Meg de Jongh DOCTOR FADRHONC LAAT NIET LANGER MET ZICH SOLLEN weg bij NEC „Wat wil Van Hanegem eigenlijk?” Koopman kansloos Super Cup niet direct op t.v. KNBSB bijna BADMINTONCLUB WORSTELDE ZICH BOVEN CRISIS UIT GENOEG VOOR HOOFDKLASSE Paardekoersen Promotieduel Sjöbrend nieuwe troef op 13 januari Van Batenburg trainer DWR „Redding zieke BC VELSEN LIJKT NU STERK onmogelijk” SPOfiTi I 1 X Mj Ss Winst Oud-Ripperda DONDERDAG Lachen Vleeshhouwer: Afscheid Willemze Promotie Pijn - V X W NO J - (Van onze sportredactie) Frantisek Fadrhonc: „Cruyff is in zijn denken tien jaar vooruit". l (Van onze honkbalmedewerker) meer Ie NIJMEGEN. NEC-trainer Meg de Jongh is op elegante wijze door het bestuur van de Nijmeegse eredivisieclub weggewerkt. In een woensdagavond door het bestuur van NEC uitgegeven com muniqué wordt gezegd, dat het voortij dige ontslag van De Jongh in gezamen lijk overleg is bewerkstelligd. Als tijde lijk vervanger van De Jongh is assis- tent-trainer Looijen aangewezen. HAARLEM. De oudgedienden van Ripperda en DIO uit een nog niet zo ver verleden zijn op Nieuwjaarsdag weer eens met elkaar aan de slag geweest in een partij voetbal en die werd netaan met 2-1 door de „oudjes” van Ripperda gewonnen. (Van een medewerker) OSLO Tijdens de tradionele nieuwjaarswedstrijden, die gehouden worden in het Bislet-stadion in Oslo is de 500 meter bij de sprinters gewonnen door de Noor Bjö- rang in 40.08 seconden. Tweede werd de Zweed Olof Granath (40.67 sec.) en derde Johan Granath (40.75 sec.). Bij de all-rounders won de Noor Storholt in 40.54 secon den voor Sjöbrend (40.90) en Johansen (40.98). De Zweed Olof Granath was bij de sprinters op de 1000 meter de snelste in 1.22.99. De Noord Björang voert na twee afstanden het algemeen klassement aan voor de Zweden Olof en Johan Granath. Op een veld van het sportpark Sloten hebben de wielrenners van het hoofdste delijke Olympia en De Kampioen uit Haarlem hun traditionele Nieuwjaars- voetbalwedstrijd gespeeld en die leverde ditmaal een 3-2 overwinning op voor de Olympianen. De Noor Sten Stensen tenslotte heeft bij de all-rounders de 5000 meter gewonnen in 7 minuten en 44.33 seconden. De Zweedse crack Göran Claeson kwam niet verder dan de derde plaats achter de verrassend sterk rijdende Noor Amund Sjöbrend. Na de eerste dag heeft Sjöbrend de leiding in het algemeen klassement voor Claeson en Storholt. -'■■■'■ „We hebben hier voor zeven francs per nacht een bed. Ik moet tenslotte reke ning houden met mijn inkomen. Ik ben nu zo’n 25 jaar in Nederland. Ik heb altijd hard gewerkt en heb nooit in de eerste plaats aan geld gedacht. En ik heb ook altijd geprobeerd om in alles menselijk te zijn. Degenen die mij wat (Van onze zwemmedewerker) HAARLEM. Tijdens een bijzonder druk bezochte bijeenkomst heeft zwem- trainer Rein Willemze van DWR gistera vond afscheid genomen van de zwem ploeg van de Waterratten. Voorzitter Maerten bedankte Willemze namens het bestuur voor de gedurende bijna vier jaar verrichte werkzaamheden, die tot bijzonder goede prestaties van de vereni ging hebben geleid. De bondscoach moet hard lachen als hij de naam Happel hoort. „Wat wil je. Bij Feyenoord ging hij de laatste jaren stuk en bij Sevilla zat hij ook niet meer zo lekker. Zeker, hij heeft successen geboekt, maar dat heeft hij niet alleen gedaan. Toen ik met Willem II lands kampioen werd, heb ik nooit gezegd: dat is mijn verdienste. Het is een kwestie van een goed samenspel van spelers, bestuur en trainer. Kijk naar Rinus Michels. Een groot vakman. Dat heb ik altijd gezegd, zoals ik twee jaar geleden ook heb gezegd dat ik graag met hem wilde samenwerken. Maar Rinus koos voor de miljoenen. Dat is zijn goed recht. Toch heeft ook hij het moeilijk gehad. Maar toen kwam de kleine Johan en nu staat hij bovenaan in Spanje. Je ziet, als je succes wil hebben, ben je van anderen afhankelijk. Je kan het niet alleen doen. Dat is klaar”. (Van onze sportredactie) SAMEDAN Als dienaar begon dr. Frantisek Fadrhonc in de zomer van 1970 zijn taak als bondscoach. „Ik wil hier mijn laatste jaren in dit vak geven voor het Nederlandse voetbal; mijn kennis, ervaring en inzet”, ver klaarde de toen 55-jarige opvolger van George Kessler. In de zomer van 1973 kwam hij tot de ontdekking dat zijn onderdanige houding door een aantal KNVB-officials niet op prijs werd gesteld. De roep om een sterke man werd steeds luider. Maar weinigen geloven dat Fadrhonc tot een zó grote metamorfose in staat is dat hij het Nederlands elftal in de eindron den van de wereldtitelstrijd naar successen kan leiden. Volgens Fadrhonc zelf zouden zijn tegenstanders wel eens op een pijnlijke wijze tot de ont dekking kunnen komen dat zij zich hebben vergist. geweldige stimulans. „We wilden nu la ten merken dat het ook zonder hen zou kunnen, nou dat is prachtig gelukt. Van de grootste concurrente verloren we met 6-5 in de uitwedstrijd, de rest hebben we overtuigend gewonnen.” Wie De Jongh zal opvolgen is. nog niet bekend. Manager Wil Jansen: „We zul len op korte termijn trachten een oplos sing te zoeken. Meg de Jongh zag het bij NEC niet meer zitten en heeft in feite zelf gevraagd zijn activiteiten te mogen beëindigen. Daarvoor hebben we begrip kunnen opbrengen en na onderling over leg de heer De Jongh van zijn functie ontheven.” Duyndam en Hempel zijn in de Keulse zesdaagse teruggevallen naar de tweede plaats achter Bugdahl-Fritz. De Wit en Stam staan negende. groot voetballer die ik er graag bij wil hebben. Maar waar is het einde als hij achter mijn rug om contact opneemt met Ernst Happel. Dat kan ik toch niet goed vinden? Dat is niet eerlijk. En daar moeten we eens diepgaand over praten. Dat is klaar”. De komende dagen zal NEC onder- handelingen aanknopen met enkele mo menteel zonder emplooi zijnde oefen meesters. Naar verluidt behoren de door MVV voortijdig ontslagen Maarten Vink en de ex-Excelsior-trainer Castenmiller tot de serieuze kandidaten. Ere-voorzitter Gerard Voogd höopte dat Rein Willemze na zijn arts-examen te hebben afgelegd voor de sport behou den zal blijven. Vervolgens gaven enkele jeugdleden een aardige demonstarie van hetgeen aan hen voorbij is gegaan en wat Rein Willemze straks in z’n me dische praktijk te wachten zal staan. Vervolgens werd Ok van Batenburg geïntroduceerd, die in het trainersteam van DWR zal worden opgenomen. De voormalige trainer van de ZV Njord’59 zal samen met het bestaande team de DWR-ploeg voorlopig tot en met de nationale zwemkampioenschappen bege leiden. Nadat de gastheren door Eef Meyer een 1-0 voorsprong hadden genomen, kon Ron Dekker met een kopbal de score weer rechttrekken: 1-1. Met nog twaalf minuten te spelen scoorde Loet Visser na een voorzet van Meyer het voor Oud-Ripperda winnende doel punt: 2-1. Alle 18000 kaarten voor de wed strijd PSV’-Amsterdam, die zaterdag wordt gespeeld, zijn binnen enkele uren uitverkocht. laat de aftredende secretaris Theo Vleeshhouwer zich somber uit over de toekomst van het honkbal in Neder land. Zwaar is bij hem aangekomen de verwerping van het structuurplan. Hij schrijft hierover: „Gezegdes als „de put dempen als het kalf verdron ken is” en „het paard achter de wagen spannen” schieten in mijn ge dachten, wanneer ik naga met hoe veel koortsachtigheid men in sommi- Een aantal jaren geleden degradeerde BC Velsen uit de hoofdklasse en wist zich tot nu toe in de eerste klasse te handhaven. Dat gebeurde zeven jaar ge leden, zeven magere jaren. Voorzitter De Boer: „We hebben een aantal moeilijke seizoenen géhad, waarvan het vorig jaar de kroon spande. Nu zijn we er echter grandioos bovenuit gegroeid. Er zijn wat meningsverschillen geweest, verschillen de leden zijn vertrokken, maar als her boren zijn we tevoorschijn gekomen. Er heerst nu een zeer gezonde en stabiele toestand, dat heeft zeker zijn weerslag op de resultaten van de ploegen.” Men raakte het afgelopen jaar enkele topspelers kwijt; dat was voor captain Leo van de Raad en de anderen een HILVERSUM (ANP).— De voetbal wedstrijd om de door de UEFA erkende Super-Cup, die woensdagmiddag 9 ja nuari van 13.30 tot 15.15 uur in het San Siro-stadion in Milaan tussen A. C. Mi lan en Ajax wordt gespeeld, zal niet rechtstreeks door de televisie worden uitgezonden. Van een rechtstreekse reportage is af gezien ’’teneinde de normale voortgang van het arbeidsproces in Nederland niet te verstoren”, aldus luidt een officiële verklaring van de NOS. Van de wedstrijd zal overigens wel een samenvatting van drie kwartier worden uitgezonden en wel van 18.00 tot 18.45 uur via Nederland 1. De NOS-radio zal de wedstrijd op Hilversum 2 wel rechtstreeks verslaan, evenals de return op woensdag 16 januari in Amsterdam. GRONINGEN (ANP). De Pool Adam Kuligowski en de Hongaar Joseph Pinter hebben ook na de zevende ronde in het Niemeyer jeugdschaaktoernooi om het Europees juniorenkampioenschap nog steeds gezamenlijk de leiding. Pinter manoeuvreerde de Brit Jonathan Mestel naar een onhoudbare stelling en Kuli gowski had geen problemen om het volle punt op de Belg Goormachtigh te veroveren. 9 Het favoriete jacht Pen Duick VI is uitgeschakeld in een zeilrace om de wereld. Het schip keerde met een gebro ken mast terug in Sydney waar dit weekeinde de laatste etappe (doel Rio de Janeiro) begon. In feite heeft de fel omstreden bonds coach vorig jaar al een voorproefje ge geven. Kwamen sectievoorzitter mr. Jac ques Hogewoning en de nieuw aange trokken bondscoach Cor van der Hart niet bedrogen uit toen zij dachten dat de doctor zich zonder al te veel tegenstand op een zijspoor zou laten zetten? En was niet vrijwel iedereen enkele weken gele den ervan overtuigd, dat zijn hoofd nog vóór de jaarwisseling zou vallen? „Ik had en heb voldoende kracht om tegen al mijn tegenstanders en ook tegen „ER IS NIET EERLIJK GESPEELD” zitten. De financiering is echter een groot probleem, want voor een dergelijk projekt is zeker anderhalf miljoen nodig. Men geeft echter de moed niet op en zodra bijvoorbeeld iemand zich meldt om er geld in te steken, zal men onmid dellijk tot de bouw overgaan. Men maakt zich eerst echter op voor de wedstrijd tegen Eindhoven op 13 janua ri. De tijd lijkt er rijp voor dat BC Velsen zich in de hoofdklasse nestelt”. van het is het totaal bond gestegen Dit is dan te van zowel het dames- als het herensoftball. In zijn inleiding tot het verslag HAARLEM. Blijkens het verslag van de KNBSB over het jaar 1973 is het aantal honkballeden dit jaar weer zij het in geringe mate terug gelopen en wel van 9241 naar 9234. Het verlies van de rayons Haarlem en Amsterdam blijkt ver boven het landelijk gemiddelde te liggen. Haar lem verloor 68 leden (bijna 4 pet), terwijl de teruggang in Amsterdam bijna 3 pet bedraagt. De teruggang in deze beide honkbalbastions wordt slechts voor een deel goedgemaakt door winst in een aantal andere rayons, w.o. Rotterdam en Den Haag. Het algemeen klassement van de allrounders na twee afstanden is: 1 Sjöbrend 87.404 2 Claeson 87.766; 3 Storholt 87.930; 4 Stensen 88.223; 5 Johansen 88.279; 6 An dersen 88.513. Meer moeite had de Rus Sergei Maka- rysjev met de Roemeen Aurel Urzica. Pas in tweede zitting kon Makarysjev door zijn wat gunstiger stelling de Roe meen doen besluiten de koning om te leggen. Makarysjev bleef dus een half punt op de beide leiders achter. Hendrik Koopman slaagde er niet in een heftige aanval van de Bulgaar Inkiov te pare ren, hij verloor kansloos. beter kennen, in Tilburg, Enschede en Deventer bijvoorbeeld, kunnen dat bea men. Ook nu ik harder zal optreden, zal ik het spel eerlijk blijven spelen. Ik zal nog liever straten gaan vegen dan mijn menselijke plichten overboord te zetten. Dat wilde ik nog even zeggen”. Dr. Frantisek Fadrhonc is klaar. - ge kringen alsnog probeert om voor de baseballstructuur een gedegen op lossing te vinden. Die koortsachtig heid wordt echter aan de dag gelegd op een moment, dat redding van de doodzieke patiënt nog nauwelijks mo gelijk lijkt.” In een apart, aan het structuurplan gewijd hoofdstuk, zegt Vleeshhouwer verder: „Wat mij ten zeerste heeft gegriefd is het feit, dat voor, tijdens en na de behandeling van het struc tuurplan het werk van het bondsbe- stuur door velen met achterdocht is bezien. Deze ervaring heeft mij per soonlijk niet alleen gegriefd, maar tot in het diepste van mijn ziel geraakt, waardoor ik in grote persoonlijke ge wetensnood ben gekomen. De goede trouw van mij en mijn mede-be- stuursleden is op sommige punten in het geding gebracht. Zover is men reeds zeer ten onrechte in de KNBSB gegaan!” mensen als Hogewoning en Van Zanten terug te vechten. Als ik straks terug ben in Nederland moeten we om de tafel gaan zitten. En dan zal er niet geouwe hoerd worden. Dan zullen er keiharde afspraken worden gemaakt. Dat is klaar”, aldus Fadrhonc. Als je Fadrhonc mag geloven, is de tijd dat hij zich de minste voelde en voor anderen opzij ging voorgoed voorbij. „Ik zal de eerste zijn om toe te geven dat ik fouten heb gemaakt. Maar dan moeit ik er direct aan toevoegen, dat ik altijd heb gezegd dat ik niet ideaal heb kunnen werken. Ik heb in het belang van het Nederlands voetbal en dus ook van het Nederlands elftal steeds met de proble men van alle betrokkenen rekening ge houden. Nu is de tijd gekomen dat we rekening moeten houden met mijn moeilijkheden. Het wordt in West-Duits- land ik blijf het steeds zeggen een harde strijd. Dat is klaar”. Dat is de mentaliteit die er in de vereniging heerst, een mentaliteit die voorzitter De Boer graag bij zijn vereni ging ziet. Hij is ook van mening dat het voor het eerste team een zeer zwaar seizoen gaat worden; „Ik ben nogal be trokken bij het badminton, omdat ik lid ben van de bondstrainingscommissie en dan zie en hoor je veel, over die hoofd klasse. Ik wil niet stellen dat er in de hoofdklasse betaald wordt, maar het is wel opvallend dat er onder de teams zoveel verschuivingen van spelers zijn.” De samenwerking met Johan Cruyff ziet dr. Fadrhonc helemaal zitten. „Er is tegen mij gezegd, dat ik de spelers te weinig over de tegenstanders vertel. Wat willen ze! In het moderne voetbal kun je je spelers niet meer vertellen dat ze naar links of naar rechts moeten lopen. Dat moeten de spelers zelf bepalen als ze op het veld staan. Dat kunnen ze ook. Ze zeggen ook dat ik tactisch zwak ben. Wel, dan wil ik ze er wel even aan herinneren dat ik bij Willem II al vder- twee-vier speelde, toen niemand er nog van gehoord had. Dat kwam pas toen Brazilië voor de eerste keer wereldkam pioen werd. Cruyff heeft die kritiek niet. Die is met zijn denken de andere spelers zo’n tien jaar vooruit. Die heeft mij niet nodig om te horen wat hij in het veld precies wel en precies niet moet doen. Die heeft mij alleen nodig om te kunnen trainen en om tegen mij aan te kunnen praten. En als ik tegen hem zeg, dat hij om een uur of elf naar bed moet gaan om dat hij kracht nodig heeft voor de wedstrijd, doet hij het ook. Cruyff is een echte prof. Dat is klaar”. Fadrhonc is uitgepraat. Volgens zijn dagelijkse schema „ook in de vakan tie hou ik me daaraan” is het de hoogste tijd dat hij gaat skiën. „Ik vermaak mij hier uitstekend. Het iis hier erg eenvoudig”. En breeduit lachend: De NOS en Tros-sport zenden zater dagavond de loting voor het w.k. voetbal rechtstreeks (respectievelijk op radio en televisie) uit. Bert Strijdveen en Hennie Spijker man van Go Ahead Eagles zijn licht gewond bij een auto-ongeluk na de trai ning op oudejaarsdag. Een oudej aarsloop in Charleville le verde winst op voor de Belg Willy Polleunis. Voordat BC Velsen zich hoofdklasser mag noemen, zal er eest een promotie duel op 13 januari in Leiden uitgevoch ten worden tegen waarschijnlijk een ploeg uit Eindhoven. Wanneer Velsen de hoofdklasse bereikt, dan wordt het in ieder geval erg moeilijk. Captain Leo van de Raadt: „Dan zitten we in de top van het Nederlandse badminton, we ho ren dan toch bij de beste 70 van Neder land. Het is natuurlijk een regelrechte uitdaging en ik heb een goede hoop op handhaving. Elk puntje wat we halen zal erg belangrijk zijn. Ik zie het wel zitten en anders hoeven we er 13 janu ari niet eens naar toe te gaan.” Hij is altijd overtuigd van zichzelf, maar in de laatste weken van 1973 heeft hij er toch krachtig aan getwijfeld of hij in zijn positie zou worden ge handhaafd. „Het is voetbal en dan weet je nooit hoe de uitslag wordt”, was zijn reactie kort nadat hij in Samedan hoor de dat hij zijn werk mocht voortzetten. Nu laat hij ook weten waarom hij heeft getwijfeld. „Het spel werd niet helemaal eerlijk gespeeld. Ik heb de verkeerde instelling van sommige spelers nooit naar buiten gebracht, maar nu kwam er achteloos plotseling wel kritiek op mij in de openbaarheid. Daar ben ik niet boos om. Dat hoort bij deze tijd. Maar lang niet alle kritiek was fair. Voordat ik met die spelers verder ga, moeten we praten en de problemen oplossen. Dat is klaar”. Vooral tijdens het gesprek met Wim van Hanegem zal het hard tegen hard gaan. „De Kromme” heeft „de doctor” blijkbaar zeer pijnlijk op het hart ge trapt. „Wat wil hij eigenlijk? Ik heb hier wat Nederlandse kranten gelezen en gezien dat ook Coerver problemen met hem heeft. Tegen Heerenveen moest hij zelfs worden vervangen. Als Willem niet draait, is hij niet meer helemaal reëel. Tegen de Noren was hij zelfs bezig mij te vermoorden. Niet mij persoonlijk, maar mijn zaak. Zoals hij tegen de scheidsrechter tekeer ging... het had he lemaal mis kunnen gaan. Gelukkig heb ik hem -er toen uitgehaald. Je moet goed begrijpen, ik heb helemaal niets tegen Willem. Als hij- in vorm is, is hij een Newcombe (blessure), Alexander en Borg hebben de eerste ronde van het tenniskampioenschap van Nieuw-Zuid- Wales niet overleefd. (Van een medewerker) IJMUIDEN. Constant heeft de badmintonclub Velsen deze competitie in de eerste klasse bovenaan gestaan en tenslotte wist het eerste team, bestaande uit: Leo van de Raadt, Jan Menger, Cees Mulder, Hans Mulder, Joke de Boer en Jaqueline Augustijn tegen Slotermeer het kampioenschap binnen te halen. Het is trouwens toch een sportief topjaar voor BC Velsen, want naast het eerste zijn ook vier jeugdteams kampioen geworden en de jeugd heeft bij Velsen, een vereniging met ruim 200 jeugdleden, onge twijfeld de toekomst. BC Velsen is eigenlijk groot geworden door de ingebruikname van de sporthal in Zeewijk, daarvoor speelde men in de zaal van het gymnasium Felisenum, maar ook in die tijd bracht men grote talenten voort. Zo is onder andere Imre Rietveld groot geworden bij Velsen en er zijn er meer bij deze vereniging gemaakt. Daarom is men bij BC Velsen van me ning, dat de basis voor het succes bij de jeugdleden gelegd moet worden. De jeugdbegeleiding ondervindt hoge priori teiten, door goede en gerichte training. Er zijn echter nog andere zaken bij de badmintonvereniging die zeer grote aan dacht krijgen. Zo is men in de toekomst van plan een eigen sporthal te bouwen om deze tak van sport nog belangrijker te maken. Men voorziet door het verleg gen van veel buitensporten naar binnen, dat badminton in de verdrukking gaat komen. Er zijn stappen gedaan bij de gemeente en ziet de noodzaak wel Dr. Fadrhonc verheelt niet dat de onverkwikkelijke gang van zaken van vooral de laatste maanden hem pijn hebben gedaan. Na de komst van Cor van der Hart had hij al een soort pantser aangeschaft. Eind augustus, na het tweede duel met de IJslanders, werd dat zichtbaar. Geheel tegen zijn gewoon te in plaatste hij zichzelf toen op de voorgrond. „Ik had destijds de voorspel ling gedaan dat ik (met de nadruk op ik red.) na de wedstrijden tegen Ijsland bovenaan zou staan. Welnu, ik (opnieuw met nadruk red.) sta bovenaan. Dat is klaar”. :8s1 Xsï Ondanks de teruggang aantal honkballeden, aantal leden van de van 12801 tot 13017. danken aan de groei HILVERSUM (ANP). De koersuitslagen van woensdagavond op „Hilversum” zijn: Glückliches Neujahr-prljs 2000 m: 1 Karosa H (W. Velis) 2.49.1 1.24.6, 2 Jeanne Bond II, 3 Jolly Bird. Winn 5.60. Pl. 2.10 2.30 3.90. Kopp 12.50. Trio 500.10. Prospero Ano Nuevoprijs 2000 m: 1 Liberia (J. G. H. de Jong) 2.54.6 1.27.3, 2 Leron Areta, 3 Lorenzo Hanover. Winn 103.00. Pl. 10.30 1.90 2.90. Kopp 4.40. Amateur Winterkampioensehap 1 2440 m: 1 Jonas (P. Reedijk) 3.33.1 1.27.3, 2 James Bui tenzorg, 3 Lord Faune. Winn 12.60, Pl. 2.40 1.70 1.90. Kopp 8.00. Trio 231.40. Happy Newyearprijs 2440 m: 1 Kees Verkerk (G. v. Eykelenborg) 3.27.2 1.24.9, 2 Iris van Buren, 3 Hippocreen. Winn 1.50. Pl. 1.30 3.70. Kopp 14.40. Gelukkig Nieuwjaarrpijs 2040 m le afd.: 1 Jacky Spencer (J. van Dooyeweerd) 2.49.5 1.22.3, 2 Ivan Axkit, 3 Fleetwood. Winn 1,90. Pl. 1,30 1,50 3,30. Kopp 3,90. Trio 78,90. Geluk kig Nieuwjaarprijs 2040 m 2e afd.: 1 Irish Kan (J. Geluk) 2.47.5 1.22.1, 2 Ido Hanover, 3 Dead Heat: Iduna J. en Hannibal. Winn 9.60. Pl. 1,30 I, 10 1,10 1,10. Kopp 18,60. Bonne Anne-prijs 2000 m le afd.: 1 Jerollmo (W. van Buytene) 2.47.7 1.23.9, 2 Indiana Hanover, 3 Jungle Boy. Winn 10,00. Pl. 2,20 2,50 1,30. Kopp 17,00. Trio 707,90. Slamat Tahunprijs 2000 m: 1 Koningin Jeze bel (J. van Dooyeweerd) 2.58.7 1.27.6, 2 Lotus Laguna, 3 Lyros. Winn 6,70. Pl. 3,40 3,70 3,40. Kopp 15,10. Buon Anno Nuovo-prijs 2000 m: 1 Kes Rozenhout (L Schoonhoven) 2.49.5 1.24.8, 2 Jimmy Scotch, 3 Leon van IJmuiden. Winn II, 80, pl. 3,30 1,380, 310. Kopp 32,00. Trio 1254,60. Bonne Annee-prijs 2000 m 2e afd.: 1 Kabbes du Bois (P Petersen) 2.46.6 1.33.3. 2 Ico R, 3 Jewelprise. Winn 2,50. Pl 1,30 1,40 1,60. Kopp T-W. Wtalisatoromzet f (314.988.00. - fc 1 fl i i X

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 17