Kinderboekenweek in Velsen is to (fe vishal van internationale politiek CONCORDIA Statenloze man gemangeld tussen molens Als lid van het NW ben je minder afhankelijk stand VEILINGEN nu goed van start gegaan Doe als 182.792 goeie vaders Uitgevaren visserij- schepen {bon Ik geef mij hierbij op als lid van de NW-bond voor mijn beroep: Mijn naam is: Vijfhonderd kinderen genoten van poppenkast *1 MET GARANTIEBEWWS tót I I I I I I I I I 7 ZATERDAG 27 IJMUIDER COURANT OKTOBER 1973 Tegenvaller Erger Alcohol Symptonen Winkeldiefstal 1 Problemen Spijt vissoorten de gebruikelijke voor raad compleet hebben gemaakt. Alleen Krommenie maakt Novilon Neem contact op met Concordia, Oudenoord 10, Utrecht,Tel. 030-333433 leeft met u mee (Van een medewerker) IJMUIDEN Maandag hebben de vishallen hier eindelijk de ver trouwde aanblik weer eens ver toond, die men de laatste maanden bijna was ontwend geraakt. Mede door de aankomst van de KW 123, de KW 144 en de IJM 36, welke schepen met mooie ladingen oceaan-haring, makreel en andere HAARLEM „Menselijk wrak hout, fijngemalen tussen cte molens van de internationale politiek”. Met deze sombere woorden om schreef mr. Van Giffen zijn cliënt, een buitenlander van middelbare leeftijd, gisteren voor de Haarlem se politierechter. De man maakte inderdaad een verloederde indruk. Zijn leven kon je opsplitsen in brokjes die nooit ergens ander toe leidden dan tot mislukking. Een leven zonder identiteit wie ben je als statenloos burger. Geboren als zoon van een Russin en een Pool in Roemenië, later levend in Sudetenland was hij direct getuige van de politieke opdeling van de staten. Hem was dwangarbeid be schoren in Duitsland in 1940, daar na een kortstondig verblijf in Frankrijk waar hij in het verzet zat, toen weer na zijn arrestatie een concentratiekamp in Duitsland, weer een ontsnapping, en de laat ste jaren van de oorlog een onder gronds bestaan in Frankrijk. BEVERWIJK 182.792 goeie vaders zijn al beter af met een Concordia levensverzekering. Omdat daar de winst niet naar aandeelhouders gaat, maar naar de polishouders, naar u. Voor 100%De moeite waard om ’ns te onder zoeken voor u zich elders laat verzekeren. Vrijspraak Haring M (te losplank 18 (Van een medewerker) vrouw/man ter dte politierechter ADVERTENTIE mee, ADVERTENTIE I DE AANVOER van rondvis werd vrij dag gecompleteerd door de VL 103 met een kleine lading, bestaande uit koolvis, kleine schelvis en haai. Door het gerui me aanbod steeg de prijs van de kleine schelvis onmiddellijk tot 38. Alleen Novilon vloerbedekking heeft het Gouden Keurmerk van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Alleen op Krommenie Novilon staat Novilon. IJMUIDEN Vrijdag werd aange voerd: 9.490 kg tong; 53 kisten tarbot; 621 kisten kabeljauw; 316 kisten koolvis; 132 kisten schelvis; 308 kisten wijting; 871 kisten schol; 103 kisten schar; 3260 kisten haring; 1170 kisten makreel; 162 kisten diversen. VOORTS WERD vrijdag de aanvoer van makreel afgerond door twee sche pen, die eveneens van de Ierse Zee afkomstig waren. Deze ladingen konden echter bij de rokers geen genade vinden, omdat er tussen de bruikbare makreel teveel kleine exemplaren werden aange troffen. Het gevolg hiervan was dat een deel daarvan voor de minimumprijs werd aangekocht en de rest moest worden doorgedraaid. De goede soorten brachten daarentegen bijna dertig gulden per pre- miekistje op, maar door de geringe hoe veelheid was het totaal bedrag van geen enkele importantie. OP DEZE wijze moest de prijs van de koolvis van de „Holland” wel sterk te ruglopen, zodat voor de kleinste soorten nauwelijks dertig gulden per veertig kilo werd „gevangen.” Er was dus zowel bij de aanvoerders als bij de handel een gegronde reden voor enige ontstemming. Schelvis ZIJ DIE ZICH met schelvis van deze boot hadden bevoorraad moesten echter een tegenvaller incasseren. De sortering van deze vis voldeed namelijk niet aan de te stellen eisen, zodat hier door het afslagpersoneel talrijke veranderingen in moesten worden aangebracht. Deson danks is alles toch weer goed terecht gekomen. EEN ENIGSZINS wonderlijke gang van zaken, want reeds maandag was het bekend dat de IJM 57 zich met een lading uit de noorderlijke Noordzee op weg naar de woensdagmarkt bevond. Men had hierbij ook ongeveer duizend bakken koolvis in de ruimen. Deze vis werd door de exporteurs aangekocht voor ongeveer een gulden per kilogram, hetgeen voor de handel een grote vera deming betekende, omdat de inkopen van maandag nog niet waren opgeruimd. een en van het aantal duidelijke plezieriger zijn dan twee weken zo in de natuur, dacht mr. Vink. Een waas van alcohol hing over het gebeurde in Heemskerk waar de man nu terecht stond en voor was gedetineerd. „Opeens” stond hij verloren en verlaten in Heemskerk, „opeens” was hij aan het inbreken. Schroevedraaier e n staaflan taarn waren bij de hand, dat wel. Knap werk voor een dronken man vond mr. Vink. De officier, mr. Bijl de Vroe dacht ook dat een duidelijk dronken man dit inet gedaan kon hebben. Hij kwam tot 5 maanden. Mr. Van Giffen zag toch wel enige puntjes die wel waar moesten zijn: de dranklucht was toch maar ge constateerd door de politie, en: als die onbekende vrouw er niet was geweest hoe zou verdachte dan ooit in Heems kerk zijn gekomen? Hij bepleitte cle mentie voor deze stumper, zoals hij zijn cliënt noemde, en wees erop dat er tal van dergelijke ontheemden door Europa zwerven. Hij vroeg clementie gezien alle omstandigheden. Dat had mr. Vink. Hij kwam tot drie maanden. dan stellen. De vragen kunnen op de achterzijde van het papier worden ge schreven. Deze drie kinderattracties zijn ver krijgbaar bij de Jeugdafdelingen van de Openbare Bibliotheek en bij de boek handel. Onder de inzenders van de goede oplossingen of de meest originele vragen, wordt een aantal boekenbonnen verloot. Ook dit jaar zijn er ter gelegenheid van de kinderboekenweek weer een aan tal boeken voor kinderen bekroond. Een „gouden griffel” ging naar: Henk Bar nard voor zijn boek „De Marok kaan en de kat van tante Da”, dat als het beste kinderboek van 1973 werd aangemerkt. Jan Terlouw kreeg er ook een voor zijn boek „Oorlogswinter”, dat (Van onze rechtbankverslaggeefster) Geboren: Leonardus C., z. v. C. P. de Wit en A. M. de Winter; Marco, z. v. J. A. Borg en C. Stafecki; Leonie M. A. d. v. L. H. M. Boon en M. J. C. Slotemaker, Nienke, d. V. J. Wiering en A. M. Oetgens van Waveren Pancras Clifford, Sandy L. d. v. F. G. Snijders en A. G. Captijn. Michaëla d. v. A. B. J. Jansen en S. Kuiken; Cornells A. z. v. C. A. van den Heuvel en C. A. M. Zonneveld. Getrouwd: A. M. C. Y. Lugtigheid en M. H. Randshuizen, H. Douwstra en J. M. van Rijssen, B. P. Sloot en J. C. M. Niesten. W. I. P. Bakker en C. Storte- laar, J. Blok en W. F. den Besten, P. de Vries en T. J. de Rooij. als het beste jeugdboek van het jaar werd aangemerkt. Bovendien zijn er nog zilveren griffels en een gouden penseel uitgei eikt. De jeugdafdeling van de Openbare Bibliotheek Velsen heeft de kinderboe kenweek binnenshuis in verband de herfstvakantie dit jaar iets vervroegd. Gedurende een viertal ochtenden is door het personeel van de bibliotheek „De Marokkaan en de kat van tante Da”, het bekroonde kinderboek, in de vorm van een poppenkastspel opgevoerd. Ongeveer vijfhonderd kinderen hebben met volle teugen genoten van het spel, dat mede door het enthousiasme van de spelers en de door hen zelf gemaakte poppen, een groot succes is geworden. Persoonlijke problemen kunnen een aanleiding tot drank zijn, maar nooit een excuus voor dronken r ij den. Dat werd gezegd tegen de 43-jarige man uit Heemskerk, wiens achtergronden nog eens uitgemeten waren in een rapport. Gebruikte medicijnen vormden niet de oorzaak van het rijden onder invloed in maart in Heemskerk. Wel de drank. Daar werd conform de eis twee weken en twaalf maanden ontzegging waarvan vier voorwaardelijk voor opgelegd. Pro blemen had ook een Heemskerkse koop man van 26, die in mei in Beverwijk reed met een promillage van 1,95. Er werd twee weken en een jaar ontzegging geëist, waarbij mr. Vink vier maanden van de ontzegging voorwaardelijk maak te. Hij stelde verdachte gerust: hij hoeft niet de cel in, Bankenbosch heeft slaap- barakken en men werkt buiten. Wat kan zich zo wazig voordeed, en ook onder twee namen, en verschillende geboorte data bekend stond. Bovendien had hij zware gevangenisstraffen in het buiten land achter de rug. PRIJZEN IN GULDENS: per 1 kg: gr. tong 99,949,19, grm. tong 10,04—9,71, kim. tong 8,918,58, tong 1 8,438,03, tong 2 7,75—7,53, tarbot 10,91—10,11, garnalen 1,401,31; per 40 kg: haai 49 28, poontjes 16, krab 3828, lever 38 28, krabbepoten 55, rode poon 7950, bot 4641, steen bolk 3125, tongschar 125—95, tarbot 296—144, griet 195—103, kabeljauw 1 66, kabeljauw 2 906, kabeljauw 3 9478, kabeljauw 4 9078, kabeljauw 5 7851, koolvis 2 42, koolvis 3 41, koolvis 4 3534, schelvis 2 8073, schelvis 3 78, schelvis 4 6158, schol 1 80—76, schol 2 88—77, schol 3 80—69, schol vier 72—65, wijting 2 51—41,, wij ting 3 57—38, wijting 4 50—32, makreel 1 45,40, makreel 2 46,20—17,60, makreel 3 30820, haring 1 35,60—27,60, schar 69— 42. Achter ieder lid staat de macht van meer dan 650.000 andere leden van het NVV „Er zijn verschillende soorten winkel diefstal, die van de vrouw die het voor haar gezin doet, maar ook die zoals u die pleegde: om het te verkopen”. Dit zei de politierechter tegen de 30-jarige Vel- senaar die in juli een portemonnaie en cassettebandjes meenam in een waren huis zonder te betalen. „Gestolen muziek klinkt vals”, zei mr. Vink. „Wat stond er eigenlijk op?” Dat wist de man ook niet. Hij kreeg conform de eis 300 boete, waarvan de helft voorwaardelijk. Grote spijt had de jongeman uit Heemskerk die in juni in Beverwijk zich zo ergerde aan het uitbundige gedrag van een vrolijke danser, dat hij uithaal de met zijn hand waarin hij een glas had. De dansende jongen viel, krabbelde overeind en kreeg nog een klap. In zijn gezicht en hals geraakt door het glas bloedde hij erg. Dat kwam hem op flink wat schade aan zijn kleding te staan en die wilde hij nu vergoed zien. Het ver velende was dat hij geen kwitanties van nieuwe kleding kon overleggen. In vriendelijk overleg werd de zaak althans „U maakt het steeds erger” zei mr. Vink tegen de 20-jarige Heemskerkse man die terecht stond voor rijden onder invloed op een bromfiets in juli. Op het laatst was het zelfs zo dat hij zich helemaal niet meer herinnderde op een brommer gezeten te hebben. De brom mer was ook nog gestolen trouwens. De straf, conform de eis: een week, en zes maanden ontzegging. Die was ook zo weggelegd voor de 48-jarige Velsense hoorder, die, het drinken ontwend op een booreiland door de politie op de brommer werd aangehouden „in kenne lijke staat”. Hij herinnderde zich overi gens niets meer van de liederlijke taal die hij toen had uitgeslagen. „Misschien de warmte toen.dacht hij. Mr. Vink: „Maar u bent in Libië gewend Ver dachte: „daar drinken we niet” Hij was bang voor ontslag, maar de politierech ter wees hem erop dat je gevangenis straf ook in je vakantie kunt uitzitten. BESOMMINGEN: KW 15 55.000, 39 25.000, 206 11.800, 215 25.000, UK 1 18.000, VL 90 17.500, 103 32., IJM 44 14.800, 23 2.070, GO 26 17.600, SCH 65 8.200, UK 89 7.400; garna len: DZ 3 1.600, 4 1.400, 7 1.600, TM 8 1.600, ZK 10 1.500, 44 2.100; spanvissers: EH 7 en VD 6 3.000, UK 54 en 208 3.400, 78 en 107 4.100, 135 en 145 3.100, 196 en 234 4.500, VD 1 en 17 1.780, 15 en 128 6.000, 46 en 115 3.900, YE 25 en 115 3.900, YE 25 en ZL 6 2.800, en IJM 15 en UK 200 4.300. HET WAS allemaal bijna volmaakt. Bijna, omdat de KW 123 met zijn veer tienhonderd bakken koolvis had ver zuimd zich tijdig voor de maandagmarkt te melden. Vandaar dat door de handel reeds diverse bestellingen bij de impor teurs waren geplaatst, hetgeen uiteraard niet zonder invloed op de verdere vraag is gebleven. Voor deze import-koolvis moest ongeveer een gulden per kilo worden betaald, hetgeen niet bepaald als goedkoop kon gelden. Maar men was nu eenmaal verplicht de bestellingen op te nemen, zodat tevens reeds in de grootste behoefte was voorzien. Vrijspraak was er voor een 26-jarige Zaanse steigerbouwer die in juni in Beverwijk voor vermeend rijden onder invloed werd aangehouden. Verkeerd verkeersgedrag kon hem niet verweten worden. De brommer die hij aanreed reed in feite tegen hem op, en wat de drank (2 pilsjes) betreft: die viel op een gevaarlijke bodem van medicijnen. Erg duidelijke symptomen van drankgebruik waren er ook niet. Hij had zijn auto nodig zei hij voor zijn beroep. Dat vond mr. Vink vreemd voor een steigerbou wer. „Die gaat toch de lucht in”. Echter verdachte’s werk lag kris-kras door het land. Hij zal het met deze uitspraak rustig kunnen blijven doen. De officier kon al waren er symp tomen niet bewijzen of een 44-jarige Santpoortse musicus onder invloed had gereden. Deze was eerst tegen een stil staande auto opgebotst (geslipt, zei hij), toen probeerde hij de wagen los te rukken, maar scheurde daarbij zijn vin ger open. Later kreeg hij, rijdend met de gehechte vinger zo’n pijnscheut dat hij tegen een lichtmast en een lantaarnpaal opbotste. Dat was althans zijn verkla ring. Voor het verkeersgedrag vroeg de of ficier 125 (de aangereden auto), en 75 (de palen). Verdachte’s vrouw had voor dat de politie 's morgens kwam de eigenaar van de aangereden auto ge waarschuwd. Dus er was geen sprake van dat hij zijn identiteit niet bekend had gemaakt. Wél in het tweede geval, toen hij de auto liet staan en wegrende. Daarvoor werd 100 en vier maanden ontzegging geëist. Dat zou verdachte ernstig duperen, en gedupeerd was hij óók al door zijn vinger. Mr. Vink was clementer: 125 boete en 25 voor het verkeersgedrag, ƒ100 voor het tweede feit, en de ontzegging voorwaardelijk. Van andijvie is het aanbod nog tame lijk ruim. De goede kwaliteit bracht 45 cent per kilogram op. De nog resterende aanvoer van spinazie werd voor hoge prijzen verhandeld tot 160 cent per kilo. Sla varieerde in prijs van 10 tot 35 cent. Spinazie en sla hebben vorige week veel geleden van de regen en de hagel, zodat lang niet alles kon worden geoogst. Bloemkool begint schaars en duur te worden: tot 150 cent per stuk. Bospeen trok in prijs aan: van 32 tot 80 cent per bos en van 31 tot 41 cent per kilo voor de waspeen. Er komt veel meer prei op de markt. Men betaalde er tot 61 cent per kilo voor. Er kwamen deze week ook nog kassnijbonen, die tot 480 cent per kilo noteerden. De verschillende koolsoorten gingen vlot weg. De boeren kool haalde tot 50 cent per kilo. Witlof is nog schaars en duur: tot 280 cent per kilo. Vrijdag waren de prijzen als volgt: andijvie 15-45, bloemkool 35-148, bos peen 32-80, breekpeen 10-21, boerenkool 35-50, groene kool 14-30, knollen 38-54, prei 38-61, spinazie 40-160, sla 10-35, spruiten 65-148, tomaten 60-190, uien 6- 51, waspeen 31-41, witlof 250-280. BEVERWIJK. Bij een nog flinke aanvoer zijn de bloemen de gehele week goed aan de prijs geweest. Dat is overi gens het normale beeld in het laatst van oktober. Over het algemeen blijven de prijzen begin november nog op peil, om tegen de Sinterklaasweek te zakken. De tros-chrysanten haalden deze week tot 340 cent per bos. De jaarrond-chry- santen varieerden van 220 tot 310 cent. Voor de geplozen chrysanten werd tot 73 cent per stuk betaald. Fresia is schaars en duur: tot 410 cent per bosje. De anjers gingen de gehele week vlot weg voor een prijs van 55 cent. Voor de rozen werd 20 tot 65 cent genoteerd. Irissen waren ook goed te verkopen voor 125 tot 400 cent per bos. Er is nog altijd een behoorlijk aanbod van nerinen. De prijzen liepen omhoog tot 80 cent per stuk. Het aanbod van lelies is gering. Voor de goede Rubrum werd tot twee gulden per tak betaald. Bij de potplanten stonden de cycla men deze week volop in de belangstel ling en deze haalden een prijs tot 820 per stuk. Dat betaalde men ook voor de ,achmea. De pot-chrysanten varieerden van 40 tot 70 cent per stuk. Hoewel het areaal schorseneren niet meer zo groot is als enige jaren geleden, zullen er toch voor dit product weer speciale veilingen worden gehouden, voor de eerste maal op donderdag 1 november. Het groentenpakket wordt kleiner en van verschillende produkten loopt de prijs op. Zijn illegaal werk werd daar niet gehonoreerd met nationalisatie. Hij bleef een jaar tolk in Frankrijk bij het Ame rikaanse leger, en daarna leefde hij van de hand in de tand in dat land. Zijn volgende verblijfplaats was België. Daar trouwde hij en kreeg drie kinderen, warvan een blind werd geboren. Niets bleef hem bespaard, tenslotte liep die vrouw weg met een Frnasman. Op goed geluk kwam hij naar Nederland, me het plan hier een boot naar Zuid-Amerl- ka te nemen. (Van een medewerker) VELSEN De kinderboekenweek is vandaag weer begonnen. Het is een wat gerekte week, die duurt tot 7 november. De boekhandelaren besteden daaraan vanzelfsprekend extra aandacht en rich ten zich in deze week praktisch geheel op het kinderboek. Ook de Jeugdafdelingen van de Openbare Bibliotheek in Velsen komen met een aantal activiteiten, die uit alleraardigste onderdelen bestaan. BEHALVE VIER grote eenheden met oceaan-haring, arriveerden donderdag en vrijdag ook nog enkele span vissers met haring uit dé binnenzee. Deze vis was van een uitstekende kwaliteit, zodat de aanvoeren voor ruim 35 per bak al spoedig naar alle windstreken waren verdwenen. DE VOORRAAD platvis is na de maandagmarkt weer uiterst gering ge bleven, vooral omdat de kotters, na de gehele week voor een behoorlijke aan voer te hebben gezorgd, nu hun bokken weer van boord wensten te halen ten- eeinde weer op de spanvisserij te kun nen overgaan. Dit heeft een verruimde aanvoer van gul ten gevolge gehad, hoe wel een en ander toch enigszins is tegengevallen. De hoop van deze vissers is dan ook op de haring gevestigd, of en dit valt nimmer te voorspellen op sprot voor de kust. Hier is immers ook altijd nog wel een gaatje voor te vinden. Een bekend sprookje, dat elke kleuter wel eens verteld zal zijn, wordt op i folder uitgereikt aan de lezertjes tot met acht jaar. In de tekst sprookje zitten een fouten en de opdracht voor het kind luidt: de fouten opsporen en aanstre pen. Kinderen van 9 tot en met 12 jaar krijgen een ander wedstrijdformulier, waarin illustraties uit een viertal boeken staan afgedrukt. Zij moeten deze teke ningen opzoeken of herkennen. Voor le zers boven de dertien jaar bestaat er ook een erg interessante opdracht. Zij krijgen een formuliertje waarop staat: „Stel dat je de kans krijgt de schrijfster van dit verhaal („De trom van Jhanny Salwee” door Leonore de Vries) te inter viewen. Welke drie vragen zou je haar In Amsterdam ging hij met een vrouw die hem naar zijn zeggen al zijn geld afhandig maakte. In Heemskerk hield de politie hem aan in een woning waar hij bezig was in te breken. Hij werd betrapt door de eigenaar, die met hem in een hevig gevecht verwikkeld raakte. Een triest verhaal. Maar eenzij dig van de kant van verdachte en raads man. Mr. Vink had toch zijn twijfels omtrent verdachte, vooral omdat die GEHEEL ANDERS was het met de schelvis gesteld, waar de prijzen van de grofste soorten zich op een hoog peil bleven bewegen. Voor de kleine schelvis kwam het verzadigingspunt al spoedig in zicht, maar tot verbazing van velen bleef de prijs hiervan toch hangen rond ruim vijfentwintig gulden per premie- kistje. Door dit grote kwantum heeft de wijting stellig een veer moeten laten, ofschoon hier toch ook altijd nog ruim twintig gulden per premiekist voor werd betaald. wat dit deel van de schade betreft geregeld. De verdachte kreeg twee maanden de kans om de schada globaal begroot op 500, te vergoeden. Dan komt de zaak weer voor en is de schade niet geregeld dan zal dat blijken. Boven dien volgt ook de verdere behandeling, cq. veroordeling van de mishandeling. 6-G-45 Deze BON in gesloten envelop (zonder postzegel) zenden aan: NVV, Antwoordno 5570, Amsterdam-W IJMUIDEN Maandag 8 oktober: MT Caroline VL. 90. Woensdag 10 oktober: Hektrawler Tet- man Hette KW. 74 Donderdag 11 oktober: Hektrawler Schout Velthuys KW. 49, MT Wilhelmi na Johanna KW. 39. Maandag 15 oktober: Hektrawler Rijnmond II KW. 43; MT Francina KW. 153; Anita VL. 34; Voorbode VL 103. Woensdag 17 oktober: Hektrawler On derneming I SCH. 90; Vooraan VL. 115; MT Petronella VL. 131; Liesje en Rutger VL. 153. Donderdag 18 oktober: Hektrawler Willy KW. 141; Anna Hillina KW. 170; MT Ursinus VL. 1. Vrijdag 19 oktober: Hektrawler Navis IJM. 21; Jan Maria KW. 171; Frans Vrolijk Czn SCH 81. Maandag 22 oktober: Hektrawler Rijnmond V KW 42; Rijnmond VI KW 135; Rijnmond III KW 85; Rijnmond IV KW 85; Cornells den Duik KW 144. MT Geertruida KW 80; Albatros KW 87; Brittenburg KW 121; Marry Martin KW 149; Soli Deo Gloria KW 152; Onderne ming III SCH. 117; Ada VL 7; Voorloper VL 16; Elisabeth VL 105; Michiel Jan VL 110; Bets en Gerda VL 112; ML Jacoba Catharina KW 132; Michiel KW 167 (25 okt. binnen); Arend Cornells KW 205; Leendert Jan SCH 256; MK Dage raad IJM 4; Poolster IJM 11; Gelria IJM 18; Maarten Cornelia IJM 44; Klaartje IJM 94; Janny Jacoba KW 4; Deo Volente II KW 11; Ada KW 29; Liman- da K W33; Rose Marie KW 34; Pelikaan KW 88; Helena Jacoba KW 106; Wilma KW 113; Klazina Marijke K W127; Tiny KW 145; Gijsbert Marian KW 150; Cor nelia KW 174; Dirkje KW 178; Solea KW 180; Valk KW 185; Elly K W187; Alida Jacoba KW 195; Willem Senior KW 197; Yvonne Yolanda KW 206; Jan- neke K W209; En Avant KW 210; Jana KW 213; Agatha KW 214; Area KW 217; Arie Jacob KW 221; Jacob Senior KW 226; Marco WR 32; Dieuwina WR 45; Johanna Cornelia WR 57. Dinsdag 23 oktober: Hektrawler Hol land KW 123; MT Robert IJM. 30; Protinus IJM 154; Willem VL. 121; Voorwaarts VL 142; MK Limanda KW 33; Solea WK 180. Woensdag 24 oktober: Hektrawler Eg- mond IJM. 26; Elisabet Christina KW 41; Hendrika Johanna KW 81; Cornells Vrolijk Czn. SCH 171 MT Jacob KW 55 naar Haarlingen; MK Alice Therese IJM. 15; Iris IJM. 16; Eben Haezer IJM. 23; Klaartje IJM. 94; Limanda KW 33: Solea KW 180; Anna Lydia KW 194; Wilhelmina SCH. 173. Donderdag 25 oktober: MT Protinus IJM. 16; Ada KW. 29; Arie Jacob KW 221. Straat. M Geboortedatum: Nationaliteit: Mijn beroep is: 0 Ik werk bij: Adres bedrijf: Aard bedrijf:

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 7