Eenwording confessionelen op lange baan Sergeant in Spijkerkwartier doodgeschoten Alarminstallatie Watersnood in België Paul Getty stond de kou uren in Man tijdens ruzie doodgestoken n Talu Turks onderwijs in formateur Nederland telt 13,5 miljoen inwoners Overwerkte artsen helpen patiënten li d dun „Trek wet op hoger DD0En& dit ow „staat aan” uu STUDENTEN EN LERAREN: VERENIGING VAN ASSISTENT-GENEESKUNDIGEN: .1 „Kijk, ze hebben mijn oor afgesneden” Tanaka in ziekenhuis MAANDAG 1 7 DECEMBER 1973 1 M TEVREDEN BESLUITEN ib K( van EEG comi balai maki miss alle werl toesi gele) talin van ken, slag? UTRECHT (ANP) „De patiën ten in de ziekenhuizen worden over het algemeen behandeld door over werkte dokters. Maar de hoofd inspecteur voor de Volksgezondheid heeft nog nooit een onderzoek in gesteld naar fouten die de artsen ten gevolge van overbelasting ma ken”. De heer F. M. T. Rasker, voorzitter van de afdeling Amster dam van de Landelijke Ver eniging van Assistent-Geneeskun- digen, merkte dit zaterdag op tij dens de ledenvergadering van de LVAG in Utrecht, waarop onder meer de vaak overmatige werk tijden van de specialisten in oplei ding werden besproken. I CHU niet dichter bij KVP en ARP (Van onze redacteur in Rome) A (Van onze redactie in Amsterdam) fr 0.4 nw w w w n n z 2 12 6 12 8 0 3 1 18 2 20 14 2 8 6 2 1 8 6 6 7 7 8 8 5 8 5 4 uur uur uur uur 7 10 5 11 7 7 7 8 6 10 4 wor- i en ROTTERDAM. Zaterdag is de 27- jarige J. van Hagenbeek uit Rotterdam doodgestoken. De dader heeft zich later op het politiebureau gemeld. Het is een 39-jarige bewaker uit de Maasstad. In de resolutie, waarover de drie par tij-organen zich zaterdag in verschillen de bewoordingen uitspraken, wordt be sloten tot: er komt op 15 februari een voorlo pig bestuur van het CDA; een de het CDA aanvaardt het evangelie als richtsnoer voor het politiek hande len. definitieve bestuursorganen gaan functi oneren een en Deze foto werd gemaakt nadat Paul Getty was vrijgelaten door zijn kidnappers. Zijn rechteroor is door de bandieten afgesneden. Op dan funct mark mini! Pre? mini 6F zi te n< 1 vai in zij Da de de Ge vr ve Weer m titnni n buitenfind w ozo no wzw w wnw z nw w zw wzw zw wzw zo w zw 4 0 o 10 0.5 2 0 6 0 0 0.2 4 0 0 1 3 0 Oi bevi liste best sche te h teur haa: en paa: die moe 19' de ha ne he w w w w w w wnw wzw wnw wzw wnw A’ het ten gear van tant V gen van sie, zal star D vrij var dit hi b h tei re di in Vf hs tv m o 5 1 8 2 0.3 -6 -2 0 I 1 o -3 6 11 1 3 -7 2 6 1 0 0 8 -2 17 5 hij. Maar intussen was een speciale af gezant van hem, de Amerikaan Harry Chase, in Italië aangekomen om met de kidnappers van Paul te onderhandelen. Uiteindelijk werd de losprijs verlaagd tot acht miljoen gulden, die donderdag in drie grote plastic zakken uit een rijdende auto werden gegooid ergens ten zuiden van Napels op de autostrada De) Sol. 4 4 2 3 3 5 4 3 5 3 0 3 4 1 2 2 1 Aanleiding tot de schietparij was vol gens de verdachte het voorgenomen hu welijk van haar dochter, een 26-jarige Arnhemse praotituée, met de beroepsser geant van de koninklijke luchtmacht, ge legerd op de vliegbasis Völkel. De moe der had reeds meermalen te kennen ge geven daj zü het oneens was me de ver houding van haar docher met de sergeant. Zaterdagavond was daarover nog een hooglopende ruzie ontstaan. Zon Maan op er komt per 15 februari een perma nente programmacommissie; Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zürich Casablanca Istanboel Las Palmas Tunis Amsterdam half new. De Blit Deelen Eelde Eindhoven ARNHEM (ANP) De 24-jarige B. Evers uit Arnhem is gisteren in Arn hems rosse buurt „het Spijkerkwartier” met een aantal kogels uit een pistool gedood. De politie arresteerde kort na de schietpartij de vermoedelijke daderes, een 44-jarige weduwe, die zichzelf telefo nisch bij de politie had aangemeld. DEN HAAG (ANP). Het aantal in woners van ons land zal eind dit jaar 13,5 miljoen bedragen, ruim 100.000 meer dan eind 1972, zo heeft het Centraal Bureau voor de Statistiek berekend. ke meningsverschillen met de Unie-frac- tie niet zomaar een incident zijn”. De Zgeuw waarschuwde de CHU-frac- tie in de Tweede Kamer deze week bij het debat over de Machtigingswet zich aan te sluiten bij KVP en ARP. „Als er bij dat debat niet gekomen kan worden tot een redelijke mate van overeenstem ming, dan wordt de zaak van het CDA bijzonder moeilijk. Het KVP-bestuur zal zich op 7 januari over dit optreden buigen”. Kruisinga liet later weten door deze dreiging niet onder de indruk tè zijn. „Ik moet nog enkele stukken lezen. Daarna gaan we er met de fractie over praten. Ik kan er nog niets van zeggen”, zei hij. BRUSSEL (AFP en Belga). Grote vloedgolven hebben zaterdagmorgen op nieuw schade toegebracht aan de dijken langs de zee en de rivieren in België. Langs de kust en de oevers van de Schelde zijn troepen bezig de gaten te dichten die door het woelige water ge slagen zijn. In Oostende is in de Zeedijk een bres geslagen van wel honderd me ter- De verschillen tussen KVP en ARP enerzijds en CHU anderzijds werden za terdag tijdens de drie bijeenkomsten in de Rotterdamse Doelen nog eens extra onderstreept. Terwijl de CH-unieraad met algemene stemmen het optreden van de CHU-fractie in de Tweede Ka mer prees, werd bij KVP en ARP grote kritiek uitgeoefend op CHU-fractieleider Kruisinga en de hele CHU. De CH-Unieraad liet in een met alge mene stemmen aanvaarde motie vastleg gen, dat kort voor de eerstkomende Tweede-Kamerverkiezingen beslist zal moeten worden over verdere samenwer king. Op grond van de „feitelijke politie ke situatie op dat moment” zou besloten moeten worden of men overgaat tot één kandidatenlijst, verbinding van de drie afzonderlijke lijsten of tot voortzetting van het gescheiden optrekken.” Paul vertelde dat op een dag zijn ontvoerders hem met een grote stok op het hoofd hadden geslagen en dat dat bedoeld was als verdoving om hem van zijn oor te ontdoen, teneinde dit per post te versturen. Maar de klap hielp niet en hij had het uitgegild van de pijn. Pas nadat de envelop bij een Romeinse krant arriveerde, begon de grootvader van Paul Getty zich werkelijk te inte resseren voor het geval. Van begin af aan had hij geweigerd te betalen. „Met mijn 14 kleinkinderen kunnen ze mij op die manier wel blijven chanteren”, zei Het probleem bestaat al lang, dit voorjaar heeft het in enkele ziekenhui zen tot een „modelactie” geleid, maar concrete oplossingen zijn er nog steeds niet. De specialisten-opleiders, die tevens de „werkgevers” van de assistenten zijn, zeggen dat ze overwerkvergoedingen of meer assistenten niet kunnen betalen. De ziekenhuizen kunnen het ook niet, omdat ze de meerkosten niet in de verpleegtarieven mogen doorberekenen. Een noodregeling die al met de Nationa le Ziekenhuisraad vdor de assistenten was overeengekomen, is onlangs zelfs weer ingetrokken. Een van de LVAG-leden zei dat het woord „opleiding” een passe-partout is geworden voor alle misstanden, terwijl de assistenten toch een hoeveelheid werk leveren die niets met de opleiding te maken heeft. Mr. L. C. Wesseldijk, directeur van de Ziekenhuisraad, noem- Deze uitbreiding van onze bevolking ontstaat mede door een migratie-over- schot van ongeveer 20.000 mensen, waar van 9000 uit de landen rond de Middel landse Zee en eveneens 9000 uit Surina me en de Nederlandse Antillen. Het geboortenoverschot zal 84.000 nieuwe Ne derlanders opleveren, minder dan het vorig jaar (101.000). Het aantal levend geboren kinderen daalde van 16.1 per 1000 inwoners in 1972 tot 14,6 in 1973, aldus het CBS. De sterfte neemt iets af van 8,5 per 1000 ipwoners in 1972 naar 8,3 in 1973. Hart en vaatziekten en kanker zijn nog steeds de belangrijkste doodsoorzaken. De sterfte aan kanker nam nog iets toe, die aan hart- en vaatziekten vertoonde een lichte daling. het CDA doet vroeg in 1974 uitspraak over de datum waarop Hoewel ook KVP-fractieleider An- driessen en KVP-voorzitter De Zeeuw kritiek hadden op de CHU vroegen zij begrip voor de moeilijke positie, waarin de CHU door de formatie was komen te verkeren. Naar aanleiding van de kritiek op Kruisinga zeiden zij: „Kruisinga is de CHU niet”. CHU-voorzitter baron Van Verschuer later: „Kruisinga is de CHU wèl”. AR-leider Aantjes zei tijdens de discussie in zijn partijraad, dat het „met de dag duidelijker wordt, dat de politie- Getty werd meegenomen naar de ka zerne van Lagonegro en na een paar glazen warme melk, een flink bord spaghetti en biefstuk vroeg Getty om hem niet te verhoren, omdat hij zijn gedachten niet bij elkaar kon houden. Hij was uitgehongerd en totaal uitgeput en verkleumd door de lange tocht door de nachten door de maanden van trekken in de bergachtige streek, zo’n 450 kilometer ten zuiden van Rome. Paul jr., „de gouden hippie” zoals hij in Rome wordt genoemd, werd naar een privékliniek overgebracht, waar hij waarschijnlijk enkele dagen zal moeten blijven. Hij vertoonde ernstige tekenen van oververmoeidheid volgens de dokto ren, hoewel zij ook van mening waren dat hij zich snel zal kunnen herstellen. Zij constateerden een shock, maar me disch was hij verder uitstekend. Hij droeg slechts een trui, een broek en linnen schoenen toen hij werd opgepikt. De vrouw reed naar de winkel toe, waar ze een gewapende man aantrof die haar dwong de zaak te openen en hem de inhoud te geven van de brandkast. Met een haïf miljoen mark aan geld en juwelen reed de overvaller met een medeplichtige en de juweliersvrouw weg. De vrouw werd later uit de wagen gezet. Van de daders ontbreekt elk spoor. In de resolutie was niet opgenomen dat rechtstreekse leden van het CDA ook op de gemeenschappelijke kandida tenlijst kunnen worden geplaatst. Het KVP-bestuur zegde dat echter graag toe aan enige verontruste partijraadsleden. Bij de ARP werd met een kleine meer derheid van stemmen een motie verwor pen, waarin gezegd werd dat men bang was voor infiltratie van de rechtstreekse leden van het CDA in de bestuursorga nen, omdat deze niet op evangelische grondslag staan. De Israëlische generaal Yariv, die de besprekingen met de Egyptenaren bij kilometerpaal 101 voert, heeft generaal Gamassi, de nieuwe chef van de Egypti sche generale staf, een rijk verluchte bijbel in het Arabisch geschonken. Bij het geschenk was een brief va generaal Yarif gevoegd, waarin deze Gamassi fe liciteert met diens benoeming. O Gisterochtend is de oudste zoon van premier Rachman van Bangladesj ge wond bij een aanslag. In het centrum van Dacca werd een kogel op hem afgevuurd. Het slachtoffer verkeert bui ten levensgevaar. Wie de dader is, is niet bekend. Helmond heeft een kakafonie van vuurwerk beleefd. Vrijdagavond ging dat een speelgoedmagazijn knallend en fluitend in vlammen op. Er was brand ontstaan in de buurt van de voorraad vuurwerk. Een 18-jarig winkelmeisje liep brandwonden op. Het Centraal Bureau voor de statis- ttiek heeft becijferd dat dit jaar voor 330 miljoen directe schade door brand in ons land is aangericht. In 1972 be droeg die schade 295 miljoen. In Suriname wordt sinds donderdag de 26-jarige student Loek Franssen uit Wageningen vermist. De student is werkzaam bij de hydrologische dienst in dit overzeese rijksdeel. Franssen stak samen met een Surinamer de rivier de Corantijn over. Het vaartuigje sloeg om en het tweetal verdween in de diepte. Aangenomen wordt dat ze zijn verdron ken. 9 De 123 miljoen automobilisten in de Verenigde Staten, die momenteel elk gemiddeld 55 liter benzine per week verbruiken, moeten zich voorbereiden op een inkrimping van dit gebruik met ten minste eenderde. In de VS zijn maatre gelen aangekondigd waarin zijn begre pen rantsoenering, prijsverhoging, het sluiten van benzinestations en rijverbo den. O In Hendaye aan de Spaans-Franse grens heeft de Franse douane een 55- jarige Nederlander uit Eersel aangehou den. In zijn aanhangwagen trof de doua ne zeventig kilo hasjiesj aan. Zijn vader, Paul Getty II, heeft in Londen aangekondigd dat hij de Italia nen opnieuw de betekenis van het woord vendetta, bloedwraak, zal bij brengen. Deze reserve van de CHU is volstrekt in strijd met de mening van de partijra den van KVP en ARP. Bij de KVP sprak een overweldigende meerderheid van de raadsleden zich uit voor versnel ling van het proces tot eenwording. Nog vóór augustus moet volgens de KVP’ers het eerste congres van een dan bestaand (en de drie partijen overkoepelend) CDA bijeenkomen. De ARP’ers spraken zelfs al de wens uit, dat bij de Eerste- Kamerverkiezingen van volgend jaar sprake moet zijn van één christen-de- mocratische kandidatenlijst. (Van onze redacteur in Istanboel) ISTANBOEL. President Koruturk heeft dit weekeinde de demissionaire partijloze premier Talu belast met de vorming van een nationale regering, waarin alle vijf grote Turkse partijen zitting hebben. Dit om vervroegde ver kiezingen te organiseren. TOKIO (AP). Premier Kakoewei Tanaka van Japan is zaterdag met een oorontsteking in een ziekenhuis van To. kio opgenomen. reerde, voor iedere verwijskaart een be drag te storten in een speciaal fonds voor de assistent-geneeskundigen. Mr. Wesseldijk vond die oplossing te „ge- makkelijk”. De specialisten plukken fi nanciële vruchten van het werk dat de assistenten voor hen doen en zij zouden volgens hem eerst met cijfers op tafel moeten komen om aan te tonen, dat het opleider zijn meer kost (door tijdverlies) dan het opbrengt. Prof. Van Nieuwenhuizen zag daaren tegen wel veel in het idee van de heer Jansen. De bedragen voor de verwijs- kaarten bestaaan al uit een honorarium- en een kostendeel en als er een sleutel zou kunnen worden gevonden voor enerzijds het aandeel dat de assistenten leveren aan het inkomen van de specia list en anderzijds voor het tijdverlies van de opleider, is deze suggestie volgens hem nadere bestudering waard. ROME. De vrijgelaten Paul Getty jr. werd zaterdagochtend teruggevonden in een onherbergzame streek tussen Lu- cania en Calabria in het zuiden van Italië, die door bandieten en de maffia als succesrijke schuilplaats wordt ge bruikt. Ruim vijf maanden nadat hij verdwenen was van de Piazza Navona keerde hij, zoals wijberichtten, naar Rome terug. Een vrachtwagenchauffeur zag hem in de stromende regen, toen hij schuilde onder een afdak, maar nam hem niet mee in de cabine omdat hij Getty wegens de talrijke roofovervallen niet vertrouwde. De chauffeur waar schuwde wel de politie. Woensdag had reeds een groot aantal politieauto’s de omgeving tevergeefs afgezocht nadat hij - op de door de ontvoerders aangegeven plek niet was aangetroffen. Toen de kapitein van de carabinieri Getty zaterdagochtend om half zes aan hield, zei de 17-jarige kleinzoon van de rijkste man ter wereld: Ik ben Paul Getty jr., kapitein, kunt u mij een sigaret geven. Kijk, ze hebben mijn rechteroor afgesneden”. Het verdwenen oor was tevens herkenningsmiddel. Een maal in de politieauto gezeten zei hij: „Ik heb urenlang in regen en sneeuw gelopen en enkele dagen niets gegeten”. er wordt gestreefd naar een ge meenschappelijke lijst bij de eerstkomen de Tweede-Kamerverkiezingen; „Staatssecretaris Klein wil de demo cratisering van het hbo op een informele basis geregeld zien”, stelde Anneke Blom. „We mogen wat aanmodderen tot de grote klap valt, en wij geen poot meer hebben om op te staan.” Volgens de heer La Roi die sprak namens de Bond van Docenten bij het tertiair (ho ger) onderwijs moet de democratisering van het hbo snel tot stand komen omdat er anders niets terechtkomt van een gelijkwaardige positie van hbo en wo. CHU-voorzitter Van Verschuer, die zich zaterdag tevreden toonde omdat zijn partij naar zijn gevoel een stap vooruit had gezet op weg naar het CDA, verklaarde na afloop op een persconfe rentie: „Wij hebben de gedachte in de resolutie om te komen tot een eenheid onderstreept. Zo’n eenheid is echter al leen geloofwaardig als die ook blijkt uit de politieke situatie. Alle drie de fracties zullen moeten meewerken aan de verbe tering van de situatie.” „Voor het hbo betekent het vooront werp een concrete bedreiging”, aldus Anneke Blom, namens de landelijke hbo-organisaties. De regeling van de sa menhang tussen het hbo en het wo dient, aldus de resolutie, voorafgegaan te worden door een interne democratisering van het hbo. „De huidige situatie waarin alleen het bestuur als bevoegd gezag fungeert en studenten en docenten en niet-onderwijzend personeel formeel geen enkele invloed kunnen uitoefenen, dient zo snel mogelijk te worden opge heven”, aldus de resolutie. Artsen verklaarden, dat Tanaka aan een acute middenoorontsteking lijdt Hij zou drie dagen in het ziekenhuis moeten blijven. In de Oostvlaamse plaats Temse be reikte het water in sommige wijken een hoogte van één meter vijftig. De schade is daar bijzonder groot. Gouverneur De Kinder van Oost- Vlaanderen bracht zaterdag een bezoek aan het rampgebied. Hij heeft een be roep op het rampenfonds van de provin cie Oost-Vlaanderen gedaan om de on geveer 140 ernstig getroffen gezinnen te helpen. Er zijn al kolen en kleren aan deze gezinnen verstrekt. In Antwerpen staan de kaden blank. Langs de rivier de Dijle zijn grote stukken land overstroomd- het CDA wordt bestuurd door een dagelijks bestuur (13-18 leden), een alge meen bestuur (37-41 leden) en een con gres (635 leden), waarin vertegenwoordi gers van elk der partijen en van de rechtstreekse leden van het CDA verte genwoordigd zijn; licht bew. zw. bew. regenbui geh. bew. Den Helder onbewolkt zw. bew. geh. bew. zw. bew. Z.-Limburg geh. bew. *-sneeuwbui onbewolkt windstil licht bew. zw. bew. regen half bew. zw. bew. regen sneeuw sneeuwbui DORTMUND (Reuter). Kort na middernacht van zaterdag op zondag werd de vrouw van een juwelier in Dortmund haar man was niet thuis opgebeld met de mededeling dat de alarminstallatie in de winkel van haar man werkte. VOORUITZICHTEN VOOR WOENSDAG: Tijdelijke weersverbetering met opklaringen, maar woensdag weer kans op regen. Plaatse lijk lichte vorst in de nacht en ochtend. Aantal uren zon: o tot 3. Minimum tempe ratuur: omstreeks normaal. Maximum tempe ratuur: omstreeks normaal. Kans op een droge periode van ten minste 12 uur: 80 percent. Kans op een geheel droog etmaal: 30 percent. Normale temperaturen tot 21 december: minimum 2, maximum 6 graden. WEERRAPPORTEN De studenten en de leraren verzetten zich tegen een verschraling van het hbo en het wo. „Er mogen geen urenver mindering en een vergroting van de groepen worden doorgevoerd”, stelt de resolutie. Er dient gewerkt te worden aan het verbeteren van het niveau van het onderwijs en het vergroten van de studiemogelijkheden voor de studenten. De invoering van hoorcolleges voor gro te groepen studenten moet worden stop gezet. De studiebegeleiding mag niet worden verminderd. De doorstromingsmogelijkheden v den beperkt, vinden de studenten docenten. Volgens de Rotterdamse polititie kre gen de twee ruzie toen zij rond twee uur na een feestje in de auto van de bewaker naar huis reden. In Rotterdam- Zuid ter hoogte van de Charloise Lage- dijk liep de ruzie zo hoog op dat de bewaker plotseling een mes te voor schijn haalde en Hagenbeek daarmee in de borst stak. Hevig bloedend verliet het slachtoffer de auto en strompelde naar een huis op de Charloise Lagedijk, waar hij aanbelde. Toen de bewoner open deed zag hij een man voor zijn deur op de grond liggen. Van Hagenbeek overleed kort voor politie en GGD arriveerden. Een half uur later belde de bewaker het politiebureau en vertelde dat hij de dader was. Het is de enige mogelijkheid die over bleef na een kabinetscrisis die verre weg de langste was uit de Turkse ge schiedenis en die het resultaat was van de verkiezingen van 14 oktober, die geen enkele partij de absolute meerderheid heeft gegeven. De grootste partij, de linksgerichte Republikeinse Volkspartij onder Ecevit, heeft laten weten wel aan zo’n nationale regering te willen meedoen, maar dan moeten de volgende verkiezingen al in het komende voorjaar worden gehouden. De Republikeinen verwachten daarvan een veel beter resultaat dan de 33 per cent van oktober, nu de gemeenteraads verkiezingen van 9 december haar al in de buurt van de 39 percent hebben gebracht en burgemeesterszetels in de vier grootste steden hebben opgeleverd. De gemeenteraadsverkiezingen brach ten ook enig herstel voor de tweede partij, de Gerechtigheidspartij, onder oud-premier Demirel. Dit herstel ging ten koste van de rechts-religieuze partij van Nationale Redding, wier spectaculair succes in oktober wellicht een Poujadis- tische „Koekoekiaanse” explosie is ge weest. Ook de Gerechtigheidspartij voelt wel wat voor vervroegde verkiezingen, alleen niet in de lente van 1974, maar in die van 1975. Bovendien zou zij eerst nog wijziging in het kiessysteem willen aanbrengen. de de „merkwaardige”, afhankelijke po sitie van de assistent ten opzichte van zijn opleider, de kern van het probleem. De assistenten, zei hij, hebben arbeids omstandigheden die niet behoren voor te komen en waaraan ze zelf door hun afhankelijkheid van hun opleider niets kunnen doen. Pl’of. dr. C. L. C. van Nieuwenhuizen, vice-voorzitter van de centrale commis sie voor de erkenning en registratie van medische specialisten, noemde het „be roerd” dat er tussen opleider en assistent een financiële relatie bestaat. Dr. J. van Mansvelt, directeur van het Elisabethgasthuis in Haarlem, zei dat de niet-universitaire ziekenhuizen zouden moeten kunnen beschikken over speciaal budget voor de opleiding voor research. De heer B. R. H. Jansen uit Rotter dam, bestuurslid van de LVAG, sugge- AMSTERDAM Ongeveer 1000 stu denten en leraren uit het hoger beroeps onderwijs (hbo) hebben zaterdag op een bijeenkomst in het Cartesius-lyceum te Amsterdam krachtig geprotesteerd tegen het voorontwerp van wet voor de ont wikkeling van het hoger onderwijs. In een resolutie eisen zij, dat het vooront werp onverwijld wordt ingetrokken, om dat het op geen enkele wijze tegemoet komt aan hun verlangens. De resolutie zal morgen aan staatssecretaris Klein (onderwijs en wetenschappen) worden aangeboden. Het voorontwerp, dat de samenhang moet regelen tussen het we tenschappelijk onderwijs (wo) en het hbo, is onder het vorige kabinet inge diend door minister Van Veen. ROTTERDAM De CHU heeft de eenwording van KVP, ARP en CHU op de lange baan geschoven. Hoewel de unieraad van de CHU zaterdag evenals de partijraden van KVP en ARP akkoord ging met het pro gramma voor de verdere uitbouw van het Christen-Democratisch Appèl, bouwde de CHU zoveel reserves in, dat een spoedige totstandkoming van de gemeenschappelijke (open) christelijke partij nog ver weg lijkt. Rotterdam Twente Vlissingen Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Innsbrück Kopenhagen regenbui Lissabon regen windstil 15 Londen onbewolkt w 11 Luxemburg licht bew. w 0 onbewolkt windstil 12 licht bew. nw 18 regen windstil 14 geh. bew. licht bew. licht bew. windstil licht bew. zw. bew. geh. bew. zw. bew. regen regen zw. bew. onbewolkt windstil zw. bew. onbewolkt DINSDAG 18 DECEMBER Hoog water 10.27 uur en 23.02 Laag water 5.47 uur en 18.16 DINSDAG 18 DECEMBER op 8.44 uur onder 16.29 2.23 uur onder 12.49

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 2