Muzikaal weekeinde ■S®AGENDA met NPO Oomen en Droog schittert in Gebroken Kruik FILMS UIT. >21 ROXY WITTE BIOSCOOP ZERO'S ZIENEMA STUDIO LIDO f /Mi 13 donderdag 2 4 JANUARI 1974 Barokduo Tentoonstellingen Oratoriiumkoor Jazz 99 99 Centrum Operette Mar jol Poëzie Verhuizers Muziek en Toneel -- Bioscopen W ANTOINE OOMEN STADSORGANIST Albert de MARJOL FLORE Bernard CHARLES BOOST Bernhard Droog als rechter Adam samen met Anita Me nist. (links) als Sjaak en Jacques Commandeur als De rooie. ZE HEEFT HET in haar vin gers, Mar jol Flore: het gevoel voor theater. Ze doet meer dan alleen een lied zingen, ze kan Jongsma; achter: Hans Bos kamp. Haarlem, staan er een aantal „eerste uitvoeringen in Neder land” op het programma. De toegang is gratis. Aanvang 20.15 uur. naar aan voor van i 22 uur. T.e.m. Long: ONDER AUSPICIËN van de stichting Felison zal vrijdag 25 januari in het noordelijk koets huis van het buiten Beeckestijn in Velsen om half negen de tentoonstelling Visuele poëzie worden geopend. Deze expositie bevat werk van Hans Clavin, G. J. de Rook, Herman Damen en Robert Joseph. De tentoon stelling is daarna dagelijks behalve maandag tot en met 16 februari van 14 tot 17 uur voor het publiek geopend. DE WITTE BIOSCOOP heeft voor zijn vrijdagavond-programma een tiental ero tische films verzameld, waarvan er vijf als „comic erotic” worden aangekondigd en verder wat ongeregeld goed bijeenge bracht, daterend uit vroegere jaren („Monsieur Gross-Bit” uit ’37), waarvan vooral „Un Chant d’Amour” van Jean Genét uit 41 alle aandacht verdient als unieke poging van deze absurde auteur om ook in film zijn getourmenteerde gedachtenwereld over te brengen. Scène uit „De Verhuizers met links Eric Schuttelaar, die geboeid wordt door Wik ZATERDAG 26 januari con certeert de organist Kees Ro- senhart in de St. Bavokerk aan de Herenweg in Heemstede. Dit is het eerste van een drietal concerten dat Rosenhart zal ge ven op het intussen befaamd geworden Van den Brink orgel. De programma’s belichten tal van facetten van de orgellitte- ratuur zoals de fuga, de pasto rale, de passacaglia en het bui tenmuzikale gegeven als de in spiratiebron. Zoals gebruikelijk bij deze organist, die in vaste dienst is bij de Waalse Kerk in de zaal om haar vingers win den, de fameuze vonk laten overspringen. Marjol is jong, klein van stuk, naar het molli ge neigend en ze heeft een machtige stem met een groot bereik. Met haar eigen trio treedt ze zaterdagavond in de Haarlemse stadsschouwburg op. Op haar programma staan Franse en Engelse liedjes, be kend en onbekend. In het Shaf- fytheater te Amsterdam is zij een vaste ster. Een scène uit Souvenirs met Han Bentz van den Berg BILLY HOLIDAY is een legendarische Amerikaanse blues-zangeres met een nogal onstuimig leven dat haar snel naar de afgrond voerde. Het lag voor de hand, nu Hollywood van allerlei muzi kale corypheën min of meer biografi sche films maakt, dat ook Billy Holiday eens een beurt zou krijgen en dat is dan nu gebeurd door regisseur Sidney Furie. Hij laat Billy spelen door Diana Ross, maar hij heeft vergeten een orginele scenarioschrijver te huren, zodat het stormachtig en tragisch bestaan van de negerzangeres op een nogal traditionele wijze behandeld wordt. HET NOORDHOLLANDS philharmonisch Orkest is het komende weekeinde twee maal in het Concertgebouw te horen. Vrijdagavond verzorgt het or kest het vierde concert in de C-serie, op zondagmorgen staan werken van Joseph Haydn en Beethoven op het programma van het koffieconcert. Beide keren wordt het NPO geleid door zijn vaste dirigent André Vandernoot. aandacht voor de voorstelling geen ogenblik verslapte. „Met schitterend karakterspel maak te Droog van de corrupte rech ter een onweerstaanbaar ko misch figuur, likkend naar bo ven en trappend naar beneden, voor elke bewuste afwijking van de rechtsregels zich min of meer excuserend bij de inspec teur van justitie met een vlei erige glimlach vol onfatsoen”, aldus Koster. De toeschouwer krijgt dan ook voort durend het niet te bewijzen vermoeden- dat het zó, zoals Fury het ons vertelt, met gebeurd is. Dat werkt frustrerend, maar wie voorbij wil gaan aan het feit dat het hier om een bestaande figuur gaat (en wat voor een figuur!) ziet een boeiende film over een zangeresje dat moeizaam carrière maakt, aan de heroï ne gaat, op de achtergrond steeds een begrijpende en hulpzame man heeft en er tenslotte in slaagt haar droom te verwezenlijken: een concert te geven in de oorspronkelijk voor negers verboden Carnegie Hall. En in ieder geval krijgt de muziekliefhebber Diana Ross te zien en te horen, o.a. in „Gloomy Sunday” en „My Man” en dat is al heel wat waard. ZERO VERTOONT een van de films die in februari 1973 deel uit maakten van de Rotterdamse Film-International. „Adult Fun” is de titel en zijn maker, de nu ruim dertigjarige James Scott heeft een chaotisch leven achter de rug dat zich in zijn eerste grote speelfilm weer spiegelt. Hoewel Scott zeker niet geluk kig zou zijn met de de omschrijving „speelfilm”. Hij is namelijk niet tevre den met de huidige stand van de speel film die voor hem te veel koopwaar is en minder de overbrenger van ideeën Hij heeft het starre schema van het genre willen doorbreken (wat niet hele maal gelukt is), onder andere door het inlassen van documentaire gedeeltes. Er is een ingewikkelde thriller ont staan waarin de hoofdpersoon het slacht offer dreigt te worden van industriële en huwelijks-spionage en ook op andere wijzen gemanipuleerd wordt door maat schappelijke ondernemingen. Hij weert zich driftig en achterdochtig tegen deze al dan niet vermeende dreiging en het zou best een spannende film zijn gewor den als er niet op een nogal opzettelijke manier „vervreemding was aangebracht.” DE OPERETTEvereniging Hulsbergen geeft op 28 en 39 januari voorstellingen van de bekende operette „Gravin Ma- ritza” van Emmerich Kalman. Onder leiding van Henk en Kick Steenkist speelt „Hulsber gen” de sierlijke geschiedenis van de rijke grillige gravin. De begeleiding is in handen van de orkesten Intermezzo en Bala ton. Choreografie van Daisy Florin en Jan van Hemert, die ook de decors maakte- Klerk verlaat zondag zijn ver trouwde omgeving van de St. Bavo voor een concert in de kerk De Boom, Admiraal de Ruyterweg 406 in Amsterdam. Op het programma staan naast werken van een drietal Spaanse componisten ook een suite van Boëly, een koraalvoorspel van Joh. Seb. Bach een andante van W. A. Mozart en voorts werk van Beethoven en Hindemith. Aanvang 20 uur. NOG EEN orgelconcert in Amsterdam: in de Waalse Kerk aan de Oude Zijds Achterburg wal speelt zaterdagavond Haite van der Schaaf met de clave- DE EIGEN toneelclub van het Frysk Selskip „Gysbert Ja- picx” in Haarlem geeft 24 ja nuari een zelfgeschreven en ge speelde revue in het concertge bouw. Bij de meespelers o.a. Hans Boskamp, Ferd Hugas en Moni que Smal. EEN FRANS-DUITS-Italiaans Belgi sche samenwerking heeft Harry Kümel, na zijn minder succesvol debuut met „Monsieur Hawarden’, in staat gesteld een goedverzorgde vampierfilm te ma ken die als „Les Lèvres Rouges”, „Vrou welijke Vampiers” en „Daughter of Darkness” de internationale ronde heeft gedaan. Kümel is afgeweken van de bekende vampierpaden en alleen maar vampirisme gesuggereerd in een myste rieus verhaal dat zich aan de Belgische kust afspeelt. Daar heeft een pas ge trouwd stel in een hotel in Ostende oponthoud op weg naar Engeland, waar door zij in contact geraakt met een vrouw van onbestemde leeftijd(Delphine Seyrig) die zich vooral aangetrokken voelt tot de jonge echtgenote. Er is veel dreigende sfeer, suggestieve traag heid en een onbehagelijke spanning, waartoe in niet geringe mate het came rawerk van Eddy van der Enden bij- draagt die uit het winterse Ostende haalt wat er in zit. Het stuk heet „De verhuizers” en gaat over twee politieman nen die een willig vrouwtje helpen verhuizen omdat ze door haar man bedreigd zou zijn. Het stuk heet geen aan klacht te zijn tegen het politie apparaat, maar de tragiek van de met macht beklede mens te IN DE TONEELSCHUUR is rijdag- en zaterdagavond een vrolijke, maar bittere komedie te zien van David Williamson, gespeeld door de Rotterdamse toneelploeg Thema Theater (eerder te zien met Thyestes). NOG GEEN TWEE weken na de eerste voorstelling komt to neelgroep Theater naar de Haarlemse stadsschouwburg voor de opvoering van „De ge broken kruik”, een lange tijd niet gespeeld stuk van Heinrich von Kleist, een vroeg-roman- tisch Duits schrijver die rond 1800 leefde. Het is vrijdagavond te zien. Von Kleist laat zijn stuk in de achttiende eeuw in een Hol lands dorpje spelen; de vertaler Dolf Verspoor heeft er Maars- sen van gemaakt. Volgende week donderdag, vrijdag en zaterdag speelt Cen trum weer „Souvenirs”, een alom in kritiek en bij publiek toegejuicht stuk van de Haar lemmer Gerard Lemmens. Een brokje realisme, dat in een ge lijkenis op ons bestaan uit mondt. Han Bentz van den Berg speelt een sluwe man, die erop uit is anderen via slinkse drogredenen onder zijn macht te brengen. Het lukt hem vrij wel volledig. Het is bijtend ge schreven. JAZZMUSICI die een gezel lig avondje willen doorbrengen met hun collega’s en tevens een lekker stukje muziek willen spelen, gaan vrijdag natuurlijk de Haarlemse Jazz Club het Groot Heiligland 47 de tweede sessionaVond deze maand. Aanvang rond T.e.m 17 kerkra- zon- en Carré (Amstel): T.e.m. 3 februari, dagelijks (beh zondag en maandag) 20.15 uur, zondag 14.15 uur: „Wat een planeet”. Muzikale komedie van Annie M. G. Schmidt en Harry Bannink met o.a Conny Stuart, Joan Remmelts e.a. Nieuwe de la Mar Theater (Marnixstr.): t.e.m. 31 jan. dagelijks (beh. maandags) 20.15 uur: Toneelgroep Podium „Einde van de reis” van R. C. Sheriff. Klein Bellevue (Leidsekade)T.e.m. 31 janua ri, dagelijks (beh. zondag) 20.30 uur: „Wat je zegt dat ben je zelf” met Gerard Cox en Frans Halsema. Theater Tingel Tangel (N..Z Voorburgwal): 29 jan. t.e.m 9 februari, dagelijks (beh. zondag èn maandag) 20.30 uur: Natascha Emanuels, Wendela de Vos e.a. Shaffy Theater (Keizersgracht): T.e.m. zater dag 26 januari, dinsdag 29, woensdag 20 en donderdag 31 januari, Shaffyzaal, 20.30 uur: Szjatsh: „De bokster en Showdown” en „Buikgordel voor 2 heren".Zuilenzaal, 20.30 uur: Kabaret Marnix Kappers en Hanneke Holzhaus: „Marnix en Hanneke en het eerste gezicht.” Vrijdag 25 en zaterdag 26 jan Zuilenzaal ,24 uur: De Ketelshow. laten zien, die ten prooi kan vallen van een lachwekkend absurde gewelddadigheid. „Wrange koddigheid van kleine en starre geesten”, zo wordt het verhaal omschreven. „De ver huizers” is geregisseerd door René Lobo, die zo’n succes heeft gehad met „De min in het Lazarushuys” bij Theater. van Trinity’ maakte een zekere James London een spaghetti-western, waarin de bekende figuren uit de Trinityreeks zelf niet meer voorkomen, maar anderen - o.a. Richard Harrison - het knok en schietwerk voor hun rekening nemen. Het blijkt dat het amusement er niet minder om is en dat wie dit soort bloedeloze wildwestfilms ambieert, het genre ook in zijn nieuwe vorm zal kunnen accepteren. MISBRUIK MAKEND van de naam Trinity in de titel „Twee Vechtjassen VOOR WAT BETREFT de overige films is er weinig nieuws te melden. Cinema Palace prolongeert nog steeds Roger Moore als de nieuwe James Bond in „Live and let die” en brengt tijdens de nachtvoorstelling de tweede Haarlemse griezelfilm, „De nacht van de vampier”. Frans Hals haalt uit Duitsland een „Schulmadchen-Report’, hier uitge bracht als „Waar ouders van wakker lig gen”. In de nacht een western, „Chi- sum”. Luxor handhaaft de reli-pop-musical „Jesus Christ Superstar”, terwijl Roxy een mooie typering van een oversekste Amerikaan brengt in „Carnal Knowled ge” (nachtvoorstelling). Jeugdige bioscoopbezoekers kunnen te recht in Cinema Palace voor „Uit Holly- woods lachfabriek” en in Studio voor een Astérixfilm en „Sissi, keizerin en moeder” DE HEEMSTEEDSE Kunst kring heeft voor het barokcon- cert van hedenavond in de Pe tra Kerk aan de Limburglaan in Heemstede het duo Bob van Asperen, clavecimbel en Peter Doberitz, cello aangetrokken. Op het programma staan wer ken van Frescobaldi, Bach, Sweelinck en anderen. Het con cert, dat ook voor niet-leden toegankelijk is, begint om 20.15 uur. Inlichtingen zijn te ver krijgen op het adres Fr. Schu- bert.laan 7 in Heemstede. Tel. 28 42 51. Dorpsrechter Adam heeft ge probeerd de boerendochter Eva te verleiden op haar kamer. Hij moest ongezien vluchten toen Eva’s verloofde Reinbert bin nen kwam. De rechter heeft bij zijn vlucht de antieke kruik van Eva’s moeder gebroken. Deze maakt er een rechtzaak van met Reinbert als verdachte en rechter Adam als schuldige. •Adam wringt zich in allerlei bochten om zijn eigen rol ver borgen te houden, maar juist door zijn leugens en uitvluch ten, waarbij hij zich voortdu rend tegenspreekt, komt zijn schuld steeds duidelijker aan het licht en tenslotte weet hij niets beters te doen dan op nieuw de benen te nemen. ciniste Angela Prange. Ze voe ren werken uit van Scheidt, Buxtehude, Joh. Seb. Bach en klavierduo’s van W. F. Bach en J. Chr. Bach. Aanvang 20.15 uur. Droog speelt deze rechter Adam, een acteurspres- tatie van de allereerste rang aldus onze recensent Simon Koster waaraan het voorna melijk te danken is, dat de LERAREN en enkele gevor derde leerlingen van de mu ziekschool Haarlemmermeer willen graag hun opvattingen over hedendaagse klassieke mu ziek uitdragen. Ze hebben daar toe een aantrekkelijk program ma opgesteld, dat zaterdag in het cultureel centrum „De Olm” in Zwanenburg wordt ritgevoerd. Gekozen is voor werken van John Cage, Theo Loevendie, Joep Straesser en Karlheinz Stockhausen. Het concert begint om 14 uur, maar in verband met radio-opnamen die de NCRV van de uitvoering maakt, zullen de zaaldeuren eerder worden gesloten. Bezoe kers wordt aangeraden rond 13.45 uur aanwezig te zijn. Rijksmuzeum (stadhouderskade) maart tentoonstelling van Franse men. Geopend dagelijks 10-17 uur, feestdagen 13-17 uur. Stedelijk Museum (Paulus Potterstr.): 27 januari sculpturen van Richard keuze uit de eigen collectie tekeningen en grafiek: en „Atelier II”, grafiek en tekenin gen van 13 jonge kunsenaars uit Nederland. T.e.m. 3 maart tekeningen van Ger Lange- weg. T.e.m. 10 maart Nachi, objecten van gevouwen papier. Geopend maandag t.m. vrijdag 9.30-17 uur en 19-22.30 uur, zaterdag 9.30-17 uur, zon- en feestdagen 13-17 uur. Concertgebouw (Van Baerlestr.): Donderdag 24 januari kl. zaal 20.15 uur: Sestetto Chigla- no. Werken van Haydn, Mozart e.a. Vrijdag 25 jan. gr. zaal 20.15 uur: Nederlands Stu dentenorkest o.lv. Maarten Smit, m.mv. Daniël Otten, viool. Werken van Haydn e.a. kl. zaal 20.15 uur: Jubileumconcert Géza Frid, Mm.v. Erna Spoornenberg, sopraan. Werken van Frid. Zaterdag 26 jan. gr. zaal 15 uur: Matinee op de vrije zaterdag. Omroeporkest o.l.v. Hubert Soudant, m.m.v. Herman Krebbers, viool. Werken van Dvo rak en anderen. Gr. zaal 20.15 uur: Amster dams Philharmonisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes m.m.v. Kiri te Kanawa, sopraan. Werken van Mozart e.a., kl. zaal 20.15 uur: Sestetto Chifiano. Zondag 27 jan. grote zaal 14.15 uur: Abonnementsconcert. Gr. zaal 20.15 uur: Maureen Forrester, alt en Thom Bollen, piano. Werken van Haydn e.a kl. zaal 11 uur; Kooffieconcert. Marja Bon, piano. Werken van Debussy e.a. Dinsdag 29 jan. gr. zaal 20.15 uur: Amsterdams Philhar monisch Orkest o.l.v. Anton Kersjes, m.m.v. Theo Olof, viool. Werken van Weber e.a. kl. zaal 20.15 uur: Paul Godwin, viool en altviool, m.m.v. Sylvia Schlüter. alt en Catharine Collard, piano. Werken van Brahms. Woensdag 30 jan. gr. zaal Abonne mentsconcert. Kl zaal 20.15 uur: Eugéne Indjic, piano. Werken van Bach e.a. Stadsschouwburg (Leidseplein): Donderdag 24 jan., 20.15 uur: Nat. Ballet „Het Zwanen meer. Vrijdag 25 en zaterdag 26 jan.. 20.15 uur: Fons Jansen „Kwartetten”. Zondag 27 jan. 13 uur Nat. Ballet „Het Zwanenmeer”. 20.15 uur: Fons Jansen „Kwartetten”. Maan dag 28 jan. 20.15 uur: Haagse Comedie: „Tartuffe”.Dinsdag 29 jan. 20.15 uur: geslo ten. Woensdag 21 jan.20.15 uur: Ned. Operas tichting: „Falstaff” Museum Fodor (Keizersgracht) T.e.m. 8 febt Gemeente-aankopen. T.e.m. 22 februari idem. Geopend dagelijks 9.30-17 uur. zonda gen 13-17 uur. Vrijdag is Herman Krebbers voor de tweede maal van dit seizoen de solist. De violist, die onlangs benoemd werd tot offi cier in de orde van Oranje- Nassau, zal twee werken uit voeren. Achtereenvolgens ver tolkt hij het Tweede vioolcon cert van Oscar van Hemel en Poème van Chausson. Het NPO heeft dan reeds de avond geo pend met de Symfonie no. 22 van Haydn, die ook wel „De filosoof” wordt genoemd. Het gedeelte na de pauze is geheel gewijd aan de eerste symfonie van de Russische componist Sjostakovitz. Dezelfde symfonie van Haydn wordt ook op zondag morgen uitgevoerd. Na de pau ze zal het Derde pianoconcert in C kleine terts opus 37 van Beethoven worden gespeeld. Als solist is hiervoor aange trokken de jonge pianist Antoi ne Oomen. Oomen, die in 1945 werd ge boren, kreeg op 10-jarige leef tijd les van Johannes Röntgen. Later studeerde hij bij Nelly Wagenaar en behaalde in 1966 het solistendiploma voor piano. Bij Jan Odé werd zijn spel verder geperfectioneerd. Sinds geruime tijd vormt Antoine Oomen een duo met John Hel- stone. DE SOPRAAN Rina Corne lissens is een van de solisten die donderdag 31 januari mede werking verlenen aan een door het Oratoriumkoor Bennebroek te geven concert in de St. Jo zefkerk aan de Kerklaan in Bennebroek. Aanvang 20.15 uur. Het koor begint met de The- resien Messe van Haydn en zingt vervolgens het Stabat Mater van Verdi en Te Deum van Bizet. Verdere solisten zijn Frieda van Engelenburg, alt; Ralph Beckers, tenor; Bernard Kruysen, bas en Tijn van Eijk. De begeleiding wordt verzorgd door het NPO. Alge hele leiding: Richard Heidema. Alhambra I (Weteringschans)George Segal in ..Blume in love”, toeg. 18 j. Dag. 14, 19 en 21.30 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra 2 (Weteringschans)Ryan O’Neal in ..Paper moon”, toeg. 14 j. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur. zo. 13.45 uur, 16.15, 19.15 en 21.45 uur. Bellevue Cinerama (Marnixstr.): „Reddingsak- tie Neptunus”, toeg. 14 j. dag. 14.15, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur Calypso (Marnixstr.): Michael York in „Eng land made me”, toeg. 14 j. dag. 13.45, 16, 19.30 en 21.45 uur. Ceintuur (Ceintuurbaan): ,,Hap Ki Do”, toeg. 18 j. Dag. 14 (beh. za, zo, wo. midd) 19.15 en 21.30 uur. Centraal (Nieuwendijk): „Bananes Mecani- ques”, toeg. 18 j. Doorl. voorst, dag. 13, 14.45, 16.30, 18.15, 20 en 21.45 uur. Cineac (Damrak): „Gezocht..Charley Varrick”, toeg. 18 j. Dag. 9.15, 11.30, 13.45, 16, 19.15 en 21.30 uur, zo. 13.30 uur enz. Cineac (Reg Breestr.): Elke ochtend en mid dag 9.30, 11.30, 13.30, 15.30, zo. 11.30 uur enz. „Vijftig jaar Disney tekenfilms”, toeg. a.l. Elke avond 17.30, 19.30 en 21.30 uur Nathalie Delon in „Sex Shop”, toeg. 18 j. City (Leidseplein): Louis de Funes in „De avonturen van „Rabbi” Jacob”, toeg. a.l. Dag 14. 15, 19 en 21.30 uur. zo. 13.30. 16, 19 en 21.30 uur. City 2 (Leidseplein): Peter Fonda in „Twee mensen”, toeg. 14 j. Dag. 14, 18.45, 21.45 uur, zo. 13.15. 18.45 en 21.15 uur. Corso (Kalverstr.)Peter Steiner in „Vrolijke ontucht in Tirol”, toeg. 18j. Dag. 13.30, 15.45, 19 en 21 30 uur. Du Midi (Apollolaan): Sophia Loren in ..D® man van La Mancha”, toeg. 14 j. Dag. 14 en 20 uur Flora (Amstelstr.): Bryan Williams in „Lust en begeerte” toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.30 en 21.45 uur, zo. 13.30, 15.45, 19.30 en 21.45 uur. Kriterion (Roetersstr.): Charles Bronson in „The great dictator”, toeg. 14 j. Dag. 14.15, 19.15 en 21.45 uur, zo. 13.15, 15.45, 19.15 en 21.45 uur, vr. en za. nacht 00.15 uur. Leidseplein Theater (Leidseplein): „Heavy traffic toeg. 18 j. Dag. 14.45, 19.30 en 22 uur zo 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Luxor (Nieuwendijk): Simon Andreu in „Met met bloed bespatte bruid”, toeg. 18 j. dag. 13.30 (beh. zo. en wo. midd) 15.30, 19.15 en 21.30 uur. Nöggerath (Reg. Breestr.) Frank Cosentino in ,,Je kunt me er midden in de nacht voor wakker maken”, toeg. 18 j. Dag. 13 30, 16, 19 n 21.30 uur. Parisien (Nieuwendijk): „Dolle dingen achter het sleutelgat”, toeg. 18j. Dag. 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30 en 21.30 uur, zondags 13.30 uur enz. Rialto (Ceintuurbaan): Wim Sonneveld in „Op de Hollandse toer”, toeg. .a.l. Dag. 14, 19 en 21.30 uur, z. 13, 15.15, 19 üri 21.30 uur. Rivoli (Boven Rialto): Roger Vadim in „Les histoires extraordinaires”, toeg. 18 j. Dag. 14.30, 19.30 en 22 uur, zo. 13.30, 16, 19.30 en 22 uur. Roxy (Kalverstr.) Burt Lancaster in „Scor pio”, toeg. 18 j. Dag. 13.30, 16.15 en 21.30 uur. Royal (Nieuwendijk): „Karate tijger”, toeg .18 j. Dag 13.30, 15.45, 19 en 21.30 uur. Studio K (Boven Kriterion): Humphrey Bo gart in „Casablanca”, toeg. 14 j. Dag 13.15, 19.30 en 21.45 uur, zo. 14, 16.15, 19.30 en 21.45 uur The Movies (Haarlemmerdijk): Dag. 19.45 en 22 uur. „De blinde fotograaf”, en „De antikrist”. toeg. 18 j. Zaterdags alleen 22 uur. Tuschinski (Reg. Breestr.): Roger Moore in „Live and let die”, toeg. 14 j. Dag. 14.15, 19 en 21.3o uur, za. en zo. 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Tuschinski 2 (Reg. Breestr.): „Jesus Christ Superstar”, toeg. a.l. Dag. 14.30, 19.15 en 21.45 uur. za. en zo. 13.45, 16.15, 19.16 en 21.45 uur De Uitkijk (Prinsengracht): Liza Minnelli in „Cabaret”, toeg. 18 j. Dag. 14, 19 en 21.30 uur. zo. 13.15, 15.15, 19 en 21.30 uur.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 13