Uitzending onder protest Tik kwam AJAX WIL EEN hard aan TON VAN NOS bij Milan Mulder is weer van blessurez orgen af Knobel: 6-0 tegen Italianen nog nooit vertoond AJAX VOETBALDE ALS IN ZIJN BESTE DAGEN Reputatie weer wat opgevijzeld CSKA EN BAYERN TEGEN ELKAAR SPORWM® Grote nood bij NAC TIMMAN VERLOOR; SOSONKO MEE OP KOP te. '1 10 r ft Catanaccio aangepakt Lotingen kwartfinales Europa Cup ks 15 *5 15 1974 DONDERDAG 17 JANUARI >NT Onthutsend Imponerend Onvoorstelbaar Hl - 1 ■1 Ms/ (Van onze sportredactie) Keeper Vecchi. Terwijl de Ajacieden (Van onze sportredactie) (Van onze sportredactie) (Van onze speciale verslaggever) WIM ANDRIESSEN Sosonko: winst en remist 1 Oja, de partij tegen Quinteros uit de eerste ronde had hij ’s morgens in winst omgezet. Men herinnert zich de afgebro ken stelling nog? Er volgde inderdaad 41. De5, Kf7. 42. Dd5:(schaak) Kf6 en nog vele tientallen andere zetten. elkaar ervan beschuldigden dat zij niet meer aan de belangen van Ajax dachten en zich spaarden om anderen het vuile werk op te laten knappen. Een probleem extra voor de toch al geplaagde Ajax- trainer George Knobel, die de onvermij delijk ingezette terugval van de wereld kampioen zo goed mogelijk moet zien te kanaliseren. plooide. Constant stond de Milanese de fensie, die nog voor rust instortte toen Mühren een voorzet van Rep doorkopte op de instormende Keizer, onder druk. BREDA (ANP) De Bredase eredivisieclub NAC verkeert in financiële moeilijk heden. Dinsdag is bekend geworden dat men op de begroting van dit seizoen al een tekort heeft van ongeveer 400.000 gulden. De gemeenteraad voelt er onder deze om standigheden weinig voor subsidie uit te keren. Een structuurcommissie, bestaande uit bekende Bredanaars, zal aan het eind van de maand rapport uitbrengen over de toekomstmogelijkheden. Aan de hand van dit rapport zal de raad bekijken of het toe kennen van een subsidie nog verantwoord is. envelop^ aestemd deling. ,Jong Oranje” l met Italië, Toonbeeld van wat AC Milan woensdagavond in Amsterdam aan ellende meemaakte juichend wegrennen na hun zoveelste doelpunt, krabbelt de zwaar onder vuur genomen Italiaanse doelman verbeten overeind. FOTO:POPPE DE BOER dat Pomar achter elkaar leek te gaan verliezen. Doch zover kwam het niet. Het tegenspel van de Spanjaard klopte tot op het tempo. Afgebroken weliswaar, met nog steeds iets betere kansen voor Matulovic. Of er echter meer dan remise inzit lijkt onwaarschijnlijk. „Als het een beetje meezit, dan is iedereen hier nu in staat de grootmeesternorm te halen”, zei Langeweg voor het begin van de ronde. Hem zat het niet mee. Hij had zo’n mooie stelling en Ghitescu weinig hoop, althans wat die stelling betreft. De snel le blik die hij af en toe op de klok wierp maakte duidelijk waar zijn hoop wel op gevestigd was. En niet ten on rechte. De tijd die Langeweg nog restte was gering en de stelling ingewikkeld. Eén misgreep en het was gedaan. PARIJS (ANP/SID). De kans bestaat dat het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen in de halve finales voor 75 procent een Oosteuropese aan gelegenheid zal zijn. CSKA Sofia, de Ajax-doder, mag zich bewijzen tegen Bayern München, de Westduitse kampioen. Rode Ster Belgrado neemt het op tegen Atletico Madrid, een volledig open-strijd. De derde kwartfinale levert in elk geval een Oosteuropese winnaar: Spartak Trnava of Ujpest Dozsa, wellicht de sterkste ploeg van achter het ijzeren gordijn. De loting voor de kwartfinales van het toernooi om de UEFA-Cup had het volgende resultaat VFB Stuttgart (W.Dld.) - Vitoria (Port.), Ipswich Town (Eng.) - Lokomotive Leipzig (O.Dld.), FC Köln (W.Dld.) - Tottenham Hotspur (Eng.), Ruch Chorzov (Pol) - Feyenoord (Ned.). Meestergroep 2e ronde: Garcia (Cuba)—Po pov (Bulg) I'a-lJ. V. Scheltlnga (Ned)—Baljon (Ned) 1-0. Antunac (Zd SI)—Kurajica (Zd SI) Hachtiar (Ind)—Hartoch (Ned) ii-li. Kuijpers (Ned.)—Dieks (Ned.) %-%. Eising (Brd)—Tarjan (VS) afgebr. Mohrlok (Brd)— Keene (Eng) li-li. Pytel (Pol)—Ciocaltea (Roem.) remise. iovic (Zd Si)—Pomar (Sp) afgebr. Quinteros (Arg.)—Donner (Ned) ’/a-1,a. Adorjan (Hong)— Sosonko (Ned) l'a-’/a. Ree (Ned)—Enklaar (Ned) ■/a-'/a. Radulov (Bulg)—Browne (VS) 0-1. Lange weg (Ned)Ghitescu (Roem) 0-1. Hecht (Brd)—Forintos (Hong) 1-0. Planinc (Zd SI)— Timman (Ned) 1-0. Afgebroken partij le ron de: Sosonko (Ned)Quinteros (Arg) 1-0. AMSTERDAM. Uiteindelijk wei gerde het duo Rocco-Maldini tegen Ajax toch van het oude Milan-stramien af te stappen. Alles werd zoals gewoonlijk weer op één kaart gezet en dat beteken de voor de volle honderd percent verde digen. Het kostte linksback Zignoli zijn plaats, omdat Dolci nog beter aan Jan Mulder moest blijven plakken, terwijl Maldera. vorige week in San Siro de „meester-schaduw” zich tegenover Piet Keizer mocht posteren. Op rechts moest coming-man Tresoldi wijken ten gunste van verdedigende middenvelder Biasiolo, terwijl Turone diens plaats in de mid- denlinie overnam. Stand na 2 ronden: 1-5: Keene, Popov, Van Scheltinga, Kuijpers en Garcia allen 1)4 pnt. 6-10: Ciocaltea, Mohrlock, Hartoch, Antunac en Kurajica, allen 1 punt. 11 en 12 Dieks en Bachtiar beiden li punt en 1 uitgestelde partij. 13. Pytel 44- punt. 1* an U Tarjan en Eising 0 pnt. en 1 afg. partij. 16. Baljon 0 pnt. Ook daarom was het volkomen begrij pelijk dat Knobel na afloop opgetogen was. Knobel: „Het was een geweldig kijkspel waarbij het hele elftal constant is doorgegaan. Een prestatie waar ik niet te licht over mag denken. Tegen Groningen is er negentig minuten ge zwoegd, vorige week tegen Milan in San Siro ook en zondag tegen Amsterdam moest het elftal ook doorgaan. Daarom heb ik ook zo’n bewondering voor de geweldige manier waarop Ajax vana vond gevoetbald heeft.” De naam AC Milan is inherent aan veel geld. Voor het spelen van vriend schappelijke wedstrijden eist de Europa cup II houder nog bedragen naar Itali aanse, en dus extravagant dure, maat staven. Daarom kon AC Milan het zich niet permitteren om zelfs in een preten tieloos partijtje voetbal voor de zogehe ten Super Cup op deze manier door Ajax ontluisterd te worden. Of zoals Ajax-trainer George Knobel dat beves tigde: „Tegen een Italiaanse ploeg met 6-0 winnen is bij mijn weten in het Europa-cupvoetbal nog niet vertoond. Dat is nog al wat.” Het was inderdaad onthutsend om te zien hoe de gereputeerde Milanese vere niging door Ajax van het veld werd gespeeld. Milan was rijp om op een dergelijke manier te worden afgedroogd, maar Ajax toonde zich zelf verbaasd dat het zo gemakkelijk ging. Ruud Krol nog glunderend: „Ik geloof dat deze wed strijd in elf landen op de televisie is uitgezonden. Nu heeft Europa nog eens kunnen zien dat het nog niet afgelopen is met Ajax. Onze internationale reputa tie is na alle moeilijkheden van de afgelopen maanden door dit duel duide lijk behouden gebleven.” De genoegdoening van de sterke Ajax- verdediger, die samen met de onvoor stelbare Neeskens, Keizer, Mühren, Mul der en Hulshoff een opvallend hoog niveau haalde, was begrijpelijk. Ook zijn naam was tenslotte gevallen in het rijtje voetballers dat volgens de geruchten Ajax aan het einde van dit seizoen zal verlaten. De aantrekkingskracht van Ita liaanse lires en Spaanse peseta’s zaaide tot voor kort onbewust onrust in Ajax’ selectiegroep. De animositeit in het elftal ging zelfs zo ver dat sommige spelers WIJK AAN ZEE. Ruim drie kwar tier zat hij na te denken: Sosonko. Adorjan had hem remise voorgesteld. Remise na zo’n partij? Wederzijds waren er dames geofferd, wederzijds was op het scherpst van de snede gespeeld. Een stuk achter nu, maar twee gevaarlijke vrijpionnen. Wat gaat er om in het hoofd van de schaakmeester op zo’n moment? Doorspelen, dan afbreken en weer afbreken misscien, net als tegen Quinteros. AMSTERDAM. Meer nog dan Ajax, dat eigenlijk pas dit seizoen via enkele uiterst lucratieve Spaanse toer nooien in La Coruna en Cadiz en enkele vriendschappelijke wedstrijden munt heeft geslagen uit de enorme reputatie die het elftal geniet, heeft AC Milan in het verleden geprofiteerd van het vero veren van Europa’s belangrijkste voet- balbeker. Twee keer (in 1963 en 1969) ging de Europa-cup voor landskampioe nen naar de hautaine, bijkans poenige, Milanese vereniging. En hoewel de tifosi met nostalgie zullen terugdenken aan de grote dagen van het elftal, waarin ook trainer Maldini voetbalde, evenals Ajax ook één keer de wereldbeker veroverde, vertegenwoordigt AC Milan, zelfs na de terugval en het vertrek van internatio nals als Prati en Rosato, nog heel wat. Stand na 2 ronden: 1-4: Planinc, Browne, Sosonko, Hecht 1)4 pnt. 5-10: Ghitescu, En klaar, Donner, Adorjan, Ree, Radulov 1 pnt. 11-12: Pomar, Matulovic >,4 en 1 afgebr. 13-14: Timman, Quinteros ’,4 pnt. 15-16: Forintos, Langeweg o en 1 uitgesteld. Milan liet Ajax voetballen, de vrijheid die een opkomende Suurbier vrijwel ne gentig minuten van Chiarugi kreeg grensde aan het onvoorstelbare, en dat was onder deze omstandigheden dode lijk. Achtereenvolgens bepaalden Nees kens (na een uitstekende voorbereiden de actie van Hulshoff), Rep, Mühren (penalty) en Haan de stand op 6-0. De evenals alle Ajacieden zeer geconcen treerde Heinz Stuy: „Na zo’n drie nul krijg je vleugeltjes. Het liep vanavond als vanouds.” Eindelijk een korte hoofdbeweging. De formulieren worden ondertekend: toch remise. De collega’s stormen toe. Varian ten vliegen over het bord om te bewij zen dat hij toch Sosonko verdedigt zich. Niet zijn stelling, maar die van zijn tegenstander. Want stel je voor dat er toch Winst in zat. Maar gelukkig, er wordt een remisevariant gevonden. le- treen tevreden, Sosonko in het bijzon der. Ajax speelde als in zijn beste dagen. Het hele elftal was in beweging, aanval lers dienden zich aan uit tweede en derde lijn, waardoor de versterkte Itali aanse defensie vaak volkomen ontrafeld werd. Imponerend was bijvoorbeeld de manier waarop Neeskens Romeo Benetti, toch een international, aan flarden speelde. Toch was het een overwinning van het elftal. Er zat een geweldige macht achter de Ajax-acties, die met een enorme vaart en duivelse preciesie werden uitgevoerd. Neeskens: „Dat was ook het verschil met die wedstrijd in Milaan. Nu werd er veel meer op iedere bal gejaagd. Ook meer door het midden gespeeld omdat wij in Milaan over de vleugels telkens waren stuk gelopen.” Ook daarom viel Ajax’ prestatie niet te bagatelliseren. Italianen zijn nog steeds irritante verdedigers die even sluw als uitgekookt on de nul kunnen spelen. De voortreffelijke Oostduitse ar biter Rudi Glöckner leiddé echter zeer goed. Hij bestrafte de Italiaanse trucs, aan shirtjes trekken, op de voeten van de tegenstander gaan staan als deze de diepte in wilde sprinten, om de jagende Ajacieden uit balans te brengen zeer attent. Zoals bijvoorbeeld bij het eerste doelpunt toen Dolci Jan Mulder blok keerde. Keizer schoof de vrije trap naar Mulder die zelf via de binnenkant paal raak schoot. Fantastisch waren de acties die Ajax (bijvoorbeeld de hielbal van Keizer vlak voor rust) hierna vaak ont- Met Timman ging het anders, al was het resultaat al even treurig. „Planinc dient met positionele middelen bestreden te worden”, zal hij hebben gedacht. Dat recept bleek te werken, althans tot fyet moment dat Timman er zelf de hand HILVERSUM (ANP) De t.v.-uitzending van de voetbalwedstrijd Ajax-A.C. Milan (rechtstreeks via de NOS-televisie) is wel gebeurd onder protest van Ajax. Ajax meent, dat de NOS niet het recht had verkregen om de wedstrijd uit te zenden. De Amsterdamse club is tevens van oordeel, dat door te vroege bekendmaking (woensdagmiddag omstreeks 12.00 uur) van de uitzending haar aanzienlijke schade is berokkend. Ajax heeft dan ook kort voor de aanvang van de wedstrijd bij de programma- leiding van de NOS geprotesteerd tegen de rechtstreekse uitzending. Een woord voerder van Ajax liet tevens weten, dat van de NOS een schadevergoeding van ƒ100.000,tot 150.000,geëist zou worden. Volgens de NOS is de beslissing om de wedstrijd rechtstreeks uit te zenden, genomen op grond van een overeenkomst tussen de EBU (de Europese Radio Unie) en de UEFA, de Europese voetbalorganisatie. Deze overeenkomst houdt in, dat de UEFA voor wat Nederland betreft namens Ajax toestemming geeft voor een rechtstreekse uitzending in Nederland. Deze overeenkomst heeft in de contacten met Ajax volgens de NOS steeds als uitgangspunt voor de wedstrijdreportage gegolden. Tot in de late woensdagnamiddag heeft Ajax hiertegen ook geen bezwaar gemaakt. De NOS meent, dat er wederom sprake is van een communicatiestoornis tussen Ajax, de KNVB en de UEFA en dat Ajax voor een schadeclaim niet aan het juiste adres is. Europacup landskampioenen (kwartfinales): Bayem München (W.Dld.) - CSKA Sofia (Buig.), FC Basel (Zwits.) - Celtic Glasgow (Schotl.), Rode Ster Belgrado (J.S1- Atletico Madrid (Spa.), Spartak Trnava (Tsjech.) - Ujpest Dozsa (Hong.). Europacup bekerwinnaars (kwartfinales): AC Milan (It.) - Paok Saloniki (Griek.), FC Magdeburg (O.Dld.) - Beroe Stara Zagora (Buig.), Sporting Lissabon (Port.) - FC Zürich (Zwits.). Borussia Mönchengladbach (W.Dld.) - Glentoran Belfast (N.-Ierl.' aan hield. Een voorbarig ingezette aan val noodzaakte tot een nieuwe diagnose. Maar toen bleken de vereiste bestrij dingsmiddelen niet meer voorhanden. In de slotstelling moet u zich overigens eens verdiepen in 40. a6, in plaats van 40. Pe6: zoals Planinc speelde. Eén vari ant: 40. Del schaak 41. Tel: Ab6. 42. Ab7 (Schaak), Ka7. 43. Tal mat. Ook niet onaardig. Het was eigenlijk alleen onvoorstel baar wat Milan hier tegenoverstelde. Ondanks het sterke Ajax-voetbal. Inter nationale spitsen als Chiarugi en Rivera, toch twee voetballers van een nationaal elftal dat in 1970 tweede werd bij de wereldkampioenschappen in Mexico ach ter de weergaloze Brazilianen, beperkten zich tot het geven van miskende gebaren naar hun medespelers, stoorden niet en verdedigden geen meter mee. En dat tegen Ajax! Chiarugi gedroeg zich nog het minst als de misplaatste vedette toen hij eerst Blankenburg passeerde vervol gens Hulshoff tussen de benen door speelde en toen de vuisten van Stuy trof, die op deze manier Milans gevaar lijkste actie onschadelijk maakte. Het kon de Milan-defensie nauwelijks ont zetten. Ajax was superieur en toonde eigenlijk voor het eerst sinds vele weken tegen een tegenstander van niveau aan dat het potentieel nog sterk genoeg is om geen enkele concurrentie, zowel na tionaal als internationaal te hoeven vre zen. Zeker nu de moeilijkheden rond het Nederlands elftal door de komst van Michels grotendeels tot het verleden be horen en iedere Ajacied voor zichzelf heeft besloten om Ajax, wat voor gou den bergen er tijdens en na de wereld kampioenschappen voor verscheidene spelers ook lonken, zeker tot het einde van dit seizoen primair te stellen. Een stukje solidariteit van de spelers tegeno ver de vereniging waar zij allemaal zo groot zijn geworden en waar zij hoe dan ook veel aan te danken hebben. Het is een ontwikkeling waar de zwaarbeproef de George Knobel tot voor kort nauwe lijks nog op durfde rekenen. Ajax lijkt echter op tijd klaar om het zware com- petitieprogramma, met nog uitwedstrij den tegen Twente, Feyenoord en PSV, optimaal af te werken. 6-0 tegen AC Milan is tenslotte heel wat anders dan 9-0 tegen FC Groningen. MARC SERNÊ AMSTERDAM. De tegen AC Milan verwachtte vervanging van Jan Mulder door Arno Steffenhagen bleef uit. De ex-Anderlechtvedette draafde gistera vond in het basisteam het veld op en bleef er in een glansrol tot de laatste minuut. Mulder: „Zondag had ik nog zoveel water in mijn been tussen mijn knie en m’n enkel dat meespelen onzeker was. Maar maandag en dinsdag is dat vanzelf verdwenen. Ik had er vandaag weinig last meer van.” In die samenstelling achtte grote baas Rocco en zijn vazal Maldini de Milanese ploeg kennelijk sterk genoeg om Ajax anderhalf uur te weerstaan, zoals het vorige week ook de Ajax-razernij had weten te verdringen. Het daaraan ver bonden risico leek Rocco c.s. niet te groot. Hoe ver zij ernaast zaten werd in het met 27.000 toeschouwers gevulde Olympisch Stadion snel duidelijk. Met meestal negen man ver terugge trokken voor eigen doel, nodigden de Italianen hun tegenstanders vriendelijk uit het spel te gaan maken. En wat dat onder voor de Amsterdammers gunstige omstandigheden betekent, werd met zes Ajax-goals ondubbelzinnig aangetoond. „Bij Ajax wordt er veel meer gelopen, daar is die, uitslag eigenlijk al mee verklaard,” maakte rechtsbuiten Biasiolo, die halverwege de tweede helft het veld moest ruimen voor Tresoldi, na afloop bekend. De Italianen misten in het door noodweer geteisterde stadion Vrouwe Fortuna en de Zwitserse scheidsrechter Scheurer, die de AC vorige week samen aan een 1-0 overwinning hadden gehol pen, en troffen daarvoor in de plaats de briljant leidende arbiter Glöckner. De Oostduitser doorzag, in tegenstelling tot zijn Zwitserse collega de prof trucs van de Italianen wél en bestrafte ze zonder uitzondering. Mede daardoor kwam de juiste krachtsverhouding tussen de win naars van de Europa Cup I en II duidelijker naar voren. Eigenlijk was het van begin af aan glashelder dat Milan een stormloop van dit Ajax niet anderhalf uur lang zou kunnen doorstaan. Met de bejaarde Schnellinger (34) als falende ausputzer, werd het voor de gereputeerde Milanese defensie meer het betere kunst- en vliegwerk. Vijfentwintig minuten hiel den ze het vol, toen zorgde Mulder er met zijn vrije trap voor dat de Italianen zich niet langer uitsluitend op eigen helft konden verschuilen. Er moest meer gebeuren dan de zeldzame combinaties van Chiarugi en Rivera op de andere helft. Heel even probeerden ze het, na de tweede treffer van Piet Keizer met Sabadini soms als gelegenheidsspits, maar toen bleek dat het oude Milan alle hens achter nodig had om een volledige ineenstorting te voorkomen. Desondanks maakte Ajax in de laatste twintig minu ten van de tweede helft abrupt een einde aan de mythe rond het Milanese „catanaccio”. Hoe hard de tik was aan gekomen verwoordde een terneergeslagen Turone later in de kleedkamer: „Dit had ik niet voor mogelijk gehouden. We zijn hier weggespeeld. Dit doet me nu zelfs het ergste vrezen voor de wedstrijd van aanstaande zondag tegen Bologna.” THEO KLEIN René Pijnen en Leo Duyndam wonnen in de laatste acht minuten de zesdaagse van Bremen. De Wit en Karstens werden 6e op 3 ronden. Net als de A-ploeg werd „J- voor het E.K.voetbal ingedeeld Polen en Finland. Noorwegen nam in de schaatsinterland tegen Rusland op de eerste dag de leiding: 129.-99. De Russische schaatsster Krasnova reed in Inzell een wereldtijd op de 500 meter: 43.69. De regering van Venezuela heeft 500.000 liter benzine beschikbaar gesteld voor autora ces in Europa. De boksbond kende de titel in het welter- gewicht toe aan Aad Jansen. Voor zijn nieuwe Nederlandse wielerploeg contracteerde Ton Vissers tot nu 6 profs: Vrancken, Janbroers, Zoontjens, John Corne lissen, Wim Liebrechts en Van Helvoirt. Het verloop van de partij Planinc—Timman: Wit: Planinc. Zwart: Timman. 1. e4 e6. 2. d4 d5. 3. Pc3 Lb4. 4. e5 c5. 5. a3 Lc3: schaak. 6. bc3: Pe7. 7. Pf3 Pbc6. 8. Le2 Da5. 9. Ld2 c4. 10. Pg5 h6. 11. Ph3 Pg6. 12. 0-0 Ld7. 13. Lh5 Pce7. 14. a4 0-0-0. 15. f4 Thg8. 16. Pf2 Kb8. 17. Del Tc8. 18. Lel Dd8. 19. Pdl f5. 20. Pe3 Ph8. 21. La3 g5. 22. a5 Le8. 23. Le8: De8:. 24. Dbl gf4: 25. Tf4: Peg6. 26. Tfl h5. 27. Khl f4. 28. Pdl Ph4. 29. Ld6 (schaak) Ka8. 30. Pb2 Pf7. 31. Pa4 Pd6: 32. ed6: Dg6. 33. Tf2 Pg2 34. d7 Tcd8. 35. Pc5 Tb8. 36. D8d Tgd8:. 37. Tg2: Df7. 38. Db6 f3. 39. Tf2 Df4. 40. Pe6: Zwart geeft het op. De uitslagen: GROOTMEESTERGROEP 2e ronde: Matu- Die Quinteros, dat is een eigenaardige speler. Het lijkt wel of hij zich voor het bord door zijn invallen laat leiden. Zo konden we deze keer de manoeuvre Le3-c5-e7-g5-e3-c5 aanschouwen en dat op een bord vol stukken. Donner zat er wat vreemd tegenaan te kijken. Onder wijl bouwde hij wel een goede stelling op. Maar of het nu de stelling of de tegenstander was die hij niet vertrouw de, ik weet het niet, wel dat ze het plotseling over remise eens waren. Er was nogal wat te beleven deze tweede ronde van het Hoogovenschaak- toernooi. Spectaculair werk zoals gezegd bij AdorjanSosonko, maar ook heel subtiel spel zoals bij MatulovicPomar. Vrij spoedig kwam er daar een eind spel van loper tegen paard op het bord, Trainer George Knobel na de wed strijd: „Ik heb vanavond weer de An- derlecht-Mulder in actie gezien.” Jan Mulder zelf: „Nou, dat kan je moeilijk zeggen. Bij Anderlecht speelde ik heel anders. Daar ging het vaak om een één- twee tussen mij en Van Himst. Het voetbal bij Ajax verschilt daar enorm veel van. Er wordt hier veel meer gelo pen. Ik geloof echter wel dat de stijgen de lijn in mijn spel zich ook vanavond weer heeft voortgezet. Dat water in mijn been heeft gelukkig niets te maken met mijn oude knieblessure. Het hele revalidatieproces daarvoor heeft dus toch wel succes gehad.” I ff'

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 19