Hoogovens heeft regelmatig plaats 1 administratief medewerkster assistente personeelszaken (part-time geen bezwaar) E5TEL gti haarlem ook goed voor uw geïntegreerde projecten JE voor produktiepersoneel en voor vaklieden bij de technische diensten. typiste tekstmonteuiV-monteuse magazijnbediende HOOGOVENS^ FLUOR NEDERLAND B.V. TELEXISTE r ~i Ferdinands belevenissen ELISABETH GASTHUIS HAARLEM De Nederlandse Rotogravure Maatschappij B.V. te Haarlem gti WINTHROP BV hoofd personeelszaken 6 I ERVAREN DESIGNERS ZATERDAG 9 FEBRUARI 1974 ZAT NO Haarlem Ond I I I Merck Sharp Dohme B.V. te Haarlem vervaardigt en verkoopt geneesmiddelen voor mens en dier in Nederland. Tevens wordt een omvangrijke export gerealiseerd. Het personeelsbestand omvat ruim 500 personeelsleden. I I De personeelsafdeling bestaat uit 6 personen. Eén van de dames gaat ons verlaten. Wij zoeken daarom een nieuwe assistente die een deel van de taken en verantwoordelijkheden van de afdeling kan o vernemen. Deze bestaan uit type- en administratief werk op het veelzijdige terrein van het personeelswerk. De aard van het werk brengt met zich mee dat zij veelvuldig contact heeft met alle bedrijfsafdelingen, externe organisaties, in- en externe bezoekers. Tegenover deze eisen stellen wij een aantrekkelijk salaris, een extra maandsalaris, 20 dagen vakantie en 8% vakantietoeslag. Merck Sharp Dohme B.V. Postbus 581, Haarlem. Tel. 023-319330, tst. 2258. som na t (hoel 28 99 „BE Gijz I I Voor deze zelfstandige functie zoeken wij een jonge vrouw tot 25 jaar met een HBS-, MMS- of MULO-opleiding, het diploma steno Nederlands en een goede kennis van de Engelse taal. WINTHROP B.V. te HAARLEM, dochteronderneming van het wereldwijd vertakte Sterling Drug Concern, vraagt Past u in bovenstaand kader? Wij zien uw sollicitatie, gericht aan de afdeling Personeelszaken, met belangstelling tegemoet I I I I I I I I I Op dit moment hebben wij vacatures voor de volgende functies: Beg A SHV groep technische installatie Geboortedatum: Gehuwd/ongehuwd F H zoek De AOW-premie is voor rekening van het ziekenhuis. De ziektekostenverzekering is ondergebracht bij het I.Z.A. Noord-Holland. Van geïnteresseerden wordt verwacht dat zij bereid zijn mee te werken aan een psychologisch onderzoek. Het Elisabeth Gasthuis te Haarlem is een neutraal algemeen ziekenhuis met ca. 600 bedden en een personeelsbestand van ca. 1000 personen. die als een van de naaste medewerkers van de direktie zal worden belast met adviserende en coördinerende taken t.a.v. personeelsbeleid in het algemeen, de selektie en werving van het personeel de toepassing van de rechtspositie regelingen, intern bedrijfsmaatschappelijk werk, personeelsdokumentatie. Een intensief berichtenverkeer met landen over de gehele wereld vraagt dikwijls een snelle behandeling. Wij vragen een Vanaf 1 februari 1974 vindt u bij GTI Haarlem naast elektrotechniek ook overige installatietechnieken onder één dak. Dat biedt nog beter dan voorheen de extra mogelijkheid tot geïntegreerde aanpak van uw grote en kleine projecten op het gebied van de warmtetechniek, elektrotechniek, sanitair, regeltechniek en alle bijkomende installatietechnieken. Haar taak zal bestaan uit diverse boekhoudkundige werkzaamheden. Wij vragen hiervoor: - Typevaardigheid en eventuele M.U.L.O.-M.A.V.O. opleiding. Wanneer u belangstelling heeft neemt u dan zo spoedig mogelijk contact op - schriftelijk of telefonisch (023 - 31 93 65) - met de heer P. Schipper, Winthrop B.V. Haarlem, Prins Bernhardlaan 2, Postbus 615. is een moderne diepdrukkerij binnen de V.N.U. Industriegroep. Naast de vele tijdschriften die wij drukken, verzorgen wij Van fotografische filmzetsels moeten komplete pagina's worden gemaakt. Het samenstellen en monteren van deze filmzetsels wordt de taak van de nieuwe medewerk(st)er die wij zoeken voor de Hoogovens lijkt, van buitenaf bezien, één kolossaal bedrijf. Bij een nadere verkenning ontdek je taf van fabrieken en fabriekjes. In die bijna afzonderlijke bedrijven kun je weer allerlei afdelingen onderscheiden. Het betekent (voor buitenstaanders) vaak een verrassing dat de mensen daar in kleine teams werken. Zij houden zich bezig met de meest uiteenlopende taken. En dat geldt wel speciaal in de produktie-afdelingen en bij het onderhoud en de reparatie, waar in totaal zo’n 14.000 mensen werk vinden. Van hen gaan er per jaar al evenveel met pensioen als de totale bezetting van menig middelgroot bedrijf. Vandaar dat bij Hoogovens regelmatig plaatsen vrij komen. Daarom zijn vaklieden en ook mensen zonder bepaalde industrie-ervaring steeds welkom in IJmuiden. Produktiepersoneel Dat kan zijn voor het bedienen van bepaalde installaties of het besturen van transportmiddelen in de walserijen, om zo maar twee voorbeelden uit de vele mogelijkheden te noemen. Voor dergelijke functies is geen bepaalde vooropleiding nodig. De vereiste kennis en vaardigheden leren wij u in de praktijk. In aanmerking komen mannen van 21-50 jaar die bereid zijn in ploegendienst te werken. Afdeling Ponsband Productie Digiset-zoeken wij een typiste die, behalve dat zij in het bezit is van het type-diploma, in ieder geval enige jaren MAVO achter de rug heeft. ook kwaliteitsdrukwerk voor zowel binnen- als buitenland. Vaklieden bij de technische diensten Voor onderhoud en reparatie heeft Hoogovens plaats voor vaklieden zoals bankwerkers, constructiebankwerkers, pijpmonteurs, instrumentenmonteurs (M R), elektromonteurs en anderen. Dagdienst of ploegendienst. Leeftijd 21 - 50 jaar. voor team nota Tevc te v« bepa eist, dem Met plots taris Inlichtingen worden verstrekt door de heer P. Bakker, hoofd Personeelszaken. Telefoon (023) 33 90 30, toestel 2343. Sollicitaties te richten aan de direktie, Boerhaavelaan 22, te Haarlem. In v naas en g Het richt op d Zow' pers* inne Med GTI Warmtetechniek Haarlem bv GTI Elektrotechniek Haarlem bv Haarlem, Zijlstraat 56, tel. (023) 31 91 08 Prins Bernhardlaan 2, Haarlem. I Ik stel prijs op nader contact over plaatsing bij uw bedrijf. Naam: Hierbij wordt gedacht aan iemand van 35 jaar, met opleiding Instituut voor Bestuurswetenschappen of daaraan gelijkwaardig, bij voorkeur met ervaring in personeelswerk bij overheidsinstellingen. Door een interne overplaatsing komt binnenkort deze functie in ons Centraal Magazijn vrij. De ontvangst, opslag en afgifte van diverse goederen vereist een grote nauwkeurigheid alsmede enige administratie in verband met registratie en voorraad-contröle. Verder kent deze vrij zelfstandige functie veel contacten met Per 1 mei 1974 zoeken wij in verband met het vertrek van de huidige funktionaris een Zo'n plaats in een team zou ook iets voor u kunnen zijn! Belangstelling? Stuur dan onderstaande bon in, waarna wij u nader zullen informeren. Adresseer als volgt: Hoogovens, Personeelsvoorziening. Antwoordnummer 94000. IJmuiden (plak dus geen postzegel). Na ontvangst wordt contact met u opgenomen. Telefonische inlichtingen: f02510) 94000 Aanstelling zal geschieden in de rang van referendaris, salarisgrenzen (niveau 1-8-1973)min. 2.532,-per mnd. max. Z3.349.- per mnd. Op ons bedrijf werken wij met de modernste apparatuur, w. o. de computer. Hiertoe is nodig dat de artikel-teksten die wij in onze tijdschriften publiceren op ponsband worden overgebracht. Voor dit werk op onze HF 20 Afdeling Tekstopmaak. Wij verwachten dat een jaar of twee MAVO voldoende is, terwijl ervaring gewenst maar niet noodzakelijk.is, daar er door ons bedrijf voor de verdere opleiding gezorgd wordt. mensen van zowel binnen als buiten ons bedrijf. Ervaring wordt zeker op prijs gesteld. Het spreekt vanzelf dat onze arbeidsvoorwaarden, zoals beloning, studiekostenregeling, winstdeling etc,, de toets der kritiek ruimschoots kunnen doorstaan. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Wij zoeken voor onze Civil/Structural afdeling voor spoedige indiensttreding met een meerjarige karrière op het gebied van staal- en betontekeningen maken en checken, materiaal uittrekken, fabrikantstekeningen kontrole etc., bij voorkeur in vergelijkbare branche. Het begeleiden van aankomende tekenaars en het samenwerken met andere vakdisciplines zal eveneens tot de verantwoordelijkheden behoren. Het minimum opleidingsniveau wordt gesteld op M.T.S.-W.W. of B. of gelijkwaardig. Eventuele aanvullende diploma's strekken tot aanbeveling. Wij bieden: - uitstekend werkklimaat - goede salariëring - 13e maand - winstdeling - 40-urige werkweek - pensioenvoorziening. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeels zaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg, Haarlem. Telefoon (023) 339020. Ontwerp en bouw van complete installaties en fabrieken voor de aardolie, chemische en petrochemische industrie. Een onderneming van het internationale Fluor concern, ge vestigd te Los Angeles .opgericht in<1912 door J. S. Fluor. Een voltooide MAVO-opleiding, een typediploma en een goede kennis van het Engels zijn vereist. Nauwkeurigheid is beslist noodzakelijk. Wij bieden haar: Een zelfstandige werkkring in een modern bedrijf. Wisselende werkuren. Een goede salariëring, 13e maand, winstdeling en studiekostenvergoeding. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Fluor Nederland B.V., Europaweg te Haarlem. Telefoon (023) 339020. indien u belangstelling hebt voor één van de bovenstaande functies, dan verzoeken wij u nK mondeling of schriftelijk contact op te nemen met Afdeling Personeelszaken, Brok 1 Voornaam: Adres: I Woonplaats: o 1 V I 7 Um-j in t

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 6