f VilV jonge, energieke vertegenwoordiger TOTALE ^3 OPHEFFINGS UITVERKOOP 20TOT50% KORTING ^Stiftte steno-typiste 195 tijdelijk van fMvoor De oliecrisis is een feit. Olie wordt schaars en Wij wensen u een zorgeloze vliegvakantie toe! OPEN HAARDEN aanzienlijk duurder, dus ook vliegtuigbrandstof. Inmiddels heeft u zich wel af gevraagd: wat zijn de gevolgen voor mijn vliegvakantie? Een brandstof-toeslag* die maar een zeer klein gedeelte uitmaakt van de door u reeds betaalde of nog te betalen reissom. In onderstaande opgave ziet u hoe minimaal in feite deze prijsverhogingen per retourreis zijn: Si OFFICIËLE PUBLIKATIE 25,- 10,- 12,- 15,- München Oslo Salzburg Alicante Palma de Mallorca Zaragossa Malaga Tunis Cairo Funchal (Madeira) Las Palmas en Tenerife (Canarische Eilanden) Athene/Rhodos HAAST U SPOTPRIJZEN 14 VRIJDAG 30 NOVEMBER 1973 VR1 5 De in Nederland werkzame Reisorganisatoren en de Nederlandse Luchtvaartmaatschappijen. Deze brandstof-toeslag, welke m.i.v. 1 december van kracht is, kan met u als volgt verrekend worden: óf rechtstreeks aan de reisorganisatie, óf bij vertrek van Schiphol, óf bij uw boekingskantoor, óf bij de reisleiding ter plaatse in het buitenland. Uw reisorganisatie informeert u op welke van bovenstaande manieren het bedrag geïncasseerd zal worden. orgaan voor overleg en advies in noord-holland SU TC M. C. DE GOOYER Ml C GROTE HOUTSTRAAT 24 HAARLEM Bekendmaking verzending van machtigingsformulieren aan eigenaren/houders van motorvoertuigen II W I J J Df ,Ol;R "V!5l,AÏANff if Mooi aanbod - Deze toeslag is een zuivere kostprijsverhoging en als zodanig in overeenstemming met de Prijzenbeschikking van het Ministerie van Economische Zaken. HIBI Bandorama is een gespecialiseerd autobandenbedrijf, dat in zijn leveringsprogramma banden, accu’s en schokbrekers heeft. Ten behoeve van het bezoeken van zijn relaties (grootafnemers): garagehouders, vervoerbedrijven en fleetowners bestaat nu behoefte aan een Belangrijke mededeling voor iedereen die tussen december en eind maart een kompleet verzorgde vliegvakantie neemt (voorheen opbouworgaan noord-holland) Ter vervulling van een vakature zoeken wij op zeer korte termijn een bekwame Showroom geopend elke dag van 10-18 u. en volgens afspraak. Amsterdamsevaart 62 - 64 HAARLEM Telefoon 023 - 32 00 74 met de met Ei di Pi u Een Rustieke open haarden schoorsteenbouw modernisering schoorsteenmantels specialist in schoorsteenproblemen 3,5- Koi met wor Var Get Wif troi PA: Uil de laatste restanten voor die een zelfstandige baan krijgt in een prettige werkomgeving. Iemand met veel enthousiasme, voldoende technisch inzicht en bekendheid met de autobranche kan van deze baan heel wat maken. Hij mag rekenen op een goede honorering, er is een bedrijfsauto beschikbaar en bij gebleken geschiktheid kan voor een woning worden gezorgd. Bandoramii Sloterweg 113 (achter het winkelcentrum) Badhoevedorp telefoon 02968 - 30 80 en vraag dan naar de heer A. van Tol. Doe’ns mee met’t Pond’s 7-daagse schoonheidsplanr-dat is i dagen lang beschermen èn verzorgen met Pond’s dag- en nachtcrèmes (voor vette, normale en droge huid). De achtste dag ziet u ’t verschil. Pond’s matte dagcrème, vochtinbrengende dagcrème, voedende nachtcrème en vochtinbrengende nachtcrème nu tijdelijk f 1.95. Ook Doe-het-Zelvers opgelet. Namaak eiken balken. Echte eiken balken op maat gemaakt. Gasgestookte open haarden. Voorzethaarden. Diverse accessoires. Vele soorten wandbekledingen Naast type- en andere administratieve werkzaamheden zal zij eventueel worden belast met het notuleren van ver gaderingen van enkele werkgroepen en kommissies op het gebied van de sociale dienstverlening en het maatschap pelijk opbouwwerk Gezien de aard van deze funktie worden verlangd: opleiding steno-typiste en interesse voor maatschappelijke vraagstukken Naar gelang van op leiding en ervaring wordt een salaris geboden van 1017,— tot 1496,— per maand (excl. salarismaatregelen 1-1-’74 en 714% vakantieuitkering); opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds en in de Interprovinciale Ziektekostenrege ling; premie A.O.W. voor rekening van de stichting Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur van de Stichting, Kleine Houtweg 32, Haarlem. De Directeur van het Rijksbureau voor Aardolie produkten maakt bekend, dat in de periode van 26 november—5 december 1973 aan eigenaren/hou- ders van motorvoertuigen met kentekenbewijs (dus niet aan houders van bromfietsen) een formulier wordt toegezonden tegen inlevering waarvan, in ge val van rantsoenering van motorbrandstoffen, een bonkaart zal worden uitgereikt. Tijd en plaats van de uitreiking der bonkaarten zal in dat geval te zijner tijd in een officiële publikatie worden be kendgemaakt. De verzending van de machtigingsformulieren is ge baseerd op een éénmalige verstrekking van namen en adressen uit het bestand van de Motorrijtuigen belasting. Aan houders van motorvoertuigen die ge durende een korte overgangstijd na deze verstrek king alsnog in het bestand van de Motorrijtuigen belasting zijn opgenomen zal eveneens weliswaar op een later tijdstip het machtigingsformulier worden toegezonden. Dit heeft tot gevolg dat de eige naren of houders van bijzondere motorvoertuigen, die wettelijk van het doen van aangifte voor de Motor rijtuigenbelasting zijn vrijgesteld, deze formulieren met zullen ontvangen. Hiervoor zijn andere rege lingen getroffen, welke te zijner tijd eveneens wor den bekendgemaakt. De machtigingsformulieren dienen zorgvuldig te worden bewaard in afwachting van de uitreiking der bonkaarten. De mogelijkheid is niet uitgesloten dat het verzonden machtigingsformulier niet te bestemder plaatse komt of geheel in het ongerede raakt. Voor die gevallen is een klachtenprocedure voorzien, die in werking zal treden, zodra besloten is met de uitreiking der bonkaarten te beginnen. ik j (“VC? VU‘ Grote namen zoals: .Gant Lauret.M* Gant Perrin, Geutner, Heim, Heinrlcb, Ganaaleo".

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 14