Miele er is geen betere I© werkvoorbereider kom tielsa keukens kijken in de janrebelstraata de rijksoverheid vraagt Omdat u anders geworden bent. I U wilt vandaag-de-dag de vrijheid van zélf kiezen en zélf ontdekken, lieve mevrouw, beste meneer. ziekenhuis St. Joannes de Deo haarlem controleur van de arbeid (mnl./vrl.) w li DIRECTEUR SS 46 maatschappelijk werker z ff 22 ADMINISTRATIEF/BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER leraar/lerares Scheikunde en/of Biologie Want u bent een vrouw of man, die leeft in de grote nieuwe wereld van 1973: anders, zelfbewust, progressief, voortvarend en welvarend. Boordevol andere normen, andere wensen, andere stijlen, nieuwe mogelijkheden. Daarom ook, wilt u anders winkelen: in vrijheid en gezelligheid. Met advies waar u zélf om vraagt. U geeft de voorkeur aan ongestoord kijken en vergelijken. Uit veel. Uit méér, dat past in een prijsbewuste portemonnaie. Met een waakzaam oog op goede kwaliteit. En u wilt vrij in-en uitlopen, zonder lastig gepraat. U bent immers van déze tijd. Daarom is er straks de andere Lamp, de nieuwe Lamp 2000. Waar het wereldje van vroeger nu heeft afgedaan. En waar alles is geworden zoals u het tegenwoordig wilt: open, vrij, gezellig. Boordevol sfeer - van de kelder tot het dak. Kortom, een oer-gezellige winkel. Om urenlang in te ontdekken. En zelf uw keus te maken. U hoort er meer van. ZATERDAG 1 3 OKTOBER 1973 sir m 5 Woningbouwcorporatie in Haarlem BLOEMENDAAL Gevraagd, zo spoedig mogelijk, wegens ziekte De krant kunt U niet missen Maar vraagt u voor de aardigheid oarL-OXK I voor het Ministerie van Sociale Zaken t.b.v. de Arbeidsinspectie, 6e district, Haarlem zoekt voor spoedige indiensttreding een Standplaats: Haarlem. Vereisten: Geboden wordt: I 5' '44- Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen te solliciteren bij het bestuur onder nr. 9580 van dit blad. Salariëring volgens de CAO voor woningbouwcorpora ties (salarisgrenzen 1679,-2181, Taak: onderzoeken, controle- en inspectie werkzaamheden m.b.t. de naleving van o.m. d» arbeidswet en de veiligheidswet, waartoe bezoeken worden gebracht aan fabrieken, werkplaatsen, winkels enz. Vereist: diploma MTS werktuigbouw of diploma Bedrijfstechnicus PBNA deel II met b.v.k. MULO/MAVO-opleiding. Ruime bedrijfservaring. T.z.t. wordt, binnen de dienst, gelegenheid geboden tot gerichte opleiding (studieduur ca. 1 jaar). Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-0065/1757 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f1720,- per maand. Promotie mogelijkheid tot max. f2189,- per maand aanwezig. AOW-premie voor RIJksrekening. De salarissen zijn exclusief 7'IJ‘lt vakantie- uitkering. De An< of spie die en een plo Voorkeur heeft die kandidaat, die bekend is met de werkzaamheden en de ontwik keling op het terrein van de Geestelijke Volksgezondheid - maatschappelijk werk (waaronder reclassering). Salaris, pensioen enz. volgens rijksrege- ling. Sollicitanten wordt gelegenheid geboden een gesprek te voeren met uit de mede werkenden gevormde overleggroep. taak het verlenen van assistentie aan de chef revisies m.b.t. werkmethodeverbeterin- gen. standplaats velsen. vereisten diploma MTS (werktuigbouw) bekendheid met planningsystemen strekt tot aanbeveling. leeftijd tussen 24 en 30 jaar. salaris tussen 1274,- en ƒ1631,- per maand (afhankelijk van ervaring en leeftijd). Ir een nitg rg® juli: »fee wat mar tior ove gevi I aar lijk de te die La mo zie: Bel evt als po< dai ors J drit mei biei bre jaai alle stri het slis win toe: wel hal: H zeg; en deel pen vol; Das dat (31 levi dat ar 2 3 m Chr. School voor M.A.V.O. „De Eikenhof”, Rijperweg 7. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeur A. J. fie Swart, Essenlaan 15, Bloemendaal. Telefoon 023-254962 (school), 023-250392 (privé). Lamp 2000 .-L. A-V» -r I.**’ ,7 S t <4#. te Haarlem zoekt wegens vertrek contact met geïnteresseerden voor de functie van Geïnteresseerden wordt verzocht zich schrifte lijk onder vermelding van gegevens omtrent opleiding, ervaring en sollicitatiemotief te richten aan het secretariaatJunoplantsoen 41 te Haarlem. Taakomschrijving samenstelling begrotingen en jaarstukken. -M- verantwoording grootboek. verzorging correspondentie. behartiging verschillende financiële zaken, een en ander onder supervisie van het bestuur. Leeftijd tenminste 25 jaar. Opleiding MAVO of MULO en tenminste praktij kdiplo- ma boekhouden; een MBA-opleiding geniet de voor keur. Vermogen om in een klein teamverband goed samen te werken. voorzieningen welvaartsvaste pensioenregeling, vakan tietoeslag 7'/a%. gunstige regelingen voor ziekte-, reis-, pension- en verhuiskosten. premie aow voor rekening bedrijf. nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door personeelszaken, telefoon nr. 023-258221, toestel 322. uw sollicitatiebrief wordt met belangstel ling tegemoet gezien door de directie van het PEN te bloemendaal. soli Het betreft een uitdagende functie met sterk organisatorische aspecten. Gedachten gaan uit naar een kandidaat (30 tot 45 jaar) die zich in staat acht op grond van opleiding, kennis en ervaring (Soc. Ac. of universitaire opleiding in de gedragswetenschappen) leiding te geven aan een multi-disciplinair team in de hulpverlening, zowel ambulant als kli nisch. eens om een bétere. Elke handelaar kan u goedkopere wasautomaten laten zien dan de Miele bij het PROVINCIAAL ELECTRICITEITSBEDRIJF VAN NOORD-HOLLAND werken 2500 mensen aan de produktie en distributie van elektrische energie voor 320.000 gezinnen en een groot aantal bedrijven. het hoofdkantoor bevindt zich in bloemendaal, de centrales staan in velsen en diemen. In ons ziekenhuis is een maatschappelijk werkster werkzaam t.b.v. klinisch- en poli klinische patiënten. Het is thans niet mo gelijk dat zij alle patiënten, waarvoor haar diensten worden gevraagd, kan helpen. Wij zoeken daarom een (mnl. of vrl.) die tezamen met haar deze werkzaam heden in ons ziekenhuis gaat verrichten. Deze collega zal een goed kontakt moe ten kunnen onderhouden met de medi sche en verpleegkundige staf en met externe organisaties. Het diploma sociale akademie is vereist. Wij zijn bereid u, na telefonische afspr., inlichtingen te verstrekken. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Personeelszaken, Velserstr. 19, Haarlem, telefoon (023) - 25 90 01. Het Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (C.A.D.) Ook vestigingen in Voorschoten, Rotterdam en Soesterberg -M- Goede arbeidsvoorwaarden.

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 22