Gezamenlijk programma bleek niet haalbaar Vliegtuig boven Zigeunerkoning Petalo Cuba tot landen gedwongen weer op vrije voeten Liberia maakt veel werk van koninklijk bezoek PNR: „Onafhankelijkheid Suriname afdwingen Zeven doden in verkeer in weekeinde IRA-leider Bell gearresteerd HW Veel moties bij onderwijsbegroting verwacht I 1S PRINS BERNHARD VLOOG KONINGIN ZELF NAAR MONROVIA PARTIJ VREEST MOEILIJKHEDEN MINISTER VAN KEMENADE DEZE WEEK VOOR TWEEDE KAMER l VOLKSVERZETS- LEGER DADER BOMAANSLAG IN ATHENE „GEEN VALSE PASPOORTEN” M/ MAANDAG FEBRUARI 25 1974 2 PPR tevreden Improvisatie 99 Tsjc SIR L. 1 Buil gevi land wee Lah aan) (Van onze parlementsredactie) UTRECHT De progressieve drie hebben moeten afzien van een gemeenschappelijk kernprogramma voor de komende Statenverkiezin gen. (Van onze parlementsredactie) DEN HAAG Het Anti-Revolutionaire Tweede-Kamerlid Schakel heeft zich vorige week erg kwaad gemaakt over het grote aantal moties, dat de Kamer indiende bij de begrotingsbehandeling van Verkeer en Waterstaat. Hij dreigde zelfs met het vragen van hoofdelijke stemming, wat de Kamer zo’n drie uur zoet zou hebben gehouden. „L: react loop huidi ting voor herzi S* 1 Linkse drie niet samen bij Statenverkiezingen (Van onze speciale verslaggever Tony van der Meulen) KOKO PETALO WEERRAPPORTEN do h n I zw. o 14 7 Over dat laatste bestaat wel overeen- N. AMSTERDAM (ANP) De zigeunerkoning Koko Petalo, die vrijdagavond door de Amsterdamse politie was aangehouden, verdacht van handel in valse paspoorten, is nog geen 24 uur later, kort nadat het verhoor van 34 zigeuners was beëindigd, op vrije voeten gesteld. Volgens de Amsterdamse politie omdat de getuigenverklaringen niet voldoende grond hadden opgeleverd om hem vast te houden. Hoog water Laag water bew. mist onbewolkt mist onbewolkt bew. mist onbewolkt half bew. onbewolkt zw. bew. noord noord nno nno no nno ono zuid zo ono nno wnw ono windstil nw nno nno noord zuid nno ono no zzw noord no windstil windstil no wzw ono no ono ozo no nw ono no no no wzw 12 13 5 8 7 8 8 8 8 8 8 7 8 8 8 5 10 uur uur o. uur uur 1 2 2 4 2 2 2 3 3 4 4 7 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 10 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 kelijk mogelijk opstellen van PvdA en D’66. In PvdA-kring wordt de misluk king echter ten zeerste betreurd. De 37-jarige Bell nam vorig jaar het commando in Belfast over en is volgens de Britten verantwoordelijk voor veel bomaanslagen, vuurgevechten en over vallen die sindsdien hebben plaatsgehad. Met dertig volgauto’s, waarin voor een groot deel ministers zaten, reed de stoet naar de hoofdstad. Onderweg stonden hier en daar kinderen met Nederlandse daar was geweest zou er zo iets vreemds als nu met die passen niet zijn gebeurd”. Tn waai de A Israt eiser souv Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Lissabon Innsbruck Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga 1 Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split 0 4 16 14 11 7 11 17 11 1 17 3 8 14 14 5 8 3 16 19 8 2 2 1 0 1 3 1 1 6 2 1 1 4 6 5 1 6 1 0 7 7 4 2 0 6 13 PE in C wijsj mini: doel lutie diept gevoi Weer in binnen- en buitenland De voor satie wooi Di king were tie, die conf< van i zond teger op c giers o o.i o o 0 0 0 0 0 0 0.2 ATHENE. (UPI) Een Griekse ver zetsbeweging dia zich Volksverzetsieger noemt heeft de verantwoordelijkheid op zich genomen voor de bomaanslagen op een Amerikaanse chemische fabriek bij Ai i.a. De aanslag eiste liet leven van twee mijnopruimingsdeskundigen. De aanslag werd zaterdagavond door de regering bekendgemaakt. -t: I rWrfC De welvaart in Liberia is maar be perkt. Het aantal slechte huizen en ge bouwen is groot. Het land beschikt over maar weinig ingrediënten om van zo’n koninklijk bezoek een grote show te maken. De Liberianen doen alle moeite om zo fraai mogelijk voor de dag te komen. Maar hun neiging tot improvisa tie speelt hun regelmatig parten. heeft Nederland daarna geen haastkar- wei gemaakt. Een keer schijnt koningin Elisabeth van Engeland hier een paar uur geweest te zijn. Maar koningin Juliana is de eerste queen die een officieel staatsbe zoek aan Liberia brengt. Liberia heeft er veel werk van gemaakt. Het dagblad Liberian Star had vrijdag al de hele voorpagina voor het bezoek ingeruimd. Elke Liberiaan met een radio weet nu ook heel zeker dat het paleis op de Dam gebouwd is op veertienhonderd en zo veel palen en dat God de wereld schiep, maar de Nederlanders Holland. Het is hier bij herhaling omgeroepen. Het vliegveld waar prins Bernhard, die achter de knuppel zat, de koningin liet landen, ligt zo’n zeventig kilometer van Monrovia. Het gebied is dun be volkt. Toch stonden er redelijk wat mensen bij de luchthaven. Eerst werd de aangetreden erewacht aan de voorkant geïnspecteerd, daarna aan de achterkant. Het was niet geheel duidelijk of dat wel de bedoeling was. Op de provinciale weg in Benthuizen is zaterdagnacht een auto met een echt paar uit Boskoop, dat carnaval had ge vierd, door onbekende oorzaak in een sloot naast de weg terechtgekomen. De 37-jarige man, Chr. Verlaan, kwam daarbij onder de wagen terecht en was op slag dood. Zijn vrouw werd gewond. Nogal felle kritiek kwam op het buiten landse en het defensiebeleid van het kabinet-Den Uyl. Fractieleider De Gaay Fortman zei dat de PPR niet de indruk heeft dat er op defensiegebied compro missen mogelijk zijn tussen het stand punt van de regering en dat van de PPR. „We moeten dan ook maar gaan polariseren”, zei hij. s Ook minister Van Kemenade van On derwijs zal deze week in de Tweede Kamer bij de behandeling van zijn eer ste onderwijsbegroting een stoot moties over zich heen krijgen. Behalve mo.ties zullen er ook de nodige amendementen komen op zijn begroting, die met ruim twaalf miljard gulden de grootste uitga venpost is van het kabinet. Van elke gulden gaat 28 cent naar onderwijs. De VVD wil zo’n 140 miljoen minder aan het onderwijs uitgegeven zien. Koningin Juliana en president William Tolbert bij de begroeting op het vlieg veld van Monrovia. Amsterdam De Bilt Deelen Belde Eindhoven Den Helder zw. Rotterdam Twente Vlissingen Z-Limburg Aberdeen Morgen stemt de Eerste Kamer over de wet op de selectieve investeringsrege ling (SIR). Deze wet moet de industriali sering in de Randstad kanaliseren. Be- Dil in Ps volks neth He Chin van i van binn< het t In waar corps prem volk, sche rendl Cent grote le 1: kritii bego drijven die niet noodzakelijkerwijs in het Westen thuishoren, zullen zich moe ten vestigen in de zogenaamde „premie- gebieden” (streken met grote werkloos heid, met name in het Noorden en het Zuiden) of in de zogenaamde „nulgebie- den”, buiten de Randstad. Of in het buitenland, zo vreest met name de KVP in de Eerste Kamer. Deze regeringspartij heeft dan ook weinig vertrouwen in de opvattingen van minister Lubbers van Economische Zaken, dat de industrie ons land echt wel trouw zal blijven, omdat, aldus Lubbers, bij ons het leef- en werkklimaat zo gunstig is en het land zo stabiel. De KVP toonde afgelopen dinsdag tij dens het SIR-debat weinig overtuigd door de woorden van de bewindsman. Het lijkt uitgesloten dat de fractie una niem zal stemmen. Stelt het grote deel zich afwijzend op, dan zal de SIR-wet het niet halen. De stemming is van zeer groot belang voor de economie, maar er zitten ook duidelijk partijpolitieke kanten aan. Bas de Gaay Fortman, fractievoorzitter van de PPR in de Tweede Kamer, heeft de stemming over de SIR-wet een test-case genoemd voor de loyaliteit van KVP en ARP aan het kabinetsbeleid. Hij deed dat nadat vooral de ARP-fractieleider Aantjes op zijn beurt de PPR had ver weten het kabinet te zijn afgevallen. Een droom is nu in vervulling gegaan, zei de president na een uitvoerige omar ming in zijn welkomstwoord. Waarna de koningin vertelde hoe zij ervan ge droomd had Liberia te kunnen bezoeken. Zij heeft daar ook ruimschoots de tijd voor gehad: de inmiddels overleden pre sident William Vacanarat Shadrach Tubman kwam in 1965 naar Nederland. Van het tegenbezoek van drie dagen Een feit is, dat de Amsterdamse poli tie, die later op Schiphol kwam om de groep op te halen en naar het hoofdbu reau van politie te brengen, geen pas poorten heeft gezien. Petalo: „Naar mijn mening is er door het ministerie van Justitie een spel gespeeld. Ze zaten ken nelijk met mijn mensen in hun maag. Als ze de passen door dé koninklijke marechaussee hadden laten inhouden, hadden ze al mijn mensen een reisdocu ment als vreemdeling moeten verstrek ken en daar hadden ze kennelijk geen zin in Na i desj prov mier Rach MONROVIA Op weg naar het vliegveld moest zaterdagmorgen een fors portret van koningin Juliana nog even worden ingelijst: Liberia houdt kennelijk van improvi seren. Het koninklijke vliegtuig landde al toen iemand nog zeer vlijtig met de vlag gen boven de aankomsthal bezig was. Samen met president William Tolbert van Liberia luisterden koningin Juliana en prins Bernhard naar de beide volksliederen. Smit-Kroes zag blijkens een interview in een krant de minister al met een socia listisch spuitje door het onderwijs gaan. De VVD-voorzitster mevr. Van Some- ren-Downer sprak van „politieke indoc trinatie”. Ze noemde het kabinet „een fanatieke sekte, die de maatschappij ook via het onderwijs wil omturnen”, en riep uit: „De openbare school mag geen van bovenaf opgelegde rode zuil worden”. AI zijn deze emoties wat weggeëbd, de WD zal er niet omheen kunnen dit punt bij de begrotingsbehandeling aan de orde te stellen. Bij Van Kemenades filosofie zal het natuurlijk niet blijven. Zaken waarover men al jaren aan het bakkeleien is, zijn in zijn begroting wat concreter gemaakt. Hij kondigde experimenten aan met de middenschool -simpel gezegd: één school voor alle 12- tot 16-jarigen - en met de integratie (samensmelting) van het kleu ter- en basisonderwijs. Een ander PNR-statenlid en tevens vakbondsleider Harold Rusland kondigde aan dat de vakbeweging voorlichtings vergaderingen op grote schaal gaat orga niseren om de leden voor te lichten over de aanstaande onafhankelijkheid. In het bijzonder zal men de leden voor moeten Petalo was erg kwaad, dat de politie in de loop van zaterdag een bericht over zijn arrestatie had vrijgegeven. „Nu denkt iedereen in Nederland, dat ik opzettelijk met valse paspoorten aan de gang ben geweest. Maar het tegendeel is waar. Ik had inderdaad voor die 34 mensen voor visa gezorgd. Het waren zigeuners uit Frankrijk, West-Duitsland en Italië, die niet lezen en schrijven kunnen en daarom bij mij waren geko men om een en ander te laten regelen. Ze hadden zelf die paspoorten bij zich. Ik ben toen voor hen naar het Mexi caanse consulaat gegaan om de visa te verzorgen. Die 34 mensen zijn in het begin van deze week van Schiphol ver trokken naar Mexico. Door een sneeuw storm moest het vliegtuig uitwijken naar New York, waar de politie tot de ontdekking kwam dat de paspoorten vals zouden zijn. Mijn mensen zijn in New York urenlang door de FBI ver hoord en toen doorgestuurd naar Mexi co, aldus de zigeunerkoning. Volgens zijn verhaal waren de zigeu ners op het vliegveld van Mexico-Ctiy opnieuw vastgehouden, nu door de Mexicaanse politie, die de groep twee volle dagen verhoorde en ze vervolgens op een vliegtuig naar Amsterdam zette. Naar zijn zeggen had de zigeunerko ning inmiddels uit Amerika bericht ge kregen, dat de paspoorten vals zouden zijn. „Ik heb toen zelf naar het ministe rie van Justitie in Den Haag gebeld om ze daar te waarschuwen. Men kon toen maatregelen nemen voor de aankomst van de groep zaterdagochtend vroeg op Schiphol”. Wat daar gebeurde had Koka Petalo van zijn stamleden gehoord. „De passen werden door de koninklijke marechaussee aan de balie bekeken en toen aan de leider van de groep teruggegeven maar terwijl mijn mensen op vervoer stondten te wachten kwam er iemand naar ze toe die de passen weer afpakte en er mee verdween”. Petalo sprak het vermoeden uit, dat het iemand van een buitenlandse ambassade zou zijn geweest. WASHINGTON (UPI EN REUTER). Een Amerikaans chartervliegtuig met 32 Amerikaanse en Canadese mis- siewerkers aan boord dat zaterdag door Cubaanse gevechtsvliegtuigen werd ge dwongen op Cuba te landen, heeft gis teravond toestemming gekregen weer op te stijgen. Een woordvoerder van het ministerie van Justitie zei zaterdagavond desge vraagd, dat de zigeuners volgens inter nationale afspraak weer zijn binnengela ten in ons land, omdat wij ze hadden uitgewezen. De zigeuners werden door gestuurd naar Utrecht, vanwaar zij wa ren gekomen. Daar bleek echter geen gelegenheid de mensen te herbergen, zo dat zij weer terug naar Amsterdam moesten. De 51-janige mevr. B. Peppelman-Nij- enkamp is gisteravond bij een verkeers ongeluk in hgar woonplaats Varsseveld om het leven gekomen. Haar man, die de auto waarin zij zat bestuurde, wilde drie fietsende meisjes passeren en kwam daarbij in botsing met een tegenligger. De auto vloog in brand. De heer Peppel- man en de bestuurder van de andere wagen werden naar het ziekenhuis in Doetinchem overgebracht. Eén van de meisjes liep brandwonden op en is naar het ziekenhuis te Lichtenvoorde ver voerd. Gisteravond i- dv 39-jarige H. J. van Zon uit Holten in Markelo met zjn auto over de kop geslagen en om het leven gekomen; Zijn passagier, de 38-jarige J. Nijland, eveneens uit Holten, is met zware ve.wondingen naar een zieken huis in Deventer vervoerd. De Amsterdamse politie zoekt de be stuurder van een witte auto, vermoede lijk een oud model Ford Taunus, die in de nacht van zaterdag op zondag is doorgereden na een dodelijke aanrijding op de Rozengracht in de hoofdstad. Het slachtoffer is de ongeveer 25-jarige Griek Christos Maragudyois, zonder vas te woon- of verblijfplaats in Nederland. Hij overleed enkele uren na het ongeluk in het Wilhelminagasthuis. Hij was door de auto gegrepen toen hij de weg over stak. Zaterdagnacht is in Eindhoven een personenauto het Beatrixkanaal in gere den. Hierbij kwam de 20-jarige me vrouw M. Kok uit Eindhoven om het leven. De andere drie inzittenden van de auto wisten zich in veiligheid te stellen. Bij een frontale botsing tussen twee auto’s in Almelo zijn zaterdagnacht twee personen om het leven gekomen. Het zijn een 26-jarige inwoner van Almelo, bestuurder van de ene wagen, en een in de andere auto zittende 25-jarige inwo ner van Hengelo. Zijn naast hem zitten de echtgenote is zwaar gewond naar een ziekenhuis vervoerd. Het mislukken van vele provinciale samenwerkingsvormen van de linkse drie heeft tot deze ontwikkeling geleid. „Als we niet met een gemeenschappelij ke lijst uitkomen in een provincie, dan kunnen we ook' geen gezamenlijk pro gram hebben”, zei de meerderheid van de provinciale bestuurders van D’66. Het overgrote deel van de PPR-verga- dering van zaterdag werd besteed aan het breed uitmeten van allerlei interne communicatiestoornissen vooral tussen achterban en Tweede-Kamerfractie. Volgens de Cubaanse autoriteiten heeft de Convair, die op weg was van Kingston op Jamaica naar fort Lauder dale in de Amerikaanse staat Florida, het Cubaanse luchtruim geschonden door lager te vliegen dan was toege staan. Het duidt er op dat men in PPR-kring eigenlijk best tevreden is over deze ont wikkeling. De radicalen willen zich zoals men de afgelopen maanden ook al deed in het parlement zo onafhan- Ook zei hij te vermoeden, dat men hem met opzet vrijdag had aangehouden zodat hij niet op Schiphol had kunnen zijn om de groep op te vangen. „Als ik PARAMARIBO (ANP). De Suri naamse vakbondsleider en PNR-statenlid Fred Derby is van mening dat het Surinaamse volk de onafhankelijkheid voor eind 1975 zal moeten afdwingen. In een vraaggesprek met het Surinaamse persbureau Informa wees hij erop dat krachten binnen de Surinaamse maat schappij deze onafhankelijkheid bewust tegen zulten gaan vanwege hun belan gen met personen of maatschappijen die door hem als uitbuiters van het volk werden betiteld. stemming, over het eerste nauwelijks. Vrijwel iedereen vindt het een goede zaak, als er voor het jonge kind geen breuk zou zijn tussen dat kleuterschool en de lagere school. De middenschool zal wel het belang rijkste onderwerp worden in dit debat. Volgens Van Kemenade heeft een mid denschool grote voordelen. Het kind hoeft niet meer op zijn twaalfde jaar al een studie- en beroepskeuze te maken. Kinderen uit sociaal- zwakke milieus kunnen hun achterstand beter inhalen. De middenschool biedt meer mogelijkhe den voor individuele en sociale bewust wording. De oppositie ziet die voordelen niet zo zitten. Zij ziet eerder de nadelen. Alle 12- tot 16-jarigen naar één school sturen betekent, dat de goede leerlingen onder de kwade zullen moeten lijden. Zij kun nen niet zo hard opschieten, zij worden tegengehouden door de zwakkere leer lingen. Het niveau van bijvoorbeeld ha vo en vwo (gymnasium en atheneum) zou dalen - bezwaren, die ook bij ver schillende onderwijsorganisaties leven. o bi a cq BELFAST (UPI). Britse troepen hebben Ivor Bell, leider van het Ierse Republikeinse leger in Belfast, gisteren in de roomskatholieke wijk Anderson- stown gevangengenomen. Moeten de moties en amendementen nog komen, de emoties al of niet gespeeld hebben we in ieder geval al gehad. „Onderwijsvernieuwing en daarop gericht onderwijsbeleid zijn belangrijke elementen met betrekking tot maat schappelijke verandering, en dienen bij uitstek als politieke opgave te worden beschouwd”, zo schreef de socialist Van Kemenade. Dat schoot vooral bij de VVD in het verkeerde keelgat. VVD-Onderwijsspecialiste mevr. Vooruitzichten tot woensdag Vrij bestendig met later meert bewolking. Aantal uren zon: 0 tot 5; Min. temp.: omstreeks 1 graad; Max. temp.: omstreeks 6 graden; Kans op een droge periode van tenminste 12 uur: 95 percent; Kans op een geheel droog etmaal: 80 per cent. Enkele dagen geleden heeft D’66 dit ook in het overlegorgaan van de PvdA, PPR en D’66 voorgesteld. Belangrijk ar gument voor de partij was ook, dat er zo veel specifieke provinciale situaties en problemen zijn, dat het erg moeilijk zal worden om een concreet programma voor al die provincies te maken. „Je moet dan allerlei punten gaan schrappen of vervlakken. Dan ddraagt zo’n gemeen schappelijk program niet bij tot de duidelijkheid in de politiek”, zei de voor zitter van de Tweede-Kamerfractie van de democraten, Terlouw. Het plan voor een program van ne gentien kernpunten waarop de linkse drie zich zouden moeten vinden, is za terdag tijdens een kerngroepvergadering van de PPR in Utrecht nauwelijks be sproken. Het agendapunt werd afgevoerd en daarmee was de kous af. DINSDAG 26 FEBRUARI 7.33 uur onder 18.13 8.31 uur onder 23.40 De paspoorten zijn niet op last van vreemdelingenzaken ingenomen, aldus het ministerie van Justitie. Het is moge lijk dat de politie van Amsterdam dit op last van de officier van Justitie heeft gedaan, aldus de woordvoerder van Jus titie. De Amsterdamse politie heeft dit echter ontkend, zodat het vooralsnog een mysterie blijkt wie de man is die de paspoorten van de mensen heeft ingeno men en ermee is verdwenen. Petalo zelf zegt te veronderstellen, dat dit iemand van een buitenlandse ambassade is ge weest. vlaggetjes die intensief langs de route waren verspreid. Vier van deze vlagge tjes stonden wat verlaten in het dak van een eenzaam hutje gestoken. Omdat het land op dit moment nog niet veel indrukwekkende projecten kan bieden, bestaat het staatsbezoek voorna melijk uit officiële daden en ontvang sten. Gistermorgen ging het gezelschap naar het dorp Bentolcity waar president Tolbert is geboren. Zijn kerk staat daar ook: hij is zelf baptistisch dominee. Toen hij onlangs in het zwembad in de buurt van de kerk enige bekeerlingen doopte, werd dat in Liberia per televisie uitge zonden. Voor het dansfeest van gisteravond was al weken lang geoefend in het Nationale Culturele Centrum van Libe ria. Het centrum is een soort dorp waar zestien Liberiaanse stammen elk een hut hebben gebouwd. Elk jaar wordt van al die stammen een familie uitgenodigd een jaar in het dorp te wonen om eikaars dansen en talen te leren begrijpen. Dit om van alle verschillende stammen in het land een wat hechtere eenheid te maken. Als je door het dorpje loopt, reageren sommige vrouwen schichtig alsof je de eerste blanke bent die langs hun hutje komt. Even later pakken ze breedgrijn- zend een plastic flacon Amerikaanse talkpoeder om hun baby mee in te wrijven. Tien kilometer verderop, in de hoofd stad Monrovia, heeft een barkeeper een stapeltje Nederlandse platen ingeslagen. Via zeelui kon hij er nog vrij voordelig aan komen. Koningin Juliana en prins Bernhard zullen het vermoedelijk niet horen, maar avond aan avond schalt het „Ajax Ajax Ajax” door de zaak. Zater dagavond viel halfweg de plaat onder groot gejuich weer eens het licht uit. Met grote routine werden de olielampen boven de bar aangestoken. Liberia is er helemaal op ingespeeld. houden, aldus de voorzitter van de cen trale van Landsdienarenorganisaties (vakcentrale van overheidspersoneel), dat men na de onafhankelijkheid hard zal moeten werken om Suriname vooruit te brengen en te voorkomen dat er meer uit Suriname gehaald wordt dan voor heen. Harold Rusland stelde dat er een an der soort ontwikkelingshulp moet ko men, omdat het beleid met betrekking tot ontwikkelingshulp dat tot nu toe gevoerd wordt erop gericht is meer uit Suriname te halen. Hij wees in dit verband op de zogenoemde infrastructu rele werken, die met fondsen van ont wikkelingshulp tot stand zijn gebracht. Oppositieleider Lachmon van de VHP heeft zaterdag de Nederlandse minister president Den Uyl gewezen op het grote gevoel van onbehagen dat is ontstaan bij de Hindoestaanse bevolkingsgroep en bij de Surinamers van Indonesische afkomst voor een onafhankelijkheid op korte ter mijn. Hij verklaarde na afloop dat naar zijn mening een volledige zelfstandigheid in 1975 niet re realiseren is. Veel Hindoestaanse en Indonesische Surinamers vragen sinds de verkiezingen in november 1973 een paspoort aan. De vraag van deze twee groepen Surina mers is veel groter dan voorheen en er worden cijfers genoemd van honderd per dag. Volgens politici zijn deze mensen niet van plan Suriname te verlaten, maar willen zij zich verzekerd weten van de Nederlandse nationaliteit. Zon op Maan op DINSDAG 26 FEBRUARI 6.08 uur en 18.20 1.54 uur en 14.13 zw. bewolkt onbewolkt geh. bew. onbew. onbewolkt zw. bew. zw. bew. geh. bew. onbewolkt sneeuw onbewolkt geh. bew. zw. bew. onbewolkt licht bewolkt onbewolkt i sneeuw half bewolkt geh. bewolkt onbewolkt zwaar bew. half bewolkt Stockholm licht bew. Wenen geh. bewolkt Zurich geh. bewolkt Casa Blanca onbew. Las Palmas half bew. New York geh. bew. Tunis half bew.

IJmuider Courant | 1974 | | pagina 2