruit verkregen gegevens - uitbouwen van periodieke inspectiesystemen en het ontwikkelen van beoordelings- normen teneinde noodzaak en urgentie van het onderhoud te kunnen bepalen - uitwisseling van ervaringen met de afdeling Nieuwbouw en de produktie-afdelinqen Eisen - opleiding HTS Bouwkunde of Weg- en waterbouwkunde - ruime ervaring op het gebied van bouwkundig onder houdswerk - leeftijd tot circa 45 jaar. Voor degenen die te ver van het bedrijf wonen om dagelijks heen en weer te reizen, komt passende woonruimte beschikbaar. Sollicitaties met vermelding van ons nummer HF 773 richten aan Hoogovens, Personeelsvoorziening, Hoofdkantoor 2, IJmuiden. wonende in de omgeving van: Haarlem - Het personeel van de vennootschap valt onder de bepalingen van de Algemene burgerlijke pensioenwet. - De premies M)W/MV\N zijn voor rekening van werkgever. - Er gelden regelingen voor verhuis-, pension- en reiskosten. - De storingsmonteur is éénmaal per vier weken buiten de normale werktijd geconsigneerd. - Een dienstwoning nabij de Flevocentrale wordt ter beschikking gesteld. Diploma Bemetel M en R deel I, en IIB (theorie en praktijk) is vereist. Applicatiekennis sterkstroom wordt op prijs gesteld. Kandidaten met meerjarige gerichte ervaring genieten de voorkeur. Bij de afdeling elektrotechniek- en meet- en regeltechnisch onderhoud van de Flevocentrale te Lelystad is een plaatsingsmogelijkheid voor een die belast zal worden met het uitvoeren van storings- en preventief onderhoud ten behoeve van de gehele meet- en regeltechnische installatie. Zo ziet u maar weer, geen ander reclame medium wordt zo intensief gelezen, als de krant. Logisch want die kunt u niet missen, geen dag. Telefonische inlichtingen 02510-94100. Schriftelijke sollicitaties kunnen onder vermelding van 'vacature storingsmonteur' worden gericht aan de afdeling Personeelszaken van de Flevocentrale, Postbus 2 te Lelystad. Wij zoeken voor ons kantoor aan de Nijverheidsweg een Ook vestigingen in Voorschoten, Rotterdam en Soesterberg Jan dieren aings- Jan „Tja, weg, i hij hel Tuerlii zijn to „daar De Ti brutalf een v< de s< (topsne komen ze de Holland Drink Service is een zich snel uitbreidende organi satie die zich bezig houdt met de verhuur en verkoop van warme en koude dranken dispensers en automaten. Tevens beschikt zij over een unieke landelijke ingrediënten- routedienst en een uitgebreide servicedienst. Door uitbreidende werkzaamheden van deze Service Dienst willen wij ons landelijke team op korte termijn uitbreiden met een: Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrie. Een onderneming van het internationale Fluor concern,'ge vestigd te Los Angeles,opgericht in 1912 door J. S. Fluor.' Aanmelden op werkdagen bij de chef van de werkplaats, Nijverheidsweg 15, Haarlem, of na telefonische afspraak. Telefoon 023 - 323240. nv Provinciale Gelderse Elektriciteits- Maatschappij in verband met bij de bouw c.q. het onderhoud toegepaste materialen en constructies. „We komen bekijkt lopen, tussen kijkers se klei aan h( Vorige aanget met h zaak opmer die re; lichtel: bedonc nen. I mijn g Vori I Ria, a Zuidw' I twijfel ze hee heeft opgege kregen gebeur liefhet passer: omdat wel vi had g gevang paarde tie) bli Tuerlh vlak l dagen betrok nieuwe aan de busselt tegels groot adem blazen scheidt geteke niet b dicht, nooit.” Onze man dient aan de volgende eisen te voldoen: 1e. leeftijd 25-30 jaar 2e. technisch en commercieel ingesteld 3e. rijbewijs BE Zijn taak bestaat uit: 1e. Installeren van warme en koude dranken automaten 2e. Verrichten van reparaties en verlenen van service 3e. Het adviseren en voorlichten van onze cliënten. Wij stellen hier tegenover: I 1e. Uitstekend salaris I 2e. Bedrijfsauto 1 3e. Opleiding binnen en buiten het bedrijf. I Heeft U interesse, neem dan telefonisch kontakt op B met onze Heer van Houtert op tel. no. 078 - 48922 I of richt Uw schriftelijke sollicitatie aan de H afdeling personeelszaken van: SCHIEDAMSEDIJK 78 ROTTERDAM TEL. 010-140333 ALS U SCHRIJFT AAN ONZE KRANT vermeldt u dan links boven op de enveloppe voor welke afdeling uw brief bestemd is. Dat bevordert een snelle behandeling. Bij voorbaat onze dank. Een voltooide MAVO-opleiding, een typediploma en een goede kennis van het Engels zijn vereist. Nauwkeurigheid is beslist noodzakelijk. Wij bieden haar: Een zelfstandige werkkring in een modern bedrijf. Wisselende werkuren. Een goede salariëring, 13e maand, winstdeling en studiekostenvergoeding. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg te Haarlem. Telefoon (023) 339020. is een Nederlands Ingenieurs bureau voor de chemische in dustrie met speciale afdelingen voor zeewaterontzilting; be handeling van vaste stoffen en milieubeschermende technie ken. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden en een goed gevulde orderportefeuille heb ben wij op korte termijn op onze tekenkamer plaats voor met ervaring op het gebied van pijpleiding lay-out en een Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Felix, Chef Tekenkamer. Schriftelijke sollicitaties gelieve men te richten aan POSTBUS 869 SPAARNDAMSEWEG 520 HAARLEM t.a.v. de heer J. Felix, telefoon 023 - 25 93 51. het verzorgen van onze correspondentie in het nederlands, engels en duits, het bedienen van de telex voor het onderhouden van contacten met fabrieken en afnemers, de verzorging van bij behorend licht administratief werk, het aannemen van binnenkomende telefoongesprekken en even tuele behandeling daarvan. Gevraagd: enige jaren bedrijfservaring, middelbare school opleiding. Vlotte typevaardigheid, beheersing van nederlands, engels en duits in geschrift. Beheersing van steno in het nederlands en engels. Geboden: een afwisselende en zeer zelfstandige functie. Sollicitaties aan: Imbema-Regulo B.V., Postbus 160, Haarlem. yr/ce 25721 i

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 14