EEN KOK adviseur medische produkten Bij zo'n 40.000 km per jaar kost een Mercedes Diesel minder dan een benzinewagen van rond 12 mille. Van Hattum en Blankevoort AKTIEVE administratief medewerkster personeelsfunktionaris MAGAZIJNBEDIENDE FLUOR NEDERLAND B.V. I de uitvinders Mercedes Diesel. Klasse als geen ander. vermande zonen bv Steifïn 30% meer kilometers De degelijkheid van een Mercedes, waar merk je dat aan? Mercedes, wat houdt dat in? Hóge inruilwaarde FEBRUARI 1974 ZATERDAG 9 17 JONGE INKOPERS B.V. AUTOBEDRIJF VAN WIJK, Haarlem, Amsterdamsevaart 114, tel. 023 - 317710 - Overveen, Bloemendaalseweg 329, tel. 023 - 326250. VERZORGINGSTEHUIS SCHOTERHOF Plesmanlaan 1 HAARLEM-NOORD Telefoon 258381 vraagt voor spoedige indiensttreding Sollicitaties aan de direktie. Vijfdaagse werkweek. Om het weekend dienst. Salaris en rechtspositie overeenkomstig lande lijke regeling. buitenspiegelTja, noblesse oblige, nietwaar? 3M NEDERLAND BV Postbus 193, Leiden. wegligging, directe en zeer nauw keurige besturing; optimaal rem- standen, met een onvermoeibare zit en fluisterende motor. Met een Mercedes bent u óók op het laat- personeelsdocumentatie in een benzinewagen van ca. 12 mille, wordt het dan geen tijd dat u zich de veiligheid, de degelijk- OFFICE EXPEDITER B.V. Handelmaatschappij v/h W. J. STOELMAN Inkoop van oude kranten en tijdschriften van verenigingen en scholen. VOGUE NEDERLAND B.V. grammofoonplatenmaatschappij Spaarne 55 Haarlem Aanschafprijs of kilometerprijs schokabsorberende voor- en ach- Toegegeven, de aanschafprijs van een Mercedes Diesel is niet laag. Toch kunnen we u zwart op wit geven dat bijvoorbeeld de Mercedes 200 D u minder kost dan een benzinewagen van rond de 12.000 gulden. Mits u omtrent 40.000 km per jaar rijdt. Wanneer u dan alle kosten van de benzine wagen afweegt tegen die van een Mercedes Diesel blijkt spijkerhard dat de Mercedes per kilometer goedkoper is. Met andere woor den: had u die 40.000 km afgelegd in een Mercedes Diesel dan was u na één jaar al goedkoper uit geweest dan met een benzine wagen van rond 12.000,-. En dan rekenen we afschrijving en rente verlies méé. Wij kunnen het u exact voorrekenen. Een Mercedes dieselmotor haalt uit elke liter brandstof 30% meer rendement. Dat betekent 30% meer kilometers dan met een ver- Kijk eens naarz'n carrosserie. Be- halvejtijlyol^en gedistingeerd ook tellen. Want bij verkoop krijgt hij dere dieselmotor. Die een bijzon terzijde. Dank zij deze zeer ge perfectioneerde voorzieningen zijn de inzittenden bij een aanrijding werkelijk maximaal beschermd. En denk eens aan z'n schokopvangend dashboard; z'n veiligheidsstuur- kolom die bij een aanrijding ineen schuift; z'n veiligheidssloten, -achteruitkijkspiegels, -glas, -dash board,- schakelaars, enz. enzovoort, en zo voort. En neem z'n preven- meer dan voor een vergelijkbare geluidsisolatie. Mercedes heeft die. MercëdêÏDÏêsels dVe al 5 x de klok zijn rond geweest en nog rustig rondtoeren. Het komfort van een gelijkbare benzinewagen. Dat niet Mercedes, hoe zit dat? geringe voordeel versterkt nog Een Mercedes Diesel is een all eens dat van de lage diesel- round wagen. Gebouwd voor brandstofprijs. Een veilig gevoel in stadsverkeer, met een kleine draai- deze tijd. Trouwens, over veilig cirkel, dus een enorme wendbaar- gesprokenheid. En gebouwd voor lange af- De veiligheid van een Om maar wat te noemen: z’n be- ste zakengesprek in de middag nog faamde veiligheidskooi en de fit Zó zit dat. onbetamelijk lange levensduur. Dus als u hem over een paar jaar weer verkoopt zal de nieuwe ge gadigde er een aanzienlijk be drag voor moeten en willen neer- echt berekend op de veel zwaar- er ook weer vee| voor terug. Veel dere dieselmotor. Die een bijzon- dere motorophanging eist. En extra benzinewagen" Een Mercedes Diesel combineert het komfort van een sublieme tiev7 veiligheid. Met zeerVoëde benzinewagen met de voordelen van een sublieme dieselmotor. Dat merk je onmiddellijk. Als je er een Als u zo'n 40.000 km per jaar rijdt, systeem; van binnenuit verstelbare keer mee rijdt Een Mercedes Diesel vermindert heid en het komfort van een slechts heel, heel langzaam in Mercedes gaat veroorloven? Voor waarde. Want hij heeft een haast minder geld. Medische kennis Is hiertoe In eerste Instantie minder belangrijk dan de interesse, terwijl verkoopervaring in het algemeen een pré is. Voor Intensieve trainingen zullen wij zorg dragen! Van U verwachten wij de bereidheid om, o.a. middels doelgerichte cursussen, tot een professionele adviseur uit te groeien. De man of vrouw die wij voor deze zeer zelfstandige functie zoeken zal in het rayon Amsterdam - Utrecht verantwoordelijk zijn voor de voorlichting aan artsen, apothekers en ziekenhuizen betreffende onze farmaceutische preparaten. Kandidaten tussen 25 en 30 jaar met een voltooide H.B.S., H.A.V.O. of Atheneum opleiding worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties voorzien van een recente pasfoto te richten aan de afdeling Personeelszaken. In verband met de promotie van de huidige functionaris willen wij onze staf uitbreiden met een actieve en representatieve 3M Nederland is een verkoopmaatschappij van een groot, internationaal bedrijf. De sfeer wordt er bepaald door prettige samenwerking van nogal jonge mensen. Daaraan dankt 3M haar oorspronkelijkheid. 3M research levert daarvan steeds opnieuw de bewijzen: vele vernuftige produkten op allerlei terrein. Bedacht om iedereen ’t werken een beetje makkelijker te maken, en ’t leven een beetje aangenamer. De farmaceutische produkten van onze dochteronderneming RIKER bijvoorbeeld, zijn hier sprekende voorbeelden van. Reeds jarenlang is de naam een begrip en de toepassing een succes. Voortdurend wordt het assortiment uitgebreid en vernieuwd in de overtuiging, dat alleen het beste goed genoeg is voor de patiënten. Onze afdeling Procurement verzorgt de aanschaf van de door ons ingenieursbureau ontworpen technische uitrusting voor komplete raffinaderijen, chemische en petrochemische fabrieken. Als logisch gevolg van de groeiende aktiviteiten zoeken wij ter versterking van de Inkoop-groep enkele Wij denken aan een opleiding op HAVO-niveau, maar ook een kombinatie van MAVO en enkele jaren technisch onderwijs is mogelijk. Vanzelfsprekend zijn goede kontakt- eigenschappen en een gedegen kennis van de engelse taal vereist. Enkele jaren ervaring in een kommerciële funktie is gewenst, maar geen "must”. We bedoelen een enthousiaste jongeman (of vrouw) die de MAVO heeft afgerond en het Engels goed beheerst. Hij (zij) zal zich na een inwerkperiode gaan bezighouden met het administratief bijhouden van de levertijden, signaleren van stagnaties en waar nodig kontakt opnemen met technische afdelingen en leveranciers. Maar schrijft u dan eerst even naar Fluor Nederland B.V., Afdeling Personeelszaken, Europaweg, Haarlem. Tel. (023) 339020. ln deze funktie krijgt hij te maken met o.a. arbeidsvoorwaarden voor binnen- en buitenland voorlichting en begeleiding personeel in verband met uitzending naar het buitenland. Vereiste opleiding: een algemene ontwikkeling op middelbaar niveau diploma HEAO of Sociale Akademie, richting personeels werk of een andere gelijkwaardige opleiding. Voor deze funktie wordt gedacht aan iemand van 25-30 jaar die met vrij grote zelfstandigheid in de onderneming kan werken. Ons Internationaal Aannemingsbedrijf vraagt voor haar personeelsafdeling een Sollicitaties dient u te richten aan het Hoofd Personeels zaken van Van Hattum en Blankevoort B.V., Velserweg 10 te Beverwijk, tel. 02510-26971. Op dezelfde afdeling bestaat in de Expediting groep, die belast is met het bewaken van de levertijden, de vakature van vraagt voor haar afdeling administratie een adm. medewerkster leeftijd plm. 21 jaar wij vragen: mulo- of mavo-nivo enige kantoorervaring goede kontaktuele eigenschappen wij bieden u: zelfstandig en afwisselend werk reiskostenvergoeding event, studiekosten-vergoeding sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan het hoofd van de administratie QBCF’QDQSQD vermande zonen bv drukkers postbus 548 ijmuiden J telefoon J 02550-19013 X Internationaal Aannemingsbedrijf - Beverwijk Paul Krugerkade 47-49 Haarlem Telefoon 023 - 25 84 01 Uitsluitend grote partijen. Afgehaald tegen dagprijs. Vraag inlichtingen wij zijn drukkers en uitgevers van o.a.: formulieren los- en vastbladige uitgaven tijdschriften onderwijsmiddelen handelsdrukwerk vraagt voor zo spoedig mogelijk plm. 18-21 jaar, in bezit van rijbew. B-E. Sollicitaties aan bovengenoemd adres. mr Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrie. Een onderneming van het internationale Fluor concern, ge vestigd te Los Angeles .opgericht in 1912 door J. S. Fluor. Komt u eens praten over een van deze boeiende banen. U kunt dan meteen kennismaken met ons uitstekende pakket arbeidsvoorwaarden (o.a. 13e maand en winstdeling) en iets proeven van de prettige werksfeer. Vuilwerende achterlichten.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 12