Agenda j^EUR B.V.>| Pat Mat en Weenink werken samen Drie knaapjes betrapt bij autovernielingen rpnr IbLi I EXPOSITIE DE BEIIKEDHOE U loopt meubeltjes te kijken... massief eiken i Oisterwijk J meubelen^ Ach deze advertentie is toch overbodig! Li SKIKOLLEKTIE Vrije toegang (JUWELIERS! 3 'i i i kbssiek& tijdloos NATIÖNALEW^ BLÖEMENVAK TENTOONSTELLING 1373 in het gebouw van de V.B.A. afd. potplanten (voorheen Zomertijd Olieboycot Autoloze zondag 1 Autoloze zondag 4 Autoloze zondag 2 Autoloze zondag 5 Autoloze zondag 3 Zeepostverzending U raakt niet uitgekeken op 700 dessins. „Kiesdrempel zou 25 pet van 42 partijen hebben geweerd Fluoridering Kort, alstublieft! zzrfrGd muschter ^waarde waard zijn gasten waarlijk verwent 20 21 V R IJ D A G 9 NOVEMBER 19 7 3 J? i 3 tBijna téveel vanfietgoeèe! RESTAURANT nmt/i nux. DE GROOTSTE heeft Heemskerk Velsen-IJmuiden Velsen-Noord Beverwijk TAFELS STOELEN B WANDKASTEN L BANKSTELLEN TV KASTEN B DEKENKISTEN AMSTERDAM ADVERTENTIE LEZERS WHEÜ LEZERS ADVERTENTIE E. E. ARRIAS, Haarlem uur ADVERTENTIE ADVERTENTIE 7 ADVERTENTIE ADVERTENTIE rc. ADVERTENTIE (Van een onzer verslaggevers) ADVERTENTIE (Van een onzer verslaggevers) 2 De hele Grote Houtstraat doorgelopen^ Niets gevonden. De Houtbrug over. Direkt naar rechts. Verrassing! Op nummer 42. Klassiek wonen. Grachtenhuis vol eksklusieve interieurs. uw leverancier voor alle Bouw- en Stucadoors- materialen in groot en klein verpakking. Sierpleisters - Bouwvakgereedschappen. Tegelshowroom met grote sor tering decor-tegels. *VVVVWVVVVVVVVV\AA/VVVVV\rt/VVV\AA*VVVVV Tel. showroom Koudenhorn 60 32 23 68. Zaterdag geopend 9-13 uur. 'WWWWXA/WWWWWWUWWVWWWWX. SsGen.Cronjéstraat 83^ Hiark .n-t<1.’5U83 k. OEG STGEEST - TELEFOON 01710 - 53188 Aangesloten bij de DIKKER&THIJS Groep Raamsingel 42. Haarlem. Tel. 31 51 12. JJW BETAALBARE JUWELIER^ DIVERSEN Micro-Theater (Pius X-college, Büllerlaan). 20.30 u.: „Neerlands Hoop Express”. De Slof (Raamveld). 20 u. showavond met Mokums Jordaan cabaret en Spaans orkest, voor invalidenverenigingen Op Hoop van Ze gen. Centrale Aalsmeerse Veiling Anjers, Chrysanten, Cyclamen, Freesia’s, Gerbera’s, Rozen, An- thurium en vele andere soorten snijbloemen en potplanten in meesterlijke arrangementen. Zaterdag 10 november 1973 van 12.00 - 22.00 uur Zondag 11 november 1973 van 11.30 - 22.00 uur Toegangsprijs: f 3.-per persoon voor volwassenen, voor kinderen f 2,-. Wat mij betreft was de autoloze zon dag een zegen. Hopelijk zullen er nog velen volgen in verband met de algehele bezuiniging, dus niet alleen vanwege de olieboycot. Ik voelde mij eindelijk weer op mijn gemak op straat. Voor het eerst zag ik ook weer kinderen op straat spelen. De stilte hoefde nu niet meer met de auto gezocht te worden. Wat zou trouwens de algemene mening zijn over een televisie-vrije-avond af en toe? Het lijkt mij vele voordelen te hebben, bij voorbeeld voor de horeca-sector, verga deringen, hobby’s, lezen, volgen van cur sussen en voor communicatie met vrien den, die je anders zou kunnen storen. O. VAN OVERBEEK, Santpoort Beperkt aantal ski’s voor halve prtfs. Jan van Goyenstraat 18 Heemstede. Telefoon 28 53 09. R-u-i-m-e parkeergelegenheid. Helaas moest daartoe worden overge gaan heus het zal wel nodig zijn, maar.„wat een overheid”. Eerst moch ten ouden van dagen en minder validen per auto kerkwaarts gaan respectievelijk worden gereden. En toch, in de krant van vrijdag 2 november werd die uit zondering ingetrokken. De gelovigen moesten daar een open oog voor hebben en dus thuis blijven. Maar.een andere wijziging. Zaterdag mag men nu van 12 tot 13 uur ’s nachts door rijden. Dit dus ten behoeve van de bezoekers aan de nachtvoorstellingen in de bioskopen en de nightclubs en zo! Fijn gezien van onze regeerders, alle lof. En dan moet men op het plaatje in de krant zien dat drie ministers fietsen krijgen aangebo den, heerlijk voor die arme jongens, geweldig! Al met al zitten wij heel braaf thuis en gaan niet naar de kerk. M. VAN DER BIJL. Haarlem. DEN HAAG. Het invoeren van een kiesdrempel van 5 percent van de uitge brachte stemmen bij de Tweede-Kamer- verkiezingen zou een goede manier zijn om kleine en bij het ontstaan al ten dode opgeschreven partijen uit het par lement te weren. Harmenjansweg 19 Haarlem Zaterdag geopend 8-12 uur Telef. exp. 310612-310214 Pat Mat en Weenink hebben afgespro ken de besprekingen voort te zetten en binnenkort wethouder Camfferman over het idee van de clubs te polsen. „Het ontbreken van gemeentelijke steun aan de denksporten bevreemdt de clubs. We denken bijvoorbeeld aan subsi dies en het behulpzaam zijn van ge meentewege bij het oplossen van de zaalproblemen, die regelmatig terug ke- Een rit op de fiets op de eerste autoloze zondag - en er zullen er stellig nog enige komen - toonde een nog dunner verkeerspatroon dan de maan dagochtend tijdens de schoolvakan ties. Het gevolg daarvan was bij de verkeersinstallaties, welke in volle he vigheid werkten, enkele voor het rode licht wachtende verkeersdeelnemers voor een vrijwel ledig kruispunt. Een aantal fietsers en bromfietsers nam daarom de, huns inziens te laat komen de, beslissing van de installatie maar over en reed doodrustig „door het rode licht”. Het komt mij voor dat het geen onoverkomelijk bezwaar zal opleveren Om op die zondagen de verkeersinstalla ties geheel buiten gebruik te stellen of het oranje licht waarschuwend te laten knipperen. Trouwens, ook gedurende een groot aantal uren van de weekdagen, zeker tijdens de avonduren, blijkt de verkeersdrukte zodanig te zijn af geno men dat regeling door installaties niet noodwendig lijkt. Zeker in een periode, waarin bezuiniging met brandstofver bruik wordt gepropageerd, wordt vaak onnodig wachten en weer optrekken met het daaraan verbonden nutteloze brand stofverbruik voorkomen. F. TIJSTERMAN, Haarlem TENTOONSTELLINGEN Tentoonstellingsruimte (Const. Huijgens- straat). Expositie Christine Peursum (wand kleden) en Han Kuijper (schilderijen); geo pend tot en met 23 november op woensdag, vrijdag, zaterdag, zondag en maandag van 14 tot 16 uur. De grote toevloed van „ingezonden stuk ken” die plaats vragen in onze rubriek ..Schrijvendelezersschrijvendelezerssch rij ven" noopt ons paal en perk te stellen aan de lengte van de ontboezemingen. Een lengte die de laatste tijd weer de spuigaten uit loopt. Wij moeten onze schrijvende lezers met nadruk verzoeken zo beknopt mogelijk te zeggen wat zij willen zeggen, waarbij een lengte van 250 woorden als maximum moet worden beschouwd. De redactie behoudt zich het recht voor té lange beschouwingen te retourneren, tenzij de inzender er uit drukkelijk zijn toestemming bijvoegt tot bekorting door de redactie zonder overleg. Waarom zij de reizigers naar Israël zo onder de Indruk van de woestijn die weer bloeit dank zij inderdaad hard werken, maar ook dankzij westerse know-how. De oriëntaalse Joden hebben evenmin als de Arabieren de woestijn tot bloei gebracht. Waarom zijn ze blind voor de tragiek van een volk dat twee magnifieke moskeeën in het hart van Oud-Jeruzalem heeft staan, moskeeën die ze allen met Israëlische permissie mo gen betreden? Waarom hebben we nu zo’n respect voor de grote mogenheden, want die waren het in feite die in 1948 de stichting van de staat Israël mogelijk maakten en daarmee een hoogst gevaar lijke situatie schiepen welke sindsdien onvoldoende is begeleid en gecontro leerd, terwijl we verder terecht wan trouwend staan tegenover wat „de grote broers” links en rechts bedisselen? Wat zouden we zeggen van iemand die een pachter van zijn grond verdrijft omdat de eigenaar die grond verkocht heeft? Heeft uw krant ons enkele weken gele den onjuist ingelicht over het in alle stilte bouwen van steden voor Russische joden op de hoogten van Golan, hetgeen gepaard ging met de verdrijving van 4000 bedoeïnen en gevolgd moest worden door de verdrijving van totaal 40.000 bedoeïnen? Indien deze informatie on juist was, waar bleef dan de rectificatie en indien juist, waar bleef dan h et protest? Waarom vinden we boycot van Outspan-sinaasappelen en Angolakoffie zo’n voorbeeldig middel om onze mening kenbaar te maken en waarom is de olieboycot nu opeens politieke chantage? Ik ben tegen terreur in welke vorm en van wie dan ook, pro-arabisch en toch geen anti-semiet in de gangbare beteke nis van het woord, dat gelooft niemand, behalve misschien een jonge, intelligente Israëliet. W.J. HERTOGH, Santpoort-Zuid BIOSCOPEN City Theater, vrijdag 20 uur en zaterdag 19 en 21.15 uur: „Dolle liefdesavonturen van drie apothekersdochters’ Stadsschouwburg, zaterdag 20 uur: „Battle of the Bulge” DIVERSEN Museum Beeckestljn, Rijksweg Velsen-Zuid, diverse stijlkamers, dagelijks te bezoeken van 10 tot 12 uur en van 14 tot 17 uur: zondag alleen van 14 tot 17 uur. Noordelijk Koetshuis „Beeckestljn”. Dage lijks behalve maandag van 14 tot 17 tentoonstelling Alex van Warmerdam. Stadhuis Velsen, Plein 1945, dagelijks (behal ve zaterdag en zondag) te bezichtigen van 10 tot 12 uur. Telefoon 19000 Oude Raadhuis, Velsen-dorp, zaterdag en zondag van 13 tot 17 uur: Tentoonstelling Flevum en de Romeinen In Velsen. Omdat de reden voor het instellen van de autoloze zondag een zo bedroevende achtergrond heeft en vele sectoren van het maatschappelijk leven erdoor getrof fen worden, valt het moeilijk toe te geven, dat we aan deze eerste dag qua gezondheid (zowel fysisch als psychisch) minstens een jaar gewonnen hebben. Het zal toch niemand ontgaan zijn dat de vele wandelaars en fietsers die we te genkwamen een ontspannen en blijdere uitdrukking op hun gelaat vertoonden dan wanneer zij achter het autostuur opereren en in file’s staan te mopperen. Beseffen we eigenlijk wel wat wij el kaar en onszelf aandoen aan herrie en stank op een dag, die toch in feite als rustdag bedoeld is? Zou bovengenoemde maatregel misschien nog een andere, op hoger niveau gelegen, bedoeling hebben ons tot het inzicht te brengen dat we druk bezig zijn elkaar te vernietigen als het zo doorgaat? Het lijkt me het over denken waard. SANTPOORT. Bewoners van de Van Dalenlaan hebben door hun kordaat optreden de politie in staat gesteld de hand te leggen op drie knaapjes, die al maanden lang in deze omgeving vernie lingen aanrichtten aan geparkeerd staande auto’s. Antennes werden omge bogen, soms ook afgebroken, terwijl zijs piegel tjes eenzelfde lot ondergingen. Zij werden nu op heterdaad betrapt en vastgehouden tot de politie arriveer de. Deze nam de jongens, respectievelijk 10, 12 en 13 jaar oud, mee naar het bureau en lichtte de ouders in, waarna de knaapjes werden afgehaald. Door de ouders werd toegezegd de schade te zullen betalen. Niettemin zijn de antece denten van de jongens genoteerd, zodat zij bij herhaling kans lopen voor de kinderrechter te moeten verschijnen. BEVERWIJK. Vertegenwoordigers van besturen van de schaakverenigingen „Pat Mat” en Weenink” hebben bespre kingen gevoerd omtrent een samenwer king tussen beide clubs, echter met be houd van zelfstandigheid. Men denkt in de richting van een gezamenlijk georga niseerd schaaktoernooi en het inkopen van materiaal voor de verenigingen. MUZIEK De Schouw (Bleijenhoevelaan). 20 u. optreden van diverse zangkoren (organisa tie werkgroep zang van Velser Gemeenschap) Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, ach ter de naam van het schip vermeld. Australië: ms „Abel Tasman” (18 nov.), Brazilië: ms „Gooiland (13 nov.), Canada: ms „CP Trader” (13 nov.), Indo nesië: ms „Thuringia” (12 nov.), ms „Au- tolycus (16 nov.), Israël: ms „Hope Isle” (15 nov.), Ned. Antillen: ms „Mercurius” (12 nov.), Nieuw-Zeeland: ms „Torrens” (15-11), Suriname: ms „Mercurius” (12- 11). Verenigde Staten van Amerika: ms „Sea-Land McLean” (14 nov.), Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika: ms „Brasilea Europa’s grootste stalenboek. BAKKER’sJt^BEHANG Gen. Cronjéstraat 135, tele- e foon023-255432. Herensingel 5 Hoek Amsterdamstraat. tele- foon 023-322377 Wie gedacht had er afgelopen zondag rustig met de fiets op uit te trekken, kwam bedrogen uit. Mede door het mooie herfstweer hadden honderden ge zinnen zich kennelijk op het rijwiel gehesen, zodat het wel een „Grote Nati onale Rijwieldag” leek. In een tijdsbestek van ruim twee uur kwam ik in de omgeving van Aerdenhout-Bloemendaal maar liefst 608 fietsende Nederlandërs tegen, stuk voor stuk met een brede glimlach op het gezicht. Nou ja, niet allemaal, want de stijve spieren laten zich bij een vrij vermoeiende bezigheid als het fietsen vroeg of laat toch voelen bij ons autominnende volkje. Fietsenbe- dreiger nummer één de auto mag dan voorlopig op zondag van het strijd toneel zijn verdwenen, een goede plaats vervanger vormt de fiets zelf. Speciaal (doch niet uitsluitend) de fietsende kin deren voelen zich nu kennelijk geroepen om de gehele rijbaan of zelfs de auto wegen in beslag te nemen! Kreten van de overige familieleden in de geest van „Pietje, wat zeg ik nou? Réchts houden!” brachten dan ook veelvuldig verstoring in de indrukwekkende stilte. Als punt van kritiek op de autoloze zondag wil ik wel de bromfiets noemen. Juist nu er zo weinig lawaai op de weg is, valt een langsvliegende bromfiets des te meer op, en niet in de laatste plaats door de uitgestoten wolken onverbrande meng- smering en wat dies meer zij. Daar bovendien praktisch uitsluitend jonge mensen van een bromfiets gebruik ma ken, vraag ik me af of dat ook niet aan banden gelegd kan worden. Conclude rend mag van mij de autoloze zondag gehandhaafd zo niet uitgebreid worden, mits men zich ook op deze dagen aan de verkeersregels blijft houden. N. DE JONG, Aerdenhout BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat) 19 en 21.15 u.: „The Professionals”, 19.30 u.: „Irma la Dou che”, 23.30 u.: „Ontsnapping uit Yuma”. Luxor Theater (Breestraat). 19 en 21.15 u.: „De wraak van de gele zwaardvechter”. TENTOONSTELLINGEN. Kennemer Oudheidkamer (Huize Schey- beeck, Velserweg 2). Geopend op woensdag van 14 tot 17.30 en op donderdag van 19 tot 21.30 uur Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510- 25120. Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie Sonja van Es (etsen); geopend tot en met 4 december van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. TONEEL Vrijburcht (Vrijburglaan). 20 u. toneelgezel schap Vriendenkring met „Vrouw zoekt moordvent”. Mevrouw Vorrink begrijpt niet waar om we nog geen zomertijd hebben. Het is nogal eenvoudig: we hebben als (West- europese zomertijd)! Zou ze de Duitse zomertijd, Middeneuropees, weer willen invoeren net als destijds op 15 mei 1940? Van 1916 tot 1940 kenden we in ons land Amsterdamse tijd en ’s zomers Amsterdamse zomertijd. De Duitsers voerden op 15 mei meteen hun zomer tijd in, de klok werd 1.40 min. voorgezet, want onze eigen zomertijd was nog niet in werking. Dat is zo gebleven tot 1947, enkele jaren ook in de wintermaanden: dan kwam de zon omstreeks kerstmis zo tegen tienen op. Het verzetten van de klok had in ons land altijd bezwaren opgeleverd, vooral bij hen die zich door de ten behoeve van de laat opstaande stedelingen ingevoerde, zomertijd ge dwongen zagen ook hartje zomer met donker op te staan. Als compromis is toen in 1947 besloten tot de invoering van Middeneuropese tijd gedurende het hele jaar: de klok werd vergeleken met onze plaatselijke tijd veertig minuten voorgezet: dat merkt u binnenkort als het ’s ochtends snel later licht wordt. Het voordeel was bovendien dat voor geheel West Europa en ’s zomers zelfs met inbegrip van Groot-Brittanië en Ier land dezelfde tijdsaanwijzing gold, met alle daaraan verbonden voordelen voor dienstregelingen in het grensoverschrij dend vervoer. Zet men de klok ’s zomers een uur vooruit dan leidt dit tot energie besparing, voorzover het niet leidt tot méér lichtgebruik in de ochtenduren: de lengte van de dag verandert immers met geen seconde; het is puur en simpel een zacht lijntje om de mensen eerder uit de veren en vroeger onder de wol te krij gen, een grootscheepse volksverlakkerij, die echter succes heeft, zolang het niet te ver gaat. Want uiteindelijk hangen de lengte van de dag en de tijdstippen van zonsopkomst- en-ondergang niet van de wetgever af, maar van de geografische ligging. Italië, met circa één uur kortere dagen en oostelijker gelegen kan ten behoeve van zijn toeristen nog wel van zomertijd profiteren, ongeveer in de ma te waarin wij er voordeel van hadden in de jaren tussen de beide oorlogen. Maar Nederland met zijn druk verkeer over de Belgische en Duitse grenzen, heeft er wel nadeel van als twee maal per jaar dienstregelingen op ons eigen houtje zouden moeten aangepast. En wat zijn de voordelen op het gebied van energie besparing? Half mei zou de zon pas om half tien ondergaan. Mooi, Maar hij komt pas om kwart voor zes op: hoeve- len zouden zich ook in mei nog bij donker moeten klaar maken voor het werk? Juni en juli zullen geen proble men geven: maar het wordt toch pas om kwart over vijf licht op de langste dag: voor agrariërs is het dus het hele jaar melken bij donker geblazen. En hoe denken de moeders er over die midden in de zomer de kinderen om tien uur enigszins in het donker te slapen kunnen leggen? In augustus is het zoals in mei: half augustus is het pas tegen half zeven licht, waar dan een lange avond, tot negen uur, tegenover staat. Wie begin september nog tot tegen achten wil blijven tennissen, zal het er voor over moeten hebben dan reeds met licht naar zijn werk te rijden; zon op om kwart over zeven. Toen we nog Amsterdamse zomertijd kenden, voor de oorlog, begon deze bij ons niet op dezelfde datum als in Engeland: door de westelijker ligging had Engeland er langer dan wij last van dat het te laat licht werd, wij konden de klok een week of wat eerder voorzetten. Die situatie zouden we ook in ons land krijgen: zonder veel verlies in de morgen uren en met veel winst in de avond kan men de klok hooguit ’n week of zeven aan weerszijden van de langste dag wel verzetten, maar daarna overwe gen de bezwaren. W.J. JONG, Heemstede. Deze week las ik op een winkelraam de leuze „Een vrije keuze voor vrije mensen!” Wat een giller: 1. Fluoridering wordt er waarschijn lijk doorgedrukt met een wet. 2. Een deel van wat we betalen aan de electriciteitsmaatschappij is bestemd voor nieuw te bouwen kernenergiecen trale. 3. Het percentage vergiften in de melk is, „behoudens een kleine uitzondering, waaraan gewerkt wordt”, toelaatbaar volgens norm zus en zo. Deze drie zaken waren te vinden in de pers van afgelopen week. Bij 1: Er bestaan wél conclusies van onderzoekers onder meer in Engeland, die menen zich verantwoordelijk te moeten voelen voor de volksgezondheid, waarin fluoridering met het oog op de volksgezondheid wordt afgewezen. Welke onderzoekingen zijn er in Nederland verricht, bijvoorbeeld met betrekking tot nierpatiënten, suikerzieken, aderverkal- kingspatiënten, reumapatiënten? Wat be tekent voor hen een plotseling constante toevoeging van fluor op lange termijn? Het argument: belang van de volksge zondheid lijkt mij zeer aanvechtbaar: tandcaries is niet besmettelijk en wan neer ik mijn tanden verwaarloos, is dat mijn verantwoording (en ellende), maar niemand anders krijgt er kiespijn door. Zolang we niet de voor- én nadelen van fluoridering kunnen te horen krijgen, wil ik geen fluoridering die mij wordt opgedrongen. Ik vraag me wel af welk belang wie heeft om dit door te druk ken? De watermaatschappij? Vreemd. Of misschien de farmaceutische industrie? Bij 2: Wij voeren een nationale mi- lieuactie met de ene hand. Met de ande re hand betalen we, en zoals ik las dikwijls oznder het te weten, alvast mee aan de vernietiging van dit milieu en vermoedelijk onszelf via onze electri- citeitsrekening. Een kernenergiecentrale is, naar ik begreep, een soort gecamou fleerde stralingsbom op lange termijn. Bij een ongeluk zijn de gevolgen niet te overzien —het afval vergt honderden jaren om niet meer gevaarlijk te zijn. Bij 3: We krijgen dus dagelijks onze portie gif binnen, die toelaatbaar is. Ik vraag me wel af, wanneer het percenta ge dan niet meer toelaatbaar geacht kan worden: wanneer ik alle percentages op tel die ik dagelijks slik via, naast de melk, kleurstoffen, smaakstoffen, be waarmiddelen en giffen (o.a. in melk- produkten) of wanneer ik, alleen voor melk, al die dagelijkse percentages voor bijvoorbeeld een half jaar bij elkaar tel? We kunnen het woord vrijheid beter afschaffen, wanneer we niet weten wat we er mee moeten doen. M. KAHMANN, Haarlem. En als die waard een specia- -r C list is en zijn gasten ontvangt in een X y ambiance die je in deze tijd nauwe- lijks meer voor mogelijk houdt, dan L- bent u in De Beukenhof. i oS- Waar u uw vrouw verrast, vrienden verbluft, zakenrelaties q tracteert, maar ook met uw familie onder elkaar kunt banketteren. En r toch tegen vaste vriendelijke prijzen. r Elke dag vanaf 10 uur open, -ook zondags- Dat blijkt uit een becijfering die de journalist Louis Sinner gemaakt heeft in zijn gisteren gepubliceerde boek over de 42 politieke partijen die sinds 1848 in het parlement vertegenwoordigd zijn. Sinner berekent in zijn boek „De wor tels van de Nederlandse politiek” dat van deze 42 partijen er maar liefst 25 zijn geweest die nooit meer dan 5 per cent van de stemmen wisten te verkrij gen. Twintig oude partijen zouden zelfs nooit de drie percent hebben gehaald. De percentages vijf en drie zijn veel gehan- teerde criteria in de discussie over het al ren”, zo meent het bestuur van Weenink. dan niet invoeren van een kiesdrempel. Toonzaal: Leidsekade 102 (naast Lido, bij Leidseplein) tel. 020-233917 Maandag t/m zaterdag 9-18 uur, donderdagavond tot 21.30 uur. i J

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 21