Veranderingen Hoogoven Harmonie voor werknemers Koorconcert ingeschakeld Mevrouw Harms Kerstfeest voor vierhonderd Velsense bejaarden in „De Schouw Vërenimngsnieuws nft (te llteote lijsttrekster PSP-provincie WILMS FLOET KENNEMERLAAN - MARKTPLEIN „De Tunnel” r H Ds. J. Pasveer schreef boek „Pastoraat in GOED WERK VAN LEGER DES HEILS Kort IJmondnieuws industrieel klimaat” 9 1973 DECEMBER WOENSDAG 1 9 Velsen-IJmuiden Heemskerk 99 Velsen-IJmuiden (Van onze correspondent) Wijk aan Zee VELSEN-NOORD Met als motto „Ik ben het Licht der we reld” hebben dinsdagavond in het cultureel centrum „De Schouw” in Velsen-Noord ruim vierhonderd Velsense bejaarden het kerstfeest gevierd, dat hun jaarlijks door het Leger des Heils uit Umuiden wordt aangeboden. Ditmaal berustte de leiding bij brigadier A. H. Hassoldt, nationaal secretaresse over Sixty Clubs van het hoofdkwartier in Am sterdam. TASSEN - PORTEMONNEES PORTEFEUILLES - HAND SCHOENEN - AUTOVACH- TEN - POUFS VAN RUNDER- HUID - LEREN GESCHENKENHOEK Heemskerk Beverwijk In en om Haarlem Beverwijk ADVERTENTIE Agenda (Van een onzer verslaggeefsters) (Van onze stadsredactie) de KEES MAAS (Van een onzer verslaggevers) voor welke Huijgens- en u. Huigens- 20 uur: 20 uur: gemeenterad. BEVERWIJK. Als de kersttijd is aangebroken kan men er staat op maken dat de Hoogoven-Harmonie zich beijvert om enkele concerten op te luisteren. Dat was ook dinsdagavond in de Beverwijkse Regina Coeli-kerk het geval, waar het orkest niet alleen solistisch optrad, maar ook enkele koren begeleidde. Dat waren Bij vonnis van de rechtbank is, na gedaan verzet, vernietigd de faillietver klaring van: Dingenus de Feber. wonende in IJ- muiden, Vechtstraat 207, uitgesproken op 4 december curator Mr. L. P. Wytzes in Umuiden; Wegens gebrek aan baten is bij vonnis van de rechtbank in Haarlem van dins dag 18 december 1973 opgeheven het faillissement van Bob Jan Peeters, wo nende in Haarlem, destijds KorteHof- straat 3, thans Rousseaustraat 38, h/o Dirasa, uitgesproken op 9 januari, cura- trice mej. Mr. D. J. Markx te Haarlem; Wegens het verbindend worden van de enige uitdelingslijst is geëindigd het fail lissement van Hendrik Visser, wonende in Zaandam, Peperstraat 64, uitgespro ken op 15 augustens 1972, curator Mr. A. J. T. Karskens in Beverwijk; Wegens het verbindend worden van de enige uitdelingslijst is geëindigd het fail lissement van: Johan Stolp, wonende in Umuiden, Snelliusstraat 61, uitgesproken op 5 juni, curator Mr. J. Tanger in Umuiden. WOENSDAG 19 DECEMBER Openbare bibliotheek. De Zwaanstraat 44a: 19-21 uur. en 96. des Heils zich door zijn goede werken van de algemene sympathie verzekerd kan weten. Ook nu was hem weer gebleken dat de oudere en jongere me dewerkers het streven van het leger voortreffelijk hebben overgebracht. Een oprecht gemeend woord van dank achtte de wethouder dan ook volkomen op zijn plaats. Hierna gaf brigadier Hassoldt de be jaarden nog de goede raad vooral niet thuis te blijven om te verkniezen, maar zich in plaats daarvan aan te sluiten bij een club of vereniging, waar men geza menlijk de eenzaamheid kan bestrijden. Tenslotte kon het verdere programma, bestaande uit een kerstspel door jonge ren, muziek van het korps en samenzang vlot worden afgewerkt, waarna bij het verlaten van de zaal alle bezoekers nog een waardevol kerstpakket naar huis werd meegegeven. Gerardus Juhannes Tames, geboren op 8 juli 1944, wonende in Haarlem, Kruis straat 9. Rechter-Commissaris: Mr. A. J. Ph. de Haseth Moller, curator: Mr. W. G. M. Nannings, advocaat en procureur in Haarlem, Nieuwe Gracht 60. en 14.30-17.30 u. tienerbibliotheek, IJmuiden-Oost, uur; filiaal Wijkerstraatweg 19-21.30 uur filiaal 19-21.30 BEVERWIJK. De vorig jaar uit de IJmond vertrokken ds. J. Pasveer heeft een boek geschreven, getiteld „Pastoraat in een industrieel klimaat”. BEVERWIJK. Bij de afdeling be plantingen van de dienst Openbare Wer ken is reeds vele jaren een aantal werk nemers geplaatst, dat sedert 1 januari 1970 uit hoofde van de Wet Sociale Werkvoorziening ressorteert onder het Sociaal Werkvoorzieningsschap De Tun nel. Spreekuur. Wethouder Klomp van Beverwijk is tot en met 2 januari ver hinderd spreekuur te houden. BIOSCOPEN City Theater, woensdag 20 uur: „M.A.S.H.” (geprolongeerd). Donderdag 20 uur: „Naakt over de schutting”. DIVERSEN Museum Beeckestijn, Rijksweg Velsen-Zuid. Diverse stijlkamers dagelijks te bezoeken van 10 tot 12 en 14 tot 17 uur. Bedrijfsruimte Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord. Elke dinsdag geopend van 12 13.30 en elke donderdag van 12—13.30 en van 2022 uur. Voor andere dagen en tijden volgens tel. afspraak: 02510-94159 of 91022. Noordelijk Koetshuis, dagelijks (behalve maandag) van 14 tot 17 uur: expositie Doris Groeneveld en Hans Landsaat. In de Regina Caelikerk aan het Hilbers- plein concerteerde dinsdagavond de Hoogovenharmonie en een viertal koren. De vele bejaarde gasten werden met autobussen uit alle delen van de ge meente naar het centrum overgebracht, waar zij bij aankomst al direct met een verversing werden ontvangen. Een en ander gevolgd door een uitgebreide broodmaaltijd, met als deelnemers o.m. wethouder H. van der Werff, als verte genwoordiger van de gemeente Velsen; Eldor. In jongerencentrum Eldor aan de Heemskerkse IJsselstraat treedt zaterdagavond de Ierse folkgroep „Lisca- roll” op. De driemansformatie be staande uit Ron Cottan, Dave Dayton en Rotterdammer Rens van der Zalm begeleidt zichzelf op de viool, gitaar mandoline en doedelzak. Hun repertoire omvat Engelse, Ierse en Middeleeuwse folkmuziek. Ook zondagavond is Eldor voor iedere belangstellende normaal ge opend, terwijl de kerstboom op 25 de cember tussen 14 en 17 uur kan worden bewonderd. Een zeer groot aantal toehoorders heeft kunnen genieten van een rijk geschakeerd programma, dat ieder wel iets naar zijn gading bood. Zo speelde de Hoogoven-Harmonie niet alleen Pijl- man’s arrangement van The First Noel, maar ook twee mohammedaanse schilde ringen uit de Kaukasische schetsen van Ippolitov-Ivanov in het arrangement van Delhaye, voorts voerde het korps behal ve de prachtige Symfonie sur les Noels van De Lalande ook het arrangement van korpslid Stoker uit van „White Christmas”, dat vooral door Bing Crosby bekend is geworden en door Irving Ber lin is gecomponeerd. Ook de koren zorgden voor veel varia tie- Zang en Vriendschap, nauwkeurig geleid door de veelbelovende Bruno de Greeve, gaf een fijne uitvoering van „In dulci jubilo” van Dietrich Buxtehude en naast het uitbundige „Tolte hostias” van Saint Saens vergastte dit koor de aan wezigen ook op een fraaie, beheerste uitvoering van het pronkjuweel van veel kerstconcerten: het Adieu des Bergers van Berlioz. Piet de Reuver liet zijn operettekopr opmerkelijk fijnzinnig te werk gaan in ook „Das Ende der Gerechten” klonk bij dit koor uitstekend. „Zanglust” voerde enkele Nederlandse werken uit. In Sanc- tus van Verhey zong het koor met exuberante klank, Diepenbrock’s Veni Creator klonk sonoor. Het jongenskoor is op zo’n kerstconcert altijd een hart- veroverend onderdeel, ook als de klank Ds. Pasveer gaat uitvoerig in op de plaats en de rol van de kerk in een door de industrie beheerste samenleving. Het boek is uitgegeven door het boekencentrum, Scheveningseweg 72 te Den Haag en kost 23,50. TENTOONSTELLINGEN Tentoonstellingsgebouw (Const. Huijgens- straat). Expositie schilderijen, tekeningen en grafische werken van Mat Reijnders, Fuchs van Zon en Paulus Baars; geopend tot 4 januari op maandag, woensdag, vrijdag, zater dag en zondag van 14 tot 16 uur. Als oudste aanwezige werd mevrouw Wildschut in de gelegenheid gesteld de speciale gasten een geschenk aan te bieden, waarna door wethouder Van der Werff werd vastgesteld dat bet 7-xjer Lening. De gemeente Beverwijk heeft van de NV Bank voor Nederland- sche Gemeenten een aanbieding voor een vaste geldlening, groot f 307.000, ontvan gen. De opbrengst van de lening is bestemd voor routine-investeringen van het gasbedrijf. WOENSDAG 19 DECEMBER Vrijburcht, Vrijburglaan. 20 u Vrou wengilde. Progress-sociëteit, Const, straat. Geopend vanaf 20 uur. DONDERDAG 20 DECEMBER Lichtboei, Maasstraat. 9-12. 14-17 19-22 uur kerstversieringen maken. Vrijburcht, Vrijburglaan. 13.45 kerstmiddag Ned. Ver. v. huisvrouwen, 20 u. jaarsluiting chr. mavo. Progressociëteit, Const, straat. Geopend vanaf 20 uur. HAARLEM. Mevrouw Harms-Mat- ser, de voorzitster van de PSP-fractie in de Noordhollandse Staten, is tot lijst trekster gekozen voor de statenverkie zingen van 1974. Alleen in Amsterdam zal zij niet de lijst aanvoeren. Ing. De Nie, de andere PSP-vertegenwoordiger in de staten is op de verkiezingslijst op een (onverkiesbare) vijfde plaats geko men. De gewesten Noord-Holland en Amsterdam van de partij wijzen de huidige overloop-politiek van de provin cie duidelijk af en hetzelfde geldt voor de inpoldering van de Markerwaard. De PSP is niet bereid een programcollege met VVD en CDA te aanvaarden. Vol gens de partij moest in de eerste plaats naar een college met PvdA, PPR en D’66 worden gestreefd, waarnaast dan alleen de CPN als partner in aanmerking komt. De gewesten hebben uitgesproken dat in principe iedere regio voor zijn eigen bewoners zal moeten bouwen. Door een grootscheepse aanpak van de renovatie en het vullen van gaten in Amsterdam zal een belangrijk deel van de woning nood kunnen worden opgevangen. Voor zover een zekere overloop toch nog noodzakelijk is zal die in de eerste plaats gericht moeten worden op de zuidelijke IJsselmeerpolders (Lelystad en Almere). Het ontwerp-streekplan Waterland wordt onaanvaardbaar genoemd en er is geen plaats voor een tweede nationale luchthaven in Nederland. De PSP wil aan de Schiphollijn stations in Hoofd dorp en Nieuw-Vennep, een schrapping van het noordelijk gedeelte van de R 16, strengere voorschriften op het gebied van de milieuhygiëne en de bouw van fosfatenzuiveraars in de zuiveringsinstal laties. Op de lijst voor de statenverkie zingen staat op de tweede plaats me vrouw Bos uit Amsterdam. De plaatsen 3 tot en met 7 worden bezet door Meijer, Amsterdam; Hoek, Umuiden; De Nie, Haarlem; Zwart, Amsterdam; Bakker, Schagen. HAARLEM. De rechtbank m Haar lem heeft in staat van faillissement verklaard het Beverwijks gemengd koor „Zang en Vriendschap” onder leiding van Bruno de Greeve, het Beverwijks operettekoor „Animo” en het mannenkoor „Zanglust” onder leiding van Piet de Reuver, die ook een jongenskoor leidde. niet zo overtuigend is. Dat gold ook voor deze avond, temeer daar de samenzang met Zanglust fraaie contrasten opriep. Natuurlijk was er ook ruim gelegenheid voor samenzang, hetgeen dankbaar door de aanwezigen werd aangegrepen. In de grote zaal was een stemmige kerstviering aangebracht, welke voor het programma een passende omlijsting betekende. Dit werd verzorgd door de gitaar-, zang- en tamboerijnbrigades, terwijl de kerstboodschap door de lei dende brigadier werd uitgesproken. Ver volgens betuigde kapitein Boeschoten zijn dank aan de gemeente Velsen en de vele inwoners en medewerkers, die zich geregeld voor dit kerstfeest wensen in te zetten. Een overzicht van de grote zaal in „De Schouw" tijdens de broodmaaltijd, als onderdeel van het door het Leger des Heils verzorgde kerstfeest voor be jaarden. Tot 1 juli 1972 bracht deze tewerkstel ling voor de dienst openbare werken geen kosten met zich mee. In 1972 heeft het bestuur van De Tunnel, mede op aandrang van het ministerie van sociale zaken, besloten, de zogenoemde buiten objecten aan te merken als baten ople verende objecten, hetgeen betekent, dat per bij een overheidsdienst of particulie re instelling geplaatste werknemer aan die diensten of instellingen een gematigd uurtarief in rekening werd gebracht. Dat is voor 1972 bepaald op ƒ2,50 en voor 1973 op ƒ3. Het Beverwijkse gemeentebestuur blijft bereid de inschakeling van WSW-werknemers te bevorderen. Een overweging van andere aard maakt het echter noodzakelijk op een andere werkwijze over te gaan. Tot nu toe bestond de tewerkstelling bij de dienst openbare werken uit solitaire plaatsingen, waarbij de WSW-werkne mers bij verschillende werkzaamheden, zoals de kwekerij, het plantsoenonder- houd en de beg raafplaats werden in geschaard onder leiding van de opzich ters van de gemeente. De WSW eist nu echter, dat de WSW-werknemers worden tewerkgesteld onder directe leiding en met begeleiding van de directie of het leidinggevend personeel van het werk voorzieningsschap. Nagegaan zal worden welke opjecten zich voor uitbesteding aan „De Tunnel” lenen. De solitair ge plaatsten bij de dienst openbare werken zullen in 1974 geleidelijk worden terug genomen, waarbij nog kan worden be zien in hoeverre een aantal WSW-werk nemers in gemeentedienst kan worden overgenomen. Aan de gemeenteraad is gevraagd ten laste van de jaren 1972 en 1973 alsnog kredieten te verlenen van respectieve lijk 32.512,80 en 75,000. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u.: „Vers vlees”, 19.30 u.,,De tien geboden”. Luxor Theater (Breestraat). 19 en 21.15 u. „Inga doet wat zij niet laten kan.” TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer (huize Schey- beeck, Velserweg 2). Geopend op woensdag van 14 tot 17.30 uur en op donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510- 21520. Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie etsen en tekeningen van Leentje en materie- schilderijen van Jan Linders; geopend tot en met 19 januari van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. en 21.15 SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein). Vandaag en morgen 20.15 u.: Theater Funhouse met „Fun house Revue”. Toneelschuur (Smedestr. 23) Donderdag 12.30 u.: Schafttijdtheater met „Het ritueel” MUZIEK Concertgebouw (L. Begljnestr.) Donderdag 20 u.: Volkskerstzang 0I.4 Pieter de Jong m.m.v. Teeke Bijlsma, Noordhollands Koper- kwartet en diverse koren. Moeder van de Verlosser-kerk (Prof. Eyk- manlaan 48, Schalkwijk) 20 u.: Concert door Zang en Vriendschap met kerstprogramma. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr.) 15.30, 19 en 21.30 u.: „Live and let die”, 14 j. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: „De wellustige verleidsters”, 18 j. Donderdag 19 en 21.15 u. „The big boss”, 18 j Lldo (Houtplein) 14, 19 en 21.Ï5 u.: „De omega man”. 18 j. Donderdag 14, 19 en 21.15 u.: „Op de Hollandse toer”, a.l. Luxor (Gr. Houtstr.) 14, 19 „Jesüs Christ Superstar”, a 1. Roxy (KI. Houtstr.) 14.30, 19 en 21.30 u „The Getaway”, 18 j. Donderdag 14.30, 19 en 21.30 u.: „The Graduate”, 18 j. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 u.: „Staat van beleg”, 14 j. Donderdag 14.15, 19 en 21.15 u.: „What’s Up, Doc”, a.l. TENTOONSTELLING Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62) Ten toonstelling werk ir. J. B. van Loghem met o.a. bouwtekeningen, foto’s, maquettes enz. t.m. 30 dec. Prentenkabinet: tekeningen en grafiek van Isaac Israëls. Permanente ten toonstelling van Hals’meesterwerken en Haar lemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw. Geopend ma. tot en met za. 10-17 uur. Zond. 13-17 u. t.m. 28 febr gratis geopend Beide kerstdagen 13-17 u. 1 jan. gesloten. Teylers Museum (Spaarne). Tentoonstelling van achttiende eeuwse Engelse grafiek. T.m. 31 dec. permanente tentoonstelling schilderij en, tekeningen, historische natuurkundige schilderijen, tekeningen, historische natuur kundige instrumenten, mineralen, fossielen enz. Open dinsd. tot en met za. 10-16 u. le zond, v.d maand 13-16 uur. Feestdagen geslo ten. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Ten toonstelling curiosa uit het Roomse verleden, prenten, devotionalia e.a. Tot en met decem ber oude religieuze kunst, schilderijen, mid deleeuwse beeldhouwwerken, handschriften en kunstnijverheid. Geopend di. tot en met za. 10-12.30 en 14-17 u. en zond. 14-17 u. 25 dec. en 1 jan. gesloten 26 dec. 14-17 u. Stichting Beeldende Kunst (Gedempte Oude Gracht 121). Uitleenkunst met kooptegoed Eigentijds Nederlandse wandkleden, kleinplas tiek Geopend dinsd. tot en met vrij. 13-17 u. Zat. 11-17 u., do. avond van 20-22 u. kerstver- kooptentoonstelling van poppen en keramiek van een zestal kunstenaars t.m. 31 dec. Cruquiusmuseum (Ringvaart bij Heemstede). Oudhollandse molens, maquette waterstand, oud stoomgemaal enz. Alleen na telef. af spraak met theehuis 02508-854. De Preekstoel (ingang Gasthuispoort, Kleine Houtstraat). Tentoonstelling van religieuze voorwerpen. Geopend dinsdag, donderdag en zaterdag van 10-12.30 en van 14-16.30 uur. Autoloze zondagen geopend 10-17 u. Vleeshal (Gr. Markt). Tentoonstelling „Tex tiele vormen” van Corrie Wortel Geopend 10- 17 u. en zond. 13-17 u. Nieuwjaarsdag gesloten t.m. 6 jan. 25 en 26 dec. geopend 13-17 u. Vishal (Gr. Markt). Tentoonstelling van het werk van leden van „De Groep”. Geopend dag. 10-17 u. en zond. 13-17 u T.m. 6 jan. 25 en 26 dec geopend 13-17 u 1 jan. gesloten. Galerie Kunst voor U (Warmoesstraat 11). Expositie wandkleden van Fiorentina Scheer- boom-Van Niel. Geopend di. t.m. za. 9-18 u. T.m 10 jan. Galerie Mare (Wolstr.). Wintertentoonstelling van 20 kunstenaars t m. 2 jan. le en 2e kerstdag gesloten. Permanente tentoonstelling van Ans Wortel, Joop v.d. Broek, John Verberk en Mark Jonk Geopend dinsd. tot en met zat. 11-17 u. zo. 14-18 uur. Feestdagen gesloten. Kunstzalen Frans Heerkens Thijssen (Hout plein 13). Prentenkamer: Tentoonstelling Haarlemse stadsgezichten t.m. 29 dec. zon- en feestdagen gesloten. Geopend beh. zond. 10-17 uur. Prov Gebouw Noord-Holland (Hamelinkstr hoek Schipholweg. Tentoonstelling schilderij en en pentekeningen van Lenze Elzinga. Geo pend ma. t.m vrij. 9-17 u. t.m. 21 dec. Atelier „De Bleeker” (Bleekersvaartweg 18, Heemstede). Recente tekeningen en gonaches uit Spanje van Willem Snltker. Geopend ma. di. wo. 9-17 u. Galerie Epoque (Zandvoortselaan 2) tot be gin jan.: Groepstentoonstelling met o.a werk van Escher Henry Kley, Moshe Aharon. Rin se Hamstra Hans Lodeweegs, Machteld Hooy- er e.a. Geopend dl. t.m. za. van 13-18 u. do. 19-21 30 u. en zo. van 13.30-16.30 uur. Feestda gen gesloten. Gemeentehuis Bloemendaal (Bloemendaalse- weg 158. Overveen). Tentoonstelling t.g v. overdracht van het boek van Anton Pieck met ruim veertig tekeningen. Geopend di. t. m. zon. 1417 u t.m. 23 dec. Galerie Eylders (Haltestraat 77, Zandvoort). Tentoonstelling werk van beeldhouwster Nel Klassen en schilder Johfra. Geopend dag. 13-17 u beh. maand, t m. 26 dec. DIVERSEN Raadhuis Heemstede: Donderdag 19 u Al gemene beschouwing begroting 1974. Raadhuis Bloemendaal: Donderdag 19.30 u. Gemeenteraadsvergadering. Openluchttheater (Bloemendaal) 20 u.: Le zing met expositie en dia’s over Natuur en schilderkunst door de heer H. Th. Stoop. - (Natuurbeschermlngscom. Z. Kennemerland). Aula Chr. Atheneum Adriaen Pauw (Ir. Lelylaan 10, Heemstede). Donderdag 20 u.: Lezing met expositie en dia’s over Wilde plantentuin door P van Zalinge. Ton Engel man toom de dia’s vertelt erbij. Nutsgebouw (L. Veerstr 16) 20.15 u.: „De eerste periode van de Romeinse bezetting in Nederland door prof. dr. H. Brunsting. At the .Jazzcorner (Spaarne 104). Vanaf 21 u.: Vandaag Bart v. Lier-Fred Leeflang Kwintet. Donderdag sessions. Koopavonden: woensd., dond. en vrljd. 9-21 u. zat. 9-18 u maand. 24 en maand. 31 dec. 9- 17 u Kerstmarkt (Gr. Markt) Dond. en vrljd. 10- 21 u. Boekhandel en antiquariaat De Vries (Jaco- bijnestr.'7). Tentoonstelling t.g.v. het boek ..Anton Pieck, zijn leven - zijn werk” met o.a vertekeningen, boekillustraties enz. Geo pend dag 9-18 uur. op koopavonden 19.30-22 uur. Zond gesloten Haarlem a la Hildebrand. Elke autoloze zondag vanaf 10 u. tot 16 u rondrit door de oude binnenstad met antieke paardebus en koetsjes. Duur tocht ca. 1 uur, vertrek vanaf Stationsplein. Wijkcentrum Europawijk (Laan van Angers 5). Spreekuur sociale raadsman dl. 10-12 en vrijd. 14-16 uur. de heer S S. Heins, namens de federatie „Bejaardenzorg” en de heer P. V. Piiz met zijn echtgenote. Laatstgenoemde gast vertegenwoordigde de directie van Van Gelder Papier welke dit feest door een belangrijke bijdrage geregeld moge lijk maakt. Ook de kapiteins B. Boe schoten en A. Boeschoten-Gerssen be hoorden tot de organisatoren. WOENSDAG 19 DECEMBER Velserbad, 21.30-22.30 uur: gemengd zwemmen. Openbare Bibliotheek Velsen, Centrale bibliotheek 10-12.30 u. Centrale jeugd- en Willemsbeekweg 96, 15.30- 17.30 - - 117, Velsen-Noord, 19-21.3Ö uur Zeewijkplein, IJmuiden-West, uur. PTT-gebouw, Lange Nieuwstraat, in gang Spaarnestraat 4, Umuiden 19-20 u. Medisch Maatschappelijk Consultatiebu reau voor Alcoholisme. Velsens Gemengd Koor, 20 uur reptitie in gebouw Abeelenstraat 1, IJmuiden- Oost. DONDERDAG 20 DECEMBER Velserbad, 6.30-8, 12.15-13.15 en 16.45- 18 uur gemengd zwemmen. Openbare Bibliotheek Velsen, Centrale Bibliotheek 14.30-17.30 en 19-21.30 uur, Centrale jeugd- en tienerbibliotheek, Willemsbeekweg 96. IJmuiden-Oost, 14.30- 17.30 uur filiaal Santpoort-Noord, Wüstelaan 79, volwassenen, tieners en jeugd; 14.30-17.30 uur, filiaal Velsen- Noord. Wijkerstraatweg 177, idem 14.30- 17.30 u. filiaal IJmuiden-West, Zeewijk plein idem 14.30-17.30 uur. PEN-jeugdcentrum, 20 uur: filmavond met Western. Gymzaal Ossendorpschool, boksles en traning „De Ring”. Petrakerk, Merwedestraat, Kerstconcert C.O.V. Stadhuis, 19 uur: openbare vergade- WOENSDAG 19 DECEMBER Easy, Populierenlaan. Geopend voor hulpverlening van 19-20 uur. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44 en Amstelstraat 44: 19-21 uur. DONDERDAG 20 DECEMBER Hulpdienst Help een handje. Van maandag tot en met zaterdag van 8 tot 10 uur: Zeestraat 81, tel. 24617 of bij de bekende wijkhoofden en medewerkers. Sportfondsenbad, Kuikensweg. Ge opend van 9-12 en 13.30-15.30 uur. Easy, Populierenlaan. Geopend hulpverlening van 19-20 uur. Sociëteit Alpha, Moensplein. Geopend vanaf 20 uur. Openbare bibliotheek. Kerkstraat 44: 14-17.30 en 19-21 uur. V-

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 9