boekhoudkundige kracht medewerksters B medewerker verkoop I binnendienst 1 personeel ter opleiding tot ovenbouwkundig vakman Algemene Bank Nederland 5’ HOOGOVENS Reinalda-Huis Haarlem B-VERPLEEGKUNDIGE PROPAGANDISTEN/VERKOPERS Hoogovens vraagt: DESIGNERS De Nederlandse Rotogravure Maatschappij B.V. te Haarlem 1 ZATERDAG 1 9 JANUARI 1974 28 HAAGLEVEN 4 z3 M Een Mavo-diploma is prima. Daar kun je heel wat kanten mee uit. Vooral bij de ABN. Bij zo’n moderne bank zijn veel meer fijne jobs dan je zo zou denken. Dat komt omdat de ABN zoveel doet. Voor handel en bedrijfsleven. Maar ook voor veel gezinnen. Denk maar eens aan sparen, leningen, hypotheken en verzekeringen. Ja, óók aan vakantiereizen. Snap je nu waarom er bij de ABN ook voor jou zoveel mogelijkheden zijn? En er werken veel jonge collega’s bij wie je je snel thuis zult voelen. Bij de ABN hoeven de dagen dan ook verre C FLUOR NEDERLAND B.V. van saai te zijn. (Het dorre werk wordt door de computer gedaan Kom maar eens praten. En lees maar vast wat de ABN je te bieden heeft: Het begint met een goed salaris. Daar mag je 71/z?/o vakantietoeslag bij optellen. Plus een jaarlijks tantième (dat betekent nu ruim een maandsalaris extra). Verder krijg je tot je 2.1e elk halfjaar salarisverhoging. Tot je 2.5e kun je profiteren van de huwelijksspaarregeling. Wil je nog cursussen volgen om verder te komen? De ABN vergoedt graag een belangrijk deel van je studiekosten. Verkoopsecretariaat I L I I I Hoof 7//Z4 Op een paar afdelingen kunnen wij op dit moment plaatsen Leeftijd: circa 21-35 jaar. Voornaam: i Geboortedatum: Adres: WF 10 die in het bezit is van het diploma P.D. en bekend is met de loonadministratie. De afdeling Administratie van het Reinalda-Huis te Haarlem, een modern bejaardencentrum met 326 bewoners, zoekt op korte termijn een Een LTS of daarmee vergelijkbare opleiding strekt tot aanbeveling doch is geen vereiste. Zonder ervaring begint men met een bruto maandsalaris (met inbegrip van o.a. de ploegen- diensttoeslag) van 1.624,- per maand ofwel circa 374,- bruto per week. Met ervaring in het bouwvak ligt het aanvangssalaris, afhankelijk van de vakbekwaamheid, tussen 1.696,- en 1.764,- bruto per maand (tussen 391,- en 407,- bruto per week). Degenen die na het volgen van de praktijkopleiding zich nog De ovenbouwkundige vakman brengt vuurvaste bemetselingen in verschillende soorten ovens aan en voorziet allerlei installaties van een slijtvaste of zuurbestendige bekleding. Het ovenbouwkundige werk is sterk gemechaniseerd. De werkzaamheden worden in 4-ploegendienst verricht. De opleiding geschiedt in de praktijk, in bedrijfstijd, met doorbetaling van het volledige salaris. verder willen bekwamen - via een dagcursus bij het opleidingscentrum van het bedrijf - kunnen bij gebleken geschiktheid als ovenbouwkundig vakman een salaris bereiken van maximaal 2.065,- per maand (circa 476,- bruto per week). Waar kun je zoveel kanten uit als je van de MAVO komt? Wij bieden: - goede salariëring - 13e maand - winstdeling - 40-urige werkweek - pensioenvoorziening Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg, Haarlem. Tel. (023) 339020. is een moderne diepdrukkerij binnen de V.N.U. Industriegroep. Naast de vele tijdschriften die wij drukken, verzorgen wij Kostprijscalculatie Belangrijk is het natuurlijk dat men weet hoeveel een bepaald drukwerk bij een bepaalde oplage, samenstelling en Herbol-Werke GmbH Keulen SPAARNEWEG 57 CRUQUIUS POST VIJFHUIZEN TELEF. 023-289755 ook kwaliteitsdrakwerk voor zowel binnen» als buitenland. De term hele indu voor Onze CIVIL/STRUCTURAL afdeling vraagt voor spoedige indiensttreding Uw taak zal bestaan in het begelei den van onze bewoners in het voor- en nazorgproject DR. JOSHUA BIERER CENTRUM Boulevard Paulus Loot 1 te Zandvoort. Sollicitaties schriftelijk of mondeling na telefonische afspraak, telefoon 02507-49 41. Belangstellenden kunnen onderstaande coupon ingevuld zenden aan: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel). Na ontvangst wordt nader contact met u opgenomen. (Telefonische inlichtingen: 02510-94000.) D besl te v rijk van tern hele één ovei Eco wor Hf dew< jong Wag huis even (de woni Haze Al wen< huis. Ot in g die t Goed idee om even-een kort briefje te schrijven of op te bellen. Dit is het adres: Algemene Bank Nederland, Grote Krocht 12., Zandvoort. Telefoon: 554s. D( gere opni nanc infls maa volk rece dat uiig] geht staa tair noei Hi de der Scht pese vert de I bela tot 1 kom Di men naai op Wat Frai wiei tigh onh wm ABN personeel Kan Tele Red; Post Klac Welke heeft interesse onze staf te willen uitbreiden? 2 Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrie. Een onderneming van het internationale Fluor concern; ge vestigd te Los Angeles ..opgericht in 1912 door J. S. Fluor.* papierkwaliteit gaat kosten. De afdeling kostprijscalculatie zorgt ervoor dat deze dingen uitgerekend worden en op deze afdeling kunnen wij een medewerkster plaatsen. Dat accuraat met cijfers kunnen werken een vereiste is, is duidelijk en wij verwachten dat iemand met een M.A.V.O.-diploma of in ieder geval enige jaren M.A.V.O. een passende werkkring kan vinden in het kleine team waaruit deze afdeling bestaat. Deze afdeling kan men beschouwen als een steunpilaar van onze verkoop. Door middel van het typen van brieven, afhandelen van telefoontjes, bedienen van de telex en bijhouden van enige administratie onder steunen zij de directie en andere afdelingen van de verkoop. Op deze afdeling hebben wij op korte termijn behoefte aan een secretaresse en een medewerkster. Voor de functie van secretaresse denken wij aan iemand met een middelbare school opleiding en een ruime ervaring. Voor de medewerkster is een H.A.V.O.-diploma het criterium. Beide functies vereisen wel een goede typevaardigheid en beheersing van de stenografie, zowel in de nederlandse als engelse taal. DELA Krematie- en Begrafenisverzekering Levensverzekering In verband met uitbreiding van onze buitendienst kunnen op korte termijn geplaatst worden Leeftijd 26 tot plm. 50 jaar. Opleiding tenminste Mulo/Mavo-niveau. Het betreft hier een zelfstandige werkkring met een behoorlijk salaris alsmede een gunstige provisie- en premieregeling, vergoeding van reis- en verblijfkosten. De opleiding wordt door ons verzorgd. Opname in het pensioenfonds mogelijk voor personen niet ouder dan 44 jaar, voor ouderen geldt een gunstige spaarregeling. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan DELA, afd. Akkwisitie, Oude Stadsgracht 1, Eindhoven. moederbedrijf in Duitsland. Korrespondentie Nederlands en Duits en de volledige orderbehandeling moeten dus geen probleem voor hem zijn. Als hij kennis heeft van verf is dat een pluspunt. Wij denken aan iemand ven 25^0 jaar. die zijn werk goed kanergantoeran. zijn goede toekomstkansen. Sollicitaties zien wij gaarne tegemoet HERBOL-NEDERLAND BV Wij hebben een groeiend marktaandeel en maken deel ultvan Mn Belangstellenden worden verzocht hun sollicitaties te richten aan R. Brookman van het Reinalda-Huis, Leonard Springerlaan 1, Haarlem, telefoon (023) - 33 91 09. bij voorkeur met enige ervaring in het maken en checken van staal- en betontekeningen, materiaal uittrekken, kontrole op fabrikantstekeningen. Boekhouding Een bedrijf van onze grootte vergt natuurlijk een grote hoeveelheid administratief werk. Natuurlijk heeft ook bij ons de tijd niet stilgestaan en heeft de computer veel handwerk overgenomen. Toch blijven er voldoende werkzaamheden over en daarom kunnen wij op deze afdeling een medewerkster plaatsen die in het bezit is van M.A.V.O.-diploma en over voldoende typevaardigheid beschikt. Het spreekt vanzelf, dat onze arbeidsvoorwaarden zoals beloning, studiekostenregeling, winstdeling etc. de toets der kritiek ruimschoots kunnen doorstaan. Indien u belangstelling hebt voor één van de bovenstaande functies, dan verzoeken wij u mondeling of schriftelijk contact op te nemen met Afdeling Personeelszaken, J. W. Lucasweg 5 te Haarlem (Waarderpolder), telefoon (023) 319090, toestel 336. Op cm kantoor to een zeer zsMandfea bean beschikbaar. Als I Hetisdebedoeiing,dathij-flafnwerken- Üii telefonisch en schriftelijk kontakt houdt met onze afnemers en met bet ■hS Woonplaats: Gehuwd/ongehuwd voor de Ovenbouwkundige dienst. Ik stel prijs op meer informatie over de opleiding tot ovenbouw- I kundig vakman bij uw bedrijf. I Naam:

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 28