Slachtoffer zeer vergevingsgezind INBRAKEN GINGEN HAND IN HAND MET in VERNIELINGEN VACHTKLEDING Paviljoen 3 staat er weer Met 15 stemmen voor en 8 tegen ASFALT-MENGINSTALLATIE KAN WORDEN GEBOUWD MEDISCHE VERZORGING MET HET WEEKEINDE Passie voor auto’s leidde tot stelen OistervuijkM s I SUEDE - NAPPA I s i meubelfabriek I ixerst u expositie p MB E •■b Wc en I I I I I I Lt 'i I I I I I I I I I I Vrije toegang 1 'i VRIJDAG 2 1 DECEMBER 1973 4 V o een Mi dit (Van een onzer verslaggevers) Hinderwet Es '1 Bezwaren UI (Van onze rechtbankverslag- geefster) I r V niet roei hier heel dom invc ting 4 Ruzie Andere kant BEVERWIJK Met uitzonde ring van de heren J. C. van Dijk en ir. J. V. Colijn heeft de PvdA-frac- tie donderdagavond tijdens de open bare raadsvergadering onder voor zitterschap van loco-burgemeester P. J. Schipperus nee gezegd tegen de bouw van een asfalt-menginstal- latie nabij De Pijp in het industrie gebied. Ook de fracties van de CPN, PPR en D’66 hebben tegengestemd. HAARLEM We zitten in de donkere dagen voor Kerstmis en wie kan zich dan een beter motto indenken voor een rechtzitting dan „vergevingsgezindheid”. Bij de man die op 2 september het slachtoffer werd van het doldrieste optreden van een 24-jarige jongeman uit Heemskerk die met zijn auto op hem inreed, was deze kerstgedach te wel aanwezig. Hij liep bij dit voorval weliswaar een bloedende wond aan zijn achterhoofd op, kneuzingen, ontvellingen en hersenschudding, moest twaalf da gen het ziekenhuis in, en kon daar na nog zes weken niet werken, en kon zijn reis naar Engeland ook uitstellen, maar was toch sans ran cune. Hij zit nu in Engeland, maar zijn moeder schreef de rechtbank die zich gisteren over het lot van de dader boog, dat het slachtoffer nog geen kwaad woord over hem wil horen. AMSTERDAM Leidsekade 102 H I tl Overstuur Bk F 7 ■IH I j Ife ar Verdachte uit Heemskerk reed doldriest op man ADVERTENTIE is”. (ook HEEMSKERK 1 Toonzaal: uitsluitend voor 1 1 De grootste Speciaalzaak in Suède, Nappa- en Lederkleding ter. Uit een soort minderwaardigheidsge voel wilde hij zich ook doen gelden, kocht een pistool uit bluf, om te bewij zen dat hij dat echt wel durfde. met de toekomstige bouwers en dat de er bij een strikte naleving van de be palingen va nde hinderwet geen nadeel geuite bezwaren had laten vallen omdat voering van de hinderwet geen nadeel voor de IJmond valt te onderkennen. Na de rampzalige brand, die paviljoen 3 van het Heemskerkse St. Jozef ziekenhuis verwoestte, is men razendsnel tot her bouw van het houten gebouw overge gaan. Momenteel is men al zover, dat schilders het paviljoen waterdicht aan het maken zijn en elektriciens de bedra- zijde van de doorloopgang niet meer te bereiken. Een stenen muur vormt hier de afscheiding tussen de gang en het paviljoengebouw. Het zal zeker nog een aantal maanden duren eer het zieken huis de nieuwe vleugel in gebruik kan gaan nemen. ge ut aa w h< to to al m er bf ze E ste sch sta] ree een bra Be' si li. d; B g: e s v I l 1 1 c t< Zijlstr. 29 Tel. 310766 Raaks 34 Tel. 310685 IJ mei liep toei een die] ti h ti fc T s C Het stelen van auto’s niet alleen langs de weg, maar ook juist uitgaragesvond de officier nogal brutaal. Daarbij kwam ook nog dat verdachte aardig wat boter op het hoofd had toen hij deze inbraken pleegde: hij was in juni vrijgekomen. Kijkend naar het reclasseringsrapport en de veranderde omstandigheden voor ver dachte enerzijds, maar anderzijds ook naar de recidive, vroeg de officier zeven maanden, waarvan twee voorwaardelijk. Mr. Garvelink vond dat je hem die zichzelf niet als leider zag, ook niet in de strafmaat het zwaarste moet geven, meer dan zijn jongere vrienden. Hij vroeg zijn cliënt een kans te geven met een kortere strf. (naast Lido, bij Leidseplein) tel. 020-233917 openingstijden: vrijdag tot 21 uur, .zaterdag tot 18 uur, 2e Kerstdag van 10-17 uur en donderdag tot 21.30 uur. Maar de maatschappij is niet zo. De IJmuidenaar hoorde gisteren zeven maanden waarvan twee voorwaardelijk eisen plus nog twee jaar ontzegging voor rijden onder invloed. „Het slachtoffer mag er dan zo zwaar niet aan tillen” aldus de officier, mr. Bijl de Vroe,” maar verdachte is toch maar willens en wetens op hem ingereden, en de kans op ergere gevolgen zat erin”. (Van onze rechtbankverslaggeefster) HAARLEM. „Alfemaal zinloze ver nielingen” foeterde de president van de Haarlemse rechtbank, mr Cokart giste ren tegen een 19-jarige IJmuidenaar, die bij de inbraken in Velsen die hij op de vijftiende oktober pleegde zich met zijn minderjarige compagnons niet be perkt had tot stelen, maar daarbij ook aan het vernielen was geslagen. In de kantine van de voetbalvereniging Storm vogels werd er een klein geldsbedrag en kroketten gestolen. Andere kroketten werden achteloos op de grond gedepo neerd, glas lag overaf, een jukebox werd gesloopt om het geld eruit te halen. In een kledingwinkel werden rekken kleren omgegooid. In een school was niks te vinden van waarde, en verloor een opge zette kaaiman voor de tweede keer het leven. In een café werden flessen ver nield. En dan was er nog een auto die gestolen en kapot gereden werd tegen een vangraif. De schade van het laatste, 800, had de verdachte in termijnen betaald. Dui zend gulden van de acht mille schade in de kantine van de voetbalvereniging is ook al terug, dankzij ook verdachtes ouders. De andere jongens zullen daar uiteraard ook hun deel van moeten be talen. Met deze schadevergoedingen toonde de officier van justitie, mr. Bijl de Vroe zich zeer content. Op de bewuste avond had hij ruzie met de man die hij later aanreed, ie mand die vroeger bij hem in de zaak had gewerkt. Diverse getuigen hoorden hem zeggen dat hij hem „wel zou pak ken” hem „kapot zou rijden”. Omstreeks half twee stond hij met draaiende motor bij de bar. Andere jongens kwamen naar hem toe, praatten op hem in. Het was duidelijk dat ze probeerden hem ervan te weerhouden iets verkeerds te doen met zoveel alcohol in zijn bloed. Iemand probeerde het contactsleuteltje om te draaien. Het mislukte. Toen, opeens, gaf hij plankgas, stoof weg recht op zijn „tegenstander” af, die op dat moment de bar had verlaten, reed hem aan, en stoof daarna weg met zijn wagen. Was verdachte werkelijk van plan ge weest om de ander dood te rijden? Had hij bedreigingen geuit?. Hij wist het niet meer. „Ik had echt niet de bedoeling op hem in te rijden” zei hij nu. De presi dent, mr. Cokart: „U was kwaad, u koesterde een grief tegen die man”. Dat ontkende verdachte niet. Maar echt gas geven om de ander tegen de grond te zien smakken nee, dat had hij niet gewild. Misschien, zei hij, had hij alleen maar de ander bang willen maken. Na nog tal van geruststellende opmre- kingen gemaakt te hebben, zei de heer Schipperus de in het onderhavige geval gevolgde procedure niet juist te vinden en dat er bij andere voorkomende voor- bereidingsbesluiten andere wegen be wandeld dienen te worden om te voor komen, dat er halverwege moeilijkheden ontstaan. Met 15 stemmen voor en 8 stemmen tegen werd het voorstel aangenomen. verloop van tijd ook tot andere gedach ten was gekomen en de acties heeft stopgezet. De raadsman, mr. Borsjé, bezag het gebeurde van een andere kant: de over spannen toestand van zijn cliënt, het feit dat men de getuigenverklaringen niet te nauw moest nemen (iedereen had im mers flink gedronken), en dat de ruzie in de bar volgens de betrokkenen zelf nogal meeviel het gebeurde vaker. Hij wees erop dat verdachte voor het „willens en wetens” van doodslag geen duidelijk motief had. Misschien had hij alleen willen dreigen, dacht mr. Borsjé want de wagen was op het laatst naar rechts gegaan. Te laat maar die late reactie kon door de alcohol komen. Had hij werkelijk de opzet tot doden gehad, dan had hij dacht mr. Borsjé werkelijk in volle vaart op zijn slachtoffer moeten inrijden, en had hij ongetwijfeld ook de man daarnaast moeten raken. Geen doodslag dus, geen poging daar toe, noch een poging tot zware mishan deling volgens de raadsman. Het enige wat zijns inziens bewezen was, was mis handeling verdachte had onvoldoende in zijn overspannen toestand de risico’s HAARLEM. Eigenlijk liep hij al rond met het idee om zichzelf aan te geven na zijn inbraken, deze 19-jarige Beverwijkse jongeman, die gisteren voor de rechtbank stond. Maar hij kreeg de kans niet zijn goede voornemen ten uit voer te brengen: de politie arresteerde hem eerder. „Ik was niet echt van plan om iets verkeerds te gaan doen” zei hij nu tegen de Haarlemse rechtbank. En zijn raadsman, mr. Garvelink onder streepte dat nog eens: de jongen had een passie voor auto’s, en liet zich meeslepen door zijn jongere maar daarom nog niet betere vrienden. Hij mocht dan rijden, en juist dat en het spectaculaire trok hem in de inbraakjes die ze pleegden. Daarvan waren er twee ten laste ge legd: op 30 september diefstal van ƒ500 (volgens de eigenaar 1000) in Wijk aan Zee, en van 900,- shag en sigaretten in Beverwijk. Ad informandum waren ge voegd nog enkele diefstallen, die het totaal op vier brachten, en vijf a zeven autodiefstallen. De officier van justitie, mr. Bijl de Vroe zei wel het gevoel te hebben dat het initiatief vaak bij de twee minderjarige jongens had gelegen. Die overigens juist gisteren op vrije voeten waren gekomen, na een straf van twee maanden. Vrijdag, zaterdag, a.s. maandag. 2e Kerstdag en volgende dagen bent u hartelijk welkom op onze ex positie massief eiken meubelen uit Oisterwijk. Geurend dennegroen. brandende kaarsenin die romantische sfeer komen massief eiken meubelen nog beter tot hun recht. ■«■.F.»?-M- Artsen. Van zaterdagmorgen 10 uur tot zondagmorgen 9 uur: J. A. Hazenber, Hannie Schaftstraat 3, Heemskerk, tel. 32476; van zondagmorgen 9 uur tot zondagavond 24 uur: J. H. Schutte, Graaf Willem II-laan 26, Heemskerk, tel. 32266; van maandag 22 uur tot dinsdag 24 uur: J. J. van Monsjou, Rijksstraatweg 16, Heemskerk, tel. 32240; woensdag van 0 tot 24 uur: J. C. A. Bakker, Bachstraat 7, Heems kerk, tel. 32484. Deze regeling geld spoedgevallen. Apotheek. Zie Beverwijk. Dierenarts. Zie IJmuiden. Tandarts. Zie IJmuiden. Verloskundige. Zie Beverwijk. Wit Gele- en Groene Kruis. Zaterdag en zondag: zuster G. Beers, Diepenbrock- straat 102, Heemskerk, tel. 32644; dinsdag en woensdag: zuster M. Rui ter, Diepenbrockstraat 102, Heems kerk, tel. 32644. tegen. „Het spijt me heel erg dat iemand door mij in deze omstandigheden is gekomen.ik heb het niet bedoeld”, zei hij. De officier meende dat er geen sprake was van poging tot moord, omdat voor bedachte rade ontbrak. Hij kwam tot de conclusie dat veroordeling wegens po ging tot doodslag nodig was, omdat ver dachte willens en wetens op de ander was ingereden. Ook al was er dan niet de uitdrukkelijke bedoeling om te doden, aldus de officier, dan was toch wel de voorwaardelijke opzet aanwezig. Ver dachte had werkelijk alles opzij gescho ven toen hij met die snelheid over een zeer korte afstand op zijn opponent was ingereden. Ook het bezit van het vuurwapen, en het rijden onder invloed, mede ten laste gelegde feiten achtte hij bewezen. Bij het bepalen van de reeds genoemde strafmaat hield hij er rekening mee dat verdachte nog niet eerder was veroor deeld, althans niet voor dit soort zaken. Ook hetgeen in het rapport was neerge legd, calculeerde hij in, „ook al vermag ook dat niet te vermelden waarom ver dachte dit deed”. van zijn handelen ingezien. Een lagere straf, liefst gelijk aan het voorarrest, van drie maanden, en onmiddellijke in vrij heldsstelling vóór de feestdagen, be pleitte de raadsman. In het laatste kreeg hij de rechtbank niet mee. De uitspraak is 3 januari om half tien. Wethouder ir. J. Camfferman, die op merkte dat de grond al aan de NBM uit Den Haag was verkocht, zei wel begrip te kunnen opbrengen voor de geopperde bezwaren, maar aan de andere kant toch van mening te zijn dat de ervaringen ïn Helmond hadden geleerd, dat het college nog genoeg mogelijkheden bezit in het kader van de hinderwet. Loco-burgemeester Schipperus liet weten, dat het sociale werkvoorzienings- schap De Tunnel contact had gezocht woensdag van 0 tot 24 uur: G. J. Vos, Arendsweg 124, Beverwijk, tel. 23586. Apotheek. Van vrijdag 21 december 17.30 uur tot dinsdag 25 december 8 uur: apotheek Huisman, Wijkerstraat- weg 164, Velsen-Noord, tel. 23883; van dinsdag 25 december 8 uur tot vrijdag 28 december 17.30 uur: apotheek Duinwijk, Populierenlaan 44, Bever- De heren M. F. Menist (PvdA), D. Koger (SCP) en ir. J. V. Colijn legden een stemverklaring af. De heer Menist verklaarde geen standpunt te kunnen formuleren en derhalve symbolisch de zaal te zullen verlaten om zich aan de stemming te onttrekken. De fractie-voorzitter van de SCP. de heer D. Koger, zei ondanks zijn mindere enthousasme voor te zullen stemmen op voorwaarde, dat de hinderwetvoorwaar- den stipt worden nageleefd. De PvdA-er Colijn motiveerde zijn fiat met te zeggen, dat hij min of meer gerust gesteld was door de toezegging, dat de TNO-normen worden aangehou den en dat er gas als energiebron ge bruikt gaat worden. De verkeersproble matiek zat hem nog wel wat dwars. Mede namens de fracties van PPR en D’66 zei de heer H. M. Jansen jr. als woordvoerder van de PvdA-fractie geen steun aan het betreffende raadsvoorstel te zullen verlenen. Vooral de vervuiling van de atmosfeer lag hem nogal zwaar op de maag. Bovendien was hij van mening, dat het verkeersaanbod door de bouw van deze installatie sterk geïnten siveerd zou worden. wijk, tel. 23388. Dierenarts. Zie IJmuiden. Tandarts. Zie IJmuiden. Medisch Maatschappelijk Consultatiebu reau voor Alcoholisme. Spreekuur ie dere vierde vrijdag van de maand van 19 tot 20 uur in het gebouw van de Geestelijke Volksgezondheid, Moens- Ook de heer G. P. M. Langendijk van de SCP voorzag heel wat problemen, waarop hij geen antwoord kon vinden. Hij toonde zich weinig enthousiast over het voorstel en meende, dat het college heel wat overredingskracht zou moeten hebben om hem van gedachten te doen veranderen. De heer C. Berghuis, fractie-voorzitter van de CPN, onderschreef de woorden van de heer Jansen van de PvdA en toonde zich sterk gekant tegen het voor stel. Zowel de fractie-voorzitter van de PPR, de heer P. Dijkman-Dulkes, als de heer F. R. W. Kaebisch als fractievoor zitter van de PvdA, onderstreepten nog eens de bezwaren tegen de door hen verwachte grote toename van het ver keer. Een ander geluid werd gehoord van de heer A. W. Lindeman van de VVD en de heer F. A. Numan van de SCP. die onder meer opmerkten, dat de installatie in Helmond waarbij zij een kijkje wa ren nemen weinig overlast berokkent en dat de daar geformeerde actiegroep na Terug naar de tweede september, ’s nachts omstreeks twee uur in de Jan van Scorelstraat in Heemskerk. Ver dachte had al het een en ander op en bezocht diverse bars. Uit getuigenverkla ringen bleek dat hij al geruime tijd in een overspannen toestand leefde, mede omdat zijn zaak op de rand van het faillissement stond. Dat onheil heeft zich inmiddels ook voltrokken. In de bars was hij wel meer onderwerp van getrei- Moeilijk was het de reden van dit alles te vinden. Om geld hoefde de jongen niet te gaan inbreken, hij ver diende genoeg. Misschien, dacht mr. Bijl de Vroe, speelde het grote biergebruik ook een belangrijke rol. Verdachte had geen eerdere veroordelingen op zijn naam staan. Wel was hij dit jaar al twee keer door de politie op de vingers getikt. Hij hoorde zes maanden eisen, waarvan twee voorwaardelijk. De raadsman, mr. Linthorst, gehandi capt doordat hij pas ter zitting het reclasseringsrapport kreeg wees erop dat zijn cliënt zich er nu van bewust is op de verkeerde weg te zijn geweest. Er zijn nu wat lichtpunten. Ook mr. Lint horst vroeg zich af hoe zijn cliënt hiertoe was gekomen. Hij zag een zekere ambivalentie: de jongen is half volwas sen, maar soms gedraagt hij zich nog als een kind. Zijn ontwikkeling naar vol wassenheid gaat schoksgewijze. Door een gebrek aan ontspanning en creativiteit gaat verdachte, aldus de raadsman, de kroeg in. Verdachte moet gauw in militaire dienst misschien dat dat een opluch ting kan zijn, meende mr. Linthorst. Hij was niet de enige die kijkend naar de naderende feestdagen gisteren en met de kerstgedachte spelend om onmiddellijke invrijheidstelling vroeg. Hij was ook niet de enige die het niet kreeg. De uitspraak is op 3 januari om half tien. g ioonzaal: telefoon 023-315301; voor de kerstda gen: J. W. Baljet, Kenaupark 13, Haarlem, telefoon 023-310880. Santpoort Artsen: voor het weekeind: J. van der Sar, Hoofdstraat 165, telefoon 378570; maandag 24 december van 8 tot 18 uur: voor Santpoort-noordJ. van der Sar; voor Santpoort-zuid: A. J. Th. van Wely, Hoofdstraat 268, telefoon 378510; maandag na 18 uur en eerste kerstdag tot 24 uur: A. J. Th. van Wely; tweede kerstdag: H. Strik, Hoofdstraat 165, telefoon 378310. Apotheek: tot eerste kerstdag 18 uur: Apotheek De Wilde, Broekbergenlaan 42, telefoon 378284; eerste kerstdag van 18 uur af: Noorder Apotheek, Jan Gijzenkade 181, telefoon 337604. BEVERWIJK Artsen. Voor de groep artsen Fierstra, Pernot, Plantinga, Reddingius, Rolink, De Ruiter, Takken, Versélewel de Witt Hamer, Visser en Vreeling geldt de navolgende regeling: van zaterdag 10 uur tot zondagmorgen 9 uur: C. L. M. Pernot, Vondellaan 34, Beverwijk, tel. 26820; van zondagmorgen 9 uur tot zondagavond 24 uur: L. J. Vreeling, Vondellaan 29, Beverwijk, tel. 23364; van maandagmorgen 10 uur tot dins dagmorgen 9 uur: G. A. Takken, Juli- anaweg 44, Wijk aan Zee, tel. 02517- 333; van dinsdagmorgen 9 uur tot woensdagmorgen 9 uur: C. Versélewel de Witt Hamer, Vondellaan 60, Bever wijk, tel. 23969; van woensdagmorgen 9 uur tot woensdagavond 24 uur: J. D. Reddingius, Prinsesselaan 5, Bever wijk, tel. 25551. Tot zaterdagmorgen 10 uur in spoedge vallen de eigen arts waarschuwen. Op maandag 24 december heeft iedere arts zijn eigen praktijk van 0 tot 10 uur. Het ochtendspreekuur gaat ge- gewoon door. Voor de groep artsen Guldemond-Swaab, Ten Harmsen van de Beek, Hommes, Kester, Vos en Zeijlmans geldt de regeling: zaterdag en zondag: M. ten Harmsen van de Beek, Lessestraat 1, Heemskerk, tel. 33365; dinsdag van 0 tot 24 uur: J. G. Zeijlmans, Hoogdor- perweg 48a, Heemskerk, tel. 30666; plein 10. Beverwijk. Stichting Samenwerkende Groene Kruis verenigingen. Van zaterdag 22 tot en met woensdag 26 december: zuster P. Luiting, Vlaanderenstraat 8, Bever wijk, tel, 34543 en zuster C. J. Schout, Laan van Blois 74, Beverwijk, tel. 24569. Wit Gele-kruis. Zaterdag en zondag: zuster J. Grootjes, Pelikaanhof 112, Beverijk, tel. 34022; dinsdag en woens dag: zuster E. Nijsen, Europaplein 88, Heemskerk, tel. 33141. Verloskundige. Waarnemend: mevrouw I. A. M. Skotarczak- van der Klaauw, Plantage 154, Beverwijk, tel. 23976; praktijk: mejuffrouw A. M. Bot, Wil genhof laan 33, Beverwijk, tel. 24161: vrijmevrouw J. M. H. Kruidenberg- van Saaze. y Lj dingen leggen. Overigens wijkt de bouw van paviljoen 3 in die zin af van het afgebrande paviljoen, dat alle wanden bestaan uit onbrandbaar materiaal en dat de tussenwanden van de diverse ziekenzalen en overige kamers tot aan het plafond zijn doorgetrokken. Voorts is paviljoen 3 via de oostelijke Getuigen werden gehoord. Bevestigden wat ze gehoord hadden, aarzelend. Ver telden hoe ze hem van rijden hadden willen weerhouden. Hoe overstuur hij was die avond. Eén van hen had de IJmuidenaar later in zijn auto op een parkeerterrein zien staan. Hij draaide het sleuteltje om nu lukte het. „Klootzak” zei hij, kwaad. En verdachte had toen, zo had hij het de politie verteld, gezegd „als ie maar kapot Verdachte, hiernaar gevraagd, wist het niet meer. Er was een rapport over hem opgemaakt, dat zijn problemen en daaruit voorvloeiende agressie schetste. Een psychiatrisch onderzoek was geop perd, maar daar was verdachte sterk VELSEN-IJMUIDEN Artsen: van zaterdag 10 tot zondag 24 uur: J. de Vries, Koningin Wilhelmi- nakade 78, telefoon 14954; P. J. W. van der Toorn, Frans Naereboutstraat 70, telefoon 14084 en H. Paleari, Dol- fijnstraat 176, telefoon 11085; dinsdag 25 december (eerste kerstdag): J. van Nieuwkerk, Röntgenstraal 1, telefoon 14953 en P. H. J. de Weerdt, Ooster- duinweg 8, telefoon 16158; (tweede kerstdag): J. H. van Ginke, Kenne- merlaan 141. telefoon 14058 en F. M. van Stekelenburg, Leeuweriklaan 52, telefoon 14290. Apotheek (ook voor de kerstdagen) Apotheek Ledeboer, Kennemerlaan 80. telefoon 14229. Verloskundige. Voor verloskundige hulp wende men zich tot de eigen verloskundige. Bij geen gehoor opbel len 008 (boodschappendienst om te vernemen wie er dienst heeft), i Wijkverpleegster Groene Kruis voor de kerstdagen): zuster F. Gils, Schiplaan 276, telefoon 11485; zuster M. Visser, Verbrande Vlak 84, te lefoon 11211; zuster M. van der Meu- len, Bramenvlak 32, telefoon 14378 en zuster C. Gomes, Leeuweriklaan 39, telefoon 11915. Wijkverpleegster Wit-Gele Kruis: voor de dienst gedurende het weekeinde opbellen 15645. Tandarts, voor het weekeinde: G. J. J. Diekman, Wingerd 1, Beverwijk, tele foon 02510-34999; voor de kerstdagen: W. van Ipenburg, Velserhooftlaan 1, Santpoort, telefoon 023-378656. Algemene Hulpdienst Velsen. Maandag tot en met vrijdag 9-11 uur, tel. 02550-1888. Stichting Maatschappelijke Dienstver lening Kennemerland. Dagelijks spreekuur in De Noostraat 4, IJmui den, tel. 02550-10661. Interkerkelijke Stichting Gezinsver zorging en Bejaardenhulp. Rem- brandtlaan 45, IJmuiden. Van maan dag tot en met vrijdag 14-15 uur, tel. 02550-11830, eventueel tot 9.30 uur, tel. 10803. Dierenarts, voor het weekeind: H. J. Nederhorst, Wagenweg 46, Haarlem,

IJmuider Courant | 1973 | | pagina 4